Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - Jagiellonia /18.03.07, g.15:00

strona 1/10

7 stycznia 2007, 20:57 / niedziela
Już się nie mogę doczekać tego hitu. Szykuje się kapitalne spotkanie!
7 stycznia 2007, 22:24 / niedziela
Składam oficjalną prośbę o zmiane terminu meczu na 18 marca, bo kurde 17 jestem jeszcze w Dublinie :((((((((((((((
31 stycznia 2007, 15:48 / środa
Też już nie mogę się doczekać.Rok temu nie byłem to terz muszę zawitać w Gdańsku.
31 stycznia 2007, 18:35 / środa
Chlopaki czym Wy sie grzejecie, mecz jak mecz - bedzie wygrany przez Nas na boisku, na trybunach jak i (w razie potrzeby) poza nimi - jak zawsze. Zapraszamy Pszczolki do przedmeczowego sciagania flag - wiecie jak u Nas jest, bardzo ciezko cos skroic w liczebnej przewadze...trzeba miec jaja a nie wyschniete, popekane wydmuszki.
1 lutego 2007, 14:44 / czwartek
Jeszcze ponad miesiac do meczu a tu pierwszy napinacz!!!
1 lutego 2007, 15:26 / czwartek
Do Kamil1920:

Bylo by lepiej gdybys w tym roku TERZ zostal u siebie i popracowal nad ortografia.
1 lutego 2007, 16:04 / czwartek
No coz...nie wytrzymalem dluzacej sie przerwy zimowej - jestem chyba wytlumaczony, czy sa jakies niedociagniecia w moim poprzednim wpisie ?
1 lutego 2007, 20:52 / czwartek
do nos:

Jak jesteś taki drobiazgowy, bo ja na to nie zwracam zbytnio uwagi!No ale jak zacząłeś pierwszy to BYŁO BY pisze się razem a nie ODDZIELNIE :) I ja nie zamierzam wcale siedzieć w domu tylko wręcz przeciwnie wybieram się do Gdańska! :)
To ty lepiej chłopie zamiast siedzieć na Forum czytaj słownik ortograficzny :) A najlepiej zostań w domu i słuchaj meczu w radiu! :)
1 lutego 2007, 21:34 / czwartek
Kolego Kamil1920, jeszcze nie kupuj biletu na wyjazd, bo afera wciąż się rozkręca. W pewnych kręgach, baba jaga też jest typowana przez "wielkiego brata" do opuszczenia ligi :-))
1 lutego 2007, 22:20 / czwartek
Masz rację że opuszczamy 2 Lige!Bo wchodzimy do EKSTRAKLASY!!!! :)
Możecie czuc się zaszcyceni że będziecie grać z przyszłym pierwszoligowcem! :)
1 lutego 2007, 22:40 / czwartek
Dobra Kamil jdż już spać, a do Gdanska na mecz przyjedz i zobacz jak Jaga dostaje w dupe od Lechii.
1 lutego 2007, 22:43 / czwartek
Do Kamil1920 ...

Chłopak co Ty wiesz o ortografii ? chciałeś zablysnac , ale nie udalo Ci sie.

Bylo by .. pisze sie oddzielnie w wyrazeniu podmiotowym .. np .
Tak jak Nos napisal... " było by lepiej", natomiast w odniesieniu do osoby pisze się
np. Kamil 1920 -byłbyś tak uprzejmy i wiecej nie wypowiadaj sie , zanim sam nie zasnacz goryczy ortografii .

Ha, sie znalazl profesor ..
2 lutego 2007, 00:37 / piątek
Może i tak a może i nie!Ale co ma k.... ortografia do tematu Lechia-Jagiellonia?
To wy zaczeliście a nie ja!Nie będę ciągnął tego wątku bo to nie ma sensu!Nie jestem profesorem!Wszystko okaże się już w Marcu.Tyle z mojej strony.Do zobaczenia na meczu :)
2 lutego 2007, 00:45 / piątek
A ja będę w Atenach :( OLOOOO RATUJ!!!! Info ze stadionu smsem PROSZĘ!!!!
2 lutego 2007, 06:46 / piątek
odnośnik to tak tylko na marginesie do Def odnośnie poprawiania poprawiania ;) nasz gość z Jagi miał rację, więc wypadałoBY mu ją przyznać nawet jeśli dotyczy pierdoły i go nie lubimy :P to forum czytają np. gimnazjaliści i BYŁOBY lipnie, gdyby któryś z nich dostał pałę z dyktanda dlatego, że sugerował się forum - od razu spada wiarygodność i te sprawy :P
pozdrówki :) też juz nie mogę doczekać się meczu :((
6 lutego 2007, 17:32 / wtorek
Olac Jagne teraz trzeba pyknac Jajniki potem bedzie temat JB ale bardzo krotki.....

TYLKO LECHIA!!!!
8 lutego 2007, 10:11 / czwartek
wy kibice Lechii do kogo tym razem zadzwonicie??? z reszto bez roznicy i tak wam manty sposcimy.
8 lutego 2007, 10:18 / czwartek
do twojej mamy zeby ci net odlaczyla
8 lutego 2007, 13:35 / czwartek
Do Twojej mamy zeby cie do szkoly wyslala abys podszkolil troche jezyk ojczysty.
8 lutego 2007, 14:03 / czwartek
Ironią pachnie ;) he he he

Jagusiu - naszych pobieglo zaledwie kilku chlopakow na Wasz caly sektor , i nie potrafiliscie dac im rady , wiec o co kaman ?

Nie ma szans na wytlumaczenie , daliscie plamy wtedy i nadal w swiecie hool's jestescie slaba ekipa .

Wasza slabosc pokazuje tez to , ze miedzy soba sie nakurzacie .

Pozdrawiam zboczoną Jagę ;)
8 lutego 2007, 23:00 / czwartek
Ja czekam z niecierpliwością do tego stadionowego rozgromienia Jagi!!

P.S

TYLKO LECHIA!
8 lutego 2007, 23:23 / czwartek
No..byli bliscy Naszych flag...mieli je na wyciagniecie dwoch moskiewskich tyczek Kozakiewicza...dzieki postawie Naszych ,,Ultras,, nie doszlo do rzezni. Bo wtedy nie 20, nie 200 hulsow ale pol stadionu odbijalo by po meczu (w czasie ?) Nasze swiete flagi. Ja sam nie dal bym wyjechac jadze z miasta....a mam 65 lat...

Dziekuje Naszym flagowym za spokoj na meczu.
9 lutego 2007, 09:05 / piątek
Cinoll88, ja osobiście zadzwonie do Czarnych Pruszcz Gd, bo z tego co pamiętam to zabrakło wam wtedy pampersów na wymianę :-)
9 lutego 2007, 10:40 / piątek
Cinol88 jak już będziecie jechac to uwazajcie na hoolsów z Gedanii - a oni mogą wiele :)))
9 lutego 2007, 14:05 / piątek
Daruj se takich wskazówek :) i do cinol88:Nie napinaj się!
9 lutego 2007, 15:22 / piątek
Podobno lobuzerka Gedanii chce zaatakowac juz za Elblagiem, zeby w pociagu co do jednego przyjezdnego przetrzepac (nie wylaczajac kanara, maszynisty i wasatej pani z Warsu). A oni, jak wiemy, jencow w jasyr nie biora - vide mecz w Nowym Porcie w IV lidze. Wolalbym stanac naprzeciwko zjednoczonym silom TB/Lecha/Chelsea/Dynamo Berlin/Lechii, niz spojrzec im z odleglosci kilometra z hermetycznie zamknietego czolgu w oczy.
9 lutego 2007, 15:43 / piątek
Wujek, zapomniałeś o "przetrzepaniu" Iwonki z Olsztyna, która od pamiętnego wyjazdu nad morze, ciągle wypatruje kolejnych kiboli. Pewnie całą baba jagę zarazi jakimś aids, albo rzeżączką ;-)))))
9 lutego 2007, 19:17 / piątek
Dobra, jebać ich. Skupmy sie na Lechii i tym co najważniejsze - KTO WYGRA MECZ ??!!
10 lutego 2007, 16:14 / sobota
Druga sila Trojmiasta - artykul dla niedowiarkow.

odnośnik
18 lutego 2007, 10:23 / niedziela
A NA DRZEWIE ZAMIAST LISCI BEDA WISIEC lechisci!!!!
Prawdziwy BKS to my - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK!
18 lutego 2007, 12:27 / niedziela
na tym meczu pieski zachowywaly sie wyjatkowo spokojnie. nawet jak pilo sie przy nich piwo i robilo fotki. smiesznie bylo. ale sami sie doprosili podczas gdy my placilismy kupe kasy za ochrone tam nie bylo nikogo do poskromienia gedania hools. mecz ewidentnie kupiony przez gedanie gdyz pogon wystapila juniorami i nie bylo polowy podstawowych zawodnikow. na szczescie udalo nam sie zmotywowac mlodzikow do walki jak widac skutecznie. napinaczom mowimy NIE!!
18 lutego 2007, 12:48 / niedziela
Zeto hue hue hue.
Ty chyba Iwonki nie testowałeś, co?
Ale przypomnialeś mi akcję: "Iwonka, Iwonka trzymaj się, Iwonka, Iwonka trzymaj się...".
18 lutego 2007, 16:22 / niedziela
k....,wynik bede sledzil na internecie,bo bede w anglii,ale calym sercem za LECHIA.bedzie dobrze LECHIA-jagielonia 2:1.AVE LECHIA DOLNY WRZESZCZ FOREVER
27 lutego 2007, 15:58 / wtorek
Wiecie Co?? Nie rozumiem napinki z naszej strony i waszej! :| To bez sensu!! Inteernetowi " Hólsi " wstyd!!
28 lutego 2007, 15:14 / środa
wie moze ktos ile jagi przyjezdza pozdro z tczewa LGFT
28 lutego 2007, 15:54 / środa
z forum Jagi:

"
ANDRZEJ
WETERAN

Dołączył: 10 Lis 2004
Skąd: BIALYSTOK
Wysłany: Pon 26 Lut, 2007 19:56

-------------------------------------------------- ------------------------------

ZAPISANYCH I OPŁACONYCH OSÓB : 126

Mamy 126 x 50 zł = 6300.00 zł. Do nazbierania pozostaje 17700.00 zł.

Panie i Panowie żarty się SKOŃCZYŁY!!!

5 marca (poniedziałek) musimy złożyć zamówienie na przejazd pociągiem specjalnym. PKP ma max 10 dni na opracowanie rozkładu jazdy.Jeśli pociąg nie odjedzie jesteśmy obciążeni kwotą 1300 zł netto za opracowanie rozkładu.
Już raz, niestety musielismy taką opłatę (nieco mniejszą , krótsza trasa) uiścić.Większość pamięta próbę zorganizowania pierwszego w Polsce zgodowego spejala na mecz Wisły w Warszawie.Pociąg został zamówiony , ale policja i LEGIA (brak biletów) zrobili wszystko , aby Jagiellonia nie pojawiła się na stacji W-wa - Powiśle. Pociąg został jednak wcześniej zamówiony i stow. musiało zapłacić.

Teraz dobrych wujków ze stow. nie ma , powtarzam nie ma , nie ma kasy , nie ma prespektyw , że będzie komplet - 5 marca podejmujemy decyzję czy jedziemy specjalem.

Najważniejsza jest wewnętrzna mobilizacja , zapisałeś się , namawiasz kolejnych , kolejni kolejnych.

Najbardziej boli , że najbardziej kumaci olewają wcześniejsze zapisy , lansują się na nie wiadomo kogo.

Żałosne jest , że są wydrukowane plakaty i nie ma komu porozwieszać w centrum miasta , w szkołach , w pubach. "
28 lutego 2007, 16:03 / środa
"Najbardziej boli , że najbardziej kumaci olewają wcześniejsze zapisy , lansują się na niewiadomo kogo." Ps.Jagielloński styl??? :)
28 lutego 2007, 16:29 / środa
do Emil_Tcz! Badz tak mily i pisz nazwy klubów z DUŻEJ LITERY!!!!
28 lutego 2007, 19:15 / środa
widać kumaci kumają żeby nie warto przyjeżdżać i już w drugiej kolejce zęby stracić ;-)))
28 lutego 2007, 19:56 / środa
patrząc na ostatnią wizytę w pruszczu na Pucharze Polski,dużo "kumatych" w Białymstoku nie zostało... :)
28 lutego 2007, 20:33 / środa
"..Teraz dobrych wujków ze stow. nie ma , powtarzam nie ma , nie ma kasy , nie ma prespektyw.." nie ma niczego :)) powtarzam nie ma niczego :))
28 lutego 2007, 20:40 / środa
ale Konon w składzie jest, co prawda Ernest ale zawsze
odnośnik
28 lutego 2007, 21:24 / środa
Kurr... Netowi " Hólsi " hahaha Wielcy napinacze ;/ az mnie na wymioty zbiera jak czytam to co piszecie;/
28 lutego 2007, 21:59 / środa
Najskuteczniejszy napastnik drugiej ligi, Vuk Sotirović, ostatecznie trafił do Jagiellonii Białystok. W żółto-czerwonych barwach będzie także grał utalentowany Piotr Petasz pozyskany z Ruchu Chorzów.

Serbski piłkarz podpisał z białostockim klubem kontrakt na najbliższe dwa i pół roku. Zawodnik ostatnio występował w Zawiszy Bydgoszcz.

Natomiast Petasz został wypożyczony do końca obecnego sezonu. Jednak Jaga ma prawo do pierwokupu utalentowanego skrzydłowego.
1 marca 2007, 02:38 / czwartek
vuk podobno nawet za mniej niz 300 tys zeta :/ coz, sie oblowili.

Sotirović podpisał z białostockim klubem dwuipółletni kontrakt. Drugim chętnym na Serba była Polonia Warszawa, która chciała dać 300 tys. złotych.

- Piłkarz bardzo prosił o przejście do Jagiellonii i choć ze względów biznesowych to było gorsze rozwiązanie dla Zawiszy S.A., przystaliśmy na to - powiedział "Gazecie" Jarosław Kowalkowski, menedżer ds. organizacyjno-technicznych bydgoskiego klubu.

źródło: Gazeta.pl / Jagiellonia.pl
1 marca 2007, 07:47 / czwartek
"Jagiellonia B.",jak ci się na wymioty zbiera to idż do kibla i się zrzygaj,a nie płaczesz na naszym forum...Najbardziej ze wszystkich w tym temacie napinasz się się ty!!!Ale w końcu jesteś wielkim "Hólsem" 24g na dobe...Zamiast płakać jak baba,pomyśl lepiej jak przyjechać do Gdańska(w co nie wątpie,że będziesz,bo pewnie przyjedziesz i wszystkich rozpierdolisz...),bo póki co macie problem ze specjalem.Jakby nie wypalił,polecam połączenie Białystok-Warszawa-Katowice-Poznań-Gdańsk(tak dla sportu obiłbyś po drodze TB,GKS i Lecha) :) Jeszcze mógłbyś w poznaniu wsiąść w samolot do Berlina,i tam skopałbyś tyłki niemieckim skinheadom :P,a z Berlina do Gdańska samolotem,w biznes klasie oczywiście... Ps.A teraz idż sie z zrzygać i poskarż się mamie,że ubabrałeś sobie koszuleczke w pszczółkę maję :(
1 marca 2007, 09:12 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 marca 2007, 13:10 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 marca 2007, 16:22 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 marca 2007, 19:00 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.473