Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Znów droższe bilety

strona 4/5

8 lutego 2008, 11:42 / piątek
nie moge znalezc nigdzie tej informacji a wydaje mi sie ze kiedys cos bylo w tym temacie....
mianowicie czy w karnecie na kryta glowna sa przewidziane jakies "gratisy":-)
gratis parking,moze jakies after party,kanapki na tacach:-)))
8 lutego 2008, 13:27 / piątek
Właśnie kupiłem trzy karnety dla mnie i moich synów nr. 69,70,71 zegar. Kupujcie karnety zchęcam bo to się opłaca. TYLKO LECHIA GDAŃSK sptkajmy się na ostatniej prostej do OE pod zegarem
8 lutego 2008, 17:02 / piątek
Karnety w klubie czy w jako?
8 lutego 2008, 17:08 / piątek
Ja dzisiaj jak odbierałem, to poszedłem do siedziby klubu, a tam na drzwiach zastałem karteczkę "zakup karnetów w sklepie JAKO".
8 lutego 2008, 17:34 / piątek
Czy z karnetem trzeba pokazywać dowód przy wejściu na mecz, tzn czy jest przypisany komputerowo PESEL? Chodzi o to czy np ktoś z rodziny mógłby wejść w zastępstwie?
8 lutego 2008, 18:20 / piątek
Nie trzeba pokazywac dowodu. Pesel wpisują do komputera, ale tylko przy wydawaniu karnetów. Ja wiele razy użyczałem swojego karnetu jak musiałem zostać w pracy i nie było problemu.
8 lutego 2008, 19:33 / piątek
Czy karnet można kupić tylko w Biurze? Czy istnieje możliwość zamówienia go poprzez internet?
8 lutego 2008, 19:57 / piątek
Niestety nowa strategia marketingowa Lechii nie przewiduje takiej opcji. Ktoś mi przypomni kto jest tym specem od marketingu?
8 lutego 2008, 20:16 / piątek
Błażej Słowikowski
8 lutego 2008, 20:36 / piątek
Ten sam Pan który 3 razy przekładał prezentacje nowej strony, której nie ma do tej pory? Czy to jest niekompetencja, czy jak to nazwać?
9 lutego 2008, 08:22 / sobota
Na karnecie jest 10 pozycji ale rozumiem że PP się w to nie wlicza... Ciekawi mnie zniżka na przyszły sezon, bo chyba jest taka zapowiadana dla posiadaczy karnetów tak?
9 lutego 2008, 09:18 / sobota
Matti będzie pewnie tak samo jak w zeszłym sezonie gdy stadion mieliśmy zamknięty i następnie jak się kupowało nowy karnet to dawali zniżkę przy okazaniu starego - który zabierali.
9 lutego 2008, 14:35 / sobota
Mat jol. Jak to zabierali? A pamiątka, można przecież obciąć róg (jak przy wymianie dowodów), ja się nie zgodzę, ale to dopiero za pół roku. Na razie prosta nr 158.
9 lutego 2008, 17:07 / sobota
Ja dziś wymieniłem certyfikat na karnecik "prosta" nr 168 :)

K.D.V.
9 lutego 2008, 21:42 / sobota
dzis byłem przed 14 to karnetów na zegar i prostą już nie było.Dzis poszła duza kwota :)
9 lutego 2008, 21:50 / sobota
Dużym sukcesem będzie sprzedanie chociaż połowy karnetów do meczu z Wisłą, zobaczymy...
11 lutego 2008, 09:07 / poniedziałek
Witajcie...Właśnie zakupiłem karnecik ale mam pewne obiekcje co do dystrybucji!!!!Dlaczego nie ma sprzedaży w innych miejscach .....jestem pewny że właściciele Centrów Handlowych np. Galerii Bałtyckiej etc. udostępnili by miejsce na sprzedaż w sobotę czy niedzielę...w tych miejscach przewija się tyle ludzi wystarczy BANER ,STEND biurko i 7000 tyś karnetów rozejdzie się do pierwszego meczu...Tym bardziej że cena jest ATRAKCYJNA.....potrzebna jest tylko bardziej agresywna sprzedaż. Macie pomysły co do dystrybucji to piszcie może przyniesie to efekt....!!!!!
11 lutego 2008, 09:47 / poniedziałek
"- W ciągu pierwszych trzech dni sprzedaliśmy tysiąc karnetów - mówi prezes Lechii Maciej Turnowiecki. " - aż mi się nie chce wierzyć, jednak gdyby była to prawda -> to jest to ładny wynik, mimo braku nagłośnienia i działań marketingowych
11 lutego 2008, 11:48 / poniedziałek
no dzisiaj w JAKO nie bylo biletow musza do drukowac bo najlepiej schodza na prosta i mlyn
11 lutego 2008, 12:01 / poniedziałek
macius27 - no biletów na pewno dzisiaj nie było a i podejrzewam że za tydzień też jeszcze nie będzie ;-) narazie sprzedają jedynie karnety ;-)))) No i jakże zadziwiające że najlepiej sprzedają się na prostą i młyn (zegar)... myślałem że najszybciej zejdą na sektor leśny ;-))))))))

A na poważnie to faktycznie przydałaby się jakaś większa promocja, chociasz...wiadomo ze najskuteczniejszą forma reklamy jest poczta pantoflowa. Więc niech każdy poprostu w kręgu znajomych trąbi o tym ze do końca lutego są promocyjne ceny, że przed meczem w kasach będzie mniej biletów...nakręcajcie sami wokół ten temat i będzie pięknie ;-))

A MY SWOJE...
11 lutego 2008, 14:00 / poniedziałek
W nawiązaniu do powyższych postów tak miało być, że:

"Karnety będzie można kupować w licznych punktach od początku lutego, a będzie także możliwość dostawy do domów i miejsc pracy"

odnośnik
11 lutego 2008, 15:42 / poniedziałek
"Bez względu na to ile karnetów zostanie sprzedanych to ilość biletów w wolnej sprzedaży nie ulegnie zmianie i wynosić będzie wspomniane 2,5 tys."
A więc jeśli sprzedamy np. 2.500 karnetów, to niezależnie od wszystkiego na stadionie będzie max. 5.000 widzów? Tak, już to widzę. Po co opowiadać takie farmazony?
11 lutego 2008, 16:01 / poniedziałek
Cała ta nowa strategia marketingowa opiera się na farmazonach... Pierwszy lepszy kibic byłby lepszy od tego speca od marketingu bo robiłby to z zapałem, a ten koleś chyba myśli, że jest na wakacjach...
11 lutego 2008, 16:11 / poniedziałek
Nie no to jest kurwa smieszne po prostu??!!! tak ok 16 jade po kartnet a oni mowia mi ze nie ma. Wczesniej kolega byl ok 14 i nie dostal!!! Jak oni chca sprzedac kurwa taka ilosc karnetow, domyslam sie ile osob juz tak jak ja zostalo odprawionych z kwitkiem!! brak slow po prostu
11 lutego 2008, 17:24 / poniedziałek
Karnetów chwilowo brak -09-02-2008

Sprzedaż karnetów spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem kibiców. Przez pierwsze trzy dni sympatycy Lechii zakupili niemal tysiąc abonamentów. W związku z powyższym dzisiaj i jutro zawieszona została sprzedaż wejściówek na sektory "zegar" i "prosta". Blankiety spływają do klubu w transzach, a kolejną dostawę przewidziano na najbliższy wtorek.

www.lechia.pl
11 lutego 2008, 18:02 / poniedziałek
jak co to ceny karnetow pod zegar sie nie zmienily 70 na prosta 100 ale dzis nie bylo pod zegar bo bylem?
11 lutego 2008, 18:05 / poniedziałek
do JORDAN nie czytalem wczesniej twojego wpisu wiec nie wiedzialem ze zabraklo?
11 lutego 2008, 18:33 / poniedziałek
co kurwa sie dzieje ? nie mozna kupic karnetow? a przyjedzie jakis np.znicz proszkow to dostanie bilety ?bo co ma liste? a kibic Lechii nie bo do dupy dziala marketing/
11 lutego 2008, 18:39 / poniedziałek
cóż chyba ich zaskoczyliśmy ja jestem już szczęśliwy posiadaczem karnetu z numerkiem 197 ale gdy ja w sobotę kupowałem to mieli tylko dwa ostanie na zegar. Więc panowie chyba zarząd myślał że aż tyle ludzi im się nie zjawi :)

A co do biletów to cieszy ich grubość bo teraz są przynajmniej grubosci karty kredytowej :) ale ogólnie 70 zł to jednak tanio jak za karneciki na mecze z Lechią w roli głównej :)
11 lutego 2008, 21:09 / poniedziałek
Dla mnie to jest trochę śmieszne a przynajmniej dziwne, jeśli klub che sprzedać 7000 karnetów, robi zniżki to chyba powinien być przygotowany na wszelkie opcje. No ale u nas to wszystko jest możliwe. Pozdrawiam
12 lutego 2008, 11:04 / wtorek
Pytanie. Muszę kupować osobiście czy mogę komuś podać mój PESEL. Bo nie mam możliwości kupić samemu.
12 lutego 2008, 12:38 / wtorek
Możesz podać komuś PESEL.

Dzisiaj karnety na prostą były 3, na zegar nie było. Były tylko na trybunę.

Dostawa karnetów miałabyć dzisiaj po 12, ale prosili by jutro przychodzić jak ktoś chce na zegar albo prostą.
12 lutego 2008, 18:07 / wtorek
Dzisiaj kupowałem karnety na prosta bez problemów ok godziny czternastej.
Zainteresowanie duże ładnie schodza
12 lutego 2008, 18:25 / wtorek
Wydawało sie że na luzie:) a tu chyba pora juz niedlugo sie wybrac po karnecik.
Ciekawe czy jak zejdą wszystkie 7 tys to moze byc tak że w OE (ew II ligi w przyszłym roku)karnetów nie bedzie w sprzedaży w ogole bo pierwszeństwo zakupu karnetu w nastepnym roku według planów mają mieć karnetowcy z nadchodzącej rundy...
sie opłacac moze i to bardzo ten karnecik.
12 lutego 2008, 19:44 / wtorek
trzeba podawać tylko pesel czy pełne dane?
12 lutego 2008, 19:45 / wtorek
Imie nazwisko i pesel
13 lutego 2008, 12:51 / środa
No i mam karnet na prostą - nr 00317, a więc hasła oszturmie, w mojej ocenie, mocno przesadzone. Kobieta obsługująca karnety życzyła sobie dowód osobisty.
Czyli wygląda, że kolejna transza doszła. Niestety sam fakt, że przy tak małej ilości sprzedanych karnetów już ich zabrakło (początek tygodnia) nienajlepiej świadczy o powadze naszego ukochanego klubu :-(
14 lutego 2008, 19:35 / czwartek
Wie ktoś czy są już w Jacko karnety na zegar?
14 lutego 2008, 19:45 / czwartek
Ja kupowałem bez dowodu dla 3 kolesi i wystarczyło że podałem ich pesel i nazwisko.
Liczba na karnecie nie musi oznaczac liczby sprzedanych karnetów, więc Fronda nie siej wrogiej propagandy
14 lutego 2008, 20:06 / czwartek
to prawda kumpel kilka godzin wcześniej niż ja 1 szego dnia kupił karnet o numerze 123 czy coś takiego powyżej setnego a ja dostałem z trzydziesty któryś
15 lutego 2008, 15:03 / piątek
W Pasażu Królewskim nie sprzedają karnetów bez dowodów osobistych (mam pesele i nazwiska kolegów), a w Jako bez kserokopii dowodów. Słuszna idea. W ten sposób nikt z zakazem stadionowym nie prześlizgnie się na stadion. No, chyba że po prostu przed meczem pójdzie do kasy i kupi zwykły bilet...
Paranoja.
15 lutego 2008, 19:29 / piątek
Widocznie cos sie zmieniło bo ja kupowałem dla kolesi bez ksero dowodów
15 lutego 2008, 19:38 / piątek
Potwierdzam słowa Rudolfa. Widocznie coś musieli zmienić
16 lutego 2008, 13:22 / sobota
Chyba cos zmienili...bo na początku tygodnia znajomek kupował z kartką i peselami.Teraz chcą ksero...
w Piatek nr 450 na zegar kupiony!
16 lutego 2008, 13:58 / sobota
Kupiłem dziś dwa karnety na prostą nr 446 i 447 :)
16 lutego 2008, 19:22 / sobota
numery biletow nie są adekwatne do ilości sprzedanych biletów.Jesli ktoś kupował bilet w piątek na zegar z numerem 450 to ja dziś kupiłem z numerem 439 również na zegar.
pzdr.
17 lutego 2008, 20:44 / niedziela
Witam! ja jestem z Gniewu i mam takie pytanie do Was?! czy jak bede kupowal w środe karnet to nie bedzie żadnego problemu z karnetami??? np. ze nie bedzie karnetow??? pozdrawiam!!!
18 lutego 2008, 19:13 / poniedziałek
odnośnik

...tak jako ciekawostka tylko...:)) Pozdrawiam
18 lutego 2008, 22:29 / poniedziałek
Co jak co, ale trzeba przyznać Lechowi że pod względem marketingu biją resztę ligi na głowe. Jeśli wybiją sie w lidze do pozycji lidera w najbliższych latach to na prawde mogą mieć frekwencję na "europejskim" poziomie.
18 lutego 2008, 22:41 / poniedziałek
Mungo klopoty z karnetami byly tylko na poczatku sprzedazy ostatnio nie bylo brakow wiec powinienes nabyc bez problemu
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.401