Gdańsk: wtorek, 23 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 19/114

28 sierpnia 2007, 22:47 / wtorek
Jacaraca, podejrzewam, ze wszyscy beda mysleli, ze to super pomysl (kilka juz takich bylo na tym forum, czy tez na .net, oczywiscie dotyczyly niekoniecznie malowania flag, ale tez byly okrzykniete mianem "super"), ale malowac i tak nie bedzie komu.

p.s. Obym sie mylil.
28 sierpnia 2007, 22:48 / wtorek
No musze przyznac ze to tez mi sie podobalo zarabiste :D
odnośnik
29 sierpnia 2007, 09:47 / środa
"bęben+klaskanie+Lechia" wyszło super. Trzeba tylko dokarmic bębniarza :)) I jak tu nie twierdzic że u nas wszystko wychodzi spontanicznie :))
29 sierpnia 2007, 11:45 / środa
Hehe chcecie mnie dokarmiać miło :):) Na swoje usprawiedliwienie mam że byłem po imprezie dzień wcześniej oraz kwestie podróży specjalnie na mecz czyli nic mnie nie usprawiedliwia hehe :P A tak na serio gdybym wiedział
, że to Wam się tak spodoba jechałbym z tym dalej chodź przyznam ręka po paru minutach boli ale to nic kwestia ćwiczenia :) A poza tym szkoda, że u Nas młyn nie ma troche słuchu, bo wtedy mógłbym bębnić na dwie pałki z czego mozna więcej melodyjnie zrobić spójrzcie np. na bebniarzy z Bełchatowa lub Widzewa :)

Pozdrawiam i czekam na dokarmianie :):)
29 sierpnia 2007, 12:15 / środa
I tak niby z niczego (przy współudziale całego stadionu) wyszedł zajebisty doping :)) Limak moze bębnij na dwie pałki myślę że wyjdzie lepiej, jak napisałeś rytmiczniej.
31 sierpnia 2007, 18:45 / piątek
odnośnik

Napisane dobrze,ciekawe kiedy zaczną drugą ligę rozpierdalac?
31 sierpnia 2007, 18:49 / piątek
Pewnie prędzej czy później też nas to czeka,ale na razie huj im w dupe i kamieni kupe!!!
Aejaejao!!!
31 sierpnia 2007, 18:52 / piątek
A ja ze swojej strony, proponuję odgrodzić murawę murem betonowym, o wysokości conajmniej 5 metrów !!!!!
31 sierpnia 2007, 19:05 / piątek
i jeszcze u góry zamontować drut kolczasty,ostre pręty i wszystko wysmarować smarem!!!
31 sierpnia 2007, 19:09 / piątek
Panowie!!! zapomnieliście o fosie, najlepiej z wodą!!!
Aejaejao!!!
31 sierpnia 2007, 19:11 / piątek
Nie zapominajcie, zeby wszystko podlaczyc pod prad, a psiakom zamiast gumowych kul dac ostra amunicje. No i rzecz jasna na bierzni wkolo stadionu zakopac miny przeciw piechotne. :) aha bym zapomnial, zamist polewaczki z woda dac polewaczke z kwasem. Gwarantuje, ze kibicow pozbeda sie w mig.
2 września 2007, 05:05 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 września 2007, 17:44 / wtorek
z gory wielkie sorry....

odnośnik

a jednak mozna...i daleko niestety nie trzeba szukac...
MOZE WRESZCIE SKOCZY CO PONIEKTORYM "GUL" I SIE WEZMIECIE DO ROBOTY...
mam wyjebane co sobie myslicie ale ch.j mnie juz strzela od tego lania wody...
umiejetnosc wspolpracy i komunikacji ze spikerem...
nie pierdolcie mi juz wiecej tu ze mamy styl "angielski" ze nie robimy opraw itd...
to ze jeden z drugim kupi sobie czapeczke burrbery i koszulke fred perry nie znaczy ze jestes kozak i "angielski piesniarz"...
chuligansko extraklasa ale dopingowo 3 liga...i nie jedzcie teraz po mnie jak po burej suce tylko troszke glowe posypac popiolem i wziasc sie do roboty a nie pierdolic farmazony ze sie nie da...
pozdr
4 września 2007, 18:15 / wtorek
Zgadzam się z Tobą, że doping jest słaby, ale żeby brać przykład z żółto-niebieskiego ścierwa, które po osłoną nocy robi se ustawkę z kłódką i opróżnia nam magazyny, którego kibice szczycą się skrojeniem szala z bramki gości, a którego działacze to skorumpowane świnie, a którego dyrektorem jest rzekomo kibic(Widzewa beka na maxa z tego), rzekomo dlatego, bo gdyby był kibicem, to nie utrudniałby nam wejścia na stadion z przyjaciółmi z Wrocławia i Ty bierzesz z tego śmiesznego klubu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Człowieku opamiętaj się !!!!!!!!!
A propo samego dopingu nic specjalnego.

Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
4 września 2007, 18:58 / wtorek
A CO Z ZAJEBISTĄ PIOSENECZKĄ "WCZORAJ OBIECAŁAŚ MI NAPEWNO..."? Można sobie wyobrazić jakby cały stadion śpiewał - miazga.
4 września 2007, 19:54 / wtorek
odnośnik panowie oni nawet nas przebijaja :)
4 września 2007, 19:55 / wtorek
"No musze przyznac ze to tez mi sie podobalo zarabiste :D
<lgp_link url="http://pl.youtube.com/watch?v=7ihjE-v4vKM"">

Zarabiste, szkoda tylko, ze ludzie nie potrafia sie zgrac i co chwila sie myla, aczkolwiek z kazda proba wychodzilo lepiej.
4 września 2007, 20:10 / wtorek
Powiem o dopingu, juz myslac o meczu z ŁKS Łomża, nie bedzie dopingu dopóki nie będzie ludzi, którzy będą go ciągnąć, ciągłe narzekania na dzieciarnie , na dziewczyny, na młynarza, niedługo to nawet bedzie wiatr przeszkadzał, na mecz przychodzicie dla LECHII! Nie dla ŁKS Łomża czy nawet Arki na derby! Na każdym meczu jesteśmy tylko i wyłącznie po to zeby kontynuować piękną historię Lechii i jezeli masz potęcjał i chcesz spiewać, a nie stawisz sie w młynie tylko tłumacząc się jakimś kosmicznym argumentem, że są dzieci pokazesz ze nie jesteś tu dla Lechii. Dzieci z sektora nie znikną dopóki nie pojawią się w nim kibice, którzy będą w stanie pociągnąć doping naprawdę z jajem, na dzień dzisiejszy selekcja wiekowa +16 nie wchodzi w grę, aż do momentu w którym nie pojawi się naprawdę konkretna ekipa do śpiewania, poprostu kto nie śpiewa zostanie wyproszony bądz odpowiednio zmotywowany do jeszcze głosniejszego dopingu, tak samo w kwestii młynarza W. z grupy będzie doping prowadził dopóki nie pojawi się nikt, odpowiedni lepszy od niego, który będzie miał i cheć i ambicję wziąć na siebie ten ciężar.
Tak wiec nakreccie znajomych, przygotujcie gardła i dajcie z siebie 1945%, jezeli nie będzie szło krzyczcie jeszce bardziej, a ludzi wokoł siebie jeszcze bardziej nakręcajcie do dopingu tylko współpracując jesteśmy w stanie polepszyć doping na naszym stadionie.
pozdrawiam Khatos / G88
4 września 2007, 20:23 / wtorek
O kurde nie wiedziałem że aż taki dobry doping jest na Arce. Napewno miażdżą Nas dopingiem i nie boję się tego powiedzieć. Przy Nich Nasze River Plate wymięka w pizdu i jak tak mamy to śpiewać nie śpiewajmy wogóle. Fajna pioseneczka ostatnia śledzi :P:P Ale patrząc teraz racjonalnie fajnie jakby bębny stały u Nas również na gnieździe tak jak to na filmiku śledzi widać oraz na wielu stadionach już tak jest. Niestety nasze gniazdo nie nadaje się cóź jest za małe a pomogło by to znacznie. Ale co najwazniejsze ludzie jakby tak każdy przyszedł na młyn co gada tyle na forum to by fajny doping wyszedł a co do repertuaru i zgrania to by się ćwiczyło potrzeba przede wszystkim ludzi. Zobaczymy na Łomży ja trenuje swoją ręke do bębna już. Pozdro :)
4 września 2007, 20:32 / wtorek
Davidg. Czy to nie ty napisałeś słowa do Lechijnej, nieoficjalnej wersji "river"? Też żałuję że nie śpiewamy Twojej wersji :(( My własciwie tej piesni w ogóle nie śpiewamy:)) Wbrew twojej woli nie pojadę po Tobie jak ...:))
Co do przekrętarki to pieśń wyszła im tak sobie. Ingerencja spikera- żenada. Wyglada to jak na wiecu komunistycznym.
Najbardziej żenujace w tym wszystkim jest jednak to, że wybrali sobie za hymn pieśń bez żadnej tradycji. Jak dla mnie to hujówka na maxa. I to jaka pieśń? Którą inni w Polsce traktują jak jedną z wielu. Wyglada na to, że albo klubik z wiochy rybackiej powstał dopiero teraz albo, że wszystkie dotychcasowe pieśni o kant tyłka ....Dowodzi, a właciwie potwierdza, jedno- przekrętarka klubem bez tożsamości.
Ale pewnie po 10 latach nikt juz o tym nie będzie pamiętał :))

Co do roli spikera w dopingu. Bardzo podoba mi się postawa naszego. Choc jego ostatnie wstawki na poczatku meczu typu "a teraz wszyscy wstaja i barwy w górę" to już za dużo. Każdy przecież wie co ma w danym momencie robic.
4 września 2007, 20:48 / wtorek
inna sprawa to nasze podejście do samej pieśni "river". Przecież my mieliśmy o wiele lepszy text na dłoni (Davidg chyba) ale kilka osób wolało wałkowac beznadziejny, nie do zaspiewania bo miał miesięczną :)) tradycje i teraz macie. Przecież jak to zaśpiewacie na derbach to szparka padnie ze śmiechu. O przepraszam nie padnie bo nie rozpozna melodii :))
A teraz wyobraźcie sobie jak wyglądała by szparka w tym momencie gdybysmy od kilku miesięcy śpiewali wersje Davidga.
4 września 2007, 21:19 / wtorek
"Glowa"...
troszke sie zapedziles....NIE BIORE PRZYKLADU Z KLUBU...tylko z wykonania i zaangarzowania kibicow....i nie ma dla mnie znaczenia jakich-w tym przypadku-marszczyfredow,kibicow bez honoru,pedalow czy jakbysmy ich nie nazwali kibicow pewnego klubu ktorego szczerze nienawidzimy....ale co z tego???
trzeba brac przyklad od LEPSZYCH a w tym momencie lepsi w DOPINGU od Nas sa sledziuchy i wbij to sobie do glowy..."Glowa"...

zamiast sie podniecac jacy to z nich frajerzy,jak wyslawiaja pod niebiosa swoich zdegenerowanych ziomkow(prezes klubu,pilkarz pedofil,prezes"najlepszy podatnik") itd to zacisnij zeby,olej ich i swoim DUMNYM zachowaniem i DOPINGIEM doprowadz do tego ze nie bedziesz juz wiecej musial mowic o nich jako o frajerach,przekupczykach tylko jako o kibicach ktorzy sa GORSI od NAS W DOPINGU....BO O TO W TYM WSZYSTKICH CHYBA CHODZI CO NIE...?????

pozdr
4 września 2007, 22:39 / wtorek
davidg - co chciałeś udowodnić tym linkiem...?? Zaczyna mnie irytować ta cała moda na youtuby i inne pierdoły, wyszukiwania, przerabiania na siłę... i tyczy się to całej mapy kibicowskiej w Polsce...niestety. Każdy chyba przyzna że nasz stadion jak i doping ma specyficzny klimat. I nie chodzi tu o jakiś klimat angielski odwzorowany żywcem w realiach naszego stadionu bo troszkę się to różni (na wyspach się śpiewa a u nas się "ryczy"). NIGDY nie byliśmy wzorem jakiegoś mega dopingu etc. etc. Marzy mi się powrót tego old schoolowego klimatu początku czy połowy lat 90 - meczów derbowych czy np. z Zawiszą gdy na stadionie lało i było ciemno jak w dupie u murzyna a doping był miażdzący, którego niestety się dzisiaj już raczej u nas nie uświadczy. Ale ta atmosfera stwarzała się sama z siebie na meczach, na których miała się stwarzać i było to NATURALNE. Na "zwykłych" meczach atmosfera była zwyczajna. I nikt nie pierdolił o jakimś słabym dopingu etc. etc. Ale to były czasy gdzie o internecie się nie śniło i o cholernych youtubach i innych pierdołach, które zafascynowały obecne pokolenia nastolatków, którzy toczą "wojny" kto głośniej, równiej, wyraźniej i z większą gracją... Podobnie ma się rzecz z oprawami. Są one zupełnie nie potrzebne. Jedyna oprawa jaka ma sens to oprawa pirotechniczna (która niestety chyba zaczyna z racji sankcji być coraz mniej uświadczana...niestety) to oprawa pirotechniczna jak to bywało x lat temu...a nie jakieś sreberka, kartoniki, baloniki sektorówki... niestety chyba również się to obecnie wywodzi z fascynacji youtubem.

Co do obecnej "polityki dopingowej" na naszym stadionie wypowiedziałem się w tym temacie wcześniej i zdania nie zmienię :)

A MY SWOJE...
4 września 2007, 23:05 / wtorek
Khatos widzę że czynisz postępy :-) Lechia to nie jest kserokopiarka. Wali mnie to, jakie kartoniki i ile baloników będzie na trybunach. Moim zdaniem ważne jest ryknięcie "O Nasz" czy w "W Wolnym Mieście Gdańsku". Są dwa bębny i one powinny nadawać rytm i tempo dopingu. I na koniec do wszystkich podpowiadaczy. Grupa Greengos widoczna jest na każdym meczu. Aż tak ciężko im pomóc?
4 września 2007, 23:44 / wtorek
odnosnie bebnow...Limak (bo z tego co czytam Ty rzadzisz bebnami :) ) ,czasami mam wrazenie ze to mlyn wystukuje rytm a Ty probujesz ciagnac do mlyna,szczegolnie przy Lechia i piesni gdzie jest tekst "w gore serca" ,ktora czasem nijak nie przypomina piosenki "yellow submarine" na ktorej jest wzorowana...wybijaj swoje a reszta predzej czy pozniej bedzie musiala sie dostosowac,czasami wyglada tak ze beben swoje -mlyn swoje ,chociaz przyznam ze ostatnio troche widac bylo postepy w rytmie w Lechii
5 września 2007, 09:02 / środa
Doping powinien byc naturalny spontaniczny (LGFC). Temat rozwinięty 2 strony wstecz.
Ale jeśli już wprowadzamy nową pieśn róbmy to z jajem.
5 września 2007, 17:25 / środa
FCLG kolega który wstawił ten link nie chciał chyba wzorować się na modzie na "youtube" :) tylko chyba chciał pokazac że nawet "gdynianki" są lepsze od Nas w dopingu. Cóź jeśli chodzi o samo wykonanie ich piosenki River Plate to bardziej kościelne wykonanie coś w stylu jesli ktoś wie salwy Regina na pogrzebach :P Ale bądź co bądź potem widac, że lepiej dopingują szczególnie ostatni motyw z sialala chodź skaczą jak małpki ale chodzi o sam pomysł przyśpiewki :P

gosc fakt faktem masz racje ale to jest też myślę mentalność młynu że Oni nie słuchają bębnów i mają je w dupie czasem i jadą swoje ale tez często słąbej widocznosci bębnów. Cóź zobaczymy co do Przy kasach tłum... to jak ja tam stoje i słysze ta pisoenke to myśle sobie o zgrozo :(:( Wtedy człowiek nie wie nawet jak wsytukać rytm, bo ludzie ni w 5 ni w 10 melodię do tej pieśni śpiewają. Chyba weżmiemy tam za mordy teraz i anuczymy ich meldoii do tej piosenki przynajmniej z mojej strony postaram sie oto, bo tak dalej nie może byc !! Pzdr
5 września 2007, 18:55 / środa
Limak - moje pytanie do davidg odnośnie co chciał pokazać tym linkiem a moja dalsza część komentarza o modzie na Youtuba to dwie osobne kwestie. Twierdzisz że ci na północ od Sopotu mają lepszy doping od nas. Nie wiem na podstawie czego to wnioskujesz ale Twoje święte prawo do tego. Ja po oglądnięciu ich meczu ze Śląskiem stwierdzam że ich doping nie jest żadną rewelacją. Fakt faktem ocenianie dopingu na podstawie TV nie jest do końca obietkywne ale nie był to żaden "kocioł". Dziwne to o tyle, ze grali z mega kosą i w obecności naszych przyjaciół w sektorze gości. Czasami odnosze wrażenie że sami troszke nie doceniacie tego co mamy bo wcale nie jest tak tragicznie z tym dopingiem jak wszyscy wokół narzekają. Rewelacyjnie nie jest ale kiedy potrzeba to potrafimy sie zmobilizować i ryknąć. A w połączeniu z niesamowitą akustyką naszego stadionu (co jest mega plusem) tym bardziej nie jest najgorzej. Mnie zupełnie nie dziwi że na meczach z np.Polkowicami, Pelikanem czy innym Zniczem (bez urazy) atmosfera nigdy nie będzie taka jak na meczach np. z Legią, Leszkami czy innymi ŁKS-ami. I tyle ;)
5 września 2007, 19:36 / środa
Jaka akustyka? Chyba, że wspominasz o prostej. Bo młyn nie ma żadnej akustyki. A już na pewno nie słychać go w sektorze przyjezdnych.
5 września 2007, 19:38 / środa
prosta może ma akustyke ale ludziom sie nie chce. w tym momencie najlepszy jest sektor Leśny.
5 września 2007, 19:43 / środa
bumboxs - pytasz jaką akustykę?? Słodki panie... jak Ty oceniasz akustykę STADIONU na podstawie grupki dzieci pod zegarem... to chybaz zupełnie nie zrozumiałeś albo nie rozumiesz pojęcia tego słowa. Zapewniam Cię ze nasz stadion ma niesamowita akustykę a to z racji jego położenia. Przejdź się kiedyś na chwilę podczas meczu na krytą...

A MY SWOJE...
5 września 2007, 19:52 / środa
Jasna rzecz, kryta ma super akustykę, prosta z uwagi na położenie vis a vis krytej także, ale jeżeli oceniamy akustykę młyna, czyli miejsca gdzie doping przynajmniej z definicji jest najgorętszy to niestety ale cała para idzie w gwizdek. W zeszłym sezonie na meczu ze Śląskiem siedziałem w sektorze rodzinnym i nic młyna nie było słychać. Dlatego przyjezdne ekipy, mogą potem mieć wrażenie cienkiego dopingu, ale pewnie zaraz ktoś napisze że to nie istotne. Zawsze tak będzie chyba że młyn powróci na prostą lub cały stadion zacznie na maxa drzeć ryja. Bo jak do tej pory akustyka jest wykorzystywana głównie przy : KTO DZISIAJ WYGRA!!???
5 września 2007, 19:55 / środa
chodziło mi oczywiście o : MAM DO WAS JEDNO PYTANIE!!!!!
5 września 2007, 20:16 / środa
bumboxs - ja pisałem o akustyce stadionu jako CAŁOŚCI a nie poszczególnych jego częściach. A co do akustyki pod zegarem gdzie znajduje się "młyn" (chodź to ogromna nadinterpretacja tego słowa) to też jest dobra. Poprostu obecnie jest on (chociasz jakby go nie było) zbyt słaby, ot co. Uwierz że niejednokrotnie słyszałem młyn gdy był pod zegarem i to bardzo dobrze nie zależnie od miejsca w którym siedziałem (ino nie lata obecne) ;).

A MY SWOJE...
5 września 2007, 22:24 / środa
Może coś oryginalnego?
odnośnik

byłoby grubo :) 10tyś luda :)
5 września 2007, 22:35 / środa
Krytyk chodzi Ci o to zeby 10tys ludzi tak skakalo?:)
5 września 2007, 22:41 / środa
Skoro doping nam nie wychodzi :)
5 września 2007, 23:02 / środa
Ale Wy wszyscy sie filmujecie !
Przestancie w koncu pierdolic jak przekupki na bazarze !!!
Jeden by zmienil to,drugi tamto,a jeszcze inny proponuje nowa piosenke .
Zajebiscie wam to na forum wychodzi.
Tylu,ilu ja tu widze ''profesorow'',to by starczylo i na dwa mlyny !
Przestancie pierdolic farmazony i w niedziele stancie w mlynie i spiewajcie ,a nie,
wymadrzacie sie przy kompie.
Greengosom pomoc,to nie ma komu,ale pozniej krytykow jest nastepne 800 wpisow !
6 września 2007, 21:05 / czwartek
Zgadzam sie z Czarnym, angazujcie sie to bedzie lepiej.
7 września 2007, 00:11 / piątek
taaaa......
angazujcie sie.....
gadaj zdrow....
ostatnio bawily mnie "wedrowki ludow" "mlyna" najpierw spod zegara na prosta, w miedzy czasie czesc zostala na luku :)
byl moment ze byly 3 ogniska dopingu....zegar-gromadka dzieci,luk-kumaci ci co zawsze tam siedza i prosta niedaleko rodzinnego "nowy mlyn"....
komicznie to wygladalo.takie szukanie swojego miejsca....
ale coz....czekajmy na rasowego przeciwnika ktory wzburzy w nas krew i sprawi by CALY stadion darl ryja....mysle ze bylby to gornik ale jak wiadomo klatka nie bedzie gotowa tak wiec poczekamy jeszcze troche....
7 września 2007, 08:20 / piątek
david na łuku to cały czas siedzieli tzw kumaci
7 września 2007, 08:21 / piątek
Własnie:)
8 września 2007, 10:09 / sobota
Skonczcie z tymi "kumatymi", niech pikniki sie odmula i zaczna dopingowac.
8 września 2007, 20:11 / sobota
9 września 2007, 20:21 / niedziela
jakieś wypowiedzi odnośnie dzisiejszego dopingu?
9 września 2007, 20:23 / niedziela
Każdy widział :) Nie ma co mówić
9 września 2007, 20:25 / niedziela
wypowiedzi?
nasuwa sie jedna:
młyn (jesli mozna tak nazwac) nie ma zadnego autorytetu na stadionie. To nie jestt ak, ze caly stadion ma wyjebane w doping, ale tez nikt nie chce dopingowac na komendy dzieciakow. fajnie ze sie staraja, ale ja tez moge sie staraca grac w pilke na boisku w drugiej lidze i kopac sie w czolo. checi nie wystarczaja, temat rzeka, jak kazdy wie...
9 września 2007, 20:33 / niedziela
Bedzie lepiej !
Cierpliwosci panowie.
9 września 2007, 20:36 / niedziela
hehehe były momenty, że wyglądało to naprawdę żenująco...
czarny1968 co masz na myśli, jakiś pomysł??
9 września 2007, 20:38 / niedziela
Wuel,badz dobrej mysli :-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029