Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Lew kibiców Lechii Gdańsk

strona 2/2

18 marca 2007, 13:06 / niedziela
Aktualny stan: 2536,22 PLN

Wplaty (stan na dzien 17.03.2007):
19 marca 2007, 23:35 / poniedziałek
Aktualny stan: 2626.22
20 marca 2007, 08:42 / wtorek
No Panie i Panowie zostało 873,78 zł, teraz każdy grosik się liczy!
No dawajcie chociaż po 5 zł !
25 marca 2007, 17:04 / niedziela
Spid: ten Lew ma chyba troche pazury zbyt ... małe ;)
25 marca 2007, 22:34 / niedziela
Ja tam sie na sztuce nieznam... ale myślę że jak doda się mu ciut zieleni to będzie wystarczająco groźny :-)
25 marca 2007, 22:50 / niedziela
dobrze wyglada odpowiednia go pomalowac i bedzie si postawic go przy wejscu na dluga i gitara
29 marca 2007, 20:14 / czwartek
stan na dzisiaj:
2749,82 PLN

już niewiele, ale zarazem to już chyba koniec jeśli chodzi o chętnych...
3 kwietnia 2007, 14:02 / wtorek
podbijam.
18 kwietnia 2007, 08:33 / środa
może ktoś poinformować co dalej z naszą akcją?
26 kwietnia 2007, 12:23 / czwartek
Akcja juz niedlugo bedzie miala swoj final w postaci pieknego bialo-zielonego Lwa, ktory stanie na dobrze exponowanym miejscu w Gdansku godnie reprezentujac barwy naszej Lechijki. Suma wplywow na ten cel na chwile obecna wynosi 2.649,82 PLN, czyli brakuje nam juz mniej niz 1/4 kwoty potrzebnej na sfinansowanie calego przedsiewziecia. Dolozmy zatem wszelkich staran, aby Nasz Lew, Lew kibicow Lechii Gdansk, wkrotce stal sie ozdoba Naszego Miasta.

Oto numer konta na ktore prosimy dokonywac wplat:
26 1020 1811 0000 0502 0118 0058 (PKO BP)
dla wpłat z zagranicy SWIFT/IBAN: BPKOPLPW
PL26102018110000050201180058

Dane do przelewu:
Stowarzyszenie LECHIŚCI
ul. Beethovena 8
80-171 Gdańsk
Dopisek: LEW

Nie zapominajac o dotychczasowych darczyncach, z gory dziekujemy za kolejne wplaty.

Stowarzyszenie "Lechisci".
28 kwietnia 2007, 02:17 / sobota
witam chetnie dorzuce te brakujaca kwote tylko proble polega na tym ze nie ma mnie w polsce a nie moge dokonywac przelewow. Bede 12 maja bo 13 maja gramy z miedzia. jak mam wam dac te siano? tan lew musi byc! ile jeszcze brakuje I jak mam wam dac to siano?
W MOIM SERCU TYLKO LECHIA!
28 kwietnia 2007, 08:40 / sobota
Ogan wyślij namiary na siebie (mail lu gg) na maila przemyslawc@lechia.org.pl. Bez problemu dogramy szczegóły.

Stowarzyszenie Lechiści

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
28 kwietnia 2007, 19:18 / sobota
gg nie mam. a majla wlasnie ci wyslalem :)
22 maja 2007, 08:19 / wtorek
Dzisiaj w radio mówili o całej akcji i między innymi o naszym Lwie. Czy wiadomo już, gdzie będzie stał?
22 maja 2007, 08:51 / wtorek
Mam nadzieję, że Stowarzyszenie coś obwieści, jak będę konkrety.

Taka mała sprawa techniczna. Jako żywo zainteresowany - 100- ka poszła ode mnie ;) proszę też o info. w sprawie koszulek dla wpłacających.

Pisałem maila w tej sprawie do Stowarzyszenia jakieś 3 miesiące temu i echo.
22 maja 2007, 08:57 / wtorek
Cienio koszulki za jakis czas powinny byc - kazdy kto powinien ja dostac dostanie zapewne wczesniej informacje na maila. A odpowiedzi nie dostales poniewaz mielismy problemy z domena, przenoszenie itp.

Co do miejsca ustawienia Lwa to postulowalismy o miejscowke przy City Forum - i zobaczymy czy uda sie to zrealizowac.
Teraz jak dostaniemy lwa trzeba bedzie go pomalowac ;-)

Stowarzyszenie "Lechiści"
22 maja 2007, 09:03 / wtorek
Pyton....

Wszystko ładnie, pięknie. Tylko zastanawiam sie skąd będziecie mieli do mnie maila? Z tego co sobie przypominam to na przelewie nic o mailu nie pisałem ;)
i stąd moje pytanie.

podaję teraz i proszę o info, albo na maila albo coś oficjalnego na stronie lub na forum.

19artur77@interia.pl

pozdrawiam
22 maja 2007, 09:17 / wtorek
odnośnik

W powyższym materiale nieprecyzyjnie napisano, że jest to jakoby lew Stowarzyszenia.
Jest to lew WSZYSTKICH KIBICÓW LECHII, a Stowarzyszenie prowadziło tylko zbiórkę na jego rzecz. Takowe sprostowanie zostało wysłane wczoraj do redakcji.

Teraz szukamy osób, które przygotują ciekwy projekt i osób które potrafią go namalować na lwie.

Stowarzyszenie "Lechiści"
22 maja 2007, 09:30 / wtorek
Jakas fajna studentke z ASP i najlepiej fanke Lechii ;)
22 maja 2007, 10:38 / wtorek
Ja kiedys malowalem lawki w parkach na przymusowych zajeciech w ZK, moge sprobowac, tylko dajcie mi przyzwoitego lawkowca, z ktorego sierść nie wypada.
22 maja 2007, 10:46 / wtorek
Osoby wplacajace >=100,00 PLN proszone sa o nadeslanie mejlem imienia i nazwiska osoby wplacajacej (wlasciciela rachunku, z ktorego dokonano przelewu) na adres skarbnik@lechia.org.pl . W wiadomosci zwrotnej zostanie zawarte info o sposobie i miejscu odebrania koszulki.

Stowarzyszenie 'Lechisci'
22 maja 2007, 23:39 / wtorek
Stowarzyszenie prosi o pilny kontakt osoby które robił graffiti Lechii na mieście. Szukamy osób z talentem do pomalowania sensownie Lwa. Mój mail przemyslawc@lechia.org.pl.

Stowarzyszenie Lechiści

23 maja 2007, 02:08 / środa
Tak sie zdaje ze ja studiuje na ASP i znam dobra osobę która mogłaby to zrobić oczywiście deklaruje swoja pomoc Gin chyba zapomniałeś o kimś przypomnij sobie :)
Po 5 czerwca jesteśmy gotowi do malowania jeśli by nas poproszono o pomoc
23 maja 2007, 08:45 / środa
Niestety dziury w pamięci. Odezwij się do mnie na maila podanego to pogadamy.

28 maja 2007, 21:58 / poniedziałek
no widze ze nasz lew ladnie stoi kolo krewetki ;) troche dziwnie pomalowany i ten herb na mordzie ;pp ale moze byc
28 maja 2007, 22:00 / poniedziałek
A ja naszego Lwa jeszcze kurcze nie widziałem... Musze się wybrać lada dzień... A propos, dzisiaj dosłaem maila od skarbnika :)
31 maja 2007, 20:17 / czwartek
SLYSZALEM ZE UKRADLI JEDNEGO LWA A KILKA ZNISZCZYLI CZY TO PRAWDA I CO Z NASZYM?
31 maja 2007, 23:29 / czwartek
NASZ stoi, a jak stoi to broi i godnie prezentuje nasz KLUB I BIAŁO-ZIELONE BARWY
31 maja 2007, 23:30 / czwartek
Gdzie Stoi?
i czemu nie na Długiej najbardziej atrakcyjne miejsce :)
Pozdro i Gratki za udaną akcje!
31 maja 2007, 23:32 / czwartek
oki! nie doczytałem,że obok Krewetki!
a ze nie ma opcji usun post to pisze korekte.
31 maja 2007, 23:37 / czwartek
NA PRZECIWKO DWORCA ,PRZY SCHODACH U GÓRY,NAPRZECIWKO WEJŚCIA DO ROSSMANNA-CHYBA LEPSZE OD MIEJSCE OD DŁUGIEJ BO TAM TYLKO PRAKTYCZNIE SAMI TURYŚCI A TU SAMI MIEJSCOWI I CI CO TYLKO SŁYSZĄ LUB CZYTAJĄ O NAS WIDZĄC ŻE COŚ SIĘ DZIEJE W LECHII MOŻE RUSZĄ DUPY NA T29-PRZYNAJMNIEJ BĘDZIE WIECEJ PIKNIKÓW-ZAWSZE COŚ
1 czerwca 2007, 09:28 / piątek
podrzućcie link do zdjęcia lwiątka
1 czerwca 2007, 09:30 / piątek
Siema mam problem z zobaczeniem naszewgo Lwa bop mieszkam za morzem ale moze ktos wrzuci jakies fotki dla osub ktore niemoga zobaczyc z istotmnych powodow
2 czerwca 2007, 00:00 / sobota
odnośnik

odnośnik

Brawo dla organizatorów.Miejscówka jedna z najlepszych w ciagu dnia przewija sie tamtędy tysiace ludzi a w wakacje to pewnie ze 100 tys.;))))
Pieknie sie prezentuje !
2 czerwca 2007, 00:02 / sobota
Teraz tylko go pilnować!
2 czerwca 2007, 03:34 / sobota
Wydaje mi sie ze do brze by bylo zeby jakas ladna grupka ludzi pilnowala go w niedziele !!
2 czerwca 2007, 12:08 / sobota
Szczerze mówiąc przydałaby się pod nim jakaś tabliczka typu ''Lew Kibiców Lechii Gdańsk''
2 czerwca 2007, 12:28 / sobota
Dodatkowe fotki Lwa na stronie Lechia.org.pl

Stowarzyszenie Lechiści
2 czerwca 2007, 16:13 / sobota
No to jest fakt, tabliczka byłaby wskazana. Ale i tak jest nieźle :)
2 czerwca 2007, 16:53 / sobota
szczerze mowiac to mamy najladniejszego lwa :) i w bardzo dobrym miejscu, mimo wszystko uwazam ze sa one zrobione po amatorsku, te betonowe podium co lezy pod lwami to porazka nie rowno wylanen na szybkiego nie rowno ulozone przydalo by sie wykonawcy wiecej solidnosci a pozatym troche male te lwy sa ale i tak nie ma co narzekac lew kibicow lechii najpiekniejszy bo jak moglo byc inaczej
23 czerwca 2007, 00:19 / sobota
Matad: mamy koniec czerwca, uważam że upłynęło wystarczająco dużo czasu aby przygotować koszulki. Nie wpłacałem kasy na Lwy aby otrzymać koszulki, ale uważam, że zobowiązań należy dotrzymywać. Tylko Kurski uważa moralnośc za przeżytek.
23 czerwca 2007, 04:45 / sobota
kongo: zgadza się, upłynęło wystarczająco dużo czasu - trafiłeś, bo właśnie dziś po południu odebraliśmy koszulki z drukarni. Będą one sukcesywnie przekazywane komu należy.
Dziwi mnie jednak Twoje upominanie się dziś o ten prezent w taki sposób.
Po pierwsze zbiórkę na lwa koordynowało Stowarzyszenie, a nie matad.
Po drugie Festiwal Gdański Lwów trwa do jesieni, a Stowarzyszenie nie podało konkretnej daty, kiedy przekaże upominki.
Po trzecie, koszulki zawdzięczamy członkom Stowarzyszenia, którzy z własnych kieszeni uzupełnili brakująca kwotę na lwa i zafundowali reszcie koszulki, Ty sugerujesz, że ludzie ci nie dotrzymują zobowiązań wylewając przy tym swoje frustracje polityczne. Może inaczej nie potrafisz. Żywo przypominasz tym swojego idola z zasadami i w moich oczach podobnie jak on nie nadajesz się na obrońcę moralności.
23 czerwca 2007, 11:35 / sobota
Tabliczka by się przydała, najlepiej jeszcze po polsku angielsku i niemiecku żeby każdy zagraniczny wiedział o kibicach kochanej Lechii ;)
23 czerwca 2007, 11:37 / sobota
Matad: zanim napiszesz więcej bzdur to przypomnę Ci że to właśnie Ty oczywiście jeżeli ktoś nie podszywa się pod Matada w tym wątku :)) napisał o koszulkach które dostaną wszyscy ci którzy którzy wpłacą powyżej 100 zł.

A jeżeli uważasz że masz jakiekolwiek prawo wypominania że ktoś wpłacił więcej to "swoje" koszulki przeznaczam dla dwóch osób które wpłaciły najmniej.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.223