Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Sparingi, przygotowania

strona 73/114

9 lipca 2013, 12:50 / wtorek
Kurwa. Jak zwykle.
9 lipca 2013, 12:51 / wtorek
Zastanawia Mnie dyspozycja Grzelczaka. Z tego co czytam, to odpalił.
Zobaczymy w lidze ;)

I jestem ciekaw jak Sobie radzi Dawidowicz
9 lipca 2013, 12:54 / wtorek
No i Buzi w formie ;) zjebane sam na sam w końcówce ...
9 lipca 2013, 12:56 / wtorek
To musiała być za prosta sytuacja dla niego, on woli skomplikowane.
9 lipca 2013, 13:04 / wtorek
Patrząc na skład z Olimpią i teraz z Hapoelem, Probierz chyba juz ukształtował sobie 3/4 składu pierwszego składu. W formacji obronnej to żadna niespodzianka zestaw Deleu - Bieniuk- Madera - Pazio. W środku Magister i (Dawidowicz/Zyska/Machaj) ofensywny pomocnik Daisuke, na skrzydle Wiśnia i Tuszyński/Grzelczak, z przodu Buzi.
Zagadki: Bramkarz, środkowy pomocnik, skrzydłowy.

TYLKO LECHIA!
9 lipca 2013, 13:09 / wtorek
Mnie martwi, że Probierz nie próbuje Oualembo nigdzie indziej, niż na prawej obronie. Wydaje się, że przynajmniej jeden z naszych dobrych prawych obrońców będzie grzał ławę.

Powinni sprawdzić, jak Oualembo sobie poradzi na defensywnym pomocniku.
9 lipca 2013, 13:20 / wtorek
Przeciez Oulembo gral w sparingach do tej pory jako prawy skrzydłowy... duch ocknij się :)
9 lipca 2013, 13:48 / wtorek
Simek - prawoskrzydłowy, a defensywny to trochę inne pozycje.

Nie widziałem, żeby Colombo grał ostatnio z przodu, jak również na defensywnym. Do tej pory wystawiany był tylko na obronie. Też uważam, że warto byłoby przymierzać jego do defensywnego. Tu mamy tylko Magistra, coraz lepszego Dawidowicza i niepewnego Zyskę. Na siłę też próbowany jest Machaj, ale on jest cienki w destrukcji. Pamiętać należy, że jest to pozycja kartkogenna. Wypada ktoś z dwójki Magister-Dawidowicz i jest problem.
9 lipca 2013, 14:17 / wtorek
Oualembo w sparingach w Gniewinie grał i w obronie i w pomocy ( prawej ).
9 lipca 2013, 14:32 / wtorek
Zagrał na prawej pomocy po jednej połówce ze Stomilem i Flotą z przymusu, tylko dlatego, że na obronie sprawdzany był Iwanowski.
9 lipca 2013, 14:39 / wtorek
Skład na Polkowice:
Mateusz Bąk
Krzysztof Iwanowski, Krzysztof Bąk, Rafał Janicki, Chris Oualembo
Kacper Łazaj, Mateusz Machaj, Wojciech Zyska, Przemysław Frankowski, Piotr Grzelczak
Adam Duda

rez.: Sebastian Małkowski, Bartłomiej Smuczyński, Przemysław Czerwiński, Bernard Powszuk, Piotr Jaroszek
9 lipca 2013, 14:44 / wtorek
odnośnik
Bramka Bieniuka
9 lipca 2013, 15:49 / wtorek
Z relacji tekstowych wynika , ze nasi rywale sprawiaja ze Baczek ma duzo pracy ale narazie broni bez zarzutow.
9 lipca 2013, 16:52 / wtorek
No i do przodu.
9 lipca 2013, 17:06 / wtorek
Adaś w 90 minucie strzelił
9 lipca 2013, 17:08 / wtorek
odnośnik

Według tego Tuszyński wszedł w 46 minucie i w 66 już go na nim nie było. Zaczyna się Szutowicz Stajl?
9 lipca 2013, 17:26 / wtorek
W poprzednim meczu zagrał 45 minut, więc pewnie Probierz dał mu po prostu w drugim meczu tylko 20 minut, żeby z powrotem mógł wejść Łazaj.
9 lipca 2013, 17:28 / wtorek
Moze Szutowicz Stajl, a Probierz Stajl, czyli mieszanie składem, aż w końcu nic nie wiadomo. Łazaj zaczął mecz potem w 28 min zeszedł i póżniej wszedł, ciężko się w tym połapać.

TYLKO LECHIA!
9 lipca 2013, 17:56 / wtorek
Może to SzutowiczStajl, a może ProbierzStajl.......miało być powyżej.

Pytanko.
Gdzie i o której bedzie rozgrywany sobotni sparing z Bałtykiem?

TYLKO LECHIA!
9 lipca 2013, 18:15 / wtorek
Traugutta
9 lipca 2013, 18:27 / wtorek
11.00 T29 - 999 wolnych wejść
9 lipca 2013, 19:44 / wtorek
odnośnik
jak on to trafił ... ;)
9 lipca 2013, 19:46 / wtorek
i ten wyobrażalny strach w oczach przed pustością bramki ;)
9 lipca 2013, 19:47 / wtorek
Widać postępy w technice u Adama;
9 lipca 2013, 20:13 / wtorek
Lubię Adasia, ale trzeba być szczerym, strasznie kaleczna ta bramka, jeszcze chwila i by był "fail"
9 lipca 2013, 20:36 / wtorek
dręczyciel - W jaki sposób zobaczyłeś na tym filmiku strach w oczach Dudy?
Fakt ze strzelił to bardzo nieporadnie, ale strzelił, choć w lidze bedzie miał o połowę czasu mniej na holowanie piłki.

Dzięki za info o terminie sparingu.

TYLKO LECHIA!
9 lipca 2013, 21:31 / wtorek
Bardzo mało bramek tracimy, gdy nie ma w bramce Buchalika..
9 lipca 2013, 22:54 / wtorek
Cygnus -> "wyobrażalny strach" :)

Dokładniej "już sobie wyobrażam jego mine i ten strach w oczach przed pustą bramką"
9 lipca 2013, 23:08 / wtorek
heh! - A ja myśle ze Duduś po ferralnym meczu z Jagą, popracował na swoją emocjonalnoscią w takich sytuacja i juz sie nie zagotuje przed pustą bramką. Gorzej z techniką, tu naprawdę musi popracować bo jeden strzał pietką (aczkolwiek bardzo efektowny i efektywny) sytuacji nie rozjaśnia.

TYLKO LECHIA!
10 lipca 2013, 00:09 / środa
Może i tak,ale bramka która wrzucił Widzewowi...technika i opanowanie była.Niech sie chłopak wyrabia chociaż w tym wieku te umiejętności powinien mieć w małym palcu.Powoli,małymi krokami szkolenie młodzieży stanie na poziomie jakim powinno być.
10 lipca 2013, 00:16 / środa
A co za różnica jak? Trafiał w lidze , trafia teraz! Ma dar .Umiejętności ma marne ,a strzela. Kogo obchodzi jak?! Gdyby największym problemem był styl zdobywanych bramek...:)
10 lipca 2013, 04:50 / środa
Niektórzy chyba zapomnieli, jak Cetnar z 2 metrów ładował bramki z piszczela w górną siatkę, a był najskuteczniejszym napastnikiem. Mi Duda koordynacją przypomina Lewandowskiego sprzed 2 lat, zachowując wszelkie proporcje ;))))
10 lipca 2013, 07:00 / środa
Nie ważne jak strzela ważne że wpada :) Zawsze można mieć w ataku gwiazdy pokroju Tadica, który kopał się w czoło i tak nigdy nie trafiał.
10 lipca 2013, 14:49 / środa
Duda nie ma lewej nogi . Tu zmieścił się w swietle bramki a wiadomo, że piłka odbija mu się od tej lepszej nogi również. Mógł chociaż po minięciu bramkarza opanować piłkę lewą nogą i złożyć się do wewnątrz, aby go tak nie wyrzuciło. Niestety tylko prawa i prawa, słupek i obrońca coraz bliżej a strzał w tak skręconej pozycji, że staw kolanowy to wytrzymał. W starciu z silnym przeciwnikiem jak nie strzeli w tej sytuacji z lewej , to nie strzeli. Trener powinien mu zaordynować drugiego takiego jednonożnego i po treningu we dwóch muszą odbijać tylko jedną nogą , na różne odległości, przy różnych szybkościach, strzały podania, prowadzenie piłki , przyjmowanie etc.
10 lipca 2013, 16:56 / środa
To robi się na etapie trampkarza, a nie seniora.
10 lipca 2013, 17:20 / środa
MusiLG-Lewandowskiego?
chyba Bogdana -byłego dzielnicowego z białej
10 lipca 2013, 19:10 / środa
Sami znawcy umiejętności technicznych piłkarzy:P Może weźmy do drużyny samych freestylowców, którzy mają zajebistą technikę i robią cuda z piłką. Oczywiście Buzała w tej sytuacji by strzelił z zamkniętymi oczami...

Duda nigdy nie był technicznym zawodnikiem i nigdy nie będzie!!!!! Akurat jemu technika do zdobywania bramek nie jest w niczym potrzebna. Strzelił 2 bramki w sparingach, w lidze też kilka zdobędzie.

Lewej nogi nie ma, ale bramkę jaką strzelił Kelemenowi można by uznać bramką kolejki, gdyby kalosz nie odgwizdał faulu. Jak widać czasem używa lewej nogi...

Bramki z Ruchem, Widzewem i Koroną też był typowo drewniane...W ogóle jaki młody napastnik w Lechii zdobył ostatnio 5 bramek w rundzie???? No ale nie ma techniki więc lepiej go sprzedajmy...

Jak czytam ostatnio to forum to widzę, że przesiadują tu same zrzędy. Buzała i Wiśnia zajebista technika, ale sie kiwają i tracą piłkę. Duda strzela bramki, ale nie ma techniki więc też źle. Wprowadzamy młodych wychowanków do drużyny, którzy niby sa do niczego to źle, ale jak Dawidowicz zaczał grac w pierwszym skladzie to juz super. Ogarnijcie się ludzie i zacznijcie wspierać nasz klub i piłkarzy bo z takim podejściem to najlepiej zagrajmy w okręgówce.
10 lipca 2013, 20:01 / środa
Brawo!
11 lipca 2013, 03:35 / czwartek
Mam szczerą nadzieję, że Duduś i spółka czytając to forum mają niezłą bekę z "niedojebanych Mrzygłodów" zawsze gotowych znaleźć powód do krytyki... sami fachowcy... ich mać!
11 lipca 2013, 09:01 / czwartek
Ja z kolei mam niezłą beke jak widzę gościa który w 4na5 wątków przypierdziela się do przedmowcow samemu nic nie wnosząc do tematu. Bez obrazy ale kto tu wychodzi na"Mrzygloda"?
TYLKO LECHIA !!!
11 lipca 2013, 11:55 / czwartek
Bo nie mam "parcia na szkło" ;-) i nie czuję potrzeby ciągłego pisania na forum...

Duda nie strzela - "fachowcy" jadą od drewniaków, strzela - styl się nie podoba.

Chłopak jednym golem robi więcej dla Lechii niż stado internetowych płaczków przez miesiąc... im zresztą nic innego i tak nie pozostaje jak błyszczeć w necie.

OK, już się więcej nie przypierdalam. Popatrzę w napięciu jak opracowujecie plan obalenia Kucharki! BTW - skupcie się może na takich tematach zamiast się dopierdalać o byle co do porządnego chłopaka.

Over & out!
11 lipca 2013, 16:21 / czwartek
nikt tu aż tak bardzo się nie przypierdala do naszej nadziei ale ja się pytam jaki freestylowiec, jakie trenowaie w wieku juniora ? Jasne, że nie ważne czym strzeli ( widziałem jak G. Mueller przyrodzeniem wepchnął piłkę do bramki) ale ważne jest , aby umiał dojść do strzału. Chodzi o zwykłą technikę użytkową . Tą piłkarz przyswaja sobie cały czas. Strzelanie bramek w III lidze czy w juniorach to nie to samo , co z silnym rywalem. Przy lepszej obronie wcale nie jest bez znaczenia, czy Duda złoży się do strzału boczkiem prawej stopy, czy tą nogą ( podbiciem) , która pozwala SZYBCIEJ oddać skuteczny strzał. Jasne, że potrafi przyjebać zewnętrzną podbiciem z prawej czy nawet od biedy lewą ale jeżeli w pierwszym odruchu będzie szukał tej lepszej , to w 40% zostanie zablokowany przed oddaniem strzału. Wcale to nie zmienia faktu, że piłka go szuka i co najważniejsze - znajduje , no i że strzela można powiedzieć nawet - często, jak na nasze standardy.
11 lipca 2013, 18:07 / czwartek
Jestem z natury spokojnym człowiekiem i z reguły nie obrażam kolegów po szalu, ale jak czytam niektóre wpisy to śmiech mnie ogarnia ilu tu fachowców, ekspertów a juz najlepiej wychodzi wam obrażanie naszych wychowanków młodych Lechistów.
Nie będę pytał co w swoim życiu osiągnęliście na arenach piłkarskich bo odpowiedź jest oczywista.
Mam nadzieję że kiedyś doczekamy takiej sytuacji kiedy po przegranym meczu i słabej grze na przykład Pietrowskiego , Dudy , lub innych młodych zawodników większość z nas na forum może na wyrost ale przez szacunek do nich podziękuje im za grę słowami; nic się nie stało Lechijko nic się nie stało a na kolejnym meczu swój doping rozpoczniemy od skandowania ich Nazwisk.
Pozdrawiam
11 lipca 2013, 18:14 / czwartek
"... nic sie nie stało, Lechijko nic się nie stało..." ... spadłem z fotela... repertuar nam się rozbudował...
11 lipca 2013, 18:51 / czwartek
No tez bym chciał miec taka robotę,cokolwiek bym nie zjebał a szef mi na to "nic sie stało,nic sie nie stało" hehe,,,wazne ze co miesiąc na konto wplywa kilka srednich krajowych.Taka robota to miód po prostu.
11 lipca 2013, 20:25 / czwartek
d.g. takie podejście o którym piszesz to może mieć gwiazdeczka Wiśniewski, Machaj albo inne baleriny, które znalazły ciepłą posadkę w Lechii. Tacy zawodnicy jak Duda, Kostrzewa to jest trzon zarówno braci kibicowskiej jak i piłkarskiej jeśli chodzi o tożsamość. Juz za dzieciaka siadali pod zegarem na Traugutta i dopingowali swoich starszych kolegów, już nie wspominając o tym, że można ich było spotkać na meczach wyjazdowych. I jeżeli ktoś mi mówi, że Duduś nie daje z siebie wszystkiego na meczach czy treningach to chuj mnie strzela. Jeżeli nie na takich wychowankach mamy budować ten klub to na kim??? Chłopak walczy, strzela bramki, zresztą przepięknej urody, od zawsze miał smykałkę do strzelania bramek. A że jest słaby technicznie??? Kogo to kurwa obchodzi?????????? Idzicie sobie na Barcelone albo inny Real jak lubicie wrażenia artystyczne. Wolę patrzeć jak Duda kilka razy zgubi piłkę, źle przyjmie, pilka mu odskoczy na 10 metrów, ale wiem że zaraz strzeli bramkę. I wiem że będzie z tego powodu szczęśliwy bo zrobił to dla Lechii a nie dla nowego kontraktu czy wywiadu w mediach...

Ale co Wy możecie o tym wiedzieć, jak pewnie większość z Was wpierdalała popcorn ogladając ligę mistrzów, podczas gdy zawodnicy tacy jak Duda jeździli za Lechijką na drugi koniec Polski...

Chłopak gra jak gra, ma lepsze i gorsze momenty. Ale strzela bramki. Mimo wielu zmarnowanych okazji i tak był najskuteczniejszym strzelcem Lechii biorac pod uwagę ilość rozegranych minut.

Miałem już nie pisać o Dudzie, bo wiem że na tym forum ludzie sa niereformowalni, ale jak czytam krytykę piłkarza za to że w sparingu strzelił bramkę prawą noga a nie lewą to już mi rece opadają................
11 lipca 2013, 20:47 / czwartek
O, przepraszam. Lubię popcorn, LM i "Dudusia", więc wypraszam sobie takie teksty.
11 lipca 2013, 20:57 / czwartek
Szkoda tylko że za pół roku stracimy chłopaka bo żaden z trójki wielkich trenerów Janas, Bobo i Probierz nie dadzą mu raczej szansy. A obecnie w naszej kadrze nie widzę bardziej bramkostrzelnego napastnika...
11 lipca 2013, 21:27 / czwartek
Szkoda i mam nadzieję ,że się to zmieni. Gra jak gra ,ale skoro nie ma szans na piłkarzy z wysokiej półki (na jakich moim zdaniem Lechia zasługuję) to chcę kibicować właśnie takim biało-zielonym walczakom jak Adam
12 lipca 2013, 06:39 / piątek
Ja nie odbieram tego jako przypierdzielanie. Po prostu każdy widzi czego brakuje Dudusiowi i warto by było dla jego dobra (i Lechii) aby pracował na tym. Ja widzę na przykład postęp w jego zachowaniu w sytuacjach bramkowych. Widać ze stara sie "nie zagotować", pomyśleć (bramka z Ruchem, z Widzewem). Często coś nie wyjdzie, bo piłka odskoczy i rywal zablokuje, ale jesli to trochę poprawi to czeka go niezła kariera, przynajmniej na krajowym podwórku.

I nieraz juz pisałem ze ważnym i pilnym zadaniem dla zarządu jest jak najszybsze podpisanie nowego kontraktu z Dudą, bo w zimę bedziemy mieli kolejną operę mydlaną pt "Podpisze czy odejdzie?".
Mimo ze Probierz teraz stawia na Buziego z przodu to jestem pewien ze po kilku kolejkach na szpicę wróci Duda.

ps. Niektórzy zapominają ze to jest forum kibiców, a nie byłych piłkrzy, no i to do czego w ogóle jest forum (a nie np.tablica ogłoszeń). Nie zawsze napisze sie coś mądrego, ale lepiej skrytykować głupią opinie, niż "jebać" za sam fakt napisania czegokolwiek. Pozdro

TYLKO LECHIA!
1 ..... 71 72 73 74 75 ..... 114
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.621