Gdańsk: wtorek, 26 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 113/114

8 lipca 2015, 20:17 / środa
...albo niech się zglosza do Wojtka z pudełkowego forum.On już kiedyś się wychylil,ze utworzy drugi mlyn.

Do dziela dziewczyny!
8 lipca 2015, 20:36 / środa
Znów jakaś rewolucja forumowa? Były już jednakowe koszulki, teraz śpiew...

Czyżby chuligani Gedanii przejmowali Zieloną?
8 lipca 2015, 23:11 / środa
W dodatku chcą spiewać niemiecka pieśń z elementami greckimi, co w obecnej sytuacji politycznej moze zostac żle odebrane:-) a tak poważnie to smyki bierzcie spiewniki Lechii i nauczcie sie porzadnie chociaz jednej naszej piesni.Oczywiscie po polsku:-)
9 lipca 2015, 09:26 / czwartek
@d.q.

"Pieśni" są u św. Brygidy, jakbyś miał ochotę coś zapieć.
Nosiłeś gacie w zębach a na księdza mówiłeś Zorro kiedy ja na T29 śpiewałem "...biletów brak; stadion Lechii pęka w szwach..." więc nie "smykuj" mi na forum.
Nie podoba się, że ktoś ma odrobinę inicjatywy, to nie komentuj. Przyjmie się czy nie, spróbować warto.

Forum pełne takich, co tylko jęczą że chujowy doping, ale sami nic nie zrobią.
9 lipca 2015, 13:57 / czwartek
Zwłaszcza, że temat nosi nazwę związaną z dopingiem, chyba, że coś przeoczyłem...

Akurat kręcenie beki przez "forumowych wyjadaczy" z różnorakich propozycji zmiany "śpiewnika" dziwi mnie najbardziej. Chyba, że waszym zdaniem koledzy co wykazali chęci i stworzyli coś (gorsze czy lepsze, nieważne) powinni podejść na meczu do F. i opowiedzieć śpiewająco o swoich propozycjach dorzucając przy tym zestaw nut coby S. mógł dobrze w bęben jebnąć? Szydera, szyderą, ale nadużywanie jej w co drugim temacie jest poniżej pewnego poziomu...

Ps.Jak temat nie pasuje, zawsze możemy wrócić do tematu jednolitych koszulek ;)
9 lipca 2015, 14:29 / czwartek
Po to chyba jest wątek o dopingu, który w temacie ma także "propozycje, uwagi", aby takowe się tutaj znalazły.

PS Przyśpiewka pod melodię "Supergirl" w wykonaniu Borussii wpada w ucho.
9 lipca 2015, 19:40 / czwartek
Widzisz ziomek,jak Ci pojechal stulatek?
Za młody jesteś szczeniaku,zebys dyskutowal na forum o dopingu :-)

Pozdro ziom,ja się wymiękam,bo szkoda pradu.
9 lipca 2015, 20:44 / czwartek
Hehe Czarny sam widzisz jak jest:-) masz racje czasami rece opadają.Na szczęscie jest sporo wartosciowej mlodziezy i trzymaja chłopaki fason.A to inernetowe wynalazki.
Pozdrawiam Cie serdecznie ziomek!
10 lipca 2015, 12:00 / piątek
Schemat w tym wątku jest taki - ktoś zgłasza propozycję i od razu znajduje się paru szyderców z których żaden nie ma nic do zaproponowania oprócz szydery.

Ja tam do repertuaru nic nie mam, w kwestii samego dopingu to uważam, że jak jest doping na dwie trybuny to nie ma co go przeciągać ponad 5 powtórzeń bo prosta się szybko nudzi i przy 7mym powtórzeniu odpowiadają jednostki. Poza tym jeżeli idzie akurat akcja to prosta przestaje śpiewać tylko się angażuje głosowo w akcję więc nie odpowiada zielonej.
10 lipca 2015, 14:51 / piątek
Mylisz sie kolego. Nie jestesmy zadnymi szydercami nam chodzi o to zebyscie sie wpierw nauczyli starych Lechijnych piesni.a pozniej mozecie kserowac innych.
10 lipca 2015, 16:03 / piątek
Czarny, niestety to już nie jest tak jak za naszych szczenięcych lat, gdy wejściówka na młyn na prostej była możliwa dopiero po zdaniu egzaminu ze znajomości szlagierów dopingowych. Naprawdę nie raz i nie dwa łapy mnie swędzą jak widzę pajacykowanie na zielonej. Zaraz jeszcze będą pitolić o skakaniu, tańczeniu walczyka czy innym takim badziewiu. Faktem jest, że w porównaniu z T29 zawsze będziemy kierować się sentymentem, ale uważam, że w kwestii dopingu naprawdę zrobiliśmy spory postęp, a lamenty/pomysły co niektórych wkurwiają. Już niejednokrotnie było malowane, żeby jeden z drugim podeszli pod gniazdo pogadać/zapytać/zaproponować do rozważenia, nikt w ryj za to nie da... ale niestety czasy takie, że tylko zza monitora potrafią dać głos.
10 lipca 2015, 16:51 / piątek
Proponowanie, a przekonywanie kogoś do swoich racji to dwie różne rzeczy. Na tym forum pojawiało się mnóstwo propozycji, które umieraly w zarodku, ale kurwa ludzie na litość boską, ile z tych propozycji śpiewacie/spiewaliscie(niektóre wymarly śmiercią natuealna jeszcze na t29) co tydzień na zielonej czy wyjazdach, które zostały luźno przedstawione. Tekst o ksero mnie rozjebal, "my jesteśmy z Gdańska Lechią..." ;)
10 lipca 2015, 17:42 / piątek
Trzeba tu koniecznie rozgraniczyć co nieco, "(...)nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych(...)".

W żadnym swoim wpisie nie zabraniam nikomu pisać na forum (głupot). To jest forum Lechii, a my zawsze ceniliśmy wolność.

Tak samo jak każdy ma prawo pytać o kod do FIFY, próbować nas przekonywać że PO jest ok, albo układać nowe pieśni na forum, tak ja mam prawo do szydery z takich osób i z tego prawa rezygnować nie zamierzam.

Podsumowując wszystkie wpisy "starych ramoli" (oprócz tego, co na T29 śpiewał jak ja jeszcze na stojąco pod szafę wchodziłem... ale jak oni dali wtedy radę bez tych internetów i forumów?) sprowadza się to wszystko do prostego: charakter Lechisty kształtuje się w życiu realnym, nie na internetach!

I to samo się będzie zawsze odnosić również do kwestii "okołośpiewnikowych".

To mówiłem ja (ten po prawej, obok Einherjera):
odnośnik
11 lipca 2015, 00:44 / sobota
@ d.q. / Czarny68 / Stara Szkoła

bo widzę ze koledzy się "podpalili". Przede wszystkim nie każdy nowy użytkownik forum to 15latek przed komputerem udający znawcę, a nie daj Boże po dwóch meczach na mieniący się Ultrasem; stad komentarz o noszeniu gaci w zębach; jeżeli kogoś uraziłem ... przepraszam, nie było to moim zamiarem.

@ crach

dokładnie jak piszesz. Bylem z 8latkiem na sektorze Q (na Zielonej jak wszyscy stoją to Młody nic nie widzi) i z każdym powtórzeniem coraz mniej ludzi stoi i mniej odpowiada młynowi, wiec może opcja mniej powtórzeń ale różnych, dałaby lepszy efekt ciągłości.
Z tą też myślą chyba, podłapana nuta i własna wersja po obejrzeniu wstawki, bo przynajmniej na mnie doping robi wrażenie. I zaraz ktoś napisze że "...chcą śpiewać niemiecką pieśń z elementami greckimi, co w obecnej sytuacji politycznej może zostać źle odebrane:-)..." takie jego prawo na forum, jak kolega Stara Szkoła słusznie zauważył.
11 lipca 2015, 02:48 / sobota
Już zapomniałem jak wyglądalismy za malolatow SS :). Stare czasy.
31 lipca 2015, 22:54 / piątek
Brawa dla młyna za wprowadzenie przyśpiewki pod melodie Supergirl!
2 sierpnia 2015, 01:23 / niedziela
wróćmy do LECHIA- style!
3 sierpnia 2015, 01:13 / poniedziałek
Mówienie, ze obecny młyn nie umie śpiewać starych przyśpiewek jest najzwyczajniej głupie. Najzwyczajniej w świecie czasem to co było dobre na T29 nie zawsze się sprawdza na PGE i odwrotnie. jakoś dziwne, ze na jednym meczu lecą stare przyśpiewki i leci to dobrze a na drugim meczu już gorzej. Zwyczajnie nie idzie i tyle a tu komentarze od razu, ze młyn nie umie tego zaśpiewać. Litości..

Co do nowej "zmienionej" przyśpiewki i innych nowych, które sa w planach ale jeszcze się nie ukazały proponuję trening dopingu. I tak wyjazdów teraz nie będziemy mieli do końca roku nie licząc PP i zgodowych. Co szkodzi, zrobić coś na T29 czy na PGE? Przyjdzie 100 osób? No to dobrze wtedy okaże się komu zależy i sprawdzi się jakość danej przyśpiewki i czy ma ona w sobie to coś co sprawi, ze pójdzie już raz dwa na meczu.

Wracając jeszcze do tej zmienionej jak juz jest to zapożyczenie od Śląska to jesteśmy tuuu powinno byc przeciągane bo w obecnej formie to traci sens i rytm już na sam start a powtarzanie tego samego nie ma najmniejszego sensu. Innymi słowy, docenić należy starania ale to nie jest to.

Poza tym dlaczego nie śpiewamy dalszej częsci W wolnym mieście Gdańsku? te lalala jest raz, ze grobowe to dwa ludzie bardziej meczą się na tym lalala które poniekąd wymaga większego "wysiłku" niz główna część.

I na koniec, nauczyłbym w końcu do kurwy nędzy ludzi słuchać i korzystać bębnów bo one nie są tam do ozdoby. na ostatnim meczu połowa ludzi nawet rytmu nie wyczuwa kiedy trzeba wstać i sama wyrywa się juz w górę.
3 sierpnia 2015, 09:49 / poniedziałek
Rzadko pisze o czyjeś ciężkiej pracy skoro sam w nią nie jestem zaangażowany (a taką bezapelacyjnie jest zorganizowanie dobrego zsynchronizowanego dopingu łącznie ze śpiewami szczególnie jeżeli bez urazy większości słoń na ucho nadepnął--zresztą większość społeczeństwa jest mało rozśpiewana i ma kłopot rytmicznie i melodyjnie zaśpiewać jakiś nawet znany kawałek) ale pomysł kolegi o zorganizowaniu nazwijmy to prób dopingowych czy przećwiczenie nowych lub starych przyśpiewek uważam za bardzo trafiony. Nie wiem czy jest to realne( musi ktoś na to poświecić czas , zorganizować to i itp. itd. ) ale czas wakacji gdzie poniektórzy maja trochę więcej czasu (chodzi mi o młodszych kibiców) jest idealny na takie próby i niechby przyszło z 40-80 osób i poćwiczyło z godzinkę lub półtorej raz czy dwa razy w tygodniu dało by mega efekt ponieważ taka dobrze przeszkolona nazwijmy to grupa inicjatywna potrafi później pociągnąć dość dobrze resztę.(mam lekkie doświadczenie w tym kierunku ponieważ w czasach młodości byłem zmuszony uczęszczać na próby chóru) przy okazji zawsze jest spotkanie można pogadać lub walnąć po probie piwko i jest przyjemne z pożytecznym --może to być na stadionie ale tez na zielonej trawce ....warte do przemyślenia przez osoby tym się zajmujące i decyzyjne-zgodnie z zasasdą ze trening czyni mistrza ..pozdrawiam i powodzenia
3 sierpnia 2015, 10:53 / poniedziałek
Naprawdę bardzo dobry pomysł
Kiedyś nie było problemów by się zorganizować więc i teraz przy odrobinie chęci powinno się to udać

https://www.youtube.com/watch?v=BcnzM2lr0ck
3 sierpnia 2015, 11:02 / poniedziałek
hehehehe czarny niezła szydera może i ty masz racje...pozdro
3 sierpnia 2015, 12:16 / poniedziałek
Misiu
To nie szydera
Pomysł naprawdę godny uwagi Szacun
Ale skoro w klubie jest chujowo , to niech będzie chociaż weselej
3 sierpnia 2015, 12:48 / poniedziałek
heheheh to prawie tak :

odnośnik
19 sierpnia 2015, 01:57 / środa
LITERKA B!!!! LITERKA K!!!!! LITERKA S JAK BKS!!!!
SIALALALALALALALA SIALALALALALALA
28 sierpnia 2015, 08:49 / piątek
o qrw@!!! czad!
Tyle dni, a nikt do tej pory nie odważył się skomentować "literek" i SIALALALALALALALA SIALALALALALALA???
28 sierpnia 2015, 09:47 / piątek
Kibicka wstanie to skomentuje :) https://www.youtube.com/watch?v=_7RH6vSHuYA
28 września 2015, 12:29 / poniedziałek
W końcu pokazaliśmy się z dobrej strony na wyjezdzie. Dużo krótkich ryknięć, bez których ciężko by nam było się przebić i pare dłuższych śpiewów(głośnych bo chyba jak nigdy śpiewali naprawdę wszyscy). Oby tak dalej !
8 maja 2016, 16:31 / niedziela
na meczu z RC odkurzamy dwie przyśpiewki. o ile "boją się Nas..." szło bez zarzutu ( oj, oj a nie gol, gol ) to "do boju Budowlani" idzie na razie słabo.

DO BOJU BUDOWLANI! DO BOJU LECHIA GDAŃSK! JESTEŚMY RAZEM Z WAMI ZA WAMI CAŁY GDAŃSK!

Na końcu GDAŃSK nie świat ;)
8 maja 2016, 18:22 / niedziela
Nie wie, nie znam się, ale z dawnych czasów pamiętam, że leciało jesteśmy zawsze z Wami, a nie jesteśmy razem z Wami :-)
Pzdr
8 maja 2016, 18:23 / niedziela
Czy w zamierzchłych czasach nie było przypadkiem "... ZAWSZE z Wami..."?
8 maja 2016, 19:10 / niedziela
oczywiście, macie obaj rację. "zawsze z Wami" tak to leci i zawsze leciało. debila ja, ale tak jest jak się chce przenieść śpiew na klawiaturę komputera ;)
16 czerwca 2016, 17:19 / czwartek
odnośnik

Doping Islandczyków. Dla mnie konkret. Nasza "Szkocja" z dodatkiem.
12 lipca 2016, 20:40 / wtorek
Mistrzem Polski jest Lechia
Lechia najlepsza jest
Lechia to jest potęga
Lechia, hej BKS
la la la la la la la ...

Trenujcie !! Dosyć pierdolenia. Lechia Mistrzem Polski !
12 lipca 2016, 21:25 / wtorek
Na wypadek gdyby coś nie wyszło ;-)

Nic się nie stało,
Lecz goli było za mało.
Nic się nie stało,
Lecz goli było za mało.

Mam nadzieję, że nie będzie potrzebne :-)
12 lipca 2016, 21:45 / wtorek
1 frajer zlokalizowany po 45 minutach.

Dosyć pierdolenia. Lechia Mistrzem Polski !
13 lipca 2016, 01:28 / środa
1)Panowie jak kto chce grać na kase to szybkie info do juta wieczór max
2)potfel rób swoje
13 lipca 2016, 01:32 / środa
sorry, nie ten temat trampi pisze wszędzie i stąd błąd
13 lipca 2016, 01:53 / środa
Każdy kibic wie: mistrzem jest
BKS! BKS! BKS!
Każdy kibic wie: mistrzem jest
BKS! BKS! BKS!
13 lipca 2016, 06:33 / środa
"Lechia! - Biało-zielony kwiat
Lechia! - Śląsk to najlepszy brat
Lechia! - Tylko Lechia
Hej Beeeekaaaaeeees"
13 lipca 2016, 07:46 / środa
Bongo to leciało bez " to" i zamiast " tylko " było gdańska
13 lipca 2016, 08:37 / środa
jak już tak wszyscy się rozśpiewali to może zapożyczymy coś od Ślaska i zaczniemy śpiewać w tym sezonie ;)
Mistrzostwa Polski nadszedł czas !
Ten piękny czas !
Więc Lechio prowadź nas !
Będziemy z Tobą zawsze tam gdzie będziesz grać !
Będziemy ci śpiewać !
Hej Lechia sialalalala lalalalala ...
15 lipca 2016, 14:36 / piątek
Mistrzem Polski jest Lechia
Lechia najlepsza jest
Lechia to jest potęga
Lechia, hej BKS
la la la la la la la ...

Trenujcie !! Dosyć pierdolenia. Lechia Mistrzem Polski !
31 lipca 2016, 21:53 / niedziela
można zobaczyć na nutę dla nas ten klub jest niczym bóg... Było nas trzech zostało dwóch
3 sierpnia 2016, 12:13 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 sierpnia 2016, 06:25 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 sierpnia 2016, 12:57 / piątek
Moja propozycja

Dla nas ten Klub jest niczym Bóg kochamy Go hej Lechia Gol. I druga zwrota , jednego chce dziś każdy z nas Gdańska Lechio na mistrza czas.
17 sierpnia 2016, 20:52 / środa
Zwycięstwa pora Jest!!!
Zwyciężaj BKS !!!
Lechia Najlepsza Jest!!!
Zwyciężaj BKS !!!

BKS!!! BKS!!! BKS!!!
19 września 2016, 23:01 / poniedziałek
Na podst. Dynamo Drezno https://www.youtube.com/watch?v=opx59GJQ2wk

Zamiast dy na mo zapodać BE BE KA KA ES ES Forza BKS.

Byłaby miazga.
24 września 2016, 22:25 / sobota
Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję za Omege ! Teraz wszyscy uczyć się melodi a będzie miazga !

Hej, hej, hej BKS
Gdańska Lechia najlepsza jest !

odnośnik
24 września 2016, 23:36 / sobota
aż się rozmarzyłem...a i kawałek mega..ach...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.329