Gdańsk: wtorek, 26 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 14/114

12 maja 2007, 01:03 / sobota
odnośnik
polecam, niezły trans, co za bęben i te race :)
12 maja 2007, 01:25 / sobota
No nieżle wymiataj.Najlepsze jest pierwsze 40 sek. filmiku:)
12 maja 2007, 09:57 / sobota
Dla mnie jednak przekozak jest fragment właśnie od 40 sek do końca! Zresztą polecam reszte filmików z tego meczu!!!
12 maja 2007, 10:27 / sobota
To jest dopiero doping. My mamy potencjał, ale go nie wykorzystujemy zdecydowanie.
14 maja 2007, 23:42 / poniedziałek
To prawda młyn u nas prawie nie istnieje- rozwaliły go jakieś dziwne spory. Nowe pieśni -tak przecież potrzebne wchodzą z oporami. Ale powiem wam ,że z różnych przyczyn na Miedzi siedziałem na krytej. Po raz pierwszy od dłuższego czasu słyszałem hymn z tej własnie perspektywy i przyznam że robi wrażenie normalnie ciary ida po plecach.
16 maja 2007, 14:22 / środa
Pytanie: kiedy (jeśli w ogóle są) odbywają sie treningi dopingu?
16 maja 2007, 18:24 / środa
Po raz kolejny przypominam kozacką propozycje Tulsika:

w Gdańsku mieście mym!
Lechia dzisiaj gra !
Jej dałem serce swe !
Bedę z nią zawsze !
Na dobre i na złe...

Naprzód BKS!
Naprzód BKS!
Naprzód BKS!
Naprzód BKS!
Naprzód BKS!

oto melodia: odnośnik
16 maja 2007, 19:41 / środa
Piter bardzo dobry pomysl:):)fajna rytmiczna piosenka i mozna ja dlugo spiewac:):)mi sie bardzo podoba tylko zeby nam takie cos wyszlo to musi caly satadion spiewac!!!
16 maja 2007, 20:53 / środa
moja tylko prośba do Nas wszystkich, nie kopiujmy innych ! zróbmy coś swojego, co zaszokuje i wpędzi w podziw wszystkie ekipy. To co Nas będzie odróżniało od innych.
nie wiem jak to jest z naszym "Ooo Nasz! Ooo Nasz...." ale słyszałem to już w kliku wykonaniach.
Pytanie do "starych" kibiców Lechi, co kiedyś królowało na Traugutta ?
16 maja 2007, 21:20 / środa
Jeśli chodzi o "Naprzód BKS!" to fajnie by było jakby ktoś ze Stowarzyszenia, albo z Greengosów się tym zajął.
16 maja 2007, 21:44 / środa
.....aaa i marzy mi się jedna pieśń o Naszesz Lechii, którą śpiewa cały stadion przez 5 minut. Jestęsmy w stanie to zrobić !!!
do miłego na T29.
16 maja 2007, 22:19 / środa
Własnie oglądam mecz pucharu ekstraklasy kartofle-Wisła i slysze ze tez spiewaja My Wierzymy...,ziemniaki nie potrafią nic swojego wymyslec.
16 maja 2007, 22:22 / środa
Czy "W Gdańsku mieście mym" jest ściągnięte od kogoś?

marcinecki a nie znasz melodii: "Mietek ciągle chlał" przyśpiewki pod ta melodię nie ma nikt w Polsce !

;)
16 maja 2007, 23:13 / środa
Mam nadzieje ze kiedys na Lechie bedzie chodzi yyle co na lech albo i wiecej(np. 44 tys.:))))))))))
16 maja 2007, 23:15 / środa
Na razie marcinecki - to co nas odróżnia od innych to to, że nie potrafimy zapodać żadnej nowej pieśni. Fakt ,że teksty pod znane melodie (typu River) pozostawiają dużo do życzenia ale niech będą. Brakuje też umiejętności wokalnych , kiedyś (mimo braku internetu) tak nie było - patrz filmy LeszkaM. A skoro o tym mowa to może spróbować czegoś z tamtego repertuaru. To pogodzi tych co domagają się wskrzeszenia starych pieśni i tych którzy mówią ,że ma być coś prostego. A klaskanie nada temu w miarę nowoczesne brzmienie. Myślę o pieśni, którą Leszek uwiecznił w 5 min. filmu „Hajda na Juve” i mniej więcej w 20 sek. filmu „83-07”;

Biało – zieloni
Biało – zieloni
Lechia hej zieloni

Ważne jest klaskanie czyli na początku

Biało-zieloni , biało – zieloni ( klaskanie na raz)

Lechia hej zieloni ( klaskanie na dwa) – czyli rzadziej – wolniej jak kto woli. I tak w kółko...
17 maja 2007, 16:05 / czwartek
Piosenka jest zajebsita chodzi mi o "Naprzód BKS" ale narazie mamy te nowe nasze + trzeba by było się starych anuczyć ale myslę że w nastepnym sezonie gdzieś w drugiej rundzie można by ją pociągnąć śmiało :):)

Co do tych filmików ze starych czasów raczej to szło :

Biało-zieloni, biało-zieloni

Hejaa hej zieloni :):)
17 maja 2007, 16:20 / czwartek
Mam Pytanko ? Czemu piosenke "W Górę serca zwycięży BKS" nie śpiewamy na nute Yellow Submarine ?
17 maja 2007, 17:41 / czwartek
Popieram Piotrek..!!
Tak właśnie się to powinno śpiewać, a nie tak, jak na poprzednim meczu.. odechciewa sie w takim tempie i rytmie:/
17 maja 2007, 17:57 / czwartek
Powiem tak źle zostali nauczeni na pewnym spotkaniu pewni starzy kibice dobrze to im zaintonowali :) A R. i cały młyn xle to zaintonował i tak to zostało i teraz każdy kto jest na gnieździe tak to intonuje :/ Żałosne :(:(
17 maja 2007, 18:28 / czwartek
mi wpadł do bani taki tekst :

Gdańska Lechiaaa B
Gdańska Lechiaaa K
Gdańska Lechiaaa BKS .

Limak myśle że by mogło to u nas fajnie wyjść.
17 maja 2007, 19:08 / czwartek
pasi - nie fajne
17 maja 2007, 19:15 / czwartek
Piter twój pomysł jak najbardziej popieram zajebiscie to wyjdzie na LECHII
17 maja 2007, 20:13 / czwartek
Już na ostatnim meczu zwróciłem naszemu młynarzowi uwage, że źle to śpiewamy. Przecież to jest bardzo melodyjna piosenka i raczej każdy wie jak leci hit Beatelsów - Yellow Submarine :) Powinno wyjść naprawde fajnie
18 maja 2007, 09:19 / piątek
Mlyn powinien zapisac sie na lekcje muzyki, wiekszosc piosenek to mlyn mowi, krzyczy, a nie spiewa. River trzeba spiewac. Nie dziwcie sie ze reszta ludzi nie spiewa tego bo w wykonaniu mlyna River to jeden wielki krzyk, jak zaczniecie spiewac to reszta sie przylaczy.
18 maja 2007, 15:50 / piątek
A ja mam pytanie długo szukałem filmiku ale znalazłem to co ilustruje mój pomysł a mianowicie !! Co byście powiedzieli aby spróbować Lechia biało-zieloni na dwa tempa ??:) Tak jak na tych filmikach ??

odnośnik
odnośnik

Mamy teraz dwa silne głośne bębny i myślę że spróbujemy w młynie mam andizeje że ludzie się dołącza bo bębny będa zmieniać rytm klaskania z wolnego na szybkie i tak dalej co o tym sądzicie ??:) Oczywiście rozumiem takie głosy nauczcie się wpierw piosenek a potem kombinujcie ale spokojnie będzie dorbze !! Pozdrawiam
18 maja 2007, 17:06 / piątek
Limak - moim zdaniem świetny pomysł. Wykorzystując nowe bębny, które w tym będą
odgrywać najistotniejszą role, powinno dać zajebisty efekt.
"Lechia Biało Zieloni" śpiewane było nie raz wiec niech nikt nie zarzuca że coś kopiujemy:) Warto!
18 maja 2007, 17:11 / piątek
Ja z dawnych lat pamietam cos takiego:
VIVA VIVA VIVA BKS mozna to wykrzykiwac az do upadlego-
napewno starsi pamietaja to i wiedza ze nasi kibice krzyczeli to jako pierwsi w Polsce
pozdro. STARA GWARDIA
18 maja 2007, 20:28 / piątek
z tego co pamiętam to pierwsi krzycaeli to (viva) kibice Jagi.
18 maja 2007, 21:08 / piątek
I tu sie mylisz drogi kolego Kibice Lechii podchwycili to z filmu tytulu nie pamietam film byl w sobote a w niedziele grala nasza Lechia i juz caly stadion to krzyczal a baba jaga jak sam wiesz sciaga od nas wszystko nawet nasz BKS
18 maja 2007, 22:01 / piątek
zzz- VIVA BKS na Lechii krzyczeliśmy już w latach 80-siątych. Jaga w tamtych czasach, to wycieczki zakładowe, nachlanych robotników, którym wolny czas organizował pracodawca. Jedyne co śpiewali w tamtych czasach to "jeszcze jeden" i wcale nie chodziło o kolejne bramki ;-)))
19 maja 2007, 09:54 / sobota
Zeto, pisze właśnie o latach 80. Przyśpiewka, jak pamiętam, wzięła się z MŚ w 86. Meksykanie (gospodarze) dopingowali "viva, viva, viva Mexico". Na Lechii tą przyśpiewkę z "BKS" po raz pierwszy usłyszałem właśnie w wykonaniu Jagi (wtedy była naszą zgodą). Był to 1 ligowy mecz. Utkwilo mi to w pamięci, ponieważ zawsze kojarzyłem ją (przyśpiewke) z Jagą.
19 maja 2007, 10:15 / sobota
bialo-zieloni na 2 tema powinno wyjsc zajebiscie
24 maja 2007, 20:02 / czwartek
A do tego biało-zielonych będzie mógł zaspiewać cały stadion. Proste, znane na T29 od lat a z klaskaniem na dwa tempa wyjdzie nowocześnie. Tak więc panie młynarz, na Ruchu ; cały stadion ręce w góre i jedziemy.
24 maja 2007, 20:47 / czwartek
Ejjj a na Ruchu będą dwa młyny (stara gwardia na prostej i pod zegarem jak zawsze) czy jak??????
24 maja 2007, 21:06 / czwartek
Ciesze się że podoba Wam się pomysł z biało-zielonymi na 2 tempa tylko czy cały stadion sie przyłączy i czy Nam sie to uda no u czy uda sie przekonać prowadzącego:)
Co do 2 młynó chyba tak chodx ogólnie I don't know :)
24 maja 2007, 21:31 / czwartek
lilo1978: mi by się podobało coś takiego... VIVA VIVA BKS na melodie "ole ole Radomiak" :)) moim zdaniem zajebiście by to wychodziło...
24 maja 2007, 23:05 / czwartek
Biało-zielonych na 2 tempa na pewno podchwyci stara gwardia a nowy młyn tez powinien skumać to przecież proste. NIe twierdze ,że lepsze od innych pojawiających sie tu propozycji ale po pierwsze w miare proste, z tradycją a jednocześnie, przez dwa tempa oklasków, na czasie. A prowadzący... nie wyobrażam sobie żeby nie czytał forum a już w szczególności tego tematu. Może to bedzie pieśn , która pogodzi oba młyny. Byłoby super bo te oddzielne "gnizda dopingu" robią kiepskie wrażenie.
24 maja 2007, 23:15 / czwartek
Jak ja bym chciał dowiedzieć sie jak brzmiała cała pieśń Nadejdzie Wiosna i Lepsze Czasy... może ktoś ze Strej Gwardii będzie taki życzliwy?:)
24 maja 2007, 23:20 / czwartek
Ja nie potrafie zrozumiec 1 rzeczy....

Dlaczego od dobrych paru kolejek po zrobieniu np szkocji kiedy caly stadion stoi i czeka, zeby ryknac prowadzacy zamiast z mlynem "A my swoje" to robi jakas narade i jak juz wszyscy usiada to zaczynaja mamrotac "hej na na na" albo cos w tym stylu... ?

Niestety nie sam mlyn winny, ale tez prowadzacy
25 maja 2007, 19:24 / piątek
odnośnik

Nie mam pytań dziękuje
25 maja 2007, 21:09 / piątek
Nadejdzie Wiosna i Lepsze Czasy,
powróci nasza Lechijka w szeregi extraklasy
26 maja 2007, 18:47 / sobota
zzz zgadza sie... a co dalej? :)
27 maja 2007, 19:55 / niedziela
odnośnik
i wszystko jasne...
28 maja 2007, 21:21 / poniedziałek
a co myslicie o tych słowach do tej melodii??odnośnik
Lechio kochana!
Dzisiaj wygrana!
Ekstraklasa!
Jest już nasza!
Zwyciestwa pragnienie!
To dla nas natchnienie!
Biało-zieloni!
Mistrzem Poloni!
BKS!!! BKS!!!
29 maja 2007, 06:12 / wtorek
Po co zmieniać tekst piosenki która jest od niedawna wprowadzona... ?
29 maja 2007, 21:31 / wtorek
Może na najblizszym meczu ruszymy refren "Mury" Kaczmarskiego

"Wstań Bracie, uderz pieścią w mur ;
I wyrwij z gardła okrzyk nasz ;
A Lechia Pany, Lechia Pany, Lechia Pany ponad świat" (cały refren x2)
written by Green LG
29 maja 2007, 22:59 / wtorek
Fakt "Mury' rozwalają
Mocne słowa w okrzyku - DOBRE
30 maja 2007, 18:05 / środa
Mam prośbe:)tzn. chcialbym uszluszec w wykonaniu calej prostej wykonanie river plate bo to jak spiewaja BHF-Nas stav to uwazam za wysmienite!!!!mysle ze ten odnosnik co dal davidg75 skusi was do glosnego zaspiewania river!!!!a jak by byly do tego wlaczone jeszcze bebny to wogole by wyszlo super!!!!oczywiscie ja tez bede siedzial na prostej i bede chcial zaspiewac river!!!!!!
jeszcze raz dla przypomnienia:odnośnik
30 maja 2007, 20:10 / środa
Co do naszego RIVER, zamiast w refrenie spiewać BKS BKS.. można było by spiewać Heja Hej BKS, Heja Hej BKS ! ponieważ przy spiewaniu terazniejszego refrenu jest wielki zamęt, prawie nikt (!) nie spiewa tego tak jak się powinno.
30 maja 2007, 20:30 / środa
Piknik po to są bębny aby ustalić rytm i bez kalskania mam nadzieje, jesli wszystko wyjdzie może i inne sektory sie przyłączą :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029