Gdańsk: wtorek, 23 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 16/114

3 czerwca 2007, 11:32 / niedziela
Wersja Trawy ciut gorsza od Dawida, ale o wiele lepsza od pierwotnej. Lepszy text i przede wszystkim wpasowana w melodię bez przedłużania samogłosek w linijce.
3 czerwca 2007, 14:47 / niedziela
odnośnik

druga piosenka, niech ktoś wymyśli jakiś ciekawy tekst bo ja się nie nadaje

odnośnik

i coś do tego - można ciągnąć w nieskończoność ;)

Lechijko Lechijko Lechijko...
Ślązeczku Ślązeczku Ślązeczku...
Wisełko Wisełko Wisełko...
3 czerwca 2007, 20:28 / niedziela
2 młynarzy a nie widza co sie na stadionie dzieje repertuar ubogi
3 czerwca 2007, 20:36 / niedziela
Doping DO DUPY!! Cos trzeba z tym zrobic, nie wiem...albo tych dzieciakow z mlyna wyp*****lic albo przeniesc go w inne miejsce bo zadnycj konkretnych okrzykow nie bylo slychac!!Pozdro
3 czerwca 2007, 20:37 / niedziela
choc czas zlecial za szybko to jak na taka ilosc ludzi to bylo naprawde slabo dzis i nie ma co ukrywac ze daleko nam bylo dzis do dobrego dopingu hymn strasznie nie rowno ale coz ......
4 czerwca 2007, 09:57 / poniedziałek
Wiecie nie wiem czy wyjebanie mlodych cos da ale mysle , ze kibice nie spiewaja bo druzyna nie spelnia ich wymagan. Chuj wie dlaczego jest tak slabo. Duzo osob przychodzi na mlyn postac i czuc sie spelnionym emocjonalnie czy co ich tam podnieca ( moze mlynarz ). Wiele osob sie wukrusza bo nie chce im sie spiewac albo narzekaja ze jest jak jest i nic nie pomoga z tym zrobic. Po chuj nam wszystkie te nowe piosenki jak i tak to nigdy nie wyjdzie zeby to zaspiewac... Moze jak wejdziemy do OE to sie polepszy ?
4 czerwca 2007, 10:18 / poniedziałek
Doping Ruchu to ekstraklasa, my musimy sie jeszcze duzo uczyc od innych. Przyjezdni mieli chyba z 10 roznych przyspiewek, a u nas? jak zawsze z braku pomyslu powtarzany hymn... Szacunek dla Ruchu za liczbe i doping, przekrzyczeli nas niesamowicie. Niektorzy moga mowic, ze na wyjazdach zawsze doping jest lepiej zorganizowany, ale niestety u nas i na wyjazdach kiszka
4 czerwca 2007, 19:53 / poniedziałek
zobaczcie na młynarza, jak widze to dziecko ogolone na łyso, które się podnieca tym że ma megafon to się nie dziwie że doping jest w młynie tak ch****. Według mnie ten typ z? podstawówki? max gimnazjum? to jest pośmiewisko dla młyna...
4 czerwca 2007, 19:58 / poniedziałek
nie podoba sie to sam tam stan! Zobaczymy jak tobie pojdzie........ Chlopaki sie starali , wlozyli w to cale serce a tu CHU* za przeproszeniem.... i jeszcze taki ci powie ze to przez mlynarzy zly doping byl
5 czerwca 2007, 19:29 / wtorek
mam takie przemyslenia odnosnie dopingu:
po 1 natychmiastowo przeniesc mlyn w bardziej akustyczne miejsce, to pod zegarem jest beznadziejne
po 2 trzeba wymyslec kilka piosenek pod jakies znane i latwe w spiewie melodie
i tak pomyslalem o dwoch, nie znam tytulow ale jak wam powiem kto w oryginale to wykonuje i pierwsze wersy zwrotek to chyba zajarzycie:
* ich troje: a wszystko to bo ciebie kocham....
** kazik/kult : na glowie kwietny ma wianek, w reku zielony badylek....
ten kazik to jest nawet chyba niezle, ta pisenka niezle brzmi na koncetcie kazika, wiec chyba kazdy trep to zaspiewa
5 czerwca 2007, 19:33 / wtorek
a jeszcze jedno , moze ustalmy raz oficjalnie jak sie zaczyna hymn Lechii!! bo generalnie na meczu z ruchem to wydawalo mi sie ze mlyn swoje a stara gwardia swoje, a wszystko przez przesuniecie w spiewianiu poczatku. moze wytlumaczmy sobie ile razy kibice spiewaja "o nasz". raz czy dwa razy??? mlyn spiewal raz starzy wyjadacze 2 razy, wiec nic dziwnego ze zamiast spiewac wszyscy jednym chórem bylo slabiutko
5 czerwca 2007, 19:44 / wtorek
mała uwaga do prowadzących doping z megafonem. panowie to urządzenie wydaje dzwiek scisle kierunkowo wiec owszem slychac młynarza glosno ale tylko tam gdzie skierowana jest tuba. a wy darliscie sie albo w zegar albo w kolesi tuz za gniazdem. na bokach mlyna nie bylo nic slychac. zwroccie nastepnym razem uwage na ten szczegol i starajcie sie kierowac głos z megafonu zwlaszcza na boki sektora to wszyscy was uslysza i bedzie git. pozdr
5 czerwca 2007, 19:45 / wtorek
sami przyznacie ze nie kazdy musi spiewac, robic fale , szkocje itd , ale uwazam ze najbardziej obiecujaca jest liczba kibicow na kazdym meczu, pierwszoligowe kluby moga pozazdroscic. jak sie cos ciekawego i prostego zaproponuje typowemu kibicowi to mozna miec pewnosc ze bedzie tylko lepiej

a moze czesciej spiewac fajna piesn (a zadko spiewana):
kazdy kibic wie co to jest bks bks bks
narka
5 czerwca 2007, 19:52 / wtorek
Do eurogift.
Hymn Lechii zawsze zaczynal sie od dwoch; Oo Nasz,Oo,Nasz.
A tak na marginesie,to pamietam,ze jeden kolega mi nie wierzyl,co do
mojej przygody z malolatem w mlynie nie znajacym naszego hymnu...........
5 czerwca 2007, 19:57 / wtorek
wiem jak sie spiewa:) dobrze byloby aby wszyscy wiedzieli
5 czerwca 2007, 20:03 / wtorek
Przeciez nawet po 3 razy spiewamy " O nasz ". Bo jeden to na pewnie nie xDD

Gdańskaaaa
Lechiaaaaaa
5 czerwca 2007, 20:04 / wtorek
Nie chodzilo mi o ciebie.
Ty jestes jakby moim swiadkiem,slyszales na wlasne uszy,ze z hymnem
jest co u nie ktorych cieniutko.
Kilka tygodni temu byla dyskusja na ten temat.

pozdrawiam
5 czerwca 2007, 20:40 / wtorek
wiem jak sie spiewa:) dobrze byloby aby wszyscy wiedzieli
5 czerwca 2007, 20:44 / wtorek
do BKS WKS nie chodzilo mi o ilosc powtorzen hymnu, tylko o spiewanie pierwszych wyrazow "oo nasz"
generalnie nie wiem czy mowimy o tym samym ale i tak mysle ze nie jest to az tak wazne zeby to roztrzasac
6 czerwca 2007, 09:16 / środa
Koledzy, teraz mecz ze Stalową Wolą i mamy trochę czasu na podkręcenie dopingu.... ;] I moim zdaniem należałoby go spożytkować odpowiednio aby doping na jesieni był owocny...
6 czerwca 2007, 10:28 / środa
odnośnik

mamy zaszczytne 2 miejsce a własciwie to 1 bo liderzy to raczej ciekawostka a nie prawdziwa siła
wspominają też o Gdańsku i trzeba pilnować zeby o nas nie zapominali
Tylko Lechia!
6 czerwca 2007, 10:29 / środa
Może warto byłoby okurzyć parę przyśpiewek, których już lata nie było Traugutta
Albo stworzyć śpiewnik dla wszystkich i piłować go podczas meczu (przed meczem oraz w przerwie mogłyby wspomagać nas nagrania puszczane przez głośniki). A do śpiewnika wrzucić np. parę utworów z płyty „Pokolenia Lechii”

Ale niech nikt mi nie mówi, że „o nasz” jest hymnem Lechii, bo to kpina - to jest jedynie kolejna przyśpiewka – wg mnie nie mamy hymnu i dobrze byłoby coś z tym zrobić.

Parę utworów tutaj odnośnik
6 czerwca 2007, 20:13 / środa
Twoim zdaniem piosenka KOMBI jest hymnem Lechii ?
Albo jestes kibolem od niedawna,albo nie jestes za bardzo w temacie.
Oo Nasz ! Zawsze byl spiewany jako hymn !
Jest jeszcze druga piesn;
W Wolnym Miescie w Gdansku.
Mozesz sobie wybrac opcje jaka chcesz i prosze ciebie,nie zmieniaj historii.

pozdrawiam.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
6 czerwca 2007, 20:27 / środa
W meczu z Ruchem młyn "emerytów" ;) zaśpiewał coś co przypomniało mi dzieciństwo: prosta i piękna piosenka "każdy kibic wieeee, co to jest, BKS BKS BKS !" :) Z klaskaniem wychodzi fajnie :)
6 czerwca 2007, 22:22 / środa
a w Gdansku na trauguta lehia gra'
slychac doping jasne kto kurwa wygra
nasze barwy biale zielone sa
cos nie podoba to wypierdalaj stad
ja mysle ze da rade cos napisac. to nie jest trudne wcale tylko trzeba checi
to u gory napisalem ja wiem glupie ale zawsze mozna wykorzystac
tylko lechia gdansk!!!
6 czerwca 2007, 23:08 / środa
Panowie jakby ktos mogł mi wrzucić na meila stare piosenki Lechijki typu "pokolenia Lechii". Przepraszam ,ze nie na temat ale nie moglem znalesc tematu o mp3 Lechii. Moj meil x2x2x4@wp.pl bede wdzieczny. Z gory thx
7 czerwca 2007, 00:15 / czwartek
bez jaj mecz z ruchem przywolal wspomnienia..., siedzialem kolo old boysow i milo bylo posluchac jak sie spiewa: wsrod nocnej ciszy arka nachodzi.... kiedy ta piesn byla ostatnio spiewana???? malolaty pewnie slow nie znaja ;: przypomialy mi sie czasy kiedy w latach 80 ojciec wzial,mnie pierwszy raz na Lechie mialem wtedy ok 6 lat, i napewno nie bylo bezpieczniej niz teraz. kazdy mecz konczyl sie palowaniem,ale czasy sie zmieniaja... warto jednak pomyslec o spokojnej atmosferze
moi synowie (6 i 4) siecna mecz z ruchem rozchorowali, normalnie wzial bym ich na mecz, poniewaz nasz sektor zostal pottraktowany gazem to dzikuje bogu ze ich nie wzialem...

a tak przy okazji starszegozapisuje na treningi Lechii,mam nadzieje ze jak dorosnie Puchary ebda nasze ::
7 czerwca 2007, 00:49 / czwartek
Mam taką propozycję. Na wielu stadionach po zdobywanych bramkach jest puszczana bardzo fajna melodia (na przykład Feyenoord, Schalke).

Znajdziecie ją pod koniec tej : odnośnik piosenki.

Może warto by u nas takie coś wprowadzić, gdy będziemy mieli lepsze nagłośnienie ?
7 czerwca 2007, 13:06 / czwartek
Eurogift: jakością śpiewu old boysów bym się nie podniecał, ale fajnie że "Wśród nocnej ciszy" poszło.
7 czerwca 2007, 20:32 / czwartek
poszło kilka starych hiciorów. Kilku też zabrakło (przede wszystkim "Najwspanialszy klub na świecie").
"River plate" wyrecytowany jak zwykle. Gdyby nie tekst nigdy w życiu bym nie wpadl że to ta piosenka.
Ale przynajmniej Hymn wychodzi nam zajebiście :)
7 czerwca 2007, 20:41 / czwartek
Chciałym również napisac o dopungu na RUchu. Starałem się z kolega jak mogłem równo jechać bębnami, ale nie wypadło tak jak chcieliśmy :( Jednak ludzie śpiewają swoje a powinno byc odwrotnie to bębny mają wyznaczac rytm. Ogólnie "River Plate" jak napisał zzz to mało wyrecytowane najgorsze wykonanie że nawet nie wiedzieliśmy jak w bęben puknąć a przy czym mamy opracowane bebnienie przy tym utworku. Chyba trzeba naprawde robić spotkania dopingowe, ale z drugiej strony ile osób na nie by przyszło wiadomo :( Takie zaangazowanie ludzi :(:( Ehh

Co do starszych piosenek, było słychać i myślę że BKS BKS BKS każdy kbiic wie co to jest powinno powrócić. Tak samo jak piosenak któa mi się osobiscie bardzo podoba
"... bramkę strzel, bramke strzel BKS-ie tam bramka zwycięstwo przyniesie, co za szał co za szał co za radość ....... " znacie to dalej nie będe pisał mam nadzieje że starzy wyjadacze pamiętaja to oraz "...piłka jest okrągła a brameczki dwie..""
lub jak szła pisoenka "... Glory Glory Alleluja Lechia wygra nie ma chuja.." chyba tez coś takiego było nei wiem tak do końca nie pamietam wsyzstkiego :)

PS. Licze na ocene bębnów jakies podpowiedzi sugestie komentarze ?? :):) Pamietajcie to Nasz pierwszy mecz wiec narazie nei cozekujcie za wiele ale będzie dobrze :)
7 czerwca 2007, 20:54 / czwartek
Limak bęben chodził ok :))
Ale pomyśl o zmianie textu do "River.." bo, gwarantuje, że z obecnym to nigdy nie wyjdzie. Wiem, wiem zaraz napiszesz że to nie twoja bajka itd, ale skoro walisz w bęben to masz tam coś do powiedzenia, tak czy nie?
Co do bębna trzymaj tak dalej.
8 czerwca 2007, 15:42 / piątek
sorry....stalem przy buforowym ale bebnow (bebenkow) nie slyszalem o megafonie nie wspominajac.starzy na poczatku ok potem tez cisza-chyba %..."river"-jak ktos pieknie stwierdzil-"recytacja"....kurwa toc to jest taka prosta melodia ze do ch.. az niemozliwe zeby to spiepszyc a jednak okazuje sie ze mozna i zdolnosci Nam nie brak....czy tak trudno nauczyc sie kilku wersow i RYKNAC a nie nucic pod nosem??!!
8 czerwca 2007, 17:08 / piątek
no a nie mówiłem Limak ze ten river co był recytoawny w niedziele kompletnie sie nie nadaje(że wykonawcy do dupy to swoja drogą) jak juz mamy to spiewać to napewno nie w tej wersji
8 czerwca 2007, 18:13 / piątek
zzz ale naprawde nie mam wiele do powiedzenia :) Ale szczerze to ja już nie wiem jak do tych ludzi przemówić czy tak trudno się tego nauczyć chodź swoją drogą powinniśmy to wałkować podczas jakiegoś słabszego meczu na okrągło aż będzie dobrze. Ale swoja drogą z tymi ludźmi chyba nic nawet z nowymi słowami nie da się zrobić :( Nie wiem za trudna piosenka chyba .......

David bębenków ?? No ja nie wiem czy to bębenki są jak bys je zobaczył. A aż tak źle pewnie było słychać bo stały na dole. Chciałbym, żeby gniazdo było rozbudowane tak żeby był dobrze słyszalne i zmieścił się na gniazdo. Ale to już nie moja kwestia i nie wiem czy dojcie do skutków :) Pozdrawiam
8 czerwca 2007, 22:51 / piątek
A czy czasem żeby ludzie załapali tekst jakiejkolwiek nowej piosenki to nie trzeba by było rozdać karteczek z tekstem czy zamieszczać tekst w programie meczowym lub jakieś działania w podobnym stylu???
9 czerwca 2007, 13:12 / sobota
@zzz i czechu

zmienić tekst do river.. jakoś sobie tego nie wyobrażam, skoro ludzie nie potrafią nauczyć się tego a teraz nagle im walnąć nowość..

Co do spotkania dopingowego... ile osób by na nie przyszło? 100, 200, 300? A gdzie pozostałe TYSIĄCE? Jak widzę niektórych, co krzywią się przy nowych przyśpiewkach to robi się ich żal ;/
9 czerwca 2007, 15:48 / sobota
K.. chyba się mylisz. Ludzie, którzy to spiewaja to jedno, a text drugie.
Szkopół tkwi w przedlużaniu samogłogłosek w każdym wersie (nie tylko ja tak sądzę). Zauwazyłem to jak pobowałem sobie to zaśpiewać.
Aby oddać melodię trza być w te klocki choc trochę kumatym. Dlatego, zważywszy na "materiał' ludzki jakim dysponuje młyn, powinno sie korzystac z lżejszego textu.
9 czerwca 2007, 15:51 / sobota
Z tym materiałem to nawet Ole Super Lechia Gdańsk nie zaspiewamy :) Naprawde moim marzeniem jest zograzniować spotkanie dopingowe ale tkaie z prawdziwego zdarzenia, aby przyszło np. te 500 osób może wiećej i nie tylko sama młodzież ale również starsi i Wy byście byli również mile widziani :):) zzz chętnie bym pogadał z Toba na temat River :) Pozdrawiam
9 czerwca 2007, 16:00 / sobota
Co tu dużo gadać nt. "River". Wszystko już napisałem. Dodać mogę tylko tyle, że Argentyńczycy wykonują ją radośnie a słowianie (?) patetycznie. W naszym wykonaniu to jest wyrecytowane a jeśli już wyjdzie zaspiewane to na inną modłę.
9 czerwca 2007, 17:13 / sobota
K.. ludzie znają słowa tylko nie umieja śpiewać bo źle są dobrane do melodii i w tym tkwi problem, słowa juz mamy..
13 czerwca 2007, 01:18 / środa
Co do River Plate jak oni śpiewają w piosence zaproponowanej przez Penismalla ( fajny nick ;D )

Jak spiewaja River Plate... to podmieńmy to na : Lechia Gdańsk!... fajnie brzmi wg mnie
13 czerwca 2007, 18:01 / środa
odnośnik to mnie rozwalilo:)) odnośnik najlepsi w idoluodnośnik ciekawe po kim to ma odnośnik nalepszy w idolu
13 czerwca 2007, 23:00 / środa
juz czesniej pisalem ze melodia musi byc prosta aby kazdy trep mogl zaspiewac, proponuje ulozyc slowa do 2 piosenek:
Kazika: na glowie kwietny ma wianek....
ich troje: ...cos tam cos tam.. bo ciebie kocham ...." (moze obciachowy repertuar, ale prosty i melodyjny
13 czerwca 2007, 23:06 / środa
Ty "LechiaGdansk"....zmien nick albo spierd.alaj...buraku
co to jest za temat...umiesz czytac gląbie????
co tu wklejasz durniu bez szkoly....kabaret sobie robisz kur.wa....
wklej to ewentualnie do "usmiechnij sie" pacanie a nie do "dopingu"...
kur.wa...sorki ale ten bęcwal mnie rozjebal...
14 czerwca 2007, 00:26 / czwartek
davidg75: może zbastuj trochę :/ po co od razu bluzgać? kolesiowi pomyliły się wątki, bo jeden i drugi mają po wiele stron, a Ty na niego wjeżdżasz, jakby Ci przez to forum przestało działać ;) chill

sorry za off top.
14 czerwca 2007, 00:36 / czwartek
eurogift pomylilem sie i myslalem ze to usmiechnij sie ale jak widac to tragedia!!Czekam na przeprosiny!!
14 czerwca 2007, 00:39 / czwartek
davidg75 to do ciebie nie do eurogifta .Tak jak mowi moj poprzednik to wlasnie usmiechnij sie ma wiele stron i Uczmy sie dopingować!!
14 czerwca 2007, 00:45 / czwartek
davidg75 Ja nie zmienie nicku ale za to ty mozesz na davidg95
14 czerwca 2007, 11:01 / czwartek
hmmm...moze troche zbyt ostro pojechalem to fakt,ale mi sie wydaje ze nie pomyliles sie co do watkow,tylko chciales nam pokazac jak powinien wygladac prawdziwy spiew i doping na tych przykladach:-)jesli chcesz cos napisac to sam wybierasz temat i od wybrania do napisania,wklejenia linkow troche czasu uplywa i w kazdym oknie widnieje jak byk temat w ktorym piszesz...tak wiec...
ale ok...mialem bardzo zly dzien wczoraj i wszystko mnie wkur.
nie przejmuj sie stary moim chamstwem...:)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019