Gdańsk: niedziela, 28 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 23/114

15 września 2007, 21:47 / sobota
czarny - a gdzie my krytkujemy obecny doping na Traugutta?? (chociasz wypowiadam sie za siebie bo za zzz nie mogę chociasz ma chyba podobne zdanie sądząc po wpisach). Nie jest ani dobrze ani źle...jest... jak było zawsze... Ale musiałbyś się cofnąc w tym temacie ciut wcześniej...chociasz to mi zarzuciłeś ze "śledzę" chyba ten wątek od "teraz"...mógłbym Ci teraz napisac ze Twoim problemem jest czytanie bez zrozumienia tekstu pisanego...ale po co?? Temat nie o tym a i kłótnie pomiędzy biało-zieloną bracią zupełnie nie potrzebne.
Ps.nie pisałem z telefonu wcześniej tylko z kompa w pracy, wybacz że nie porzuciłem swojej pracy zarobkowej na rzecz sptokania na temat poprawy dopingu...niektórzy czasem pracują i w sobotę...taka rzeczywistość...popsypie głowe popiołem... ;))
15 września 2007, 21:49 / sobota
FCLG- w imieniu zzz również :))
15 września 2007, 21:56 / sobota
zzz-czytam z pelnym zrozumieniem,nawet wtedy,kiedy piszesz w taki sposob,ze mozna Twoje wpisy interpretowac w dwojaki sposob.
To,ze krytykujesz,to masz takie prawo,demokracja !
Mnie sie wydaje,zeby moc krytykowac,trzeba tez dac cos od siebie,no chyba,ze uwazasz Twoje wpisy za wklad w kibicowski swiat naszego klubu.
O ostatnich wpisach chodzilo mi o czas,w ktorym pisaliscie,a czas zebrania kibicow na T29.

FCLG-To Ty zakladales,ze z pewnoscia zebranie nie wypali-ZONK !!! WYPALILO !!!
I wlasnie moje wyszlo na wierzch ! Polska mentalnosc-NA PEWNO SIE NIE UDA !
Chlopie-ogarnij sie ! Nie krytykuj wszystkiego,tylko dlatego,ze masz takie przeczucie.
15 września 2007, 22:05 / sobota
Czarny- a Ty swoje. Może inacej. Mi się doping na T29 podoba, NIC NIE KRYTYKUJĘ. Przedstwiam swój punkt widzenia, ale powtarzam NIE krytykuję.
Pozdro
15 września 2007, 22:11 / sobota
czarny - "ja o chlebie, Ty o niebie". Nie zrozumiemy się chyba, no ale trudno, i tak też czasami bywa. Pozdrawiam ;)

A MY SWOJE...
16 września 2007, 00:26 / niedziela
temat uważam, za zamknięty...
16 września 2007, 00:58 / niedziela
czarny1968 napisał: " . . . zzz-czytam z pelnym zrozumieniem,nawet wtedy,kiedy piszesz w taki sposob,ze mozna Twoje wpisy interpretowac w dwojaki sposob. . . " -

tak se mów :)))))))))
swoją szosą, jak kto sie uprze to kazdy wpis mozna traktować w sposób dwojaki
a nawet trojaki . . i . . . strach, może nie uwierzysz . . . czworaki nawet, jak sie komu zachce to i na czworo włos podzieli,

" . . . To,ze krytykujesz,to masz takie prawo,demokracja ! . . . "

co ma kuźwa niby do tego demokracja ? ? ?

" . . . Mnie sie wydaje,zeby moc krytykowac,trzeba tez dac cos od siebie,no chyba,ze uwazasz Twoje wpisy za wklad w kibicowski swiat naszego klubu. . . "

więc ma prawo czy nie ma prawo ? ? dogadaj sie ze samym sobą,
zanim zaczniesz czytac czyjeś posty ze zrozumieniem,

" . . . FCLG-To Ty zakladales,ze z pewnoscia zebranie nie wypali-ZONK !!! WYPALILO !!!
I wlasnie moje wyszlo na wierzch ! Polska mentalnosc-NA PEWNO SIE NIE UDA !
Chlopie-ogarnij sie ! Nie krytykuj wszystkiego,tylko dlatego,ze masz takie przeczucie. . . "

:)))))) pociecha
co za typ
kto gdzie tu ostatnimi wpisami krytykował ? ?
oprzytomniej ! ! !
ja, FCLG a i zzz - popisaliśmy jak było, jak jest i jak najprawdopodobniej będzie
na rzeczywistość nie ma się co obrażać, nie ma sie na nią co wkurwiać
ani na tych którzy ją opisują, panie fizolof

chcesz to zmieniac to szerokiej drogi, wolna Twoja wola, pod zegar i do w pierwszym rzędzie :)))))

gdzie tu niby kuźwa ktoś zakładał że spotkanie nie wypali ? ?
wskaż cytat ! !
coś sobie ubrdałeś a potem zonkująco-triumfalnie to obalasz, wypisując jakieś kocopoły o polskiej mentalności - tymczasem miotasz sie ciskając się z czymś co sam se sobie wyimaginowałeś - mowa o ostatnich wpisach, do których się odnosiłeś i o których tu teraz mowa

gdzie do licha ktoś tu zakładał że spotkanie nie wypali ? ? ?
by móc mu to wytykac co czynisz ? ? ?

chcecie sie spotykać i śpiewać to śpiewajcie ile wlezie - nikt tu nigdzie nie pisał że to co złego

może dzięki temu nie bedę katowany kilkanaście razy w ciągu jednej połowy nudnymi klaskaninami w stylu "szkocji"
czy notorycznymi apelami do całej publiki o odzew na które odpowiada za każdym kolejnym razem coraz to mniej ludzi

" . . . Dlatego wkurwiaja mnie tacy internetowi filozofowie !!!
Chcieli byscie ''naprawic'' doping na Lechii,ale tylko przez wymadrzanie sie przed kompem.
Ani jednemu,ani drugiemu nie przyszlo do glowy,zeby podejsc do Greengosow i zaoferowac swa pomoc(ja tam bylem). . . "

jeśli z moich bądź FCLG wpisów, po swoim czytaniu ze zrozumieniem (tak jak Ty pojmujesz rozumienie) wyciągnąłeś wniosek że zależy nam na pomocy Greengosom88
tu kurwa bardzo zajebiscie ze zrozumieniem czytałeś, faktycznie :))))))))))) (akurat zdanie FCLG na temat ultraski znam skądinąd i mam zupełnie tożsame)

Tobie za to przyszło do głowy że w ten sposób im pomozesz, gratulacje,
podpowiadam kolejny krok: zostań gniazdowym

i odpuść sobie co komu do czyjej głowy przychodzi a komu nie przychodzi i kto jaki wnosił, wnosi lub bedzie wnosił w życie kibicowskie
po chuj takie wtręty

jest normalnie: każdy orze jak może, lub jak chce a tu się kurwa wyrocznia znalazła, recenzent

" . . . Mam tylko nadzieje,ze ostatnie panow wpisy,byly robione z telefonow w czasie spotkania na T29 . . . "

:)))))))))))
daj pan już spokój,
16 września 2007, 01:13 / niedziela
:))))))
16 września 2007, 01:29 / niedziela
ekhm......hyhyhyhy ;-)))))))))))))))
16 września 2007, 09:28 / niedziela
Abstrahując od rozmowy Czarnego i reszty Biało-zielonej Braci chciałbym podziękować wszystkim ,którzy wczoraj byli na Traugutta :-)

Może nie było nas bardzo dużo , może nas coś nie wychodziło , ale pokazaliśmy , że potrafimy się zmobilizować !

Zaczynamy od zera praktycznie , ale zapewniam Was , że postaramy się , aby doping na Traugutta był lepszy.

Dziękuję przedstawicielom Starej Gwardii , że przybyli na spotkanie i wspólnie z nami dopingowali :-)

Jedyny mankament to ilość piwa , która zdecydowania była zbyt mała jak na nasze możliwości :-)

Następnym razem może być tylko lepiej

pozdrawiam !
16 września 2007, 11:15 / niedziela
Bedac daleko od T29,staram sie pomagac,dzialac w ruchu kibicowskim,czesto mialem i mam przez to problemy,ale zawsze swoje zamiary staram wprowadzic w czyn.
Smiesza mnie teksty,typu:problemy czytania ze zrozumieniem.
Nie dajecie z siebie nic,po za wpisami na forum,a gdy ktos wam wytknie bezczynnosc,osadzacie goscia,o brak czytania ze zrozumieniem.
Dlamnie licza sie czyny,a nie wypociny wypisywane na necie.
Gawedzcie sobie dalej,jak to by bylo,gdyby................
Ja po prostu dzialam dalej.........................
16 września 2007, 11:27 / niedziela
Do czrny1968- jak jesteś taki mądry i niby tak ochoczo sie udzielasz i wogłóle to wejdz na gniazdo i pokaz jaki jesteś mocny...
16 września 2007, 11:31 / niedziela
sorry za błąd miało być czarny1968;-)
16 września 2007, 11:37 / niedziela
Kto wie,co sie wydarzy...........:)
16 września 2007, 11:40 / niedziela
Mam wielką nadzieje ,ze jak wejdziesz na gniazdo (o ile nie stchurzysz i wejdziesz) to uda Ci sie rozruszać ludzi tak aby doping był znowu chlubą biało-zielonych bo ostatnio to z tym marnie...
16 września 2007, 11:52 / niedziela
"Nie dajecie z siebie nic,po za wpisami na forum,a gdy ktos wam wytknie bezczynnosc,osadzacie goscia,o brak czytania ze zrozumieniem." - miałem Ci już nie odpisywać ale odpiszę po raz OSTATNI. Tak więc wyrocznio, proroku i omnibusie w jednej osobie, jesteś pewien że nie dajemy z siebie nic?? i jesteśmy bezczynni?? ŻAL mi Ciebie...tylko tyle Ci mogę powiedzieć. Amen
Ps.Tak, Lechie znam tylko z internetu i opowiadań na mieście, a jak jakims cudem wyląduje na meczu to wpieprzam giętą przerzucając następnt stronę dziennika bałtyckiego...

A MY SWOJE...
16 września 2007, 11:58 / niedziela
Zrobimy telekonferencje i postawimy na gniezdzie telewizor i zobaczycie, ze czarny potrafi!! A tak a propo po co dalej ten temat ciagnac, skoro juz sie wszystko wyjasnilo, a temat ciagna osoby ktore nie wiedza co i jak..
16 września 2007, 12:00 / niedziela
Gniazdo od wczorajszego spotkania na T29 zarezerwowane jest dla Dario21.

Czarny, tak jak i ja, jesteśmy oldboyami. Pozostało nam wpierać dobrą radą Naszą MŁODZIEŻ. A, że większość z Was mogłaby być naszymi dziećmi, dzieli nas różnica pokolenia. Więc sami rozumiecie, że nie zawsze nadajemy na tej samej fali. Proszę mieć wzgląd na ten fakt !!!

Forum służy do wymiany poglądów. Musimy liczyć się z tym, że inni mają odrębne zdanie w danym temacie niż nasze. I nie ma sensu z tego powodu od razu się napinać i rzucać inwektywami. W końcu wszyscy jesteśmy LECHISTAMI i powinniśmy szanować się nawzajem - pomimo częstej różnicy zdań.

Co do Czarnego, to jeszcze jedna mała dygresja - on naprawdę sporo robi dla ruchu kibicowskiego, pomimo zamieszkiwania poza granicami naszego kraju. Za to należy się jemu szacunek. Więc hasła typu: "sam wejdź na gniazdo i pokaż ..." uważam, że są nie na miejscu.

My tu gadu-gadu, a nieuchronnie zbliża się godzina rozpoczęcia kolejnego meczu. Dajcie dzisiaj z siebie wszystko na co Was stać. W końcu będziemy na widoku całej Polski poprzez transmisję tv. Pamiętajcie o 35 min. I połowy.

Ruszam swoje szanowne cztery litery na Lechię. Muszę jeszcze "przebukować" karnety moich synów z zegara na prostą.

Do zobaczenia na meczu.
16 września 2007, 12:14 / niedziela
MarekM, jest jedno "ale". Pomysł dobry, zangazowanie super, ale "prosta to NIE JEST MIEJSCE DLA MŁYNU !!! Inne czasy, inni ludzie, a miejsce młynu jest pod zegarem !!! Dlatego uwazam, ze ten "projekt" nie wypali !!!
16 września 2007, 12:52 / niedziela
Marys - ja tylko rzuciłem hasło i uwypukliłem parę zalet tego miejsca (częściowo też ze względów sentymentalnych). Po wczorajszym spotkaniu na T29 jestem pozytywnie naładowany i dobrej myśli. Młodzież chyba przekonała się do tego miejsca, skoro chce spróbować. A co z tego wyjdzie, przyszłość pokaże.
Najważniejsze, że w temacie dopingu coś drgnęło !!!
16 września 2007, 13:10 / niedziela
czarny1968 napisał: " . . . Smiesza mnie teksty,typu:problemy czytania ze zrozumieniem.
Nie dajecie z siebie nic,po za wpisami na forum,a gdy ktos wam wytknie bezczynnosc,osadzacie goscia,o brak czytania ze zrozumieniem.
Dlamnie licza sie czyny,a nie wypociny wypisywane na necie. . . "

wszak to Ty, nie kto inny tu wielokroć w ostatnie wpisy obnosisz się głośno ze swym "rozumieniem" podczas gdy każdy omal Twój kolejny post temu ewidentnie przeczy - to raz
pól biedy z tym, nie każdy musi i nie każdy moze, rozumiec teskt pisany,
ale w swych manowcach myślowych jedziesz ni z tego ni z owego ludziom bez ŻADNEJ ! ! ! racji

dwa - co ważniejsze, nie zachowuj się jak jakas primabalerina, skąd to Ci się wogóle bierze ? zejdź na ziemię ! !

weź się człowieku ogarnij, uspokój grę, bo zacietrzewiasz się jak lada jaki sztubak,
ostrzysz chuj wie po co i na co

to że ktoś ma inne zdanie
to ze kogoś nie jarają gremialne klaskania na "raz" podczas meczu
to że ktos ma inną melodie na kibicowanie czy ogląd trybun

to do kurwy nedzy nie jest dla Ciebie żadnym usprawiedliwieniem by sie tu wyknocać iz wszyscy poza Toba chuja robią dla Lechii

bądź pisaniny w stylu "wkurwiają mnie tacy filozofowie" którzy poza netem chuja wiedzą o co w TYM be a TYLKO produkują "wypociny na necie" -

to kurwa takie trudne do załapania ? ?
skoro w pompce mam ultraskę w takiej wersji jak ją ostatnio się rozumie
czyli jakieś wstążki, baloniki, koncentracja do młyna, gniazda, bębna, megafonu, sektorówek, jakichś ciapatych melodii czy chuj wie czego jeszcze - to jasne że w tym nie biorę udziału,
Twoje pretensje są żenujące,

no i to żadne dla Ciebie kurwa usprawiedliwienie by tu się wyknocac ze swymi rozchwianymi stanami emocjonalnymi ( przypominam, ogarnia Cie przerazający smiech na takie/inne/niepodobne Twoim pomysły, czy wkurwienie na podobnych internetowych filozofów którzy chuja nigdy nic dla Lechii nie zrobili - kierowane wprost do Braci po szalu)

jedynie sobie świadectwo wystawiasz
niby "stary" dziad (przynajmniej wydaje się iz na takiego chcesz się tu na forum krygować) a zachowuje się jak gówniarz,
trzymaj ramę,
16 września 2007, 13:53 / niedziela
Verde-nie jestem zdania,ze wszyscy,po za mna chuja robia dla Lechii-tak NIGDY nie mowilem,nawet jezeli mowisz to w przenosni,to robisz nie fer.
Ty masz (i Tobie podobni) w pompce ultraske w takiej wersji,a mi chodzilo tylko o to,ze krytyka,owszem jest wskazana,ale i pomoc przydala by sie Greengosom.
Jesli macie pomysly (tak duzo piszecie na forum),to dlaczego nie porozmawiacie z mlodzieza ?!
Od samego poczatku istnienia na tym forum,chodzi mi o to,zeby ludzie krytykujacy
dzialania Greengosow,sprobowali tez im pomoc.

Wcale nie zachowuje sie jak primabalerina i nie wymadrzam sie,a i stan emocjonalny mam w normie :)

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
16 września 2007, 14:11 / niedziela
nie ciągnąłbym tej gadki,
gdyby nie to że pociski o wkurwiających internetowych filozofach którzy za chuja nie czuja o co w tym chodzi i nie robią nic poza netową szyderą
odebrałem bardzo do siebie

wracając do rzeczy,
skoro ja mam całkiem inna melodię na klimat trybun to
w twojej opinii nie moge napisać dla przykładu tego: " . . . zaczynają nuzyć i irytować nachalne, przesadnie częste nawoływania do recytowania na komende formułek w stylu pytanie/odpowiedź, i odnosze nieodparte że nie tylko mnie"

młyn sam w sobie nie jest dla mnie niczym złym
natomiast uważałem i uważam że nie jest solą dopingu zachowanie jak powyżej
dalece wieksze znaczenie mają drobne impulsy, reakcje, interakcje,
pogoń za stracona piłką, starcia z przeciwnikiem przy linii, do tych adekwatnie wrzuty z trybun, z okolic boiskowego spięcia podkrętka piłkarzy płynaca z trybun, jakaś slowna persfazja do sedziego, przeciwnika,
to się zapętla, wzajemnie nakręca, doprowadza do naprawde znakomitych efektów
stadion poowoli się budzi i ŻYJE emocjami

nie jest dla mnie i nigdy nie będzie biciem serca stadionu tzw "szkocja" nawet jeśli wstanie i zacznie na komendę: "raz" przyklaskiwać 95 % publiki
16 września 2007, 14:58 / niedziela
Do Zeto . nie ,mam zadnych kompleksow ani nic . jesli chodzi o nowe flagi to naprawde idziem Greengosom to zajebiscie . sledzie dla mnie to kurwy bez honoru i zasad bop skoro wlaza se do magazynu i wypierdalaja polowe flag to o czym to swiadczy ?! . tera ogladam mecz na trojce i widze ze zostala odzyskana TRZEJ KROLOWIE WIELKICH MIAST .. oby tak dalej . a tak wgl to sledzie nam odebralli wladkow pol nocy ? czy mamy ja dalej ?bo nie wiem nic na ten tameta a chcialbym sie dowiedziec
16 września 2007, 15:07 / niedziela
Widze,ze dalej nie rozumiesz mojej intencji.
Piszesz,ze ....''zaczynaja Ciebie nuzyc i irytowac nachalne,przesadnie czeste nawolywania do recytowania na komende formulek w stylu pytanie/odpowiedz,i odnosisz wrazenie,ze nie tylko Ciebie''.
Tu podzielam Twoje zdanie,bo mnie tez irytuja niektore dzialania mlynu.
Potwierdzeniem sa zdjecia,ktore robi Leszek,a ja stoje pod gniazdem zalamany(ludzie znajacy mnie,rozpoznali,''starego-gowniarza'').
Natomiast,co do zdania,ze wieksze znaczenie(od mlynu)dla Ciebie maja drobne impulsy itd,to mam odmienne zdanie.
Prawie cale kibicowskie zycie,spedzilem w mlynie i nie wyobrazam sobie czekania,az stadion ozyje,dzieki rozwijajacym sie akcjom na murawie.
Tym bardziej,ze wszyscy znamy poziom rodzimej pilki.

Koncze,bo widze,ze i tak sie nie dogadamy.
Ja mam swoje zdanie-Ty,natomiast uwazasz mnie za sfrustrowanego cymbala i niech tak zostanie.
Pozdrawiam.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
16 września 2007, 17:23 / niedziela
Czarny- mam nadzieję że ostatni wpis był z komóry z T29 :)))))
16 września 2007, 17:36 / niedziela
Dzisiejszy doping wyglądał już całkiem całkiem, niepotrzebne tylko wpieprzanie się dwóch "młynów" sobie w słowo. Jedni śpiewają My Wierzymy a druga grupa A my swoje! Więcej osiągniemy jak stworzymy jeden duży młyn niż kilka grupek zagłuszających siebie.
16 września 2007, 18:16 / niedziela
zzz-bardzo smieszne :)
16 września 2007, 18:28 / niedziela
Nie wiem po co łuk robi z siebie debili ?????

Skoro młyn całkiem całkiem kręcił, to po jaki chuj było to przekrzywkiwanie??

Aż tak bardzo trzeba się lansować ??

Lekko zajeżdżało pedalstwem ;-)
16 września 2007, 18:39 / niedziela
Doping z prostej całkiem całkiem- akustyka.
16 września 2007, 18:45 / niedziela
Na prawde pokazaliscie dzisiaj Panowie, ze obraliscie dobra droge. Spotkanie cos dalo, dzisiaj bylo znacznie lepiej. Zgadzam sie, ze niepotrzebne bylo przekrzykiwanie sie. Jak jest juz inicjatywa, jest nowy mlyn to reszta stadionu powinna im pomagac dolaczajac sie, a nie przekrzykujac.
Nie odpuszczajscie, idzcie tak dalej. To dopiero pierwszy mecz, mysle, ze sporo osob ktore dzisiaj chcilaly z Wami pospiewac nie moglo tego zrobic chociazby z powodu, ze mieli bilety na inny sektor. Jesrem pewien, ze na nastepnym meczu bedzie jeszcze lepiej.
16 września 2007, 18:52 / niedziela
szkoda tylko, że mam karnet na zegar
16 września 2007, 19:02 / niedziela
Niestety, zarząd (przynajmniej osoba, która mnie obsługiwała) nie stanął na wysokości zadania. Zamiana karnetu z zegara na prostą przekracza ich możliwości intelektualne. Skasowali mnie po 50zł za jeden karnet, czyli pełną różnicę pomiędzy cenami karnetów z początku kolejki, pomimo tego, że rozegrano już cztery mecze.
16 września 2007, 19:06 / niedziela
czepiacie sie luku a oni krecili konkretny doping w drugiej polowie, najpierw placz ze nikt nie spiewa a teraz placz ze za duzo ludzi spiewa. dodam ze z perspektywy luku mlynu prawie nie slychac
16 września 2007, 19:11 / niedziela
jeszcze jedno, czy 10 razy kto wygra mecz...Lechia nie podobalo sie? a kto to rozkrecil? poza tym moze czesc osob chciala po prosta pospiewac, a nie mieli jak wejsc na prosta?

ps. klaskanie plus Lechia dla mnie zajebiscie

pozdrawiam
16 września 2007, 19:13 / niedziela
Mi sie też wydaje że łuk się bardziej dopasowywał. Co wiecej, nieżadko zdarzało sie ze mlyn chodził wbrew temu co śpiewał stadion. Oceniam z perspektywy prostej.
16 września 2007, 19:34 / niedziela
may
16 września 2007, 19:06 / niedziela
czepiacie sie luku a oni krecili konkretny doping w drugiej polowie, najpierw placz ze nikt nie spiewa a teraz placz ze za duzo ludzi spiewa. dodam ze z perspektywy luku mlynu prawie nie slychac

Problem w tym, że skoro młyn kręci doping i robi to cały mecz, to łuki powinny śpiewać razem z młynem, a nie go przekrzykiwać.
16 września 2007, 19:59 / niedziela
Zgadzam się z Zeto w 100%.
16 września 2007, 20:06 / niedziela
podczas nastepnego meczu wszyscy ktorzy chca dopingowac juz beda wiedzieli gdzie isc.moim zdaniem pomysl zajebisty!!!
jestem pewien ze na nsatepnym meczu prosta peknie w szwach :))

FCLG !!!!
16 września 2007, 20:07 / niedziela
Młynarz na prostej spisał się bardzo dobrze. W końcu był to Jego debiut a potrafił wtrącić w życie kilka starszych i zupełnie nowych przyśpiewek, za co duzy plus.
Jak tak dalej pójdzie to mozemy liczyc na godny doping na derbach :))

No i oby z jednym, głównym młynem!

Pozdro
16 września 2007, 20:20 / niedziela
ZETO

oczywiscie masz racje, ale mnie cieszy ze coraz wiecej ludzi spiewa, brawa dla pana na koronie na luku, bo w pewnym momencie spiewal juz caly "zakret" no i mlyn sie dolaczyl. Malymi kroczkami do przodu.
16 września 2007, 20:23 / niedziela
To następnym razem ci MĘŻCZYŹNI +16 z tego zakrętu walą na prostą! A na spotkanie w sobotę o 17:00 też mogą wpaść! Wtedy będę w niebie ;-)
16 września 2007, 20:23 / niedziela
bylbym zapomnial

z tym lansowaniem i pedalstwem chyba "lekka" przesada
16 września 2007, 20:52 / niedziela
Moze i Zeto troche przesadził , ale po co ta cała rywalizacja pomiędzy młynem a łukiem. Złączmy siły na prostej i bedzie zajebiście!
Byle do przodu.. :)
16 września 2007, 21:00 / niedziela
16 września 2007, 22:03 / niedziela
od dawna mowilem ze jak sie zbierzemy na prostej to doping bedzie 100 razy lepszy niz ostatnio...
potwierdzaja to ludzie siedzacy w roznych rejonach stadionu.
poczatki sa trudne ale widac maly kroczek do przodu.oby tak dalej
gdzie sa Ci wszyscy "szczekacze" co twierdzili ze prosta to nie jest miejsce na mlyn????????moze niech teraz sie przyznaja ze byli w bledzie i ze jednak akustyka i jakosc dopingujacych jest o niebo lepsza niz pod zegarem....ech...na co ja licze?....beda isc w zaparte...
16 września 2007, 23:21 / niedziela
Wlasnie ogladam retransmisje meczu na TV Polonia. I uważam, że młym wstydu nie przyniosl.

Ale po raz kolejnny gorąca prośba do będniarza. Przy "Ole Super Lechia Gdańsk" niech wytukuje rytm, a nie każdą sylabę, bo raz ze szybko sie męczy, to to jego bebnienie jest zupelnie bez sensu. Bicie rytmu nakreca doping, a bicie rowno z kazda sylaba nie wnosi prawie nic.

Aha i jeszcze jedno. Przyśpiewka "Kto dzisaj wygra - jasne że gdańska Lechia" trzeba cos wymyslec konkretnego zamiast ciagnacego sie w nieskoczoność "lalalalalalalalalalalalalalalalaalla", ktore nie wiadomo w ktorym momencie konczy się śmiercią naturalną. No chyba, że ktoś ładnie - powoli głośno i wyraźnie by pociągnął to "lalala" wraz z bębnem (rytm, nie sylaby!) zgodnie melodią na jaką śpiewa się tą przyśpiewkę, czyli "Straciłaś cnotę".

Pozdro dla młyna, dobra robota, jest nienajgorzej a będzie jeszcze lepiej. Powodzonka.
16 września 2007, 23:31 / niedziela
W końcu mimo niskiej frekwencji był dobry doping tylko mam jedno pytanie.Czy ktoś prowadzącego doping gania jak zadaje pytanie- kto wygra mecz?Tak jak zawsze pytanie było jedną z lepszych rzeczy w naszym dopingu tak dzisiaj było totalnie do dupy.
17 września 2007, 00:06 / poniedziałek
dobry jak dobry, szkoda, ze obydwa mlyny sie nie zgrywaly tylko rywalizowaly... szkocja na poziomie przedszkola dla niepelnosprawnych. ale na tle innych spotkan tego sezonu i tak nienajgorzej
17 września 2007, 00:29 / poniedziałek
Widze Panowie zazdrosc was zzera, ze cos sie wkoncu ruszylo i doping byl na przyzwoitym poziomie :) no coz...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.293