Gdańsk: piątek, 24 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 12/115

22 kwietnia 2007, 18:05 / niedziela
Fakt mamy dużo starych piosenek, ale by je ,,odkurzyć'' trzeba chęci, a ich za bardzo nie ma na terazniejszym młynie.
Warto sprobować wprowadzić coś nowego i coś co W KUŁOKO można spiewać.

Najlepszym przykładem jest HSV !
22 kwietnia 2007, 18:35 / niedziela
kurwa , mialo byc na slasku to river plate czy costam...

mamy tyle fajnych piosenek i jak zwykle spiewamy to samo...

pozatym trzeba coś wymyślić ...coś tego typu jak: twierdza - wroclaw albo legii , warszawa warszawa warszawa ...

takie cos mozna na calej pizdzie dlugo spiewac
22 kwietnia 2007, 20:39 / niedziela
Ale dojebaliscie teraz do pieca !
Co to sie dzieje teraz na Lechii z dopingiem-to horror !
W dzisiejszych czasach macie rozne organizacje kibicowskie typu
(oprawa meczu) macie mozliwosc komunikowania sie po przez internet,
(forum Lechii)ale nic z tego nie wynika !
W latach 70-tych,80-tych mysmy po prostu przychodzili na mecz i spiewalismy,
robilismy oprawe meczu w ramach naszych mozliwosci.
I to jakos wypalalo,dzis widze czterech gosci na gniezdzie i co? I nic !

Wiem,ze zaraz znajda sie tacy,co wiedza wiecej od glupiego zgreda,
ale puki nie bedziecie WY sami wylapywac nie spiewajacych malolatow
w mlynie,to nie zmieni sie nic.
Za naszych czasow tez byly ;lapanki;i jakos nie spiewajacy sie z tym pogodzili.
Lechia ma tyle pieknych piosenek,a WY szukacie plagiatow ?!
I na Lechii zamiast demokracji zrobila sie ANARCHIA !!!
Kazdy spiewa kiedy i co chce !
A to ze pracujecie nad tym i ze bedzie lepiej slysze od dawna.

Pozdrawiam mlodych i starszych BIALO-ZIELONYCH.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
22 kwietnia 2007, 20:59 / niedziela
Czarny 99% poparcia (bo jedna nowa by się przydała taka co można ciągnąć non stop, chodzby to river), bo jak na tym forum bełchatów jest podawany za przykład to juz naprawde jest TRAGEDIA. Ktos wczoraj pociągnął Do boju budowlani, krzyczę żeby jeszcze kilka razy to kurwa nie..... zaczeli Śląsk i Lechia ooooooooo po raz milionowy. a ta szkocja to juz wogle przypał ,klaszcze się i klaszcze i na koniec uuuuu, kurwa jak by nie można np Lechia, albo jak w jajnikowie BKS BKS BKS...
22 kwietnia 2007, 21:12 / niedziela
zamiast dyskutowac co tu zmienic to lepiej wesmy sie do roboty i niech kazdy zazuci jakis pomysl!!!!
22 kwietnia 2007, 21:18 / niedziela
nie wiem czy czytasz regularnie ten wątek ale tu co wpis są nowe pomysły tylko narazie nic nie wypala
22 kwietnia 2007, 22:21 / niedziela
Czesc Czarny masz 100% racji,kiedys podszedlem do prowadzacego Mlyn i zapytalem sie czy znasz ta piosenke powiedzial ze tak ale nic z tego nie wyszlo.Mam nadzieje ze na meczu z Ruchem Chorzow pokazemy doping starej gwardi a mam nadzieje ze Franek ze swoim donosnym glosem bedzie mlynarzem.Pozdrowienia dla wszystkich ze starej gwardi
22 kwietnia 2007, 22:43 / niedziela
wychodzi na to że nie opłaca się nic nowego wymyślać ponieważ nie ważne jak będzie

to dobre to i tak nie wykorzystamy tego podczas meczu ...

kurwica bierze
22 kwietnia 2007, 23:22 / niedziela
opłaca się jak najbardziej co pokazuje przykład innych ekip , to river wkońcu się uda
23 kwietnia 2007, 01:46 / poniedziałek
Zeusik:
"co do usuwania z młyna małolatów to to jest debilny pomysł. Prawie kazdy z nas troche starszych swoja przygodę z Lechia zaczynal od młyna / w moim przypadku to prawie 40 lat temu:):):)/ Tylko że te kilkadziesiąt lat temu w młynie oprócz małolatów siedziała stara gwardia /teraz już bardzo stara/ i oni rządzili w młynie a dla małolata to był zaszcyt i honor że że mogą siedzieć obok gluta, gebelsa, makarona czy hipisa. Teraz jest inaczej i wydaje mi sie że nic na siłę nie można zmieniać. Po prostu młyn mamy młody i koniec! Wynika to po prostu z okresu naszego niebytu na piłkarskiej mapie Polski. Starzy się wykruszyli a młodzi są po prostu młodzi i jeszcze nie wydorośleli. Za 2-3 lata ci 15-16 latkowie będa mieli po 18-19 lat i jezeli dalej będą w młynie to już będzie oki!"

Ktos juz zwrocil uwage na to wczesniej. Nie ma stalej ekipy w mlynie,bo jak ci 15-16 latkowie maja 18, to ida na luk, bo nie beda z malolatami stac obok, a na ich miejsce przychodza kolejni 14-15 i inni. I tak w kolko.

Poszedlem z bratem do mlyna na Slasku, mowie do niego, chodz pospiewamy sobie, cos sie mialo tam pozmieniac. No i wielki ch*j sie pozmienial. Robert byl na gniezdzie 10 minut? Potem wchodzily rozne ekipy, kazdy co innego, na inna nute, ale ogolnie zadnej dluzszej, starszej piesni w I polowie nie bylo, tylko ciagle szkocja, kto wygra mecz i tego typu, nawet nie przyspiewski, a okrzyki. Az smutno sie robilo, ze mamy caly 'arsenal' piesni, a w kolko 4 rzeczy leca. Poza tym malolatow mnostwo, lansiary, lansiarze itd. itp. Stalem niedaleko gniazda, a obok mnie i brata istne przedszkole, z ktorych czesc spiewala raz na 15 minut. Ja tam sie nie dziwie, ze nikt starszy nie chce do mlyna zagladnac, bo jak widac ten brak zaangazowania to sie odechciewa.
23 kwietnia 2007, 09:41 / poniedziałek
ja mam 20 lat a czuję się tam prawie jak dziadek...tak racja z tymi lansiarami kurwa jakas 13 -14 letnia gówniara fajke paliła, kurwa w młynie gdzie się śpiewa......co mecz mówię sobie że to był mój ostatni raz w tym miejscu ...ale teraz trzeba isc i zacząć gówniarstwo wyperdałać
23 kwietnia 2007, 10:36 / poniedziałek
Pokażmy lepiej że dopingujemy Lechie i wszyscy ruszać dziś po bilety na Sosnowiec!!! Wszyscy tam muszą być!!!!!
23 kwietnia 2007, 17:14 / poniedziałek
na meczu z Śląskiem nie spowidzewałem się jakiegoś dobrego dopingu z młynu, bo wiadomo że to był pijacki mecz :). Ale zdziwiła mnie liczba dziewczyn oraz małych dzieci ktore tam się znajdowały, gdy zaczołem skakać i spiewać patrzeli się na mnie gdybyn nie wiadomo kim był.

Jesli sytłacja bedzie się wciaż rozwijała w tę strone to chyba zaprzestane chodzić na młyn, bo nie ma to sensu gdy na około jest pełno osób ktore nie dopingują !

Ktoś pisał że jak bedzie (oby) selekcja to młynu nie bedzie w ogóle słychać.
Zamieszczam film z młynem Bełchatowa który jednak jest nieliczny a doping się niesie. odnośnik
23 kwietnia 2007, 18:41 / poniedziałek
Lepiej 100 osob, ktore faktycznie zedra gardlo niz 500, z ktorych 3/4 cos tam mruczy lub ma wyjebane. Taka prawda. W mniejszym gronie latwiej starsze piosenki pospiewac, latwiej wprowadzic cos nowego, wieksza dyscyplina itd. Od takiego czegos trzeba zaczac i powoli do przodu od poczatku. Tylko 100 osob juz najlepiej po mutacji ;) i z zaprawionym od gorzalki gardlem ;). Teraz Sosnowiec, a na nastepnym meczu malolaty na boki mlyna i sie uczyc i patrzec. Jak znacie piosenke do sie dolaczajcie, jak nie znacie to sluchac i sie uczyc i kurde nabrac szacunku do tego miejsca. Przeciez w mlynie to sie skacze, szaleje, drze na calego, to jest doping, a nie mruczenie jakies i lans!!!
23 kwietnia 2007, 21:01 / poniedziałek
calkiem lepiej doping na meczu ze Slaskiem wygladal przez ostatnie 10-15 minut meczu gdy spontanicznie zaczal prowadzic go luk blizej prostej , tak wiec widac jaki potencjal drzemie w innych sektorach
23 kwietnia 2007, 21:16 / poniedziałek
Poczekajmy do meczu o wszystko z Ruchem, my brzuchacze pachnacy swiezym piwem nie bierzemy jencow w jasyr, zobaczymy jak bedzie sie niosl po amfiteatrze nasz old school doping na pelnej kurwie z prostej.
23 kwietnia 2007, 21:28 / poniedziałek
a mi brakuje ..... Moja jedyna miłość to Lechia Gdańsk :) dawno tego nei slyszalem albo ja głuchy jestem lub zbyt najebany na meczach :P
23 kwietnia 2007, 21:49 / poniedziałek
Mam jutro egzamin po gimnazjum i sie w sumie troche stresuje:( Ejjj trzymajcie kciuki:) TYLKO LECHIA!!!
23 kwietnia 2007, 22:14 / poniedziałek
ja pierdole jak mozna się czymś takim stresować, ja to na pełnym luzie do tego podszedłem ,zresztą do matury też,a te testy to banał
24 kwietnia 2007, 13:40 / wtorek
A czy to nalezy do tematu egzamin czy doping ??

Chciałym bardzo podziekowac chłopakom ze Stoczniowca za bęben ( lub bebny już nie długo ), bo gdyby nie Oni nie było by Go. Dzięki wielkie :) Musi Nasz sektor pod zegarem żyć i będziemy się starali to zmienić :) Przynajmniej może przy bębnach jakoś to sie zmieni i będzie lepsze poczucie rytmu narazie jest tak sobie musi być zajebiscie !!!!

Stocznia dzięki :)
24 kwietnia 2007, 14:38 / wtorek
bębny są spoko i dużo dają ale gdy śpiewamy ooo nasz to raczej przeszkadzają , tą piosenkę śpiewa prawie każdy i nie potrzebuje ona -wspomagacza-

wciąż planuje sie wprowadzanie nowych piosenek , (jak narazie to nic z tego nie wychodzi no ale... ) wtedy bębny byłyby bardzo przydatne i nadawałyby odpowiedni rytm....

czy tylko ja mam takie odczucia ? ;p
24 kwietnia 2007, 14:50 / wtorek
Po mału po mału ale to nie ode mnie np. zależy czy one wejda w zycie czy nie. Jestem zdania że też trzeba wprowadzić stare, ale przy tym trzeba "pozmieniać młyn " troche. Zobaczymy mam andzieje że coraz lepiej to będzie wyglądało.
Oprawa tez wyglądała dobrze i tu plus dla grupy.

A przy Onaaaasz nie było bębna chyba ale nie wiem ja przy najmniej wtedy nie stukałem w bęben chodź nie wiem może ktoś inny. Spróbujemy to jakoś dopracować z piosenkami to tyle ode mnie :)
24 kwietnia 2007, 16:28 / wtorek
A ja pochwale ze beben [w porownaniu do ostatniego razu] był równo ;) i za to plus.

a to river pojedziemy w koncu czy nie? przyspiewka jest zajebista, ale musza byc chetni do jej wykonwyania...
24 kwietnia 2007, 19:57 / wtorek
Odnośnie dopingu, chciałbym przedstawić moją propozycję bo uważam tak jak większość z Was wypowiadających się na forum , że przydałaby się jakaś nowa oryginalna przyśpiewka,którą moglibyśmy dopingować naszą lechikę.
Poniższy tekst spiewany jest na melodię ''Barki'' (Tę co spiewano dla JP2)

W Gdańsku, tu się wszystko zaczęło
W Gdańsku, dziś żyjemy nadzieją
W Gdańsku, wolność tu zwyciężyła
W Gdańsku, drzemie chluba i siła

W naszym Gdańsku Solidarność powstała Ref.x 2
Wnaszym Gdańsku zawsze Lechika grała
W naszym Gdańsku mamy w cherbie koronę
W naszym Gdańsku barwy biało-zielone

Ciekaw jestem co o tym sądzicie

Pozdrawiam
jaro96
24 kwietnia 2007, 20:31 / wtorek
StarszyLechista- ja już mam dreszcze!!!
Zobaczysz co to będzie za jazda!!
Może w końcu wyjdzie- MYYYYYYYYY WIERZYMYYYYYYYYYYYYYY!
Jaka szkoda że na następny dzień moje dziecko ma 1-wszą Komunię!
Z tego powodu 2-giego czerwca abstynencja. Ale i tak damy radę!!!!
25 kwietnia 2007, 14:54 / środa
Niezły tekst do ewentualnego wykorzystania na nową flagę Lechii przypomniał mi się:
„Kto zamiast domu wybrał gniazdo na skałach orła, niechaj umie śnić, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie. Tak żyjemy! Lechia Gdańsk”
25 kwietnia 2007, 14:58 / środa
Na najbliższym meczu musimy zaśpiewać RIVER !!

skopiuje bo moze ktos ominoł ... :>

Tylko Lechia!
Ta jedyna!
Ukochana!
Ma drużyna!
Tylko Lechia!
Całym światem!
Śląsk i Wisła !
Naszym bratem!
BKS!BKS!BKS!BKS!BKS!BKS!BKS..

+ rytm

puśccie sobie rytm i zaśpiewajcie - brzmi fantastycznie
25 kwietnia 2007, 15:01 / środa
25 kwietnia 2007, 15:18 / środa
Ztuningowana propozycja jaro

W Gdańsku, co w herbie ma koronę
Biją serca biało-zielone
Tu jest duma i siła
Tu się wolności zrodziła

Kiedy gra nasza Lechia
Szybciej biją nam serca
Honor i poświęcenie
Tu jest wola zwycięstwa

W Gdańsku się wszystko zaczęło
Niech nam żyje Lechijka
Żeby arkę pogięło
eoeoeoe eoeoeo x2
25 kwietnia 2007, 15:29 / środa
Spróbujmy chociarz to river plate zrobic bo to jest genialne.
25 kwietnia 2007, 18:23 / środa
castorp:
Myślę, że te poprawki są prawie ok ale nie wszystko pasuje pod melodię
W związku z tym pozostałbym przy mojej wersji.
Twoje można wykożystać na inną nutę, jeszcze nie wiem na jaką, może coś zapodasz ?

pozdro.
26 kwietnia 2007, 09:31 / czwartek
Tak sobie właśnie oglądałem filmik z ostatniego meczu i... najlepiej wychodzą najprostsze rozwiązania w stylu Twierdza - Wrocław.
A skoro jest to tak dobre i tak szybko i łatwo przyjmuje się przez publikę i można to kontynuować nawet przez naście minut, to dlaczego nie mamy nic podobnego z Lechią ???
Czy nie można na ten sam rytm i formę dialogu wprowadzić dopingu dla naszej drużyny ???? Na przykład:
GDAŃSKAAAA - LECHIAAA
Według mnie szybko by się przyjęło a brzmiałoby piorunująco.
26 kwietnia 2007, 10:20 / czwartek
bardzo dobry pomysł wg mnie, idz z tym do młynarza na meczu
26 kwietnia 2007, 13:03 / czwartek
Fronda! Fajnie to wymysliles :)), a wprowadzenie tego, to kwestia meczu i po sprawie, a efekt bedzie :).
27 kwietnia 2007, 14:16 / piątek
Mi osobiscie tez sie podoba. Fajnie by to wyszlo... moze nawet lepiej niz twierdza :P idz z tym do Roberta i na pewno na kolejnym meczu u siebie to zaspiewamy.
27 kwietnia 2007, 15:39 / piątek
Dzięki za wsparcie. Nie roszczę jednak sobie praw autorskich do pomysłu, tym bardziej, że nie bywam pod zegarem, a raczej na prostej :-)
Dlatego ewentualne przekazanie pomysłu do Roberta zostawiam Wam.
28 kwietnia 2007, 02:39 / sobota
witam :]

na wstepie odnośnik - koleżanka jest niesamowita dlatego tez do tej piosenki,
na szybko i po pijaku ulozylem slowa
(krytyka i poprawki mile widziane):

oto slowa:
(melodia od 1:05 na dodanym przezemnie video)

Lechia, Lechia, Lechia,
wygramy dziiiiiisiejszy meeecz,
bawimy się, gdy Lechia gra,
z Lechijką jest caly swiaaaat!
Lechia jest jedyna,
dzis jestem z niąąąą,
jestem z niąąąą!
I bójcie sie, gdy lechia gra,
Lechijki jest cały świaaaat!
To-był-oooon, Le-chia Gooool!
To-był-ooooooon, hej Gooool!

zdaje sobie sprawe ze moze byc to
trudne w wykonaniu, ale od tego jest
forum by zglaszac swoje pomysly
i wymienic sie pogladami.

Z bialo-zielonym pozdrowieniem.
28 kwietnia 2007, 02:47 / sobota
i od razu dodaje, slowa "To był on" mialem na uwadze zawodnika ktory dla Nas wlasnie strzelil bramkę ;) dlatego mozna to zamienic na BE-KA-ES :)
28 kwietnia 2007, 02:52 / sobota
np bo bramce dla nas:

To Byl oooon, Cetnar Gol
To był ooooooooon, hej Gooool!

lecz wydaje mi sie to troszke za trudne,
by tyle osob to chwycilo... moze narazie rzeczywiscie
odkurzmy starsze pioseneczki, albo przynajmniej
zaspiewajmy River :)

Pozdrawiam (i jeszcze raz uprzedzam ze jestem
wcięty więc no offence pls :D )
28 kwietnia 2007, 08:48 / sobota
To tez jest dobre ale z wykonaniem to bedzie troszeczke gorzej... :P
28 kwietnia 2007, 09:52 / sobota
pomysł dobry ale... no właśnie wykonanie. Chociaż melodia znana, przynajmniej dla starszych.

Co do kopii "Twierdzy.." jak dla mnie pomysł "Gdańska Lechia" zbyt pospolity. Kto był w na polonii miesiąc temu wie o co chodzi.
30 kwietnia 2007, 11:07 / poniedziałek
odnośnik

Hej Gdańska Lechiaaa

Łatwe , odrazu wchodzi w ucho , ale tu potrzebny jest zdecydowanie bęben
A co do piosenki river to myśle , że te klaskanie podczas śpiewania BKS BKS jest nie potrzebne bo tylko zabija dobrą melodie.
30 kwietnia 2007, 12:05 / poniedziałek
Byc23k - Pippi mozna było by wprowadzic, jesli nie przeszkadza nikomu ze wrog zza miedzy też to spiewa.
2 maja 2007, 16:28 / środa
ja proponuje DINAMO ZAGRZEB

odnośnik

daleko nam do europy bardzo daleko
2 maja 2007, 20:18 / środa
A ja proponuje jechać z dopingiem przez 90 minut teraz !!! Piłkarzom się nie wiedzie trzeba im pomóc !!! Nie zniechęcac sie CHUJA JEDZIEMY WSZYSCY i starsi i młodsi !!! Czemu co mecz z małymi wyjątkami jest kaszana !! Nie róbmy tego a rywal zza miedzy może zmobilizowac :) Ale miejmy wyjebane w ludzi bez Honoru !! Niech sobie będą i usiądą wygodnie patrząc na Nasze zwyciestwo (oby ) !!!
2 maja 2007, 20:23 / środa
Limak: mówisz, że przez 90 minut? Ale przecież nasz obecny repertuar zamyka się w pięciu minutach, zwłaszcza jadąc na wyścigi jak do tej pory :) Nie mniej pomysł dobry.

P.S. Dlaczego hymn śpiewamy coraz bardziej jak Lech Poznań, czyli w ogóle nie przedłużając "My" ani "wierzymy"?
2 maja 2007, 20:32 / środa
Karool a tego to ja Ci nie powiem czemu nie przedłużamy ale raczej tego się nie da zmienić już chyba, bo cały stadion tak śpiewa !!!

Co róż czasem podpowiadam ja, inni ludzie piosenki i na nic to nie wychodzi ale zobaczymy w niedziele :) Wszak z Naszym kinder bojówkowym młynem nie da się zbytnio duzo rzeczy zrobić :/ Ale grunt to nie poddawac się :) LECHIA I HONOR !!
3 maja 2007, 10:10 / czwartek
Ejjj pisze to jeszcze raz dajemy coś takiego...

Miałem 10 lat, gdy usłyszał o Niej świat
na Traugutta jest nasz klub.
Nazwa BKS a FLAGA w herbie jest,
na Biało-Zielonym tle.
Hej Lechijko ma zdobądź punkty jeszcze dwa,
Jeszcze jedną bramkę strzel,
A marzenia me niechaj mogą spełnić się,
pierwsza liga to nasz cel.

(Pod rytm piosenki Perfektu-biografia)
3 maja 2007, 10:27 / czwartek
Madian Twoja propozycja jest doobra, ale jak dla mnie za szybko się konczy.
3 maja 2007, 10:56 / czwartek
jak dla mnie dobra i prosta piosenka moze byc
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033