Gdańsk: wtorek, 19 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 106/114

30 sierpnia 2013, 14:14 / piątek
Monar ty jesteś zjebany na łeb .
Skup się lepiej na tym by tak nie było, bo stękasz ciągle jak baba.
Uwielbiam takich AMF co pierdolą jak jest chujowo albo co nie będzie za kilka lat.
Chuja nam zrobią, już miało nas nie być za Ziobry,miało nas nie być przed euro, po euro nas miało nie być .Teraz wróżka z Monaru wie że za 4 lata nas nie będzie .Zrób wszystko by tak nie było zamiast upłakiwać w co trzecim poście nad losem kiboli...
30 sierpnia 2013, 14:19 / piątek
A ja znam kurwa mnóstwo osób, które siedzą na żółtej i chodzily na T29, kiedy jeszcze ciebie i tobie podobnych nie było w planach. Czyli teoria jak zwykle nie trzyma sie kupy.
30 sierpnia 2013, 14:57 / piątek
@Hektopaskal tam siedzi mnóstwo osób co górkę zdobywało, no ale inni wiedzą lepiej, a o wyzywaniu kibiców swojej drużyny lepiej nie wspominać ....
30 sierpnia 2013, 15:04 / piątek
o tym nie chciałem pisać, bo by musieli w necie sprawdzać o co chodzi ze zdobyciem górki, ale nie ma co kopać leżącego tylko na mecz wybywać! TYLKO ZWYCIĘSTWO!
30 sierpnia 2013, 15:15 / piątek
Kibic to kibic, nie ważne czy z zielonej czy z żółtej. Szacunek się należy :) Cała Lechia Zawsze Razem! :)
30 sierpnia 2013, 15:28 / piątek
Te wszystkie teorie o kant dupy można rozbić.

Za dzieciaka siedziałem kolo młyna, później w młynie. Koło 25-tki czasami na krytej, czasami na Smoluchowskiego czy na prostej. Po 40-ce wróciłem pod zegar. Teraz "zielona", ale z boku.
Każdy - w różnym okresie życia - szuka odpowiedniego miejsca dla siebie. "Starzy" porozrzucani są obecnie po całym stadionie nie wyłączając rodzinnego.

BA to nie T29.
Idąc na T29 część znajomków trafiałem "na trasie", część pod kasą, część na jednej z dwóch dróg dojścia do korony, część na trybunie. Ręka bolała od ściskania dłoni na powitanie. Teraz mogę przebyć całą trasę z chaty na BA i nie trafić znajomej "twarzy". Moloch, drogi dojazdu, dojścia do sektorów, zakupy przez neta temu nie sprzyjają.
Pozostają wyjazdy, hihi, na których zawsze się kogoś trafi.

Z grup/grupek, kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu kumpli stojących obok siebie tworzony był klimat T29. Na BA przestrzenie pomiędzy tymi grupami kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu kumpli z T29 wypełniają nowi, młodzi, pikniki, miłośnicy infrastruktury, sezonowcy, itp.. Dopóki nie "zintegrują" się z tymi grupkami dopóty będzie "bajzel", brak klimatu na BA i "fajerwerki słowne" na forum. Na to potrzeba czasu.
30 sierpnia 2013, 20:05 / piątek
MarekM
Tylko kiedyś nie było komputera , pejsbuka i innych wynalazków.Ludzi sami sobie musieli znajdować rozrywkę . Dzisiaj dzieciaki grają w gierki i siedzą na pejsbuku. Mecz jest tylko dodatkiem raz czy dwa w miesiącu.To nie jest już styl życia tak ja w latach '90.Poza tym dzisiaj modne jest nosić rurki , mieć pedalską fryzurkę i okularki, trzeba pozować na ciotę.Czasy się zmieniły , młodzież też .
31 sierpnia 2013, 09:48 / sobota
do mendy i kogoś tam jeszcze
zabrałem mame i ojca na pierwszy mecz jaki odbywał się na PGE żeby pokazać stadion od tego pierwszego meczu nie opuścili ani jednego meczu ! ojciec chodził w latach młodości na T29 i do grzecznych nie należał, do dziś na prostej spotyka ziomali a klnie i dopinguje tak że dzieci się na niego dziwnie patrzą, mama zachowuje powściągliwość - czasami
nie widze ich z racji wieku na zielonej więc nazywanie lamusami uważam za obraźliwe
chce jechać w końcu na wyjazd (nie byłem z racji pracy barku czas) ale jak ktoś ma na mnie krzywo patrzeć to podziękuje
zresztą chuj niech patrzy i tak pojade
31 sierpnia 2013, 10:45 / sobota
Nikt na Ciebie chłopie nie będzie patrzeć krzywo. Barwy i jazda. ZAPRASZAM!!!!!
31 sierpnia 2013, 15:37 / sobota
odnośnik

Chciałbym aby kiedyś ta śpiewka pojawiła się na stadionie :)
31 sierpnia 2013, 18:44 / sobota
Chudy_LG popieram zajebiste i nie ma bata żeby ktoś nie znał melodii :)
31 sierpnia 2013, 19:31 / sobota
Nie wiem czy tekst nie jest zbyt skomplikowany...

PS. Co się stało z "Przy kasach tłum" i "W mieście starym jak świat"

To pierwsze jest w tak genialnej rytmice i z tak łatwym tekstem że aż szkoda że tego dawno nie śpiewałem.
Co do drugiego to pozwala odpocząć gardłom bo nie da się tego krzyczeć tylko trzeba najzwyczajniej zaśpiewać.
3 września 2013, 15:17 / wtorek
odnośnik
Tu jest niezła lekcja :)
3 września 2013, 16:20 / wtorek
Monar i Menda, czyli dwa jełopy stanowczo siebie warte. Proponuję wykonać proste działanie. Sektory dopingowe U-X i 21-24 mają w sumie 7729 miejsc. T29 to miejsc 15 tysięcy, ale licząc krzesełkowo, a zanim je wprowadzono, to i 40 tysięcy ludzi mogło mecze oglądać. W latach '80, a więc wtedy, kiedy ja się wychowywałem (na Lechii między innymi), na mecze przychodziło po 15 - 20 tysięcy ludzi.

Mam zatem pytanie to dwójki wymienionych na wstępie geniuszy: gdzie wpierdoliło dziesięć tysięcy ludzi, którzy wychowali się na T29, a teraz ich nie ma na zielonej? Bo przecież żółta to jedynie pikniki, wychowane już na PLG 1.
3 września 2013, 16:48 / wtorek
Myślę że dużo ludzi znikło gdyż "STADION" i tak się tłumaczą... Chodzili na T29 a ich noga na PGE nie postanie... Dużo też doszło takich którzy twierdzą z drugiej strony że są Najwierniejszymi i Za klub oddali by życie a swoją przygode kibicowską zaczeli dopiero po przeprowadzce na PGE.. Trochę to żałosne.. Ale kibica Każdego trzeba szanować..
3 września 2013, 19:06 / wtorek
20 września 2013, 21:33 / piątek
Wyobrażacie sobie Gałka w takiej sytuacji odnośnik
21 września 2013, 08:33 / sobota
21 września 2013, 10:15 / sobota
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/6cHikSlwZM0?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
3 października 2013, 17:30 / czwartek
4 października 2013, 09:51 / piątek
11 października 2013, 17:45 / piątek
odnośnik

prosilbym o tlumaczenie...

Mysle ze to hicior nad hiciorami.. szcegolnie to .. yp yp yp ..
11 października 2013, 19:01 / piątek
haha szamani jacyś czy co :D
11 października 2013, 22:16 / piątek
kurwa ale zajebiste....
5 listopada 2013, 09:17 / wtorek
Koledzy z Zielonej prośba do Was - nie przesadzajcie z eksploatowaniem piosenki "Tak sie bawią ludzie, kiedy Lechia gra, tak się bawia ludzie kiedy wygrywa" bo gdy ona leci ostatnio piłka zaraz ląduje w naszej siatce.

Tak było z Zawisza, Amiką i teraz ze Śląskiem.

z góry dziękuję, pozdrawiam
5 listopada 2013, 09:31 / wtorek
Przyśpiewka zacna.
W zależności od okoliczności można wymienić ostatni człon na "przegrywa" i jechać dalej.
Liczy się zabawa...
7 listopada 2013, 03:04 / czwartek
odnośnik
Można sobie ponucić. Niemce co prawda śpiewają 3 zwrotki i potem szalalala ale styka jedna ( fajna na wyjazdy ) szalalala i też jest zajebiście ! Moja propozycja:
Tam gdzie TY !
Tam zawsze my !
Zieleń i bieeeel !
Najwspanialsza Gdańska Lechio kocham Cię !
Hej Lechia BKS !
6 stycznia 2014, 12:09 / poniedziałek
Filmik (55-minutowy) z 10 najlepszymi ekipami na świecie w 2013r. pod kątem opraw na meczach swoich drużyn. Od 48 minuty zwycięzca plebiscytu (Legia Warszawa).

odnośnik

Już niedługo czas na Lechię Gdańsk.
15 lutego 2014, 20:40 / sobota
do mlynarzy

w imieniu Kibicow Lechii zwracam sie o nie spiewanie juz nigdy wiecej tej nedznej nowej przyspiewki ktora nie trzyma sie kupy ani nie ma rytmu, slowa niedobrane, refren beznadziejny

niech patrzy swiat jestesmy tu, siejemy terror jak chcial Bog 100% lepsze

dziekuje za uwage
15 lutego 2014, 22:42 / sobota
Nową piosenkę bym proponował śpiewać trochę inaczej:
Jesteśmy TU!
By wspierać CIE!
Zieleń i Biel to barwy twe!
Ole oleeeee Ole Oleeeee
Lechio Moja Kocham Ja CIE!
Ole oleeeee Ole Oleeeee.
Lechio Moja Kocham Ja CIE!
16 lutego 2014, 08:58 / niedziela
Z tymi słowami nie da rady do tej melodii nie pasuje
swoją drogą przyśpiewka zajebista kwestia dopracowania ja bym nic nie zmieniał
ewentualnie drugą zwrotkę żeby monotonii nie było
a ty Menda nie chcesz to nie śpiewasz proste idź sobie na zapiekankę w tym czasie :)
16 lutego 2014, 11:51 / niedziela
z naszego repertuaru odnośnik
16 lutego 2014, 12:27 / niedziela
Nowa przyśpiewka jest świetna ! Żałuję, że była tylko na początku meczu. Słowa są w porządku. Drugą zwrotkę można wprowadzić z czasem.
16 lutego 2014, 13:10 / niedziela
"Zieleń i Biel to barwy twe!" - czy aby na pewno?... mocno naciągane.
18 lutego 2014, 00:36 / wtorek
Ja tylko dałem propozycję, w końcu po to jest forum. Pierwotna wersja jest trochę trudna do zaśpiewania ale warto spróbować jak młyn będzie na swoim miejscu.
18 lutego 2014, 17:11 / wtorek
Przede wszystkim tą śpiewkę trzeba śpiewać wolno. Nie ma co się spieszyć jak ostatnio.
18 lutego 2014, 17:20 / wtorek
precz z ta nowa beznadziejna przyspiewka

jest wiele lepszych starych do odswiezenia spiewanych na Traugutta
19 lutego 2014, 00:25 / środa
Wprowadzić stare przyśpiewki z Traugutta. Zieleń trawy oraz biel itd.
Jestem pod wrażeniem młynu po ostatnim meczu, oglądając filmik z dopingu teraz słyszę- jest dużo równiej i wyraźniej.
pozdrawiam
21 lutego 2014, 17:32 / piątek
Nie wprowadzamy nowych przyśpiewek - źle.
Wprowadzamy nowe - źle.
Jak przypominamy stare przyśpiewki - też źle bo 3/4 ludzi ich nie zna i zaraz znajdzie się jakaś menda, która to skrytykuje.

MENDApospolita7 nie wypowiadaj się "w imieniu Kibiców Lechii" bo nie każdy ma takie zdanie jak Ty, a jeśli masz jakieś cenne uwagi dotyczące dopingu, jego wykonania i jakości to przyjdź DO NAS pod gniazdo przed meczem, w przerwie lub po nim i podziel się z nami tymi uwagami, będziemy bardzo wdzięczni.

Nowa przyśpiewka rzeczywiście wymaga dopracowania, dopracowana będzie i spróbujemy jak wyjdzie. Przyjmie się lub nie. Jak nie spróbujemy to samo na pewno się nic nie zrobi.

Ponadto w przyszłym tygodniu zrobimy nagrania kilku przyśpiewek, które warto odświeżyć i nie tylko. Wrzucimy na youtube i jazda. Nie na każdym meczu jest czas na naukę, zwłaszcza jak są goście. W domu każdy znajdzie kilka chwil żeby sobie ponucić.

MarekM - jak tak czasem obserwuję forum lechia.gda.pl to widzę, że się wiele wypowiadasz i od dłuższego czasu nie wnosisz nic do dyskusji. O ile dobrze kojarzę Twój nick z osobą to kiedyś próbowałeś coś działać przy Traugutta z dopingiem i bez obrazy ale wychodziło to łagodnie rzecz ujmując mizernie. Na forum się udzielasz natomiast chyba nigdy nie podzieliłeś się z nami swoimi uwagami w czasie meczu.

Nie ma chyba ludzi idealnych, nie zawsze ten doping wychodzi tak jak byśmy tego chcieli i tak jakbym ja tego chciał. Czasami wpływ na to ma dyspozycja dnia, niestety częściej dyspozycja piłkarzy i to drugie ZAWSZE będzie miało wpływ na doping. A uwierzcie, że naprawdę ciężko jest prowadzić doping gdy dostaje się kolejną bramkę i spora część osób ma po prostu WYJEBANE wtedy na śpiewanie...

Ave Lechia
22 lutego 2014, 10:45 / sobota
KarolekFSD
bardzo mi się spodobała Twoja wypowiedź zachecająca do dyskusji o dopingu na stadionie zamiast zwracania uwagi na forum. Nie ma nic złego w podejściu do młynowego i zamienienia paru słów- moim zdaniem każdy komu zależy na lepszym i lepszym dopingu jeśli ma jakieś zarzuty powinien w cztery oczy poruszac tę kwestie na stadionie.
22 lutego 2014, 10:50 / sobota
KarolekFSD

doskonały pomysł z wrzucaniem przyśpiewek na youtuba- bardzo.
Z mojej strony prośba o wrzucenie ze starego repertuaru tych pioseneczek melodyjnych w stylu zieleń trawy oraz biel, każdy kibic wie. Niestety jestem 25 letnim dziadkiem z prostej więc nie załatwię tego osobiście ;) Ale zwracam uwagę zawsze co i jak śpiewacie. Pamiętajcie też o tempie danej przyśpiewki, jak każdy jest ostro nawalony w młynie to naprawdę bardzo słychać że nie śpiewacie równo. Ostatnio większość przyśpiewek śpiewaliście równo, jestem pod wrażeniem. Nawet hymn cały stadion zaśpiewał równo. Życzę powodzenia
pozdrawiam
22 lutego 2014, 18:57 / sobota
Jeżeli chodzi o tempo przyśpiewek i co za tym idzie śpiewanie równo bądź nie, jest i tak już w tej kwestii o niebo lepiej niż było np. na początku spotkań na PGE Arenie.

Myślałem o patencie żeby pod bęben podczepić mały mikrofon bo niestety z jednym póki co bębniarzem (drugi się uczy), nie słychać z pewnością "rytmu" na całym sektorze następstwem czego jest nierówne śpiewanie. O ile dźwięk nie będzie spóźniony powinno być ok. Ideałem byłoby kilku bębniarzy na całej długości sektora ale do tego trzeba kompletu publiczności na zielonej a żeby tak było to muszą być wyniki... póki co można pomarzyć.

Jak już wspomniałem mamy utrudnione zadanie ze względu na poziom jaki prezentuje nasza drużyna ale piłkarze to piłkarze a my będziemy zapierdalać dalej i do skutku.

Na pocieszenie dodam, że jestem wręcz przekonany, że gdybyśmy grali o wysokie cele i byłaby realna szansa na ich osiągnięcie to mielibyśmy NAJLEPSZY doping i frekwencje w lidze.

Póki co skupiamy się na robocie, wrzucimy wyżej wspomniane przyśpiewki na youtube i dalej będziemy myśleć o czymś nowym. Jak będziemy ciągle nad tym pracować a trybuny nie będą załamywać rąk po każdym straconym golu to gdy przyjdą wyniki i sukcesy reszta też przyjdzie.
22 lutego 2014, 19:24 / sobota
Chciałbym tylko zwrócić uwagę tylko na jedną rzecz, a mianowicie na kierunek w którym są ustawione głośniki . Na meczu z Pogonią na części sektora 27 głównie na jego boku od strony gdzie siedzą dziennikarze nie było słychać w ogóle co ma być śpiewane i wychodziło w końcu to tak, że albo nikt nie śpiewał albo śpiewała tylko część, która coś tam podłapała od centralnych miejsc sektorów.

Wiem, że na następnym meczu wracamy na zieloną jednak sądzę, że jest to rzecz na którą również warto zwrócić uwagę, bo na zielonej na niektórych meczach jest ten sam problem i boki zielonej albo nie funkcjonują albo funkcjonują słabo.

Pozdrawiam.
22 lutego 2014, 22:02 / sobota
KarolekFSD
Fajnie, że pojawiłeś na forum. Twoje wpisy mogą być bardzo pouczające i wnieść coś do popraw naszego dopingu.
Jeśli chodzi o nową przyśpiewkę - mi osobiście się bardzo podoba, wymaga doćwiczenia i przede wszystkim trzeba ją śpiewać wolno, nie śpieszyć się.

Co do pomysłu mikrofonu przy bębnie, to możnaby spróbować - to dobry pomysł, trzeba sprawdzić jak to wyjdzie.

I na koniec wykorzystując Twoją obecność na forum mam pytanie z innej beczki: otóż co z sprawą jednolitych koszulek - parę razy w przeszłości z gniazda padały informacje o tym, że bedą wprowadzane. Temat upadł ostatecznie czy jednak dalej jest taki pomysł? :)

Pozdro
22 lutego 2014, 23:04 / sobota
A na jakim meczu/meczach padało info o jednolitych koszulkach z gniazda?
Przypuszczam ,że to by spowodowało znaczne "odmłodzenie" młyna.
Patrząc przez pryzmat czasów T29 to niekoniecznie wyszłoby to na dobre.
Zgadzam się z tym ,że młyn w porównaniu do jakości drużyny i wyników prezentuje się bardzo dobrze i bym przy tym za bardzo nie majstrował.
Prywatne zdanie oczywiście

ps. literkę miło by było odkurzyć

pozdro
23 lutego 2014, 04:23 / niedziela
Simek
Sprawą nagłośnienia na naszym sektorze zajmuje się wynajęty od tego akustyk. Współpraca z nim układa się zajebiście i reaguje on na każdą uwagę. Jeżeli tak jest jak piszesz to po następnym meczu problemu już nie będzie.

piter812
Nie było i nie ma tematu jednakowych koszulek. Koszulki nie śpiewają :) Byle nie przychodzić na różowo/fioletowo jak te niektóre pacjentki bez cycków. Jak ktoś takie coś widzi to od razu za kudły łapać i wytargać...

edwinsopot
Odkurzyć melodię można... ale bez literki. Kto wie, kto wie, może już niedługo. Nieznacznie zmieniona, lepsza. Melodia oczywiście ta sama.

pozdro
23 lutego 2014, 11:02 / niedziela
Pytanie co do pracy akustyka:

Próba akustyczna przeprowadzana jest na pustej zielonej czy dopiero po jej wypełnieniu?
23 lutego 2014, 11:02 / niedziela
Ja bym jednak chciał poruszyć temat jednakowych koszulek a mianowicie zielonych. Według mnie zdecydowanie lepiej wygląda trybuna w jednakowych koszulkach niż w kolorowych. Prowadzący doping mógłby zarzucić temat w przerwie meczu, że na następny mecz u siebie przychodzimy w jednakowych zielonych koszulkach. Prawie każda ekipa licząca się w naszym kraju ma w swoim sektorze dopingowym zasadę o jednakowych koszulkach, a teraz się rozmaże, że gdyby była dobra frekwencja to otwierają górę młyna no i wtedy fajnie by było zrobić górę na biało a dół na zielono ale to tylko moja sugestia no i końcowy fragment tekstu potraktujcie jako marzenie :)

TYLKO LECHIA!
23 lutego 2014, 11:47 / niedziela
Lechiooo tobie serce ME!!
Lechiooo kocham barwy Twe!
Lechiooo będziesz trwać!!
Lechiooo musisz wygrywać!!!!

moze cos w tym stylu ??
23 lutego 2014, 12:01 / niedziela
Simek

Facet od nagłośnienia podczas meczu na bieżąco reaguje na wszystkie uwagi , niespodzianki czy awarie.
Dlatego jak gdzieś czegoś nie słychać zapraszamy pod gniazdo przekażemy uwagi do niego, istnieje duża szansa że zostanie to poprawione.
na pustym sektorze mozna co najwyżej sprawdzić czy sprzęt działa ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.301