Gdańsk: środa, 26 kwietnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 20/114

9 września 2007, 20:44 / niedziela
wuel- a moim zdaniem były momenty, ze wyglądało całkiem dobrze.
9 września 2007, 20:55 / niedziela
jeśli chodzi o bębnienie+klaskanie to faktycznie, ale nasz "młyn", wydawało się, że się przerzedzał z każdą minutą?
10 września 2007, 15:33 / poniedziałek
"młyn" nie ma autorytetu i i długo w tym składzie nie bedzie mial.
10 września 2007, 16:47 / poniedziałek
Wyjebac z Mlyna wszystkie dzieci i dziewczyny, nawet jak zostanie 20 osob to zostanie 20 osob konkretnych i z meczu na mecz ludzie beda dochodzic.
10 września 2007, 16:52 / poniedziałek
Jak bys wyjebal wszyskie dzieci i dziewczynki to by zostaly same bębny xD
10 września 2007, 16:58 / poniedziałek
Zostalo by pare normalnych osob i jestem pewien, ze z kazdym meczem ludzie by dochodzili, bo duzo ludzi odstrasza wlasnie ta dzieciarnia i pikniki w Mlynie, po chuj tam isc jak polowa osob siedzi a druga polowa jest przed komunia...
10 września 2007, 17:09 / poniedziałek
pomysl Andrewa bardzo trafny, jednakze ja podsuwam mozliwosc prostrza...
rozdupcyc to wszystko w pizdu (aby nie bylo mlyna, zeby nie hańbić tej nazwy)
wrzuc szczekaczke na luk...nie zaprzeczycie ze nie ma tam potencjału, jak nie najwiekszy na calym stadionie....
luk prowadzi doping w swojej grupie..(jednak nadal jest to doping na "zegarze" wiec nie ma problemu ze zmiana miejsca) dochodza osoby ktorym zalezy im sie podoba bo to widza...i jest nowy mlyn, bo tego nie ma sensu ciagnac...
to tylko pomysl ale mysle ze nie glupi..
10 września 2007, 17:14 / poniedziałek
Pomysl nie glupi ale to juz nie od nas zalezy, Ultrasi do roboty i robcie cos z tym mlynem :)
10 września 2007, 18:00 / poniedziałek
A jak dla mnie sprawa jest jasna, każdy na stadionie wie gdzie jest miejsce gdzie każdy zobowiązany jest drzeć ryja przez 90 minut, a skoro "chętnych" nie ma to lepiej nie zawracac sobie głowy. Przeniesienie się na łuk ? Osoby siedzące na łuku są tam raczej nastawione na spontaniczny doping, jak ktoś będzie chciał coś tam kręcić "na siłe" to łuk raz dwa opustoszeje, tak to widze. Gdyby "potencjał" przekładał się na "chęci" wszyscy z łuku wiedzieli by gdzie skierowac kroki, w jaka część stadionu. Nie ma ekipy na 90 minutowy doping, więc lepiej zadowalać sie tym co jest ? Ponawiam postulat hehe " Lechia klubem bez zorganizowanego dopingu !!!" :)) RADYKALNIE !!!
10 września 2007, 18:01 / poniedziałek
Gówno prawda !!! CZYŚ EMERYT, CZYŚ MAŁOLAT ,ŚPIEWAJ Z NAMI LECHIA GOLA !!! To hasło obowiązuje na Lechii od zawsze na zawsze !!!!

Zrozumcie wreszcie, ze problem dopingu na Lechii, to nie wiek śpiewających lecz brak "młynarza" z prawdziwego zdarzenia . Dopóki w gnieździe nie staną osoby o troszkę wyższym ilorazie inteligencji, i mającym troszkę większe pojęcie o kibicowaniu, to nic w tej materii sie nie zmieni !
10 września 2007, 18:10 / poniedziałek
Gówno nie gówno, twe hasło piękne ale idzie w próżnie ... młynarz i koniec ?? nie ma kto go słuchać, czy to tajemnica że po prostu nie ma chętnych ... oj idą suche lata oj idą ...
10 września 2007, 18:18 / poniedziałek
Ok teraz ja sie wypowiem trochę o wczoraj :)

kiko7 a kogo masz na mysli żeby tam stanął ??:) Dajcie kogoś lepszego to ocenimy. Fakt ja widze na stadionie starych młynarzy którzy całkiem niedawno prowadzili doping ale jak to slawoy kiedyś określił on już zardzewiał :)

Teraz cała kwestia po wczorajszym meczu jestem tak że nie powiem wkur.... jak załamany. Mam całe palce w odciskach od bębna i nie chce się tu chwalić, bo to nie jest żaden wyczyn ale zostałęm do końca. Zostałem dlatego, bo niech nikt nie powie że dużo gada mało robi, nie będzie stał z patologią albo coś w tym stylu. Waląc w ten bęben i patrząc na ten cały stadion patrząc na tych ludzi czy naprawde Wy wszyscy macie to w dupie ?? Czy nie robimy dopingu siadamy na dupach. Ludziom się w głowach poprzewracało. . Ale klepiac w ten bęben wczoraj robiac to tylko dla Lechii nie dla ludzi składających sie z młynu patrzyłem na ten stadion z niedowierzaniem. Każdy jakby miał to wsyzstko gdzieś. Może i stoją tam dzieci i krzyczą "Oficjalni Chuligani..." wiem sam się złapałem za głowe jak to usłyszałem ale przynajmniej coś robią i nie odchodzą. Dario wiem bo znamy sie i Kodziu i reszta którzy tam siedzicie na łuku nie zgodze sie teraz z Wami. Wiem, że jest źle ale fakt faktem to nie jest wyjscie. Jakby wsyzscy tak narzekajacy na tych forach wsyzscy chcacy śpiewać porozsiani na całym stadionie rpzyszli pod zegar i naprawde chcieli dopingować Lechijke młyn stały sie młynem. A takie tekściki na forum przed meczem WSZYSCY DO MŁYNA !! i takie inne nie trafiają naprawde. ludzie muszą sami otrząsnać, bo innej opcji nie ma.

Pozdrawiam
10 września 2007, 18:49 / poniedziałek
Limak- bębny chodziły wczoraj jak należy. Gratulacje i dzięki.
Zauważ, że zazwyczaj stadion podłączał się z klaskaniem po "cały stadion ręce w górę". Kilka razy wyszło to zajebiście.
Jeśli chodzi o młyn dalej uważam, że nie należy się przejmowac jego brakiem lub jego mizernym składem.
Kilka razy młyn zapoczątkował fajne stadionowe okrzyki ("Twierdza", "kto dzisiaj wygra", "jazda")
Acha jeszcze jedno. Fala i "ruszcie dupy". Na prostej siedzą ludzie którzy za Lechia jeździli po całej Polsce w latach 70. 80. Tworzyli potęgę kibicowską Lechii a Wy do nich "ruszcie..."
10 września 2007, 19:10 / poniedziałek
zzz nie moge sie z toba zgodzic, ze beben byl ok. Siedzac na luku slyszalem najpierw ludzi, a pozniej beben, ktory staral sie zgrac ale dosc kiepsko to wychodzilo.
10 września 2007, 19:14 / poniedziałek
zzz nie moge sie z toba zgodzic, ze beben byl ok. Siedzac na luku slyszalem najpierw ludzi, a pozniej beben, ktory staral sie zgrac ale dosc kiepsko to wychodzilo.
10 września 2007, 19:47 / poniedziałek
No wlasnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siedzac na luku......................
A dlaczego nie w mlynie ???!!!
Czytam wpisy,typu :Malolatow wypierdolcie
Mlynarza zmiencie
Taka,a taka piosenke zaspiewajcie itd,itp.
A idz jedem,z drugim do mlyna i zrob to sam !!!!!!!
Stan na gniezdzie i zapodaj dana piosenke,niespiewajacych wypierdol z mlyna !
Przeciez,to takie proste !
Nie dobrze mi sie robi od tego czytania,waszych wypocin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pierdolicie w stylu politykow,a ja juz mam dosc polityki !

Filozofowie sie znalezli !

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
10 września 2007, 19:58 / poniedziałek
Limak, tu nie chodzi o konkretną personę, lecz o gościa, który będzie kumaty (inteligentny), będzie prawidłowo reagował na wydarzenia na boisku, znał teksty i melodię starych pieśni, umiejetnie wprowadzał nowe, w razie potrzeby posiadał "celną i ciętą ripostę ", a nie co 2 min robił "szkocje", "fale", najgłosniej spiewał o chuliganach i kurwach nie tylko z pzpn-u, czy o zgrozo na dwie odpalone race i kilka wystrzałów z kapiszonów krzyczał jak to się świetnie Gdańsk bawi !!! O tym, o czym wspomniał zzz nawet nie chcę mi się pisać, bo jest to zwykłe "buractwo", które kwalifikuje się na "laczka" i to nie koniecznie od Castropa !!! Dla mnie ten zawodnik może mieć nawet 15 lat byle sie do tego nadawał. Inną sprawa jest , ze dzisiejsi 18-20 latkowie czują sie "starzy" i nie chodzą już do "młyna", czego nie rozumiem, a co jeszcze kilka lat temu było NIE DO POMYŚLENIA !!!!
10 września 2007, 20:15 / poniedziałek
Czarny wlasnie, ze to nie jest takie proste, od tego jest ultraska oni powinni organizowac takie rzeczy. ReapeR niedawno napisal, ze biora sie do roboty, zobaczymy jak bedzie im to wychodzic bo jedyne czym aktualnie mozemy pochwalic sie na Lechii to "H".
10 września 2007, 20:26 / poniedziałek
Andrzejku ! :-)
Wlasnie,ze to jest bardzo proste !!!!!!
Wystarczy podejsc do mlyna i pomoc Greengosom !
No,chyba,ze uwazasz,ze dopingowac powinni tylko Greengosi..................? :-)

Pozdro.
10 września 2007, 20:48 / poniedziałek
Nie chodzi mi o sam doping ale o organizacje młyna.
10 września 2007, 21:13 / poniedziałek
Myślę że można było by wszystko pogodzić.
Jest człowiek który mógły byc Młynarzem!
Jest nadal na Lechii choć miał nie lada problemy z niejakim Castropem.
Nie nazywa się Slawoy tylko Sławek.
On jedyny swoją charyzmą dał by radę poprowadzić Młyn.
Przyciągnie małolatów jak i starszych.
I jeszcze do tego nie jest zardzewiały!

P.S. A jeśli troche będzie to znam przynajmniej jednego co ma odrdzewiacz.

Pozdrowienia Lechia Gdańsk!
10 września 2007, 22:24 / poniedziałek
a może niech Marcin Gałek weźmie sprawę w swoje ręce i niech zachęca kibiców do przejścia na młyn w trakcie meczu. Takie rozmowy na forum niewiele pomogą, tu potrzebna jest publiczna debata na żywo!
10 września 2007, 22:42 / poniedziałek
St. Parasol odpada. Wy nie macie litosci dla Castorpa, w zeszlym sezonie siedząc na luku i prostej nie widzial dobrze ani jednego meczu tylko ciemno zielona katane Lechii od tylu, przed aktualnym sezonem kupil sobie karnecik na kryta, dowiadujac sie, ze St. P. podobno rowniez wykupil sobie miejscowke na caly sezon w lozy honorowej, Castorp przeniosl sie do mlyna bezposrednio pod beczke bo juz nie zdzierzyl. A Wy kurna chcecie teraz postawic St. P. metr od Castorpa i do tego jeszcze na podescie ?! Kurwa przeciez ten Castorp to teraz nawet plota nie zobaczy.

Ciekawe ile oni jeszcze zrobia w tym sezonie rund dookola stadionu. Ladne maja tempo z przemieszczaniem sie w czasie i przestrzeni....jak kolarze ale w odwrotna strone.
10 września 2007, 22:55 / poniedziałek
A nie lepiej, zamiast napieredalać palcami w klawiaturę, iść w niedzielę do młyna i sobie pokrzyczeć? Zbyt trudne?
10 września 2007, 23:02 / poniedziałek
Opcja przeniesienia młynu na łuk jest niedopuszczalna i absurdalna. To tak jak gonic z tym młynem za miejscami na stadionie gdzie ludzie cos tam spiewają. A to powinno działać w przeciwną stronę. To ludzie powinni chodzic tam gdzie się śpiewa..
10 września 2007, 23:26 / poniedziałek
A może trzeba przenieść młyn na stadion Stoczniowca?
11 września 2007, 00:18 / wtorek
Kontratak: Albo Baltyku?

slabo mi sie robi po przeczytaniu nie ktorych waszych postow...

i do tego czujemy sie tacy bezsilni...
11 września 2007, 09:39 / wtorek
ReapeR nie unoś się tak. To była ironia, skierowana do leniwców, którym niby się chce. Jak czytam, że ktoś przyszedł do młyna 30 min przed meczem, a potem sobie poszedł, to chyba masz rację- niech chodzi na stadion Bałtyku!!!
11 września 2007, 10:30 / wtorek
Jesli chodzi o Beben to na poczatku masakra, ale pozniej jak sie zgraliscie to bardzo przyzwoicie wychodzilo :)
Wreszcie mozna bylo uslyszec echo po LECHIA!

Ale jak mlyniarz ma w taki sposob prowadzic szkocje to moze sobie ja darujmy...

Derby blisko i mysle, ze wtedy nie trzeba bedzie nikogo mobilizowac. Oby tylko udalo sie zgrac wszystkich. Teraz niech mlyn wlasnie spiewa nawet i cicho to co bedzie trzeba wtedy ryknac, tak zeby inni sie tego nauczyli.

Z wlasnych przemyslen to jestem zdania, ze gdyby nie derby to powinnismy w ogole zawiesic dzialanie mlyna. Jestem przekonany, ze doping wygladalby wtedy znacznie lepiej. Powstalo by wiele slynnych punktow zapalnych :)

Gdzie te czasy jak byl przemarsz mlyna pod zegar ? Jako maly bobek pamietam wtedy jakie to robilo wrazenie. Marzeniem bylo tam wejsc, ale odrazu kumpel powiedzial, ze to nie miejsce dla mnie :) A dzis ? Mlyn rzeczywiscie ma 0 szacunku

pozdrawiam!
11 września 2007, 10:33 / wtorek
z naganianiem przez Gałka do młynu w czasie meczu to nie wiem czy najlepszy pomysł. To nie siatkówka... chociaz z drugiej strony na forum chuja sie zalatwi.

kontratak: rozumiem Twoje wkurwienie, ze ludzie krytykują, a do mlyna nie pójdą, ale zrozum, ze jak sie widzi te dzieciaki to trudno tam po prostu pojść i z nimi spiewac. Jak wspomnialem pare wpisow wczesniej, dzieciaki sie starają i chwała im za to, ale one nie maja respektu na stadionie.
Nie wiem jak to rozwiazac, to sie robi tragedia
11 września 2007, 10:46 / wtorek
Lysy pisalem pare postow wyzej jak to rozwiazac, niech Greengosi zorganizuja jakos ten Mlyn, zrobia selekcje- wyjebia dzieci i dziewczyny, jestem pewien, ze z kazdym meczem ludzie zaczna dochodzic na Mlyn.
11 września 2007, 11:20 / wtorek
sprawę by mogły załatwic bilety na młyn dostepne powiedzmy od 16 lat , myslę ze to by mogło spowodowac poprawe zarówno w frekwencki jak i jakości młyna.
11 września 2007, 11:37 / wtorek
Takie pierdolenie to w temacie o farmazonach! Żeby zmienić stan młyna, trzeba po prostu do niego iść i drzeć mordę!!! Innej rady nie ma. A jak będziem napierdalać tych co chcą, to pod zegarem zrobi się sektor rodzinny, bo nikt inny tam nie pójdzie
11 września 2007, 11:48 / wtorek
Kontratak zrozum, ze nikt nie pojdzie spiewac z dziecmi i dziewczynami, co to kurwa jest chórek? brakuje nam tam tylko kobiet z wozkami.
11 września 2007, 12:11 / wtorek
Andrew to skoro ci się nie chce, to skończ krytykować, tak samo jak reszta. Bo to wasza wina, że doping jest taki a nie inny. Sami nie potraficie wyprosić, a rządacie tego od innych!
11 września 2007, 12:17 / wtorek
Kontratak naucz sie czytac ze zrozumieniem. Kto na tym forum napisal "mi sie nie chce" ? tu nie chodzi o chęci bo te niejedna osoba ma pod dostatkiem, powiedz mi, w ktorym szanujacym sie klubie na Mlynie siedza 13, 14 latkowie i różowa hot-15 ultraska?
11 września 2007, 12:28 / wtorek
Ja uważam że nie ma co robić tragedi "jaki przeciwnik taki młyn"ciężko sie zmobilizować na takiego przeciwmika jak łomża czy np jakąś kmite generalnie jak przyjeżdża jakiś konkretny klub to z młynem nie ma problemów a z tego co tu piszecie to wynika że na każdym meczu w młynie miało by zasiadać około 1000 głów a to chyba nie jest realne
11 września 2007, 12:30 / wtorek
Raflg nie liczy sie ilosc ale jakosc :) jako przyklad masz mecz w Lublinie :D
11 września 2007, 12:41 / wtorek
Akurat co do meczy wyjazdowych to nie ma żadnego problemu powiem wiecej niektórzy mogli by sie od nas uczyc z reguły zawsze jedzie konkretna ekipa
11 września 2007, 12:42 / wtorek
Raflg bo mama nie puści 13 letniech blachary...
11 września 2007, 12:43 / wtorek
Widzisz Raflg wlasnie o to chodzi! Czemu na wyjazdy nie jezdza 13, 14 letnie dzieci? Bo mama ich nie pusci! Dlatego na wyjazdy jezdzi tylko konkretna ekipa.
11 września 2007, 12:54 / wtorek
Masz racje no ale chyba zgodzisz śię ze mną ze puszczenie 13-tka na wyjazd jest patologią i czymś nie normalnym a gdzieś ci 13-kowie muszą pokrzyczeć i takie mecze jak z łomżą, kmitą czy z innymi wichurami są dla nich szansą na wykazanie się warto tu dodać że ludzie zebrani na stadionie nie ignorowli ich i robili to oco młyn prosił z różnym skutkiem raz lepszym raz gorszym
11 września 2007, 13:36 / wtorek
trzeba zrobic to.... trzeba zrobic tamto
jedyne co trzeba zrobic to pojsc do mlyna i tyle,a jak sie nie chce isc do mlyna to nie krytykowac na forum
ktos tam pisal ze jest garstka osob ktore chca dopingowac i przekrzykiwala mlyn...to niech ta garstka pojdzie do mlyna ,bedzie jeszcze glosniej
teraz ktos powie ze w mlynie sa dzieci...mozna w takim razie stanac obok mlyna i nie bedac posrod dzieci rowniez uczestniczyc w dopingu,przy okazji nie trzeba dopingowac calych 90 minut jak ktos nie chce
11 września 2007, 13:42 / wtorek
Andrew, czytam i rozumiem bardzo dobrze. Iść do młyna i stanąć obok małolata to obciach. Za to pierdolić na forum jest cool. Zrozumcie w końcu, że jeśli staniecie w młynie wszyscy razem, średnia wielu się podniesie diametralnie!!! A jeśli wstydzicie się stać w młynie, to tym bardziej powinniście wstydzić się o tym pisać na forum
11 września 2007, 15:03 / wtorek
zgadzam się z Andrewem88, dopoki w mlynie beda zasiadac 12 latki i hot rozowe ultraski dopoty reszta stadionu bedzie ich olewac i chuj z tego bedzie. Mlyn to nie kurwa apel w szkole czy chor koscielny!

ciekaw jestem tylko czy na meczu z szpArką mlyn bedzie wygladal podobnie jak na meczu z Lomza ;))

Ave Lechia!
11 września 2007, 15:38 / wtorek
Na meczu z Arka moze wygladac inaczej, wiadomo, ze ten mecz nie obejdzie sie bez awantury i jezeli dzieci o tym wiedza to na mecz zapewne nie przyjda.

Ps. przykro mi Kontratak, ze mamy podzielne zdania.
11 września 2007, 15:44 / wtorek
Mlyn to powinno byc miejsce gdzie sie boi czlowiek wejsc (a nie kurwa przychodzic sobie na randki) . wydaje mi sie ze podstawowym tutaj mankamentem wykluczajac moj pomysl jest selekcja. Mecz z Arka bd oczywiscie inaczej wygladal ;-) ostatnio pamietam tylko mecze kiedy sie dobrze bawilem (Jagiellonia i Ruch)
2 mecze na 2 lata....
11 września 2007, 16:16 / wtorek
Dario21- racja, Młyn powinnien budzic respekt.
11 września 2007, 17:29 / wtorek
Krótko mówiąc przyjdzcie pod zegar i pokazcie malolatom ze to nie jest ich miejsce, bo co ? Mamy wyrzucać dzieciarnie itd. pilnować tego podczas gdy pod zegarem nie bedzie nikogo a młynarz bedzie krzyczał sam do siebie , powodzenia, a teksty ze przyszedlem na mlyn ale byly dzieci to poszedlem to juz kompletny kosmos, jak przychodzisz na mecz nie dla Lechii to kiełbaska i na krytą! Bardzo ciekawe ze tyle ludzi twierdzi ze bylo ale poszlo bo przez minute nie widzialem tam nikogo starszego niz 16 lat, co jest kompletnym absurdem, jak mowicie MLYN to powinno byc miejsce dla elity! WIEC PRZYJDZCIE I POMOZCIE NAM JE STWORZYĆ! a nie co mecz ta sama komedia, i te same żałosne teksty, bo tu są dzieci, CO BOICIE ICH SIĘ, ŻE NIE PRZYJDZIECIE ZEDRZEĆ GARDŁA DLA LECHII! ? a teksty zeby przeniesc mlyn na luki i ze luki to jedyny doping to juz komedia na całego, krzykna 5 razy na mecz i sa wielkimi fanatykami, pokazcie sie i przyjdzie pod zegar nie dla siebie , nie dla nas, nie dla przeciwnikow, TYLKO DLA LECHII!
zreszta i tak wszystko zostanie przez was olane i bedziecie dalej pierdzieć na forum!
Pozdrawiam

LECHIA PONAD WSZYTKO!
11 września 2007, 20:29 / wtorek
1000-wpis. Panowie mam już trochę latek i pamiętam mecze z lat 90-siątych zero dopingu. Szacunek dla tego co robicie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.282