Gdańsk: niedziela, 28 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 13/114

3 maja 2007, 11:23 / czwartek
a ja zgadzam sie ze STARSZYM LECHISTA co do dopingu na prostej podczas meczu z Ruchem.lata juz nie te ale checi wielkie.bedzie git.pozdro
3 maja 2007, 11:35 / czwartek
mi cos melodyjnie nie pasuje w 3 wersie ale moze jak bym to uslyszal to zmienilbym zdanie
3 maja 2007, 19:15 / czwartek
kazdy o tym river ale sorrki w argentynie futbol to religia tam kazdy spiewa skacze tam zyja piłka a u nas...niestety nie kazdy sie dostosowuje do zalecen roberta wiec nie dziwie sie ze on ucieka z gniazda ja tak samo bym zrobił!!!
Terrorysci i Faszysci from Brzezno!!!
5 maja 2007, 07:48 / sobota
a ja mam takie pytanko.czy moze ktos ulozyc tekst do melodii piosenki spiewanej przez kibicow Brendby(dostepny w sieci filmik z meczu z Widzewem)?jest to bardzo fajna melodia,ktora z pewnoscia wzbogacila by Nasz doping.Z tego co zauwazylem spiewana jest juz przez kibicow Jagi i gdanskiego Wybrzeza
5 maja 2007, 11:24 / sobota
Joker: tekst już dawno jest ułożony , bodajże podawałem go juz na forum ( wcześniej niż Jagiellonia wprowadziła swoją wersję ) , ale na Lechii nawet nie probowano tego wprowadzić , dlatego postanowiłem zaproponować Kibicom Wybrzeża tę przyśpiewkę( oczywiście troszkę zmodyfikowaną wersję ) i jak widać tam od razu się przyjęło.

Nie wiem czemu u nas nie może być tak samo.Nie znajduję tez wytłumaczenia dlaczego na przykład takie ekipy jak Bełchatów ( z całym szacunkiem dla nich) biją nas na łeb , na szyję w kwestii dopingu...

a tu słowa wspominanej wcześniej przyśpiewki:

Lechia!
Lechia!
BKS to mój klub!
BKS życiem moim !
BKS aż po grób !!!!!

( oczywiście można tutaj zastosować także słowa w wersji mnogiej ;) )
5 maja 2007, 14:21 / sobota
Poszukałem troche po sieci, i wkacu znalazłem to o czym napisał Tulsik...

~> odnośnik

Wczesniej nie widziałem tej propozycji, i musze przyznac ze jest całkiem niezła.

Niestety, na forum jest dużo dobrych propozycji aby urozmaicić nasz repertuar, lecz wiekszosc nie zostaje wykorzystana.
5 maja 2007, 14:54 / sobota
No właśnie, to przykre ale u nas nic się nowego nie przyjmuje, smutne ale prawdziwe.
Popatrzmy na River, zajebista przyśpiewka, a tylko młyn próbuje, reszta kwituje te starania agresywnym "a co to kurwa jest?!" zamiast starać się "załapać" o co cho :(. Ile razy można śpiewać te same pieśni nie wzbogacając repertuaru. Nie chodzi o zapomnienie starych pieśni, tylko o urozmaicenie!!! Ale większości trudno to zrozumieć, bo my mamy jak ktoś to nazwał Lechia Style, cokolwiek to oznacza. 3 przyśpiewki na krzyż i do domu.
Nie byłem na żużlu,ale domyślam się że w kwesti opraw i dopingu biją nas na kolana. Nasz poziom dopingu odzwierciedla poziom grupy Greengos, która także niezbyt się wysila delikatnie mówiąc.
No ale cóż, LECHIA TO LECHIA!!!
Spróbujmy ponownie River w niedziele. Nie ma sensu próbować nowych rzeczy jak to jest cały czas wprowadzane. Musimy być cierpliwi, może na następny sezon wyjdzie :P!
5 maja 2007, 16:52 / sobota
odnośnik

Jak by nie patrzeć to od każdego moglibyśmy się uczyć .
5 maja 2007, 16:52 / sobota
Ta odnośnie dopinu..Jest bęben , który wybija rytm a wszyscy śpiewają 10 razy szybciej i nic nie słychać zamiast powoli i głośno.... <peace>

TYLKO LECHIA!!
5 maja 2007, 17:31 / sobota
Lechia ! oo ooo ooo oo !
Lechia ! oo ooo ooo oo !
Lechia ! oo ooo ooo oo !
O o o o ooo..
Lechia ! Ta ra ra ra raa !
Ta ra ra raraa..

I tak w kółko... :)
5 maja 2007, 18:12 / sobota
I tak ch.. z tego wyjdzie... :/
5 maja 2007, 18:29 / sobota
odnośnik

Posłuchajcie sami... i nie mówcie że piosnek którą śpiewają na początku nie wychodzi zajebiscie, a my mamy jeszcze własne słowa na tą melodia i chu*** śpiewamy!
5 maja 2007, 22:37 / sobota
mamy całkiem fajne kawałki,tylko szkoda ze młyn coś próbuje,reszta jakoś tak nie mrawo,sam przeważnie chodze na łuk i nie słychać zabardzo co śpiewaja zpod zegara, byłem zobaczyć jak to wygląda z trybuny dla gości podczas meczu przyjażni,trzeba przyznać że kiepsko
5 maja 2007, 23:06 / sobota
Anonim-ten numer jest rewelacja!!...a,co myslicie o tym...

mlyn: Jest jedna rzecz,dla ktorej warto zyc!
wszyscy: LECHIA!!!!!!!
mlyn: I nie zmienia sie nic!!...Jest jedna rzecz,itd
wszyscy: LECHIA!!!!!!! i tak dalej

pozdro z DO
5 maja 2007, 23:12 / sobota
ossa - problem w Twoim pomysle jest taki, ze autorem tego kawałka jak sam pewnie wiesz jest Peja, chlopak z Poznania, kibic Lecha, autor kawalka wychwalajacego Arke.
Jak juz mamy brac od kogos przykład to na pewno nie od Peji
PS. nie zmienia to faktu ze to fajnie brzmi ;]
5 maja 2007, 23:20 / sobota
Ossa- pomysł świetny, może ktoś by go wprowadził w życie?
5 maja 2007, 23:45 / sobota
To moze pojechac go na caly ryj z KSZO,a z kad jest Peja nie jest wazne,wazne,zeby bylo zajebiscie !!
5 maja 2007, 23:47 / sobota
Anonim kawałek rzeczywiście zajebisty, aż się chce zaśpiewać:
A może tak (zaczynamy po pierwszym bębnie w filmie):

Mamy w Gdańsku swą drużynę,
która zwie się B-K-S.
Całe życie tylko ona
dla Niej bije serce me.

Tylko Lechia! Tylko Lechia!
Wznieśmy w góre barwy swe
Zaśpiewajmy głośno razem
Gdańsk Lechia BKS.

Myślę, że nie byłoby to trudne.
5 maja 2007, 23:56 / sobota
Sorry mała literówka w ostatnim wersie, nie "Gdańsk" tylko "Gdańska"
6 maja 2007, 00:32 / niedziela
Anonimowi chyba chodziło o "Najwspanialszy klub na świecie" .

Wiele propozycji pada na tym forum , jeżeli chodzi o wprowadzenie ich na stadionie to chyba będzie musiało minąć jeszcze sporo czasu , aby cokolwiek się zmieniło.

W grupie znajomych super to wychodzi .River , przyśpiewka z tekstem : "W Gdańsku mieście mym , Lechia dzisiaj gra.. " czy też Broendy , które jest śpiewane na żużlowym stadionie Wybrzeża ,czy też w Bstoku - co dopiero jeśli miałoby by to śpiewać równo kilkaset osób !!!!

Ponawiam swoje pytanie- czemu taki Bełchatów potrafi wprowadzić przyśpiewkę nową , i super im to wychodzi? a u nas nic? Totalne zero?

Jeżeli chodzi o peję , to na Wiśle już było to praktykowane ( piłkarze Do sektora C po meczu : " Jest jedna rzecz dla której warto żyć" a C odpowiadał: WISŁA ! )

pociągnijmy jutro HSV zapożyczone od Braci z Krakowa i River !!!!!!
6 maja 2007, 10:44 / niedziela
Trawa, twój tekst jest fajny, ale ta piosenka już była śpiewana na Lechii, i tekst do niej jest. Nie powinniśmy go zmieniać, szczególnie że to jedna ze starych piosenek (co by na to powiedzieli starsi kibice ;] ). Dla przypomnienia podaje tekst:

Najwspanialszy klub na świecie
Co kibiców mnóstwo ma
Każdy kibic wie że przecież
To jest Lechia kochana

Strzelić bramkę, by mecz wygrać
Aby punkty zdobyć trzy
Aby w pierwszej lidze grała
Nasza Lechia kochana

wersja Wiślacka:
odnośnik

Na pewno wielu kibiców zna ten tekst, i nie będzie problemu, jeśli ktoś się odważy zaśpiewać to głośno żeby młyn się nauczył. Musimy też to zaśpiewać bardzo powoli, tak jak to jest w tym odnośniku Wisły.
6 maja 2007, 10:51 / niedziela
Co do postu Tulsika, a mianowicie końcoóki, "pociągnijmy HSV"

odnośnik

Na tym filmiku widać jak to wygląda w Krakowie, "od środka", czyli kamera w młynie między ludźmi. Tam jest bęben + klaskanie. U nas, jeśli będzie bęben, to oczywiście można go użyć, ale klaskanie to zły pomysł, bo u nas kompletnie zagłuszyło by to śpiew. Siedziałem na łuku, gdy młyn próbował River, i szczerze mówiąc, podczas refrenu, słychać było tylko klaskanie. Podobnie jest z Lens, nie słuchać wogóle lalalala.

Ryknijmy HSV, ale bez użycia rąk ;]
6 maja 2007, 11:28 / niedziela
Piter masz rację, ale z tego co pamiętam przyśpiewka "najwspanialszy..." była pare razy śpiewana, lecz zupełnie pod inną melodię i w wiele szybszym tempie.
6 maja 2007, 12:27 / niedziela
jaką znowu inna melodię ? jakie inne tempo ? wrrrrrrrrrrrr........

tu podkład melodii z orginału do "Najwspanialszy klub na świecie . . . "

Rod Steward - "Sailing"

odnośnik
6 maja 2007, 12:47 / niedziela
ossa dortmund z tym jest jedna rzecz dla której warto żyć... to tekst Peji, który nie raz wyrażał w swoich tekstach przywiązanie do Lecha Poznań a według mnie robienie takich rzeczy po prostu nie pasuje... żebyśmy my sobie to wzieli... Mamy wiele ciekawych piosenek tylko trzeba się uczyć...
6 maja 2007, 15:41 / niedziela
odnośnik

fajnie, fajnie.
6 maja 2007, 17:03 / niedziela
Ludzie! przecież mamy tyle starych pieśni kibicowskich Lechii , po co brać przykłady z inny (zazwyczaj zagranicznych ekip) jak mamy swoje, tradycja to tradycja... StarszyLechista napewno zna troszke starych pieśni może nam zapoda?:)
6 maja 2007, 20:21 / niedziela
After dzisiejszy doping...

Więc tak szacunek dla ziomka w kapturze [chociaz na prawo i lewo ode mnie wszyscy jeczeli zebys zdjal kaptur] za to że coś próbował robić z tym pseudo młynem.

Ładnie wychodzi nam już Lens, więc uważam osobiście iż powinniśmy ciągnąć to częściej.

A że młyn umarł na kawałek drugiej połowy to inny szczegół ;/

Potem jak lanserzy poszli się ponapinać zebrała się grupa chłopaków + ja ;) i widać, że Ci ludzie chcą dopingować, chcą ten młyn ciągnąć. Ale kurna jak, skoro to była minimalna grupa?

River nam wychodzi nieźle, gdyby to jeszcze ciągnął cały stadion...

Za to stare przyśpiewki... Porażka. "Ci Co dziś prowadzili młyn' [bo nie wiem kto, jestem nieobyta :D] próbowali pociągnąć "Do boju budowlani' ale umierało pod 2 wersach...

A szkoda

No a HSV to takie w kit, ale zawsze jakieś urozmaicenie ;D

Ps. Pozdro dla dwóch koleżanek siedzących przede mną, jedna cały mecz słuchała mp3 a druga czytała dziennik bałtycki.... chyba pomyliły miejsca ^^
6 maja 2007, 20:31 / niedziela
NIe to żebym się powtarzał ale mówiłem że ch.. z tego będzie... :/

STOP TAPECIAROM I 10-14 LETNIM HOOLIGANOM !!
6 maja 2007, 20:42 / niedziela
bardzo czesto osoby z młyna krytykuja tych co wychodza np w 85 minucie !!
i słusznie
ale dzis wiekszosc z młynka ( zdrobnienie z uwagi na wiek wiekszosci osób ) poprostu sie rozeszła w ostatnich 20 minutach !!! - widac ze wcale nie zalezy im na wyniku na Lechii tylko na tym by sie pokazac w tym miejscu !!!!

LG !!!!
6 maja 2007, 20:48 / niedziela
Z zewnątrz wyglądało to (młyn) tak:
- poczatek meczu doping nawet nawet. Prowadzi chyba koleś w kapturze (nie jestem pewien)
- następnie na gniazdo wpada Robert. Trochę ciągnie doping. Jakość dopingu nie lepsza niż poprzednio
- Robrt znika, doping siada
- po przerwie tworzy się inna grupka obok mlynu. Fajnie im wychodzi dopingowanie
- następnie jest zadyma z Robertem. Stary młyn się zmywa, powstaje nowy :))

Generalnie cyrk na kółkach :)) Pomijając przepychanki pod koniec meczu wniosek nasuwa mi się jeden- dopóki nie było Roberta wszystko dorze szło. Pojawia się, nic nie ulepsza, ale gdy znika doping siada. Lepiej więc, żeby się w ogóle nie pojawił. Nic by się wtedy nie zj....ło.
6 maja 2007, 20:53 / niedziela
ta mala grupka obok mlyna chyba juz byla poirytowana i dlatego sama doping zrobila, ogolnie zgadzam sie CYRK NA KÓŁKACH

i kurwa STOP FALI!!!!!!!!!!!!!!! to nie zuzel, Lechia potrzebuje wsparcia a oni siadaja i chca kurwa fale robic, jacież pierdole, krew mnie zalewa!!!!
6 maja 2007, 20:55 / niedziela
koles w kapturze calkiem niezle prowadzil mlyn, niepotrzebnie schodzil....
6 maja 2007, 20:59 / niedziela
K... - chlopie wg Ciebie river wyszedl niezle??!! to byla zenada!! prosta przyspiewka, oparta na podstawach muzykalnosci, a poraz kolejny wykrzyczana przez mlyn. zakrylem twarz jak to uslyszalem. Szkoda...
6 maja 2007, 21:01 / niedziela
Żal dupę ściska , jeżeli w około 20 osób ( może nawet i mniej nas było ) potrafiliśmy przekrzyczeć całą bachornię z pod gniazda.I przy tym dobrze się bawić.

Brak komentarza co do dzisiejszego dopingu ze stronu "młyneczka".

Staczamy się po równi pochyłej w kwestii dopingu.Co to by było jak by Lech do nas przyjechał czy inna mocna ekipa- przecież oni by nas wyśmiali....

szkoda słów.

LECHIA TO MY !!!!!!!!
6 maja 2007, 21:02 / niedziela
Czegoś nie rozumiem... Nie umiemy dobrze zaśpiewać własnych piosenek a my chcemy jakieś nowe wprowadzać ? Przecież to jest chore !
6 maja 2007, 21:03 / niedziela
@post wyżej

po pierwsze: nie chłopie ;)
po drugie: COŚ zaczyna sie dziać, w porównaniu do tego co bylo ostatnio, ktos przynajmniej to spiewa a nie krzyczy 'co to kur** jest?' ;/ trening czyni mistrza, im wiecej sie cos ciagnie tym jest lepiej, prosta sprawa.
po trzecie: zamiast łapać się za głowę możesz hm... pośpiewać, poklaskać itd ;/

Pzdr.
6 maja 2007, 21:05 / niedziela
a ty K.. skad wiesz co ja robie w czasie meczu?! do piknikow z taki tekstami wyjeżdżaj
6 maja 2007, 21:05 / niedziela
A co do tej grupki co się utworzyła koło młyna... Fajnie, że Wam wychodzilo dobrze, ale na młynie przydalibyscie sie bardziej. na MŁYNIE a nie na patologicznym młyneczku ;/ który aktualnie istnieje...
6 maja 2007, 21:06 / niedziela
Dodając jeszcze kilka słow co do river.

Jak to ma wyjść , jeżeli 13 letni chuligani , wymalowane tapeciary które chyba same nie wiedzą co robia w młynie ( kurwa jego mać , jak może dojść do takiej sytuacji , że większośc młyna to takie przypadkowe zbiorowisko!!!!! ) nie potrafią rytmicznie klaskać , co dopiero nauczyć się na pamięć kilku wersów :)

Szkoda nawet słów układać ,a łudziłem się że coś z tego wyjdzie.

Że inni potrafią to my też.

No ale się myliłem.
6 maja 2007, 21:08 / niedziela
@lysy82

niepotrzebnie się napinasz, nie ma po co ;)

podsumowując- doping miał być jak zawsze 'jak nigdy' a jak zawsze był jak zawsze.

i tyle.
6 maja 2007, 21:23 / niedziela
Wg. mnie niema innego sposobu żeby mlyn wrócił do swoejej świetności niz selekcja. Powinni chodizdzić tam tylko Ci dla których wspieranie biało-zielonych dopienigiem jest naprawde ważne, nie poto zeby sie pokazać i poweidzieć wskzole ze chodzi sie zawsze na młyn, bo to nieoto chodiz. Chodzimy tam żeby wspomuć Lechie. Ale jak dlamnie wielu 12-13 latkow i "wymalowanych tapiciar" chyba tak dotego podchodzi.

A my swoje - Lechia Gdańsk!!
6 maja 2007, 22:36 / niedziela
Na dzisiejszym meczu, kilku gości śpiewało coś takiego:

"(...) Puck, Władysławowo!
Nawet piękna Kościerzyna,
Arka Gdynia - kurwa świnia!"

Czy ktoś zna tekst w całości? Jeśli tak, to będę wdzięczny.

P.S. Gratulacje dla grupki która ciągnęła doping, poza młynkiem, przez większość drugiej połowy. Jak było to zamieszanie z Robertem, do przybiegliście na miejsce młynka, i pociągnęliście doping. Brawo! Chociaż ostatnie 15 minut meczu można było usłyszeć kilkudziesięciu starających się ludzi. Szkoda że tak mało!
6 maja 2007, 23:15 / niedziela
Ehhh to jest wstyd że My w sile 20-25 osób przekrzyczeliśmy Nasz młyn ??? Patologia Tulsik :) Masz rację to jest patologia !! I nie wiem czy ktoś to zmieni ale Robert wparował zrzucił mnie i kolege z z kapturem i śmiesznie było :):) Hehe nie wiem ja nie mam juz pomysłu na ten młyn !! Czekam tylko na Ruch aż starsi na prostej pospiewają bo nie mam na to pomysłu !! Próbowałeliśmy to poprowadzić widze sensu nie ma :(:( Ehh szkoda gadać
7 maja 2007, 01:47 / poniedziałek
,,wejherowo,wejherowo!!!
reda,puck,władysławowo!!!
nawet piękna kościerzyna...
...arka gdynia kurwa świnia!!!''

PROSZE
7 maja 2007, 09:51 / poniedziałek
żenada,
skąd wyście się pourywali żeby gnioty o Arze śpiewać na meczu Lechii ? ?
co to się kurwa na T29 porobiło to żal dupę ściska,
kinderhoolsy
7 maja 2007, 21:37 / poniedziałek
Nie chce tu nikogo obrazacz bo jestesmy w tej samej rodzinie!Co do śpiewania to kolego Verde weź sie lepiej nie wypowiadaj bo w pierwszej połowie pare razy młyn zaczał śpiewać Arka Gdynia Kur.... Ś..... a to ze chce sobie troche pospiewac i tym samym zachecic ludzi do spiewania to moja sprawa, repertuar mam bogaty a akurat po ost wydarzeniach mam ochote to spiewac!Pamietam czasy derbów z Gedania gdzie w młynie nie było miejsca dla małolatów i dziewczynek z rózowymi spinkami (bilet kosztował chyba 5zł)!A wczoraj w drugiej połowie wqybralem sie na młyn i uświadczyłem wszystkiego co najgorsze srednia wieku to nie 15-16 lat tylko 11-12 i w samym centrum mlyna siedziały 3 gówniary z mala 4letnia siostra to jest chore to jest powod dla którego wole isc na prosta i tam spiewac!

Pozdro

"Dumni po zwyciestwie wierni po porażce"
7 maja 2007, 21:44 / poniedziałek
Kwach - swiete slowa!!!!
7 maja 2007, 22:19 / poniedziałek
70% procent wytapetowanych dziewczyn ktore nie maja najmniejszego pojecia co jak i gdzie..w wspolpracy z reszta mlyna swierzo po komuni, srednia wieku 7 lat spiewaja "boja sie nas kibice angielscy oj oj....." ...

Nie wypowiadam sie...bo znowu mnie kurwica bierze...

zreszta kurw.a 3/4 stadionu nie potrafi spiewac HYMNU !
To sa kur.wa piesni !! kazda literke powinno sie ciagnac aby bylo dobre jebniecie !! aby piesn trwala pare minut i na maxa !
TO JEST KURW.A PIESN a nie kto pierwszy ten lepszy jebani lanserzy...juz nie mowie ze polowa nie zna slow...

n/c

a te beczenie przy szkocji uwaza ze dobrze wychodzi..powinno byc BKS BKS BKS !!
te mruczenie slychac jakbyscie mieli orgazm i dojsc nie mogli ;/ ale to juz taki maly argument w porównaniu z calym tym SYFEM I PROBLEMEM jaki stanowicie wy jebanii KIBICE OD ZWYCIESTW !
STADION TO NIE TEATR $&!!! A MLYN TO NIE SEKTOR GDZIE Z DUPECZKA MOZESZ POROZMAWIAC CZY JEJ CYCUSZKI 10LETNIE SA ZADOWALAJACE !!!!!!!!!!!

to byloby na tyle....juz mam wkurw....co do dopingu ktory utworzylismy to b. mnie sie podobal..
7 maja 2007, 22:25 / poniedziałek
Ku.wa ten mecz to była całkowita porażka. Już o kant dupy rozbić gre, ale to co się działo pod zagarem to już woła o pomstę do nieba.
Powiem tak na dzień dzisiejszy młyn nie powinien wogóle się zbierać, a nawet więcej powinno tam zostać puste miejsce... z napisam Ś+P
Chyba, że ta grupa z mniejszego młynku zacznie coś organizować, bo było widzać jakieś zaangarzowanie.
Mam nadzieje, że ma meczu z Ruchem podną jakieś konkrety i może uda się zorganizować na prostej sektor siedzący [rodzinny] i sektor stojący [śpiewający] mam wielką nadzieje, że to się uda. A takżę mam nadzieje, że wielu z Was, którzy pisali, że przyłączą się do takiej inicjatywy nie rzucało słów na wiatr.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011