Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Sparingi, przygotowania

strona 69/114

23 czerwca 2013, 22:35 / niedziela
niektórzy niedawno narzekali na Rasiaka i Surmę. bardzo chciałbym w obecnej sytuacji mieć w kadrze takiego Rasiaka czy Surmę
23 czerwca 2013, 22:41 / niedziela
Skład rzeczywiście poraża, ale ja tam wierzę, że Probierz wyciągnie z tych chłopaków tyle ile się da aby zająć 14 miejsce na koniec sezonu. Wszystko powyżej będzie na plus, podobnie jak wypromowanie każdego zawodnika, którego sprzedaż doprowadzi do ... zmniejszenia zadłużenia wobec WTF.

Brakuje Ricardinho - to chyba jasny sygnał, że u nas już nie zagra.
23 czerwca 2013, 22:45 / niedziela
Dostaliśmy stadion w prezencie, jest miasto, Kibice, infrastruktura a zamiast się rozwijać to zaliczamy ostry regres! Myślałem, że zaczniemy jako ligowy średniak po awansie do ekstraklasy, a tym czasem jak dla mnie to widmo spadku wisi nad nami.
23 czerwca 2013, 23:00 / niedziela
Od kilku miesięcy piszę, że na ligę z większą ilością meczów zeby miec solidną kadrę potrzebujemy ok 10 nowych zawodników. Ta kadra uwidoczniła chyba wszystko. Nic nie mając do tych juniorów, jestem za wprowadzanniem wychowanków, ale to nie może się udać. Chyba, że słabość tej ligi znowu mnie porazi.

Na papierze na ten moment wynika, że nie mamy niczego (może z 3, 4 średnich na tle ligi obrońców) co gwarantowałoby nam jakąkolwiek jakość, doświadczenie, cwaniactwo, nadzieję. Już widzę, jak nasi liderzy Buzała i Wiśniewski (smiech przez łzy) ciągną naszą grę do przodu.
Żal kibiców, stadionu, miasta, zal na to patrzeć.
23 czerwca 2013, 23:45 / niedziela
Bracia ubodźcie się To jest nasza Lechia! Młoda waleczna Która ma w sercach Lechię!!! Powinniśmy być dumni z tylu wychowanków, Żaden klub niema młodej walecznej młodzieży jak nasz klub. Jestem dumny chodząc na stadiony widząc przyszłość która daje Lechia Gdańsk. Przecież zawsze o tym marzyliśmy!!! Ilu już było zagranicznych gracy co nie pokazali nic. Jako kibic Lechii Gdańsk mogę śmiało trzymać rękę na sercu i śpiewać czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię !!!
23 czerwca 2013, 23:49 / niedziela
@ Wiejus

Chłopie chyba sam w to nie wierzysz albo Kaczmarek Ciebie oczarował. Nasza młodzież na tle innych klubów się kompletnie nie wyróżnia, każdy klub ma paru wyróżniających się młodych chłopaków, tylko nas z braku funduszy mamią takimi historiami. Powiem Tobie to już teraz tymi "wychowankami" ligi nie zwojujemy. Bardzo bym chciał żeby tak było ale to tylko utopijne marzenia.
24 czerwca 2013, 00:02 / poniedziałek
Co Wy tak płaczecie, a co nasza wspaniała kadra pokazała wiosną? Czas w końcu dać prawdziwą szansę młodym, a nie takie wpuszczanie na 15 minut na alibi jak za Kaczmarka.

Poza tym, ktoś tam ma się jednak pokazać w tym Gniewinie, tylko jak mają to być gwiazdy typu Rasiak, czy Smolarek(z całym szacunkiem dla nich) to ja dziękuję, niech grają tym co jest.

Dajmy prawdziwą szansę młodym i przekonajmy się na co ich stać, w końcu nie tak dawno zdobyli MP, a młodej ekstraklasie nie ma co pisać, zwłaszcza że często Bobo odsyłał tam naszych wspaniałych ekstraklasowców.
24 czerwca 2013, 11:04 / poniedziałek
czemu Mateusz Bąk nie pojechał na obóz?
24 czerwca 2013, 11:22 / poniedziałek
Podobno Probierz czeka na dokładne wyniki jego testów medycznych.
24 czerwca 2013, 13:07 / poniedziałek
tak, moim zdaniem Lechia Kuchara zostanie mistrzem świata w trwonieniu potencjału jaki daje:
- stadion
- mecz z Barceloną.
26 czerwca 2013, 13:44 / środa
Lechia - Stomil godz. 16 relacja tekstowa dla zainteresowanych

odnośnik
26 czerwca 2013, 15:01 / środa
LECHIA (I połowa): Mateusz Bąk – Deleu, Rafał Janicki, Sebastian Madera, Adam Pazio – Chris Oualembo, Marcin Pietrowski, Wojciech Zyska, Przemysław Frankowski, Piotr Wiśniewski – Adam Duda.
26 czerwca 2013, 15:11 / środa
LECHIA II: Michał Buchalik – Krzysztof Iwanowski, Krzysztof Bąk, Jarosław Bieniuk, Daniel Kutarba – Kacper Łazaj, Paweł Dawidowicz, Mateusz Machaj, Piotr Grzelczak, Patryk Tuszyński – Paweł Buzała.
26 czerwca 2013, 15:51 / środa
Jakies eksperymenty, Grzelczak w pomocy, Frankowski na lewej... Dziwi mnie brak Kacprzyckiego.
26 czerwca 2013, 16:07 / środa
No tak, przecież sparing jest nie po to, żeby się w eksperymenty bawić! :)
26 czerwca 2013, 16:10 / środa
długo Bąk czekał na debiutanckie wyciągnięcie z siatki.. całe 6 minut
26 czerwca 2013, 16:11 / środa
Nic takiego nie napisalem.
26 czerwca 2013, 16:12 / środa
No to się zaczęło ... pewnie boisko chujowe bo deszcz pada ;)
26 czerwca 2013, 16:29 / środa
1-1 Duda
26 czerwca 2013, 16:29 / środa
to chyba przestało:)
26 czerwca 2013, 17:10 / środa
Po pierwszej połowie Lechia w pięknym stylu remisuję 1:1 z pierwszoligowcem patrząc na wynik tego meczu moim zdaniem Barcelona powinna oddać mecz walkowerem bo Lechia jest dla Katalończyków za silna , lepiej od razu jechać do słabego Bayernu niż w Gdańsku niepotrzebne się skompromitować przegrywając z Lechią 0:12 dlatego lepszy walkower bo przecież to tylko 0:3 ;)
26 czerwca 2013, 17:13 / środa
2-1 Buzi
26 czerwca 2013, 17:26 / środa
Michu rozumiem ze jestes na miejcu i ogladasz na zywo. Twoja ironia ani smieszna ani gupia.
26 czerwca 2013, 17:40 / środa
No i 3-1
26 czerwca 2013, 17:41 / środa
Ponownie Buzi.
26 czerwca 2013, 17:43 / środa
Na króla strzelców idzie ;)
Ciekawe jak Probierz podejdzie do niego bo w Bełchatowie to nie pograł przy naszym trenejro ...
26 czerwca 2013, 17:43 / środa
4-1.Jakoś to zaczyna wyglądać...
26 czerwca 2013, 17:44 / środa
Tym razem Tuszyński.
26 czerwca 2013, 17:45 / środa
No i Tuszyński asysta teraz brama nieźle :)
26 czerwca 2013, 17:46 / środa
sMOKEE555
poczytaj lepiej słownik ortograficzny i wtedy może napiszesz coś mądrzejszego ;)
26 czerwca 2013, 17:47 / środa
A drugą asystę zaliczył Grzelczak
26 czerwca 2013, 17:48 / środa
No to się pokazał - pierwsza bramka w Lechii chyba jak się nie mylę.
Pozytywem jest to że końcówka meczu a my strzelamy a nie tracimy ;)
26 czerwca 2013, 17:53 / środa
No i co smutasy forumowe z okolic godziny 16.10 ?
26 czerwca 2013, 17:59 / środa
Jamesbond - nie zapominaj kto był naszym przeciwnikiem.
Tym sparingiem chyba udowodnili niektórym forumowym sceptykom, że jednak w I lidze byśmy się utrzymali.

Trio współpracujących ze sobą przeciętniaków Grzelczak-Tuszyńki-Buzi załatwiło kwestię wyniku.
26 czerwca 2013, 18:13 / środa
Marek, mnie w..wia założenie niektórych, że mamy najgorzej prowadzony klub w ekstraklasie, najgorszych piłkarzy, najgorszego właściciela tylko kibice są zajebiści. A nawet jak Lechia wygrywa to dlatego, że akurat przeciwnik miał tego dnia pecha bo normalnie to byśmy przegrali. Ale to my Polacy Naród wspaniały, tylko ludzie chuje (to nie ja wymyśliłem jakby co).
26 czerwca 2013, 18:19 / środa
No to teraz euforia?

Prosze Was.. I tak i tak ciężka walka o utrzymanie. ( tym składem )
26 czerwca 2013, 18:25 / środa
Jaka euforia. Normalność. U Ciebie depresja bo pewnie chciałeś założyć wątek "Probierz dzięki, ale odejdź" ale nie wyszło dziś.
26 czerwca 2013, 18:25 / środa
Czyli w razie spadku linie ataku na 1 lige mamy juz zmontowaną! :) teraz już rozumiem co zarząd miał na myśli mówiąc o długofalowej budowie drużyny ;)

A na serio żeby nie było, że płaczę czy lamentuję, to ja w spadek akurat absolutnie nie wierzę. Zapewne kolejny sezon o utrzymanie będzie walczyło Podbeskidzie do którego dołączy Widzew, który ma narzucony limit na pensje dla jednego zawodnika (5000zł brutto(?)), a co za tym idzie nikt sensowny za takie śmieszne (jak na zarobki piłkarzy) do nich nie przyjdzie.

Wynikiem sparingu nie ma się co podniecać, niech chłopaki zapierdalają, bo sezon będzie i długi, i ciężki, a dla końcówki sezonu kluczowa będzie zdecydowanie kondycha i szeroka ławka zespołu, zwłaszcza młodym przyda się wyrobienie solidnych podstaw wytrzymałościowych.

Skoro historia rok rocznie w naszym przypadku się powtarza, to na wiosnę znowu będzie pewnie tragedia, więc dobrze, żeby naklepali troche tych punktow na jesieni, co by po podziale punktów nie było nerwów...
26 czerwca 2013, 18:32 / środa
Simek
Ograniczenie dotyczy pensji jak sam napisałeś. Są jeszcze premie motywacyjne, a tu nie ma ograniczeń ... ot taki mały haczyk w karze ;)
26 czerwca 2013, 18:39 / środa
Oczywiście masz rację, jednak to, że Widzew jest "bankrutem" tajemnicą dla nikogo nie jest. Dlatego też każdy logicznie myślący piłkarz po samym fakcie że klub ma limit na pensje, powinien wyciągnąć wniosek, że te premie są tylko na papierze, bo środków rzeczywistych na te premie nie ma, nie było i prawdopodobnie nigdy nie będzie, no ale nie o tym ten temat :)
26 czerwca 2013, 18:40 / środa
Nie wiem też czy jest to limit pensji dla jednego piłkarza czy średnia zespołu nie może przekroczyć 5 tysięcy.
26 czerwca 2013, 19:16 / środa
A Zawisza przestraszyła się że dostanie srogie lanie i odwołała sobotni sparing :)
zaczynają się nas bać
26 czerwca 2013, 19:22 / środa
Nie mogą zatrudnić nowego zawodnika za pensję wyższą niż 5000zł (chyba brutto).
Jak wpominali przedmówcy furtką jest premia.
26 czerwca 2013, 20:00 / środa
Zawisza sie przestraszył i jak tak dalej pojdzie to hiszpanie sie przestraszą i odwołają sparing z Lechią.
Szkoda tego sparingu z Zawiszą, ciekaw byłem jak zaprezentują sie Orły Probierza z extraklasowcami. Trzeba bedzie czekac na sparing z paprykarzami.

TYLKO LECHIA!
26 czerwca 2013, 20:42 / środa
Obejrzałem sobie te bramki ze sparingu.. byłbym w stanie się założyć, że gdyby identyczne sytuacje mieli w zeszłym sezonie to żadnej by nie strzelili:-)
27 czerwca 2013, 10:05 / czwartek
1945 - miałem dokładnie takie samo wrażenie
27 czerwca 2013, 17:05 / czwartek
Wy tak na poważnie? Serio porównujecie mecz ligowy ze sparingowym?
29 czerwca 2013, 12:46 / sobota
bedzie jakas transmisja sparingu z flota?
29 czerwca 2013, 13:49 / sobota
Podbijam pytanie.
29 czerwca 2013, 14:00 / sobota
Ja sie wybieram. Ciekawy jestem gry japońca i tego odpalonego lewego obrońcy.
1 ..... 67 68 69 70 71 ..... 114
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.566