Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

pzpn sie rozpedza

strona 2/2

13 stycznia 2007, 21:06 / sobota
ehh Azzie, a miałem Cię za rozsądnego chłopaka. Za nieudolność działaczy Lechia pokutowała 3 ligą. Pewnie nie wiesz, ale mieliśmy wybór, nie byliśmy skazani na A klasę. Mozna było grać w 3 lidze. Ale warto było pojeżdzic przez kilka lat po wiochach by z podniesionym czołem i (przede wszystkim) czystym sumieniem udzielać innym lekcji moralności.
Jasno trza powiedzieć - zaczynaliśmy od zera. Odpokutowaliśmy za wszystko.
Myśle, że gól wam teraz skacze, takie życie.Warto budowac na mocnych fundamentach.
Osobiście myślę, że wasz klub też się kiedyś odrodzi choc dawałbym mu mniejsze szanse.
13 stycznia 2007, 21:56 / sobota
Azzie, podobno skończyles Politechnike Gdanską, a to już do czegoś zobowiązuje (myslenie???). Powiedz mi jak tu was szanowac, skoro z waszych wpisów wynika ze mimo oczywistego MEGAZłODZIEJSTWA, was zadowoliłaby kara np. -1 pkt, 100 pln kary i dalej udajemy ze jestesmy z miasta ???!
14 stycznia 2007, 09:17 / niedziela
wg mnie karą minimum jest III liga
14 stycznia 2007, 10:12 / niedziela
Widze ze koledzy z za miedzy
Z krystalicznie czystej Lechii zapomnieli szybciutko rundę rewanżową
W 3 lidze jak to wasz klub okradł z awansu Gedanie
Robiliście dokladnie to samo co my tylko szczebel niżej
14 stycznia 2007, 10:24 / niedziela
strobo- oczywiście byłeś, widziałaś ?????

Ja wiem o kilku meczach, w których przecinik dostał od Gedani "parę złotych", za urwanie punktów Lechii. Takie kluby jak Chojniczanka, Cartusia czy Olimpia Sztum wyraźnie grały pod Gedanię. Tylko skąd ty to możesz wiedzieć ?????

Zaraz mi napiszesz, że mecz z Orkanem zamiast w Rumii, odbył się w Gdańsku. Tyle tylko, że po pierwsze mecz był o pietruszkę. A po drugie, to posrani rumscy órkowcy na kilka dni przed meczem, powiadomili psy, o szykujących się poza sportowych atrakcjach.
Mecz Orkan- Gedania, rozpoczął się wizytą w szatni gospodarzy działaczy Gedanii. Na szczęście w Rumi grało kilku kibiców Lechii, którzy nie zgodzili się na odpuszczenie meczu.

No ale wiesz więcej i lepiej.

A co do waszego awansu, to tak się składa, że nikt u was nie robił z tego żadnej tajemnicy. Od jednego z ówcześnie działających kibiców w "inicjatywie szparka" usłyszałem, że jadą na "patencie poznańskim", który sprawdził się również w krakovii. Nikogo nie dziwiło, że wasze mecze są wycofywane u bukmacherów.
14 stycznia 2007, 12:59 / niedziela
Strobo z tego co pamietam Lechia nie rywalizowala z Gednia w 3 lidze !! tak wiec jak nie wiesz lepiej powstrzymaj sie od komentarza.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023