Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 103/115

15 kwietnia 2013, 08:41 / poniedziałek
Bardzo mi sie podobał wczoraj sposób prowadzenia dopingu przez Panów Młynarzy, dobra bajerka, gadka o rywalizacji, trafne uwagi jak ta np już po meczu że jedna strona się uaktywniła dopiero po meczu bluzgając na Jage a w meczu słabiutko z dopingiem. Niepotrzebnie tylko młynarz przegranych w dopingu;) wrzuca od bab bo naprawdę panie i to w różniastym wieku zdzierają gardło lepiej niż niejedna męska część sektora:P

Aejaejao!!!
15 kwietnia 2013, 11:33 / poniedziałek
Do wpisów na poprzedniej stronie.

Panowie racja jestem za "temperowaniem" jednego z drugim.

Swoją drogą ja tego nie rozumiem. okej są tańsze bilety w tym sektorze ale idziesz na sektor dopingowy to śpiewasz.

Idziesz do sklepu zoologicznego po karme dla psa a nie po frytki dla siebie proste.Tak samo z sektorem....
15 kwietnia 2013, 12:09 / poniedziałek
https://www.facebook.com/photo.php?v=5224073711342 32

"HSV" - patrząc z perspektywy prasówki - wypadło naprawdę dobrze.
15 kwietnia 2013, 13:35 / poniedziałek
trzeba poprostu non stop wpajać ludziom gdzie są i jakie zachowania są porządane a jakie nie. pajac jeden z drugim kilka razy pod rząd usłyszy, kilka słów jak wczoraj i albo zacznie zdzierać gardło albo zmieni miejsce. i o to chodzi. nie żeby zniechęcać ale niektórzy to poprostu są niereformowalni i takich trzeba się pozbywać. wyzywać piłkarzy potrafią głośno albo wspierać drużyne to już wielkim chuliganom nie przystoi.
15 kwietnia 2013, 22:12 / poniedziałek
Może i fajnie to wszystko wygląda z daleka na filmikach i zdjęciach, ale to obraz ogólny. Jeśli stoi się tam w młynie i widzi niektóre przypadki to ręce opadają. Stało obok mnie dwóch 15-16 latków, którzy z 2/3 razy zapalili. Śpiewali kiedy im się chciało, raczej gadali między sobą. Bez szalika ani czegokolwiek innego związanego z barwami/zgodami. Bez problemu siebie słyszałem. Jak takie coś wyeliminować?
15 kwietnia 2013, 22:25 / poniedziałek
Rozumiem, że nie zainterweniowałeś?
15 kwietnia 2013, 22:41 / poniedziałek
Ogólnie dobrze by było aby młynowi na każdym meczu tak interweniowali. Ważna też kwestia ubioru, "barwy a nie jaskrawe pedalskie kurtki".
15 kwietnia 2013, 22:49 / poniedziałek
2 razy powiedziałem im ładnie żeby śpiewali jak zagadali "czy to moja czapka leży". No ale co? Musiałbym im dać z liścia i pewnie i to by nie pomogło tylko doszło by do jakiejś spiny.

Da się jakoś zorganizować identyczny ubiór? Jakoś na Legii mogą ubrać się na biało, na Wiśle na czerwono, na Śląsku na zielono itd. A u nas jeden na żółto, ktoś obok na niebiesko, ktoś jeszcze pomarańczowy...
15 kwietnia 2013, 23:18 / poniedziałek
a my jesteśmy Lechia! żadnych takich akcji... doping teraz jest w porządku ale...ale wałkowany tu wiele stron wcześniej. poszukaj wpisów pana Verde w tym temacie. polecam i pozdrawiam ; )
16 kwietnia 2013, 04:00 / wtorek
Szalik w młynie powinien być obowiązkiem, no ale niestety nie każdemu się przetłumaczy.
17 kwietnia 2013, 09:13 / środa
Na pewno na ostatnim meczu nie wyszła nam przyśpiewka gdzie pół sektora śpiewa "Gdańska" drugi "Lechia". Nie dosyć, że kopia Lecha, to gorzej to wyszło niż u Lecha nawet na wyjazdach.. Ogarniając tą przyśpiewke trzeba każdego oglądacza nakręcić bo inaczej nie ma to wszystko sensu. Polecam obejrzenie filmików z dopingu Amici u siebie lub chociażby ostatniego meczu z Piastem na wyjeździe.
17 kwietnia 2013, 09:19 / środa
A ja bym proponował trochę zwolnić tempo, zmienić bieg, bo co druga pieśń/przyśpiewka na czele z hymnem jest śpiewana za szybko:/
Druga sprawa to oczywiście żeby cały sektor zdzierał gardło!
A tak poza tym to jest bomba:)

Aejaejao!!!
17 kwietnia 2013, 14:02 / środa
marcelo, chuj mnie obchodzi jakiś lech czy amika.. i jeśli przeciąganie Gdańska - Lechia jest dla Ciebie kopią to ja na prawdę gratuluję.. :-)

I fakt, zdecydowanie za szybko!
17 kwietnia 2013, 16:34 / środa
kopia...ahahhaah. padłem. a tak przy okazji, to taki wielki stadion mamy, a pedał jeden z drugim przychodzi specjalnie na młyn, żeby pomilczeć albo pogwizdac na naszych. cisnąć frajerom co mecz, może (oby) w końcu się ogarneli i zdzierali gardło albo zmienili miejsce.
17 kwietnia 2013, 17:27 / środa
To co mamy robić skoro same uwagi nic nie dają? Słowne przemawianie nie daje efektów.
17 kwietnia 2013, 17:33 / środa
Dać w ryj albo nie wiem.. np podejść pod gniazdo.. wtedy gniazdowi upomną tych co nie śpiewają.. może zrobi im się głupio i albo wyjdą albo zaczną śpiewać..
17 kwietnia 2013, 17:48 / środa
@1945

to nie jest gdynia gdzie latają ze wszystkim na skargę. a dawane w łeb może przynieść odwrotny skutek. raz dla przykładu ok, ale na pewno jebanie takich ogórasów (jak w niedziele) mecz w mecz ze wskazaniem konkretnie palcem, może jednemu z drugim się zrobi głupio. no i napewno w dobie internetu tutaj też trzeba uczyć ludzi, i ciągle przypominać gdzie są i jak należy się zachowywać! brzmi to napewno troche śmiesznie ale dużo nowych twarzy potrzebuje czasu żeby się ogarnąć.
17 kwietnia 2013, 18:00 / środa
W sumie racja. Sami musimy to ogarnąć. Nie bać się zwracać uwagę.
17 kwietnia 2013, 19:24 / środa
Nie wiem jak to na wyspach i kasach wygląda bo udaję się tam tylko raz na sezon by kupić karnet. Ale czy jest tam informacja że sektor zielony jest sektorem dopingowym ? Ba powiem więcej by Panie które sprzedają bilety informowały kupujących na jaki sektor się udają.
17 kwietnia 2013, 19:34 / środa
niby tak, ale gdyby takie informacje udzielali ludzie na wyspach i w kasach to byśmy z siebie zrobili pośmiewisko, moim zdaniem.
17 kwietnia 2013, 19:38 / środa
Wystarczy nad mapką z wglądem gdzie znajduję się dany sektor, żeby pojawiła się informacja, że sektor Zielony jest sektorem dopingowym.
17 kwietnia 2013, 19:48 / środa
Wystarczy dać gwiazdkę odnośnik
17 kwietnia 2013, 21:43 / środa
Gadaniem na forum nic się nie zmieni. Jeżeli miałyby zajść jakieś zmiany to Lwy Północy powinny zadziałać. Sytuacja w młynie powinna być pod panowaniem "twardej ręki" , a u nas takiej brakuje.
17 kwietnia 2013, 21:50 / środa
Lwy to Lwy tamto. Od wszystkiego juz sa Lwy??? Czy juz tak sie poprzyzwyczajali wszyscy ze nic nie trzeba robic samemu bo Lwy ogarna zadzialaja itd.?? Rozumiem ze jest to Stowarzyszenia nas reprezentujace ale wszystko ma swoje granice.

PS. Czekam na Literke B oraz na czestsze Zielono Bialo Zieloni. :)
17 kwietnia 2013, 21:55 / środa
Że niby co maja zrobić,rozstawić się po sektorach i wyłapywać tych co nie dopingują???
Każdy z nas widząc kolesia który obok siedzi cicho powinien wytłumaczyć w jakim jest sektorze i co tu się robi.
17 kwietnia 2013, 22:45 / środa
Ale niestety najczęściej to jest jakaś gimbaza w stylu "typowy seba", która przyjdzie na mecz bez barw żeby sobie zapalić w trakcie połowy z 3 razy papierosa. Jeszcze kucali żeby ich gniazdowi nie widzieli...
17 kwietnia 2013, 23:40 / środa
Bergamp z tego co pamiętam masz 18-lat i drugi raz na meczu byłeś czy jakoś tak
Wszystko ci się nie podoba, nie taki kolor kurtek , ktoś pali , ktoś nie reaguje, inny nie spiewa albo nie ma szalika. Myślę ,że powinieneś stanąć na najbliższym meczu na gniezdzie i wytłumaczyć co kto ma robić. Młyn wygląda dobrze i "ulepszanie" go na siłę może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego zwłaszcza jak temat będą omawiać Bergkampy

ps.ja też poproszę literkę o ile to nie kłopot
17 kwietnia 2013, 23:52 / środa
Jakiś problem? Czy to ma jakieś znaczenie, który raz byłem na meczu? Według mnie nie. Bo postawa osoby, która przyjdzie na młyn bez barw, pali papierosy i prawie nic nie śpiewa chyba zasługuje na krytykę i powie to każdy niezależnie od ilości wyjazdów, meczów w młynie i Bóg wie czego jeszcze.

Po drugie następnym razem bądź bardziej rzetelny i ogarnij dokładnie moje posty zanim coś napiszesz. O dopingu na Koronie i Jagielloni wyraziłem się pozytywnie. Czyli jednak coś mi się podoba. "ktoś nie reaguje" - WTF? Weź jakoś rozwiń swoją wielką myśl bo za nic nie mogę jej zrozumieć.

Szczerze mówiąc, nie chce mi się dalej pisać tego postu. I tak wiem, że mam rację, a Ty masz jakieś nieuzasadnione pretensje i widzisz rzeczy, których nigdy nie napisałem.

Rewolucje przeprowadzane przez ludzi typu edwinysopoty - nikt nowy nie ma prawa dołączyć do młynu bo z początku będzie miał na swoim koncie tylko kilka meczów. No i nie ma prawa dodać najmniejszej uwagi. Życzę Ci drogi, żeby na Podbeskidziu Tobie też 2 kolesi cały czas fajczyło przed nosem. No chyba, że palisz. Ale mi ten zapach przeszkadzam.
18 kwietnia 2013, 00:11 / czwartek
trojmiasto.pl się tu robi, uroki PGE, szkoda bo lubię to forum
18 kwietnia 2013, 00:26 / czwartek
Błyskotliwa odpowiedź.

Nie podoba mi się, że masz do mnie takie uprzedzenie. Liczyłem na jakieś porozumienie i konwersację, ale chyba się zawiodę.
18 kwietnia 2013, 01:12 / czwartek
Doping na ostatnim meczu dawał rade:) Bardzo mi się podobało jak młynarz po stracie 3 bramki przypomniał w kilku żołnierskich słowach, że się nie poddajemy i w tamtym momencie pokazaliśmy wycinek charakteru Lechii i była podwójna siła, o to chodzi.
Na marginesie, przy ogólnie słusznych staraniach, aby nasz doping był cały czas głośniejszy, równiejszy, prowadzony bez przestojów itd., chciałem zwrócić uwagę, abyśmy nie zapomnieli o elemencie Lechia style:), polegającym na odpowiednich reakcjach na to co się dzieje na boisku i w odpowiednich momentach pociągnięciu naszego zespołu, co świetnie wychodziło na T29. Starsi kibice zawsze swietnie potrafią wyczuć te momenty i dobrze aby młyn też się tego nauczył, tj. szybkiej zmiany przyśpiewki, zaprzestania jej na rzecz gwizdów, podwójnego ryknięcia itp. reakcji. Myślę, że wiadomo o co chodzi.
18 kwietnia 2013, 03:24 / czwartek
Widzisz Bergamp mam problem. Jesteś jak wirus , na razie jeden ,ale pojawią się kolejni dwumeczowcy i jaka wówczas będzie różnica między wypowiedzią tu , a komentarzem pod artykułem w trojmiasto.pl? Jak mówiłem lubię to forum i szanuję za możliwość rozmowy z ludzmi , którzy mają swoje lata na stadionie, których znam bezpośrednio albo ze słyszenia lub widzenia, albo po wypowiedzi widzę ,że Lechia to nie dwutygodniowe hobby. Nie znudzi Ci się zaraz to za jakiś czas chętnie posłucham Twojej opinii o dopingu. Na dziś sobie daruj. Nie odpisuj
18 kwietnia 2013, 09:42 / czwartek
Taki mały off... ale nie do końca
Pewnie wielu z was oglądało wczoraj pp Wisła - Śląsk.
I jak doping podobał się, czy nie ???

U nas przy meczu o stawkę i takim dopingu zgodowym na 2 strony to połowa ludzi spazmów by dostała i płaczu, że jak to tak nie można bo mecz to mecz, a zgoda za stadionem...
(zresztą mieliśmy coś takiego na Traugutta 2:4), że jak można dopingować rywala, że za dużo itd. ???

Można ? Można !!!
Właśnie DWIE nasze zgody pokazały że można się zajebiście bawić razem na dobrym poziomie w meczu o stawkę bez narzekań, że za dużo dopingu dla gości czy coś ?
Piłkarze to najemnicy i tak na prawdę w obecnych czasach ten doping ich średnio robi, więc kibice powinni robić na stadionie co swoje.

I wszyscy do Wrocławia niezależnie od tego czy jest ok czy relacje może słabsze.
Wyjazd to wyjazd i mam nadzieję bez żadnych dziwnych zagrań z obu stron.
18 kwietnia 2013, 10:56 / czwartek
O co ci chodzi Duce z tym, że relacje słabsze i o jakich zagraniach mówisz?
18 kwietnia 2013, 12:08 / czwartek
Śpiewajmy troszkę wolniejszym tempem i równym. Najlepiej wsłuchać się w bębny bo góra śpiewa nie równo z dołem i robi się szum.
18 kwietnia 2013, 15:43 / czwartek
edwinsopot - jestem ciekawy czy w rzeczywistości też byłbyś taki elokwentny.

Jesteś po prostu żenujący. Ty coś piłeś ostatniej nocy? Chłopak ma 18 lat, chodzi na Lechię (na razie zaczyna bo wcześniej mieszkał daleko więc najzwyczajniej w świecie nie mógł), wyraził swoją opinię na temat dopingu (do czego ma prawo) i była ona pozytywna. Czytaj ze zrozumieniem profesorze edwinie. Nie podobało mi się tylko to, że dwójka młodych chłopaków bez przerwy paliła przy mnie papierosy, co przeszkadzało całemu otoczeniu, i nie zachowywała się tak jak jest wskazane na trybunie dopingowej. No ale dla Ciebie jestem jakimś "wirusem". Tak, Lechia to moje dwutygodniowe hobby. Z pewnością chce mi się dojeżdżać, płacić pieniądze za bilety itd. To czemu nie chodzę na Arkę? Według Ciebie powinienem chodzić na Lechię od wieku 2 miesięcy? To jest po prostu ułomne, żeby dyskryminować osobę tylko z racji tego, że była na niewielu meczach (a chodzi przecież stale) i jest młoda.

Poziom wypowiedzi z trojmiasto.pl? Według mnie piszę poprawnie, ale teraz po prostu za szybko i zbyt impulsywnie. Nie wiem czego chcesz, może wikipedię skopiować? Radzę Ci zająć się swoim poziomem pisania. W liceum byłeś laureatem olimpiady języka polskiego?

Miło mi, że podoba Ci się to forum. Masz tutaj swoich ziomków, a takie wirusy i odpadki jak ja Ci przeszkadzają. Proszę bardzo. Jak dalej będziesz mi dawał do zrozumienia, że to Ty i Twoi wielcy znajomi (swoją drogą ciekawe jaki mają do Ciebie stosunek w rzeczywistości...) są jedynymi słusznymi kibicami Lechii, to sobie podaruję udzielanie się tutaj.

Czekam jeszcze na Twoją opinię odnośnie moich spodni, butów... bo Ty w końcu wszystko wiesz.
18 kwietnia 2013, 16:15 / czwartek
ok
18 kwietnia 2013, 16:20 / czwartek
Jesteś wirusem i odpadkiem. Przeszkadzasz nam, jedynym słusznym kibicom Lechii!

A teraz się zastosuj do swoich własnych słów.

Pokolenie nowego millenium, próbujące nastawiać kibicowską rzeczywistość przez fora internetowe... normalnie "ludzie żyją tym"!

Wyjdź kurwa z internetu i pogadaj z ludźmi na podwórku lepiej.
18 kwietnia 2013, 17:20 / czwartek
Tak, próbuję ustawiać doping poprzez internet. W takim razie czemu jestem jedyną osobą z tych 103 stron w tym temacie, do której macie pretensje?

Chciałem tutaj kogoś poznać, coś popisać. Jak widać - nie można. Masz 18 lat i nie lubisz dymu papierosowego, to odłącz się od internetu i najlepiej nie przychodź wcale na mecze. Zaczynam wątpić w naszych kibiców. Patologia...

Żegnam.

PS. Do redakcji - jeśli jest opcja to usuńcie moje konto. Po co innym to tutaj czytać.
18 kwietnia 2013, 17:38 / czwartek
Bergkamp kibic Lechii nie zachowuje sie jak baba i nie drze focha z byle powodu.
Nie masz argumentu i juz sie obrazasz?Fakt- tak jak napisał Stara Szkoła -przez internet nie nauczysz sie życia,wyjeb komputer,leć na podwórko pogadaj z kumplami(nie chodzi o tych wirtualnych z pejsbuków,skajpów i innych jebanych wynalazków)- to moze jeszcze coś zrozumiesz.Bez urazy pozdrawiam
18 kwietnia 2013, 17:42 / czwartek
Patrzę na aktualne obłożenie sektorów W i V na najbliższy mecz . Wychodzi mi, że w jednym jest ok 520 wolnych miejsc a w drugim 620. nie wiem ile jest tam dokładnie miejsc ale koło 1000 w każdym - wniosek jest taki (może błędny), że karnety na zieloną (a konkretnie W i V) wykupiło około 1000 jedynie słusznych kibiców Lechii (na prostą wykupionych jest więcej karnetów ale to są niesłuszni kibice chyba bo nie kupili na zieloną). Rozumiem, że jak ktoś kupuje karnet na zieloną to wie dokąd się wybiera i dopinguje jak trzeba. Więc gdyby jeszcze 1000 słusznych kibiców kupiło karnet to niesłuszni, nieświadomi i niekibicujący cały czas pikniki nie mieliby szansy na zakup biletu na zieloną gdyż miejsca byłyby zajęte. Pytanie czemu się nie znalazło jeszcze 1000 chętnych jedynie słusznych kibiców na karnety na W i V ? 15 meczów po 20 PLN to 300 PLN za rok (w max wariancie), mniej niż złotówka dziennie więc nie jest to chyba duża cena za pokojowe pozbycie się niepożądanego elementu z zielonej poprzez legalne ograniczenie podaży na wzmiankowaną trybunę.
18 kwietnia 2013, 18:05 / czwartek
Nie zrażaj się Bergkamp, z tego co kojarzę z jakichś wpisów to Edwin nie był starszy niż Ty gdy zaczynał chodzić na Lechię, ze strony SS to szydera, więc nie bierz osobiście, ale jednak przemyśl co napisał.

Masz zapał, ale zamiast krytykować i próbować zmieniać świat zalicz wpierw więcej meczy, dopinguj z całych sił, koniecznie jedź na wyjazd – tam poznasz ludzi, nie na forum.

Do zobaczenia w najdalszej dzielnicy WMG.
18 kwietnia 2013, 18:25 / czwartek
Pierwsze mecze to byłem nawet dużo młodszy . Nie w tym rzecz. Nie przyszło mi wtedy nawet do głowy by zwracać uwagę innym kibicom ,że robią coś nie właściwie. Nawet teraz nie czuję się kompetentny by wypowiadać się jak ma wyglądać doping, a tym bardziej narzucać innym pasujące mi zachowania. Pomylona kompletnie kolejność. Z meczy nikt Cię nie wyrzuca z młyna także, ale owszem denerwują mnie wpisy osoby ,która była dwa razy na stadionie o tym co jej się nie podoba w młynie. Na T29 to Ty byś chyba chłopaku zwariował. Nikt by wtedy nie uwierzył ,że się uda zrobić taki młyn jaki mamy dziś ,a niektórym ciągle coś nie pasuję. Lepsze jest wrogiem dobrego...
18 kwietnia 2013, 20:43 / czwartek
pionki arki z Tczewa mają na imię patologia ! pilnuj się ze słowami szczególnie takimi użytymi w tym samym paragrafie w którym piszesz o 'Naszych kibicach'.
13 maja 2013, 13:11 / poniedziałek
Zastanawia mnie dlaczego podczas meczu z Ruchem nie zarzuciliśmy nic o "chorzowskich psach" i nie byłem jedyny, któremu wczoraj tego brakowało.
13 maja 2013, 14:11 / poniedziałek
No właśnie:) i to przynajmniej na dwie wersje chodzi, a żadnej nie było:(
Fajnie że doping był ciągniety do końca, na przekór wszystkim i wszystkiemu, nawet przy 2:4 bo pewnie niejeden zwątpił i słabiej zdzierał gardło;)
Wyszło na nasze:))) Grzesiu golem odbił szydere:P i może w końcu się nam przełamie:O no i Pani Babcia, szacuneczek!
Wole takie mecze niż wymęczone 3pkt niewiele zmieniające w sytuacji w tabeli, ten wczorajszy zostanie w pamięci na całe życie, podobnie jak 4:4 z Chorzowem, 2:2 z Sosnowcem itd

Aejaejao!!!
13 maja 2013, 17:57 / poniedziałek
No właśnie dla mnie tak samo to nie jest pierwszy mecz na którym nic nie ,,wjeżdżamy''na naszych rywali. A przy tym zawsze jest konkretne pierdolnię*ie. Ale i tak doping był zacny.
13 maja 2013, 18:45 / poniedziałek
albo byłem aż tak pijany.. albo było jazda z kurwami.
14 maja 2013, 00:42 / wtorek
Było o kropce za uchem + o strzeleniu gola/pokonaniu kurew/brudasów.
14 maja 2013, 00:50 / wtorek
o poziomie naszego dopingu świadczy to ,ze dopiero po obejrzeniu filmiku z 'dopingiem' ruchu dowiedziałem się ,ze oni coś jednak śpiewali , cały mecz nie było ich słychac po za jednym razem kiedy zmienialiśmy przyspiewke :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018