Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Znów droższe bilety

strona 1/5

12 lutego 2007, 13:41 / poniedziałek
Sektor: Cena biletu: Cena karnetu:
Pod zegarem 12 zł 80 zł
Prosta 18 zł 120 zł
Trybuna kryta - sektory skrajne 40 zł 160 zł
Trybuna kryta - sektory centralne - 240 zł

Jak to skomentujecie ? :/
12 lutego 2007, 14:06 / poniedziałek
Jeżeli mamy walczyc o czołówke i ewentaulny awans to przeboleje te 2,3 zł wiecej...
i tak w miare tanie bilety były zwłaszcza zegar.
12 lutego 2007, 14:06 / poniedziałek
pewnie mysla ze jest realna szansa na awans to podniosa ceny bileto bo i tak ludzie przyjda i bedzie ich wiecej niz dotychczas...
12 lutego 2007, 14:17 / poniedziałek
Jeśli będzie walka o Ekstraklase to jakoś da się znieść te ceny biletów!!
12 lutego 2007, 14:58 / poniedziałek
2 zl to naprawde niewiele policzmy 2 zl razy 5 tys kibicow do klubu bedzie wplywalo ponad 10 tysiecy wiecej za same bilety a te 2 zl napewno jest dac kazdy..

gorzej jakby np. pod zegrarem zrobili 15, to juz by byla przesada
12 lutego 2007, 15:02 / poniedziałek
odmowisz sobie jednego piwa i na bilet bedziesz mial.....
12 lutego 2007, 15:11 / poniedziałek
Z sezonu na sezon odmawiam sobie kolejnego piwka! Ile można? :)
12 lutego 2007, 15:19 / poniedziałek
Vedek 12 zl to naprawde nie jest duzo,pozatym jak zawita OE to 15 zł bedzie minimum.TYLKO LECHIA
12 lutego 2007, 15:26 / poniedziałek
Nie napisałem wcześniej, że siedze pod zegarem, ale chyba będe zmuszony się tam przenieść.
12 lutego 2007, 15:35 / poniedziałek
Wiecie ja powiem tak można przeboleć te 2 zł top rpzecież nie ejst żaden majatek i żadne usprawiedliwienie. Ba wiećej dla klubu pójdzie. Ale patrząc realnie np. na cenę sektorów skrajnych na krytej ?? Hmm Fakt jednak ze walka o OE i samo znalezienie się tam pociągnie za soba podwyżke biletów. Normalka i tyle :) Ale zobaczymy może to spowoduje że młn będzie poteżniejszy i skłądał sie z troche starszych co za tym pójdzie ulepszenie dopingu ??:) Zobaczymy
12 lutego 2007, 15:57 / poniedziałek
zwracam uwagę na coś czego do tej pory nikt nie zauważył. Opłaca się o wiele bardziej kupić karnet !!! niż to było dotychczas. A jak ktoś chodzi na trybunę no to juz normalnie rewelacja.
12 lutego 2007, 16:10 / poniedziałek
Każdy chce najlepszych zawodników, a jak ma dać kilka złotych więcej na bilet od razu płacz i lament.

Lechii trzeba pomóc i jak najszybbciej wykupić wszystkie karnety, tak żeby do końca lutego poszło ich z 10 000 !!!!!!!!!!
12 lutego 2007, 16:50 / poniedziałek
Co znaczy kolejna podwyżka? Ostatnia była dwa lata temu, kiedy to biliśmy się o awans. Teraz jest podobnie i nic w tym dziwnego. A ci co narzekają to niech się lepiej przymkną, Kupujcie karnety. Lech do tej pory sprzedał ich już ponad 5,5 tys. Jak widać można
12 lutego 2007, 16:57 / poniedziałek
Kiedy była ostatnia podwyżka?? 2 lata temu!!!Pamiętam,że przed rundą wiosenna(tego sezonu) wszyscy czekali o ile bilety podrożeją.A tu w takiej samej cenie były więc bez przesady2zł czy 5zł więcej dla LECHII 2-3 razy w miesiącu to nie majątek.Tak jak Zeto napisał zawodników chcemy nowych, lepszych ale ceny biletów to chcemy takie same. Jak awansujemy a będzie to nie długo to też podrożeją.Trzeba się z tym liczyć
LECHIA GDAŃŚK!!!
12 lutego 2007, 17:27 / poniedziałek
Dobrze jest, więcej sianka dla klubu a dla nas 2 zł to nie jest fortuna :]

A MY SWOJE !
12 lutego 2007, 18:05 / poniedziałek
w sumie dobrze- wieksza kasa do klubu. większa motywacja do kupowania karnetów na trybunę.
12 lutego 2007, 19:01 / poniedziałek
Nie dygać na robocie!:> bedzię dobrze ja moge dawać nawet 20zł byle już się meczyki zaczęły:>
12 lutego 2007, 19:01 / poniedziałek
No to zaraz po wypłacie po karnecik :)
12 lutego 2007, 19:53 / poniedziałek
Ja tam na bilety moge dawać każdą określoną sume bo LECHIA jest dla mnie bezcenna !!!!! Tylo zeby kasa trafiala na rozwoj naszej ukochanej druzyny a nie do kieszeni innych tak jak to kiedys bywalo pozdro za rok OE a za dwa LM ;-) !!!!!
12 lutego 2007, 20:21 / poniedziałek
dal tych co skapia i zrzedza wOla za to 2 wina j... zapraszamy pod sektor lesny:)ale w tym sezonie zostana tam wypuszczone lwy:) LUDZIE KAZDY CHCE AWANSU I ZAWODNIKOW TO KOSZTUJE wiec trzeba pomoc jak sie da WYKUPYWAC KARNETY!!!!!!! I NIE SKOMLEC
12 lutego 2007, 20:45 / poniedziałek
tylko zeby ewentualna podwyzka cen w przypadku awansu do OE nie wyludniła trybun (tak jak np na cracovii)...
12 lutego 2007, 21:00 / poniedziałek
ja tam jestem za - 2 złote raz na dwa tygodnie to jest nic już bez przesady - kilka razy więcej wydaje na bilety autobusowe w tym czasie - klub musi też trochę podreperować budżet po dwóch meczach bez publiczności
12 lutego 2007, 21:01 / poniedziałek
Moim zdaniem taka podwyżka jak teraz, to jest tzw "śmiech na sali" i proszę niech nikt nie próbuje mi udowodniać że jest inaczej. Mało tego, po ewentualnym awansie ceny biletów powinny wzrosnąć nawet o 100%. Oczywiście kobiety, emeryci czy dzieci (powiedzmy do lat 12 ) wchodziły by np. "na program". Co do reszty społeczeństwa w "sile wieku", poprostu nie wytobrażam sobie jak dla najlepszej rozrywki na swiecie i ukochanej drużyny na swiecie kilkadziesiąt złotych miesiecznie może stanowić problem !!!
12 lutego 2007, 22:14 / poniedziałek
PANOWIE BEZ JAJ!!!2 CZY 5 ZŁ TO MYSLE ZADEN PROBLEM!SZCZEOLNIELA UKOCHANEJ DRURZYNY.ALE 15 ZŁ(TRYBUNA !!!!!)TO JUZ PRZEGIOENCIE!!!!!TERAZ JEST 40 ZŁ !!!!PANOWIE TO NIE BARCA I TRYBUNA VIP!!!A TE SŁUPY???ZA 40 ZL????KURWA CHODZE WIELE LAT ,BYLEM W BPK OD POCZATKU(MOGE ZAŁATWIC SOBIE KARNET ZADARMO ALE NIEOTO CHODZI I TAK NIEZROBIE)PANOWIE TROCHE ZOZWAGI LECHIA PONAD WSZYSTKO!!ALE ODSTRASZACIE LUDZI TZ.PIKNIKOW Z TRYBUNY BO JAK MA PRZYJSC 4 OSOBOW RODZINA TO SOBIE SKALKULUJCIE!!
12 lutego 2007, 23:13 / poniedziałek
BATON- jak kupisz karnet to wychodzi po 20 zł, czyli prawie tyle samo co na prostą, a na łeb nie kapie. Jeśli dodatkowo miałeś karnet w zeszłym sezonie, to na nowy karnet masz 25% zniżki. Więc chyba nie jest aż tak drogo ???
12 lutego 2007, 23:28 / poniedziałek
I taka jest właśnie róznica pomiędzy Lechijką i Ruchem. Tam jest protest u nas prawie wszyscy chcą pomóc klubowi. tak trzymać !!! :))
13 lutego 2007, 01:27 / wtorek
Od kiedy można kupowac karnety ??
13 lutego 2007, 08:29 / wtorek
Aż serce się raduje, że ludziska tak bardzo chcą wspomagać swoją kaską Lechijkę i o to chodzi. Mnie nawet stać płacić o wiele więcej i jak będzie trzeba to będę płacił. Co więcej mam zawsze karnet z pracy, a i tak kupuję zawsze jeszcze bilet w kasie. Byłoby mi jakoś tak głupio siedzieć na meczu "za darmochę". Powiem więcej tak tęsknię już za meczami, że jakbym się dowiedział że jest już jutro mecz za 100 zł to też pewnie bym poszedł ;)

A teraz trochę z innej beczki. To jest apel do organizatorów. Myślę, że coś z tej podwyżki powinni przeznaczyć dla kibiców (proszę się nie denerwować - to jest znikomy procencik ;) - chodzi o to że organizatorzy mogliby pomyśleć jak nam kibicom uatrakcyjnić czas w przerwach meczu (karne w przerwie lekko się "przejadły" - chciaż mi one nie przeszkadzają mogą zostać !!

Chodzi o to, że klub nie zbiedniałby gdyby w przerwie zrobić jakieś minilosowanko (koszulka, piłka itp.) Raz że Ci co już chodzą mieliby rozrywkę i jakiś dreszczyk emocji a dwa, że może kogoś to zachęci do chodzenia na mecze - może stały kibic weźmie kolesia (sceptyka) pod hasłem "choć na mecz - można wygrać fajne nagrody w przerwie" - a jak wiadomo jak raz ktoś pójdzie i poczuje atmosferę to w większości mu się spodoba i będzie chodził.

Zróbmy coś, żeby na lechii było jak najwięcej ludzi !!! Ci co chodzą od lat to i tak będą chodzić bez względu na wszystko (miejsce w tabeli, ligę, ceny biletów itd.) Problem w tym jak "zwabić" ludzi którzy albo nigdy nie chodzili, albo chodzili dawno temu - ale jakoś mają opory żeby znowu przyjść na mecz. Gdyby chociaż 50 % ludzi chodziło na mecze - z tych którzy interesują się Lechią i piłką nożną to na każdym meczy byłby komplet - a każdy płaciłby 50 zł i cieszłyby się z tego, że wogóle ma bilet.

Co o tym myślicie?
13 lutego 2007, 09:16 / wtorek
Podwyżka mi nie przeszkadza, natomiast co innego zwróciło moją uwagę.

Mianowicie to:

"Wszystkie karnety oraz bilety na trybunę krytą będą imienne i w celu ich nabycia wymagane będzie okazanie dokumentu tożsamości oraz podanie numeru PESEL."

Jak rozumiem przed każdym meczem będzie trzeba podawać dane. To wróży dantejskie sceny pod kasami, bo będzie trzeba jeszcze dłużej czekać. Nie można by zrobić tak jak jest na Wiśle (wykupuje się identyfikator), ewentualnie powiększyć sieci dystrybucji?

Wie ktoś coś na ten temat?
13 lutego 2007, 09:31 / wtorek
GLK na sektory centralne trybuny są tylko karnety. Na pozostałe sektory będzie osobna kasa, tak jak dotychczas. A identyfikatory mają być "straszakiem" dla miłośników bananów :-)
13 lutego 2007, 10:49 / wtorek
"GLK na sektory centralne trybuny są tylko karnety. Na pozostałe sektory będzie osobna kasa, tak jak dotychczas. A identyfikatory mają być "straszakiem" dla miłośników bananów :-) "

Zdaje sobie sprawe czemu ma służyć wprowadzenie identyfikatorów :) Chodziło mi o to, że jeżeli za każdym razem będzie trzeba podawać swoje dane to wydłuży się czas kupowania biletów, a jak wiadomo większość kupuje je w ostatniej chwili, także może być niezłe kongo. Stąd moje pytanie.
13 lutego 2007, 14:04 / wtorek
A najlepsze w tym wszystkim jest to że ogromna wiekszosc osób wypisująca się w tym temacie popiera podwyżkę.
Już myśłałem że zacznie sie nażekanie i marudzenie a tu proszę każdy powoli rozumie,że aby wymagać trzeba płacić.
WIOSNA NASZA!:)
13 lutego 2007, 15:50 / wtorek
jak słusznie zauważył Cienio warto uatrakcyjnić przerwy. Może zwiększyc ilość stoisk gastronomicznych, z akcesoriami klubowymi.
Nie orientuje się się ile kosztuje produkcja biuletynu, ale z pewnością jest tańsza niz biletu. Moze wprowadzić specjalne bilety dla kobiet i dzieci minimalnie tańsze od biuletynu bądz w jednakowej cenie. Ja, na przykład, biuletyn kupuję tylko po to by ma luba weszła. Jeśli byłoby to ekonoczniejsze rozwiązanie dla klubu. Jest to z pewnością kropla w możu, ale z drugiej strony grosik do grosika...
14 lutego 2007, 00:18 / środa
w zasadzie to nie wiem kurwa o co chodzi w tym temacie jezeli dla kogoś 4 zeta miesiecznie oddane Lechii stanowi jakikolwiek problem w porównaniu do tego co byo i liczy nawiecej ze strony klubu....niech zostanie przy radiowym odbiorniku

ps. szkoci?
14 lutego 2007, 01:12 / środa
poczytaj caly temat a nie tylko pierwszy post
14 lutego 2007, 10:41 / środa
Ja z mojej strony chcialbym zeby ta podwyzka dotyczyla wszystkich kibicow zasiadajacych na stadionie bez wzgledu na swoja posture czy uklady oczywiscie oprocz sponsorow i ludzi ktorzy pomagaja finansowo Warto jeszcze cos zrobic i jasniej okreslic wstep na mecz z dzieckiem lub kobieta POZDRAWIAM
14 lutego 2007, 12:06 / środa
Wedłuh mnie bilety są stanowczo za drogie. Moze, gdy ktos idzie sam to wydatek tych 10zł nie jest duzy, ale w przypadku kiedy chcemy isc całą rodziną przykładowo 4 osoby na trybune krytą to wydatek 160zł raz na dwa tygonie jest to stanowczo za duzo. Panowie to tylko II liga. W ligach zagranicznych gdzie poziom gry jest stanowczo wyzszy jak i samo same stadiony są o wiele ładniejsze ceny biletów są podobno jak u nas na II lidze.
14 lutego 2007, 17:21 / środa
he he, jeczysz że za drogo a w 4 na krytą udeżasz? :))) Poza tym dizeci i kobiety wchodzą na biuletyn (5 zł) nawet na krytą. Chyba że się mylę to niech ktoś sprostuje.
14 lutego 2007, 17:46 / środa
Marex to ciekawe co piszesz ,że bilety zagranicą są w takiej samej cenie.W Londynie np. to wydatek 40 funtów na jakąś trybune z której gówno widać.W Holandii 35 euro wejście na stadion Feyenoordu na trubune d czy coś(jest tam mały zegarek).Choć nie ukrywam,że 40 zł na krytą to dużo.Dziewczyny wchodzą na biuletyn tak mi się wydaje.
PS:Podwyżka w końcu musiała nastąpić!!
14 lutego 2007, 18:10 / środa
zzz- kobiety na trybunę niestety płacą tak samo, jak każdy. Dzieci, ale tylko do pewnego wieku wchodzą na biuletyn.
14 lutego 2007, 18:24 / środa
Serwus: Brawo za przyklady ktorym sam wbijasz sobie gola po pierwsze na Liverpool 30 funtów, po drugie to sa najsilniejsze zespoly na swiecie i przeliczajac na ich zarobki to jest mniejszy pryszcz niz u nas 20 zeta, na drugoligowa druzyna Wolverhampton bilecik kosztuj na niezle miejsce 10 funtow, a komfort ogladania meczu jest na o wiele wyzszym poziomie niz u nas... Ja nie jestem jakims zydem zeby nie dac wiecej na meczu tylko, jak sie idzie na mecz z rodzina to jest naprawde drogo... powinno zaistniec cos w stylu znizki rodzinnej, np 2 dorosle osoby, 2 dzieci 50% ceny, nie mozna myslec o singlach dla ktorych 20 złoty na 2 tyg nie jest duzo ale o calych rodzinach!
14 lutego 2007, 18:36 / środa
Papadopulos masz racje.Choć moim zdaniem LECHIA TO NAJLEPSZY KLUB NA ŚWIECIE
Tak na temat. To przykłady może złe(choć napisałem że bilety na krytą to przesada).Podałem przykłady drużyn na których byłem.Ale bilety(poza krytą) niesą takie bardzo drogie choć wiem ,żeto tylko 2 liga i nasz stadion taki super nie jest ale podwyżka musiała nastąpić.Napiszę to jeszcze raz.Na początku tego sezonu każdy czekał na wiadomość o ile bilety podrożeją, a tu panowie z zarządu zrobili miłą niespodziankę i była taka sama cena.Jeszcze te 2 mecze bez publiczności.
POZDRO!!
14 lutego 2007, 19:00 / środa
Czyli Serwus sugerujesz, ze co sezon a najlepiej co kazdą runde powinna być podwyzja biletów? Jak by tak było to za dwa lata bilety na krytą kosztowały by pewnie ok 100zł. Bo jezeli pamietam to poprzednio bilet na trybunę krytą kosztował 20zł, czyli podrozały o 100%. Dalej jestem zdania ze bilety powinny byc tansze. pozdro
14 lutego 2007, 19:09 / środa
Marex nie co rundę ale co awans:lepsza liga,droższe bilety.
Bilety na krytą DROGIE ale co zrobić .
Reszta biletów jest ok
14 lutego 2007, 20:21 / środa
Proszę jeszce o wyjaśnienie. Rozumiem, że o karnecie na krytą mogę zapomniec bo... luba musi kupic bilet za 40 (Zeto). Ale co z "prostą"? tam też obowiązują tego typu zasady? Czyli kupuje karnet i jeśli wchodzi tam ze mną laska to płaci za bilet czy biuletyn?
14 lutego 2007, 21:15 / środa
Powiem tak.

Jeżeli mamy awansować do I ligi, to za bilet mogę płacić 15 czy 20 zł. Obyśmy tylko awansowali.
14 lutego 2007, 21:47 / środa
Jak ktoś słusznie napisał, 20 zł co 2 tygodnie można spokojnie przełknąć, ale moim zdaniem władze klubu powinny pomyśleć o zniżkach rodzinnych. W nadchodzącej rundzie chciałbym zaprosić na Lechie kolegę z żoną i 2 synami. Z różnych względów usiądziemy na krytej i musiałbym zapłacić ... 160 zł - tyle co za karnet dla mnie na całą rundę! To już trochę za dużo. Klub paradoksalnie straci, bo u ludzi ktorzy przyjda na meczyk pierwszy raz powstanie wrazenie, ze strasznie drogo (i byc moze z tego powodu wiecej sami nie przyjda), a gdyby wprowadzić bilety "rodzinne", mogloby to przyciągnąc wlasnie tych, ktorzy nigdy na Lechie nie chodzili.
Panowie z zarządu - przemyślcie sprawę.
15 lutego 2007, 10:26 / czwartek
Uważam też, że powinny zostać wprowadzone bilety ulgowe, tudzież jakieś młodzieżowe. Np. teraz na zegar normalny kosztowałby 12zł a ulgowy załóżmy 8zł.
15 lutego 2007, 11:09 / czwartek
Paradoksalnie podwyzka nie dotyka najmlodszych (a co za tym idzie relatywnie najmniej zamoznych) kibicow, ktorzy slusznie pisza, ze kilka zlotych wiecej za bilet pod zegar nie jest problemem i spokojnie mozna je wygospodarowac z kieszonkowego.
Natomiast podwyzka jest sporym problemem dla ludzi, ktorzy przychodza na Lechie z zona, dziecmi, rodzicami w podeszlym wieku (znam takich) i chca usiasc na krytej. Tutaj koszta wzrastaja ogromnie! Tym bardziej, ze takim osobom nie zawsze po drodze jest kupowac karnet (bo np. wiedza, ze nie dadza rady przyjsc na kilka meczow). Mysle, ze nie mozna zamykac im drogi na Lechie. Warto wiec zastanowic sie nad biletem rodzinnym czy jak go tam nazwiemy.

Jeszcze druga kwestia, ktora jakos nie jest poruszana:
"Wielkie brawa" dla pana dyrektora klubu za terminarz, gdzie wiekszosc meczy jest w niedziele. Nie wiem, komu przeszkadzala tradycja sobotnich meczow Lechii. Jesli mial byc to pomysl na zwiekszenie frekwencji, to strzelono kula w plot. Niestety, ale jedyna metoda na zwiekszenie frekwencji jest dobra gra zespolu i walka o pierwsza lige. Oraz np. energiczne promowanie sprzedazy karnetow na cala runde, co w Lechii lezy na maksa (info na stronach internetowych i wzmianki w gazetach to pojscie na latwizne).

sorry ze sie rozpisalem

FOREVER LECHIA
15 lutego 2007, 11:30 / czwartek
Pomysł niezbyt mądry i nieprzemyślany!Po pierwsze dlaczego w ogóle są podwyżki?Co się takiego stało?Kupiliśmy Kakę,czy C.Ronaldo?A może coś przeoczyłem?O awansie nikt sie nadal oficjalnie nie wypowiada,zresztą zawsze powinno się grać o awans!O co tutaj chodzi?40zł za miejsce na krytej to jakiś absurd!Ludzie to jest II liga!!!To jak awansujemy ,to na krytej bilety beda po 100zł?Podwyżka z 10zł do 12 zł pod zegarem rzeczywiście nie powala na kolana,ale na prostej i na krytej to nie będzie już chyba nikt siedział!Obawiam się,że odbije się to bardzo mocno na frekwencji i summa summarum do klubu wpłynie tyle samo pieniędzy lub nawet mniej.
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.508