Gdańsk: niedziela, 9 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Jagiellonia /18.03.07, g.15:00

strona 6/10

16 marca 2007, 17:13 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 marca 2007, 17:13 / piątek
16 marca 2007, 17:19 / piątek
16 marca 2007, 17:25 / piątek
16 marca 2007, 17:31 / piątek
16 marca 2007, 17:31 / piątek
hehe, dobry temat :D dawno sie tak nie usmialem ;] a co mamy o skladach dyskutowac? wszystko jasne, treneiro Jagi powiedzial, ze nic nie zmieni, tylko Vuk wypadl. u nas tez rewolucji nie bedzie. zobaczymy na meczu kto jest kozak i kto 3 punkty ma (oczywiscie, ze Lechia:)) tylko zeby mi biletuff nie wykupili :/
16 marca 2007, 17:32 / piątek
Kibol ,,Niewazne,, - masz racje, jestescie w pierwszej dziesiatce klubow ultras, jest was zawsze dosyc duzo na waszych meczach, obojetnie gdzie byscie nie byli, jestescie dobrzy w zlotka i powiewajace baloniki w porownaniu z wieloma ekipami w Polsce. Ale uswiadom prosze Twoich kolegow, ze pod wzgledem lobuzerki nie ma sensu porownywac sie z Lechia - co ma wspolnego pierwszy wynaleziony samolot z tysiac osiemstet ktoregos roku, lecacy moze 100 metrow z promem udajacym sie (prawie co kolejke) na ksiezyc...
Pozdrawiam :
Do zobaczenia w niedziele
16 marca 2007, 17:44 / piątek
Cytat z forum Jagi:
Do Gdańska wyjechała osiemnastoosobowa kadra, w której w porównaniu do ostatniego meczu z KSZO zaszły trzy zmiany, z czego dwie wymuszone. W niedzielnym meczu nie mogą wystąpić Vuk Sotirović i Filip Burkhardt. Pierwszy z nich musi pauzować za 4 żółte kartki, zaś drugi na jednym z ostatnich treningów doznał urazu mięśnia dwugłowego. Ich miejsca zajmą Marcin Wincel i Piotr Petasz. W kadrze zabrakło rónież miejsca dla Marka Wasiluka, którego zastąpił Krzysztof Zalewski. Jagiellończycy w okolicach Gdańska, gdzie spędzą dwie ostatnie doby przed meczem zameldują się dzisiaj po południu, na jutro mają zaplanowany jeden trenig, zaś w niedzielę czeka ich ciężka rywalizacja o punkty.
Kadra na mecz z Lechią Gdańsk:

Bramkarze: Jacek Banaszyński, Marcin Mańka.
Obrońcy: Jacek Chańko, Marcin Kośmicki, Jacek Markiewicz, Adrian Napierała, Rafał Naskręt, Krzysztof Zalewski.
Pomocnicy: Mariusz Dzienis, Dariusz Łatka, Mariusz Marczak, Piotr Petasz, Robert Speichler, Marcin Tarnowski, Marcin Wincel.
Napastnicy: Radek Divecky, Ernest Konon, Janusz Wolański.
16 marca 2007, 17:49 / piątek
16 marca 2007, 17:54 / piątek
Ale czystka :) Sie moderator odnalazł ;) Tylko nie wiem dlaczego mój post o piciu został usunięty. Zapytałem tylko jak to u Nich wygląda. Troche ekip w Pl ma z tym problem i chciałem sie dowiedzieć jak duzy problem jest u Nich z tym. Wierze,ze mi ktos z Białego na te pytanie odpowie. A teraz do swoich pytanie, jak bilety? Beda jeszcze jutro w przedsprzedaży,czy była tylko jakaś określona liczba? tzn była na pewno,ale czy jeszcze jest szansa jutro rano dostać.
16 marca 2007, 17:59 / piątek
Czarson
16 marca 2007, 17:23
wlasne wrocilem ze sklepu meritum koles powiedzial ze schodza strasznie i zostaly juz ostatnie tak wiec bedzie ludzi fullllllllllllll:D:D
Wydaje mi sie ze w przedsprzedazy nie da rady...chyba ze dowioza wiecej:)zostaje tez kasa przed meczem:)Pozdro
16 marca 2007, 18:02 / piątek
Tego jeszcze na Lechii nie bylo....brak biletow w przedsprzedarzy na II ligowy mecz....co na to Zarzad...powiekszcie w koncu ten nasz stadion (jakby sie dalo)...

Chlopaki z B. wiecie co o was myslimy ale nie da sie tego teraz powiedziec, bo moderator wrocil przedwczesnie z Krakowa...
16 marca 2007, 18:46 / piątek
mam takei pytanie czy kobiety na prosta wchodza normalnie na biuletyn, czy z biuletynem moga tylko na luk ??
16 marca 2007, 18:52 / piątek
Byłem pół godziny temu w młynie i jeszcze bilecik dostałem. Jak tylko usłyszalem ze do 14 zeszło 3000 wolałem jechać i mieć spokój. Radze tym co naprawdę chca obejrzec mecz kupic bilet w przedsprzedazy, bo mozna godzine przed meczem sie rozczarowac :)
16 marca 2007, 18:53 / piątek
No jesli info jest pewne, to chyba moj plan o przybyciu godzine przed meczem pod kasy musi ulec modyfikacji hehe. Przywale sie 1,5h i moze bedzie ok ;).
16 marca 2007, 19:12 / piątek
Stara przyspiewka "pod kasa tlum, biletow brak, stadion Lechii peka w szwach..." znow sie staje aktualna. Gdyby jeszcze nie sektory buforowe i ograniczenie ze wzgledu na organizacje imprez masowych.
Jak zobaczylem tlum pod kasami przed meczem z Janikowem to bardzo ucieszylem sie, ze mam karnet.

BTW: Napinka straszna i chyba rekord usunietych postow :-).
16 marca 2007, 19:13 / piątek
Widzę, że mod pousuwał nie tylko chamską pyskówkę (za co brawa), ale również wszystkie posty, które nie lansują Lechii jako 'najlepszego klubu w galaktyce' - szkoda, bo to co napisał np. Yol (sorki, jeśli przekręciłem ksywę) to święta prawda, a słowa rzeczowej krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziły...
16 marca 2007, 19:21 / piątek
wlasnie wrocilem z mlyna , bilety jeszcze są ...

wiec jesli ktos sie boi że w niedziele nie kupi to radze zaczaić się z rana
16 marca 2007, 19:35 / piątek
@fan-lechii

Haha, poczytaj jakiekolwiek forum Jagi sobie ;d Sami pisza sobie, ze musza z piciem w pociagu uwazac ;D
16 marca 2007, 19:39 / piątek
Dobra panowie w niedziele dajemy z siebie wszystko. Było by fajnie jak by do dopingu poderwały się łuki no i może prosta :P.Ciśniemy GRUBOOOO !!!!
16 marca 2007, 20:37 / piątek
Ochh widze kompletne czystki w temacie :) Moderator zadziałał i to ostro !! A co do meczu troche to jest wariactwo. Każdy nakręca każdego i mam nadzieje że jutro dostane jeszcze bilet !!! Muszę dostać bo to troche szaleństwo tylu chętnych na mecz !!! Oby było dobrze i nie było tak jak niektórzy nakrecają !!!
16 marca 2007, 20:51 / piątek
myślałem że pęknie 15, teraz myślę że 20 :)) zajebiście.
16 marca 2007, 20:57 / piątek
Mysle ze wsyzscy chetni nie wejda na stadion:/
Pozsotaja jeszcze trybuny lesne.
16 marca 2007, 21:09 / piątek
damy rade
16 marca 2007, 21:10 / piątek
Wejda Ci co maja bilety. Dlatego jeszcze raz radze tym, ktorym bardzo zalezy, isc jutro i kupic bilecik, bo w dniu meczu mozna sie rozczarowac.
16 marca 2007, 21:18 / piątek
ja mam juz bilet ale co bedzie jesli ktos by chciał isc z kims ??
czy jesliby biletów było juz mało to czy na program ( mam nadzieje ze ich nie zabraknie ) do 10 lat i kobietki beda wpuszczane ?? i czy taki program tez mozna w przedsprzedazy kupic ??
16 marca 2007, 21:45 / piątek
program można kupić w sklepiku na stadionie. po południu rozmawiałem ze sprzedawcą, mówił, że nie zostało ich zbyt wiele.

pozdr.
16 marca 2007, 21:46 / piątek
Podziękowania dla moderatora.
16 marca 2007, 21:49 / piątek
za stroną Lechia.pl

Sprzedaż biletów ograniczona - 16-03-2007

OSP Lechia Gdańsk informuje, iż na najbliższy mecz z Jagiellonią do sprzedaży przeznaczona zostanie maksymalna ilość biletów, zgodna z uzyskanym przez klub pozwoleniem na organizację imprez masowych do 10.000 widzów.

czyli co?

sektor leśny żyje?
16 marca 2007, 22:08 / piątek
Bez jaj mamy z Malborka kurde na wycieczke sie przejechac? Oby nie.
16 marca 2007, 22:24 / piątek
Wpiszcie w google fight BKS JAGIELLONIA kontra BKS LECHIA GDAŃSK- będziecie mieli odpowiedź, kto jest popularniejszy.
17 marca 2007, 00:50 / sobota
Czy ktos wie na jakiej stronie bedzie transmisja online?
17 marca 2007, 01:23 / sobota
relacje live zawsze są na sportowefakty.pl
poza tym będzie na jagiellonia.net:)

kiepsko że nie ma relacji live na lechia.gda.pl
większośc stron kibicowskich innych drużyn przeprowadza i to bardzo szczegółowe -nie tylko I ligowe..

Biało-Zielone Pozdro z W-wy
17 marca 2007, 02:58 / sobota
Niestety: Być mocnym w gębie to jedno (i w tym przodujecie) a mieć ruch kibicowski na poziomie - to zupełnie co innego...
Hooliganerka rzeczywiście ostatnio jest u Was git, szkoda tylko że doping, ultras, honor, wyjazdy, forum, a przede wszystkim kultura szacuneka dla przeciwnika poniżej poziomu bruku\morza
Zobaczycie, że w pół tysiąca przebijemy Wasze 10k
17 marca 2007, 07:13 / sobota
Kama przestań smucić.Co chcesz osiagnac gadając takie farmazony?
Typ z (Białego?)chce nas honoru uczyć?padne zaraz ze smiechu:)
17 marca 2007, 07:21 / sobota
dodaj jeszcze ze macie wybytnie wysoki poziom poczucia humoru
17 marca 2007, 08:34 / sobota
kolego kama
kim ty jesteś że nas oceniasz chłopaku?
zajmij się lepiej swoim podwórkiem, mało macie wewnętrznych problemów?
Najbardziej wkurwiają wpisy piętnujące napinkę jednej ze stron w których autorzy sami się napinają.
17 marca 2007, 08:47 / sobota
kama- usunięte ;-)
17 marca 2007, 11:43 / sobota
Na początku meczu, zaraz po " My wierzymyyyy " przydałoby się
" Kto dzisiaj wygra... jasne ,ze Gdańska Lechia..."
stadion odpowiada , mlyn skacze.
17 marca 2007, 12:26 / sobota
Jeśli ktoś z Greengosów byłyby zainteresowany to mam w domu ok. 20 zbędnych paragonów. Moje gg:7035582
17 marca 2007, 12:35 / sobota
Zawsze możesz je przynieść przed meczem i dać komuś z grupy :)
17 marca 2007, 12:40 / sobota
A komu?
17 marca 2007, 12:44 / sobota
każdy weźmie
17 marca 2007, 13:01 / sobota
Lechia-Jaga 0:3
17 marca 2007, 14:08 / sobota
ilu ich bedzie??
17 marca 2007, 14:27 / sobota
500 ;)
17 marca 2007, 14:31 / sobota
Widać że Ruskie rozpoczeły już działania zaczepne ;)
17 marca 2007, 14:49 / sobota
Vodek z kim Ruscy prowadzą działania zaczepne z Czeczenami czy może z Chinczykami? to musi być wiadomość z ostatniej chwili bo narazie nawet TVN24 tego faktu nie podało.
17 marca 2007, 15:05 / sobota
Piotrek nie napinaj sie! kolejny zajebisty netowy "hóls" Nie wie co ma powiedziec to pisze byle co!
17 marca 2007, 15:26 / sobota
Taki offtopic :

ŁKS - Śląsk 2-1 (65 min)
Miedź - Sosnowiec 1-1 (65 min)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043