Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Sparingi, przygotowania

strona 7/114

17 lipca 2007, 12:35 / wtorek
skad to wiesz daj zrodlo
17 lipca 2007, 12:38 / wtorek
www.lechia.gda.pl :)
17 lipca 2007, 12:55 / wtorek
Z tego co pąmietam Sobczak w meczu testowym nie stracił ani jednej ani piłki mimo, że wiele razy dryblował i grał 1 na 1...ale mamy Speichlera.
17 lipca 2007, 13:43 / wtorek
80' Gol wyrównujący! Faul na Cetnarowiczu na 17. metrze i strzał w samo okienko z rzutu wolnego w wykonaniu Miklosika. 1:1.

Nadzieja na dobre stałe fragmenty?
17 lipca 2007, 13:56 / wtorek
Ciemno to widze!!! 0 skutecznosci naszych grajkow...moze to okres przygotowawczy, ale w lidze bedzie bardzo ciezko.
17 lipca 2007, 15:17 / wtorek
Robert Speichler stosuje klasyczną zasłonę dymnę. Na mecz ze Szczocharką jest juz gotowy od miesiąca, tylko się tajniaczy. Będzie nie do przejścia i huknie pare bramek z dystansu co mecz. To jest ta nasza "perełka" transfer dekady!! ;)
17 lipca 2007, 15:20 / wtorek
a tak serio to nie wiem czym sie kieruja ludzie w Lechii jesli chodzi o kupowanie takich wysokich łamag do środka pola. Analogia jest oczywista - byl Michał Szczepiński, był Maciej Mysiak to teraz pora na Speichlera. Pozostaje tylko wierzyc, ze jednak w lidze pokaze sie z lepszej strony niz w sparingach i Jagiellonia odszczeka swoje slowa, ze dobrze ze w koncu ktos go z Bialegostoku zabrał, bo już nie mogli ogladac jego poczynan na boisku ;)
17 lipca 2007, 17:01 / wtorek
46' Zmiana całej jedenastki w Lechii.
53' Zdecydowana zmiana obrazu gry. Na boisku istnieje obecnie tylko Lechia. Pojedyncze kontrataki Grodziszczan są przerywane błyskawicznie.

70' Kawa marnuje sytuację sam na sam strzelając obok bramki. Wciąż 0:1.

80' Gol wyrównujący! Faul na Cetnarowiczu na 17. metrze i strzał w samo okienko z rzutu wolnego w wykonaniu Miklosika. 1:1.

90' Koniec meczu. W ostatniej minucie faulowany w polu karnym był Sebastian Fechner, ale sędzia nie wskazał na 11. metr. Mecz skończył się remisem 1:1.

-no to faktycznie tylko Lechia dominowała od 53 minuty na boisku i w czasie tej dominacji miała trzy okazje do strzelenia bramki - to w takim razie ja nie rozumiem na czy polega dominacja
i jeszcze jedno może groclin też zmienił skład w drugiej połowie np. na rezerwy rezerw?
18 lipca 2007, 11:15 / środa
BRAWO KURWA BOREK BRAWO!!!
Z trzecioligowcem dostajemy w pizdę!
Z tego co wiem to sami piłkarze są wkurwieni transferami. Mówią że ściągnięto "same ogórki" - cokolwiek to miałoby znaczyć!!!
Oj będzie chyba straszna kicha w tym sezonie.
Jedyna nadzieja w tym że to są tylko sparingi:(:(
18 lipca 2007, 11:24 / środa
Nie ma co się dziwić że same ogórki przyszły jak mamy sezon ogórkowy. Przynajmniej wiadomo, że Manuszewski nawet na ławkę rezerowowych juz za słaby jest. Wiadomo, że Cetnar na ataku to jakieś nieporozumienie. Wiadomo, że nie mamy żadnego rozgrywającego. Wiadomo, że możemy liczyc na rzuty wolne Miklosika. Nie wiadomo tylko czy uda nam sie utrzymac w 2 lidze...
18 lipca 2007, 11:51 / środa
jak przegramy ten mecz spadamy do 3 ligi.
18 lipca 2007, 12:17 / środa
Brawo dla Rybskiego za pierwszą bramkę dla nas ;-)
18 lipca 2007, 12:19 / środa
2:1 dla Nas, ale po golu samobojczym :/ . Zle to wszystko wyglada, nie potrafimy strzelac bramek z okazji 100%.
18 lipca 2007, 12:23 / środa
No, jednak udało się. Wreszcie pokazał coś Szpeja, który asystował przy drugiej bramce, strzelił Rybski. Spore możliwości pokazuje chyba Jakub Kawa.
18 lipca 2007, 12:25 / środa
Panie Speichler czyzby pan czytal forum :D? Nie no szacun szacun mamy nowego specjlaliste od dosrodkowan hehe ale generalnie jak sie czyta w jakiej formie jest cetnar i obrona i np kawa ktory nie strzela z paru metrow itd to dobrze ze zaczynamy lige tydzien pozniej niz mielismy ;)
18 lipca 2007, 12:28 / środa
No i doczekaliśmy się Wielkiej Victorii!!!
Trza koniecznie kupić tego Pawła Igasińskiego!!! Takiego człowieka nam potrzeba!
18 lipca 2007, 12:50 / środa
Ale skutecznośc Kawy pozostawia wiele do życzenia. Z metra w bramke nie może trafić. Podobnie było podczas meczu testowego gdzie jego skutecznośc była fatalna.
18 lipca 2007, 12:53 / środa
to z powodu nadmiary kawy za duzo jej pijw wiec caly czas jest poddenerwowany i nogi mu sie trzesa
18 lipca 2007, 16:08 / środa
46' Cztery zmiany w Lechii. Szczegóły niżej.

Lechia: Kapsa - Rafalski (65' Pietroń), Wołąkiewicz (55' Kawa), Brede, Fechner (22' Manuszewski) - Rogalski (46' Rybski), Pietrowski (46' Speichler), Miklosik, Andruszczak (60' Wojtkiewicz) - Buzała (46' Hirsz), Cetnarowicz.

no to ja nie umiem znaleźć tej czwartej zmiany w 46 minucie :(
18 lipca 2007, 23:47 / środa
Zwycięstwem zakończyli zgrupowanie we Wronkach piłkarze Lechii Gdańsk. Biało-zieloni pokonali beniaminka drugiej ligi, Wartę w Poznaniu 2:1 i udali się w podróż powrotną do Gdańska. Lechia zagra jeszcze dwa mecze kontrolne przed rozpoczęciem sezonu - z Kaszubią Kościerzyna i Bałtykiem Gdynia.
Bilans Lechii w sparingach to siedem meczów, w których biało-zieloni zanotowali dwa zwycięstwa, dwa remisy i trzy porażki. W tych spotkaniach gdańszczanie strzelili 13 goli, a stracili ich 20. W najbliższą sobotę Lechia zagra w Kościerzynie z Kaszubią, a ponieważ mecz z Arką został przełożony to w terminie pierwszej kolejki drugiej ligi zmierzą się z Bałtykiem Gdynia.
Trener Tomasz Borkowski wciąż eksperymentuje ze składem. Głównie trwają poszukiwania optymalnego ustawienia defensywy. Ze względu na kontuzję Rafała Kosznika gdański szkoleniowiec szuka jego zastępcy na lewej stronie obrony. W meczu z Wartą na tej pozycji próbowani byli Sebastian Fechner, Artur Andruszczak oraz Piotr Rafalski. Kto zatem zastąpi Kosznika?
- Decyzji jeszcze nie podjąłem - mówi trener Borkowski. - Raczej nie Andruszczak, bo szkoda go cofać do obrony. Zobaczymy jeszcze jak szybko dojdzie o zdrowia Fechner, który w spotkaniu z Wartą zbił sobie mięsień. Na tej pozycji może zagrać też Hubert Wołąkiewicz. Myślę, że to będzie ktoś z trójki Wołąkiewicz, Fechner, Rafalski.
Szkoleniowcy na zgrupowanie do Wronek zabrali kilku młodych zawodników, m.in. Marcina Pietrowskiego, Roberta Hirsza, Marcina Wojtkiewicza, Łukasza Pietronia i Jakuba Kawę. Trzej pierwsi już byli w kadrze biało-zielonych. Pietroń i Kawa wrócili z wypożyczeń.
- W tym tygodniu podejmę decyzję o ich przydatności do naszego zespołu. Mają dużą szansę na to, aby w kadrze się znaleźć. Zrobili dobre wrażenie na zgrupowaniu. Zwłaszcza Kawa. Wczoraj miał asystę, ale też zmarnował wyśmienitą okazję. Nad skutecznością musi popracować - ocenił szkoleniowiec biało-zielonych.
Trener Borkowski był zadowolony z pokonania Warty, ale nie tylko z tego.
- Cieszę się, że skończył się już ten obóz. Trenowaliśmy ciężko, trzy razy dziennie. Trzeba było dobrze wykorzystać znakomity ośrodek we Wronkach. W meczu z Wartą widać było, że zawodnicy mają ciężkie nogi. Ale my przecież pojechaliśmy trenować, a sparingi były tylko dodatkiem. Do ligi piłkarze nabiorą świeżości. Wygrana w spotkaniu z Wartą oczywiście cieszy. Byliśmy lepsi choć nie zagraliśmy w pełnym składzie. Po każdym treningu zawodnicy mieli robione badania i wynikało z nich, że niektórzy są przemęczeni. Dlatego wolne od tej gry kontrolnej dostali Paweł Pęczak, Piotr Wiśniewski i Piotr Kasperkiewicz - wyjaśnił Borkowski.
Lechia sezon rozpocznie tydzień później. 4 sierpnia zagra na wyjeździe z beniaminkiem Turem Turek. A to dlatego, że inauguracyjne spotkanie derbowe zostało przesunięte na październik.
- Byliśmy nastawieni na mecz z Arką już teraz. Żałuję, że nie zagramy w pierwszej kolejce. Szczyt formy miał przyjść właśnie teraz. Jeśli jednak mecz rzeczywiście mają zobaczyć kibice obu zespołów to jest to właściwa decyzja. Piłka nożna jest przecież dla ludzi - mówi trener Borkowski.
Wczoraj kontrakt z Zagłębiem Lubin rozwiązał wychowanek Lechii Dawid Banaczek. Czy może trafić do gdańskiego klubu?
- Nie mówię nie, ale nie braliśmy Dawida pod uwagę. Raczej szukamy zawodnika na inną pozycję - powiedział Borkowski.
- Z Banaczkiem nie prowadziliśmy rozmów. Nie wykluczamy, że ktoś jeszcze do nas dołączy - dodał Błażej Jenek, dyrektor gdańskiego klubu.

Warta - Lechia 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Paweł Iwanicki (9), 1:1 Andrzej Rybski (73), 1:2 Paweł Ignasiński (85-samobójcza).
Warta: Tyrajski (46 Szmatuła) - Ignasiński, Truszczyński, Najewski (50 Steinke), Otuszewski (67 Wrzesiński) - Posmyk, Jankowski, Lewandowski (50 Goliński), Iwanicki (75 Marciniak) - Ngamayama, Pawlak (55 Piosik).
Lechia: Kapsa (46 Bąk) - Rafalski (65 Ł. Pietroń), Wołąkiewicz (55 Kawa), Brede, Fechner (22 Manuszewski) - Rogalski (46 Rybski), Pietrowski (46 Speichler), Miklosik, Andruszczak (60 Wojtkiewicz) - Buzała (46 Hirsz), Cetnarowicz.
19 lipca 2007, 14:35 / czwartek
Na www.szaliki.com mozna podziwiac 3 nasze nowe flagi, wrzucam info tutaj, bo uwazam to za przygotowania do sezonu :)
19 lipca 2007, 15:09 / czwartek
Te 3 nowe flagi sa fajne.Najbardziej podoba mi sie Trojmiasto i stare miasto uzaleznieni od Lechii;-)Oby wiecej takich flag:)
19 lipca 2007, 15:20 / czwartek
Hmm gdzie ty widzisz te flagi ??? chyba na innej stronce...
19 lipca 2007, 15:27 / czwartek
wchodzisz na szaliki.com i klikasz na flagi u gory
19 lipca 2007, 15:28 / czwartek
Flagi super!!!Przedewszystkim Stara Gwardia zajebista!!
19 lipca 2007, 15:40 / czwartek
Pojeba** mi sie z www.szalikowcy.com
19 lipca 2007, 15:46 / czwartek
Stara Gwardia jest najlepsza z trzech nowcyh flag;-)
19 lipca 2007, 17:33 / czwartek
19 lipca 2007, 17:37 / czwartek
19 lipca 2007, 17:50 / czwartek
Szkoda że nic nie da się utrzymac w tajemnicy. Flagi miały być niespodzianką na inaugurację, ale jakieś półmózgi musiały je umieszczać na wszystkich forach internetowych.
Szkoda, że nikt nie był taki szybki, kiedy trzeba było się dorzucać do projeków.

odnośnik projekt mój

odnośnik projekt mój

odnośnik projekt Kolby z Malborka, hasło moje
19 lipca 2007, 18:42 / czwartek
skoro utrzymywaliscie to w tajemnicy to nie dziw sie ze malo osob sie dorzucalo...
19 lipca 2007, 18:46 / czwartek
Zeto odezwij sie na maila jak mozesz mam sprawe.
marekzawada1@o2.pl
19 lipca 2007, 18:54 / czwartek
pingwin poszło
19 lipca 2007, 19:49 / czwartek
ZETO TU GRZECHU ODEZWIJ SIE NA TEL W NASZEJ SPRAWIE!! POZDRAWIAM
19 lipca 2007, 20:05 / czwartek
19 lipca 2007, 21:12 / czwartek
KONTRATAK-jak żyjesz to koniecznie się odezwij chyba że złodzieje z gdyni ukradli ci telefon -to rozumiem bo to jest bardzo możliwe
19 lipca 2007, 22:14 / czwartek
Do Joker.

Jesli jestes ''nowicjuszem '' na tym forum,wystarczy zerknac w archiwum zprzed dwoch lat.
Jesli jestes ''starym forumowiczem'' tym bardziej powinienes pamietac,ze ja od dwoch lat trabilem o fladze SG !!!

To nie byla zadna pretesja,tylko przypomnienie.
pozdrawiam.
20 lipca 2007, 10:43 / piątek
Rozmowa z trenerem odnowy biologicznej II-ligowych piłkarzy Lechii Gdańsk

odnośnik
20 lipca 2007, 11:01 / piątek
Zajebista ta flaga Starej Gwardii, szczególnie hasło mi się podoba!
21 lipca 2007, 09:04 / sobota
Zeto - flaga Stara Gwardia ładna, ale wykonanie wydaje się być tragiczne. 2 rodzaje zielonego przy rozwieje jasny, przy wiatr ciemny? (Czy to tylko wina zdjęcia?) . Lewy dolny róg przed lecz - wygląda jakby była cerowana, podobnie prawy górny. Jakie są wymiary tych flag?
21 lipca 2007, 09:10 / sobota
Szkot_LG- zapewniam, że flaga jest w jednym kawałku ;-) bez żadnego cerowania. Co do koloru, to zwrócić uwagę na cień, jaki rzuca drzewo za płotem. Na żywo flaga jest jeszcze ładniejsza, a "zmiany" koloru nie widać.

Flaga SG ma 7,5m długości, LG45 11m i Ave Lechia 18m, co razem daje 36,5m ;-)
21 lipca 2007, 12:06 / sobota
Ktos wie cokolwiek o Koscierzynie? jaki wynik jakie składy?
21 lipca 2007, 14:01 / sobota
Od ojca wiem ktory byl na meczu to Lechia grala słabo ale widac bylo trudy obozu. Z dobrej strony pokazali sie Rybski i Wołąkiewicz który podobno na środku obrony jest bezbłedny ; Buzinho szybki ale jeszcze duzo psuje ; dobry tez mecz miklosika , peki normalnie na swoim poziomie to tak ogolem moze ktos wie wiecej :D pozdro
21 lipca 2007, 14:04 / sobota
Kaszubia 1-2 Lechia
Bramki dla Lechii: Maciej Rogalski (dwie)

Brawa dla Maćka. Może tak jak Cetnar, po pół roku posuchy rozstrzela się?
21 lipca 2007, 16:13 / sobota
Tak "brawo" Maciek,
Nie ma to jak na tydzień przed planowanym rozpoczęciem ligi strzelić dwie bramki rezerwom III ligowego zespołu,
Nasz zespół na "awans" wychodzi w I połowie przeciwko III ligowemu zespołowi i nie potrafi strzelić bramki,
Co więcej tracimy bramkę w II połowie kiedy na boisko wychodzą rezerwowi zawodnicy obu zespołów,
Mnie ten wynik zasmucił, bo jestem pewien,że Arka za tydzień walnie Kaszubię 5-0,
Z Bałtykiem też pewnie wymęczymy 1-0 i w "optymistycznych" nastrojach będziemy czekać na pierwszy mecz o punkty:(
24 lipca 2007, 16:39 / wtorek
Lechia zaatakuje czołówke

odnośnik
24 lipca 2007, 20:43 / wtorek
Prezes mówił: że "nie satysfakcjonuje nas 5 miejsce z poprzedniego sezonu i w tym powalczymy o wyższą lokatę"
Tego typu deklaracje to zawracanie głowy, co to ma znaczyć walkę o awans czy może o "zaszczytne" 4 miejsce? Wiadomo, że takie balansowanie w czubie 2 ligi bez awansu jest bardzo kosztowne finansowo i oznacza stagnację i nieuchronny regres w kolejnych sezonach.
Obiektywnie patrząc na potencjał sportowy i finansowy to wydawać się może, że poza naszym zasięgiem są Polonia, Wisła i Arka. Ciekawą grę mogą pokazać Śląsk, Piast i któryś z beniaminków.
Mam nadzieje, że nie będzie tak jak w latach 70-tuch, gdy Lechia wielokrotnie frajersko przegrywała awanse na koniec sezonu. (po latach piłkarze w wywiadach przyznali się zresztą do tego, że część składu podkładała się przeciwnikom, bo nie byłą zainteresowana wywalczeniem awansu).
Trzeba sobie jasno powiedzieć nie jesteśmy głównym kandydatem do awansu, dlatego piłkarze muszą mieć pełna świadomość, że muszą wznieść się na wyżyny swych aktualnych możliwości i wywalczyć każdy punkt. Tylko zaangażowanie sportowe może pozwolić zniwelować różnicę w wyszkoleniu.
Życzę Lechii i wszystkim nam awansu.
24 lipca 2007, 20:57 / wtorek
''Mleko zostalo rozlane !''
Sz.P.Prezesie !
Do tej pory,ja uspakajalem kibicow,mowiac,ze awans nie teraz,ze nikt nie obiecywal.
Ale po tym,co czytam,jestem pewny,ze chodzi Panu o awans !
Teraz,sam bede marudzil i panikowal,wtedy,gdy awans sie bedzie oddalal !
Z tego co wiem,sponsor jest zetelny,ludzie wokol Lechii przychylni,a o kibicach nie bede sie wypowiadal,bo zna ich cala Polska !!!
Mysle,ze zeszly sezon ''nauczyl'' Pana i wspolpracownikow i w tym sezonie nie
bedzie zadnych problemow z przygotowaniem zespolu do sezonu.
Mam nadzieje,ze wszystkim nam,zalezy na jak najszybszym awansie klubu,
ktory ma najwspanialszych kibicow na swiecie !

Serdecznie pozdrawiam.
Czarny 1968

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
25 lipca 2007, 11:24 / środa
do Czarny 1968
Mam podobne odczucia co do wypowiedzi Prezesa,
ale jakoś wolałbym, żeby więcej mówił o przygotowaniu podgrzewanej murawy i oświetleniu niż o awansie do OE.
Moim zdaniem o awansie powinni mówić piłkarze Lechii, którzy najlepiej wiedzą na co ich stać, a Prezes powinien im i oczywiście trenerowi zapewnić największą pomoc jaką może.
25 lipca 2007, 13:17 / środa
Jesli chodzi o oswietlenie stadionu to jest ogloszony przetarg. Wczoraj mialo nastapic otwarcie ofert. Nie ma jeszcze informzcji na stronie MOSIRu o rozstrzygnieciu tego przetargu
1 ..... 5 6 7 8 9 ..... 114
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024