Gdańsk: poniedziałek, 21 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 22/114

12 września 2007, 17:20 / środa
Czy ja też mogę przyjść na spotkanie ?? Czy jestem za stary ??
12 września 2007, 17:29 / środa
Zeto będziemy zaszczyceni twoją obecnością :P
12 września 2007, 17:33 / środa
Tak !!!
Znowu znajda sie tacy,co powiedza :Zeto bedzie,to ja nie przychodze !!!
Ale koledzy,na milosc Boska ! Raz wyp....... Zeta z forum wystarczy !
Ze stadionu-nie wypada !
13 września 2007, 00:19 / czwartek
13 września 2007, 07:51 / czwartek
Jednego nie rozumiem. Dlaczego chcecie się spotkać w klatce dla gości,a nie na prostej nad tunelem, o czym była mowa wcześniej??? Gdzie ten młyn będzie? Zegar, prosta czy klatka dla gości???
13 września 2007, 08:11 / czwartek
jacaraca- to chyba wszystko jedno gdzie się spotkają ?? Ważniejsze niż miejsce, będzie efekt finalny.
13 września 2007, 09:42 / czwartek
zajebisty pomysł, wstawić info na strone główną!!
13 września 2007, 10:10 / czwartek
Andrew88 przeczytalem twoje "expoze" i twierdze ze wszystko byloby ok gdyby nie to twoje "PS".Nie chcesz dzieci w mlynie ok, tylko nie mow mi potem ze "nowe" pokolenie nie zna piosenek bo gdzie i od kogo maja sie uczyc???Wlasnie na takim spotkaniu jest szansa zeby cos wchloneli i czegos nauczyli nieuwazasz?Jedzmy dalej jezeli na twoje spotkanie przyjdzie 20 osob(mam nadzieje ze bedzie duzo,duzo wiecej)to co wtedy zrobisz?pospiewacie i pojdziecie do domu a mlynie na meczu nikt i tak z nich nie stanie bo.....przeciez nadal sa tam dzieci wiec jak by wygladali nie?no i trzeci scenariusz w mlynie na meczu nie bedzie juz nikogo ani dzieci ani dziewczyn tylko pusty sektor i 2 bebny.Inicjatywa jak najbardziej na + oby tylko cala reszta dopisala.pzdr
13 września 2007, 10:41 / czwartek
Jasne że efekt finalny się liczy,ale myślałem że ta inicjatywa jest również związana z przenosinami młyna na prostą. Może na sobotnie spotkanie miejsce na stadionie nie ma znaczenia,ale pomysłu z klatką gości nie rozumiem. Wg mnie najlepsza jest prosta nad tunelem,tam powinno być miejsce bębnów i ogniska zapalnego dopingu. No chyba że się czepiam, przecież najważniejsze że coś się dzieje :D
Aejaejao!!!
13 września 2007, 11:00 / czwartek
BigOgi nieuwaznie przeczytales moj post.
"Jedzmy dalej jezeli na twoje spotkanie przyjdzie 20 osob(mam nadzieje ze bedzie duzo,duzo wiecej)to co wtedy zrobisz?pospiewacie i pojdziecie do domu a mlynie na meczu nikt i tak z nich nie stanie bo.....przeciez nadal sa tam dzieci wiec jak by wygladali nie?"

1. To nie jest moje spotkanie bo glownym pomyslodawca jest Dario21.
2. Osob zadeklarowalo sie duzo, wiec mysle, ze bedzie wiecej niz te 20.
3. "zbieramy się nie tylko żeby ćwiczyć doping ale także wymieniać pomysłami odnośnie poprawienia jakości dopingu i stworzyć dobrą, zgraną ekipę, która na meczach będzie godnie wspierać naszych zawodników i mam nadzieje z czasem stanie się trzonem dopingu na Traugutta." -czyli tak jak pisalem wczesniej, te spotkania organizowane sa po to zeby stworzyc zgrana ekipe, ktora bedzie dopingowac na meczach.

Mam nadzieje, ze troche rozjasnilem ci sytuacje.
13 września 2007, 11:10 / czwartek
Musimy się zmobilizować , aby nie wyszło tak jak na poprzednim spotkaniu dopingowym , którego efekt był mizerny.

Odbiegając od tematu spotkania dopingowego , chciałbym zaproponować coś jeszcze.Mianowicie chodzi mi o plakaty , które każdy mógłby rozkleić u siebie na dzielnicy , na przystankach , na których zbierają sie ludzie wybierający się na Lechię , coś w takim stylu:

odnośnik

Niech każdy zrezygnuje z tych dwóch piw przed meczem , pokseruje to ( lub tez oczywiście zrobi sam taki plakacik , nic nie narzucam ;) ) i porozkleja u siebie na osiedlu , dzielnicy czy też w okolicach stadionu na bramach , kasach , drzewach , wszędzie :F

a może nasz spiker mógłby zaapelować przed meczem o to , aby ludzie przyszli do młyna?

i jeszcze jedna sprawa.Niech każdy z nas ogarnie trochę śpiewnik Lechii , nauczy sie na pamięć tekstów i będziemy wałkować to tak długo w sobotę , aż nam wyjdzie ;)

"Wczoraj obiecałaś mi na pewno" "Lechia ponad wszystko " czy tez inne długie przyśpiewki.Wierzę że uda się nam to zaśpiewać na T29 już na ligowym meczu !!

Niech przyjdą wszyscy i młodzi i trochę mniej młodzi ;) , każdy komu zależy na tym , aby doping na T29 był lepszy ! Pośpiewamy przy zimnym piwie a może i przy dwóch ;)

a co do wyboru miejsca , gdzie będziemy dopingować to nie ma innego wyjścia jak łuk koło klatki , z tego względu ze reszta stadionu jest zamknięta.
13 września 2007, 11:27 / czwartek
dodam od siebie, ze arka zebrala na oprawe na derby juz ponad 4 tys. zlotych wiec w tym temacie tez byloby fajnie cos ruszyc...
13 września 2007, 11:32 / czwartek
nie wiem jak wygląda współpraca w tej kwestii u nas z klubem, ale tez powinni na derby coś sypnąć z kieszeni na oprawę
13 września 2007, 12:07 / czwartek
Tulsik powoli. najpierw zobaczmy jak nam bedzie wychodzic standard, bo wbrew pozorom nie jest to takie proste, zeby spiewac w jeden rytm. Dluzsze przyspiewki przyjda z czasem, no ale zobaczymy jak nam to bedzie wychodzilo. Aha i dodam od siebie wstep od 16+
13 września 2007, 12:18 / czwartek
Decyzja została już podjęta, dzieci nie wpuszczamy i koniec tematu. Jestem pewien, że śpiewać będzie komu.
WSZYSTKIE INFORMACJE ODNOSNIE SPOTKANIA SA ZAWARTE W TEMACIE.
13 września 2007, 12:49 / czwartek
ja tam kurwa przyjdę i będę śpiewał oi!
13 września 2007, 13:12 / czwartek
oi oi...
13 września 2007, 13:57 / czwartek
grucha604
13 września 2007, 11:27 / czwartek
dodam od siebie, ze arka zebrala na oprawe na derby juz ponad 4 tys. zlotych wiec w tym temacie tez byloby fajnie cos ruszyc

Greengos cały czas zbierają. Wystarczy przyjść na mecz, pod kasami przed meczem sprzedawane są pamiątki Greengos. Nie dość, że można kupić coś fajnego, moża zostawić złocisze na oprawy.
13 września 2007, 14:14 / czwartek
chodzilo mi raczej zebysmy my sie ruszyli i zaczeli wiecej wrzucac i kupowac :) ramie w ramie ku sloncu swiata nowego derbowego
13 września 2007, 16:54 / czwartek
jeszcze w kwestii przeniesienia mlyna na prosta....
trzeba zauwazyc ze bilet na prosta jest drozszy.wiem ze to glupie 6 zl ale moze tez choc w czesci odstraszy wszelkiej masci dzieci...
siedza tam ludzie naprawde konkretni i tylko czekaja by cos sie zaczelo dziac na tym sektorze a pod zegar nie pojda w zyciu widzac jak wyglada i co soba prezentuje....
tak wiec nie przyszedl mahomet do gory to gora przyszla do mahometa....
pozdr
13 września 2007, 17:18 / czwartek
Tak, tylko jak byla akcja z sektorowka na prostej to Ci konkretni ludzi kazali siadac, bo im zaslaniali...
13 września 2007, 18:07 / czwartek
Tylko proszę zauważ, że nic wcześniej nie wiedziano, że będzie "początek" na prostej ;)
13 września 2007, 18:13 / czwartek
123 masz racje,ale z czasem jak na prostej będzie ekipa dopingowa to towarzystwo zbowidowe przeniesie się w inne miejsce stadionu.

Mam nadzieje że w niedziele nie zabraknie flag, troche kiszka jakby było wolne miejsce na płocie,a mecz niestety w tvp3 jest.

Prośba: prosze o link z projektem przyszłej sektorówki!

Aejaejao!!!
13 września 2007, 18:30 / czwartek
I bardzo dobrze, ze Was "pikniki z prostej" wyprostowały !!! Teraz będzie tak samo !!!
Na prostej się wpierdala czekoladki, czasem kiełbaski, czasem zrobi flaszkę, a czasem nie, to się pogada, poszydzi, a spontaniczny doping to nasza domena. ABSOLUTNIE TU NIE MA MIEJSCA NA MłYN !!!
Jak już Wam akustyka z pod zegara przeszkadza, to może rozważcie tezę o wpływie koła polarnego na miesiączkowanie pingwinów, bo być może to jest rzeczywista przyczyna słabego dopingu na T 29 !!!
13 września 2007, 18:40 / czwartek
jacaraca
13 września 2007, 07:51 / czwartek
Jednego nie rozumiem. Dlaczego chcecie się spotkać w klatce dla gości,a nie na prostej nad tunelem, o czym była mowa wcześniej??? Gdzie ten młyn będzie? Zegar, prosta czy klatka dla gości???

Zeto
jacaraca- to chyba wszystko jedno gdzie się spotkają ?? Ważniejsze niż miejsce, będzie efekt finalny.

W sobotę przed meczem śledzi ze Śląskiem był rozgrywany mecz rocznika 94 Lechii, a na Traugutta było kilkudziesięciu kibiców Śląska pod zegarem na pustym stadionie)
Kiedy zobaczyli, że gra Lechia 94 na sztucznej, zrobili taki doping jak na meczu seniorów :)
Może spotkać się na meczach małolatów i tam szlifować doping?
Przynajmniej będzie to na meczu i sprawić można wielką frajdę dzieciakom trenującym w Lechii.

p.s. Po meczu młodzież pobiegła do "młyna" podziękować za doping. Myślę, że długo będą pamiętać ten mecz.
14 września 2007, 00:21 / piątek
Panowie o 17 kazdego widze na T29 !! ;-)

jacaraca, tak bedziemy prowadzic doping w klatce gosci na kazdym meczu, nawet na meczu z Arką ;-)
14 września 2007, 07:21 / piątek
No no, nie bądź taki pewny, najpierw klatke na czas muszą wyremontować ;)
14 września 2007, 13:53 / piątek
A po co remontowac skoro i tak bedzie cala zniszczona?:D
14 września 2007, 15:13 / piątek
Ta nowa klatka bedzie juz zdemolowana po naszym probnym spiewaniu. Nie bierzcie ze soba za duzo piwa, skupcie sie na zeszytach z nutami.
14 września 2007, 15:47 / piątek
DOKLADNIE, PANOWIE NIE CHODZI O TO ZEBY SIE ZAJABAC BO JESLI MACIE ZAMIAR TO MYSLE ZE PIEKNI LUB MIASTO ANIOLOW BYLOBY LEPSZYM ROZWAZANIEM !!
Po 2 piwka jak najbardziej.
ze sportowym pozdrowieniem ;-)
14 września 2007, 17:33 / piątek
widze że niektórzy piszą takie pierdoły że z aktualnego miejsca gdzie jest młyn nic nie słychac .?! Kurwa, np w poprzednim sezonie grajac z ruchem jagą czy polonia w-wa doping był naprawde zajebisty i było nas zajebiscie mocno slychac . nie bede wymienial pozostalych meczy gdzie doping byl bardzo dobrze slyszalny bo tych meczy bylo troche . faktycznie moze i lepiej z prostej bylo by lepiej slychac ale kurwa . jakby na zegar chodziło tyle osob ile w sezonie poprzednim czyli praktycznie cały to nie było by problemu . bo na nasz młyn aktualny moze wejsc na styk z ponad tysiak ludu ( tak bylo ze Śląskiem 2 lata temu ) . na naszym ostatnim meczu u nas ze śląskiem było jakies 9500 ludu . a młyn był praktycznie pełny . i doping wyszedl naprawde zajebisty , jeszcze jak prosta sie wlaczala do dopingu to juz wgl bylo nic dodac nic ujac . prawda jest taka ze jesli doping mialby byc taki jak byl jeszcze niedawno , to musi zaczac chodzic zdecydowanie wiecej ludzi . bo ze 100u czy 250cio osobowa ekipa nic ciekawego nie zrobimy . nie wiem czemu nasz ' młyn ' tak wyglada . ;/ . czy dlatego ze to robert odszedl , no nie wiem . natomiast wkurwia mnie tez gadanie na temat dzieci w młynie . owszem moze i sa wkurwiajacy ale np ktos napisal zeby zrobic bilet na młyn od 16 lat . totalny bez sens . sa mlodsi, po 14 czy 15 lat ktorzy naprawde potrafia drzec morde przez caly mecz . tak było na meczu z Odra bo sam stałem wsrod nich . nie wiem czy pomysl na przeniesienie młyna na prosta jest wiec dobrym pomyslem . bo jesli zrobimy cos w dobrym kierunku co do dopingu to zacznie znowu przychodzic duzo osob . a wtedy znowu zapomnimy o pomysle ' Młyn na prostej ' . zastanawia mnie tylko gdzie sa Ci ludzie ktorzy chodzili na mlyn dwa lata temu czy w zeszlym sezonie . ? bylo ich duzo tworzylismy zajebista ekipe z dopingiem naprawde dobrym . takie jest moje zdanie . Lechia Gdańsk !!!
14 września 2007, 17:42 / piątek
zapomnialem tez dodac ze derby coraz blizej a z takim dopingiem to gowno zrobimy . juz ktos wczesniej napisal ze sledzie zebrali juz 4 tysiaki na oprawe . a my ile ? bo ja slyszalem że zebrana jest kwota około 2 tysiakow . mysle wiec ze trzeba wziasc z nich przyklad . zaraz pewnie ktos na mnie wjedzie ze mam lepsze zdanie na temat szparki a nie Lechii, ale poprostu wydaje mi sie ze musimy sie ostro zmotywowac . bo napewno nikt z nas nie chce by derby na ktore czekamy od prawie 10 lat wygrali pod wzgledemn kibicowskim ( i piłkarskim choc to zalezy od Darka Kubickiego ) brudasy z wioski rybackiej . to chyba na tyle .

A MY SWOJE !!
14 września 2007, 18:34 / piątek
4 tys.? aż takie maja kompleksy? Te 2 uzbierane lepiej przeznaczyc na szczytniejszy cel.
14 września 2007, 19:04 / piątek
DoCkii- żaden problem żebyś wyłożył brakujące 2 ;-)

Z tego co wiem, Greengosi dobrze się przygotują na derby. A jeszcze skoro porówujesz nas do tych pedałów, nie uważasz, że mamy więcej nowych flag niż oni ?? I czy każda nowa flaga nie jest ładniejsza od poprzedniej ?? A z tego co wiem, to jeszcze nie koniec.
Zobacz co masz u siebie, a potem wpadaj w kompleksy. Bo ja w przeciwieństwie do prymitywów flagi z błędem bym nie wywiesił. No chyba że te pedały przerzuciły się na arka gdynię.
15 września 2007, 01:04 / sobota
od jak pamietam,
na Lechii doping zawsze był zywiołowy w reakcji na dramaturgię meczy, stawkę, gonienie wyniku, interakcją na wydarzenia boiskowe, gorące spięcia,
powyższe z implikowanymi reakcjami trybun wzajemnie się nakręcało do naprawdę imponującego często gęsto efektu, mało wiele niespotykanego lada gdzie indziej

jakiej próby impuls na trybuny emitują piłkarze ostatnimi miesiącami każdy widzi, oczy bolą patrzeć na ich poczynania

i to nie jest jeden czy drugi słabszy mecz
tylko c.a. rok miernoty, bezchołowia bez ładu składu, minimalizmu,
gdzie tu kiedy bylo ostatnie oblężenie bramy drużyny przyjezdnej, obfitujące w gorące spięcia podbramkowe ? ?
jedynie coś tam kiedyś przypadkiem wpadnie do sieci i uda sie dociągnąć wynik do konca (vide ostatnia Łomża )

to może i ładnie brzmi, by wspierać swoich w trudnych chwilach niezależnie od powyższego,
i owszem (niby kiedy tak było?) . . . kiedy . . widać że im zależy, że cokolwek grają,
jak jest obecnie ? powtórzę: każdy widzi

a jak ktos życzy sobie śpiewania ciągłego, przez 90 minut na wysokich obrotach niezależenie (a często gęsto wręcz poza wydarzeniami na boisku, żeby nie napisać wbrew - że pozwolicie po raz kolejny nie będę Was tu katował "wyczuciem" momentu przez młyn) to niech przestanie tu się wysmęcać tylko idzie pod zegar i śpiewa
bo bez tego tu kurwa tysiąc następnych stron pisaniny nic nie zmieni
15 września 2007, 01:21 / sobota
Verde-oblężenie dopiero będzie jak nasi kopytkarze przystosują się do treningów nowego coacha.U Borka było 6 treningów i jeden dzień wolny a u Kubicy nie ma dnia wolnego i jest 9 treningów w tygodniu co było widać ostatnio jak padli z sił w drugiej połowie.Kubicki robi takie porządki w druzynie i wokół niej jak żaden trener na T29 od wielu,wielu lat.Myślę że będzie dobrze a pierwszy sukces będzie w Bielsku gdzie skąd Lechia ostatnio przywozi jakieś punkty.

A co do dopingu to nic raczej go nie zmieni.Przy marnych przeciwnikach doping jest do dupy ale jak jest konkretny przeciwnik to doping jest,przychodzą pikniki i wszystko razem z atrakcjami poza boiskowymi też jest!Myślę że tak jak było tak będzie jeszcze długo chyba że wejdziemy do OE .
15 września 2007, 01:25 / sobota
BigOgi: " . . . Nie chcesz dzieci w mlynie ok, tylko nie mow mi potem ze "nowe" pokolenie nie zna piosenek bo gdzie i od kogo maja sie uczyc???Wlasnie na takim spotkaniu jest szansa zeby cos wchloneli i czegos nauczyli nieuwazasz?. . ."

przepra że się wtrącę,
nie uważam,
śpiewanie piosenek na takim spotkaniu jest jak lizanie lizaka przez papierek

gdzie i od kogo się mają uczyć ? ?
co to kuźwa za pytanie ? ?
ja się kurwa tego na żadnych takich nie "wchłaniałem"
gdzie ? ?
jak gdzie? tam gdzie wszyscy i gdzie zawsze: na stadionie na wyjeździe, w pociągu, autobusie, na imprezach, w knajpie, barze, na podwórku, wszedzie gdzie jest/bywa ku temu klimat
gdzie można to poczuć, gdzie można się na to łapnąć

pytanie sugerujące że nigdzie indziej jak nie na takim spędzie "beniaminków" nie da się tego wchłonąć jest . . . . . . ugryzę się lepiej w język
15 września 2007, 01:53 / sobota
Zuraw - ja pozostaje przy swoim
nie zależy to od klasy przeciwnika, bynajmniej, mi nie chodzi o śpiewaniki, mi chodzi o ryk stadionu,
lecz od dramaturgii wydarzen boiskowych,
tego ryku dla przykladu nie wywołała podczas derby na 0-0 arka samą sobą, tylko wydarzenia które doprowadziły do przerwania spotkania na 10 minut i groźba sędziego iż meczu nie wznowi - wtedy poszło takie Lechia Gdańsk że ciary szły po plecach

impulsy wywołuja reakcję trybun, te znów wpływają na grajków i tak to się nakręcaŁO do naprawde znakomitych efektów

żadne tam przekrzykiwanki z jakimikolwiek gośćmi nigdy nie mogły się równać do ryku stadionu będącego reakcją na dramaturgię spotkania
temu nie dorówna żadna "śpiewacza" ekipa,

natomiast średniodobra ekipka gości może sobie konkurować w przekrzywikwankach, prześpiewywankach - zresztą jakiej próby są one na Lechii wszyscy wiedzą bez konieczności pisania
15 września 2007, 10:29 / sobota
mądrego fajnie poczytac :) a ja do 2 w nocy nie mogłem zasnąc i przed 1 wyłączyłem kompa.
15 września 2007, 12:03 / sobota
No i verde jak zwykle celnie ujął komentarz ;) próbowalem przekazać to samo swoimi wpisami wcześniej w tym wątku. Ale widzisz verde... chyba wychodzi tutaj spojrzenie przez pryzmat iluś tam lat chodzenia na Lechie. Bo obecnie "młode" pokolenie jest zapatrzone w jakieś chore wyścigi kto lepiej głośniej i dłużej... nakręcone linkami z youtuba... i tak to się niestety układa ;) Pozdrawiam

A MY SWOJE...
15 września 2007, 12:52 / sobota
To wszystko bylo juz przerabiane na tym forum.
Pisalem nie raz,ze Lechista,trzeba byc siedem dni w tygodniu,a nie tylko w sobote
lub w niedziele.
Jesli chodzi o ryk calego stadionu,to owszem,ciary przechodza,ale co dalej,jak nie ma ku temu okazji ?
Wlasnie wtedy potrzebny jest mlyn !
Jak czytam wpisy,zeby odpuscic sobie mlyn i dopingowac spontanicznie,calym stadionem,to ogarnia mnie przerazajacy smiech .
Widac,ze wlasnie ci ludzie,nie czuja tego klimatu !!!
Krytycy- ooo,oni zawsze sie znajda,najlepiej stac z boku,a pozniej szydzic,taka Polska mentalnosc.
Ale nikt z tych ''krytykow''nie pomyslal,ze Greengosi na prawde sie staraja !

Nie myli sie nigdy ten,kto nic nie robi !!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
15 września 2007, 13:06 / sobota
czarny - odnoszę wrażenie że zupełnie nie zrozumiałeś wypowiedzi niektórych...chociażby verde... wdech-wydech, przeczytaj jeszcze raz... i jeszcze raz...i jeszcze raz... pozdrawiam ;)
pisząc że "CI" ludzie (sprecyzuj którzy, bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem...) nie czują klimatu.... - dawno się tak nie uśmiałem ;-)))))

A MY SWOJE....
15 września 2007, 13:35 / sobota
Skoro wspomiałes o Polskich przywarach to własciwsze (w kontekscie ery youtube) jest chyba "Świętsi od samego papieża" albo "zastaw się.."

Kiedy ja byłem członkiem młynu kibice Legii w mediach mawiali "jesli chcesz sie nauczyc dopingu to jedz do Gdańska" a piłkarze widzewa, że jedyny doping porównywany z tym z boisk angielskich jest w Polsce tylko w Gdańsku. (Sam pewnie też pamiętasz te czasy). Piszę o tym bo Twe powyższe słowa odniosłem do siebie. Moze niesłusznie:))
15 września 2007, 13:50 / sobota
zzz - ten ostatni wpis kierujesz do mnie czy do czarnego?:)
15 września 2007, 15:17 / sobota
Panowie, pozostało niewiele czasu do 17.00. Proponuję zjęść obiadek, zaopatrzyć się w piwko (bez przesady i tylko pełnoletni) i powoli wychodzić z domowych pieleszy. A o czym będziemy dyskutować i jakie kawałki będziemy "trenować" okaże się na miejscu. Każdy w Was ma jakieś Swoje przemyślenia i będzie chciał się nimi podzielić z resztą. Z resztą, "dowodzi" dario21, to jego pomysł i dajmy się jemu wypowiedzieć na początku spotkania. Oczekuję sporej grupki zainteresowanych. Pozdrawiam.
15 września 2007, 15:31 / sobota
FCLG-to Ty zupelnie mnie nie zrozumiales.
Piszesz,zebym sprecyzowal,''TYCH'',ktorzy nie czuja klimatu.
Widze,ze zyjesz ''przyjacielu''tylko dniem dzisiejszym i nie pamietasz,co i kiedy ludzie pisali.
Ten watek nie powstal wczoraj,jesli bylbys laskaw,to przeczytaj sobie go od poczatku.
Tam znajduja sie wypociny ludzi,ktorzy dzis mienia sie kibolami nr 1.

P.S
Takie teksty typu :wdech-wydech,to zachowaj dla Casropa i innego Thomasa 13 !
Zbastuj misiu z tymi tekstami do mnie,bo to nie ladnie.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
15 września 2007, 16:27 / sobota
czarny - po pierwsze zluzuj bo nie trzymasz ciśnienia ;) Pisałem zebyś określił "TYCH" bo wydaje mi się że pisałes to również do mnie - więc zapytałem - to po pierwsze. Po drugie "misia" zachowaj dla siebie bo ja Ciebie nie określam żadnymi inwektywami - to dwa. Po to jest forum zeby każdy wyrażał swoją opinie - po trzy. Po czwarte zachowujesz się jakbys miał jedynie słuszny punkt widzenia... - po czwarte. Po piąte nie odpowiadaj mi już ;) Ps.Śledzę ten wątek nie od teraz więc zbastuj... wyrocznio ;)

A MY SWOJE...
15 września 2007, 17:31 / sobota
Skoro wspomiałes o Polskich przywarach to własciwsze (w kontekscie ery youtube) jest chyba "Świętsi od samego papieża" albo "zastaw się.."

Kiedy ja byłem członkiem młynu kibice Legii w mediach mawiali "jesli chcesz sie nauczyc dopingu to jedz do Gdańska" a piłkarze widzewa, że jedyny doping porównywany z tym z boisk angielskich jest w Polsce tylko w Gdańsku. (Sam pewnie też pamiętasz te czasy). Piszę o tym bo Twe powyższe słowa odniosłem do siebie. Moze niesłusznie:))

text do Czarnego. Z Tobą FCLG sie w pełni zgadzam :)
15 września 2007, 18:45 / sobota
''Po to jest forum,zeby kazdy wyrazal swoja opinie ''-koniec cytatu.
Dlatego wkurwiaja mnie tacy internetowi filozofowie !!!
Chcieli byscie ''naprawic'' doping na Lechii,ale tylko przez wymadrzanie sie przed kompem.
Ani jednemu,ani drugiemu nie przyszlo do glowy,zeby podejsc do Greengosow i zaoferowac swa pomoc(ja tam bylem).

Mam tylko nadzieje,ze ostatnie panow wpisy,byly robione z telefonow w czasie spotkania na T29 ...............
15 września 2007, 20:13 / sobota
Czarny- problem w tym, że rzeczywiście czytasz bez zrozumienia. Otóż ostatnie wpisy nie mają nic wspólnego z krytyką obecnego kibicowskiego status quo na T29. W związku z czym (skoro jest dobrze) nie ma czego naprawiac.
Pozdro
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010