Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Sparingi, przygotowania

strona 86/114

26 lipca 2014, 21:43 / sobota
A rezerwy nie powinny ograć IV ligowców z Niemiec???
90% to zmiennicy pierwszej drużyny i mają walczyć o puchary. Przeszli obok meczu i tyle.
27 lipca 2014, 21:21 / niedziela
zaraz, zaraz, ale skład - patrząc na nazwiska, to jest poziom ekstraklasy. Rozumiem, że są nie zgrani, ale regionalną ligę (nawet) mistrzów świata powinni pyknąć, a myśmy polegli z kretesem... zero ambicji. Logistyka słaba?
28 lipca 2014, 12:39 / poniedziałek
pobalowali , za gorąco było ???? ciekawa wypowiedz Bączka na koniec materiału:

odnośnik
28 lipca 2014, 13:22 / poniedziałek
Bąk też się przy bramkach za bardzo nie wysilał. A pierwszą włożyli mu w krótki słupek
28 lipca 2014, 16:34 / poniedziałek
Ale mial jaja powiedziec to, co wiekszosci grajkow przez gardlo by nie przeszlo!

Wolalbys posluchac o "braku zgrania, zlym wejsciu w mecz i ze przeciwnikowi wszystko wchodzilo, a my gralismy stosunkowo mlodym skladem"?
28 lipca 2014, 16:55 / poniedziałek
Bardziej chodzi mi o skakanie na Trelę przez "forum", a jak widać Bąk też bez formy.
30 lipca 2014, 08:17 / środa
odnośnik i bardzo dobrze tu jest Lechia i tu się zapierdala! Niech sobie to wezmą do głów
30 lipca 2014, 08:49 / środa
"– Dlatego nie przeszliśmy nad występem w Niemczech do porządku dziennego. Wymagamy profesjonalizmu, a taki wynik godzi w dobre imię klubu. Poza Bąkiem, jedynym do którego nie mamy pretensji, gracze biorący udział w meczu z Viktorią otrzymali kary. Nie chcę mówić o ich wysokości, ale zapewniam, że piłkarze je odczuli – mówi Adam Mandziara, dbający w Gdańsku o interesy Wernzego."

pozytywnie mnie to zaskoczyło - szczególnie dbanie o dobre imię klubu ....
30 lipca 2014, 08:53 / środa
Widze ze zmienily sie czasy I licze ze na lepsze. Powino byc wiecej motywacji do lepszej gdy.
30 lipca 2014, 09:38 / środa
Bardzo mi się podoba postępowanie władz klubu i trenera Machado. Kary dla zawodników jak najbardziej. To samo dla Sadajeva za spięcie z Wisniewskim. To prawda że praca nad mentalnością tych zawodników to kluczowa sprawa. Umiejętności czysto piłkarskie nie przełożą się na boisku jeśli w głowie nie będzie poukładane. Brawo dla sztabu trenerskiego i władz klubu. Tak trzymać!
30 lipca 2014, 10:32 / środa
Mam rozumieć, że Bączek kary od Mandziary nie dostał? Przecież on powinien być pierwszy w kolejce do zapłaty za te wyczyny w Kolonii. Zaczał od szmaty a poźniej lepeij nie było. No ale najgłośniejszy jest zawsze i zawsze ma rację. Wnerwia mnie ten gostek. Nadziwniejsza jest jednak ta nasza ekstraklasa jej poziom. Skoro do nagrody sezonu jest nominowany Bączek co ma tyle umiejętności gry w piłce, że niech trzyma się rękami i nogami Lechii bo zagranicą już go prześwietlili. Teraz w rywalizacji z Trelą nie ma szans. Może tylko liczyć na łut szczęścia. Ciekawe będzie jeśli Lechia nie wygra z Piastem. Znowu będą kary?
30 lipca 2014, 10:32 / środa
Kamień spadł mi z serca (no może kamyczek) jak przeczytałem te wiadomości ...bo była cisza i myślałem ze wszyscy to zlali i przeszli do porządku dziennego nad tymi wydarzeniami a to by świadczyło ze wszyscy mieli to w dupie i trener tez bez jaj ale teraz ok ..dość stanowczo i mocno i co ważne nie pod dywanem tylko przy otwartej kurtynie ..jak się nie podoba to fora ze dwora prosto i czytelnie ..i SŁUSZNIE na plus tez ze sprawiedliwie . Bączek tez nie zachwycił ale jemu się chciało(zresztą sam meczu nie wygra) zostało to podkreślone, a reszta zlewka nawiasem mówiąc grał tam tez Frankowski o którym tak głośno ostatnio było i jemu już się mniej chciało... smutne ale prawdziwe
30 lipca 2014, 10:42 / środa
bart32 no bez jaj ..ja tez nie jestem przesadnym fanem talentu Bączka i dobrze ze ma konkurencje ale trzeba mu oddać ze miał w miare przyzwoity poprzedni sezon i ma dość profesjonalne podejście do swojego zawodu ..nawet to ze zaraz po zabiegu zapierdalał do Niemiec po maskę aby być drugim na ławce a nie miał wylane jak co niektórzy to tez o czymś świadczy i nie pisz mi ze chodziło tylko o kontrakt ze musi zagrać określoną ilość minut (pewnie trochę tez ale napewna nie tylko)czego mu nawet maska nie zapewni bo wielu by załatwiło sobie półroczny urlop papiery od lekarza i przychodziło tylko na lekkie treningi i po wypłatę do kasy
30 lipca 2014, 11:31 / środa
@misiu67 zlituj się. Bączek miał dobrą rundę. Wiosenną. Obejrzyj jeśli jesteś takim fanem jego interwencje z tego czasu i odpowiedź mi czy to większą zasługę mieli strzelcy w swojej indolencji, że napompowano Bączka czy on sam ze swoimi interwencjami. Co do minut to Bączek i tak normy nie wyrobi i będzi sobie szukał klubu na poziomie Podbeskidzia być może tylko, że już tam kiedyś był i szału nie zrobił. Miał rundę życia i chciał dobrego kontraktu ale takiego nie dostał. Gość ma jakieś problemy ze sobą. Ciągle jakieś pretensje do innych ale nie do siebie. Słaby technicznie, grający tylko na linii liczy na fuksa i nic więcej. Tylko, że z fuksem jest tak, że raz daje a raz zabiera. Teraz będzie mu zabierał.
30 lipca 2014, 11:42 / środa
nie zauważyłem żeby Bąk miał do kogoś pretensje... niech broni lepszy i tyle ps. w pracy bramkarza chodzi o to, żeby rywal trafiał w bramkarza a nie do siatki więc chyba w poprzedniej rundzie Bąk dobrze wykonywał swoją pracę (no chyba że miał grać w dwa ognie i uchylać się od lecących piłek).
30 lipca 2014, 12:04 / środa
Pozytywne zaskoczenie co do kar dla gwiazdorów i Sadajewa (fajnie, że chłopak walczy, rozrywa obrońców rywala, ale to zachowanie w stosunki do Wiśni było karygodne, kiedyś dostał by za takie coś po łbie np. od Pęczaka, w dzisiejszej Lechii niestety za bardzo nie widzę takich graczy z jajami, ale to temat na inną rozmowę).

Nie wiem naprawdę skąd się ta niechęć do Bąka bierze, facet jest naprawdę ogarnięty, symbol odrodzenia się klubu, i naprawdę niezły bramkarz, ja też (mimo sympatii) nie wierzyłem, że się odbije po nieudanych przygodach w Płocku, Bielsku i Bułgarii, ale zeszły sezon miał naprawdę bardzo dobry. Inny piłkarz bardzo jebany przez kibiców (czy aby na pewno właściwe okreslenie?), to Wiśniewski, też nie byłem pewien czy powinien grać z Jagą w pierwszym składzie, też mnie często irytuje swoimi zagraniami, ale powinny być pewien umiar zachowany, to jest też facet, który gra już u nas kilka lat. Jak błąd popełni jakiś sprowadzony latem piłkarz - komentarze są takie: dajmy mu czas, natomiast Bąka czy Wiśniewskiego ocenia się inną miarą. Akurat błaznujący Probierz ma trochę racji w tym, że często bardziej cenimy to co z zewnątrz.
30 lipca 2014, 13:00 / środa
Do bart32 . Jestes niewiarygodny dla mnie ze swoimi postami z uwagi na ilosc jadu i nienawisci wobec postaci Baczka , jego poziom sportowego i znaczenia jakie ma niewatpliwie dla naszego Klub . Wygladasz na faceta skrzywdzonego przez los i plujesz bez powodu na Matiego . Nigdy mu nie zabierzesz tego co zrobil i osiagnal z Lechia i nigdy m nie dorownasz . To tyle na tematy osobiste ktore nie powinny pojawiac sie na naszym forum . Co do meczu w Niemczech to dwie bramki padly w sytuacjach sam na sam z Baczkiem , jedna byla samobojcza i tylko co do jednej mam opinie ze mogl Baczek spisac sie lepiej aczkolwiek nie byla to szmata . Zycze wszystkim normalnym kibicom kochajacym Lechie aby z rywalizacji Baczka z Trela obaj byli lepsi a jedyna korzyscia byly nasze zwyciestwa do zera .
30 lipca 2014, 13:05 / środa
Ja bym powiedzial inaczej. Nie że cenimy tego kto jest z zewnątrz, a tego co nasze już nie, tylko niech graja ci ktorzy akurat są w formie. Jesli Wisniewski ma dobra forme niech gra. Jesli ją straci wejdzie Kacajev. I o to chodzi by zmiennik nie odstawal istotnie od zawodnika z pierwszego skladu. To samo na pozycji bramkarza. Jesli Bąk bedzie w lepszej formie niż Trela, niech gra Bąk. I mysle że trener tak powinien na to patrzec. Najwyrazniej chce on ustabilizowac sklad ale z Pietrowskim na prawej obronie to nie wyjdzie. Vranjes jest bez formy wiec tez pasuje teraz bardziej na rezerwe. Zmiennikow mamy wiec trzeba z nich korzystac. Jesli trener znowu wystawi ten sam sklad w Gliwicach to cos bedzie nie halo.
30 lipca 2014, 14:07 / środa
Ciekawe czy Sadajev wyjdzie na Piasta
30 lipca 2014, 14:09 / środa
nie bardzo kminie jak chujowo musieli zagrac ze Bak niby uratowal zespol przed wyzszym wpierdolem.. 1 bramka ewidentnie z jego winy, druga moim zdaniem tez generalnie dobrze ze wklady oberwa po kieszeniach bo to wstyd tak grac... poza kara finansowa zalecilbym iles godzin na osobnika aby chodzil po szkolach i promowal klub..
30 lipca 2014, 14:13 / środa
Mysle ze po tym meczu towarzyskim Pietrowski Valente Vranjes czy Wisnia moga gleboko odetchnac.
30 lipca 2014, 16:51 / środa
jakie stanowisko w klubie piastuje Mandziara, ze naklada kary lub informuje o nich?
30 lipca 2014, 17:05 / środa
konri no wytłumaczenie jest tylko jedno na tą nienawiść do swoich... Statystyczny Polak zawsze życzy jak najgorzej swojemu sąsiadowi... Ta zazdrość jak kupi sobie nowe auto, lodówke czy chuj wie co jeszcze... Tutaj tak samo jest...
Ilu jest co jeszcze tęskni za czarnuchami z ataku którzy byli przez wszystkich jebani za ich gry.... A dziś jak nie mają co złego napisać o Wiśni to przypominają jaki to kurwa Buwal był waleczny itd... Dziś Zaur też jest waleczny ale to już nie czarnuch i trzeba go jebać...
30 lipca 2014, 17:19 / środa
Einherjer - Mandziara pilnuje interesow wlasciciela, czyli pilnuje np. Zeby pracownicy w chuja nie leceli. Tak to widze.
30 lipca 2014, 17:29 / środa
@tus nie wiem co chciałeś osiągnąć przez wycieczkę osobistą ale nie narzekam w swoim życiu i życzę innym aby mieli równie udane. Co do Bączka to wnerwia mnie, że on zawsze ustawia się w roli mentora. Zrobić to zrobić tamto a gość niech się cieszy z tego co osiągnął bo to jest jego osobisty MAX. Niech dziękuje tym wszystkim pseudopiłkarzom z Ekstraklasy, że dali mu okazję na wiosnę na kilka udanych interwencji. To tyle. Dla mnie może być legendą klubu ale bramkarzem jest przeciętnym. Trela to też nie jest kandydat na gwiazdę na Zachodzie ale chłopak przynajmniej uśmiechnięty i pozytywna postać a Bąk cieągle jakieś pretensje. Wprowadzanie nerwowej atmosfery. Rozumiem, że poczuł, że jego czas mija ale cóż takie życie. Jak się stoi przyklejonym do linii to kariery się nie zrobi...oby grał lepszy ale z doświadczenia wiem, że Bączek prawdziwej rywalizacji nie znosi i dlatego spala się psychicznie...zresztą zobaczymy co się wydarzy w sezonie.
30 lipca 2014, 17:59 / środa
Weź się chłopie uspokój trochę. Jeżeli w tym składzie ktoś ma się ustawić w roli mentora to albo Bączek albo Wiśniewski a, że ten pierwszy przeszedł z tym klubem od A klasy to chyba ma prawo do tego.

Następna ciekawa kwestia to ten spisek napastników, żeby Bączek zaliczył sezon życia. Pogrzeb głębiej czy przypadkiem nie grali oni u buków, że Lechia nie straci gola. A na Neuera nas póki co nie stać, żebyśmy mieli bramkarza odpowiadającego Twoim upodobaniom. Trela póki co nie pokazuje, że broni lepiej od niego. Co miał wybronić to wybronił przy golach w Białymstoku nam dupy nie uratował i tyle - przeciętnie. Bajic też był wiecznie usmiechnięty i jakoś to w sukcesach drużyny nie pomagało.
30 lipca 2014, 19:45 / środa
Autorytet Bączka w drużynie i to coś co znaczy w Lechii, jest według mnie więcej warte niż jedna szmata i trzy dalsze gole , w tej liczbie samobój, który zwykle jest nie do obrony. Co do postawy rezerwistów w Kolonii, to jest wielce prawdopodobne, że w tym składzie nigdy ze sobą nie grali. Nie było może komu pociągnąć gry a gdy to ktoś próbował uczynić , nie trybiło z resztą druzyny. Ktoś celnie napisał, że Wisnia to taki zawodnik, który zaadoptuje się do każdych warunków: u Probierza grał piach jak reszta druzyny, w rezerwach grał jak III-ligowy patałach a teraz w lepszym towarzystwie gra całkiem niezłe mecze. Piłka nozna to gra zespołowa i wzajemne oddziaływanie bardzo wiele znaczy. Z Barcą trudno wskazać piłkarza, który nie zagrałby świetnego meczu - bo tak grała cała drużyna. Po prostu, jeśli rezerwy miały tam dobrze grać, to powinne być pod tym katem też trochę lepiej przygotowane ( zgranie, ustalenie taktyk w ramach tego składu) , aby nie przynieść wstydu. Nie zmienia to mojej oceny, że kara jest słuszna a wynik, jaki osiągnęli zakrawa na blamaż. Co gorsze pisze się o tym teraz na głównych portalach i obciach jest tym większy.
30 lipca 2014, 20:11 / środa
@hime

zgoda, dupy nam z jagą nie uratował ale już 3 pkt w meczu z podbeskidziem jak najbardziej.. i oby dalej bronił tak jak w tym meczu a będzie dobrze.. zawsze za plecami jest Bąk więc można zmienić.. o ile wróci do formy bo póki co to widać że kontuzja odbiła swoje piętno..
20 sierpnia 2014, 14:39 / środa
A więc jednak Rudniew do nas przyjedzie ;)

odnośnik
20 sierpnia 2014, 14:45 / środa
Wątpię....termin UEFA. Z kadry Lechii też kilku zabraknie.
20 sierpnia 2014, 14:56 / środa
Na Traugutta mogli by zrobić. I tak pewnie nie będzie więcej ludzi niż z Panathinaikosem.
20 sierpnia 2014, 18:44 / środa
Człowiek od przygotowań, więc chyba tutaj to trzeba umieścić. Szuto zwolniony z Lechii. Dziwna decyzja, ciekawe kto był jej inicjatorem, Machado, Juskowiak czy po prostu w klubie chcą jakiegoś speca z zagranicy. Dla mnie Szuto jak najbardziej powinien zostać i uczyć się fachu. Szkoda.
20 sierpnia 2014, 19:07 / środa
"Dziwna" postać. Nie wiem co o nim sądzić. Raz w wywiadzie ktoś z klubu (bodajże Jusko) twierdzi, że to trener na europejskim poziomie. Innym razem ludzie mówią, że zajeżdża piłkarzy i doprowadza do wielu kontuzji- co zresztą wygląda, że ma miejsce. Jeszcze kiedy indziej zespół wygląda na dobrze przygotowany fizycznie i wybiegany. Naprawdę nie mogę sobie wyrobić opinii na temat Szutowicza, toteż nie wiem czy dobrze czy źle, że go zwolnili. Jeżeli zatrudnią fachowca to pewnie po Szuto płakać nikt nie będzie, ale w innym wypadku....no cóż.
20 sierpnia 2014, 19:07 / środa
Myślałem, że to już nigdy nie nastąpi.
20 sierpnia 2014, 19:19 / środa
Nie mnie oceniać czy to dobrze, czy nie.
Moim zdaniem smród się robi coraz większy.
Teraz czekać, aż odstrzelą Wiśnię, Bączki i Magistra i tyle mieliśmy prawdziwych Lechistów w Lechii.
20 sierpnia 2014, 19:21 / środa
miało być Bączka
20 sierpnia 2014, 19:38 / środa
Chyba jednak w klubie widzą,ze sprawy nie idą w dobrym kierunku. Dziś oberwało sie Szutowiczowi. Szczerze mówiąc nie uważałem go za wybitnego fachowca, bo juz kilka razy (rund) drużyna wyglądała tragicznie pod względem kondycji. Obecnie także to wygląda bardzo słabo, zespół nie umie przycisnąć przy niekorzystnym wyniku, w końcówkach tylko człapie.
Szanuje go jako Lechistę, jednak nie był wybitnym fachowcem od kondycji.

Co do sparingu z HSV, jesli wyniki bedą takie jak obecnie to na mecz przyjdzie pewnie tyle co na sparing z Metalistem, dlatego radze klubowi zrobić bilety za 5 zl,aby nie oglądać pustych trybun.

TYLKO LECHIA!
20 sierpnia 2014, 20:30 / środa
Szkoda ze zwolnili jedynego lechiste ze sztabu, ostani sezon pokazal ze sie zna na ffachu. A u wf isty byl od rozgrzewek tylko nie mial na nic wplywu znalezli kozla ofiarnego
20 sierpnia 2014, 22:13 / środa
Z tego co pamiętam to zwolnienia Szutowicza domagano się już od paru sezonów,
20 sierpnia 2014, 22:15 / środa
W końcu! Wiem co piszę.
21 sierpnia 2014, 04:22 / czwartek
"(...)ostani sezon pokazal ze sie zna na ffachu(...)"

Taa, tylko nikt nie wie na jakim!
21 sierpnia 2014, 13:28 / czwartek
Tłumacza.
21 sierpnia 2014, 13:49 / czwartek
Szutowicz był w Lechii za długo o jakichś 3 trenerów. Już za Kaczmarka powinien być kto inny.

Zapewne ktoś bardziej ogarnięty teraz po zmianach, spojrzał na wyniki wydolnościowe po przygotowaniu przez Szutowicza - więc poleciał wpizdu.

a jeszcze nie tak dawno na spotkaniu z kibicami zapierał się, że przygotowani przez niego zawodnicy mają jedne z lepszych wyników w kraju:)
Nawet wśród samych zawodników wielokrotnie było słychać o miłości Szutowicza do przesadzania ze sztangami.
21 sierpnia 2014, 14:12 / czwartek
Oj tam Zaur był zadowolony, nawet zostawał po zajęciach aby przerzucić jeszcze z 0,5 tony :) Teraz co ten biedny Zaur zrobi ? Przyjdzie za Marka jakaś baba i chłop się załamie.
21 sierpnia 2014, 14:46 / czwartek
Albo odpali.
22 sierpnia 2014, 21:41 / piątek
Pojawiły się bilety na sparing z Niemcami. Muszę przyznać że klub tym razem poszedł na rękę kibicom. Niskie ceny biletów i dodatkowo spory upust dla karnetowiczów . Tak trzymać.
22 sierpnia 2014, 21:47 / piątek
I widzę, że pomyśleli - na taki mecz może być sporo dzieciaków, szkół itd. chętnych, wiec od razu dolne i górne sektory rodzinnego otworzyli.
22 sierpnia 2014, 22:30 / piątek
Dzis w 1szej polowie to byl sparing. I to slaby.
26 sierpnia 2014, 13:24 / wtorek
odnośnik
We wtorek rozpoczyna się sprzedaż biletów na mecz towarzyski Lechii Gdańsk z niemieckim HSV. Spotkanie odbędzie się w piątek 5 września o godz. 19.00 na PGE Arenie Gdańsk. Będzie ono jednocześnie pierwszą edycją cyklicznych meczów pod nazwą Hanza Cup.
Posiadaczom aktualnych karnetów na mecze Biało-Zielonych w lidze przysługuje zniżka 50% od ceny nabywanego biletu.
26 sierpnia 2014, 15:15 / wtorek
co do trenera przygotowania motorycznego to w klubie nie ma osoby tak wykwalifikowanej i oddanej Klubowi jak był Szuto to po pierwsze, po drugie Szuto w tym sezonie za kadencji macha_do wykonywał tylko rozgrzewkę nie miał na nic wpływu. Treningi teraz prowadzi asystent macha_do. Testy mieli tylko na początku przygotowań i podobno miły być teraz w przerwie na reprezentację ale macha_do się nie zgodził. Czemu ? bo się boi kompromitujących wyników testów. Za jego portugalskie metody stracił pracę Szuto. A co do poprzedniego sezonu za Probieża i Moniza Lechia wyglądała fizycznie najlepiej za czasów pracy Szutowicza i zajęła 4 pozycję. A sztangi robili z Monizem że aż było miło patrzeć....a o posadę Szutowicza może kilku z Was złożyć wniosek bo się znacie zapewne lepiej od.....poprzednika Pozdrawiam i powodzenia w nowej pracy zapewno się znajdzie
1 ..... 84 85 86 87 88 ..... 114
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.581