Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia - AC Milan 25.10.2010

strona 1/3

7 stycznia 2007, 21:46 / niedziela
To bedzie super mecz !!!! Juz nie wytrzymuje z radosci.
7 stycznia 2007, 22:04 / niedziela
hehe dobre:D
8 stycznia 2007, 09:17 / poniedziałek
juz na ich forum są zapisy ne ten mecz.Ok. 2000 typa sie wybiera bedzie grubo:)
8 stycznia 2007, 10:00 / poniedziałek
grzybek, zadzwon jeszcze raz do zwiazku i sie upewnij, bo w poniedzialek to oni raczej nie zagraja ;)
8 stycznia 2007, 10:34 / poniedziałek
Listkiewicz, poniewaz w 2010 bedzie jeszcze prezesem, juz teraz ograniczyl ilosc kibicow przyjezdnych do 150 osob, ktorzy przed wejsciem na stadion winni wylegitymowac sie przetlumaczonymi na jezyk polski metrykami urodzenia. Nie beda mogly byc wieszane flagi z jakimikolwiek napisami. Podczas meczu nie wolno spiewac i obowiazuje nowo wprowadzony przez pzpn zakaz palenia tytoniu. Futbolowy spektakl moze byc jeszcze przelozony na srode albo sobote, albo z powodu zastrzezen policji moze zostac w ogole odwolany. Decyzja zapadnie dzien przed meczem. Z powodu zachowania bezpieczenstwa na imprezach masowych liczba biletow ograniczona jest do 2000. Wszystkich chetnych goraco zapraszamy na mecz.
8 stycznia 2007, 11:22 / poniedziałek
NOWE INFO.Z milan.com
Z związku z nadchodzącym meczem LECHIA-Milan szykujemy sie do wyjazdu zostało niewiele biletów a jeszcze zabiera sie z nami chuliganka FC chealse.
8 stycznia 2007, 11:26 / poniedziałek
My juz sie mobilizujemy pelna parą ;)
8 stycznia 2007, 11:30 / poniedziałek
ostatnio pisali o tym na www.trojmiasto.pl że bedzie taki mecz na otwarcie Baltic Arena
8 stycznia 2007, 11:55 / poniedziałek
za 90minut.pl
W związku z dużym zainteresowaniem meczem Lechia-Milan, organizatorzy tego meczu podjęli decyzję że odbędzie się on na Stadionie śląskim w Chorzowie. Wkrótce więcej szczegółów w tej sprawie.
I TO JEST KURWA SKANDAL. PROTESTUJę.
8 stycznia 2007, 12:05 / poniedziałek
Z tego co ja słyszałem Listkiewicz na meczu bedzie ciągnął p..e Berluskoniemu w zamian za poparcie w uefie, oh ten listek wszytko zrobi by sie trzymać stołka.
8 stycznia 2007, 12:49 / poniedziałek
Jaka gruba beka z tego wyszła !!!! ;) Myslalem ze nikt sie nie wpisze, ale widze ze wsrod nas są kibice ktorzy maja duzo poczucia humoru :) I dobrze, tylko ze ja chcialem zaprotestowac w zwiazku z wypisywaniem meczy przez niektorych z wyprzedzeniem 3 miesięcznym :) Ale jak widze ten moj mecz wywolal wiecej zainteresowania niz ten z Jagą :)))))
8 stycznia 2007, 12:55 / poniedziałek
a Kaka będzie grał :) ??
8 stycznia 2007, 13:17 / poniedziałek
Cytat ze strony ht tp://pilkanozna.pl/forum/ligamistrzow12213/Lechia- Milan/

"...W związku z nadchodzącym meczem który zostanie rozegrany pomiędzy drużynami Lechia Gdańsk i AC Milan, przewiduje się kilkuset procentowy wzrost publiczności na stadione przy ul. Traugutta 29. Więc by zapewnić komfort wszystkim fanom na stadionie, zarząd miasta Gdańsk podjął uchwałe o ustawieniu dodatkowych dwóch toalet przenośnych TOI-TOI z pełnym wyposażeniem..."

MARSZ NA STADION! ;)
8 stycznia 2007, 13:28 / poniedziałek
w związku z nadchodzącym meczen dyrektor Lechii poszukuje sponsora.Prawdopodobnie będzie to era i przekaże 100 mln zł na budowe nowego i większego stadionu.Jak sie okazało nawet orange wszedł w współprace i oprócz 200 mln zł zaoferował wszystkich piłkarzy z OE.
Info z www.orange.pl/OE/pilne
8 stycznia 2007, 13:40 / poniedziałek
Ty bartcr : Przyjdz na mecz to zobaczysz czy bedzie KAKA. dzwonilem do listka i zapewnial mnie ze 25.10.2010 KAKA bedzie na 100% na środku boiska :))))
8 stycznia 2007, 14:25 / poniedziałek
Listkiewicz obciągnał już wszystkim działaczom Milanu także na meczu możemy się spodziewać największych gwiazd , nawet kontuzjowanego Dide.Dowiedziawszy się o wyczynach listka prezes lokalnego rywala Milanu ( Interu Mediolan) zaprosił Listka na wieczorną biesiade w celu sprawdzenia fenomenu naszego prezesa( czyt. chrupaniu pałek)
8 stycznia 2007, 15:27 / poniedziałek
Hehe niezłe Grzybek
8 stycznia 2007, 16:02 / poniedziałek
Też mi sie to podoba Saned.:) Jak czytam te wpisy to mam beke jak nic.
8 stycznia 2007, 16:13 / poniedziałek
W jakiej cenie bedzie bilet?
Beda wpuszczać na karnety??
8 stycznia 2007, 16:16 / poniedziałek
Za ile beda bilety?
Będą wpuszczać na karnety?
8 stycznia 2007, 16:31 / poniedziałek
Bilety beda w sprzedaży już od dnia dzisiejszego. Wpłaty można dokonywać od 16.30 podaje numer konta : 000073457864585457. Bilety są w cenie 20 zł. do końca miesiąca. Co miesiąc bilet bedzie drożał o 20 zł. Także od Ciebie zależy wielki kibicu ile zapłacisz za bilet. Czym szybciej wpłacisz tym mniej zapłacisz :))) PS. Spieszyć sie ilość miejsc ograniczona !! !!
8 stycznia 2007, 16:34 / poniedziałek
"Grzegorz Król po ostatnim treningu doznał kontuzji gardła i wszystko wskazuje na to że w meczu gdańskiej jedenastki z Milanem nie będzie mogł byc on do dyspozycji trenera"

żródło:FAKT

Ja pierdole jeszcze tego brakowało!teraz to na bank przegramy :(((((
8 stycznia 2007, 16:49 / poniedziałek
Newska ten mecz jest za 3 lata, to wyzdrowieje o ile w ogole jeszcze bedzie gral w Lechii.
8 stycznia 2007, 16:53 / poniedziałek
z tej kontuzji GARDŁA nie da sie wyleczyć...
8 stycznia 2007, 17:50 / poniedziałek
Harcerze już zaczęli gromadzić złom, który chcą jak najszybciej przetopić na pomnik 'misi' wojciechowskiej. Pomnik chcą postawić za jedną z bramek na słynnym San Siro, aby straszył gwiazdy Milanu. Wojna psychologiczna zaczęta :-) źródło: gazeta wybiórcza. Kupować szybko bilety. Ja dziś kupiłem bilet z numerem 1022!!!
8 stycznia 2007, 18:21 / poniedziałek
to zajefajnie ze tyle biletow juz poszlo :))))) Musze isc do bankomatu zobaczyc ile sie tego nazbieralo :))))))
8 stycznia 2007, 18:43 / poniedziałek
mam nadzieje, że będzie fajna oprawa!! WSZYSCY DO MŁYNA!! :> ;]
8 stycznia 2007, 18:44 / poniedziałek
Eeeee tam... w 14 V 2019r. Lechia zmierzy się z klonami najlepszych piłkarzy świata!!!!!!!!! Mecz ten zostanie z okazji dnia 14 V, który możemy przeżyc tylko raz w roku! Nie mogę się doczekać. Mój typ to 6:4 dla Lechijki. Tylko zwyciestwo!
8 stycznia 2007, 18:54 / poniedziałek
Mam pytanie do kumatych odnośnie rewanżu w Mediolanie (przepraszam, że zaśmiecam temat, ale nie ma jeszcze osobnego wątku), czy każdy jedzie na własną rękę, czy będzie zorganizowany wyjazd??
Osobiście jestem za tym, żeby wszyscy lecieli samolotami. Teraz są promocje i można zamówić bilety za złotówkę!!

Kumam, że na forum raczej nie uzyskam odpowiedzi, także proszę o telefon albo chociaż esa na moją komórę: 0700884884

Dzienks!
:-)
8 stycznia 2007, 19:08 / poniedziałek
Tak Kalka bedzie gral :d
8 stycznia 2007, 19:21 / poniedziałek
Ej rozumiem żart ale akurat z dwoma moimi ulubionymi klubami ??:) Protestuje nie mogło byc np. Lechia-Real :P Ale chcoiaż Lechia-Trąbki Wielkie, bądź Lechia - Petarda Stara Kiszewa ?? Nie tylko Milan :D Pozdroo
8 stycznia 2007, 19:33 / poniedziałek
to lepiej zagrjamy z druzyna ktora niejednokrotnie grala w champions leauge
PRIMERA DIVISION wita

LECHIA GDANSK-DEPORTIVO LA ORUNIA

co sadzicie niedaleki wyjazd, dobry rywal ... cieple klimaty
8 stycznia 2007, 19:38 / poniedziałek
Chyba Deportivo La Kartuska :D:D Nie no ale Orunia tez może być :D:D
8 stycznia 2007, 19:53 / poniedziałek
masz cos do Starej Kiszewy ?
8 stycznia 2007, 19:59 / poniedziałek
ULG nie rozmywaj wątku ;) To wątek poświecony meczowi z Milanem !
Załóż sobie drugi ;P
8 stycznia 2007, 20:07 / poniedziałek
są już prowadzone zapisy na rewanżowy mecz w Mediolanie, na mecz lecimy samolotami linii Doda-Dida-Air, wiadomo już że wteiwewte lecimy za free, gdyż transport funduje małżonka bramkarza AC Milan Dorota Rabczewska, włoski klub (a raczej polsko-brazylijskie małżeństwo) przygotowało dla przyjezdnych 10.000 biletów (oczywiście też za free), a dla forumowicza roku czyli Ad1 Dida wynajął pokój z sauną, siłownią, beczką piwa i klawiaturą, brawo Ad1!

p.s. Ad1 kliknij coś na temat meczu z Cosmos New York w sezonie 2020, tam też bym się kopsnął...
8 stycznia 2007, 20:23 / poniedziałek
Nie no... Beka zajebista :)))) Dobry jestes Madar :))))
Ty Tomal, zajmij mi miejscówkę w samolocie :))))) Nie bede dzwonil do ciebie bo minuty duzo kosztują ale podjade do punktu i pogadamy.
8 stycznia 2007, 20:25 / poniedziałek
Czy ktoś coś o mnie wspomniał ? Ja nie w temacie.

PS. Mam 2 miejsca w samochodzie. Ktoś chętny ? ;-)
8 stycznia 2007, 20:27 / poniedziałek
Mecz z gdanską Lechią kością niezgody w Mediolanie.

Rozlam w zespole Milanu. Polowa druzyny chcialaby grac z Lechia na Traugutta, druga polowa po obejrzeniu na www.gdansk.pl dwoch wirtualnych zdjec stadionu, na Baltic Arenie. W zwiazku z powyzszym Milan wystawi dwie druzyny, mecz odbedzie sie jednoczesnie o tej samej godzinie na Traugutta i na Arenie. Gdanszczanom z powodu krotkiej lawki rezerwowych w sukurs przychodza pilkarze Arki z sasiedniej miejscowosci Gdynia, sklady beda wymieszane jak i kibice na trybunach. ,,La Gazetta dello Sport,, donosi na pierwszej stronie, ze Arka kupila juz te dwa mecze, omawiany jest aktualnie rozmiar wygranej Lechii.

W czasie przerwy meczu na sztucznym boisku trawiastym za trybuna kryta na Traugutta odbedzie sie w swietle jupiterow ustawka karków banda na bande Lechii i Arki a tuz po niej wystapi balet kobiecy ,,rozdarta pierdziocha,,. Bilety ulgowe na oba widowiska kosztuja 2 zl, normalne 4 zl, rencisci oraz weterani wchodza za darmo. Dochod z imprezy przeznaczony bedzie na kupienie firanek do jednej z szatni Lechii.
8 stycznia 2007, 20:32 / poniedziałek
Ad1 ja jade z toba bo samoloty juz zarezerwowane !!!! ile na paliwo???? tylko z tego co wiem to ty masz malucha :))))) Ale jakos damy rade :))))))))
8 stycznia 2007, 20:53 / poniedziałek
Ad1 ja tez moge sie zabrac z tobą czy bedzie problem? Jak cos moge kupic przekaski na droge ;)
8 stycznia 2007, 20:54 / poniedziałek
Niestety, mam najnowszego mercedesa. Przykro mi, że Cię rozczarowałem ;-)

Zrzuta na paliwo, jedyne 4550 zł.
8 stycznia 2007, 20:55 / poniedziałek
Wlasnie wyszedlem z wiezienia....jakim tramwajem dojade na Baltic -Arena?
8 stycznia 2007, 21:04 / poniedziałek
Słuchaj WujekDobraRada nie pisz tu prosze o ustawce. Nawet jeżeli masz skądś takie informacje to nie jest wiadomość o której się pisze na forum!! ;)
8 stycznia 2007, 21:07 / poniedziałek
BRACIA musimy wyrównać porachunki z dawnych lat!!! Pełna mobilizacja !! Milan zawsze dostawał po p***** od nas :P nie mozemy przełamać tej dobrej passy !!! :)))) ;] ;]
8 stycznia 2007, 21:19 / poniedziałek
:-))))))
Hevelius pospieszyłeś się trochę, ale skoro masz już wyrok na koncie to jeden więcej nie zrobi różnicy: ubij jakiegoś śledzia, dostaniesz za to jakieś 25latek. Wyjdziesz akurat jak będą oddawać bursztynka do użytku:) Jako zasłużony kibic będziesz mógł uroczyście przeciąć wstęgę!.....i zapomnij o tramwajach odbierzemy Cię osobiście z pudła limuzyną!!;-)
8 stycznia 2007, 21:38 / poniedziałek
za RAI UNO:
Wczoraj, po meczu Milan-Lazio, niezydentyfikowana grupka napadła na kibiców Milanu wracających z tego meczu. Zabrano im sztandarową flagę "Ultras Rossoneri". Wg carabinierów napastnikami byli cudzoziemcy.
HEHE, kto ma wiedzieć ten wie.
Już się zaczęly przedbiegi.
Jazda z k.....i, Lechijko, jazda z k....i
8 stycznia 2007, 22:13 / poniedziałek
Info telefoniczne: Legia ma nam wpasc do samolotu, panowie pelna mobilizacja!!
8 stycznia 2007, 22:14 / poniedziałek
Jak jedziemy to tylko dla kumatych :)
kto ma wiedziec ten wie i nie pisac tu na forum
8 stycznia 2007, 22:32 / poniedziałek
"...Spełnią się czary, będą puchary, będą wygrane nad AC Milanem..." ;)
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.580