Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 102/115

26 stycznia 2013, 18:35 / sobota
Gdyby się udało osiągnąć ten poziom co Irlandczycy z Hiszpanią.. ehh to jest zbyt piękne
26 stycznia 2013, 18:37 / sobota
Dzisiejsza młodzież to ,dzisiejsza młodzież tamto ;)
Zamiast płakać nad przeszłościom ,wpadnijcie na młyn tworzyć przyszłość ;)
Nie wina młodzieży ,że musieli uczyć się od podstaw młyna bo starych do śpiewania nigdy na Lechii nie ciągnęło ;)
Nawet 30 osób z takim doświadczeniem może zmienić jakość śpiewu kilku tysięcy młodzieży. Wystarczy chcieć ,a nie sentymentalne podróże urządzać sobie przy wódce w pubie :D
26 stycznia 2013, 18:47 / sobota
są młodzi, którym się chce śpiewać poprawnie i prosze mi tu nie uogólniać ;)
26 stycznia 2013, 18:49 / sobota
Jestem jak najbardziej za,zeby Stara Gwardia byla w mlynie.Nigdy nie kupywalem karnetow,czy biletow gdzie indziej i jak dobrze pamietasz z realu,zawsze mowilem,ze nawet z laska w reku bede wisial na plocie w mlynie :-)
26 stycznia 2013, 19:44 / sobota
Jak tak dalej pójdzie to laskę będziesz musiał zostawić w depozycie bo jako broń będą traktować ;)

Naprawdę jest sporo starych pieśni które dałoby rade wprowadzić ponownie na stałe do repertuaru .Tylko najpierw trzeba zebrać starych pierników w jedno miejsce ,polać wódeczki i nagrać ,tak by młodzież sobie posłuchała w internecie .

Na meczu zagonić ich w środek młyna ,a efekt sam przyjdzie :)
26 stycznia 2013, 19:58 / sobota
Na brudnych paznokciach usiedlismy na starych smieciach, zebralismy sie, wodeczka byla (przed) i co? na 20 minut starczylo?
26 stycznia 2013, 20:03 / sobota
Akustyka ma tu małe znaczenie, choć nic nie przebije jak doping brzmiał na T29. Idąc z tramwaju przez park już słyszałem doping i z ciarkami szedłem na stadion. Co do dopingu na PGE- jest słabo w porównaniu do T29. Gdzie są takie przyśpieweczki jak Zieleń trawy oraz biel, Lechia biało-zieloni i reszta prostych i melodyjnych. Poza tym młynowy moim zdaniem powinien przypominać co chwile żeby śpiewać równo. Jak czasem stoje obok kogoś kto ewidentnie nie łapie rytmu stadionowej przyśpiewki to aż wre w środku... To nie jest muzyka jazzowa tylko stadion :D Wszystko jest proste i melodyjne. Jak Irlandczycy potrafili pięknie zaśpiewać na PGE to my Lechiści też potrafimy. Może mniej alkoholu co niektórzy przed meczem... Albo ćwiczyć w domu z metronomem ;))
27 stycznia 2013, 02:14 / niedziela
odnośnik akcja Barcy, ale obrona Celticu gra piłe na wyjazd i od razu doping... coś pięknego. przydałoby się, żeby młynowy dopasowywał doping do akcji na boisku bo nie wiem czy każdego jara tłuczenie paru przyśpiewek jak mantry przez 90 minut? Słyszycie melodyjność ich głosów? Piją pewnie więcej od nas a i tak umieją wydobyć z gardła ładne dźwięki. No i jak publika od razu łapie motyw po czym cały sektor i coraz głośniej śpiewają.
27 stycznia 2013, 11:54 / niedziela
I tak w sumie powinno być. Przeciwnik ma rzut rożny, długo piłkę - nieustanne gwizdy, buczenie. Przejmujemy, zmienia się sytuacja na boisku i od razu mega doping. W końcu chodzi o to by mieć wpływ na wydarzenia boiskowe. Ale na ten moment wszyscy w Polsce śpiewają na jedno kopyto ciągnąc długo przyśpiewki. "Niech sobie grają, my śpiewamy swoje" ;))
27 stycznia 2013, 12:35 / niedziela
Właśnie dlatego warto się postarać i mieć najlepszy doping w Polsce.
27 stycznia 2013, 12:55 / niedziela
27 stycznia 2013, 17:29 / niedziela
Rati - porównaj sobie frekwencje Celticu z frekwencją Lechii to raz . Dwa ,że spójrz ile tam osób śpiewa , a ile u nas ( nawet w młynie ludzie czasami stoją i tylko coś tam mruczą )

Jordan - "W końcu chodzi o to by mieć wpływ na wydarzenia boiskowe. Ale na ten moment wszyscy w Polsce śpiewają na jedno kopyto ciągnąc długo przyśpiewki. "Niech sobie grają, my śpiewamy swoje" ;))"

Czyli nie można śpiewać "A na drzewach ..." albo " Raz sierpem .." bo to nie ma związku z wydarzeniami na boisku ? Właśnie to jest fajne , że bluzgamy na przeciwników , śpiewamy przyśpiewki niezwiązane z meczem itp .
Legia-Lechia listopad 2011 czy Bogdanka Łęczna - Lechia sierpień 2012 to takie dwa przykłady , które sobie przypomniałem na szybko , gdzie mieliśmy zajebisty doping ( chodzi mi o przyśpiewki,bluzgi)
Pozdrawiam
27 stycznia 2013, 17:56 / niedziela
Festiwal bluzgów to był na Konwiktorskiej ze trzy lata temu:)
27 stycznia 2013, 19:56 / niedziela
Zgadzam się z tym co napisałeś ale wydawało mi się, że mówimy o meczach domowych. To tu publika ma porwać piłkarzy do zwycięstwa. Bluzgi, antykomunistyczne hasła, ok ale mówię tu np. o sytuacji gdzie przeciwnik pod naszym młynem ma rożnego a my ciągniemy Lechia biało-zieloni albo rzut wolny dla gości a my Lechia Gol ;))
Zaangażowanie w doping jest coraz większe, to cieszy ale można to lepiej ukierunkować. Można się spierać, że mamy inny temperament niż południowcy czy ktokolwiek inny, że często nie ma tej żywiołowości ale tym bardziej akurat śpiewanie nie pod sytuacje na boisku, "prostej" nie poderwie.
Wyjazdy to inna bajka, często są inne priorytety na trybunach jeśli chodzi o doping ;)
również pozdrawiam
27 stycznia 2013, 20:59 / niedziela
jak ja uwielbiam kibiców Lechii :)

Mamy najlepszy doping od wielu lat ,najliczniejszy młyn od wielu lat ,najlepsze oprawy od wielu lat ,najlepszych prowadzących od wielu lat (autorytet i chęci) ,
chuliganów na stałym najwyższym poziomie w Polsce ,bardzo porządne wyjazdy .
Ale kurde ciągle nam mało dlatego dla mnie jesteśmy najlepsi ,a na pewno będziemy jeszcze lepsi :)

Ja wiem że w pamięci pozostają tylko te wspaniałe chwile ale trochę obiektywizmu Starej Gwardii by się przydało :) Szczególnie mają w pamięci lata 90 ,nie wspominając już o naszym Lechia Style ;)
Zobaczcie że u nas ludzie dopiero uczą się trybuny dopingowej i może być tylko coraz lepiej .
Na ta rundę najważniejsze dla mnie to tak jak ktoś zauważył większy kontakt boisko-trybuny no i powrót naszej pieśni "Najwspanialszy klub na świecie". Przecież to wstyd że została zupełnie zapomniana ,a dla wielu starych uważana za nasz Hymn .

wersja w wykonaniu Wisełki:
https://www.youtube.com/watch?v=kFmB5hpeS-c

nie jakieś Bałkany ,Celtic czy inni ... wyspiarzami nigdy nie będziemy .
27 stycznia 2013, 21:20 / niedziela
Jeśli przyjmie się przyspiewka proponowana na Lechia.net to chyba trzeba będzie przeszukać piwnice w celu odnalezienia starej kurtki typu flyers.
I tak jak pisze Dżihad,"Najwspanialszy klub" powinien obowiązkowo znaleźć się w naszym repertuarze.
27 stycznia 2013, 21:41 / niedziela
incognito - i jeszcze wrócić na T29 . Jak dla mnie pełnia szczęścia
27 stycznia 2013, 21:48 / niedziela
Motyw z flekami ciekawy. Wiele osób pewnie ma je gdzieś zakurzone w szafach, piwnicach itp. Chociaż z drugiej strony już to widzę jak kilkunastolatek z włosami na pazia zakłada fleka większego niż on sam.
27 stycznia 2013, 21:58 / niedziela
To może do tego wszystkiego jeszcze zaśpiewać Wśród nocnej ciszy?
27 stycznia 2013, 22:00 / niedziela
A po co?
27 stycznia 2013, 22:06 / niedziela
a bo tak powiało nostalgia
16 lutego 2013, 19:22 / sobota
odnośnik

Zagrzejmy Łolembo w ten sposób do walki !
20 lutego 2013, 11:57 / środa
Dobry filmik. Jak widać z przyśpiewek na 2 głosy można dużo wyciągnąć. Jak jedziemy np. zamiast 2 razy "Wygramy wygramy wygramy" z 10 to od razu wszyscy jada na maxa, nawet jak to by był 20 raz. A co do końcówki filmiku, to przypamniała mi się przyspiewka- "Kto tak gra, kto tak gra, jak my gramy?
Oczywiscie B.K.S. kochany."
Przed końcem rundy jesiennej weszło "Wczoraj obiecałaś mi na pewno" i dobrze to nam wychodzi, a może być jeszcze lepiej, więc z innymi starszymi dobrze by było pokombinować.
27 lutego 2013, 11:41 / środa
Może w końcu w piątek rykniemy "Morze Nasze Morze"?!
Wiem że były już takie propozycje ale może w końcu się uda.

Starsi pewnie pamiętają z apeli szkolnych czy koloni;) a młodsi nie powinni mieć problemu z przyswojeniem jednej zwrotki i refrenu:)

Morze, nasze morze,
wiernie ciebie będziem strzec, będziem strzec!
Mamy rozkaz cię utrzymać,
albo na dnie, na dnie twoim lec,
albo na dnie z honorem lec, z honorem lec, z honorem lec.

Żadna siła, żadna burza,
nie odbierze Gdańska nam.
Nasza flota, choć nieduża,
wiernie strzeże portu bram.

Morze, nasze morze,
wiernie ciebie będziem strzec, będziem strzec!
Mamy rozkaz cię utrzymać,
albo na dnie, na dnie twoim lec,
albo na dnie z honorem lec, z honorem lec, z honorem lec.

Wydaje mi się że kiedyś drugi wers refrenu śpiewano "będziem ciebie wiernie strzec, wiernie strzec!" ale może coś pomerdałem;)

Aejaejao!!!
27 lutego 2013, 11:55 / środa
Dobrze i się wydaje - druga wersja jest poprawna.
1 marca 2013, 01:26 / piątek
Zgadza się ,, Będziem ciebie........." Kiedyś to śpiewaliśmy w wojsku idąc na stołówkę ! A za płotem Lechijka grała mecz wyjazdowy z Igloopolem ( 1990 r ) . Jezuuuu ! Jak mi gul skaka ł! Akurat to mogę zaśpiewać z przytupem ! Na pohybel tamtej chwili :)
2 marca 2013, 03:54 / sobota
odnośnik
Kurwa ludzie wolniej .Szkoda mi to mówić ale sam chym to już jest bełkot.
2 marca 2013, 03:57 / sobota
*hymn
2 marca 2013, 04:00 / sobota
*hymn
10 marca 2013, 19:01 / niedziela
Jako że gramy z Koroną, to możemy pozwolić sobie na więcej luzu, może się czegoś nowego nauczyć, coś przypomnieć i poprawić. Warto by było pocisnąć trochę przy rozdzielonym młynie na pół takie rzeczy jak "To my kibice z Gdańska", "Kto dzisiaj wygra?" i końcowe lalalalalala lalalalalalala cały młyn, HSV czy coś innego prostego na początek, przez co DUŻE ciśnienie sie wytworzy w młynie, aby któraś strona była głośniej. Oczywiście wszyscy do środka i jaaaazda z kurwami !
12 marca 2013, 20:37 / wtorek
nie wiem czy w waszych sektorach tez macie takie osoby, ale na P, gdzieś w okolicy 30-go rzędu siedzi pewien idiota, który równo z gwizdkiem początkowym zaczyna bluzgać na naszych zawodników. rozumiem, że grają padaczkę itp., ale bez przesady, chłop wyzywa naszych od ciot, pedałów itp. 90 minut non stop. po co tacy ludzie przychodzą na mecz? ręce opadają...
12 marca 2013, 20:43 / wtorek
Wytłumacz mu to na meczu, a nie płaczesz na forum. Over!
12 marca 2013, 20:48 / wtorek
sam mu to wytłumacz, zamiast płakać, ze ktoś pytanie na forum zadał.
12 marca 2013, 22:05 / wtorek
To może zamiast zadawać pytanie na forum zapytaj "u źródła" po co przychodzi?
12 marca 2013, 22:25 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 marca 2013, 22:41 / wtorek
w czym złamałem regulamin?
12 marca 2013, 22:51 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 marca 2013, 22:58 / wtorek
Milczenie jest złotem .
Nie drąż tematu proszę...
12 marca 2013, 23:11 / wtorek
W tym przypadku milczenie jest raczej wyrazem obojętności. Ale ok. Widzę, że się nie przebiję więc koniec.
9 kwietnia 2013, 20:28 / wtorek
odnośnik

mam nadzieje, że doczekamy się tego w końcu u nas !!!! liczy się jakość, nie ilość!!!!!
10 kwietnia 2013, 19:57 / środa
Ostatnio na meczu z Wisełką, przesiadłem się wraz z kumplem po 1 połowie na drugą stronę młyna (maks 10 rzędów nad młynarzami) Jak wiemy był ścisk, także podpierdoliłem komuś "miejscówkę". Po kilku minutach przyszło dwóch "nowoporcików" (nie obrażając normalnych ludzi z tej dzielnicy) tj. biała czapeczka na czubku głowy, dresik adidasa, wiek koło 17 lat. Byli oni z "dziewczynami". Oczywiście zaczęli kozaczyć, że to ich miejsce, że mamy wypierdalać i co tylko. Zostali zignorowani, po czym przez pół godziny szukali kumpli, którzy mogli by im pomóc, oczywiście nie śpiewając, nie klaszcząc, tylko randkując. Na 10 minut przed końcem, jeden gościu z rzędu za nimi dość kulturalnie poprosił ich o dopingowanie chociaż w końcówce. Odpowiedź rzeczonych dżentelmenów była dość zaskakująca i szczera. "My możemy robić co chcemy, dziś jesteśmy z dupami i jebie nas co nam gadasz". Powinni byli powiedzieć "dziś (i zawsze) jesteśmy dupami" Byłoby szczerze do bólu. Dlatego jak najbardziej jestem za tym, żeby uskutecznić to co będzie na Wisełce od meczu z Legią. Pozdro dla normalnych o biało-zielonych sercach!
10 kwietnia 2013, 20:06 / środa
Swoją drogą świetny doping na dzisiejszym meczu braci we Wrocku. Po jednej stronie młyn, a po drugiej stronie dzieci, które odpowiadają, ba, same intonują :)
10 kwietnia 2013, 21:23 / środa
Po takiej odpowiedzi jaką usłyszałeś powinieneś przypierdolić jednemu czy drugiemu w ryj. Stadion, a w szczególności młyn to nie miejsce na randki czy inne tego typu przypadki.

Na ostatnim meczu sam upomniałem jednego dziwoląga w kurtce Manchesteru i czapce barcelony. Kurwa, to Lechia czy jakieś pedalstwo zagraniczne?

Nie bójmy się reagować. Na początek kulturalnie. Jak to nie pomoże to "mocniej".
11 kwietnia 2013, 01:16 / czwartek
Kiedyś zareagowaliśmy. Na T29 w meczu z Kmitą. Słowo przeciwko słowo, pięść przeciwko pięści, a koniec końców (nie bezpośrednio) dostaliśmy zjeby, że brat bije brata i że jesteśmy skurwysynami...
11 kwietnia 2013, 02:35 / czwartek
To całkiem inna bajka była ta awantura z Kmitą
11 kwietnia 2013, 07:22 / czwartek
Takich zachowań nie brakuje. Na sektorze pomiedzy mlynem a vip w meczu z wisłą pierwsza połowa bez dopingu, przy akcji naszych pilkarzy koleś się zerwał Lechia Gdańsk! Lechia Gdańsk! Lechia Gdańsk! a typ obok w ubiorze bardzo podobnym gdzie cytował kolega powyzej napierdziela typa z piąchy po twarzy obok stewarda a steward parzy i się śmieje. Ok nie miało byc dopingu itp ale chyba nie on jest od rogrzeszania pozostałych. Jest troszke tych turbo-kozaczków.
11 kwietnia 2013, 08:58 / czwartek
Reakcja była prawidłowa. Niech się cieszy, ze zakończyło się tylko piąchą w ryja.
11 kwietnia 2013, 09:54 / czwartek
właśnie to jest to, o czym mówiłem. chlorów i nażelowanych którzy nie mają NIC wspólnego z Lechią trzeba poprostu 'transferować' na inne sektory lub poza stadion. wszyscy na czarno, 0 dopingu a tu baran jeden czy drugi przychodzi i kolorowej kurtce, drugi żur drze morde, albo jeden się pyta "o co chodzi z tą oprawą". no ręce mi opadły.
11 kwietnia 2013, 13:10 / czwartek
To jest wszystko stąpanie po cienkim lodzie. Z jednej strony ,100% racji, że o jakość młyna trzeba dbać. Z drugiej zachęcanie do lania po ryjach spowoduje ,że zaraz znajdą się samozwańcy ,którzy będą chcieli się wykazać i znalezc sobie po prostu słabszego ,a brak dopingu to będzie pretekst To się dobrze nie skończy. Jak już to do takich rzeczy wskazane osoby z chłodną głową.
11 kwietnia 2013, 13:44 / czwartek
No i właśnie o to chodzi. Jeden pryszczaty z drugim pomyślą, że wszytko im wolno i dopiero zaczną się dymy... Wyselekcjonujmy z 5 ogarniętych chłopa i tyle :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.049