Gdańsk: sobota, 24 czerwca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 109/114

4 sierpnia 2014, 15:11 / poniedziałek
Pzzegrzały mu się zwoje. Ile ty byś wytrzymał w gorącu na Jarmarku w takim przebraniu odnośnik ?
7 sierpnia 2014, 00:01 / czwartek
MENDApospolita7

To nie zamawiaj talerza z jedzeniem tylko od razu wpadaj, czekamy!
7 sierpnia 2014, 00:04 / czwartek
Karolek , czy możesz w końcu zapodac literke? Sorry ,ze na forum. Jak się nie sprawdzi nigdy nie zabiore więcej głosu w kwestii dopingu
7 sierpnia 2014, 00:15 / czwartek
Panowie coś w ten rytm w ten deseń tylko nie... "literka". Owszem przyśpiewka w porządku tylko ta literka jak w przedszkolu. To nie jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

W niedzielę petarda jak nigdy!
7 sierpnia 2014, 00:19 / czwartek
Karolek jak w przedszkolu i owszem jest malo ambitne ale to nasza tradycja .Pamietam to z czasow jak bylem malolatem.Daj to a zobaczysz moc. Raz nie zawsze, będzie lipa to nie ma tematu
7 sierpnia 2014, 09:29 / czwartek
Literka jest prosta i melodyjna. Takie przyśpiewki zawsze się sprawdzają!
7 sierpnia 2014, 11:02 / czwartek
w sprawie "literka B ..." już kilka osób proponowało by zaśpiewać to jako "litera B, litera K" itd. Brzmi konkretniej, nie zmienia treści ani melodyjności przyśpiewki.
7 sierpnia 2014, 13:33 / czwartek
Naprawdę, jakoś nie mogę zrozumieć - kto się boi "literki"? Ja rozumiem, że "ktoś kto mówi o pieniążkach się pieniędzy nie dorobi", i że nie jest to kolejna przyśpiewka o wspieraniu wszędzie bezapelacyjnie i do samego końca przy symultanicznym sianiu strachu i wpierdolu, śpiewana z serbskim akcentem i nożem w zaciśniętych zębach, ale... żeby komuś jedno zdrobnionko przeszkadzało? :) a co z "Lechijką"? :) Zresztą, póki nie tańczymy labada małego walczyka (chociaż po wczoraj niektórym chyba chodzi to po głowie) nie mamy szans na bycie najbardziej infantylno-przedszkolną ekipą ligi :)))

Tak teraz zresztą pomyślałem, jaki to dysonans poznawczy muszą mieć w takim np. Frankfurcie, gdy gniazdowi zarzucają "Pippi Langstrumpf"... :)))

szalom
7 sierpnia 2014, 13:37 / czwartek
Jedno "ale" dla co raz liczniejszego grona ulubieńców Legii,co byście na meczu w Stolicy nie walnęli byka:

"..tańczymy białego ( nie małego ) walczyka..."
9 sierpnia 2014, 12:05 / sobota
Od rana do mnie się przyczepiło i może będzie w końcu okazja odświeżyć, bo i frekwencja napawa optymizmem.

Przy kasach tłum, biletów brak
Stadion Lechii pęka w szwach
Jakiś kibic krzyknął: jest !
Dziś zwycięży BKS
W górę serca, zwycięży Lechia Gdańsk !
Zwycięży Lechia Gdańsk ! (x2)

Młodszym przypominam, że piosenkę tę śpiewamy na melodię "Yellow submarine" The Beatles. odnośnik
9 sierpnia 2014, 12:21 / sobota
A jakby tak przerobić Każdy kibic wie co to jest i śpiewać: Każdy kibic wie co to jest BKS, WKS Nasz TS?
9 sierpnia 2014, 12:34 / sobota
galizero to już było chyba na meczu ze zgodowym ze Śląskiem. Ale jutro nie mecz zgodowy więc skupmy się na dopingowaniu Lechijki :)
9 sierpnia 2014, 13:53 / sobota
ad Raginis - świetny pomysł, szczególnie z uwagi na okoliczności - warto wronieckim synom przypomnieć, że o ile licencje mogli sobie kupić, tak z innymi rzeczami trudniej - a jakimś dziwnym trafem co sobie wybiorą za "hymn", to zawsze jakoś brzmi znajomo... widać oni są same "umysły ścisłe, podobają im się melodie które już raz słyszeli" :)))

szalom
9 sierpnia 2014, 14:25 / sobota
A gdyby tak jutro przez minutkę poskandować "Stjarnan, Stjarnan"?

Myślę, że dobre upokorzenie Amiki nie jest złe:D
9 sierpnia 2014, 15:00 / sobota
Na melodię "Wio koniku":

Hej rumaku nawet się nie staraj
Dziś na Lechii nie ugracie nic
ciebie w stajni uwiążemy zaraz
a ja zimne piwo będę pić

:)
9 sierpnia 2014, 15:22 / sobota
Popracuj nad ilością sylab i zdecyduj do kogo to kierujesz "on-oni" i kto co zrobi "my-ja"... rażą oczy i słuch niekonsekwencje. Pozdro.
9 sierpnia 2014, 15:56 / sobota
Marek, posłuchaj oryginału :)
11 sierpnia 2014, 21:59 / poniedziałek
Odbiegając od meczu i wyniku ... Trzeba powiedzieć super doping !! Brawo wszyscy. Panowie na gnieździe też super robota !
12 sierpnia 2014, 13:09 / wtorek
Dokładnie doping miazga! Głośno, bez przestojów, prosta też głośno odpowiadała i włączała się, także jest dobrze. Momentami trochę za szybko więc trzeba popracować nad wyrównaniem tempa, bo niektóre przyśpiwki się trochę rozjeżdżają.
Mała uwaga też odnośnie rozłożenia flag na kijach. Trochę to nie wyszło, dużo flag było w jednym miejscu, a w innych było zupełnie pusto. Możnaby flagi rozłożyć na siedeniach już przed meczem wtedy byłyby rozłożone równomiernie. A nawasem mówiąc flagi ZAJEBISTE! :)
2 września 2014, 19:47 / wtorek
Trochę rażące jest śpiewanie "Czy wygrywasz, czy nie..." po wygranym meczu ;) Przecież to jest przyśpiewka podnosząca na duchu po przegranej lub remisie. Na Traugutta można było zaśpiewać "Władcy Północy", "Lechijka Duma Trójmiasta", "Niepokonana"...
2 września 2014, 20:08 / wtorek
razaca jest twoja glupota parchu zmongolony, ta przyspiewka symbolizuje przywiazanie do klubu jak sie przegrywa, remisuje i wygrywa rowniez wiec niby czemu nie ma byc spiewana po zwyciestwie
2 września 2014, 20:23 / wtorek
Noo menda szykownie i elegancko wytłumaczyłeś koledze co i jak.
2 września 2014, 23:15 / wtorek
Masz rację mój drogi, że tekst nawiązuje do przywiązania. Niemniej, ja też mam rację, gdyż wydźwięk przyśpiewki nie jest w pewnym stopniu adekwatny do sytuacji jaką jest wygrany mecz. Według mnie pieśń dziękująca piłkarzom za włożony w mecz wysiłek gwarantujący sukces powinna być bardziej motywująca, dająca kopa, by za wszelką cenę starali się być coraz lepsi. Bo co im z tego przyjdzie, że usłyszą wyznanie miłości do klubu po wygranej, skoro po paru słabszych lub nawet i po jednej słabszej chwili są jechani i wygwizdywani? Takie jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać, a co gorsza obrażać. Pozdrawiam.
3 września 2014, 19:53 / środa
@ Menda
Pojechales z grubej rury
parchaty mongol
Ktos napisal swoja opinie
Zreszta nie jest to tylko jego opinia
Takich jest wiecej , takze i moja
W szczegoly nie chce mi sie juz zaglebiac
Ale nie obrazaj w ten sposob nikogo
20 września 2014, 19:02 / sobota
Czemu na kolejnym meczu są ciągle te same przyśpiewki? Ledwie kilka na mecz, a przecież mamy taki piękny repertuar, że w czasie meczu każda byłaby raz odśpiewana i było by zajebiście, a nie że przez 10 minut ciągniemy jedną przyśpiewkę, która po prostu przynudza.. Trzeba zwiększyć ilość piosenek w trakcie meczu.
20 września 2014, 19:08 / sobota
Czarny, przeciez ta Menda, to troll. Ostatnio zreszta chcial bic prowadzacych doping, za cos tam. Oczywiscie, chcial tylko w necie, bo jak mu chlopaki odpowiedzieli, to nagle zamilkl na dobry miesiac.

Menda, wypierdalaj.
6 października 2014, 22:32 / poniedziałek
https://www.youtube.com/watch?v=tZKv7KQ3O9Y

Czy będą dalsze próby wprowadzenia naszej wersji? Na ostatnim meczu nie wyszło to najlepiej, ale chyba nie warto się poddawać. To może być świetna przyśpiewka do dłuższego śpiewania np. 10-15 minut.
6 października 2014, 23:37 / poniedziałek
odnośnik

No ale tego to się nie spodziewałem w naszym wykonaniu.
7 października 2014, 10:10 / wtorek
Chyba mecze pomyliłeś człowieku.
7 października 2014, 10:25 / wtorek
Piter_

Czasami coś się przyjmie a czasem nie. To się chyba nie przyjęło ale też myślę, że warto spróbować raz jeszcze. Może słowa za trudne?:)
Pożyjemy zobaczymy.

El-G

Powtórzę się. Z całym szacunkiem ale pomyliłeś albo przyśpiewki albo mecz. Może byłeś też na prostej i byłeś zajęty oglądaniem meczu a nie dopingiem - wtedy ok, tam miałeś do tego prawo. Jak byłeś na zielonej - gratuluję bo brak mi słów.

Do reszty

PANOWIE WIĘCEJ OPINI NT. DOPINGU!! To ułatwi nam pracę. Pozdrawiam
7 października 2014, 10:53 / wtorek
Karolek nie obraź sie ale ta przyspiewka, którą przytoczył piter była bardzo słabo słyszalna na U tzn. linia melodyczna słabo słyszalna i widziałem konsternacje u ludzi, bo za bardzo nie wiedzieli jak zacząć.
Natomiast nastepna była zajebista i chetnie usłyszałbym to znowu, bo dopiero po kilku powtórka ludzie nauczyli sie wersów (chodzi mi o ...Cała Lechia zawsze razem...)
pzdro

TYLKO LECHIA!
7 października 2014, 11:20 / wtorek
Jemu się chyba z tym pomyliło odnośnik

Na ostatnim meczu prosta została pojechana dopingowo przez rodzinny :) Generalnie najlepiej jest jak przegrywamy, doganiamy , a następnie wygrywamy - ale to oczywiste że ludzi niesie w takich przypadkach i nikogo nie trzeba motywować. Najlepiej robią to piłkarze swoją postawą w ciężkich momentach.
Jak oglądam powtórki w TV to w transmisjach z naszego stadionu nie słychać tak głośno prowadzącego doping jak np z Wrocławia tylko sam doping. Co osobiście uważam za sukces ustawiających nagłośnienie na sektorze dopingowym na PGE.
7 października 2014, 11:29 / wtorek
Pierwsza przyśpiewka - mi zupełnie nie podeszła (i chyba nie tylko mi).

Druga (Cała Lechia zawsze razem) - będzie petarda ;) Może ktoś zapodać cały tekst i linię melodyczną?
7 października 2014, 11:57 / wtorek
Byłem na Z i faktycznie była to ta melodia, co 91 wrzucił. W każdym razie są do siebie podobne, przynajmniej taki był u mnie odbiór.
7 października 2014, 12:40 / wtorek
Cygnus x-1

Nie mam za co się obrażać. To była w końcu próba. Na kilka piosenek jedna się przyjmie i będzie i tak dobrze.

Tekst drugiej piosenki:

My jesteśmy z gdańską Lechią
czy jest dobrze czy jest źle
cała Lechia zawsze razem
nigdy nie poddamy się
7 października 2014, 12:50 / wtorek
Mnie z kolei zastanawia dlaczego tak niemrawo śpiewana jest ta przyśpiewka na melodię "Na Na Hey Hey Kiss Him Goodbye", tekstu praktycznie brak, melodia bardzo znana i niesie się ładnie, idealna żeby się prosta porządnie podłączyła. Tymczasem naprawdę rzadko dobrze wychodzi. Szkoda.
7 października 2014, 16:04 / wtorek
Tu ta druga przyśpiewka w wersji Kurnika od 1:09 odnośnik
7 października 2014, 16:18 / wtorek
Tutaj odnośnik zamiast "Giroud" wstawić "Lechia" Tekst prosty :)
7 października 2014, 18:59 / wtorek
Nie wydaje sie Wam, ze kserowanie piosenki, ktora od razu kojarzy sie z Gornikiem jest delikatnie mowiac nie na miejscu?Majac tak bogaty repertuar nie powinnismy nawet myslec o tego typu zabiegach "artystycznych".

Lechia Style-czy te slowa maja jeszcze sens?

Karolek
podoba mi sie Twoje podejscie, odwalacie kawal dobrej roboty, a mimo to interesuje Cie zdanie ludzi aktywnie lub biernie bioracych udzial w dopingu.Nie ograniczasz sie do pierdolniecia tekstem "jak ci cos nie pasuje to podejdz pod gniazdo".Szacunek!

Ze swojej strony mam kilka zastrzezen co do prowadzenia dopingu, jego formy, czy tez repertuaru, jednak forum nie jest zbyt dobrym miejscem do wylewania szamba we wlasnym domu.Fajnie byloby zorganizowac jakies spotkanie, niekoniecznie dopingowe, bardziej o charakterze wymiany zdan/pomyslow.

PS.Po strzelonej bramce wykorzystujcie potencjal u ludzi.Leeeeeechiiooooo na dwie strony to nie jest dobry pomysl ;)
7 października 2014, 21:15 / wtorek
Trafne uwagi. Jednak mecze bez gości to wg nas najlepsza okazja do różnego rodzaju prób, nie zawsze udanych i na takich meczach będziemy próbowali trochę odświeżyć kilka piosenek lub wprowadzić coś nowego.

Niektórym nowa piosenka kojarzy się z Górnikiem - ok. Ja powiem tak: już dużo dużo wcześniej mieliśmy tą melodię na oku, być może nawet przed nimi (bo nawet nie wiem od kiedy oni ją mają). Jednak nie na nich się wzorowaliśmy a zapożyczyliśmy to od... Chojniczanki. Nie jest to jednak żadne tłumaczenie się. My i tak będziemy lepsi. Wielu osobom jednak jak widać się spodobała i jeżeli się przyjmie to dlaczego mielibyśmy jej nie śpiewać?

Co do starych przyśpiewek.

Owszem mamy ich sporo. Co więcej próbowaliśmy wielokrotnie odświeżać wiele z nich jednak większość ewidentnie się nie przyjmuje wśród co by nie patrzeć "młodego" młyna. W nieskończoność też nie ma sensu katować bo zaraz pojawią się pretensje w drugą stronę, że próbujemy na siłę wcisnąć coś co ewidentnie nie wychodzi. Niektóre co się przyjęły są śpiewane.

Co do sposobu prowadzenia dopingu chętnie zapoznam się z opiniami, najlepiej na wyjazdach lub po meczach u siebie. Dla mnie są one bardziej cenne niż by się wydawało. W końcu dla Lechii to robię a nie dla jaj.
8 października 2014, 00:28 / środa
Moim zdaniem jednym z naszych największych problemów jest zbytnie przyspieszanie przyśpiewek, tracimy na tym podwójnie:
1. Szybko = niewyraźnie, przez co na boisku jak i pozostałych trybunach czasami nie sposób zrozumieć co śpiewamy. Jak ktoś zna słowa to się oczywiście domyśli, ale czasami przychodzą nowe osoby, wprowadzamy nowe przyśpiewki albo wznosimy okrzyki okolicznościowe (np. pomorski wojewoda najlepiej robi ...) i wtedy bardzo ważne jest, żeby słowa były zrozumiałe.
2. Szybko = męcząco. Tracimy siły żeby gnać nie wiadomo gdzie, przez co śpiewamy ciszej albo po dwóch powtórzeniach brakuje powietrza w płucach.

Dlatego na wielki plus oceniam zwracanie uwagi na to przez gniazdowego na ostatnim meczu. To na prawdę pomagało, na jakiś czas niektórzy się opamiętali i doping brzmiał lepiej. Jedyna uwaga - przydałoby się częściej o tym przypominać.
8 października 2014, 00:56 / środa
Piter może mieć racje. Patrząc po FL gdzie bez żadnych zmian był długo liderem. On jest jak Forest Gump. I mowie to tylko w pozytywnym aspekcie
8 października 2014, 13:19 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 października 2014, 13:23 / środa
no a Mendą to jesteś na pewno :)
8 października 2014, 13:51 / środa
Menda pierdolnij się w dekiel za ostatnie zdanie.
8 października 2014, 14:24 / środa
Mendapospolita
Znaczenia:
1. Rodzaj żeński
2. Wesz łonowa, mendoweszka
3. Człowiek podły
4. Człowiek głupi, niezdarny
5. Potocznie: psiur…
Więc czego oczekiwać po gieroju z takim nickiem?
8 października 2014, 14:50 / środa
menda jesteś zwykłą wszą łonową i gnidą mieszkającą w szpitalu psychiatrycznym Srebrzysko jebana cioto ogryzku potomku chuja i żaby
8 października 2014, 15:53 / środa
Nie mogę przyzwyczaić się do zmienionej formy przyśpiewki "w góre serca, zwycięża Lechia Gdańsk". Zawsze było zwycięża BKS i dużo ludzi pamięta to w takiej formie.
I może spróbować z całą przyśpiewką?

Przy kasach tłum, biletów brak!
Stadion Lechii pęka w szwach!
Jakiś kibic krzyknął JEST!
Dziś zwycięża BKS!

W góre serca zwycięza BKS /x6
8 października 2014, 16:30 / środa
Przy kasach tłum, biletów brak! A stadion w połowie pusty ;)
8 października 2014, 16:53 / środa
Dla mnie, urodzonego optymisty - w połowie pełny :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011