Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Sparingi, przygotowania

strona 75/114

13 października 2013, 11:42 / niedziela
Madera znów kontuzja... Wiadomo na jak długo?
13 października 2013, 11:59 / niedziela
wie ktoś czy będzie transmisja tego meczu?
13 października 2013, 12:15 / niedziela
Nie znalazłem info aby jakakolwiek TV transmitowała, więc w necie też nic się nie znajdzie.
Pozostają ewentualne "tekstowe" - może lechia.pl, trojmiasto.pl ?
13 października 2013, 12:31 / niedziela
Polecam
odnośnik
13 października 2013, 13:34 / niedziela
na stronie bilety.lechia.pl jest, że prawie wszystkie bilety poszły na ten mecz ale coś mi sie wierzyć nie chce. Wie ktoś o co kaman?
13 października 2013, 13:57 / niedziela
Bilety na ten mecz są dostępne w sektorach: T, S, R, Q, P, O, N, 01 i 02.

Na chwilę obecną wolnych miejsc w tych sektorach jest odpowiednio:

T - 550;
S - 940;
R - 288;
Q - 37;
P - 80;
O - 325;
N - 782;
01 - 216;
02 - 229.

Więc ta informacja to jakaś bzdura.
13 października 2013, 13:57 / niedziela
Przemas sorry ze zapytam... ale czy Ty tak na powaznie ? Nie od dzis wiadomo ze na meczach Lechii wylaczone sa gorne sektory ale ze tym razem nie bylo zainteresowania na sektorze dopingowym to i te sektory zamkneli. Dostepne sa tylko na prostej.
13 października 2013, 17:11 / niedziela
Transmisja; odnośnik
13 października 2013, 18:56 / niedziela
Pozwolę sobie na małą wypowiedź o meczu.

Wynik 0:3. Ok Metalist jakaś tam marka na Ukrainie lider tabeli ale my tak naprawdę oddaliśmy im pole przez pełne 90 minut. Nie wiem co zrobił Probierz najpierw wystawiając Smuczyńskiego a po ledwie piętnastu minutach go zdjął? To po jaką cholerę ta zmiana? Równie dobrze mógł zdjąć kogoś innego a nie Bartka. Kolejna rzecz przy bramce na 0:2. Niby ktoś krył tego Homenyuka, nie wiem dokładnie kto wtedy był odpowiedzialny za krycie go ale kompletnie zawalona bramka. I bramka na 0:3 to co zrobił Bączek to jest komedia!

Reasumując sparing sparingiem ale z taką grą w lidze to my naprawdę będziemy drżeć o utrzymanie, z taką ambicją daleko nie zajedziemy. Czas to wszystko przeanalizować i wziąć się do pracy bo już w sobotę o wiele ważniejszy mecz z Amicą, który kur*a muszą wygrać! Ale z taką grą mam mieszane uczucia

Nie pozostaje nic innego niż tylko liczyć i modlić się o korzystny wynik w meczu z pyrkami ;)
13 października 2013, 19:23 / niedziela
Po tym meczu można szczerze i jasno powiedzieć, że w Lechii nie ma nawet pół zawodnika na poziomie średnio - europejskim. Ukraińcy, bez dwóch reprezentantów kraju, pokazali jak się gra skutecznie i mądrze.

Co do zbliżającego się meczu z Amicą, to oby w sobotę mieli pecha, zły dzień, sraczkę, bóle brzucha, sędzia im chujowo gwizdał i jeszcze co się da, to wtedy mamy szansę na remis.
13 października 2013, 19:32 / niedziela
tak na szybko, to TRAGEDIA.
Kolejny mecz pokazuje Nam miejsce w szeregu. Jak dobrze liczę, to w ostatnich 4 meczach straciliśmy ze 13,14 bramek.

Przyjechała średniej klasy europejskiej ekipa, a jej zawodnicy przy NAszych wyglądali jak tuzy światowej piłki. Szybsi, techniczni, silniejsi - no poprostu LEpsi w KAŻDYM elemencie piłkarskim.

Tam najsłabszy zawodnik był o klasę lepszy od Naszego najlepszego. I to Oni bez swoich największych gwiazd.

Ale nie tylko to daje do myślenia..
Organizacja. Przylecieli własnym samolotem dzień wcześniej, trening dzień przed, własna telewizja klubowa pokazuje LIVE spotkanie sparingowe z innego kraju..
100 lat za murzynami, tak można to określić.
13 października 2013, 20:02 / niedziela
Proszę nie piszcie, że "to był tylko sparing" bo nawet jeśli to przepaść jest niesamowita. Nie walczyli, nie biegali, każdy piłkarz metalista był szybszy, silniejszy, klepali sobie piłeczką. Bilans Lechii to 0 celnych strzałów a wymiany więcej niż trzech podań bez straty można policzyć na palcach jednej ręki. Najgorszy kompletnie nieobecny Wiśniewski i przegrywający i chowający się w środku Pietrowski. Natomiast bardzo mnie zaskoczył Kostrzewa! Chłopak jako jedyny pokazał się z dobrej strony na pozycji środkowego obrońcy!! Czytał gre, odbierał, przerywał! super! A reszta to dno, wstyd i żenada. Z czym do ludzi ja się pytam ?!
13 października 2013, 20:48 / niedziela
już się zaczyna błazenada..

M. Probierz: Cenna lekcja od silnego przeciwnika

M. Pietrowski: Jest materiał do analizy

A. Duda: Pożyteczny sprawdzian

M. Bąk: W drugiej połowie była walka

Jestem ciekaw, czy oni tak poważnie myślą, czy po prostu z automatu pierdolą?
13 października 2013, 20:54 / niedziela
K........po co się napinacie ich zespół warty jest wg transfer markt 75ml euro a nasz 2 melony....to dlatego są w każdym elemencie lepsi (technicznie, taktycznie, psychicznie, fizycznie i dlatego np kudłaty z lewej obrony kosztuje 2 ml, a nr 15 12ml i to jest odpowieć dlaczego bylismy słabsi).....nasz zaden piłkarz by tam nie dał se rady bo jest za słaby i dlatego gra tam gdzie gra w polskiej ekstraklasie i dla nie których to szczyt mażeń.......poszukajmy pozytywów a nie cięgle żle....
13 października 2013, 20:54 / niedziela
No coż.... drużyna jest naprawde w kryzysie, nie ma pomysłu na grę, nie ma dynamiki, zawziętosci, brak lidera który pociągnie drużynę, brak brakiem pogania.
Metalist obnażył aż do bólu wady naszych grajków. Grali prostą piłkę, wychodzili sobie do podań, piłka ich słuchała, celnosc podań 100razy lepsza, atak to 2-3 podania i 2-3 są pod bramką. A u nas najpierw podania wszerz, potem kółeczko w środki, potem dopiero rozglądanie sie komu tu podać. No i podanie do tyłu, potem górna laga na Dudę czy Grzelczaka, zależy jak wyjdzie. I te wiecznie odskakujące piłki, brak umiejetnosci celnego podania dalej niz 5m, holowanie piłki i tysiące podań w ataku, az przeciwnik zablokuje lub wypchnie na środek boiska. Naprawde oczy bolały, nikt z Lechii mi nie zaimponował i trudno o optymizm przed ligą. Wiadomo Metalist to nie Lech czy Piast, ale naprawde można sie martwić naszą grę i wyniki. Cos sie zacięło oby oblokowanie nadeszło szybko.

TYLKO LECHIA!
13 października 2013, 20:58 / niedziela
a co mają powiedzić ? Są słabi i tyle. I choćby trenowali z najlepszymi trenerami to i tak szczyt mażeń już osiągneli.....polska ekstraklasa :(
13 października 2013, 21:01 / niedziela
dręczyciel - oczywiscie ze z automatu pierdolą, bo co mają powiedzieć, ze przegrali jak chłopcy i w zasadzie nie wiedzą czemu są teraz bez formy.

michal - piłka to nie matematyka, tu pieniadze nie grają, bo jesli tak przeliczać to Polonia W-wa powinna byc podwójnym mistrzem kilka lat temu, my powinismy przegrać z Legią (która ma budzet 100mln), a w sparingu z Barceloną powinismy przegrać dwucyfrowo. Wiadomo ze Ukraincy byli lepsi, ale nasi pokazali ze są dalej bez formy i nie ma jeszcze przełomu.

TYLKO LECHIA!
13 października 2013, 21:06 / niedziela
I tak piłkarze byli lepsi niż ten "młyn" co próbował kręcić doping. To jest dopiero dramat!
13 października 2013, 21:11 / niedziela
Pieniądze nie grają??? No ja się z tym nie zgodzę. Nasza wygrana z legia to pokazała tylko ze z rezerwami innego klubu potrafimy wygrać ( ale styl tej wygranej nie powalił na kolana ). Jakby była kasa to "gwiazdy " polskiej ligi ,czytaj Robak ,Zieniu itd grali by w Lechii. My przez brak kasy nie mamy nawet ławki rezerwowej nie wspominając o 1 składzie
13 października 2013, 21:14 / niedziela
Ja po takim meczu chciałbym usłyszeć zwykłe "pokazali Nam miejsce w szeregu", lub "byliśmy bez szans".

Ale nie.. U Nas to są przydatne lekcje, nauczki, ble ble ble itp.
Jak nie będzie kilku poważnych wzmocnień, to żegnamy się z ligą razem z Koroną lub Podbeskidziem.
Czas otworzyć oczy, zdjąć zaślepki i przyznać, że gramy teraz na miarę możliwości, a chwilowy piękny start sezonu był przypadkiem i zacząć patrzeć niecierpliwie w przyszłość.

teraz bęcki od trzech wron i zacznie się najłatwiejszy z możliwych tematów, wyjebać Probierza.
A zresztą chuj wie, czy właśnie te jebane łamagi nie próbują Go zwolnić taką żałosną grą, bo ich katuje
13 października 2013, 21:14 / niedziela
Oczekiwać od tej drużyny walki, ambicji, zaangażowania i poświęcenia to oczekiwać niemożliwego. Sparing czy mecz ligowy traktują tak samo czyli mają wyjebane.

Dziwi mnie tylko jedno. Jak można tak sportowo zjechać w dół? Do meczu z Pogonią przecież wszystko wyglądało niemal idealnie. Wyniki, atmosfera czy gra. Nawet kiedy byli teoretycznie słabsi (mecz z Barceloną, Legią) to jednak dzięki ambicji osiągali dobre wyniki. A teraz? Każdy mecz to totalna wyjebka. Byle się nie przemęczyć i uniknąć kontuzji.

Liczyłem, że po blamażu z Widzewem do tego meczu chłopaki przystąpią w bojowych nastrojach i zagrają na podobnym zaangażowaniu jak z Barceloną... Jak było chyba każdy widział. Lepiej od naszych gwiazdek zaprezentowałby się jakiś średniak z zaplecza ekstraklasy.

Dlaczego tak się dzieje? Powody mogą być dwa. Albo grają przeciwko trenerowi, albo nie dostają pensji na czas. Drugi powód raczej odpada, bo akurat pensje w klubie wypłacane są na czas.
13 października 2013, 21:31 / niedziela
Nie moglem byc na meczu wiec pzede wszystkim jak Tsubasa? Choc cos pokazał, podał raz celnie? :)
13 października 2013, 21:40 / niedziela
To co dzisiaj ,,zaprezentowali"nasi kopacze to (może)środek I ligi .Widok był po prostu smutny.Z mojego punktu widzenia Przerażające jest to że oni właśnie chcieli a nie mieli wyjebane...i to Ukraińcy mieli wyjebane i dlatego trafili nas 3x a nie 10.
Naprawdę szkoda że nie było zorganizowanego dopingu :-(
ps.Co to była za Akcjia z flagą w środkowym sektorze na samym dole?
13 października 2013, 21:56 / niedziela
Ale ci Ukraincy niekulturalni , żeby w sparingu nie pozwolić gospodarzom na oddanie celnego strzału. Nie zapraszać takich więcej.
A na poważnie meczu nie widziałem , więc oceniam w oparciu o to co słyszałem i co czytam. Metalist to nie nasz półka , to w ogóle nie jest półka naszej ligi. Odnoszenie się do Ukrainców nie ma sensu.
Odnośmy się do ligowych rywali. Gorzej ,że i tu nie ma się czym pochwalić. Aktualne coraz bardziej staję się pytanie kto w tej lidze jest od nas słabszy kadrowo?
Podbeskidzie i ...? Widzew , Korona , Ruch to nasz poziom mniej więcej. Trochę lepiej chyba jednak Zawisza ,Cracovia i Pogoń. Za resztą jesteśmy w tyle , za niektórymi daleko. Pora to sobie uświadomić przed wygłaszaniem osądów.
Osądzać na pewno można pana właściciela , bo jak się nie mylę to w tym sezonie mieliśmy grać o mistrza z budzetem na poziomie Bundesligi :)
13 października 2013, 22:52 / niedziela
Dla tych, którzy nie olglądali meczu - bardzo dobry link we wpisie od ragazzo z początku tego wątku. Właśnie oglądam..
13 października 2013, 23:15 / niedziela
Wiem, że to idiotyczne, ale zawsze staram się szukać pozytywów... Być może Machaj odpali na mecz Lechem (stamtąd do nas przyszedł - to zawsze wyzwala pałera) i zagra mecz sezonu; może razem z Dawidowiczem i Matsui rozpyka kuchenkorza Buzała, który cudownie się przebudzi do gry i sieknie im dwie bramy! Ten mecz (z Metalurgiem) to tylko zasłona dymna, by uśpić rywali.

Wierzę, że jest w tej drużynie potencjał. Nie ma co płakać nad transferami, aż do zimy - wtedy mam nadzieję na jakieś wzmocnienie. Pomysł z Kostrzewą na ŚO oceniam jako dobry, bo aktualnie nie mamy nikogo innego, kto mógłby tam zagrać w wypadku kontuzji któregoś z podstawowych kopaczy. Jeśli nie mamy tam nikogo - to musimy szukać rozwiązań i właśnie w meczach sparingowych je sprawdzać. Rywalizacja na skrzydłach obrony w kwadracie Pazio-Oualmbo-Janicki. Deleu gra na pewno. Teraz trzeba to wszystko sklecić przed meczem ligowym i być zwartym i gotowym by rzucić się do gardła i zagryźć amice.
14 października 2013, 09:03 / poniedziałek
Wydaje mi sie po prostu że probierz przetrenował naszych kochanych zawodników i taki jest tego skutek
14 października 2013, 09:19 / poniedziałek
Dawidowicz to nie wiadomo czy zagra tak samo jak Madera, niestety nasza oficjalna jest tak biedna jak żule pod sklepem, zero informacji
14 października 2013, 09:26 / poniedziałek
michal88: "K........po co się napinacie ich zespół warty jest wg transfer markt 75ml euro a nasz 2 melony...."

Wolfsburg jest wart 108 mln Euro, Wisła 8 mln Euro, a jednak wynik 2:1 dla Wisły. Można? Można!!!
14 października 2013, 10:07 / poniedziałek
Dręczyciel - a czym mieli dotrzeć do Gdańska jak nie samolotem ? Dyliżansem ? Co do klubowej TV - miałeś transmisję z pucharowego meczu z Siarką czy nie ? Puścić streaming to i ja Ci mogę telefonem. Jakby z tego meczu Lechia robiła transmisję to nikt by nie przyszedł na stadion. Więc nie pierd_ol o zacofaniu pls.
14 października 2013, 10:36 / poniedziałek
widziałeś jakość ich transmisji ?
widziałeś, że była bezpłatna?
14 października 2013, 10:49 / poniedziałek
Kolego, transmisja z Siarki była bezpłatna. Jak Ci napisałem - streaming może zrobić każdy w każdej chwili kwestia jakości użytego sprzętu i prędkości uploadu do Internetu. Mogę wziąć notebooka, kamerę do kieszeni odpalić jakiś website do streamingu i robić broadcast - mecz nie zajmuje więcej niż 1 GB przy prezentowanej przez Metalist na youtube jakości. Więc albo dogadujesz się w kontrakcie prze meczem, że masz łącze do Internetu o określonych parametrach albo np kupujesz prepaida, doładowujesz odpowiednio i lecisz z transmisją z noteboooka z podpiętą kamerą (jakość zależna od łącza do Internetu - często prędkość wysyłania jest mniejsza od prędkości pobierania a w tym przypadku wysyłasz dane a nie pobierasz).
14 października 2013, 12:34 / poniedziałek
Wypowiedzi piłkarzy Lechii Gdańsk po meczu towarzyskim z Metalistem Charków: Paweł Buzała, Jarosław Bieniuk i Mateusz Bąk.

odnośnik
14 października 2013, 12:37 / poniedziałek
Ktoś tu napisał że nie mamy kasy i dlatego gramy jak gramy. Prawda leży gdzieś pośrodku. To nie jest prawdą że duży budżet przekłada się na dobrą grę, lecz prawdą jest że wysokie umiejętności piłkarskie i inteligencja boiskowa przekładają się na dobrą grę. Każdy zawodnik który doskonali umiejętności zyskuje wyższą wartość rynkową, ci którzy stoją w miejscu- tracą. W Lechii grają zawodnicy których wartość rynkowa nie jest za wysoka i niektórzy pewnego poziomu już nie przeskoczą, no bo żaden trener nie nauczy zawodnika inteligentnego ustawiania się na boisku. Zawodnik sam w trakcie meczu powinien korygować swoje działania w zależności od działań przeciwnika. Trener może coś zalecić ale na pewno nie uczyć zawodnika podstaw tak jak to mówił Madera w jednym z wywiadów że Probierz kazał mu wbiegać do główki przy rzutach rożnych. Niesamowite jest to że trener musi tłumaczyć takie podstawy zawodowcom. Nie od dziś wiadomo że wbieganie w pole karne jest znacznie skuteczniejsze przy rogach niż stanie i czekanie aż piłka odbije się głowy.
A jeśli chodzi o budżet, to Lechia ma drugą frekwencję w lidze. Ostatni raport EY wykazał że przychody Lechii są niższe od zaledwie kilku klubów w Polsce. Gros drużyn które z nami wygrały lub zremisowały mają budżety niższe np. Widzew, Zawisza, Korona. Więc to nie jest tak że budżet wygrywa mistrzostwo. Wygrywają je ludzie którzy posiadają najwyższe umiejętności. Aby takich ludzi mieć trzeba mieć skauting na wysokim poziomie i ludzi ze zdolnościami negocjacyjnymi. A takich jak do tej pory w Lechii nie widać.
14 października 2013, 18:02 / poniedziałek
Śmieszą mnie tłumaczenia kopaczy, że Metalist przerastał ich o 2 klasy :) Czyli można wywnioskować z tego, że jak grali z Barceloną to był to dla nich przeciwnik na tym samym poziomie? Sama dwójka Messi z Sanchezem przerasta ich o 20 klas...

Powiedzcie wprost, że mieliście wyjebane i nie chciało wam się biegać, kurwa ludzie, kogo wy chcecie oszukać? Chyba siebie, bo każdy kto był na tym meczu widział wyraźnie, że nawet nie podjęliście jakiejkolwiek walki i perfidnie przeszliście obok meczu. Zero walki, ambicji i jakiejkolwiek determinacji.
14 października 2013, 19:03 / poniedziałek
Moim zdaniem piłkarze są zajechani,w tygodniu poprzedzającym mecz z Metalistem mieli po 2-3 treningi dziennie,przebywali w klubie po 12 godzin,w tym tygodniu troszkę mają odpuszczone,trenują raz dziennie,chyba Wtorek mają wolny. Coś mi się wydaje że w drużynie jest niezbyt dobra atmosfera,jeśli ktoś ma info zbliżone do zawodników drużyny niech mnie poprawi,obawiam się że będzie niezbyt dobrze....
14 października 2013, 21:33 / poniedziałek
Kopacze maja zap.....c i grac dla Lechii dawac z siebie wszystko .Od paru miesiecy w pizde na treningach i placz , szukanie zlej atmosfery i srututu . Ludzie jeszcze szukacie sensacji i usprawiedliwienia ze nie idzie .Wiekszosc z nich to przecietniacy i to jest prawda, bez transferow nie macie co liczyc na sukcesy , ten sklad nie jest z gumy i sie nie rozciagnie .
14 października 2013, 22:45 / poniedziałek
@adamus - nie wiedziałem, że trenowali intensywnie - jeśli tak, to rozumiem;) Nie pierdolmy na atmosferę w zespole bo tą kreują wyniki.
Teraz jest czas aby sie odbudować przed amicą i pokazac w tym meczu "pazur". Zobaczymy jak zadziała to wszystko i wtedy oceniajmy. Jaki nie byłby to wynik oczekuje, że będą gryźć trawę - piłkarzom mogę wybaczyć porażki z silniejszym rywalem, gdy walczą, pokazują charakter, próbują odbierać piłki, nie załamują rąk po nieudanym zagraniu, lecz starają sie je naprawić.
Szerokość kadry i jej jakość wybiera zarząd i finanse klubu, nie trener! Jestem pewien że chciałby mieć on jak największy budżet na transfery i kontrakty. W przypadku naszej drużyny Probierz musi wykazać się kunsztem w swojej pracy. DO BOJU MARSZ!!
15 października 2013, 12:27 / wtorek
Z dzisiejszego artykułu na gazeta.pl:

Ale prymusa dziś mamy i jest nim oczywiście Tsubasa (Nishi), który zadebiutował w Lechii Gdańsk. Co prawda Japończyk nie uchronił zespołu od porażki 0:3 z Metalistem Charków, ale zagrał jak zwykle znakomicie. Wszedł na boisko w 70. minucie i upodobał sobie lewą stronę boiska, gdzie w ładnym stylu "kleił" piłkę klatkę piersiową i robił wślizgi, po których futbolówkę tracili rywale. Widać było, że lubi grać na jeden kontakt i tylko raz podał niecelnie. Dwa razy pobiegł pod bramkę przeciwników, ale w jednej sytuacji piłkę z głowy zdjął mu obrońca, a w drugiej wybiegł za linię bramkową, żeby zrobić miejsce na strzał Pawłowi Buzale. Raz zagrał też piętą i popisał się jednym udanym dryblingiem demonstrując nienaganną technikę. Krótko mówiąc - inna bajka!

Debiut Tsubasy w liczbach:

Podania celne: 7 Podania piętą: 1 Podania z pierwszej piłki: 4 Podania po przyjęciu klatką piersiową: 2 Przechwyty wślizgiem: 2 Dryblingi/minięcie rywala: 1 Wybicia: 1 Straty: 1

odnośnik
15 października 2013, 12:36 / wtorek
a po wklejasz linka do g...a???
To, ze sam czytasz ścierwo, nie znaczy, że inni też są zainteresowani
12 listopada 2013, 16:05 / wtorek
"Jak informuje "Przegląd Sportowy" Manchester City planuje w lipcu przyszłego roku przyjechać do Polski na przedsezonowe zgrupowanie. Miejscem pobytu "The Citizens" ma być ośrodek w Gniewinie, w którym podczas EURO 2012 przebywała reprezentacja Hiszpanii. Wicemistrzowie Anglii mieliby rozegrać w naszym kraju dwa sparingi, najprawdopodobniej z Lechem Poznań i Lechią Gdańsk."

odnośnik
12 listopada 2013, 20:54 / wtorek
już w lipcu Piotrek znowu zagra mecz życia :)
oj popamięta go Kompany i spółka
20 listopada 2013, 19:11 / środa
21 stycznia 2014 - Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo
22 stycznia 2014 - Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
22 listopada 2013, 10:38 / piątek
18 stycznia 2014 Lech Poznań - Lechia Gdańsk
11 stycznia 2014, 12:22 / sobota
11.01.2014 g. 13.00 Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

LECHIA (I połowa): 24. Mateusz Bąk – 28. Chris Oualembo, 2. Rafał Janicki, 7. Sebastian Madera, 36. Adam Pazio – 14. Piotr Wiśniewski, 27. Paweł Dawidowicz, 13. Wojciech Zyska, 10. Przemysław Frankowski, 21. Mateusz Machaj – 8. Patryk Tuszyński

LECHIA (II połowa): 12. Bartosz Kaniecki – 26. Deleu, 5. Krzysztof Bąk, 4. Przemysław Kamiński, 29. Damian Garbacik – 11. Łukasz Kacprzycki, 17. Marcin Pietrowski, 30. Maciej Kostrzewa, 19. Łukasz Kopka, 20. Paweł Buzała – 9. Piotr Grzelczak

W rezerwie pozostają: 37. Daniel Górski, 35. Adam Gołuński, 15. Adam Duda, 23. Damian Kugiel.
11 stycznia 2014, 12:56 / sobota
Patrząc po składach to pierwsza ekipa powinna coś ugrać, co do drugiej może być cieżko
11 stycznia 2014, 13:00 / sobota
a Ja bym powiedział, że praktycznie taka sama "moc"..
11 stycznia 2014, 13:15 / sobota
Relacja tekstowa odnośnik
11 stycznia 2014, 13:16 / sobota
pierwsza ekipa gra bez napastnika, w druga bez stoperów ;)

TYLKO LECHIA!
11 stycznia 2014, 13:19 / sobota
Jest też na oficjalnej odnośnik
1 ..... 73 74 75 76 77 ..... 114
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.579