Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - Jagiellonia /18.03.07, g.15:00

strona 3/10

14 marca 2007, 15:35 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 marca 2007, 16:29 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 marca 2007, 16:33 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 marca 2007, 16:47 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 marca 2007, 17:16 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 marca 2007, 17:56 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 marca 2007, 18:23 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 marca 2007, 19:25 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 marca 2007, 19:26 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 marca 2007, 20:18 / środa
tomal przyjadz juz w sobote i pilnuj trawy aby naprawde nie wpadli na nia moze planuja atak w sobote w nocy zyj dalej szeroka wyobraznia:)
14 marca 2007, 20:38 / środa
Tomal nie przychodź dam sobie radę. :)
14 marca 2007, 20:59 / środa
ty-starszy lechista
napisz mi czy dostałeś wszystkie zdjęcia
podaj numery zdjęć ,które dostałeś
14 marca 2007, 21:19 / środa
Kononowicz nie o to jest oskarzany. on podobno sie znecal. Faktycznie z tymi kasami to lipa po calosci. W 1 kasie jakis kibic zbil szybe pewnie nerwy puscily. ale takie czasy, nastala moda na Lechie(moze by tak podniesc cene biletow bo tyle rabanu narobili z cenami a i tak duzo ludzi bylo, jak nie cena to organizacja). Ciekawe czy po bluzgach czesci publicznosci pojawi sie ponownie p. Kurski. Mam rowniez pytanie do kogos z Jagi.... czy Kononowicz chodzi na mecze JB? pytam serio!!!
14 marca 2007, 21:29 / środa
Nie nie chodzi ;]] heheh:P On nie ma czasu za swoimi fanami:D
14 marca 2007, 23:03 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 marca 2007, 23:22 / środa
mecz z Jagą sprawdzi realność celu który został w tym zezonie postawiony przed naszą Lechią. Unia należało wygrać a nawet był taki obowiązek wynikający z zajmowanych miejsc w tabeli II ligi. Jeżeli Lechia chce liczyć się w walce o awans musi mecz z Jagą wygrać innej opcji nie ma.

Będzie to trudniejsze ze względu na wysokie zwycięstwoz Unią rozluźnienie, brak wystarczającej mobilizacji oraz podrażnienie Jagi która przegrała u siebie z KSZO. w poprzednich sezonach bardzo ciężko Lechii szło w meczach z dużym obciążeniem wynikającym z konieczności wygrania meczu lub wysokimi oczekiwaniami kibicow. Aby awansować trzeba mieć również mocną psychikę. W niedzielę wszystko będzie jasne :) wg mnie 2:1 ciężko wywalczone
14 marca 2007, 23:25 / środa
Jestem kibicem (tak Jagiellonii, dobrze myślicie, patrz nick). :P A na serio, to nie chcę się napinać. Być może chcielibyście wiedziec, co myśli o Was 16 letni kibic, są to chyba stereotypy. A wieć:
- Lechia kojarzy mi się z dużą wiarą, jaka przychodzi na stadion, ale w moim przekonaniu nie jest to powiązane z "fanatyzmem" tylko z wielkości miasta, która jest spragniona futboly]u,
- pewnie tak jak kibice Jagi kojarzą się przez "massmediowską propagande, układ itp." z wandalami, którzy by siebie nawzajem pozabijali, tak Wy kojarzycie mi się z 88.
Wiem, że na tym forum jestem mogę się wydawać reprezentantem BKSu, ale to co piszę mówię tylko w swoim imieniu- nikt mnie nie upoważniał, abym zabierał głos za wszystkich Jagiellończyków.
Po pierwsze: może kibicowsko już jesteście w ekstraklasie, ale bądźmy szczerzy, nie macie dużych szans na awans- takie jest moje zdanie. Pieniądze nie grają, ale jednak jakąś tam role odgrywają. Spójrzcie na "fachowe tabelki". :D Na końcu chciałbym dodać, że mam szczerą nadzieję, iż Jagiellonia przejedzie się po Lechii, :D niech na trybunach panuje zdrowa atmosfera, a wszelakie rywalizacje kibiców obojga drużyn bedą na polu oprawy meczu.

Pozdro!
Życzę Wam awansu, ale za kilka lat, ponieważ nawet jabyście teraz awansowali, realnie rzecz biorąc, po roku byście spadli (zresztą tak jak my).

PS Szykujcie się na mecz, zbierajcie pieniążki na oprawę, i zmiencie stereotypy o Lechii, pokażcie, że potraficie się bawić. I ostatnie pytanie, czy macie jakąś przyśpiewke, przy której bawią się wszyscy? Np. tak jak u nas? I tylko jakieś normalne poproszę, anie antysemickie, nazi itp.
14 marca 2007, 23:30 / środa
Dzieciaku w dupie byłes i gówno wiesz o Lechii
14 marca 2007, 23:31 / środa
BKSJAGIELLONIA jak mój poprzednik... mało wiesz o Lechii.
Jak awansujemy to będzie tam do końca świata tego możesz być pewny:)
14 marca 2007, 23:31 / środa
Do konca rundy zastało duzo meczy,kazdy sie potknie nawet Lechia,Jaga,Ruch czy Zagłebie róznie to bywa,a o kase sie niemartw jak awansujemy jakis sponsor sie znajdzie
14 marca 2007, 23:37 / środa
Sami chyba nie wierzycie w to, co mówicie. A ja tylk ostarałem się obiektywnie na to spojrzeć. Nie wiem dlaczego niektórzy debile od razu na mnie wjeżdżają...
14 marca 2007, 23:38 / środa
nie wiem o czym piszesz nt tabelki, Lechia jest 2 pkt poniżej Jagi i nasze zwycięstwo daje nam 3 miejsce w tabeli II ligi

a nt Twoich skojarzeń to niestety paru przygłupów zbrukało dobrą reputację Lechii, ale to na pewno się zmieni na lepsze
14 marca 2007, 23:42 / środa
Tabelki- chodziło o wyniki finansowe.

PS Wasze forum jest do dupy. Mało przejrzyste, mocno odstaje od innych. Może ja do naszego przyzwyczajony, ale sami chyba widzicie... Nie znajdzie się paru zapalonych kibiców, którzy nie zrobiliby coś z tym? :D Zasługujecie na lepsze. :P:P
14 marca 2007, 23:43 / środa
Eh... ta dzisiejsza mlodziez :D

"Lechia kojarzy mi się z dużą wiarą, jaka przychodzi na stadion, ale w moim przekonaniu nie jest to powiązane z "fanatyzmem" tylko z wielkości miasta" - chlopaku, kiedy na Lechii...

a zreszta - lepiej niz Romano i tak tego nie ujme :)
14 marca 2007, 23:44 / środa
ksjagiellonia nie martw się o Lechię. Poradzimy sobie zarówno w niedzielę jak i w całych rozgrywkach. Lepiej zostań w domu, bo waszych piłkarzyków czeka prawdziwa masakra.
14 marca 2007, 23:44 / środa
co do piosenki to nie ma chyba żadnego stadionu bez wspólnego śpiewania w sumie dziwne pytanie, np u nas każdy mecz rozpoczyna się wspólnym śpiewem konkretnie ooo naasz :)
14 marca 2007, 23:48 / środa
To tylko pokazuje, że z większością z Was nie da się normalnie gadać. To Wy tutaj jesteście jak dzieci, ja Was tylko uświadamiam. Dodam, iż wolałbym oczywiśie Was widzieć w OE, niż dajmy na o Groclin, ponieważ w Gdańsku byłaby realna okazja, aby polska piłka się rozwijała, wiara przyłaziła na stadiony, ale patrze na to O B I E K T Y W N I E. Mój stosunek do Lechii jesy neutralny, ale powoli zaczynacie go zmieniać na negatywny.
14 marca 2007, 23:52 / środa
I wiek nie ma tu nic do znaczenia. Że Romano starszy o kilka/ kilkanaście lat to o niczym nie świadczy. Widać, że nie umie dyskutować, a jest chyba na poziomie swego kilkuletniego synka (o ile go ma). I to ostatni taki post, bo nie mam zamiaru z nikim przez Internet się kłócić, bo i tak na moje by wyszło. :D
Życzę Wam tego awansu, ale powiem też, że to będzie początek końca Lechii. awans- sezon pozniej spadek, wycofanie się sponsora itp. To wg mnie bardzo realny scenariusz w wypadku małorealnego awansu Lechii.
14 marca 2007, 23:54 / środa
O czym my tu mamy z Toba dyskutowac Jagiellonczyku? Mamy przekonywac Cie ze Twoje skojarzenia na temat Lechii sa niesluszne, ze malo wiesz i ble ble ble...? Sa jakie sa i tyle. Wiekszosc, jesli nie wszystkich, z nas obchodza one tyle co zeszloroczny snieg (Twoja przynaleznosc klubowa nie ma tu nic do rzeczy) Sorry Winettou :D
14 marca 2007, 23:55 / środa
BKSJagiellonia kasa to nie wszystko, w Gdańsku wszyscy wiedza że Lechii nie przystoi gra w niższej lidze niż ekstraklasa. Jeszcze niedawno byliśmy w A klasie teraz walczymi o I ligę, walczymy jak tylko nadażyła się taka okazja czyli rejterada Zawiszy oraz prawdopodbne efekty działania prokuratury we Wrocławiu. Niezależnie od możliwości finansowych klubu nikt z Lechistów nie wybaczyłby działaczom niewykorzystania okazji. Czegoś takiego jak taktyczne zaniechanie walki o awans my nie znamy. W ubiegłym sezonie ponoć Śląsk sam zrezygnował z walki u nas w Gdańsku czegoś takiego sobie nie wyobrażam.
14 marca 2007, 23:58 / środa
"Życzę Wam tego awansu, ale powiem też, że to będzie początek końca Lechii. awans- sezon pozniej spadek, wycofanie się sponsora itp. To wg mnie bardzo realny scenariusz w wypadku małorealnego awansu Lechii."

A dla mnie scenariusz twojego klubu przedstawia sie tak -> wizyta we wroclawiu -> spadek (i to nawet bez awansu).
15 marca 2007, 00:00 / czwartek
Ref przeczytaj jeszcze raz moje posty, poukładaj sobie wszystko w głowie i odpisz za 10 minut- chętnie przeczytam produkty Twojej żółci. Ja piszę, że to są steoretypy... widzę, że tu dużo takich pochopnych, którzy czytają co drugie zdanie, a potem wszystko sobie jako-tako układają we łbie. A ja rozumiem Wasze nadzieje i ambicje, ale... ehh nie będę się powtarzał.
15 marca 2007, 00:01 / czwartek
wypowiedź kibica Jagi uświadomiła mi jedno nie mamy jakiegoś jednego wielkiego sponsora który dawałby masę kasy, ale również nie ma żadnego strachu przed ... odejściem takiego :) jak Orlen zapowiedział odejście to Wisła w płacz, chociaż na ostatnim miejscu i tak jest :))
15 marca 2007, 00:07 / czwartek
My jak na warunki polskie mamy dużego sponsora, ale niestety pieniądze nie grają. A poza tym jak wyobrażacie soie swój awans? jesteście w pierwszej lidze i co? To pytanie bardziej do prezesa, ale Was tez nie szkodzi zapytać. Myślicie, że wszyscy uznani piłkarze będą się do Was pchali drzwiami i oknami?! Mecze będziecie wygrywać składem z II ligi?
My na szczęście możemy sobie pozwolić na trochę większe pensje (np. dla ego Vuk wybrał Jagiellonię a nie Wisłę).

PS Powtarzam, ja u wygłaszam tylko swoje opinie, a nie wszystkich kibiców Jagi.
15 marca 2007, 00:10 / czwartek
M.P. nie pieprz smutków. Jeżeli u nas ktoś sprzedawał mecze to tylko piłkarze, a nie prezesi. A nawet bez tych 10 punktów będziemy przed Wami w tabeli. :D:D:D
15 marca 2007, 00:15 / czwartek
"Lechia kojarzy mi się(...)"

"(...)tak Wy kojarzycie mi się z 88"

Napisales, ze Ci sie "kojarzymy", a wiec jesli mamy byc merytorycznie poprawni to fakt ze Twoje skojarzenia sa (wg Ciebie) stereotypami jest juz inna bajka ;)

Nie wylewam zolci, napisales co chciales napisac i w porzadku. Tylko dlaczego oczekiwales jakiejs dyskusji na ten temat? Milo, ze troszczysz sie o nasza sytuacje w swietle ewentualnego (zeby nie zapeszyc;) awansu, ale uwierz mi, sa od tego odpowiedniejsi ludzie (dzialacze, wladze miasta, sponsorzy itp.).
15 marca 2007, 00:20 / czwartek
Zdanie wyjęte z konteksu- przeczytajcie ludzie ten post jeszcze raz. i co tam jest? Że tak, jak Jagiellonia kojarzy się z pseudokibolami, ltórzy siebie mogą pozabijąc, tak Wy kojarzycie mi się z 88. U nas wcale tak nie jest, owszem są wypadkia, ale tak jak u Was. To nagłosnia tylko "życzliwa polskiemu futbolowi" telewizja.
15 marca 2007, 00:24 / czwartek
kontratak, Tomal

nigdy nie lekcewazcie przeciwnika... jesli by planowali wjazd to napewno bysmy sie o tym nie dowiedzieli a robic sobie z tego glupie zarty bedziesz jak Ci wjada na prosta i wtedy sie zdziwisz...
15 marca 2007, 00:27 / czwartek
Okaze sie na koniec sezonu, albo i predzej ;).
15 marca 2007, 00:28 / czwartek
Kolesiu... ja mam 16 lat, takie rzeczy jak wjeżdżanie itp. mnie nie interesuje ani imponuje (chyba że w pipke- wtedy to tak :) ). A pisałem już, że jestem za bardziej przejmuje się tym, czy Was nie zdmuchniemy rykiem ze stadionu. :P:P Proszę przed wyjściem na mecz zjeść coś, bo taki wypadek jest możliwy. :D:D
15 marca 2007, 00:30 / czwartek
Jeżeli Wasze szefostwo jest takie, jak w Arce to na pewno prędzej, bo nasze nie jest. Zamiast pieniedzy na "diete dla sędziego" nasz kochany Olo i Strzałkowski wolą sypnąć na nowego zawodnika.
15 marca 2007, 00:35 / czwartek
ale my zawsze wszystko wiemy bo LECHIA jest wszędzie!!!
15 marca 2007, 00:36 / czwartek
Ale chlopie drogi, nie napisales ze wymieniasz stereotypy, tylko wypisales swoje skojarzenia, ktore wg Ciebie sa stereotypami:

"Być może chcielibyście wiedziec, CO MYŚLI o Was 16 LETNI KIBIC, są to chyba stereotypy"

"tak Wy kojarzycie MI się z 88"

To, co napisalem z wielkich liter swiadczy wg mnie o tym ze sa to Twoje skojarzenia, przemyslenia, czy jak chcesz to nazwac.

Stereotyp nie zawsze musi byc prawda - tu sie z Toba zgadzam, ale mi chodzi o MERYTORYCZNA czesc Twojej wypowiedzi.

Bez urazy.
15 marca 2007, 00:37 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 marca 2007, 00:40 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 marca 2007, 00:42 / czwartek
I tak wszystko zweryfikuje boisko... no i trybuny... w niedziele.

Nie ma sie co spinac...
15 marca 2007, 00:46 / czwartek
Dobra luzik, widać że jesteś "piękniejszy umysł'. :P:P Jeżeili chcesz ( a raczej nie chcesz) podyskutować to zapraszam na www.forumjagiellonii.pl mój login to burror. Na Wasze forum nie zawitam, ponieważ (jak sami pewnie przyznacie) jest mało funkcjonalne. Zróbcie coś z tym, chyba że wam to nie przeszkadza. A teraz idę spać, bo zaraz z Retem będę się kłócił tak jak politycy. Zaraz ja Ci wyppomnę kim był Twój dziadek, :P:P Ty mi, że bla, bla. Miałem co innego na myśli pisząc tamten post, a że tak to odebraliście, to świadczy, że mój styl jest mało przejrzysty (tyle, że ja potrafię się do tego przyznać). Sorry Wsadźmitu! ;)
Pozdro! idźcie już spać, bo na Lechii zaśniecie, jak będzie nuda po 6 bramkach wbitych do Waszej bramki (wszystkie są Wasze, ale wiadomo oCb ;) ) i po 5 minutach niemocy wyjścia z własnej połowy.
15 marca 2007, 00:54 / czwartek
jak to czytam to nie wiem czy sie smiac czy plakac...stale powtarzany scenariusz...wchodzi na forum jakis kibic druzyny przeciwnej ,zaczyna sie spinac a jak mu brakuje argumentow to wypisuje jakies pierdoly na ktore reszta mu odpisuje
15 marca 2007, 02:27 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 marca 2007, 07:31 / czwartek
Pierdoły to Wasze myślenie o awansie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.435