Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Sparingi, przygotowania

strona 81/114

2 lipca 2014, 12:56 / środa
Cygnus; nie można było lepiej tego ująć. Konkretnie i w sam "środek sedna" ;-)
Podpis,parafa.Polej sobie :-)
2 lipca 2014, 13:19 / środa
na podstawie relacji testowej (do tego nędznej ) trudno wyrobić sobie jakąś opinię o tym sparingu. Niektóre nazwiska występują tylko raz ( przy podaniu składu )co nie oznacza, że nie byli ci piłkarze aktywni. W kontekście braku obrony porażka nie dziwi . Nic też nie można powiedzieć o pracy trenera a o zawodnikach bez relacji filmowej również nic. Musimy wziąć na klatę tę przykrą porażkę ( marka cierpi ) i mieć cierpliwość, że to jeszcze zagra. Miałbym zaufanie do Moniza, że szybko przyswoi zawodnikom czego od nich oczekuje i że wkomponuje nowych do drużyny. No ale ten Portus to niewiadoma ze wskazaniem na MINUS. NAjgorsze co się może teraz przytrafić, to jak zawodnicy, którzy chcieli się odbudować pomiarkują , że z tej mąki chleba nie będzie. I pod tym względem takie występy niosą za sobą pewne minusy. No ale plusem jest wspólna gra i jakies informacje dla trenera, co komu brakuje, kto jakie ma walory a jakie braki. Musimy być wyrozumiali i cierpliwi.
2 lipca 2014, 13:28 / środa
Ok.
2 lipca 2014, 13:28 / środa
Cygnus podsumowales sparing doskonale,ja sie boje tylko zeby ta zbieranina nie zgrywala sie do maja.Na poczatek zgrana Jaga pozniej rugbisci Ojrzynskiego bedzie ciezko a w razie porazek nerwowka nieslychana.
2 lipca 2014, 13:30 / środa
Amica - Lechia 1-0
Amica - Lechia II 2-0

Na tym etapie przygotowań obydwu drużyn wyniki niezłe, pamiętając, że gramy w obronie w okrojonym składzie. Za miesiąc z tą samą Amiką zagramy w lidze i wtedy będziemy wiedzieć jak przedstawia się zespół jako całość.

Czyżby nasi muzułmanie mieli ramadan?
2 lipca 2014, 13:41 / środa
@6901
Tak się składa, że w Jadze i Podbeskidziu też jest duży ruch i wymiana zawodników.
Także można raczej się spodziewać dużo bramek w meczach z nami. Oby oczywiście Lechia strzeliła o jednego gola więcej jak bedziemy z nimi grać.
4 mecz z Amiką pokaże co gramy i jak ?
2 lipca 2014, 13:47 / środa
Tylko o co chodzi z tym Kacajewem..
2 lipca 2014, 14:44 / środa
Z relacji wynika, że Aleksic znowu nie wykorzystał setki. Oby się chłopak szybko odblokował.
2 lipca 2014, 14:51 / środa
wyjebać wszystkich, kopaczy, tego nieudanego trenera, szczególnie zarząd z ich nieudanacznym skautingiem. mialem kupić karnet, ale teraz to sam nie wiem jak mają przegrywac.
2 lipca 2014, 14:54 / środa
hehe dobre
2 lipca 2014, 14:58 / środa
Dlaczego taki wiele kibiców jest tak naiwnych (lub po prostu głupich), czy wy myślicie że tydzień treningów przy 12 nowych piłkarzach to wystarczy? Ktoś kiedyś mądrze tu napisał, że potrzeba co najmniej pół sezonu żeby to wszystko zaczęło się zazębiać.
2 lipca 2014, 15:07 / środa
Jak dla mnie składy były wymieszane, na korzyść tego 1. Ale Lechia nie zagrała w tym sparingu żadnej połowy w najlepszym składzie. Pierwszy sparing na obozie, początek. Pierwszy poważny test z Grekami, tam moim zdaniem wystąpi najbardziej zbliżony skład do tego na ligę.
2 lipca 2014, 15:14 / środa
Nowi lepsi zawonicy sa po to zeby Lechia wygrywala a nie zgrywala caly sezon,albo pol roku.Jaki sens zatrudniac nowych grajkow jesli nie maja wycinac od poczatku po prostu wygrywac wszystko jak leci ,jesli zaplacono za nich ok.8mln pln?
2 lipca 2014, 15:20 / środa
Wiadomo co z biletami na Panatinaikos?
2 lipca 2014, 15:35 / środa
Do mati6901:

Oczywiście ,że fajnie byłoby gdyby same nazwiska grały, ale tak jest tylko na konsoli. Zespół buduje się dłużej niż w 1 miesiąc. Może to przesadzone porównanie ale np. Manchester City po pierwszych wielki transferach grał tzw. gówno. Dopiero z czasem przyszły sukcesy, troche cierpliwości...
2 lipca 2014, 15:41 / środa
a to nie jest tak jak na WF w szkole, że pan magister rzuca piłkę i najlepszy piłkarz kiwa wszystkich i strzela do pustaka?
2 lipca 2014, 15:45 / środa
Hektopaskal technika zawsze sie obroni mielismy dowod wczoraj ,Argentyna ,Belgia...
2 lipca 2014, 22:07 / środa
to se pograli futbolisci
3 lipca 2014, 11:19 / czwartek
bramki ze sparingu z lechem z wp. :

odnośnik
3 lipca 2014, 11:29 / czwartek
Powala bezradnosć w obronie. Różnica klas widoczna.
Ma co obić treneiro. Mam nadzieję że ogarnie to w 3 tygodnie.
3 lipca 2014, 11:34 / czwartek
Kto to jest z 26? Polczak?
Jeśli tak, to ja bym go zdjął i odesłał już po 1 bramce!
Gra obronna - skandal! Przy tym rożnym ONI WSZYSCY stali. STALI w miejscu!
Podleśny też się rzucił tak, że się zastanawiałem czy to Slow Motion.

Obrona w tym meczu dała się robić jak dzieci, a trzecia bramka to już ich ośmieszyła.
3 lipca 2014, 11:42 / czwartek
Polczak, Polczak... inna sprawa, że drugi gol to też kompromitacja linii obrony. Takiego krycia przy rożnym dawno nie widziałem. Ostatniej bramki nie ma co oceniać, typowe na dobicie rywala.
3 lipca 2014, 15:06 / czwartek
Stałe fragmenty gry to był nasz problem za Probierza, a także za Moniza. Oby Machado to naprawił, bo ilość bramek, jaką traciliśmy ostatnio z rożnych/wolnych przekracza zdecydowanie dopuszczalną normę.

I dobrze, że Polczak został odpalony.
3 lipca 2014, 21:31 / czwartek
Mam omamy chyba, bo ja tam widziałem z 7-miu Polczaków. Gra "na stojaka" nie przystoi nawet w III lidze. Rozumiem, że do rozgrywającego zawodnika doskoczy dwóch i zostawią krycie innego piłkarza, że do piłki ruszy dwóch i się zderzą albo inaczej sobie przeszkodzą ale tu k... nikt nie chciał ruszyć dupska. Byli jak tyczki do mijania slalomem. To są jaja !
3 lipca 2014, 22:38 / czwartek
Ze skrótu meczu wiele nie wynika, ale...
Jak mawiał na były trener - Rysiu: niektórzy widzą szklankę do połowu pustą, ja jednak mimo słabej gry w obronie zauważyłem kilka pozytywów w ataku. Chłopaki dochodzi do sytuacji bramkowych. Główka Aleksica, Magistra czy strzał Buksy (gdyby był celny) powinny być zamienione na bramki. Jeszcze trochę zgrania i bramki będą padały - ku naszej radości. Ważne że to była tylko gra w celu wyciągnięcia wniosków.
Zobaczymy co pokażą z Górnikiem.
4 lipca 2014, 10:57 / piątek
odnośnik

Rozpoczyna się dystrybucja biletów na mecz z Panathinaikosem Ateny, który odbędzie się 12 lipca o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Traugutta. Tego dnia będzie można nie tylko obejrzeć sparing, ale również oficjalną prezentację I zespołu Biało-Zielonych na nowy sezon. Kibiców czeka też wiele innych atrakcji.
Wszystkich, którzy oprócz meczu z Panathinaikosem, zechcą obejrzeć prezentację przedsezonową drużyny Lechii, zapraszamy już od godziny 14.00 – o tej porze planowane jest otwarcie bram obiektu. Zaraz po prezentacji, a jeszcze przed meczem, zapraszamy na koncert zespołu Golden Life – scena zlokalizowana będzie w pobliżu bramy wejściowej nr 8 (wejście od strony cerkwi).

Przy boisku bocznym już od godziny 12.00, będzie można skorzystać z atrakcji dla dzieci przygotowanych przez Loopy’s World.

Bilety sprzedawane są w dwóch kategoriach cenowych:
- trybuny prosta i zegar 20 zł
- trybuna kryta 30 zł
- dzieci do lat 6 wstęp wolny bez konieczności posiadania wejściówki.

Dystrybucja biletów prowadzona jest jedynie stacjonarnie na wszystkich wyspach oraz w punkcie obsługi przy sekretariacie stadionu PGE Arena Gdańsk.

Na ten mecz nie ma wymogu posiadania karty kibica. Sprzedawane będą bilety papierowe z przypisanym miejscem. W dniu meczu od godz. 12.00 otwarte będą też kasy przy Traugutta 29.

Przy zakupie biletu, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, należy podać imię, nazwisko, pesel oraz okazać dokument stwierdzający poprawność danych.
4 lipca 2014, 13:09 / piątek
Czyli rozumiem że biletów ulgowych dla dzieciaków nie ma? Jak sparing to chociaż jakiś bonus dla karnetowców mógł być. Chyba że cena to opłata za dmuchańce z Loopys i koncert Goldenów. Przy cenie 5-10 w Gdyni to jakaś słaba sprawa. No ale rozumiem za jakość trzeba płacić.
4 lipca 2014, 13:12 / piątek
Ilość widzów na tym meczu pokaże czy cena była za wysoka czy nie...
4 lipca 2014, 13:14 / piątek
Przestancie wymyślać . Super opcja. Sparing na T29 , dodatkowo można zabrać dzieciaki. Super. Dziekuje
4 lipca 2014, 13:17 / piątek
Edwin dzieci można zabierać na każdy mecz :-) Nie tylko na T29 :-)
4 lipca 2014, 13:19 / piątek
Mam na myśli, atrakcje dla maluchow z okazji sparingu, który z założenia jest piknikiem
4 lipca 2014, 13:19 / piątek
Dlatego napisałem za jakość trzeba płacić no i na dodatek T29 tylko brak ulgowych nie rozumiem.
4 lipca 2014, 13:20 / piątek
1.5 paczki fajek to chyba niedrogo.
4 lipca 2014, 13:56 / piątek
Zgoda - powinny być ulgowe, ale taki sparring połączony z prezentacją i atrakcjami dla dzieci /mam nadzieję, ciekawymi/ dla rodziny 2+2 80 zł to tak średnio na jeża, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
4 lipca 2014, 23:36 / piątek
20 zł za sparing dla dzieciaka to 1/4 karnetu na cały sezon dla 16 latka na rodzinny.
5 lipca 2014, 00:26 / sobota
Chyba nie chcą tłoku na prezentacji i pod dmuchanymi atrakcjami. Brak ulgi dla dzieciaków i kobiet to chyba jakieś niedopatrzenie.
Nie zapominajmy ze to zwykły sparing, Grecy specjalnie nie przylatują na ten mecz, tylko mają obóz w Gniewinie i sobie podjadą pokopać piłkę.
Powiedzmy sobie szczerze ze to mierna promocja, bo akurat nas to takimi atrakcjami nie trzeba zachęcać, ale inną półkę trzeba poruszyć czymś ciekawym i za friko.

TYLKO LECHIA!
5 lipca 2014, 00:42 / sobota
dmuchańce i występ Goldenów to dla mnie, czy dzieciaka żadna atrakcja;
sama prezentacja drużyny, być może w nowych strojach, a i sam mecz na T29, jak za starych dobrych czasów to już tak...mój młody ma 11 lat,czyli prawie dorosły... uświadamiam mu, że gdy miałem 12 to sam już tu przyjeżdzałem z Gdyni
5 lipca 2014, 01:12 / sobota
No widzisz, ja mam dzieci 5 i 3 dla nich to mega atrakcja, a wchodzą za darmo. Za wejscie do loopies dużo grubsza kasa niż mecz z ta promocja. Zgadzam się jednak , ze brak biletów ulgowych dla starszych dzieciakow to lipa i to należy zmienić jak najszybciej
5 lipca 2014, 06:55 / sobota
Edwin ja mam dwie kibicki 4 i 2 i idziemy na sparring, starsza już była nie raz na PGE a na T29 zadebiutuje, młodsza po raz pierwszy na Lechii będzie, mam nadzieję, że atrakcje dla dzieci będą lepiej zorganizowane niż te 1 czerwca przy PGE bo wtedy jednak była słaba organizacja...
5 lipca 2014, 09:31 / sobota
Będzie gdzieś transmisja meczu i prezentacji?
5 lipca 2014, 10:51 / sobota
Dziś sparing z Górnikiem o 17. Relacji dużo nie ma z tego co widzę. Jedna gówniana na naszej oficjalnej, druga może być na facebooku Górnika, a trzecia tutaj odnośnik także wielkiego wyboru nie ma. Jak ktoś znajdzie coś lepszego, niech pisze.

Inna sprawa, że ponoć ostatni sparing Górnika był gdzieś transmitowany w internecie. Może i tym razem...
5 lipca 2014, 10:56 / sobota
Panowie, o czym my tu gadamy? Dzieciakom kupic puzzle zlozone z 5 000 czesci i powiedziec, ze maja byc gotowe zanim tatus wroci usmiechniety o drugiej w nocy z meczu a my spotykamy sie jak matka przykazala 3 godziny przed meczem na deptaku przy Polibudzie jak za dawnych i po szesciu dawaj przez park na Traugutta.
5 lipca 2014, 15:59 / sobota
skład na górnik

Trela - Pietrowski, Janicki, Tiago Valente, Leković - Borysiuk, Vranjes - Makuszewski, Wiśniewski, Pawłowski - Sadajew

Rezerwowi: Podleśny, Bougaidis, Kamiński, Powszuk, Łukasik, Aleksić, Grzelczak, Ribeiro, Frankowski, Dźwigała, Buksa.

A niby Wiśnia taki słaby.. a u kolejnego trenera znowu w podstawowej "11".. ten chłop to fenomen :>
5 lipca 2014, 16:03 / sobota
Pewnie nowa 11 w przyszłym sezonie się super nie zmieni bo na początku Wiśnia, Grzelu, Janicki, Bąk, Maki, Leković, Sadajew, Vranjes, Pietrowski zostaną
5 lipca 2014, 16:19 / sobota
Transmisja -> odnośnik

Tekstowa (IMO lepsza niż nasza oficjalna) -> odnośnik

:)
5 lipca 2014, 16:30 / sobota
a takze sportowefakty.pl
odnośnik
5 lipca 2014, 16:46 / sobota
Gornikzabrze.pl/live jest transmisja na youtubie video
5 lipca 2014, 16:51 / sobota
Wygląda na to, że to jest właśnie podstawowa jedenastka. Łukasik przegrywa rywalizację. Wydaje mi się, że Kacajew gdy wyzdrowieje będzie grał zamiast Wiśni. Wróbelki ćwierkają, że podobno zrobił świetne wrażenie.
5 lipca 2014, 17:04 / sobota
Dzięki ACAB :)
5 lipca 2014, 17:12 / sobota
Zaur już zepsuł setkę
1 ..... 79 80 81 82 83 ..... 114
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.631