Gdańsk: wtorek, 28 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 10/114

1 kwietnia 2007, 21:10 / niedziela
bęben miał swój własny film :)
1 kwietnia 2007, 21:30 / niedziela
Po pierwsze: zacznę od skakania tyłem do stadionu ;D Z dopingiem jest tak, że jak ktoś kto aktualnie prowadzi młyn rzuca hasło to chcąc nie chcąc trzeba się dopasować... Jak dla mnie - żałosne, ale co zrobić? Tak samo jak ten pomysł z wężykiem na początku- dobrze, że nie zostało wprowadzone w życie bo wyszłoby dosć dennie ;]

Po drugie: River... Chłopaki się starali jak mogli żeby to jakoś zabrzmiało, parenaście prób i co? Jeszcze 'BKS' ciągnietę inaczej niż w river. Nie tak to sobie wyobrażałam... Młyn totalnie zlał przyśpiewkę, która naprawdę mogłaby wybrzmieć świetnie. Ja nie wiem, ludzie nie mają internetu...? Nie zaglądają na forum? Nie patrzą przynajmniej co się dzieje? ;]

Po trzecie: Kim był ów śliczny, uroczy bębniarz? ;) Bęben baaaardzo przydatny ale ciężko mu było jakość 'wejść' w przyśpiewki...

Po czwarte: zabiła mnie jedna rzecz. Jak stojąc w młynie można nie znać tekstów/ mylić się w tekstach piosenek? Ludzie, te teksty są naprawdę proste i jest ich niewiele. Dlatego nie ogarniam tych którzy mylą się w tekście...

Po piąte i ostatnie: Musi być równo! W telewizji było strasznie nierówno, chaotycznie i tak jakbyśmy chcieli, a nie mogli. Mocniej , równo i głośno!

W moim sercu zawsze Lechia!
1 kwietnia 2007, 23:26 / niedziela
Dokładnie K... to słabo ,że młyn nie zna nowej piesni. Kto jak kto. Wystarczy zaglądac na forum. Ale juz całkiem mnie rozwaliło jak w pewnym momencie chłopaki sie znudzili nauką i zaczeli śpiewać coś innego niż to co zapodawali kolesie z ambony. No tym sposobem to do niczego nie dojdziemy i zostaniemy przy starych piesniach , które(przy całym szacunku) dzis na stadionie brzmia już - nie przymierzając jak ABBA.
1 kwietnia 2007, 23:29 / niedziela
Do faraon1 !
Malutkie sprostowanie - piosenka którą przytaczasz , nie byla dziełem Czerwonych Gitar . Jej wykonawcą byli Skaldowie !!!
1 kwietnia 2007, 23:38 / niedziela
Co do bębna od razu lepiej gdy jest bęben na meczu lepszy efekt dużo dużo lepiej mam nadzieje że na kolejnych meczach też będzie...
1 kwietnia 2007, 23:40 / niedziela
TRAGEDIA!!! Na meczu z Jagą siedząc na prostej miałem zdarty głos że żona mnie przez telefon nie poznała, dzisiaj ludzie patrzyli sie na mnie jak na debila że sie darłem (później dałem sobie siana).Młynarz?? Kim jest qrwa młynarz?? zapodaje piosnki nie znając rytmu a te 12 letnie dzieciaki mają go za Boga :/ jak po raz któryś wrócił na miejsce został przywitany wiekszymi oklaskami niż nasi kopacze(żenada).Podejrzewam że kolesie z seminarium w Oliwie mają bardziej męskie głosy niż wiekszość naszego młyna :) River Plate w wykonaniu młyna dno i porażka!!! Wystarczy miec choć odrobinę słuchu żeby załapać rytm który jest prosty jak konstrukcja cepa ale widocznie u nas sami głusi:(
Aha niech nikt mi nie pisze żebym poszedł drygować młynem lub cos w tym stylu bo się do tego nie nadaje:) Jakies szybkie zmiany,nowy młynarz z poczuciem rytmu, wiecej starszych w młynie i takie tam bo padaka i dno nasz doping.
Juz 10 stron najebanych o dopingu a poprawy nie widać.
Pozdrawiam z prostej Tylko Lechia:)
P.S kastaratom mówimy NIE!!!
2 kwietnia 2007, 01:49 / poniedziałek
Arek napisze to co w watku "Lechia - Polkowice":

"siedzialem z kumplami na prostej, podciagalismy nowa przyspiewke z riverplate, ale niestety nic z tego nie wyszlo, za duzo mocherow i "lechistow" ktorzy nawet na meczu transmitowanym przez tvp z siebie nie chcieli nic dac... co do nowej przyspiewki, ok, rozumiem ze to bylo pierwszy raz, ale jak spiewamy to spiewamy do konca, gdzie byla koncowka: BKS BKS BKS BKS na sam koniec? ja kurwa slyszalem tylko wielkie buuuu.... a tylu chetnych bylo, az chuj boli :/"
2 kwietnia 2007, 11:26 / poniedziałek
Do tej pory starałem sie nie krytykowac otwarcie tego co sie dzieje z dopingiem w mlynie, ze wzgledu na kredyt zaufania dla mlodych co tam siedza. Ale BASTA.
1)Kurwa o co chodzilo z tym wypierdalac jak ludzie nie chcieli fali robic??!! Myslalem ze mnie kurwica strzeli! wolac tak do swoich kibicow to jest SKANDAL!!! nie dziwie sie ze nikt fali nie chce robic bo to nie jest festyn tylko mecz Lechii. Kurwa nie po to dre morde przez caly mecz i mam chrype przez tydzien zeby mi "mlyn" wolal "wypierdalac" jak fala nie idzie!
2) przyspiewk river wyszla zenujaco slabo. calkowicie znieksztalcona i oczywiscie nie spiewana tylko wykrzyczana, ja rozumiem ze to 1 raz itd ale to jest prosta przyspiewka, to nie aria operowa zeby kurwa nie umiec tego zaspiewac.
3) młynarza tez nie krytykowalem do tej pory ale musze to z siebie wyrzucic: JAK SIE JEST MLYNARZEM TO SIE PRZEJMUJE ODPOWIEDZIALNOSC ZA DOPING, a nie gdzies znika w czasie meczu. A bez niego to mlyn jest jak dzieci we mgle...
Doszlo do tego ze tam jakas babka wchodzila.... tragedia
4) i znowu na meczy co chwile spiewane bylo "czy wygrywasz czy nie" Ja sie pytam na chuj? czy my gola dostalismy ze to spiewaja??
5) a juz totalnie mnie rozpierdala jak mlyn szepcze ze boja sie nas kibice angielscy itd :-] Tak to szeptacie jakbyscie bali sie ze was ci kibice angielscy uslyszą :-)
6) kurwa od 75 min powinno byc non stop darcie mordy zeby wspomoc druzyne, a tu kurwa cisza... ale to juz nie uwaga do mlynu tylko do tych wszystkich kibicow ktorzy przyszli bo uslyszeli w mediach ze walczymy o awans (wczesniej ich na stadionie nie widzialem) z druzyna trzeba byc nawet jak im nic nie wychodzi a nie siedziec w ciszy i narzekac

Podsumowując trzeba w koncu stwierdzic ze czas nauki w mlynie mija, licza sie efekty. Jestesmy czolowa druzyna 2 ligi, zaraz mozemy byc w OE, a doping jest slaby, niadekwatny do wydarzen na boisku (my chcemy gola spiewane jak jest rzut wolny dla Polkowic...) i strasznie monotonny. Wezmy sie wszyscy do roboty i przede wszystki nigdy wiecej wolania wypierdalac do reszty stadionu!! (chyba ze to zle zrozumialem...)

Pozdro dla kumatych
TYLKO LECHIA
2 kwietnia 2007, 11:40 / poniedziałek
Planujemy wprowadzic selekcje na mlynie bo to co sie stalo wczoraj bylo zalosne, i tym samym pozbedziemy sie malolatow i osob nie spiewajacych i zapraszamy osoby starsze na mlyn w wieku powyzej 18 lat pozbierajcie starych znajomych wpadnijcie starsza grupa na Odrze Opole pokazemy wszystkim jak powinien wygladac doping !

Greengos 88
2 kwietnia 2007, 12:55 / poniedziałek
Selekcja? zaczyna mi sie podobać :)
2 kwietnia 2007, 13:12 / poniedziałek
dokladnie. trzeba zrobic selekcje, wystarczy przejrzec fotki i od razu widac kto tam siedzi. nie mam nic do kobiet na stadionie ale uwazam ze nie powinny siedziec w mlynie niestety damski glos nie jest tak silny jak meski, a malolaty jkezeli maja byc przyszloscia mlynu niech narazie siadaja na lukach dopoki mutacji nie przejda.
2 kwietnia 2007, 14:09 / poniedziałek
Żenada....

Nie rozumiem jednej rzeczy - w innych ekipach jak jest wprowadzana nowa przyśpiewka , ktoś daje cynka na forum , że coś zostaje wprowadzone , i na pierwszym meczu wszyscy to chwytają ( nie mówię ze wychodzi to od razu jakoś bardzo fajnie , ale w miarę ! ) , potem co mecz wychodzi coraz lepiej- aż w końcu petarda na maksa!

u nas wprowadzenie dłuższej przyśpiewki niż dwuwersowej nie wchodzi w rachubę , a jak juz to kompletny dramat . "Kto dzisiaj wygra " : wydawac sie może , ze łatwiejszego do nauczenia nie bedzie , śpiewane jest to całkowicie bezmelodyjnie , co ja mówię - nie ma mowy o żadnym śpiewie - to buczenie , darcie mordy bez jakiekolwiek rytmu nie mozna nazwać śpiewem.

u innych moga się dobrze bawić przy nowych przyśpiewkach - u nas to niestety , ale chyba nieosiągalne....

Kolejna kwestia to prowadzenie dopingu - kumpel wlazł na gniazdo , chciał zapodać river , cały młyn nagle wielka konsternacja , gdzie jest młynarz , koniec śpiewu.

Po pierwsze , zero odpowiedzialnosci ze strony młynarza - ktory sobie schodzi z gniazda kiedy chce.

Po drugie , młyn ( o ile mozna nazwać tą zbiorowość młynem ) nie ma ochoty na jakąkolwiek innowację.

Wniosek jest prosty - jeżeli tak dalej pójdzie to co mecz dojdzie do sytuacji z meczu z Kmitą Zabierzów , gdzie jezeli chodzi o doping to było kompletne dno.

Co należy zmienić ? Wydaje mi się , że młynarz.Z całym szacunkiem dla jego osoby , ale doping nie prowadzony adekwatnie do wydarzeń na boisku , repertuar bardzo ubogi.

po drugie sam młyn - niech nie będzie takiej selekcji , że kto chce to wejdzie do młyna a potem jak nie bedzie spiewac to bedzie jakis oklep czy inne mordobicie.Niech przed meczem na sektorze pod zegarem stanie kilka "większych osob" i tych , ktorzy sie do młyna nie nadają , grzecznie wyprosić , i powiedzieć ze to nie ich miejsce.

Wolę młyn 100 osobowy niż 1000 osobową zgraję dzieci stających tam dlatego , że to jakiś "szpan i lans"...

Niech w innych miejscach na stadionie powstanie jakaś alternatywa dla młyna.Nie wierzę , że na prostej nie znajdą się osoby , które nie chciałyby pośpiewac ( najbliższa okazja juz na meczu z Opolem , można jakoś się zorganizować !! )

pod względem dopingu jest gorzej niż źle.Musimy zacząc od początku , bo gdyby Lechia awansowała , to Legia , Lech czy Cracovia gdy do nas przyjada bedą zwyczajnie się z nas śmiać.
2 kwietnia 2007, 16:55 / poniedziałek
Jest gorzej niż źle i lepiej to chyba nasz doping nie będzie wyglądał. Po Jadze wydawało się że jest światełko w tunelu, tymczasem wczoraj wstyd i żenada, na dodatek transmisja w TVP3.

1. wcześniej wspomniane "wypierdalać" przy okazji fali, co to za teksty chołoty z młyna?. Dajcie sobie spokój z tą falą, na huj to komu? Mistrzostwa Świata w Mexico86 dawno się skończyły,a żużel dopiero za tydzień pewnie dopiero rusza.

2. przyśpiewki typu "czy wygrywasz czy nie" i wyszeptane "boją się nas kibice angielscy" do lamusa albo na walke o utrzymanie, a nie na walke o awans!

3. początek meczu "my wierzymyy" i zamiast po nim na maxa głośne i fanatyczne Lechia Gdańsk to młynarz zapodaje barwy w góre i "trójmiasto jest nasze" jakby później tego nie można było ryknąć zamiast po raz kolejny "my wierzymyy"

4. ten młynarz powinien być wyjebany za sam fakt znikania z gniazda już prawie na każdym meczu,ale z drugiej strony ani widu,ani słychu zastępcy czy następcy jak kto woli

5. z "Lens" to sie cofnęliśmy,zamiast poprawić, a naprawde tekst jest wyjątkowo mało skomplikowany, o "River" to nawet nie ma co gadać, ale jak ma być inaczej skoro ludziom,najzwyczajniej w świecie, nie chce się śpiewać i to kibicom co od lat na dobre i na złe z Lechią.Stać ich tylko na "my wierzymyy" w 1min i Lechia Gdańsk po bramce, pozostałe 87min to cisza i narzekanie że doping hujowy,a jak usłyszą coś nowego to reakcja typu "co to kurwa jest?"

6. "Przy kasach tłum" wprawił mnie w trwogę i osłupienie, co to była za melodia, a raczej antymelodia, jakaś nieudolna recytacja, skąd oni to wytrzasnęli, zbiorowy onanizm lepiej brzmi

7. mecz w tv, a u nas centralnie na wprost kamer "zajebiste" flagi osiedlówki i tym podobne maleństwa, a gdzie flaga 30lat zgody, nowa flaga Lechii na którą była zbiórka, Tora Tora, i inne na pewno bardziej reprezentacyjne od tych pokazanych w tv, no chyba że bojówki Górnika Polkowice incognito się czaiły na nasze fany ;)

8. Z takim młynem i takim dopingiem to nawet nie wiem czy w czołówce trzecioligowych ekip się plasujemy, i nie możemy się usprawiedliwiać że przeciwnik bez kibiców itd, bo dla kogo my śpiewamy??? Dla naszej Drużyny czy kibiców przyjezdnych???

Miejmy nadzieje że piłkarze nas pociągną swoją dobrą grą, bo my naszym dopingiem to raczej ich do Orange nie wprowadzimy.
Pozdrawiam, tylkoBKS!
2 kwietnia 2007, 17:20 / poniedziałek
święte słowa jacaraca!

pozdrawiam
maty
2 kwietnia 2007, 17:43 / poniedziałek
zastanówcie się jak wiele mógłoby dać nagłośnienie na łuki i zegar ...
2 kwietnia 2007, 19:12 / poniedziałek
Czemu sie dziwisz ze mlyn nie potrafi zaintonowac poprawnie "Przy kasach tlum..." jezeli wiekszasc tego mlynu stanowoa gimnazjalisci ktorym nie dane bylo albo poprawniej bedzie nie chcialo sie uslyszec orginalu piosenki Beatelsow "Yellow Submarine" gwoli scislosci ten utwor byl puszczony w przerwie meczu jaka zaluzja ze strony dj'a??
2 kwietnia 2007, 19:21 / poniedziałek
podpisuje sie pod prawie kazdym wpisem na tej stronie.

" i przede wszystki nigdy wiecej wolania wypierdalac do reszty stadionu!! (chyba ze to zle zrozumialem...)" "ruszccie dupy", "na trybunie siedza dziatki....".
No do h...a, kim wy k..a jesteście?!!!!

Generalnie- zawsze tolerancyjnie przyglądałem się poczynaniom młyna. Ale ileż mozna sie uczyc. Powoli zaczyna mnie to wkurwiać.
2 kwietnia 2007, 20:06 / poniedziałek
odnośnik "W GÓRE SERCA ZWYCIEŻA LECHIA GDAŃSK, ZWYCIEŻA LECHIA GDAŃSK, ZWYCIEŻA LECHIA GDAŃSK"
2 kwietnia 2007, 20:20 / poniedziałek
I tak to wlasnie powinno brzmiec moze w koncu "kumaci" z mlyna tu zajrza posluchaja sobie piosenki i podchwyca ten rytm. Nauczmy sie najpierw poprawnie spiewac stare piosenki a pozniej wprowadzajmy nowe takie moje zdanie.
2 kwietnia 2007, 20:30 / poniedziałek
Nie bedzie malolatow i lanserow w mlynie to starsi sie wbija pospiewac. Zreszta sam znow bym sobie to zaspiewal w wiekszym gronie:), takim powyzej 18 roku zycia ;).
Do zobaczenia pod zegarem
2 kwietnia 2007, 20:42 / poniedziałek
I jeszcze chcialem napisac, ze faktycznie nasz doping z mlyna osiaga dno, wiec potrzebne sa radykalne zmiany. Nie tam napierdalanie po mordach, wystarczy ze 10 osob stanie przy wejsciu na sektor i beda wypraszac i nie wpuszczac tych co sie nie nadaja.

Byl czas dla malolatow na nauke, nawet nikt nie robil problemu ze wytapetowane laski sobie tez znalazly swoja miejscowke pod zegarem, ale jak kazdy widzi, za duzo chyba bylo tej tolerancji. I chyba juz nie czas dla maloletnich napinaczy, ktorzy beda pisali, ze sie staraja, ze to rasizm, ze cos tam. Jak w ogole mysmy mogli sobie pozwolic na wychodowanie takiej patologii pod naszym nosem, malolaty rozpierdalajace tramwaje po meczach, krzyczace do reszty kibicow wulgaryzmy. BRak slow
2 kwietnia 2007, 21:01 / poniedziałek
jak juz wspominalem, czas nauki minal, chlopaki w mlynie nie nauczyli sie dotej pory zbyt wiele.
Potrzeba jednak chęci powrotu starszyzny, potrzeba nam starego zegara, jesli oni nie beda chcieli wrocic to szansy na poprawe nie widze.
2 kwietnia 2007, 21:22 / poniedziałek
Wg mnie, oprócz składu i zaangażowania młyna, problem tkwi w tym że tzw Starszyźnie wcale nie chce się śpiewać,a gadki że w młynie małolaci to słaba wymówka. Przecież nie trzeba stać w młynie żeby pośpiewać i pokrzyczeć. Znam to z autopsji, wśród moich znajomych, powiedzmy na 10 osób tak naprawde tylko ja dopinguje,bo reszta się wstydzi czy co??? I wcale to nie są małolaci,zapewniam że większość dawno po trzydziestce i od zawsze z Lechią. Przyznam że w niedziele to i mi nawet się odechciało po 30minutach meczu. Ile razy były gadki o selekcji młyna, że przyjdą starsi itd. Efekty takie jakie z tych 10 stron "Uczmy się dopingować", czyli niestety słabe :(
Ojczyzna Chopina,ale nam w Gdańsku śpiewać nie kazano, wolimy pobuczeć!!!
2 kwietnia 2007, 21:49 / poniedziałek
Ja bym tych co nie spiewją i siedzą w młynie wyjebał i obił morde!!! W tym sektorze powinni wszyscy spiewac a jak nie chcą to niech spierdala na prostą!!!!
Powiem wam szczerze że lepszy doping był w czwartej lidze mimo że było w młynie po 300-400 osób,ale dawali z siebie wiecej niż ten tysąc osób!!! a dlaczego tak jest?! Bo połowa przychodzi na Lechie bo taka moda się zrobiła,bo Lechia jest na topie... A w 4 lidze przychodziło po 3 tyś ludzi góra okło 5tyś.
2 kwietnia 2007, 22:27 / poniedziałek
Ja o tym wszystkim pisalem rok temu !
Smutno mi...

LEEEEEEEECHIAAAAA PONAD WSZYSTKOOOOOO !!!!!
2 kwietnia 2007, 22:42 / poniedziałek
A ja dalej zdania nie zmienia nie ma co sie uczyc nowosci trzeba swoje poznac dobrze bo wygladalo to naprawde prztragicznie prosta byla badziej slyszalna i taka jest prawda mlyn trzeba przeniesc w stare miejsce inaczej padlina nie milosierna jest bravo dla znikajacego mlynarza chyba to juz nawy k:)
3 kwietnia 2007, 06:52 / wtorek
Niestety doping jest teraz nawet mniej niż MARNY. Każda ekipa, która do nas przyjedzie może nas zagłuszyć. Jesteśmy szanowaną ekipą w Polsce, lecz jeśli przyjedzie do nas chociażby Odra Opole i nas zaguszą to naprawde bedzie się czego wstydzić. !

I tu mam proźbe do G88, lub do stowarzyszenia LECHIŚCI, aby były organizowane spotkania by nauczyć wszystkich chętnych nowych piosenek, przypomnieć te stare które nie były u nas spiewane od dawna ( mam tu na mysli chociażby ,, Wczoraj obiecałaś mi na pewno '' )] oraz by poprawić ,,spiewane'' piosenek, które spiewa sie teraz ( mam tu na myśli uświadomienia melidi itp. ).
Każda wieksza ekipa ma takie spotkania i wychodzi to na to że reszta ekip pod wzgledem ultras idzie do przadu, a My się cofamy, niestety ale prawda Boli.
3 kwietnia 2007, 10:13 / wtorek
Zawisza spiewa Wiare: odnośnik
3 kwietnia 2007, 12:31 / wtorek
lechia lechia lechia to my! idziemy po ekstraklaaase,lechia lechia lechia to my! to twoj dzien to twoj czas twoja gra tylko lechia odnośnik
3 kwietnia 2007, 21:35 / wtorek
Wiem ze to co teraz zaproponuje nie jest najwazniejsze ale tez swiadczy o poziomie i kulturze dopingowania. Mysle ze ludzie przychodzacy na mlyn powinni miec gorna czesc ubioru w kolorze bialym,zielonym lub bialo-zielonym. Jasne ze ubior nie jest najwazniejsza sprawa ale moim skromnym zdaniem tez podnosi prestiz ludzi zasiadajacych w mlynie. Plus do tego dobry, zgrany doping mezczyzn (+18) i jest doping na miare najlepszych. Moim zdaniem wazne sa rowniez efekty wizualne, nie tylko dzwiekowe. Ale oczywiscie jesli doping bedzie dalej wygladal tak jak wyglada to zadne wizualne ulepszenia nie podniosa naszych notowan wsrod kibicow w Polsce.

LECHIA !! BIAŁO-ZIELONY KWIAT !!
3 kwietnia 2007, 22:58 / wtorek
zbierac starsze osoby zbierac zbierac, kazdemu kumplowi starszemu wytlumaczyc jaka jest sytuacja i mam nadzieje ze nam pomozecie w odbudowie tego mlyna...

akcja meczu STARSI DO MLYNA MLODZI OUT
4 kwietnia 2007, 12:26 / środa
Ogólnie to pomimo tego iż osiemnastki nie mam to nie uwazam ze jestem gorsza od niektorych ludzi powyzej lat 18 ktorzy siedza i nie robia nic ;D Nie lubie wrzucania ludzi do jednego worka no ale skoro 95 % jest do 5 % to rozumiem ;)

Pomimo wszystko, uwazam ze pomysl z selekcja w pewien sposob rozwiaze problem.
Ano i ubior- dokladnie jak ktos napisal wyzej, powinien miec chociaz bialo- zielona czesc...
4 kwietnia 2007, 17:59 / środa
jestem mile zaskoczony,ze tylu z nas chce cos zmienic w dopingu i oprawie!ja chodze na L ECHIJKE od 82 roku i tak zenujacego dopingowanie dalej nie zniose!juz od dluzszego czasu myslimy z chlopakami ze starej ekipy jak temu zaradzic.moze juz na dniach ukaze sie komunikat w prasie i w necie o spotkaniu kibicow jeszcze przed meczem z Opolem.chcemy omowic wszystko odnosnie dopingu,oflagowania,oprawy itp. i jak najszybciej wprowadzic ,to w zycie,zeby nie zmarnowac tej szansy i wykorzystac potencjal w [postaci tylu glow co przychodzi na Lechie!!!)dzieki rozmowom nie oficjalnym i tym na naszym forum wiemy juz bardzo duzo,wiec Bracia LECHISCI jezeli tylko ukaze sie komunikat gdzie i o ktorej sie spotykamy,powiadamiajcie znajomych i przybywajcie pomuc naszej wspolnej sprawie!
4 kwietnia 2007, 18:09 / środa
200% poparcia Polar, czekamy na info!!!
4 kwietnia 2007, 21:08 / środa
Tak jak już pisałem jeszcze przed meczem [na temet River] na kiego wała spiewać nowe piosenki skoro tych starych ta dziciarnia nie kojarzy?
Zaraz po meczu znów poleciała Yellow.....do ku.wy nędzy niech młyn se po meczu zostanie i posłucha....z młunarzem na czele.
Mam duży szacunek do R ale za te "wypie.dalać" do reszty kibiców i znikanie z fochem to stracił w moich oczach bardzo wiele. R....skoro bierzesz się za tą robotę to NIE jesteś ważny Ty i Twoje fochy! TYLKO DOPING Co to jest, że pytasz się młyna "kto dzisiaj wygra..?" a potem po odp. opierdalasz ich przez 3 minuty? po co ....to okurat najlepej wychodzi!
Co do spotkania...pomysł dobry, ale nie wiem czy pamiętacie ale ostanio było już takie spotkanie i przyszło nie za dużo osób....
Ostatnio gościłem z kumplami 2 Wiślaków.....dziwili się żę siedzimy na prostej.... jak zobaczyli jak to wygląda i kto jest w młynie to szybko zrozumieli. Na Reymonta wyje cała "10" i są tam wszyscy od 13 latków po 30latków...a u Nas? to jest nie możliwe! Takie jest moje zdanie!
Jedyny sposób to poruszyć prostą!
Sam się za to nie wezmę, bo się do tego nie nadaje, ale na prostej powinna się znaleść osoba, która tu bedzie prowadziła doping. Może wtedy bez konieczności ruszania dupy Straszyzna pokaże co umie.
Dla przykładu:
Nie wiem czy pamiętacie w IV lidze był jeden mecz [już nie pamiętam z kim] obok młyna [wtedy zlokalizowanego na lewym łuku przy prostej, przy gwiazdach] stała ok. 15 osobowa grupa Starszyzny. Razem z chłopakami zagłuszaliśmy młyn. I to do nas zaczynały się przyśpiewki.
Może patrząc na to, gdy prosta ryknie "Starymi" gardłami to młyn się czegoś nauczy.

Człowiek z Prostej.
4 kwietnia 2007, 23:43 / środa
Polar dobrze mówisz trzeba cos z tym zrobic,bo jak widze tego roberta i jego fochy to mi sie nie dobrze robi,co do młynu musi byc selekcja lub jakos ich podszkolic, żeby nie spiewali jak w kosciele w chórze tylko jak kibice!!! sam chodze na Lechie od 1995 roku i to co teraz się dzieje to żenada,tak samo ci ultras żadnej konkretnej oprawy niemówie o racach itp ale można zrobic też zajebistą oprawe z małyc,dużych flag na kijach,pasów materiału kartonów,jakies porządne choreo ułożyć itp... wiem że posiadają takie rzeczy więc się dziwie czemu tego nie wyjmą i nie zrobią czegos?Ktos normalny musi się za to wziać i poukładac ten bajzer,
ps. Do ultrasów tylko nie róbcie już żdnych podswietlanych foli zdecydowanie za dużo tego :)
Pozdrawiam wszystkich TYLKO LECHIA!!!
5 kwietnia 2007, 11:25 / czwartek
Do Polar- CZEKAM NA INFO ODNOŚNIE TAKIEJ AKCJI!!
pozdro
TYLKO LECHIA GDAŃSK!!
5 kwietnia 2007, 13:27 / czwartek
Polar - popieram w 100%, mówcie gdzie i kiedy spotkanie, na pewno bedę. mam nadzieje ze tym razem wicej ludzi sie pojawi i cos wymyslimy.
CZAS GONI!!!
Tylko LECHIA
5 kwietnia 2007, 13:51 / czwartek
od 82 chodzę na lechie i stwierdzam że doping jest teraz żenujący w 4 lidze bylo lepiej .siadam na prostej i czesto podrywam ekipe do śpiewu ,często robi to również parasol , i goście ze starej ekipy niektorym z trudem przychodzi śpiew my wierzymy a co dopiero mówić o ciągłym dopingu.niektórzy wyglądają jakby byli na lechii za karę.mam wrażenie że prawdziwy ruch kibicwski na lechii zamiera.dlatego do głosu dochodzą ci którym hess nie zdąrzył eksterminować dziadków i lansują się na lechii.ale cóż jeśli ktoś ma takie przekonania to trudno z nim dyskutować .wszysko jedno czy masz takie przekonania czy inne zrób coś dla lechii .STARA GWARDIA DO BOJU.
5 kwietnia 2007, 21:38 / czwartek
jaca69 moze Ty chociaż wiesz jak brzmiała stara slawna pieśn Nadejdzie Wiosna i Lepszeczy...'' z góry dzięki
5 kwietnia 2007, 22:07 / czwartek
Fanatyk chyba tak Nadejdzie Wiosna I Lepsze Czasy Powroci Nasza Lechija w szeregi ekstraklasy!! I przyszla wiosna I lepsze czasyI powrocila Lechija w szeregi ekstraklasy!!

Przydałą by się teras ale kurcze troche melodia mi uciekła :) Niestety tyle tych piesni jest :)
5 kwietnia 2007, 22:34 / czwartek
hehe zgadza się Limak ale ta pieśn jest jedna z najlepszych wedlug mnie:)
6 kwietnia 2007, 20:14 / piątek
Tak jak piszesz Jaca69, chciałbym wierzyć że tym lanserom zależy na Lechii, a doping niestety zamiera. No ale nie ma co biadolić tylko coś trzeba robić!
6 kwietnia 2007, 21:57 / piątek
po pierwsze czekamy na decyzje co do spotkania jeszcze przed meczem z Odra.po drugie jezeli by sie nie udalo tego zrobic,to postaramy sie i tak podjac jakies dzialania,bo bez nich bedzie tylko tak samo albo jeszcze gorzej!fajnie ze ktos napisal ze fajnie by wygladaly flagi mniejsze lub wieksze na kijach!taki mecz jak z Jaga powinien byc przelomem na Lechii!szkoda,ze to kibice przyjezdni pokazuja czego nam brakuje..zamias robic kolejna zbiorke na flage na plot powinnismy zalozyc konto i zbierac szmal na las flag na kijach!powtarzam na las flag na kijach!tak zeby kibice na lukach tez je mnieli w rekach.zobaczcie wszyscy jak to moze fantastycznie podzialac na ruszenie sie do wspolnego dopingu!!!bylem chodzby u naszych braci z Wiselki i wiem jak to swietnie dziala!ludzie sie super wkrecaja w doping.do tego transparwenty,ktore juz mamy i szalenstwo na trybunach gwarantowane!nawet Craxsa sie pokapowala i na derby z WISELKA zrobila sobie las flag,a tez u nich bylo z tym cieko!juz nie wspomnne o innych ekipach,ktore maja i dobre ekipy: remontowe i ultrasow!nawet jak zrobimy je dopiero na przyszly sezon,to trudno,ale lepiej pozno niz wcale..Wisla tez bodajze zbierala przea caly rok.ale jaki efekt:) zobaczcie ich galerie z meczu derbowym.
6 kwietnia 2007, 22:04 / piątek
jeszcze jedno!jezeli jednak nie damy rady sie spotkac przed meczem z Opolem,to moze zamiast czekac do meczu z Ruchem na ktorym stara gwardia ma na prostej stworzyc drugi mlyn,to zacznijmy,to juz na tym meczu!po co czekac!bylaby,to nie zla proba..co Wy na to?
13 kwietnia 2007, 23:26 / piątek
A może zróbmy coś takiego?
odnośnik
14 kwietnia 2007, 14:15 / sobota
nie zle,ale u nas raczej nie mozliwe niestety...taki bajer wymaga wielu godzin nauki,no i zelaznej dyscypliny,a z jednym i drugim jest tragedia

pozdro z DO
14 kwietnia 2007, 21:06 / sobota
witam.
ja chciałbym o dopingu w meczu z Odrą(taki sam jak mecz w wykonaniu Naszych grajków)...bo tak czytałem wcześniej że prosta zjebana, że młyn fajny i najwsapnialszy;-) no i wreszcie ruszyłem swoje stare gnaty pod zegar...
Mam pytanie czy to jest farsa jakaś czy kibicowanie? Czarny ma piłke to szesnastolatkowie "małpowali" kto głośniej a jak trzeba ryknąć LECHIA to akurat mieli chrype,kaszel,skórcz, palec zabolał...kurwa.Następna sprawa czy ktoś panuje nad tym kto wchodzi na "gniazdo"? Tych dwóch młodzieńców w II połowie nie bardzo chyba wiedziała o co chodzi-cały stadion! w momencie kiedy wszyscy wychodzą??????? wtedy trzeba pokazać że barwy są najważniejsze... Na szczęście było kilku "starych" kibiców którzy w odpowiednim momencie zaśpiewali co trzeba.
Wracam na prostą;-)
14 kwietnia 2007, 21:42 / sobota
owszem na młynie tragedia... ale Buli nie masz racji z tym ze 16latkowie sie prześcigali w "małpowaniu" a pozniej nie mieli siły na doping, bo sam to robiłem i ani nie mam 16 lat ani nic mnie nie bolą i miałem siły ryknąć ; ) chociaz moze byłeś po tej ciemnej stronie młyna ; ] ale racja doping do dupy..
15 kwietnia 2007, 14:24 / niedziela
Stoje w mlynie kolo 12-13 latka
Klnie na sedziego,wyzywa nie lubiane druzyny,kurwuje co minute.
Zaczyna sie;Ooo Nasz!
Patrze na jego twarz a on rusza ustami jak ryba na brzegu i nic !
Pytam sie jego;mlody dlaczego nie spiewasz ? a on na to;
bo kurwa nie znam calej tej piosenki !
No to mi kurwa w tej chwili rece opadly !
My z cala paczka uczylismy sie z kartek na naszych podworkach !
Teraz mlodziez ma dostep do lepszych do piosenek a olewaja to.
Wstyd mi za was mlodziezy nie spiewajacej w mlynie !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.301