Gdańsk: czwartek, 19 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 101/114

15 czerwca 2012, 17:12 / piątek
Rozumiem ze prowadzisz statystykę i rejestrujesz kto spiewa a kto dłubie w nosie. Potem poczuwasz sie do bycia zajebistym , bo zjebałes kogos kto wypowiada sie w internecie w innym tonie. Własne koło adoracji to nie jest cała Lechia, warto o tym pamiętac. Także takie wypowiedzi poprawiają humor :)

TYLKO LECHIA!
15 czerwca 2012, 18:25 / piątek
Swoją drogą jak to się dzieje ,że Wyspiarze potrafią zaśpiewać tak melodyjnie i przyjemnie dla ucha ? Czy my jestesmy narodem pozbawionym słuchu ? Przewinęło się już przez Naszą Arenę troche ekip , które kibicowsko w naszym kraju wypadają b.dobrze , ale tej irlandzkiej armii naprawdę nie dorównał dotychczas nikt. Szczerze nad tym ubolewam . I tak jak głosi inna ich przyśpiewka ,, Nigdy nie pokonasz Irlandczyka" , tak chyba będzie z dopingiem na PGE Arena , amen. Ave Lechia
15 czerwca 2012, 20:53 / piątek
Pełne poparcie dla Jasia, gdybyśmy mieli coś tak melodycznego.... mnie pola Antherny powalają...
15 czerwca 2012, 20:59 / piątek
doping Irlandczyków niesamowity, po prostu miażdży, zazdroszczę tym z Was którzy mogli tego posłuchać na żywo, polskie ekipy prezentują się przy tym delikatnie mówiąc słabo, piosenka ma przede wszystkim bardzo wolne tempo i jest przez to łatwa do zaśpiewania dla każdego, mocniejsze akcenty w odpowiednich miejscach powodują tak zajebisty efekt, no i chyba wyspiarze maja to coś w barwie głosu

Irlandczycy potwierdzili, że akustyka stadionu jest zajebista jeżeli tylko potrafi się równo śpiewać , u nas wszystkie przyśpiewki są w dużo szybszym tempie przez co cały stadion nie jest w stanie zaśpiewać ich równo i nigdy nie będzie, jedynie "O nasz..." wychodzi dobrze bo tempo jest wolniejsze, byłby mega wypas gdyby udało się coś podobnego u nas stworzyć do tego co zaśpiewali Boys in Green ...
15 czerwca 2012, 21:40 / piątek
Ja powiem tak. Prawie się wyruszyłem jak słuchałem tego dopingu. Coś na prawdę niesamowitego. . I weźcie pod uwagę że to piłkarze wpływają na doping. Żeby nasza Lechia walczyła tak jak Irlandczycy . . Coś pięknego jak oni walczyli. Jeśli widzisz że drużyna walczy cały mecz to aż chce się śpiewać.
15 czerwca 2012, 22:01 / piątek
Nie jestem muzykiem i nie oceniam występu jako wydarzenia artystycznego. Pisząc o dopingu chciałem podkreślić fakt, że drużyna przegrywa 4:0 a jej kibice mimo wszystko są z nią. Podtrzymują ją na duchu nagradzają trud i walkę na boisku a nie gwiżdżą jak to ma miejsce na wielu stadionach również na PGE. Dla takich kibiców w następnym meczu wychodzą zawodnicy i zostawiają na boisku serce i ...zdrowie. Ale doping był super. Siedziałem w sektorze Hiszpanów i rozmawiałem z nimi, byli zaskoczeni i oklaskiwali Irlandczyków. To naprawdę frajda i przyjemność uczestniczyć w takim widowisku. Pamiętam mecze na T29 (kiedy jeszcze były przedmecze - trampkarzy czy juniorów) a każdy kto wchodził na stadion dostawał papierową chorągiewkę z proporcem Lechii i wymachiwał nią bez względu jaki był wynik na boisku a na mecz przychodziło się na 2 godziny przed jego początkiem.Może warto powrócić do formy przedmeczu. Przecież w tych młodych grupach wiekowych graja nasi wnukowie,synowie i koledzy i późniejsi mam nadzieje gracze pierwszego zespołu. Może warto, może nie ale dopingu uczmy się od najlepszych....Irlandczyków.
15 czerwca 2012, 23:48 / piątek
Nie wierze...
16 czerwca 2012, 00:47 / sobota
W co,przepraszam nie wierzysz? Tak było.Żyje jeszcze paru piłkarzy z tamtych czasów: Panowie Rogocz,Korynt,Adamczyk potwierdzą moje słowa a może Twój Ojciec lub Dziadek byli tez świadkami tamtych wydarzeń.Lechia nie istnieje od lat 10 a od 1945 roku i jest nasza bez względu na wiek.Bo serca nasze są Biało Zielone
16 czerwca 2012, 01:16 / sobota
Przedmecze trampkarzy, juniorów czy rugbistów były zazwyczaj rozgrywane na "Saharze".
Jakoś nie widzę tylko możliwości przeprowadzenia wyścigów australijskich... chyba, że wokół BA.
16 czerwca 2012, 09:54 / sobota
to co zrobili kibice Irlandii na koniec meczu,to bylo mistrzostwo swiata.mimo,ze nie jestem irlandczykiem to mialem gula w gardle...cos niesamowitego...takiego dopingu i podziekowania pilkarzom pewnie jeszcze dluuuugo w Polsce i Gdansku nie bedzie...Panowie z Irlandii-SZACUNEK!!!
16 czerwca 2012, 10:05 / sobota
Szczególnie, że śpiewali COOOOMEON YOU BOYS IN GREEN !!!! A cały stadion na zielono. Będą sukcesy będzie doping tego pokroju na Lechii, takie moje zdanie. Z Lechią na dobre i na złe...
16 czerwca 2012, 10:50 / sobota
Moim zdaniem Duma Trójmiasta nadaje się idealnie do tego typu śpiewania, refren jest piękny
"To miejsce nakręca
BKS na zawsze w naszych sercach
To Gdańska Lechia (w tym miejscu mega pierdolnięcie)
Dzięki niej biją gdańskie serca"
16 czerwca 2012, 10:54 / sobota
Można by pewnie załatwić aby dodatkowo z głośników puścić podkład (lepiej by się śpiewało, nikt nie gubił by rytmu)
16 czerwca 2012, 12:29 / sobota
odnośnik

Jeśli ktoś się łudzi że kiedykolwiek zaśpiewamy na takim poziomie to jest naiwny, tego nie da się nauczyć - to się ma w genach :)
16 czerwca 2012, 15:21 / sobota
Wrzuce od siebie odnośnik tak jak bylo słychac w TV i szpak nie gada w tle.Marze abyśmy w tym sezonie zaśpiewali coś z "RÓWNYM" pierdolnięciem.
16 czerwca 2012, 16:13 / sobota
A ja wrzucę od siebie takie irlandzkie "koko-spoko". Końcówka wręcz miażdży. odnośnik
3 lipca 2012, 16:26 / wtorek
O kibicowaniu w bardziej refleksyjny sposób: odnośnik
6 lipca 2012, 20:14 / piątek
w okolicach 1 i 17 września gramy u nas, wiec może udałoby się Rotę zaśpiewać ...
6 lipca 2012, 20:18 / piątek
z tym 1 troche przesadziłem, coś mi się w tekscie "zlało" :-(
20 sierpnia 2012, 22:13 / poniedziałek
zapodajcie proszę słowa do Horto Magiko, które dzisiaj pojawiło się na meczu
20 sierpnia 2012, 23:31 / poniedziałek
Horto brzmi trochę inaczej kolego :)

Słowa do nowej piosenki:

Niech patrzy świat,
jesteśmy tu.
Siejemy terror, jak chciał Bóg.
Niestraszny nam jest żaden wróg,
a gdańska Lechia to nasz klub!
21 sierpnia 2012, 10:04 / wtorek
Dzięki, skojarzenie z horto nasuwa się samo. Wczoraj brzmiało to naprawdę nieźle, a jak jeszcze prosta się przyłączy powinno być świetnie. Moje zastrzeżenie budzi jedynie wers "Siejemy terror jak chciał Bóg", bez napinki.
21 sierpnia 2012, 10:23 / wtorek
właśnie dobre słowa, mi to SIĘ kojarzy z flagą ZESŁAŁ NAS BÓG NA ZIEMIĘ BYŚMY SIALI TERROR I ZNISZCZENIE:)) Żabianki...przyspiewka zajebista
21 sierpnia 2012, 14:53 / wtorek
Na górnych sektorach nie było słychać gniazdowego, a szkoda bo widziałem, że sporo osób chciało się podłączyć ale nie dało rady.
Jeszcze taka jedna sprawa, w jakim celu zostało zbudowane podwyższenie na trybunie?
21 sierpnia 2012, 15:09 / wtorek
Nagłośnienie:
Dzięki ,przekaże uwagi odnośnie nagłośnienia do zainteresowanych ,może coś wymyślimy .

płot:
Żeby lepiej prezentowały się nasze Flagi ,oprócz tego jest to ułatwienie do prezentacji opraw.
Aby rozwiać jakiekolwiek niedomówienia sami o to wnioskowaliśmy ,sami to w weekend montowaliśmy.
21 sierpnia 2012, 15:12 / wtorek
@Klimek było by miło z tym nagłośnieniem coś wykombinować, a odnośnie drugiego tematu to chodziło mi bardziej o ten "podest" pomiędzy 22 i 23.
21 sierpnia 2012, 15:23 / wtorek
podest na kamery ,pozostałości z euro
21 sierpnia 2012, 15:25 / wtorek
Klimek, może temat nie jest odpowiedni, ale czy fakt iż nie było siatki za bramką znaczy, że nie będzie jej już nigdy? Nie wiem czy to "robota" Lwów, ale od razu lepiej się mecz ogląda.
21 sierpnia 2012, 15:40 / wtorek
Podobno usunięta na stałe ,chyba że będą skargi że piłka trafia w Kibiców ;)
Zdjęli na euro i tak już zostało.
21 sierpnia 2012, 16:03 / wtorek
....czyli mamy jakis pożytek z tego Euro :)
Nowa pieśn bardzo fajna.

TYLKO LECHIA!
21 sierpnia 2012, 18:33 / wtorek
odnośnik

I tyle w temacie wersu z nowej piosenki :)
21 sierpnia 2012, 21:32 / wtorek
Panowie, wyniki wynikami, ale moim zdaniem możemy cieszyć się, że pomału idziemy na lidera tej ligi jeśli chodzi o doping.
Gdyby:
- Lechia grała jeszcze lepiej
- minimum 15 tys. ludzi było co mecz
- ciut wiecej ludzi na dole młyna i zapełniona góra,śpiewała z dołem

to mamy najlepszy doping u siebie, w Europie.
Od 15 lat chodzę na Lechię i nigdy nie słyszałem tak dobrego dopingu jak z Groclinem, jestem zachwycony tym, że brniemy mocno do przodu i że mamy wariatów młynarzy, co dobrze nakręcają atmosferę :)

Panowie, dajmy z siebie jeszcze więcej! widać, że można. Momentami było takie pierdolnięcie, że tylko czekam na filmy z lechia. net, aż przejdą kolejne ciary po ciele.

TYLKO GDAŃSKA LECHIA!
21 sierpnia 2012, 22:27 / wtorek
Podbijam do wpisu Kolegi wyżej,jest niezła jazdeczka do samego końca!
23 sierpnia 2012, 20:47 / czwartek
Co do nowej przyspiewki, to nawet ja wysiadałem po 2 krotnym zaspiewaniu, wiec przydało by się gdyby bębny szły jeszcze wolniej przy słowach, a przy ole ole normalnie i wbijac to ludziom z młyna, ze PRZYNAJMNIEJ przy tej przyspiewce teskt na cały ryj, a przy ole ole mozna troche odpoczac, czyli ciszej i sie bawimy- np. skaczemy.
Dalej to chyba za duzo przyciszania przy "W Gdańsku mieście mym", bo hej Lechia gol lalalalala to mozna tak chwile jechac, a co do hej Lechia gol, to mozna to jechac na 2 czesci w młynie przyspiewka moze cichociemna ale przy 2 krotnym spiewaniu na zmiane czyli 1 strona 2 razy hej Lechia gol lalalala i znowu hej Lechia gol lalala i 2 strona znowu konkretnie bedziemy sie nawzajem nakrecac i kazdy odpocznie ;d zreszta przy naszej odpowiedniej liczbie i nie pelnej klatce mozna to na kazdym meczu jechac oczywiscie tez z innymi przyspiewkami.
I dobrze ze w koncu te puchy beda Przed meczem i pod KAZDYM WEJSCIEM na zielona, bo inaczej uciekaja wam ludzie ktorzy czasami by wrzucili.
Bym zapomniał- przy lalalalalala (bębny) lalalala (bębny) aeao (bębny) hej LEchia gol (bębny) jedzmy to po 2 razy albo i wiecej z klaskaniem szybkim potem wolnym(xczyli rece w gorze) i bez klaskania, moze byc tez jeszcze machanie szalem itp. ale najwazniejsze to zebym bylo po conajmniej 2X bo nawet pobawic sie nie idzie, ogolnie na meczu z legia było to dobrze jechane.
I chyba juz ostatnie ;) było mowione, ze kto chce dopingowac to na dolna zielona, a nie na gorna wiec po duzej czesci WY tam na gorze macie problem, ze nie slyszycie mlynarza
20 września 2012, 19:05 / czwartek
Nie wiem czy było, ale pewna nuta śpiewana przez Ultras Sur mi wpadła w ucho.

odnośnik

"W Wolnym Mieście święto jest
Dziś gra Gdańska Lechia BKS
Gdańska Lechia BKS
Gdańska Lechia BKS
Każdy kibic wie, co to jest"

Tekst oczywiście może być inny. Tylko podłożyć pod melodię słowa nowej pieśni.
29 listopada 2012, 19:06 / czwartek
Jako ciekawostka ponieważ też mają barwy biało - zielone.

Oprawa na derbach kolumbijskiego Medellin pomiędzy Atletico a Independiente.

odnośnik

odnośnik

Już niedługo u Nas będzie podobnie albo i lepiej.
29 listopada 2012, 19:57 / czwartek
Cezar - nie chce być malkontentem , ale wątpię ,że u nas będzie lepiej . W Ameryce Płd. jest zupełnie inna mentalność i klimat
29 listopada 2012, 20:11 / czwartek
Zapadła już decyzja odnośnie kary i zakazu wyjazdowego dla ekipy z filmiku?
29 listopada 2012, 20:38 / czwartek
Monar, tam widać, że to oficjalna akcja, nie ma piro na trybunach tylko w wyznaczonym miejscu, klimat ciepły i nie ma uzasadnienia dla kominiarek :). I w ogóle dla niektórych wygląda to zapewne piknikowo, januszowsko i za urzędowo a nie spontanicznie (dla mnie trochę tak to wygląda).
25 stycznia 2013, 21:45 / piątek
Zacne !

odnośnik
25 stycznia 2013, 22:04 / piątek
Czuć moc!!!
26 stycznia 2013, 09:16 / sobota
To jest ta sama melodia?

odnośnik
26 stycznia 2013, 12:17 / sobota
ehh młody byłem jeszcze, gdy była ta melodia:)
26 stycznia 2013, 12:55 / sobota
Świetne! Sam muszę poszukać, gdzieś miałem nagranie z meczu ;)
26 stycznia 2013, 14:20 / sobota
Mi się osobiście nie podoba, ale to kwestia gustu.
26 stycznia 2013, 14:52 / sobota
do dupy, zla akustyka jest na takie cos na PGE, wyjdzie to tak jakby spiewalo to 10 tysiecy narabanych piknikow
26 stycznia 2013, 15:19 / sobota
A ja myślę, że mogłoby wyjść podobnie jak to: odnośnik
Tylko, że lepiej :))).
26 stycznia 2013, 16:55 / sobota
Nie chujowa akustyka tylko trzeba mieć choc odrobine słuchu i wyczucia melodii.
Niestety pokolenie murzyńskiego łomotu woli bebenki.Kiedys to sie spiewalo bo i muzyka była inna...no i w szkole tez uczyli śpiewania:-)ale inne czasy i ludzie wiec stare kawałki po prostu nie przejdą a szkoda.
26 stycznia 2013, 17:09 / sobota
Dokladnie ziom :-)
Dzisiejsza mlodziez zapierdala jak na wyscigi,a ten rytm,to az sie plakac chce.
Nawet hymnu sie nie chce sluchac,bo jedni sa jeszcze w pierwszym wersie,a inni w polowie drugiego.
Szkoda gadac.
Pozdrawiam i do zobaczyska na szlaku,bo na bandycka arene mam wyjebane.
26 stycznia 2013, 17:17 / sobota
Hej Czarny!A może i na T29?Kto wie,,;-)pozdrawiam!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.275