Gdańsk: poniedziałek, 27 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 17/114

15 czerwca 2007, 18:22 / piątek
odnośnik

Tak jak to ?? Odpuscie sobie ;p
15 czerwca 2007, 18:30 / piątek
No to żenua :P:P Ale Śląsk ma przeciez taką piesn " A wsyzstko to, bo Ślaska kocham ...... " :)
27 czerwca 2007, 23:26 / środa
Doping powinniśmy szybko poprawić .Jak goście przyjezdzaja to nas przekrzykuja.Tak nie moze byc .Nie trzeba przenosic młynu jeszcze niedawno sobie radziliśmy.Może test-mecz jest okazją do spotkania się i poćwiczenia dopingu?
28 czerwca 2007, 13:48 / czwartek
Po prostu odrobinę zmieńcie stare słowa do river tak żeby pasowały:D.
Tylko Lechijkaaaaa !!
Nasza jedynaaaaa !!
Ukochaanaaaa !!
Gdańska druzynaaaa !!
Tylko Lechijkaaa !!
Nad Całym świateeeem !!
Śląsk i Wisłełkaaa !!
Naszym jest brateeeem !!
BKS!!! BKS!!! itd.
Słowa prawei te same a do melodii pasuje ;)
28 czerwca 2007, 18:09 / czwartek
Ja sobie cały czas nucę tylko wersję Davidg75

LECHIO KOCHANA
LECHIO WIELBIONA
ODDAM CI ZYCIE
ODDAM CI DUME
ODDAM I HONOR
W ZAMIAN NIC NIE CHCE
TYLKO CIE PROSZE
ZYJ DLA MNIE WIECZNIE....
BKS...BKS....BKS...BKS...
3 lipca 2007, 20:06 / wtorek
odnośnie pierwszego meczu

"WŚRÓD NOCNEJ CISZY"

WŚRÓD NOCNEJ CISZY
GŁOS SIĘ ROZCHODZI
WSTAŃCIE LECHIŚCI
szparka NADCHODZI
BIEŻCIE PAŁKI I ZAPAŁKI
PODPALIMY STADION szparki
WEDLE ROZKAZU

POSZLI ZNALEŹLI
szparkę NA STRYCHU
WPIERDOL SPÓŚCILI
ZESZLI POCICHU
GDYBY szparka NIE SKAKAŁA
TO BY WPIERDOL NIE DOSTAŁA
WEDLE ROZKAZU

melodia chyba każdemu znana. Proponuję już zacząć podśpiewywac sobie by wypadło okazale

W oryginale nie ma słowa szparka ale po ich ostatnich osiągnięciach nazwa klubu nie przechodzi mi przez gardło
4 lipca 2007, 15:40 / środa
@ do Hymnu Polonii

nie no, rozwaliło mnie ^^

A doping trzeba poprawic w niesamowicie szybkim tempie.
I oczywiscie odswiezyc sobie antyszparkową piosenkę.
12 lipca 2007, 14:08 / czwartek
Całkiem fajna melodia, tylko trzeba dobrego tekstu... odnośnik
12 lipca 2007, 14:31 / czwartek
Całkiem fajna melodia, tylko trzeba dobrego tekstu... odnośnik
22 lipca 2007, 22:45 / niedziela
Lechia rozegra mecz kontrolny z Bałtykiem Gdynia. Odbędzie się on w sobotę, 28 lipca, o godz. 11. Plany są takie, aby sparing odbył się na głównej płycie stadionu przy ul. Traugutta 29 i z udziałem KIBICÓW.

Greengos88 planujecie jakis "trening" przed sezonem ?
22 lipca 2007, 22:51 / niedziela
jak bedzie duzo osob ktore chca pospiewac to czemu nie;)
22 lipca 2007, 22:58 / niedziela
trenigów nie trzeba sezo sie zaczyna i na rezerwy można chodzić hyhy,
25 lipca 2007, 01:21 / środa
dokladnie, mozna zrobic spotkania jakies ;-)
nawet na rezerwy przychodzic ;)
znalezc melodie dla piesni, odswierzyc zapodac nowe etc...
bo nie oszukujmy sie panowie i ......panie.......[ekhm]
nasz mlyn JEST PORAZKOWY !
25 lipca 2007, 19:35 / środa
sorki ze nie na temat ale nie chciałem pisac nowego tematu zeby sie spytac kiedy gdzie i o której jest jakas prezentacja jak wogóle jest dzieki
25 lipca 2007, 21:21 / środa
odnośnik

Boze Swiety, czy tak ciezko jest spojrzec na 4 tematy nizej na pierwszej stronie?;|
28 lipca 2007, 17:44 / sobota
lechia po prostu jest cieńka jak barszcz i nic to nie zmieni
28 lipca 2007, 17:53 / sobota
Tacy ''specjalisci'' jak ty,to napewno Lechii nie beda zmieniac !
7 sierpnia 2007, 19:16 / wtorek
Moze zaspiewamy cos takeigo :

Z przodu - B
Z tylu - S
W srodku - K
BEKAESIK DZISIAJ GRA !

Do rytmu.. piosenki ''Obla di obla da...''
7 sierpnia 2007, 20:17 / wtorek
Najpierw trzeba by nauczyc się wszystkich starszych pieśni , a potem coś wymyślić nowego
9 sierpnia 2007, 00:12 / czwartek
moze ktoś ze starszych wkońcu napisze jak brzmiala stara pieśń (cała) Nadejdzie Wiosna i Lepsze Czasy...warto by było zanucić ją na meczu :)
9 sierpnia 2007, 00:44 / czwartek
Nadejdzie wiosna !
I lepsze czasy !
Powroci nasza Lechijka w szeregi ekstraklasy ! x2
9 sierpnia 2007, 12:53 / czwartek
zgadza sie Czarny a co dalej ?...:)
9 sierpnia 2007, 13:02 / czwartek
Dalej niestety byly zmieniane zwrotki i powstawal ZAWSZE balagan.
Jedni spiewali ''swoje'',inni ''dokrecali'' cos innego,dlatego pozostawalismy
tylko przy tym,co napisalem.
9 sierpnia 2007, 13:34 / czwartek
ok dzieki Czarny ...Pzdr
9 sierpnia 2007, 20:41 / czwartek
Znowu z mojej strony bedzie ''produkcja''.

Zblizam sie do czterdziestki,a za kazdym razem na meczu ''wbijam'' sie do mlyna.
Powinienem picknikowac,jak to moja zonka mowi,a ja nie,ja swoje !
Kazdy mecz przezywam,jakby to byl moj pierwszy mecz w zyciu,takze kibicowsko
i za kazdym razem ludze sie,ze na nastepnym meczu bedzie lepiej.
Niestety,wczoraj doszedlem do wniosku,ze tak dalej byc nie moze !
Wstyd ! Koledzy kibice !
Zebym ja,stary chlop,skakal po plotach i wieszal flagi,a po meczu sciagal z powrotem !
I to nie jest jakas ujma dlamnie-bron Boze !
To o Was swiadczy ''przywiazanie''do barw klubowych,zachowujecie sie co najmniej lekcewazaco.

Doping.
Naliczylem wczoraj okolo dwudziestu ludzi,ktorym chcialo sie spiewac,a gdzie reszta ???!!!
Ciagle sie ''pruje'',ze brak jest dyscypliny,ale taka jest prawda !!!
Wymyslacie nowe piosenki,nie znajac starych,naprawde swietnych piosenek o Lechii !
Czy to normalne ? !
Moim zdaniem nie !!!
Nie moze tak byc,zeby Wacek schodzil z gniazda,a po chwili wchodza inni i probuja
cos tam ratowac.
Chwala im za to,ale prowadzacy powinien byc jeden,lub dwoch.
Z reszta wczoraj rozmawialem z Wackiem i obiecal,ze drugi raz TO sie nie powtorzy.
Zauwazylem rowniez,ze dlugosc i powtarzanie tych samych piosenek,mija sie z celem,poniewaz ludzie szybko sie nudza.
Mysle,ze powinny byc przeplatane,krotkie hasla,z dluzszymi piosenkami i ''wkrecanie'' calego stadionu.

Uff ! Ale ja to wszystko przezywam,ale co ja moge za to,ze juz tak mam ?!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
9 sierpnia 2007, 21:26 / czwartek
Chyba nie ma sensu pisać jak znow wypadł nasz doping.

Moim zdaniem grupa G88 powinna zająć się za organizacje spotkań na, których bedziemy szlifować przyśpiweki.

Są wakacje, wiec jest czas do takich rzeczy.

Pozdrawiam !
11 sierpnia 2007, 13:47 / sobota
odnośnik

zajebista melodia. od razu wpada w ucho. juz po pierwszym uslyszeniu wryla mi sie w mózg :) to jest przyspiwka hokejowa (tkh torun), ale mysle, ze daloby sie ja przerobic na Lechijną. tkh ma tyle samo sylab co Lechia Gdańsk. przerabiając jeszcze inne fragmenty na piłkarskie mozna otrzymac naprawde zajebista przyspiewke, ktora mozna spiewac caly mecz bez przerwy :)))
11 sierpnia 2007, 13:56 / sobota
Uhm, TKH :)

odnośnik
11 sierpnia 2007, 14:03 / sobota
oj, tam. nie wazne czyja to melodia :) wazne, ze jest fajna i trzeba cos z nia zrobic! :)
11 sierpnia 2007, 14:28 / sobota
Jerzak,a znasz WSZYSTKIE ???!!! Piosenki o Lechii ???!!!
11 sierpnia 2007, 14:39 / sobota
Najgorszym problemem na młynie to ludzie tam śpiewający. Srednia wieku 9 lat. Średnią zawyrza Parasol i Wacek ;DDDD Ale to było wałkowane od stuleci.

Acha i jeszcze jedno. Młyn nie może zaśpiewać dłużej niż 45s Ooo Nasz...a co dopiero melodie Panatinaikosu ktora twa najmniej 10min. Jesli sie myle to mnie poproawcie.
11 sierpnia 2007, 16:27 / sobota
Po co wprowadzac nowe przyspiewki, skoro 4/5 stadionu nie znaja starych...
12 sierpnia 2007, 20:52 / niedziela
co to za gadka o młynie, przeciez u nas praktycznie on już nie istnieje,dobrze ze chociaz w Płocku jakoś się zaprezentowaliśmy
13 sierpnia 2007, 20:50 / poniedziałek
dla mnie mistrzami swiata w kibicowaniu sa Serbowie, az sie boje pomyslec co bedzie na jesieni jak nasza reprezentacja zawita do Belgradu, nasz doping nie ma najmniejszych szans w starciu z nim
odnośnik
odnośnik
14 sierpnia 2007, 00:21 / wtorek
Witam wszystkich, w tym temacie pojawiło się naprawdę bardzo wiele pomysłów na nowe przyśpiewki, jak i zostało przypomnianych wiele starych. Teraz po prostu trzeba zebrać sie jakąś grupą i po prostu poćwiczyć te najlepsze. Nawet niech przyjdzie kilkadziesiąt osób na takie spotkanie to już zawsze te osoby będa to spiewac równo i prawidłowo, Na meczu niech to załapie następne 10 osób, na następnym kolejne 10 i tak dalej...az do zadowalającego efektu. I na serio nie ma teraz co narzekać że doping jest słaby(bo rzeczywiście jest) ale trzeba sie wziąść do roboty i się poprawić!!!!To jest Lechia!! Ta Lechia co kiedyś wszyscy z szacunkiem patrzeli na kibiców z T29!!Wiec ludzie do roboty!! Niech tu wpiszą sie osoby które by na takie coś przyszły, spotkamy się na stadionie i poćwiczymy!!Kto byłby chętny??SIebie wpisuję jako 1-szego:

1)JkSabre

2) Druga sprawa, dobrze by było jeszcze zrobić, że te osoby które razem by poćwiczyły ten doping, na meczach siadały w jednym miejscu i razem śpiewali, wtedy napewno ktos by sie dołączał na każdym meczu i tak cały czas było by nas coraz więcej!!

Tylko Lechia!!
14 sierpnia 2007, 07:52 / wtorek
Nie ma co robic jakies listy, bo to ktos musi pracowac, ktos pojedzie do laski itd... Po prostu czas sie wziasc w garsc i ruszyc dupska do mlyna na nastepnym meczu i zedrzec gardla.
14 sierpnia 2007, 14:10 / wtorek
Jestem za zebraniem się kibiców i poprawieniem żenującego dopingu Lechii
2)Fan Lechii
14 sierpnia 2007, 14:12 / wtorek
Jestem za zebraniem się kibiców i poprawieniem żenującego dopingu Lechii
2)Fan Lechii
A tak naprawdę to nie trzeba robić listy w necie bo sobie tutaj nie pokrzyczysz tylko podać datę spotkania i przyjść i zdzierać gardło a wtedy na następnym meczu pokazać na co nas stać.A my Swoje!!!!!!!!!!
14 sierpnia 2007, 20:21 / wtorek
odnośnik

Piękna IV liga...
14 sierpnia 2007, 21:46 / wtorek
ogladam wlasnie Wisle w meczu z Gornikiem, zajebiste te HSV robia zajebiscie sie nakrecaja!!! dobre 10 min juz to spiewaja i coraz glosniej. kiedys na Entrachcie Frankfurt bylem i tez bajka. Prosta przyspiewka, ale u nas tez nie wyszla. Jestem tym zalamany, chociaz jestem rowniez za opcja odkurzania starych piesni.
Jestem jednak zdania, ze forum nic w tej sprawie nie da, moizm zdaniem wyjscie jest mlyn na prostej, wtedy wiecej osob sie by zaangazowala i rozeszlo by saie po stadionie. Tylko jak ten mlyn zbudowac??....
15 sierpnia 2007, 00:10 / środa
No dobra, może z szybkim robieniem listy sie trochę rozpędziłem. Ale trzeba coś szybko zrobic z tym dopingem. Może na początek umówmy sie na najbliższym miejscy gdzieś w konkretnym miejscy na młynie, np zaraz pod gniazdem i niech tam siedzą rzeczywiście tylko Ci którzy chcą śpiewać i skakać przez całe 90 min!! Apropo przedmócy to faktycznie wydaje mi się że młyn na prostej, pod względem akustyki byłby lepszy. Jednak ten pod Zegarem to jednak tradycja....jeżeli jeszcze cos bym mógł zaproponować, to dobrze gdyby bębny były umieszczone wysoko (np. w gnieździe) bo jak sa na dole (pod gniazdem) to je dużo gorzej słychać w niektórych miejscach;/...Więc ludzie postarajmy sie odrodzić ten młyn!!

Tylko Lechia!!
15 sierpnia 2007, 11:00 / środa
Zgadzam sie z toba,z wyjatkiem tej tradycji.
Dalej chyba nie musze mowic,o tradycyjnym miejscu mlyna ?;-)
15 sierpnia 2007, 12:02 / środa
pierwsza sprawa- trening dopingu musi być! jestem chętny, choć nie będę się wpisywał na jakąś listę internetową..
druga sprawa- młyn na prostej- jestem za! to byłby dobry ruch, widzicie sami co się dzieje pod zegarem..
15 sierpnia 2007, 13:24 / środa
Moim zdaniem chętni na młyn na prostej przed meczem z Gks Jastrzębie powinni się spotkać przed maxem lub koło sklepu jako np.wiek min.15lat, bilet na prosta itp.I isc od początku razem trenujac w drodze na stadion .A na meczu moze ktos by się dołączył co Wy na to?
15 sierpnia 2007, 14:01 / środa
Fan Lechii - popieram!! Już i tak gorzej być nie może (mowa o ostatnim- co jak co inauguracyjnym meczu)!! Zbiórka powiedzmy godzinę przed meczem i prosto na prostą:)
15 sierpnia 2007, 14:10 / środa
To rozumiem że zbieramy sie o 16 pod MAX-em??I razem przemarsz na prostą:]...jedna tylko sprawa, ustalmy jeszcze może która część na prostej, bo niektórzy (np. ja mogą nie zdąrzyć z pracy na 16, będe tak koło 16:15, wiec gdzie do was dojść??).Musimy to porzadnie zorganizować!!!Pozdrawiam!!

Tylko Lechia!!
15 sierpnia 2007, 14:16 / środa
Żeby nie było pitolenia- ustawiamy się na tej części bliżej alei gwiazd. 16 zbiórka pod Maxem, następnie ruszamy i zaczynamy doping już przed meczem na prostej- bliżej wejścia na sektor. Zgoda?

BO BOJU LECHIA GDAŃSK!!
15 sierpnia 2007, 14:22 / środa
Ok 16 przed maksem od strony skm politechnika.Kto nie zdąży niech idzie na początek krzesełek za sektorem rodzinnym .Lechia Gdańsk!!!!!!
15 sierpnia 2007, 18:11 / środa
Dobry pomysł z młynem na prostej, będę i to zapewne nie sam bo kogoś za sobą przyciągnę!! Mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej niż na ostatnim meczu!! Czyli lepiej niż w Płocku gdzie nie było źle a momentami szczególnie w końcówce naprawde nieźle!
15 sierpnia 2007, 20:08 / środa
a ja tak może trochę przewtotnie. Mi się osobiście podaba atmosfera na T29. Czasy wydzielonego miejsca do dopingu (młyn) odchodzą w zapomnienie. Wiele osób twierdzi, że doping na T nie istnieje. Myślę, że przeciwnie. Jesteśmy jedną z niewielu (jak nie jedyną z krajowej czołówki) publiką która ma normalny stosunek do widowiska sportowego.
Trybuny powinny współgrac z wydarzeniami na boisku. Na wiekszości stadionów krajowych, mam takie wrażenie, doping bardziej przypomina wiejski odpust niż mecz piłki nożnej. Ludzie licytuja sie która ekipa dłużej, głośniej śpiewała nie bacząc na to, że bardziej przypomina to kocia muzykę, buczenie niż doping stadionu piłkarskiego. Nużąco słucha sie okrzyków ciągniętych przez kilka minut. Nie dajmy sie zwariowac. Doping niech współtworzy widowisko a nie jest sztuką dla sztuki.

Przed chwilą oglądałem mecz el. LM Spartak- Celtic. Doping Rosjan wymęczył mnie niemiłosiernie. Byli głośni i co z tego. Jak Szkoci ryknęli raz a porządnie aż chciało się słuchac.

Cieszy fakt iż jest grupa osób której zależy na dopingu. Prawda jest taka, że gdy piłkarze daja z siebie wszystko to doping jest. Mozna by wzbogacic nasz doping o jedna nową piosenkę (oprócz Hymnu i "trójmiasta"). Jest pewna grupa młodzieży realizujaca sie pod zegarem i moim zdaniem powinno tak pozostac.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.302