Gdańsk: piątek, 24 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 24/115

17 września 2007, 10:42 / poniedziałek
Andrew88 - daj sobie na luz, nie rozpatruj tego w kategorii zazdrości.

Łuk ma takie samo prawo (a wręcz obowiązek) dopingowania Lechijki, jak i prosta. Dobrze się stało, że podpinali się do prostej, parę kawałków na dwa głosy wychodziło nienajgorzej. Sami też przejawiali inicjatywę.

Uważam jednak, że wysiłki prostej i łuku powinno się zsynchronizować. Dlatego miło byłby powitać przedstawicieli łuku na sobotnim spotkaniu o 17.00 na T29. Omówilibyśmy szczegóły, dopracowali nawe kawałki, przypomnieli stare i na następnym meczu wyglądałoby to o wiele lepiej. Mile widziane każde nowe propozycje repertuarowe lub modyfikowane stare.

Stanowcze NIE dla absurdalnej rywalizacji. W końcu wszyscy gramy w tej samej drużynie.

Pozdrawiam i ... do soboty
17 września 2007, 11:21 / poniedziałek
Oczywiscie MarekM masz racje, moj post byl skierowany do tych, ktorzy tylko narzekaja w tym temacie- a to "nie bylo slychac po bokach", "przedszkolna szkocja", "Kto dzisiaj wygra slabiutke" itd...
17 września 2007, 15:40 / poniedziałek
Andrew88 - widzę, że rozdrażniła Cię moja uwaga n/t. przyśpiewki "Kto dzisiaj wygra" i bębniarza. Otóż nie wiem, czy zauważyłeś, że nie naopisałęm tego w tonie narzekania, biadolenia, bez nutki optymizmu. Napisałem swoją uwagę wraz z propozycją rozwiązania problemu, poprawienia danej kwestii. Nie może być tak, że każdy głos krytyczny jest traktowany przez młyn jako atak. Pewnie, niektórzy narzekają dla zasady i to faktycznie może być irytujące. Ale są też tacy, którzy zgłaszają swoje uwagi mając na celu poprawienie dopingu. I niech te uwagi zostaną przyjęte i rozważone przez twórców młyna i dopingu. I chyba nie zaprzeczysz, że przyśpiewka "Kto dzisaj wygra" jest niezła tylko do zakończenia się jej fragmentu, gdzie śpiewa się tekst, a zaczyna "lalala" - które z każdą sekundą rozmywa się i po chwili milknie.

Jeszcze raz dzięki uczestnikom młyna za robotę i postępy i proszę o większą otwartość dla pozostałej części publiki na jej głosy i opinie. Jak to już ktoś wyżej napisał - gramy w jednej drużynie.

TYLKO LECHIA.
17 września 2007, 16:16 / poniedziałek
Co do wczoraj było o wiele wiele lepiej. Więc myslę, w sobote na spotkaniu będzie więcej jeszcze osó niż ostatnio. Echo jednak niesie się od dachu naprawde dobrze. Nikt rpzeciez nie mówi, że na wieki wiekó już młyn jest na prostej. Jeśli poprawimy doping, będziemy zwarta grupą każdy będzie się znał mniejw iećej z twarzy i będziemy odrazu eliminowali nie potrzebne jednostki to będzie dobrze.
Corney co do "Lens" to zauważ, ze piosenka przecież nie ejst dopracowana w Naszym wykonaniu i nie trenowana rpzecież, bo co to jest że raz na odpierdol zaśpiewamy tą piosenke w meczu. I jeszcze jedno czy naprawde uważasz, że źle bębnie ?? bo mam wrazenie że odnosi się to do całego repertaru przez 90 minut a nie tylko jednego Ole Super Lechia Gdańsk ?? :) Wszystko jest do przedyskutowania przecież i potrenowania i My bębniarze zaznaczam bębniarze !!!!! (bo kolegi woczraj nie było był zastępca ) stale się uczymy i po to też sa te treningi.
Niektóre nowe pomysły sie sprawdził np. znana i nie nowa ale nowa w naszym wykonaniu "Literka B...." dobrze wyszła :) Będa tez inne pomysły i Mamy 3,4 bombowe nowe pieśni które keidyś napewno wejdą w życie :) Pozdrawiam
17 września 2007, 16:43 / poniedziałek
Corney, a może zajrzysz na T29 w sobotę ??

Zawsze możesz pokazać, podpowiedzieć. W kupie siła.
17 września 2007, 17:44 / poniedziałek
Przyznam się szczerze Zeto, że w ubiegłą sobotę również wbrałem się na T29, żeby zobaczyć jak wygląda to spotkanie, ale nie dołączyłem do grupy. Stwierdziłem, że jakoś łyso bym się czuł tam bez piwa, a przyjechałem autem :) Poza tym trafiłem akurat chyba na okres dłuższego milczenia i jakoś niezbyt mnie w tej sytuacji tam ciągnłęo. Popatrzyłem przy tym trochę na mecz juniorów z Wisłą Tczew i poszedłem. Może mój błąd, ale jak tylko będę mógł w sobotę (jak nie w tą to w następną), to się zjawię.

Tymczasem wymyśliłem propozycję tekstu do przyśpiewki "Kto dzisiaj wygra?" zastępujące smętne "Lalalalalalala" słowami. Oto cały tekst:

-------------------------------------------------- --------------
Kto dzisiaj wygra?
Jasne, że gdańska Lechia!
Kto dzisiaj wygra?
Kto dzisiaj wygra?
Kto dzisiaj wygra?

Wybrałem Ciebie Lechio
Bo jesteś tak wspaniała
Wybrałem Ciebie Lechio
Bo będziesz wygrywała
Wybrałem Ciebie Lechio
Hej gdańska Lechia gooooooooooooooool
-------------------------------------------------- -----------------------

I to wszystko x 50 jak się da :-)

TYLKO LECHIA
17 września 2007, 21:10 / poniedziałek
Twoja propozycja mi się podoba i uważam że ze słowami wyszłoby dużo lepiej niż z tym lalalla.
17 września 2007, 22:05 / poniedziałek
Bębniarz napisał :-) :

"Niektóre nowe pomysły sie sprawdził np. znana i nie nowa ale nowa w naszym wykonaniu "Literka B...." dobrze wyszła :) Będa tez inne pomysły i Mamy 3,4 bombowe nowe pieśni które keidyś napewno wejdą w życie :)"

Literka B wyszła dobrze , natomiast tak jak dzisiaj rozmwaliśmy Limak -trzeba poprawić "Beeekaes , BKS BKS BKS ..." ;)

Co do nowych przyśpiewek , to jest masa pomysłów i naprawdę kilka jest godnych uwagi i w sobotę spróbujemy je zapodać szerszemu gronu.

Kilka jest dosłownie jedno-dwu wersowych i kwestią do wyuczenia będzie tylko melodia , namiast jedna jest trochę dłuższa ( a zapewniam Was , że jak nam wyjdzie to będzie miazga ) to postaram się skserować tak aby każdy podłapał tekst.

pozdrawiam !
18 września 2007, 14:01 / wtorek
18 września 2007, 16:37 / wtorek
Dario21-jak na debiut to zajebiście wypadliście.
18 września 2007, 20:49 / wtorek
A może takie cuś:

BKS
<klask> <klask>
WKS
<klask> <klask>
i Wisełka nasz TS
<klask> <klask> <klask>
Biel i zieleń ponad świat
<klask> <klask>
Śląsk i Wisła to nasz brat!
<klask> <klask> <klask>
i tak w kółko, co o tym myślicie?
18 września 2007, 20:53 / wtorek
mala zmiana ale moim zdanie lepiej

BKS
<klask> <klask>
WKS
<klask> <klask>
i Wisełka nasz TS
<klask> <klask> <klask>
Biel i zieleń
<klask> <klask>
ponad świat
<klask> <klask>
Śląsk i Wisła to nasz brat!
<klask> <klask> <klask>
18 września 2007, 22:17 / wtorek
Dario21 - jak moge cos wtracic do tekstow z Twojego linka, to z tego co pamietam piosenka "choc nas gnebia milicjantki" po krotkiej chwili zawsze byla wyciszana w mlynie, bo tez z nowu gdzie te szmaty nas gnebia? Jeden prostak z drugim moze co najwyzej stara w domu gnebic, ze swiatla w lodowce nie zgasila.
18 września 2007, 22:35 / wtorek
Verde: tak pewnie zabierzmy 14-15 latkow na wyjazd pogadamy z ich matkami moze ich puszcza zaplacimy im za bilety itp poza tym ile z piosenek na wyjazdach jest spiewanych ktorych na T29 nie ma?;albo lepiej do baru tam napewno sie naucza spiewac...
21 września 2007, 00:35 / piątek
Panowie w sobotę jedziemy to aż do perfekcji:

odnośnik
odnośnik
odnośnik

( Dzięki Flips za nagranie )

Wyszło jak wyszło , ale mniej więcej tak to leci.Dzisiaj nagraliśmy dwie , według nas kozak przyśpiewki ;)

W sobotę na pełnej kur***.A w niedzielę zmiatamy krytą i budujemy nową :-)

LECHIA GDAŃSK CHEŁM

PS.Ci , którzy oglądali dzisiaj mecz Dyskoboli z Crveną Zvezdą mogą sobie pomyśleć , że przyśpiewka "W Gdańsku mieście mym" jest właśnie sciągnięta od Serbów dzisiaj- słowa przyśpiewki są już od lutego , nie było okazji , aby na Lechii ją wprawdzić , i wydaje nam się , że teraz właśnie jest taka okazja :)

do zoba w sobotę !
21 września 2007, 08:31 / piątek
Dobra robota, ale 2 link nie działa.
22 września 2007, 13:52 / sobota
Podbijam temat i przypominam , że dzisiaj o 17:00 jest spotkanie dopingowe przed jutrzejszym meczem z Pelikanem :-)
22 września 2007, 15:12 / sobota
22 września 2007, 16:11 / sobota
Wlasnie bylem przejazdem na meczu Groclin - Crvena i bylem pod duzym wrazeniem jak kibice belgradu dopingowali swoja druzyne ..
odnośnik

Dario 21: Widze ze tez CI sie podobal doping ..
22 września 2007, 20:00 / sobota
Sorki, zapomiałem o tym:

Strzelić bramkę. by mecz wygrać,
Aby punkty zdobyć trzy. (w oryginale - dwa)
Żeby w pierwszej lidze grała.
Nasza Lechia kochana

Druga zwrotka do "Najwspanialszy..." Ale, czy to wejdzie do repertuaru, zadecydujemy na następnym spotkaniu.
23 września 2007, 00:04 / niedziela
23 września 2007, 00:21 / niedziela
Ten drugi odnosnik,to wlasnie jest ''Najwspanialszy klub na swiecie''.
Ale,zeby sie powiodlo jego wykonanie,musi byc spiewany bardzo wolno,prawie w zwolnionym tempie.
Dzis prawie,podkreslam,prawie wszystko,jest spiewane za szybko.
W tym drugim utworze,wlasnie zauwazylem takie tempo,jakie my kiedys utrzymywalismy.Pamietasz MarekM ?
A jeszcze gdyby to spiewal caly stadion na calej pizdzie,to fiu,fiu......
W wolnym tempie,jest to calkiem do zrealizowania !

Pozdro.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
23 września 2007, 00:51 / niedziela
I tak CZARNY będzie !!!
Myślę, że będziesz dumny z naszej młodzieży, naprawdę się starają. Na spotkaniach przedmeczowych dają z siebie wszystko, co w nich najlepsze. Najważniejsze, że są spontaniczni i pełni entuzjazmu.

Co sądzicie o tym?

Lechia, wspaniały gdanski klub.
Lechii kibiców zwarty tłum
śpiewa: tylko Lechia,
hej BKS.

Lechia, w Gdańsku dziś meczyk gra.
Lechia, znowu trzy punkty ma.
Dzisiaj nasza Lechia
wygra ten mecz.

Lechio, my teraz wiemy, że:
Lechio na wiosnę spełni się
sen o ekstraklasie,
najwyzszy czas.

Melodia znana przez wszystkich (mam taką nadzieję, hihi)
23 września 2007, 00:55 / niedziela
odnośnik
a tu orginał do "Najwspanialszy.."
23 września 2007, 11:31 / niedziela
Bardzo podobała mi się na ostatnim meczu t.z.w. "druga Szkocja" /nie znam fachowej nazwy jeśli jest/ czyli bęben, rytmiczne oklaski i na końcu Lechia! z Wartą niestety było mało ludzi, ale przy większej liczbie to naprawdę będzie brzmiało konkretnie, moim zdaniem jeden z lepszych elementów dopingu i wielki plus dla bębniarza.
23 września 2007, 11:32 / niedziela
Matti to jest najzwyczajniej kominacja :D której i tak 3/4 nie zna
23 września 2007, 11:35 / niedziela
No niektórzy się gubią i klaszczą w jednym momencie kiedy nie trzeba :) Ale czy 3/4 nie zna? Wydaje mi się że duża liczba na stadionie to klaskała dobrze, w każdym razie jestem za popularyzowaniem tej "kombinacji".
23 września 2007, 12:05 / niedziela
taa, to daje rade ale jest dobra beka z tych, ktorzy np. za 4 powtorzeniem nadal klaszcza za wczesnie. czas ich wyslac na rytmike ;]
23 września 2007, 14:23 / niedziela
Czyli kupowac bilet na prosta ? ;)

A w przerwie meczu podzielimy sie na 2 obozy PiS i PO i beda awantury ;)

Ide sie szykowac o 15 zbiorka

Do zobaczenia na T29
24 września 2007, 11:54 / poniedziałek
Apropo tego mlyna ja siedzialem na luku tuz przy plocie na sektor przy prostej i za chuja nie slychac was co krzyczycie! jak u siadlem pod zegar to troche was bylo slychac,ale jak dla mnie ten mlyn powinnien wrocic pod zegar,bo teraz to jest gorzej niz bylo!!! takie jest moje zdanie...
24 września 2007, 12:00 / poniedziałek
Trzeba przyznać ze jesli chodzi o doping to zrobiliśmy naprawdę duży krok do przodu, a wydaje mi się ze to tylko kilkanascie procent naszych mozliwości, sobotnie spotkania naprawdę duzo dają jesli chodzi o doping i dobra zabawę ;)
pozdrawiam wszystkich spiewających

Khatos/Ultras Greengos
24 września 2007, 12:05 / poniedziałek
moim skromnym zdaniem jest lepiej (wyjatkowo siedzialem na "rodzinnym"), fakt ze mlyn w tym miejscu jest gorzej slyszalny ale w polaczeniu z "mlynkiem" na luku niezle to wychodzi
poza tym moznaby bylo mlyn na prostej podzielic na pol i jedna polowa spiewalaby na zegar a druga polowa na smoluchowskiego i wszyscy byliby zadowoleni :)
24 września 2007, 12:27 / poniedziałek
Łuki ja też tam siedziałem i fakt wsumie słabo było słychac ale takie sa prawa fizyki, mysle także ze kryta jest innego zdania :) Uwazam że akurat przeprowadzka młyna na prosta jest dobrym posunieciem gdyż przynajmniej niema juz tam kinderbojowki!!! Rozowe poprzenosily sie na łuki. Pozatym bardzo podobała mi sie wspołpraca młyna z zegarem<choc obiektywnie patrzac nie zawsze zgrywali się> Aaaa i przyspiewka Twierdza<prosta>-Wrocław<zegar> itd. moim zdaniem na +

POZDRO!!!!
24 września 2007, 12:45 / poniedziałek
Kto dzisiaj wygra?
Kto dzisiaj wygra?
Kto dzisiaj wygra?
Kto dzisiaj wygra?

Wybrałem Ciebie Lechio
Bo jesteś tak wspaniała
Wybrałem Ciebie Lechio
Bo będziesz wygrywała
Wybrałem Ciebie Lechio
Hej gdańska Lechia gooooooooooooooool

odnośnik
na www.kadra.bnx.pl
24 września 2007, 13:00 / poniedziałek
jesli chodzi o to ze mlyn gozej slychac na lukach, to praw fizyki nie oszukamy, zeby zazegnac ten problem musimy miec wiekszy mlyn, i poprostu krzyczec w rozne strony jak napisal eurogift, na krytej i przede wszystkim na boisku slychac bardzo dobrze zreszta moze ktos z krytej sie niedlugo wypowie ;)
24 września 2007, 13:39 / poniedziałek
Napisze jak to wyglada z krytej,poczatek meczu i nasz O NAAASZ wyszedl bardzo nierowno luk i srodek zagluszaly sie wzajemnie,fajnie ze staracie sie cos robic ale moje zdanie jest takie ze ten pomysl na srodku z mlynem chyba troche nie wypalil doping z luku 2 razy glosniejszy ,tam poprostu siedzi wiecej osob ,uwazam ze gdyby ten mlyn ze srodka dopingowal z pod zegara efekt bylby lepszy mimo ze jest tam gorsza akustyka tym bardziej ze teraz cala prosta praktycznie nie dopinguje i jest jeden wielki balagan .
24 września 2007, 15:10 / poniedziałek
Zgadzam sie, ze na krytej i na prostej doping slychac cacy, natomiast na lukach ledwo co. Jednak chyba luk bylby lepszym pomyslem raz, ze wiecej ludzi, 2 lepszy efekt. No ale pozyjemy zobaczymy ;)
24 września 2007, 15:16 / poniedziałek
Moim skromnym zdaniem mlyn powinien znajdowac sie pod zegarem poniewaz na prostej nie mam tyle miejsca zeby pomiescic wszystkich chcetnych ktorzy z czasem nabiora chceci do dopingowania przez 90 minut. Chociazby derby bedziemy mieli mlyn ktory liczy 100 ?? tam jest tyle miejsca mniej wiecej. Cieszy mnie to ze zebrali sie ludzie ktorzy chca cos zrobic, ale przekonuje was przniescie sie pod zegar i zobaczycie ze przylacza sie do was nowi ludzie i z czasem uda sie stworzyc prawdziwy mlyn ktory bedzie liczyl z 1 tys osob tyle sie zmiescic pod zegarem okolo. Pozdrawiam.
24 września 2007, 15:53 / poniedziałek
Fajnie wychodzi "Kto wygra mecz? Lechia! Kto(10x)..." na 10 razy.
Jakbym cały stadion krzyczał Lechai fajnie by to wyszło.
24 września 2007, 15:57 / poniedziałek
Greenone młyn jest narazie na balkonie, ponieważ "szkielet" jego dopiero, co powstaje. Jeśli bedzie juz wszystko dobrze i młyn bedzie juz "uformowany" bedzie przeniesiony pod napisami "Lechia" tam gdzie był dawniej. Ale zaznaczam nie bedzie to dość szybko, ponieważ jest jeszcze na to czas.

Pozdrawiam.
24 września 2007, 16:22 / poniedziałek
Po pierwsze:
DOPINGUJEMY PIŁKARZY !!!
A nie łuki, prostą, zegar, rodzinny, klatkę, czy główną !!! To nie koncert, że wszyscy muszą słyszeć.

Po drugie:
Miejsc nad tunelem jest 175, a nas może 50-ciu. Więc nie wymagajcie cudów, że zakrzyczymy cały stadion. Zapraszamy chętnych i marudzących na tym forum do wykazania inicjatywy i dołączenia do nas. Chyba, że nie stać Was na 90-ciominutowe darcie gardła, to sobie odpuśćcie, ale nie wypowiadajcie się wtedy wiecej na tym forum w sprawie dopingu z młyna.

Po trzecie:
Musimy opracować sposób komunikacji z łukiem. Zebrała się tam fajna grupa kibiców pragnących dopingować. I chwała im za to. Dobrze byłoby, aby osoby prowadzące tam doping, spotkały się z nami. Omówilibyśmy szczegóły.

Po czwarte:
Na każdym spotkaniu chcemy szlifować nowy "kawałek". W pewnym momencie dojdzie do tego, że my jedziemy z dopingiem, a reszta nie będzie znała przyśpiewek.

Po piąte:
Spotkanie przedmeczowe z Górnikiem - wtorek. g. 17.00
Zobaczymy ilu, tak tutaj krytykujących nas, na nim się zjawi.

Pozdrawiam wszystkich zdzierających na Lechii gardło.
24 września 2007, 18:27 / poniedziałek
Do pytających na prostej "Kto wygra mecz?":
Przez lata pytanie było jednym z lepszych aktów naszego dopingu a teraz to woła o pomstę do nieba.Po zadaniu pytania i jej odpowiedzi musi być chwila przerwy(nawet po to żeby przez chwilę podelektować się echem).A otatnio jest tylko jeden wielki bełkot,nikt się nie przykłada,efekt praktycznie jest do dupy a pytający zadają pytanie jakby za karę żeby szybko skończyć albo jak by ich ktoś gonił.Siedząc na przeciwko to pytanie jest niczym np.przy "twierdzy".Jak się tak śpieszycie z tym pytaniem to spróbujcie krzyczeć dla porównania tak szybko "Twierdzę".Wątpie że wypadnie to fajnie-wręcz fatalnie.
24 września 2007, 18:44 / poniedziałek
Ja mam tylko 1 prosbe do mlynarza

jak krzyczy "a my swoje" to niech najpierw mlyn krzyknie "a my swoje" tak, zeby caly stadion wiedzial o co chodzi ;-) Gwarantuje, ze wtedy tez caly stadion odpowie...
24 września 2007, 19:09 / poniedziałek
Jak możesz to przyjdz na spotkanie jutro i powiedz co byś zmienił kazdy pomysł jest dobry
24 września 2007, 21:53 / poniedziałek
Dobrze Wam idzie aby tak dalej. Jedna prośba MY WIERZYMY......... śpiewamy WOLNIEJ , i z pełną pasją z akcentowaniem wyrazów, TO JEST NASZ HYMN ON MUSI PRZECIWNIKA ZTŁAMSIĆ. Ostatnio dobrze zaśpiemany O NASZ był na Flocie w Gdańsku oraz we Włocławku ktoś wtedy pociagnął GO bardzo wolno. Można też po ochłonięciu ze strzelonej bramki pociągnąć O NASZ wtedy większość na pewno się włączy, podczas emocji zawsze lepiej wychodzi (Flota-awans)
24 września 2007, 22:21 / poniedziałek
chyba na meczu z Kotwicą.
24 września 2007, 22:31 / poniedziałek
bkss niestety nie moge zamierzam wstac o 5 rano i wykonac 2 dniowa prace w 1 dzien, zeby byc w srode na meczu :)

Ale na poczatku meczu bylem w mlynie i nowa piesni swietne! kawal dobrej roboty robicie!

btw jacys wieksi panowie mogli by stanac w tym miejscu troche wczesniej, zebyscie nie musieli klocic sie z dziadkiem, zeby sie przesiadl...
25 września 2007, 19:12 / wtorek
wreszcie odkużono "Najwspanialszy Klub na Świecie". Trzeba uczciwie przyznac że po raz PIERWSZY!!! w czasach "nowej ery" naszego klubu młyn poprawnie odtworzył starą pieśń. Brawo panowie, co prawda kiedyś nie śpiewało się się międy zwrotkami "lalal", poza tym jest jeszcze druga zwrotka której nie usłyszałem. Ganeralnie widac wpływ kibiców ze starzem (Czarny, MarekM) jak się domyślam.
Poprawny rytm, melodia momentami delikatnie zmieniona (domyślam się ża na wzór wersji podanej przez Dario). Brzmiało naprawdę zajebiście, przypomniało mi stare dzieje. I jeszcze raz podkreslę- jest to pierwsze poprawne odkurzenie starego hicioru na przestrzeni ostatnich lat.
25 września 2007, 21:14 / wtorek
WRACAMY POD ZEGAR
Po przeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów, po długich rozmowach i namysłach podjęliśmy decyzję iż "młyn" powróci na stałe miejsce czyli na sektor "pod zegarem". Trzon ekipy dopingującej już się wyklarował, tak więc będzie miał to kto pociągnąć przy waszej pomocy. Na nasza decyzje miało wpływ kilka aspektów, przeważającym okazała się cena biletów na "prostą". Bilety na ten sektor dla niektórych osób, są dość drogie wiec zostawiając "młyn" na prostej nie będzie to posunięcie racjonalne, gdyż nie każdy chcący dopingować Lechie z całych sił będzie mógł sobie na to pozwolić. Tak więc "młyn" ponownie pod zegarem!
GREENGOS Ultras Lechia!
25 września 2007, 21:18 / wtorek
Boże co za ulga, naprawdę bardzo dobra decyzja
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.756