Gdańsk: czwartek, 12 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Znów droższe bilety

strona 2/5

15 lutego 2007, 13:05 / czwartek
Myślę że podwyżka biletów może być związana między innymi z wycofaniem się Zawiszy II z ligi, a przez to braku wpływów za tego meczu.
15 lutego 2007, 14:52 / czwartek
no tak logicznie patrzac to nie wiadomo dlaczego ta podwyzszka i wogle nie wiem z czego tu sie cieszyc bo chyba nie z tego ze przyjdzie na Lechie mniej ludzi a prosta pewnie jeszcze bardziej pustkami bedzie swiecic, a 40 zeta na krytą to juz wogle jakies nieporozumienie. np jak w Górniku obnizyli ceny biletów do 5 zł(nie sugeruje zeby u nas to samo zrobić) to frekwencja skoczyła do kilkunastu tysiecy na mecz, a pewnie wpływy z biletów były niewiele mniejsze a wiadomo ze im wiecej kibiców tym lepszy doping i co za tym powinno isc lepsza gra pilkarzy...
17 lutego 2007, 21:08 / sobota
wogole . ja niektorych was kurwa nie kumam. piszecie ze na taki Wolverhampton palcisz 10m funtow .? ok spoko ale tam przychodzi po 20000 tys ludzi do chuja . wiec maja z tego wplywy . a u nas przyjdzie Ci z 5 tys osob .?! i za ile ty chcesz bilety .! za 5-10-15 zł .? i jaki by był z tego wpływ . ?sraki . a trzeba pamietac ze My - Kibice jestesmy najwiekszym sponsorem Lechijki . wiec przestancie pierdolic i robic maniane o jakies 4 ziko . kurrwa
15 stycznia 2008, 15:53 / wtorek
Znamy już ceny biletów oraz karnetów na mecze Lechii w rundzie wiosennej.
Oto "taryfikator" wejściówek na mecze Biało-Zielonych przy Traugutta.

Bilety

Zegar - 15 zł
Prosta - 20 zł
Trybuna kryta, sektory skrajne - 40 zł

Karnety

ceny do 1.03.2008 r.
zegar - 70 zł
prosta - 100 zł
trybuna kryta, sektory skrajne - 150 zł
trybuna kryta, sektor centralny - 200 zł

ceny od 1.03.2008 r.
zegar - 90 zł
prosta - 120 zł
trybuna kryta, sektory skrajne - 170 zł
trybuna kryta, sektor centralny - 220 zł

Ustalona została również wspólna strategio dystrybucji karnetów. Do sprzedaży przeznaczonych zostanie 7 000 abonamentów, co ograniczy pulę biletów w kasach przed każdym meczem do 2 500. Karty wstępu nabywać będzie można w licznych punktach, realizowane będą również dostawy do domów i miejsc pracy.

Wśród nabywców karnetów rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe, w tym m.in. skuter. Zakup abonamentu uprawniał będzie do pierwszeństwa nabycia biletów na mecze pucharowe i karnetów na kolejny sezon, wraz ze stosowną bonifikatą.

Patrząc na ceny widać, że zarząd postawił na jak największą ilość sprzedaży karnetów, dobrze by było aby poszły wszystkie 7000 sztuk.
15 stycznia 2008, 16:50 / wtorek
Z cenami pojechali po "całości".
Zegar zdrożał o ponad 20%, prosta o ponad 10%.

Już sobie wykombinowali, że jeżeli LP mają przenieść sie pod zegar (takie chodzą słuchy), to tam będzie większe zapotrzebowanie na bilety i tam należy dowalić z ceną.
Jeżeli tak się stanie, to potencjalni LP z prostej, przeniosą się pod zegar, a prosta pozostanie dla pikników. A oni, albo przyjdą, albo nie (ze względu na cenę).
Z kolei część dotychczas przychodzących pod zegar (ze względu na w miarę niską cenę) po tej podwyżce przestanie uczęszczać na Lechijkę.

Jeżeli to jest również przymiarka do OE (ceny biletów zapewne wzrosną) to obawiam się, że w rundzie jesiennej po amfiteatrze hulał będzie wiatr.

ZYSKI TWORZY SIĘ OBROTEM, A NIE CENĄ !!!

Widocznie Lechijka ma "cienkiego" księgowego.

Moim zdaniem Zarząd w tym przypadku dał d ...

Co do karnetów.
Czy ktoś może podać ilość sprzedanych karnetów w poprzedniej rundzie?
Cienko widzę 7000 chętnych na ich kupienie.

Mam nadzieję, że to tylko moje czarnowidztwo.
15 stycznia 2008, 17:22 / wtorek
Raczej czarnowidztwo.Trzeba po prostu do marca karnet kupić i tyle.Nie przesadzajmy
tez z tymi cenami ,prawdziwych kibiców ta mała podwyżka na pewno nie przestraszy.
Ten kto chodził będzie chodził ,a sezonowców nam nie potrzeba.Wole nie wypic jednego czy dwóch piw a pieniadze zaoszczędzone przeznaczyc na bilet.
15 stycznia 2008, 17:31 / wtorek
MarekM,w wielu sprawach zawsze sie z Toba zgadzalem,tym razem jest inaczej.
Piszesz,ze po podwyzkach,mniej ludzi bedzie chodzilo na T29,a ja mam takie zdanie,ze kto ma przyjsc,to przyjdzie.
Byc moze zarzad bierze pod uwage to,ze ponoc emigracja powraca do kraju,stopa zyciowa sie podnosi z kwartalu,na kwartal i takie tam dyrdymaly.........
Co do karnetow,to zauwaz,ze w calej europie zachodniej,jest tak,ze tylko 1/3 biletow jest w sprzedazy,reszta,to karnety.
Moda na Lechie ? Nie wiem,moze...
Jak zauwazyles,ceny biletow byly konsultowane z srodowiskiem kibicow,Lwami Polnocy,a,ze nie kazdemu kibicowi takie ceny sa na reke,to po prostu......zycie.
Wiadomo,ze kazdy kibic chcialby jak najtansze bilety,ale ja mam nadzieje,ze to wszystko bylo dobrze przemyslane i ze po awansie do OE,ceny biletow wzrosna nieznacznie.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
15 stycznia 2008, 17:32 / wtorek
Wielcy ekonomisci:)
weźcie pod uwage także że zarobki idą diametralnie w góre:)
Karnet na całą runde za 70zł :))))))))) niektorzy wiecej na jednej imprezie co weekend przepierdalają...
dodac do tego mecz pucharowy z Legia na który ciezko bedzie o bilety plus walka o awans do OE.
i to wszystko za 70zł plus 15zł(Legia)
aż tak drogo?
7 tys karnetów?
strzelam na oko że zejdzie ok 4/5 tys:))))))))))
Zresztą klub musi za cos życ.
15 stycznia 2008, 17:36 / wtorek
MarekM- ceny nie zdrożały. Zmienia się tylko forma ich sprzedaży.

Kibice którzy zdecydują się na zakup karnetu już w lutym, za każdy obejrzany mecz przy T29 zapłacą mniej niż jesienią. Dla przykładu pod zegarem cena wyniesie 10zł.

Moim zdaniem, klub po raz pierwszy dał kibicom jasno do zrozumienia, że najlepiej kupić karnet, do tego w miarę szybko.
70 zł za całą rundę, to koszt jednego wyjazdu. Więc nie przesadzajmy z tymi cenami.

A co do biletów, bardzo ważną informacją jest to, że na każdy mecz będzie tylko 2 500 wejściówek. Więc tym bardziej opłaca się kupić karnet.
15 stycznia 2008, 18:04 / wtorek
Jako Ciekawostkę napisze, że bilet na mecz Celtic-Barcelona który odbędzie się niedługo kosztuje ponad 1100 zł w "najgorszym" sektorze.
15 stycznia 2008, 18:12 / wtorek
a mimo to będzie na tym meczu pewnie z kilka setek Polaków pracujących i zarabiających tam....
to porównanie z dupy wyjęte:)
15 stycznia 2008, 18:13 / wtorek
to nie było porównanie. Tylko tak jak napisałem "Ciekawostka"
15 stycznia 2008, 18:15 / wtorek
zwracam honor.
:)
15 stycznia 2008, 18:43 / wtorek
Bardzo dobre posunięcie zarządu - w końcu. Jak słysze tą "walkę" i stękanie czasami o te dosłownie 2-3 złote to mnie szlak trafia. Na całym świecie kluby nastawiają się głównie na sprzedaż całorocznych abonamentów wstępu i tak powinno być. Klub wyszedł na przeciw - jak ktoś słusznie zauważył, przy zakupie karnetu cena "pojedyńczego meczu" wynosi mniej niż w rundzie jesiennej. To chyba wybiło ostatni argument malkontentom, co do "podwyżki" cen biletów. Zresztą, jak ktoś chce stać w mega kolejce po bilety w decydujących meczach w naszym nieuchronnym marszu do OE to... jego wolny wybór ;-))) Tak na prawde to uważam że te 7000 karnetów powinno zejść w 100% - przeciesz my jesteśmy LECHIA panie i panowie ;-))

A MY SWOJE...
15 stycznia 2008, 18:54 / wtorek
co do zejscia 7000 karnetow to mam pewne watpliwosci patrzac przez pryzmat naszej rzeczywistosci ale przeciez jak tyle nie zejdzie to reszta wejsciowek wroci do kas. karnecik oplaca sie kupic, 10 ziko pod zegarem, jak dla mnie bomba. i nie trzeba bedzie stac w kolejce. rozumiem, ze karnety do nabycia od dzisiaj?
15 stycznia 2008, 18:54 / wtorek
NO I SIĘ ZACZĘŁO !!! HIHI

Nie martwię się o kieszeń swoją, Czarnego, LG45, Rudolfa tylko o MŁODZIEŻ !!!

Jasne, że ten kto ma być ten będzie i to bez względu na cenę biletu, czy karnetu. Ale dlaczego muruje się bramy dla tych co chcieliby, a nie będą mogli z przyczyn finansowych.
Mówicie, że karnet jest tani. Jasne, że jest tani, dla mnie, dla Was, ale nie wszyscy nastolatkowie dysponują taką kaską. To, że płace rosną nie oznacza, że rosną wszystkim rodzicom tych, którzy chcieliby przyjść na mecz.
Jestem ojcem dwóch młodzieńców, którzy dysponują karnetami. Część ich kumpli z dzielnicy z chęcią poszłaby na Lechię, ale "starzy" nie wysponsorują im karnetów, lub biletów. Poprostu ich na to nie stać.
Rudolf mówi, że sezonowcy nie są nam potrzebni. Nam do kibicowania - np. w młynie - NIE, ale dla budżetu klubu już TAK. Nie zapominaj o tym. Ilu jest stałych bywalców na Lechii? 3000-4000. To oznacza, że Ci - jak ich nazwałeś sezonowcy - przynoszą do kasy klubu tyle samo, albo więcej wpływów z biletów. Więc proszę Ciebie, nie obrażaj tych ludzi. Co będzie jak ich zabraknie? Na wpółpusta kasa !!!

A co z przyszłością?
Co stanie się z tymi małolatami, którzy teraz nie będą chodzić na Lechię? Myślicie, że jak dorosną, zaczną zarabiać na siebie, stać ich będzie na bilet, to pierwsze zarobione pieniądze przeznaczą na zakup karnetu? G..no prawda. Przez ten czas zapomną, że coś takiego jak Lechia istnieje, bo zapomną o tradycji założenia biało-zielonej koszulki, zarzucenia na szyję szalika. Nie wspominając już o znajomości jakiejkolwiek naszej pieśni, z hymnem włącznie.

Przemyślcie to zanim powiecie, że podnoszenie cen biletów w takim stopniu co rundę jest zasadne.

ps. cieszę się Czarny, że się ze mną nie zgodziłeś. Zmotywowałeś mnie tylko do głębszej analizy problemu. Pozdrowionka.
15 stycznia 2008, 19:12 / wtorek
MarekM - tak z ręką na sercu - ilu jest takich spośród tej młodziży jak piszesz, którzy NA PRAWDE albo PRAWDOPODOBNIE nie przyjdą na mecz ze względu na podwyżkę biletu o 2 złote raz na dwa tygodnie?? 20,30,40?? Bo choćbyś się bardzo starał to nie przekonasz mnie że jest to liczba nawet kilkuset osób. A co do pikników jak piszesz - w ich przypadku decydującą rolę ma atrakcyjność przeciwnika a nie cena biletu, w tym czy przyjdą czy nie przyjdą. Prosty przykład - ostatnie derby, cena biletu wyższa niż na pozostałe mecze, spotkanie w środku tygodnia o 15 i co?? Stadion wypełniony... Wracając do młodzieży... jak ktoś jest na prawde obrotny i na prawde mu ZALEŻY to sobie poradzi... nie miałeś okazji dać 2-3 złote przed meczem pod kasami jak jakiemuś młodzieniaszkowi, któremu brakowało na bilet? No ale to trzeba chcieć sobie umiec poradzić ;-)) Ps.Nie traktuj tego jako atak na Twoją osobe oczywiście ;-) pzdr

A MY SWOJE...
15 stycznia 2008, 19:24 / wtorek
Witam,
też nie uważam, żeby ceny biletów odstraszyły ludzi od przyjścia na mecz. Pomyślcie o ile zdrożeją bilety na OE ? Uważam, że min 50 %. Ceny na mecze żużlowe w extralidze były droższe a przeważnie na stadionie było ponad 10000 ludzi.
A teraz z innej beczki, piszecie o sezonowcach, piknikach i nie bardzo wiem co te słowa oznaczają. Nie wiem do której kategorii się dopisać. Nie stoje na kinderbalu (młynie) jak jestem sam to z kumplami siedzimy na łuku i dopingujemy. Jak jestem z 7 letnim synem to siadamy na prostej (żeby dobrze widział). Byłem świadkiem historycznej sceny Parasola z Castorpem (choć nie wiem który to był) i też się wkurw..., że Parasol stoi z jakimis dwoma gówniarzami, bo ciężko jest 7-letniego gościa trzymać cały czas na rękach. I tu się rodzi moje pytanie czy jestem piknikiem (przynoszę dla syna nieraz paluszki i sok na mecz) ? Sezonowcem raczej nie bo na Lechię chodzę od 22 lat.
Pozdrawiam
15 stycznia 2008, 19:30 / wtorek
Kupno karnetu sprawa oczywista (przynajmniej ja tak uważam) ale...
ale czy nadal będzie tylko jedna mała furtka dla karnetowców?
mówię o wejściu od strony cerkwi , ja już tam tyle nerwów straciłem i mam nadzieję że to się zmieni.
Generalnie sposób wpuszczania na mecze powinien ulec zmianie bo czasami to tragedia była
15 stycznia 2008, 20:38 / wtorek
w kasach tylko 2500 bedzie dostepnych do sprzedaży. Do tego dojdzie jeszcze przedspzredaż i przed meczem będzie do kupienia pewnie z 1000 biletów. To jest żenujące. Podwyższka to jeszcze może uidziem ale takie coś ? nie każdy przecież będzie na wszystkich meczach , żeby karnet wykupować. Nie którzy też kolekcjonują bilety. !!! to powinno zostać zmienione !!!
15 stycznia 2008, 20:53 / wtorek
Koszta klubu wzrastaja
1)Inflacja.
2)Trzeba bedzie placic za prad do oswietlenia....nie malo jak sadze.

Dziekujcie Bogu ze klub nie zaciagal kredytow za ostatnie i obecne inwestycje.

Przez ostatnie pare lat baza treningowa i konfort ogladania meczu stale ulega poprawie (siedziska, swiatlo), wiec nie oczekujcie ze ceny beda staly w miejscu.
15 stycznia 2008, 20:57 / wtorek
Te narzekanie na ceny przypomina stekanie goscia co sie przesiadl z Fiata 126p do Mercedesa i sie wkorwia ze mu wiecej pali:)
15 stycznia 2008, 21:18 / wtorek
Podwyzki co najwyzej zabola piknikow którzy wybieraja sobie kilka najbardziej ciekawych meczy(np derby)i podnosza lament ile on to musi wydac zeby przyjsc na mecz!(ps nie uderzam z tym do nikogo konkretnego z forum).Kazdy sobie moze łatwo przeliczyc ze zarzad zrobił bardzo dobry ruch,wystarczy tylko kupic karnet!Czy to az taki problem podejsc ktoregos dnia do klubu i kupic karnet?Dodatkowo nie trzeba stac pod kasami czy latac po jakich centach handlowych by kupic bilet w przedsprzedazy bo ktos moze nagle stwierdzic ze najblizszy mecz moze byc meczem podwyzszonego ryzyka.Nie zgadzam sie tez ze "młodsi"kibice Lechii to odczuja co drugi jest nadziobany na meczu wiec wypije jedno piwko mniej,a Ci co nie pija napewno dadza rade wys€płać te 6zł w miesiacu wiecej do biletów;)Poza tym jak ktos słusznie zauwazył na zwykłej imprezie wydaje sie nieraz wiecej niz kosztuje karnet na cala runde.
15 stycznia 2008, 21:50 / wtorek
mimo wszystko powinno sie dac taka opcje jak np bilety po nie wiem tu do dyskusji ale niech bedzie z sufitu przykladowo -> 5 czy 8 zl dla dzieci do lat 13 czy 8 albo 10 zł na łuk dla młodzieży do lat 18, ktorzy wbrew temu co mowicie w wielu przypadkach w dzielnicach takich jak chocby Orunia, Nowy Port etc. naprawde nie maja pieniedzy i dla nich 15 zl na bilet albo kupno karnetu za 70 zl to kosmos. Wiadomo, ze wielu z nas ciezko zrozumiec, ze kogos moze nie byc stac na karnet za 70 zl czy bilety po 15 zl, ale naprawde sa tacy ludzie i nie jest ich tak malo. A chyba wlasnie o to chodzi, zeby jak najwiecej mlodych ludzi garnelo sie do Lechii, zeby budowac w nich przywiazanie do Naszego Klubu. Popatrzmy chocby na Gornika Zabrze, gdzie w zeszlym sezonie w pewnym momencie kiedy wazyly sie losy pozostania Gornika w Ekstraklasie bilety bardzo stanialy. I co? I nagle z pustawego stadionu zrobily sie pelne trybuny, co w duzej mierze sprawilo ze pilkarze wspieli sie na wyzyny swoich umiejetnosci, dawali z siebie 200% i sie utrzymali. Mozna mowic, ze na Slasku wieksza bieda niz u nas o wiele, ale jednak nie do konca jest to prawda. Naprawde warto byloby przemyslec ceny biletow dla ludzi ponizej 18 roku zycia.
15 stycznia 2008, 22:06 / wtorek
Wszystko sie zgadza !
Wcale nie neguje slow Marka,jesli chodzi o dzieciaki,ktorych rodzice nie maja kasy na karnet,lub nawet bilet.
Sam takim dzieciakiem bylem i wierzcie mi,wiem,o co chodzi !
Mam pytanie:
Biore pod uwage awans,co wtedy ?!
Wiadomo,ze bilety podrozeja ! To w takim razie nie oplaca sie awansowac,bo ludzi nie bedzie stac na OE ?!
Nadmienilem,ze mam pewnosc,ze zarzad WYBRAL MNIEJSZE ZLO !
Nie wiem,jak dalej mam przekonywac,bowiem w tym przypadku sprawdza sie powiedzenie :jeszcze sie taki nie urodzil,co by wszystkim dogodzil ''.
To tyle.
15 stycznia 2008, 23:03 / wtorek
Pamiętacie budkę (kasę) po lewej stronie bramy głównej?
Sprzedawano w niej bilety ulgowe dla młodzieży uczącej się.

Powinniśmy do tego wrócić - oczywiście nie chodzi mi o budkę - tylko o zróżnicowanie cen biletów (karnetów).

"Opodatkujmy" siebie, czyli "dorosłych" wyższymi cenami, w zamian młodzieży uczącej się - np. do 19 roku życia - sprawmy prezent w postaci niższych cen.
Do grupy "ulgowiczów" dołączyłbym emerytów i ewentualnie rencistów (I gr.).
Dzieci i kobiety - tradycyjnie wstęp na biuletyn.
Pod takim rozwiązaniem podpisałbym się z czystym sumieniem.

Ceny na tą rundę są ustalone, ale o przyszłości powinniśmy dyskutować już teraz.
15 stycznia 2008, 23:08 / wtorek
Marek, jeśli dla kogoś obecna cena karnetu jest zbyt wysoka, zawsze może wstąpić do Lwów Północy. Jako członek Stowarzyszenia, dostanie zniżkę na karnet. Osobiście uważam, że skoro wymagamy od zarządu dobrej gry, a co za tym idzie awansu, nie możemy licytować się o 2-3 zł. Pamiętajcie- LECHIA PONAD WSZYSTKO!!! My kibice musimy od pierwszego meczu, wspierać nasz Klub. NASZĄ LECHIĘ!
15 stycznia 2008, 23:29 / wtorek
Kontratak; czyli rekomendujesz wstępowanie do Lwów Pólnocy po to, żeby płacić mniej za bilety ? Nie znam ambicji oraz tego co chcą robić w swoim stowarzyszeniu Lwy Północy ale to chyba nie powinno to być miarą przyjęcia i chęci uczestnictwa w tej grupie. Choć też jestem zdania, że bilety są dopasowane do reali. Naprawdę pomyślicie o tym, że jeśli awansujemy ich ceny wzrosną ...znacznie
Pozdrawiam
15 stycznia 2008, 23:38 / wtorek
Witam!!!! Ludziska (oczywiście nie wszyscy). Byliście zapraszani na spotkania stowarzyszenia. ale oczywiście najwięcej pierdolą i lamentują ci, którym nie chciało ruszyc się dupy z domu i przekazac swoich pomysłów. Ci co byli wiedzą doskonale, że każdy był wysłuchany. Nie byłeś, nie rozmawiałes to nie płacz!!!!!
Przypominam, że ceny nie są jedynie wymysłem zarządu. Ceny były ustalane wraz ze Stowarzyszeniem!!!!!! Moim marzeniem, jest sytuacja, w której zejdą wszystkie karnety i przed meczami będzie kłębił się tłum ludzi i narzekających, że "w kasach tłum biletów brak". Przypominam również, że warto wstąpic do stowarzyszenia, ze względu na zniżki na różne gadżety (karnety,ubiór itd,itp) oraz pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze wyjazdowe. Stowarzyszenie rozważa również (powtarzam: ROZWAŻA), że dla wszystkich leniwych, a takich będzie od groma, będą karnety dostarczane do domu. I jeszcze jedno. do stowarzyszenia nie wystarczy się tylko zapisac, aby korzystac z przywilejów. Aby z nich korzystac należy w szczególności opłaca regularnie składki. Ale zaraz zapewne zjawi się ktoś, kto będzie obużony tym, że są składki.....
MarekM - uważam za zajebisty pomyśl z tymi zniżkami dla młodzieży uczącej się. zapraszam na zebranie i przekazanie tego pomysłu zarządowi. Pozdrawiam nawet sceptyków
15 stycznia 2008, 23:41 / wtorek
Rombis. Tańszy karnet jest jednym z wielu przywilejów. Chcesz wiedziec więcej zapraszam na spotkania. Spodoba się Tobie to co chcemy robic to sie zapiszesz. Tylko proszę nie płacz później, że jak da nam Pelikan 200 biletów albo Łomża 300 biletów, że dla Ciebie nie ma, bo jesteś członkiem. Pozdrawiam
15 stycznia 2008, 23:46 / wtorek
Rombis- jednym z przywilejów Stowarzyszenia będą tańsze karnety.
15 stycznia 2008, 23:48 / wtorek
Kontratak a co trzeba spełnić żeby tam przystąpić? Jakie Stowarzyszenie ma cele ?
15 stycznia 2008, 23:54 / wtorek
Trzeba wypełnić deklaracje członkowską. O szczegółach możesz dowiedzieć się na turnieju fanclubów. Możesz też poczekać, aż nas zarejestrują. Wtedy odbędzie się zjazd założycielski, o którym poinformujemy odpowiednio wcześniej. Jedyny warunek jaki trzeba spełnić, to miłość do Lechii.
15 stycznia 2008, 23:55 / wtorek
LP - proszę, podaj link do informacji o zebraniu założycielskim Stowarzyszenia, bo jakoś tą informację musiałem przeoczyć.

Kontratak - pokaż mi na Lechia.gda.pl oficjalną informację o powstaniu (zarejestrowaniu) Stowarzyszenia. Jeżeli ja tego nie znalazłem, to również nie znaleźli tego inni forumowicze.
Pierwsza, lapidarna wzmianka o tym fakcie pojawiła się dzisiaj wieczorem w artykule pt. ""Lwy Północy" stworzą klubową maskotkę". Nie ma tam żadnej informacji o zasadach wstępowania do Stowarzyszenia, obowiązkach uczestnika, czy ewentualnych przywilejach z tego płynących.

Nie uważasz, że taka informacja powinna być podana oficjalnie?

Ile osób przeczyta Twój wpis w tym wątku, o tańszych karnetach dla Członków Stowarzyszenia? Ile osób z tej formy "promocyjnej" sprzedaży skorzysta?
16 stycznia 2008, 00:01 / środa
Marek, to nie my piszemy newsy na stronie. Strona Lwów Północy się tworzy i niedługo zostanie odpalona. Mimo kiepskich informacji, na spotkania założycielskie przychodziła ponad setka osób. Teraz czekamy na rejestrację. Dopiero po niej, ogłosimy gdzie i kiedy będzie Walne Zebranie Członków. Na dzień dzisiejszy jest to jedyna informacja, jaką można podać. Więcej dowiesz się na turnieju w sobotę.
16 stycznia 2008, 00:02 / środa
I jeszcze jedno, jaki "zysk" będzie miało Stowarzyszenie z tych którzy przystąpią tylko żeby płacić mniej za bilety?
16 stycznia 2008, 00:03 / środa
Jeżeli Lechia zachęci kibicow do kupna karnetów to tak nie patrząc to jeżeli pojdzie 7000 biletow to około wpłynie 700 000 zł na konto klubu i co nie warto kupowac karnetu:)Nie dośc ze taniej i jeszcze ma sie przywileje to i tak warto go zakupic;-)
16 stycznia 2008, 00:06 / środa
Jeśli będzie tylko członkiem, który nie będzie z różnych powodów nic robił, to będzie tylko płatnikiem składki. Jednak zakładamy, że większość członków, będzie czynnie działać na rzecz Lwów Północy.
16 stycznia 2008, 00:28 / środa
Kontratak - dzięki za wyczerpującą wypowiedź odnośnie Stowarzyszenia, a przede wszystkim informacji, że spotkanie odbędzie się w sobotę, przy okazji turnieju. Teraz "jestem w domu" i wiem gdzie Was szukać. Tak precyzyjnej informacji - odnośnie spotkania - do tej pory nie znalazłem na tym forum. A chciałem temu przedsięwzięciu bliżej się przyglądnąć od jego zarania. No cóż, pozostaje mi przyjść na gotowe.
16 stycznia 2008, 00:33 / środa
Marek z tego co wiem, chodzisz na spotkania dopingowe. Greengosi od samego początku, są obecni na spotkaniach roboczych Lwów Północy. Trochę to dziwne, że do tej pory, nie usłyszałeś nic o Stowarzyszeniu. W każdym razie, wszystko będziesz mógł nadrobić już w sobotę. Tam będzie sporo osób, które z chęcią podzielą się informacją o Stowarzyszeniu, z każdym kto tej informacji będzie szukał.
16 stycznia 2008, 00:45 / środa
Kontratak - o Stowarzyszeniu słyszałem od dość dawna, ale tylko słyszałem. Oczekiwałem jakiejś konkretnej informacji np. na forum. Z paroma chłopakami na spotkaniach dopingowych rozmawiałem o Stowarzyszeniu, ale wiedzę na jego temat mieli na moim poziomie, czyli - bez konkretów. A Greengosi ... No cóz, pojawiają się na początku naszych spotkań i ... zajmują się Swoimi sprawami.
16 stycznia 2008, 00:58 / środa
podwyzka mi sie nie do konca podoba... bo z jednej strony to kolejna podwyzka w tej samej klasie rozgrywek ale z drugiej nalezy pamietac ze ostatnio wszystko w naszym kraju podrozalo, pensje tez poszly w gore[zapewnenie u kazdego ]
a 100zl za runde to nie jest jakas wielka kwota, slusznie ktos wyzej zauwazyl ze na imprezie wiecej ludzie wydaja

pozdro
16 stycznia 2008, 07:51 / środa
jesień: 100/10=10 za mecz + darmo 2 mecze pucharu polski
wiosna: 70/7=10 za mecz + mecz z Legią Warszawa na pewno

I gdzie ta podwyżka bo jakoś nie widzę? Ale jak się komuś nie chce kupić karnetu niech płaci w sumie 105 zł za ligę + puchar polski. Otwórzcie trochę oczy!
16 stycznia 2008, 09:27 / środa
gwoli ścisłości żeby zamętu nie siać - PP nie jest objęty karnetem
16 stycznia 2008, 09:37 / środa
Stara zasada sprzed wielu lat mowila,ze cena za bilet powinna byc mniej wiecej rowna cenie butelki wodki.Czasy sie zmieniaja,a zasada dalej aktualna.Przestancie plakac,bo jesli Lechia wejdzie do OE,to dopiero beda ceny.15zl raz na 2 tygodnie,to smiech na sali w momencie kiedy paczka fajek bedzie kosztowac 9-10zl.
16 stycznia 2008, 09:46 / środa
o Lwach Północy odnośnik
16 stycznia 2008, 11:34 / środa
duze brava i szacunek dla ZAŁORZYCIELI STOWARZYSZENIA LWY POLNOCY
16 stycznia 2008, 13:04 / środa
Nie wiem, ale podobno słyszałem, że kasa klubu jest pusta. Czekamy na resztę przelewu z Energi. Zarząd pewnei psotanowił zasilić kasę klubową ze sprzedażu karnetów, które są do nabycia w lutym po bardzo korzystnych cenach.
16 stycznia 2008, 14:09 / środa
Na mnie mogą liczyć
16 stycznia 2008, 14:44 / środa
"goats
16 stycznia 2008, 09:27 / środa
gwoli ścisłości żeby zamętu nie siać - PP nie jest objęty karnetem"

sory za wprowadzenie w błąd, ale nie zmienia to faktu, że wejście na mecz poprzez karnet kosztowało 10 złotych i ta cena nie uległa mianie

jebać sezonowców ;d
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011