Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 112/115

9 czerwca 2015, 16:24 / wtorek
1. Jeśli mam czarną koszulkę 'Good night left side' i szarą bluzę Wisły to będę mógł wejść na zieloną?
2. Jeśli już przyjdę na zieloną w czarnej koszulce to nie dostanę 'wpierdolu'?
3. Czy jest rozmiar zielonej koszulki XXXL, którą mógłbym założyć na moją granatową, zimową kurtkę?
4. Czy specjalnie na mecz muszę zmieniać telefon z mojego smartfona na popularną Nokię 3310?
9 czerwca 2015, 18:02 / wtorek
"Ile można to walkowac", "Jak chcecie coś zmieniać w kwestii dopingu to zbierzcie dupe i przyjdźcie na spotkania Lwów."
Temat ten jest wałkowany od czasu kiedy jesteśmy na bursztynie. najpierw koszulki miały byc a od następnego sezonu cisza i żadnej konsekwencji w kierunku tym. Jeżeli uważasz, ze barwami i elementami twojego klubu są kolor czarny, żółty i rózowy oraz samojebki i krecone filmiki w czasie dopingu to faktycznie jest Ok i nie zmieniajmy niczego. Tylko potem nie piszcie, ze doping słaby, że ludziom chęci brak. Bo jak tu miec chęci kiedy obok ciebie kazdy ma w dupie twój wysiłek.

3. Czy jest rozmiar zielonej koszulki XXXL, którą mógłbym założyć na moją granatową, zimową kurtkę?
To pytanie jest tak idiotycznie, ze az szkoda odpowiadać zreszta cała ta pula "śmiesznych" i szyderczych pytań też. Ale powiem Ci, ze można ubrac sie na trzy-cztery warstwy i iśc bez kurtki albo na czas meczu ja zwyczajnie zdjac a zimniej jakos ci nie będzie. Chyba, ze to tez sprawia problem i zakłopotanie.

mamy dopingowac i prezentować sie dobrze u siebie a zawsze jest wielkie zdziwienie i wielka duma kiedy doping wypada średnio. Żadnego samokrytycznego podejścia do stanowiska i brania się do roboty aby rozwiązać problemy dopingowe. Niech zostanie jak jest bo przeciez jest zajebiscie. Tylko potem zdziwienie, ze doping nie idzie albo stoi w miejscu. jak sie z tym nic nie robi to potem sa takie akcje, ze nawet mimo wyniku mało kto spiewa lub daje z siebie wszystko.

Produkcja pasiakow czy koszulek w określonym kolorze nie kosztuje pewnie duzo a nawet jak ktos nie ma pieniedzy to zwykła koszulka nie klubowa tez da radę. Ważny kolor i osiagniety efekt.
9 czerwca 2015, 18:24 / wtorek
taka mała uwaga proszę nie mylić ŚPIEWANIA z DOPINGIEM ,
jeżeli kiedyś uda się w końcu DOPINGOWAĆ Lechię,
to KOLORKI chu.a będą znaczyły to nie pokaz mody,
ale ma być DOPING !!!
9 czerwca 2015, 18:33 / wtorek
o jakim ty pokazie mody piszesz? To może nie nośmy też szalików skoro lato i 30 stopni w cieniu
9 czerwca 2015, 18:55 / wtorek
xD <- najlepszy komentarz do waszej rozkminki
9 czerwca 2015, 18:57 / wtorek
@Jude String
Czyli coś w stylu dziecka z gimnazujm?
9 czerwca 2015, 19:00 / wtorek
mam taką propozycję aby w chłodniejsze/zimowe dni nosić ze sobą dwie pary koszulek (a nawet i trzecią można jako zapas), jedną pod kurtkę, a drugą trochę większą na kurtkę jakby się zimno zrobiło
9 czerwca 2015, 19:03 / wtorek
Po części tak. Ustalanie jak ktoś ma przychodzić ubrany na stadion jest tyle znaczące, jak zdanie gimnazjalisty. Czytaj ŻADNE :)
9 czerwca 2015, 19:37 / wtorek
Dobra morda krótko, bo przecież jak ubierzemy się w jednakowe koszulki to będzie zajebisty doping.

Tak jak Ci już napisałem, bierz nogi za pas i na spotkanie, tam Ciebie na bank ktoś wysłucha, a pierdolenia na forum nikt nie weźmie na poważnie, bo ni wiadomo pod jakim nikiem kryje się boldi i co knuje.

Ponawiam pytanie... Kim jest Karol?
9 czerwca 2015, 19:38 / wtorek
Zapytam wtedy skoro takie oburzenie, po kiego grzyba jeden z drugim zakładał pasiaka na jadze ?Czy nie godziło to w wasz Lechia Style ? No chyba że tych co sie tak burzą tam po prostu nie było. Brak konsekwencji co u nie których.
9 czerwca 2015, 19:41 / wtorek
Czemu?
Bo m.in ja chodziłem i kazałem. Jeszcze jakieś kwestie które chcesz wyjaśniać w sieci czy może przyjdziesz na spotkanie lub do młyna.
9 czerwca 2015, 19:41 / wtorek
Lecz się :)
9 czerwca 2015, 19:54 / wtorek
Noo to Zabory na bursztynku pochodź troche i nie bedzie tematu a będzie biel i zieleń.
9 czerwca 2015, 20:08 / wtorek
Ten kto udowodni Korelacje jednolitego koloru koszulek do jakości dopingu na Lechii, ma szanse na zrobienie doktoratu na ten temat, hehe:)
Ja jednak skłaniam sie ku innej teorii, bardziej przyziemnej.
Wystarczy, ze cena biletu na zieloną bedzie wyzsza niz na rodzinny (odsiew oglądaczy stadionu) i kilku motywatorów przejdzie przez sektory, a juz bedą śpiewać, nawet ci w różowych koszulkach.
To ja mówiłem....solista z IKSA

TYLKO LECHIA!
9 czerwca 2015, 22:09 / wtorek
Proponuje wam zrobić wydarzenie na fejsbuku. Szybka akcja, mnóstwo lajków, zbierzecie 2 tys osób i do tego zorganizujcie przemarsz, najlepiej ze skweru Kościuszki w śledziowie to i selekcję przejdziecie.
9 czerwca 2015, 22:47 / wtorek
ok. a wam proponuje przemarsz tęczowych zrobić w końcu lubicie wszystko inne od biało-zielonego
9 czerwca 2015, 22:49 / wtorek
O Karolu pisałem do swojego znajomego więc nie wiem dlaczego ciągniesz temat.
Nie chodzi o jakość ale żeby każdy czuł się do czegoś bardziej zobowiązany. Przyznajcie się, ze wam się zwyczajnie nie chce bo ja nie widzę żadnego problemu a jedynie wy. Tak was boli zakładanie koszulki?
9 czerwca 2015, 23:11 / wtorek
Przepraszam za podwójny.
Dyskusja nie ma sensu. tak samo jak nie ma sensu mobilizacji i większej samoorganizacji, wymagania od ludzi na młynie czegoś więcej.Koszulka byłby fajnym elementem, okazaniem jeszcze większego przywiązania do barw klubowych. Jeżeli każdy pomysł tutaj jest skazany na porażkę bo większość znajdzie jakieś ale bo zwykła nawet pierdółka jest zła. Róbta co chceta, zakładajcie se koszulki niebieskie, czarne, żółte. Wtedy nasz młyn wygląda okazale. Jak chociaż śpiewem czasem nie wygląda to koszulkami mogłoby dać efekt dla oka. Tylko nie wiem po co najpierw było gadanie na koniec pierwszego sezonu o koszulkach a potem nagła zmiana. Chyba komuś coś nie pasowało bo taka organizacja byłaby do ogarnięcia ale ktoś jest przywiązany do swojej czarnej koszulki (polonia warszawa? o.O) albo nawet różowej. :) ale to juz w sumie nie moja sprawa, każdy lubi w czym chodzi.
10 czerwca 2015, 00:16 / środa
Ale jakie znaczenie ma to jaką koszulkę ktoś nosi? Większość osób na zielonej ma koszulki związane z klubem, ja tez na każdym meczu noszę koszulkę związaną z klubem i czy ona jest czarna (dużo takich mam), czerwona (Wisły) czy biała to znaczy, że nie jestem przywiązany do barw klubowych? są o wiele ważniejsze sprawy do zrobienia na młynie chociażby to, że duża część osób nie śpiewa.
10 czerwca 2015, 00:26 / środa
W czasach gdy wszystkie młyny wyglądają identycznie to my się wyróżniamy. Wyróżniamy na plus, nie ma przynajmniej wynalazków ,które przyjdą na dopingowy w koszulce by się potem wozić ,że są z dopingowego. Nie koszulka czyni człowieka -człowiekiem, kibica -kibicem ,a młyn -młynem. Lechia Style to świętość i tak powinno zostać na wieki. Moje skromne zdanie
10 czerwca 2015, 01:05 / środa
@PancerLG
Odpowiedzi na Twoje pytania:
1. Jeśli mam czarną koszulkę 'Good night left side' i szarą bluzę Wisły to będę mógł wejść na zieloną?
Nie rozumiem dlaczego na mecz Lechii miałbyś przychodzić w koszulce w innych barwach niż biało-zielone. Mecz Lechii jest świetem wiec chodźmy na niego w naszych barwach i nie wstydźmy się ich. Czarna koszulka GNLS będzie świetnym strojem na inne okoliczności, a szara bluza Wisły? Hmmmm, chciałem napisać, że idealna ma mecz Wisły, z tym, że tam już są jednolite czerwone koszulki, które nota bene wg mnie prezentują się bardzo dobrze.
odnośnik
Ale na wyjście do pubu na mecz Wisełki bedzie świetna.
2. Jeśli już przyjdę na zieloną w czarnej koszulce to nie dostanę 'wpierdolu'?
Będzie Ci po prostu głupio, że wszyscy w okołó są w barwacha Ty nie i na następny mecz założysz odpowiedni trykot :)
Z pewnoscią coś znajdziesz, a nawet jeśli nie ma ich jeszcze teraz to w przypadku wprowadzenia jednolitych koszulek i tak duże rozmiary się pojawią. Wiadomo, zima, nie każdy ma, nie każdego stać na kurtkę w barwach wiec zadziała prosta zasada rynku: popyt=podaż.
4. Czy specjalnie na mecz muszę zmieniać telefon z mojego smartfona na popularną Nokię 3310?
Koniecznie. "Smartfony są przecież pedaleskie" i nie ma co się obnosić na stadionie. Bedzie selekcja, ze smatrfonem nie wejdziesz, ale dopuszlane będą też inne modele niż Nokia 3310, ale tylko takie bez kolorowego wyświetlacza ;)

@malcolm
taka mała uwaga proszę nie mylić ŚPIEWANIA z DOPINGIEM ,
jeżeli kiedyś uda się w końcu DOPINGOWAĆ Lechię,
to KOLORKI chu.a będą znaczyły to nie pokaz mody,
ale ma być DOPING !!!

Zgoda ŚPIEWANIE nie równa sie DOPING. ale ŚPIEWANIE jest częścią DOPINGU, tak samo jak jego częścia jest chodzenie w BARWACH, a nasze BARWY to Biel i Zieleń więc zostawmy te wszystkie KOLORKI: czarne, niebieskie, różowe i chuj wie jeszcze jakie w domu i na mecz przydźmy w swoich Biało-Zielonych :) Chodzenie w barwach to nie pokaz mody tylko pokazanie przywiazania i tego, że czujesz sie częścią tej spolecznosci jaką są kibice Lechii Gdańsk, wyrażajmy siebie także przez ubiór, szczególnie podczas meczów Lechii, a to z pewnoscią poprawi nasz DOPING :)
https://www.youtube.com/watch?v=ChGALo8_XLM

@Jude String
xD <- najlepszy komentarz do waszej rozkminki
xD <- najlepszy komentarz do Twojego komentarza

@teskiGda
mam taką propozycję aby w chłodniejsze/zimowe dni nosić ze sobą dwie pary koszulek (a nawet i trzecią można jako zapas), jedną pod kurtkę, a drugą trochę większą na kurtkę jakby się zimno zrobiło

Strzeżonego Pan Bóg strzeże, lepiej jdena koszulka wiecej niż mniej. Wiec proponuje Ci przynajmniej po dwie koszulki pod kurtki (bo rzecz jasna dwie) i dwie na kurtki, do tego obowiązkowo dwie bluzy, na głowę dwie czapki dwie pary rękawiczek na dłonie, i dwie pary spodni. Bieliznę jak tam uważasz, to twoja sprawa ;) Na pewno nie zmarzniesz ;)

@Forza_KM

1.Nie wiem czy od razu bedzie zajebisty bo koszulki jednak nie śpiewaja, ale na pewno bedziemy się lepiej prezentować wizualnie i to jest główny cel tego przedsiewziecia. Czy to wpłynie na jakość dopingu - wg mnie tak :) JEDNOŚĆ :)

2.Nie jestem Boldi :)

@Zabory
To świetna robota z tymi koszulkami na Jadze :) Nie dosć, że świetnie sie przezentowaliśmy to jeszcze fajna poamiątka z wyjazdu została :) DwUNASTY ZAWODNIK na trybunach też powiniemn być w barwach SWOJEJ DRUŻYNY :) ZIELEŃ trawy śniegu BIEL :)

@Cygnus x-1
Co do prac do prac doktorskich czy innych naukowych publikacji to nie wiem czy wiesz. ale potrzeby jest matariał do badań więc należy porównać jakość dopingu przed i po (mam nadzieję) wprowadzeniu jednolitych koszulek. Póki co to raczej wróżenie nam zostaje ;)
Co do podnoszenia ceny biletu na Zieloną, to się nie zgadzam z Tobą. Fajnie, ze Ciebie stać na to, ale uwierz mi, że są tacy, dla których te pare złotych w te czy we wte robi różnice i może być czynnikiem decydującym o tym czy przyjść na stadion :) Jest wiele ludzi młodych którzy, aby przyjść na mecz wydają swoje kieszonkowe, a im na prawdę zależy więc nie pozbywajmy sie ich. To także przyszłosć ruchu kibicowskiego Lechii. Wg mnie same koszulki też będą czynnikiem motywującym do aktywnego dopingu, a Zieloną będą po prostu przychodzić Ci którym zleży na dobrym dopingu. Dla kogoś komu zależy nie będzie problemem założenie koszulki w barwach, a pozostali, cóż poczują się zwyczajnie głupio i nieswojo i na następny mecz zmienia trybunę. Ich nie żal bo i tak nie wnoszę nic poza staniem i demotywowaniem innych. Nie oszukujmy się, sporo jest takich osób...
10 czerwca 2015, 07:53 / środa
@piter jak już tak wnikliwie analizujesz wypowiedzi, to wskaz fragment mojej wypowiedzi w której napisałem że należy podnieść cenę biletu na zieloną? Napisałem że cena ma być wyższa niż na np. Rodzinny a to zasadnicza różnica.
Ps. Co do doktoratu to też nie do końca masz rację, ale to nie wątek na akademickie dyskusje.
Edwin napisał zwiezle i ma 100% racji.
TYLKO LECHIA!
10 czerwca 2015, 08:26 / środa
Zmienię temat

Może ktoś wrzucić, tekst z przyśpiewki o makumbie rudym-nilsonie z wyjazdu na białoruś, z drugiego powrotnego wagonu?? :)
10 czerwca 2015, 11:59 / środa
Moge jedynie dodac, że fajnym przykładme było napisanie o zawodnikach i kibicach, którzy stanowia jednośc co znaczy, ze ubieramy się tak samo. A pieśń cała lechia zawsze razem w młynie na jeden czy dwa kolory nabiera jeszcze wiekszego sensu bo pokazuje nasza solidarnośc.
@edwin
Wydaje mi się własnie, ze liczba wynalzaków jest taka sama teraz a jakaby była. Nie ma róznicy wg mnie. Dlaczego kiedys padały komunikaty do lasek, które przychodza w legginsach i wypinaja dupe do kazdego kibica i schodza coraz nizej młyna?
@teskigda
To nie chodzi o "dyskryminacje" tych, którzy koszulki w barwach nie maja. Ale ie masz poczucia, że barwy twojego klubu to zieleń i biel a nie czerń czy kolor szary? Jasne takie bluzy i koszulki tez są fajne np. te ostatnie co były zapisy. Co nie zmienia faktu, że młyn wyglądałby znacznie lepiej w jednolitych kolorach. Taka konkretna jedność. A co do osób nie śpiewających masz rację. Ale tutaj jest też po części wina klubu. Ciężko doszukać się na stronie informacji, który sektor jest dopingowy a w dzisiejszych czasach poprzez nawet zajęcie tego 5 miejsca będzie przybywało trochę ludzi. Poza tym coraz częściej widuję osób starsze na naszym sektorze, które sa pierwszy raz na meczu i chodzą z biletem. częściowym rozwiązaniem może być zamieszczenie wyraźnej informacji na stronie internetowej oraz na grafikach w punktach sprzedaży. panie w kasach rzadko informują o tym gdzie jest sektor dopingowy.

Tak jeszcze zapytam. Czy na Wiśle czy Śląsku maja problem jak dzieci i zadają pytania czy mogą ubrać szarą czy czarną koszulkę? Czy jednak młyn Wisły jest na czerwono i na każdy mecz jest mobilizacja?
10 czerwca 2015, 12:25 / środa
@edwin
Wydaje mi się własnie, ze liczba wynalzaków jest taka sama teraz a jakaby była. Nie ma róznicy wg mnie. Dlaczego kiedys padały komunikaty do lasek, które przychodza w legginsach i wypinaja dupe do kazdego kibica i schodza coraz nizej młyna?

I jednoczesnie chcesz się ubierać tak samo jak te laski w legginsach ,albo jakieś inne dziwolągi w rurkach z kolczykami itd...

Znak czasów, zmiana pokoleń. Za małolata słyszałem parę razy ,że młody ze starym się czasami nie dogada, a teraz to widzę z tej drugiej strony :) Rozumiem nawet i szanuję zapał niektórych do jednolitych koszulek, mimo ,że dla mnie to głupota. Z resztą jałowa rozmowa, bo jak ktoś napisał takich rzeczy nie ustala się tu.
10 czerwca 2015, 12:28 / środa
@Maroch

Skoro już rewolucję koszulkowo dopingową zaczynasz w Internecie, to zacznij od tego, że nazwę Lechia piszemy z dużej litery.
10 czerwca 2015, 12:33 / środa
Powiedzmy, że teoretycznie będą jednolite koszulki. Ja też widuje dużo przypadkowych osób na młynie i tu powraca problem spiewania - skoro ciężko wyegzekwować, żeby wszyscy dopingowali, to ten sam problem może być z jednolitymi koszulkami...druga sprawa jaki to miałby być kolor- biały? to będziemy kopiować Legie, na zielono Śląsk, nasze barwy są biało zielone czyli biała koszulka, zielone spodnie? ewentualnie góra sektora dopingowego na biało, dół zielono ale tak czy inaczej ciężko by było dopilnować tego
10 czerwca 2015, 12:51 / środa
Demokracja to chujowy ustrój.
10 czerwca 2015, 13:08 / środa
Myślę, że jak się już dokona rozstrzygnięć w ważkiej przecież kwestii kolorystyki ubiorów należy również wziąć pod lupę sprawę nie mniej istotną, mianowicie śpiewów. Nikomu chyba nie zależy, aby powstawała kakofonia czy jakieś chaotyczne ryczenie. Obraz i dźwięk, wizualna i foniczna strona stanowić winny harmonijną, całościową kompozycję, cieszącą zarówno zmysły słuchu, jak i wzroku. Można by więc pogrupować bywalców sektora wg kryterium odpowiedniego tembru i skali głosu, przykładowo od prawa do lewa: począwszy od sopranów, poprzez alty, tenory, barytony, a skończywszy oczywiście na basach. Wiadomo, że to sprawa trudna, nie mniej jednak wielce interesująca, wymagałaby odpowiedniej koordynacji, konsensusu, uzgodnień i właściwej deregulacji, chociażby nieformalnej. Ponadto kwestię tę można by też przy okazji połączyć z regulacjami w zakresie strojów. I tak na przykład całkiem na biało soprany, całkiem na zielono basy, a po środku melanże bieli i zieleni w odpowiedniej proporcji w zależności do posiadanej skali głosu.
11 czerwca 2015, 13:35 / czwartek
@Zabory
Wtedy zalałem sobie klawiaturę i shift nie reagował na polecenia. Zdaję sobie sprawę z elementarnych podstaw, nie ma powodu do obaw.
@TeskiGda
A może zwykłe pasiaki?
11 czerwca 2015, 14:21 / czwartek
@teskiGda
Po pierwsze to jakie kopiowanie. Od kiedy chodzenie w barwach swojej drużyny jest kopiowaniem kogokolwiek. Skoro tak, to może zrezygnujmy z noszenia szalików bo inni też mają...
Do drugie to czy bedą to koszulki białe, zielone czy pasiaki to kwestia do uzgodnienia. Myślę, że nawet fajny efekt byłby gdybyśmy to wymiksowali, cześć odb tak, część tak. Biało-zielony stadion będzie dużo ładniejszy ;)
11 czerwca 2015, 15:45 / czwartek
Kurwa ja nie kumam, Ty potrzebujesz aprobaty na forum czy jaki chuj?

Kwestia do uzgodnienia? To idź na spotkanie stowarzyszenia i uzgadniaj, a nie kolejny raz piszesz te swoje dyrdymały. Ile jeszcze razy chcesz usłyszeć, że forum to nie miejsce do tego typu gadek?
11 czerwca 2015, 16:43 / czwartek
Castorp jak zwykle w samo sedno, lepiej się nie da :))) ew. zawsze można np. zrobić żywą szachownice albo pasy, zarządzić tak odgórnie, oczywiście kolor koszulki zgodnie z numerem krzesełka, i będzie wyglądało zajebiście, i nikt w Polsce tego nie miał (no były wprawdzie żywe swastyki, ale nie tak kolorowe!"), będzie +5 do kumatoksu, i doping będzie się niósł aż po Dolne Miasto, a skoro już ustalilśmy że nie wstydzimy się barw, to pójdźmy krok dalej - cały młyn z mordami wymalowanymi w barwy, no bo przecież chyba nikomu nie szkoda kasy na farby? A będzie to taki wyjebany efekt że kosmos, odrazu cały stadion będzie ładniejszy, bo teraz to przecież nuda, badziewi i chuj, a jak ktoś nie przyjdzie wymalowany to mu będzie wstyd że wokół wszyscy są wreszcie całkiem w barwach a on nie, sabotażysta, 'żaden fanatyk co najwyżej sympatyk' i niszczyciel JEDNOŚCI!!!

Szanowni kuledzy, zanim zaczniecie się bawić w 'uzgadnianie', 'zarządzanie' i forsowanie genialnych pomysłów (odkąd pamiętam określanych, skądinąd sympatycznym, określeniem 'mapetszoł'), może zacznijcie przynajmniej, jak mówią klasycy, 'działać lokalnie'? Nie wiem, dogadajcie się ze znajomymi, czy sami ze sobą na jednakowe koszulki, stańcie gdzieś, może wprawicie wszystkich w zdumienie, następnie wzbudzicie powszechny zachwyt i porwiecie tłumy tym gestem, ale póki co to tylko "słowa, słowa, słowa" :)))

szalom
11 czerwca 2015, 17:27 / czwartek
koszulki są nie modne, ja proponuję spódnice szkockich górali tzw. kilt, tego nikt nie ma, wzory w barwach białozielonych określi komitet, który najpierw musi wybrać sposób głosowania, np za kule białe przeciw czarne albo na odwrót ewentualnie przez podniesienie ręki, tylko której?, a już po wyborze metody głosowania , zostanie wybrany wzór - więcej zielonego czy białego, a może wzór przeplatany czarną nitką. Następnie proponuję przenieść dyskusję by uzyskać odpowiedź na jakże ważne pytanie - czy prawdziwy kibic bez względu na porę roku ma mieć gacie, czy nie, a jeżeli tak to to jakiego kroju i koloru?
11 czerwca 2015, 18:38 / czwartek
Aby głosowanie było ważne kule muszą być białe i zielone.
11 czerwca 2015, 19:06 / czwartek
Castorp

Posiadam jednak pewne ale. Po pierwsze, mielibyśmy 300 basów, w porywach ze 2 barytony, a tenora musielibyśmy pożyczyć z Arki. O kontrtenorze nawet nie wspomnę. Nie wiem, jak nasze dziewczyny, ale tu powinno być trochę odwrotnie. Soprany i mezzosoprany pewnie się znajdą. Alty mogą stanowić problem, bo nasze dziewczyny są smukłe i kobiece.
29 czerwca 2015, 22:05 / poniedziałek
Dziś w pracy usłyszałem ten kawałek https://youtu.be/31tiWX-8bdc w radio. Tak mi się skojarzyło, że refren gdzieś zasłyszany i się nie pomyliłem: https://youtu.be/773s8koJ9GI

Można by ułożyć jakiś tekst pod melodię, może by się przyjęło?
Jakieś propozycje tekstowe ;)?
29 czerwca 2015, 22:18 / poniedziałek
Brzmi ciekawie.Postaram się coś ułożyć w tym tygodniu i ocenicie.
29 czerwca 2015, 22:46 / poniedziałek
Pod tę melodię próbowano już wprowadzić pieśń na meczu z Pogonią gdzie mieliśmy zakaz na zieloną i młyn usadowiony był przy vipach. Jestem zdziwiony, że z tego zrezygnowano, bo fajnie to wychodziło.
JESTEŚMY TU
BY WSPIERAĆ CIĘ
ZIELEŃ, BIEL
GDAŃSKA LECHIA NASZYM ŻYCIEM JEST
AVE BKS
30 czerwca 2015, 11:14 / wtorek
https://www.youtube.com/watch?v=xJDl1dGxMME - to samo, ale dobrze ich słychać ;)
30 czerwca 2015, 13:09 / wtorek
zajebiste
4 lipca 2015, 09:21 / sobota
Zajebiste. Myślę, że mamy wystarczający potencjał żeby zrobić to jeszcze lepiej.
Ktoś podejmie się napisać nasz tekst? Nuta już jest ...
5 lipca 2015, 21:01 / niedziela
Coś udało mi się sklecić.Luźna propozycja.Chętnie przyjmę konstruktywną krytykę i poprawki.Liczę na opinię,pozdro.

ZIELEŃ,BIEL
TE BARWY DWIE
W SWYM SERCU MIEJ
O PUCHARZE NAM SIĘ SPEŁNIĄ SNY
LECHII KIBICE TO MY ..LALALA
6 lipca 2015, 01:25 / poniedziałek
Z calym szacunkiem,ale nie obraz sie.Nie proponuj wiecej swoich tekstow:-)
6 lipca 2015, 02:29 / poniedziałek
Wersja przedstawiona przez pencerlg dużo lepsza, chociaż zamiast "Ave BKS" przeciągnąłbym np Leeeechiaaa BKS, albo "Naprzód BKS"
6 lipca 2015, 09:36 / poniedziałek
Spejson: szacunek za wstawkę dopingu. Myślę, że na PGE zabrzmiałoby to klasowo, w naszej wersji.

Pozwoliłem sobie napisać parę linijek, ale z góry proszę o wyrozumiałość jak również o uwagi; wg mnie mogłoby to lecieć tak:

DZIŚ CHWAŁY DZIEŃ
ZWYCIĘSTWA SMAK
DZIŚ LECHIA GRA
W TYSIĄCACH BRAW
NA ZAWSZE LECHIA GDAŃSK
#przerwa#
NA ZAWSZE BKS!!!

tu "podparłem" się tekstem Spencerlg, bo jest dobry

JESTEŚMY TU
BY WSPIERAĆ CIĘ
ZIELEŃ I BIEL
TO NASZA KREW
DO ŚMIERCI LECHIA GDAŃSK
#przerwa#
DO ŚMIERCI BKS!!!
6 lipca 2015, 09:42 / poniedziałek
Podpisuję się pod powyższym tekstem.O niebo lepszy i konkretny.Mój był pisany pod wpływem weny....tyle,że chujowej :D
8 lipca 2015, 10:45 / środa
Dzięki. Mam nadzieję, że się spodoba jeszcze kilku innym użytkownikom forum.

Tak w ogóle, skoro mamy bana na zorganizowane wyjazdy grupowe, można by popracować nad dopingiem domowym, choćby właśnie przez wprowadzenie kilku, albo chociaż jednej - dwóch nowych nutek. Akurat ta w wykonaniu kibiców BVB jest dosyć znana i wpadłaby szybko w ucho.

Znalazłem (moim zdaniem) fajny temat kibiców Arisu; co prawda to z meczu koszykówki ale moc w tym jest...
https://www.youtube.com/watch?v=63ar03dMkI8
8 lipca 2015, 11:49 / środa
To tez trochę z innej bajki bo oprawa przedmeczowa i nie kopanej ale ma moc szczególnie polecam od 3 min. stroje WIKINGÓW tez by były niezłe heheheh..pozdro :

https://www.youtube.com/watch?v=umjYHLt56kg
8 lipca 2015, 19:29 / środa
Teraz musicie tylko bardzo mocno potrenować przez forum i potem w czasie meczów pełne pierdolnięcie na czacie (najlepiej wielkimi literami)... ;-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033