Gdańsk: sobota, 27 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 25/114

25 września 2007, 22:41 / wtorek
BRAWOOO wkoncu madra decyzja ,miejsce mlyna jest pod zegarem !!! mysle ze jak chociaz beda ci ludzie w mlynie co byli na prostej ostatnio,to napewno bedzie was lepiej slychac na calym stadionie niz z prostej.
25 września 2007, 22:52 / wtorek
Czy sie to komuś podoba, czy nie, to nasz stadion jest tak zbudowany, ze jedynym rozsądnym i jednocześnie najlepszym miejscem na "młyn" jest "zegar" !!!
Greengosi i inni zaangażowani w sprawę. Dzięki Waszym staraniom wreszcie doping na T29 zaczyna powoli ruszać z miejsca !!! Jest jeszcze wiele pracy przed Wami (nami), ale daliście dobry zaczyn pod budowę jeszcze wspanialszej atmosfery na naszym "estadio". Teraz nie można już tego spierdolić !!!!
Co do sugestii i pomysłów : zamiast debilnego i nic nie znaczącego " leeeoooooo", proponuje użyć jakże swojsko brzmiące : "Leeechioooooo". Efekt gwarantowany :)
25 września 2007, 22:55 / wtorek
Jeszcze jedna myśl mi sie nasuneła, to pytanie bardziej do greengosów czy nie było by takiej możliwośći by np podłaczyć sie do glośników spikera i prowadzić doping przez nie? kiedyś klub własnie tak udostepnił byłym greengosom głosniki i był fajny efekt,a wówczas gdy spiker chciał gadać,poprostu odłaczal ich od głosników. a sami wiecie jak dużo on sie odzywa,można policzyć na palcach obu rąk hehehe to tylko moja propozycja.... powodzenia życze
25 września 2007, 23:05 / wtorek
Zaraz sie zleca tam jak sepy do padliny rozowe landryny i wytapirowane chlopaki, ktorym zaczyna juz rosnac wąs. Czy ktos to ogarnie ? Zrobi sie rozpizdziel jaki byl wczesniej. Niech przedszkole stoi obok, podziwia i niech sie uczy.
25 września 2007, 23:17 / wtorek
Do wujek... wsumie masz racje te landryny powinny byc z dala od mlynu malolaty o głosie piskliwym tez mnie to wkurwia ale coz zrobic,na prostej byla kicha z akustyka dzwieki do ludzi z oklic prostej i czesci łuku dochodzila od lasu z potrojnym echem lub wogóle,poprostu musza byc ludzie co zrobia z tym porzadek...
25 września 2007, 23:29 / wtorek
nie przejmujcie sie landrynami. Najważniejszy jest DOPING !!!!!!
26 września 2007, 08:59 / środa
Jesli chodzi o naglosnienie od spikera to juz to nie wchodzi w gre bo przepisy nie pozwalaja z tego co się orientuję, jednak pracujemy nad inna opcja naglosnienia, tylko to tez zajmuje trochę czasu :)
Apropo dzieci, patologi, dziewczyn i wszystkiego czego tak nie lubicie, Greengos ma swoje obowiązki wiec tu liczymy na wasza pomoc, zreszta kto byl na spotkaniach ten wie, poprostu pokazujcie im ze mlyn to miejsce dla ELITY! Wiec nie ma co gadać, wszyscy pod zegar! dzis bedzie nas 100 , nastepnym razem 300 i tak w kółko , byle do przodu! wiec juz godzinę przed meczem! WSZYSCY POD ZEGAR!
pozdrawiam Khatos
Greengos Ultras Lechia
26 września 2007, 12:03 / środa
akurat akustyka lepsza jest na prostej, kiedys sam baczek to powiedzial ze byl w szoku jaka byla zmiana
26 września 2007, 13:41 / środa
jak morde wydrze cały stadion to tez jest efekt a pod zegarem przynajmniej jest normalna komunikacja z reszta stadionu bo z prostej jak chłopaczki krzyczeli to ja osobiscie nie rozumiałem nic co krzyczeli a siedze mniej wiecej na wysokosci flagi pruszcza pozdro
26 września 2007, 20:17 / środa
Dzis pokazaliśmy cześć tego na co nas stać! A będzie tylko lepiej! Zapewniam! Chciałem podziękować wszystkim zdzierającym dziś gardła! Odwaliliśmy kawał dobrej roboty! Na nastepnym meczu widzimy się w minimum tej samej liczbie! TYLKO LECHIA!
26 września 2007, 20:20 / środa
Chciałbym pogratulować młynowi dopingu. Co prawda doping był na dopingu naszych asiorów :)) ale wg mnie był świetny.
26 września 2007, 20:21 / środa
to trzeba przyznać że dziś młyn dał rade!!!
jesdyne zastrzeżenia to -- o bujanie sie i śpiew wyszło kiepsko a i na poczatek 2 połowy przydałby sie 'Hymn'
generalnie niebo a ziemia w porównaniu z resztą sezonu...widać forma rośnie nie tlyko na murawie :)
26 września 2007, 20:45 / środa
chwała temu, kto dodał niniejszy wątek. Wielki doping rodzi się w bólach ...rośnie w siłę. Na derbach będzie kulminacja! Gdyby nie dyskusje, pewnie poszłoby słabiej. Dzisiaj to wyglądało znacznie, znacznie lepiej...bujanie się chyba nie do końca trafione (akurat straciliśmy bramkę), może gdyby śpiewał cały stadion....ale w dogrywce....łoj:)....się stadion zebrał... aż ciarki chodziły po plecach...KTO WYGRA MECZ? ....Pozdrawiam
26 września 2007, 21:28 / środa
DARIO I CALA RESZTA Byliscie wielcy!!!!!!!!!! Panowie gdyby nie y to nie wiem czy padlaby bramka na 1:1 mysle ze dzis pokazaliscie ze trzon mylna powstal i teraz tylko zeby kontynuowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. KUZWA takiego meczu dawno nie przezylem!!!!!!!!!!!

LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!!!!
27 września 2007, 17:00 / czwartek
Na meczu z Górnikiem było świetnie.
Myślałem, że przyjdzie mało osób(praca, szkoła), sam urwałem się z lekcji.
Ale na stadionie dużo ludzi i to chyba wszyscy Lechiści bo nie widziałem ani jednego kibica z Zabrza.
Doping był świetny szczególnie pod zegarem.
Gdyby nie ten doping to nie wiadomo czy nasza Lechijka poradziła by sobie tak dobrze.
Ja siedziałem na prostej i tam doping też był niezły, może nie to co pod zegarem, ale też dobrze szczególnie w drugiej połowie i dogrywce.
27 września 2007, 20:44 / czwartek
MarekM-przeszedles z prostej do mlyna pod zegar ?
Pytam z ciekawosci :-)
Pozdrawiam

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
28 września 2007, 00:13 / piątek
CZARNY1968 - "Starych drzew się nie przesadza".
Oddelegowałem do młyna dwóch synów, więc reprezentacja z mojej strony była. Szkoda, że młodzi odpuścili prostą, bo zaczynało się obiecująco. Co z tego wyjdzie, czas pokaże.
Są osoby, którym nie podoba się reaktywacja młyna na prostej, ale to już inna historia ... Bardziej do dyskusji poza forum.

Pozdrawiam
28 września 2007, 14:26 / piątek
Panowie mam do was wielką prośbę.Czy podczas wykonywania przez nasz ukochany klub rzutów rożnych moglibyście w inny sposób dopingować naszych piłkarzy?
Hasło "róg,rór,róg,gol,gol,gol"to typowo hanysowska przyśpiewka i nie pasuje aby śpiewana byla przez naszych kibiców.

Myśle że wielu starszych kibiców sie ze mną zgodzi,a młodszych i odpowiedzialnych za prowadzenie dopingu w młynie proszę o rozważenie mojej prośby.

A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK!!!
28 września 2007, 14:28 / piątek
potwierdzam, też o tym wcześniej pomyslałem.
28 września 2007, 14:30 / piątek
Wszystko zmierza w dobrą stronę, takie mecze jak z Górnikiem czy te które nas czkają (derby i GKS) mobilizują i pokazują że może u nas być jak najbardziej 1 ligowy doping. Brakuje mi tylko zaśpiewania przez cały stadion :

"HEEEJ LECHIAAA GOOOL" :)
28 września 2007, 19:42 / piątek
MarekM,masz swieta racje z tymi drzewami :)
To ja chyba jakis dziwny jestem,bo gdziekolwiek jest mlyn usadowiony,czarny tam jest :)
Mam nadzieje,ze na derbach uda nam sie ''wpasc'' na siebie,powspominali bysmy troszeczke stare czasy.
Moj syn,chociaz jest na emigracji,uczy sie zawziecie WSZYSTKICH piosenek Lechii !
Pozdrawiam.

28 września 2007, 20:08 / piątek
Czarny 1968 - myślę, że na derbach się zjawisz, więc zapraszam nad tunel. Zarezerwuję dla Ciebie miejsce. Syna (o ile z Tobą przyjedzie) eksportujemy z moimi na młyn, niech poczuje klimat.
A tak po prawdzie, marzy mi się na derbach zebranie 40-latków pod "auspicjami" zawieszonymi na płocie w postaci flagi Starej Gwardii i Emigracji (oczywiście w starym miejscu).
Kto wie ... może się spełni ...
A po meczu ... Max lub każda inna knajpka, oby tylko były trunki.

Pozdrawiam
28 września 2007, 21:49 / piątek
Dzieki,Marku,za rezerwacje,ale mysle,ze moje ''drzewo''wyladuje w mlynie :)))
Tak juz mam i chyba jako dziadek z laska,bede wbijal sie do mlyna !
Moze jak zwykle cos podpowiem,zauwaze,wychwyce ?
Tak,czy inaczej,badz pewny,ze jakos dobije nad tunel,chociaz na chwile,zeby z Toba zamienic pare slow :)
Pozdrawiam.

28 września 2007, 22:03 / piątek
panowie na szpareczke jak jest spiewane Twierdza-Wrocław, Biała-Gwiazda, Gdańska-Lechia oraz Wisła-Kraków mozna by dodać arka-gdynia, KURWA-ŚWINIA to jest taki tylko pomysł może się spodobac ale moze i jest chujowy dla mnie to by było ok. :P
29 września 2007, 15:11 / sobota
Pomysl jaki kibic Lechii na slowo arka odkrzyknie gdynia? Przyspiewka jest zlozona z par, Twierdza jest Wroclaw, Wisla jest Krakow itd wiec arka jest gdynia, a kurwa jest swinia?
29 września 2007, 15:22 / sobota
może samo "szparka- kurwa"
29 września 2007, 15:25 / sobota
Co do pomysłu już padł troche wczesniej w naszym gronie na spotkaniach. Czy to spróbuje sie zoabczy sie w praniu "Pozdrawiam"
30 września 2007, 14:45 / niedziela
Zeby uczyc sie dopingowac najpierw trzeba zminic mlyn.a nie dzici na młynie siedza. to jest wstyd.
30 września 2007, 15:24 / niedziela
Przemek22 byłes na Górniku na młynie ? W szczególności w regulaminowym czasie Gry ? Bo to Co Napisałeś to Było przed Młynem na prostej !
30 września 2007, 15:30 / niedziela
Raczej bym odpuscil ten tekst z arka-gdynia ,kurwa-swinia czy szparka-kurwa.w tym kawalku spiewamy o Lechijce jak i Wisle i Slasku poniekad ich w ten sposob "pozdrawiajac" wiec nie wypada tego "brudzic" tekstami ze szparka
30 września 2007, 15:58 / niedziela
Śpiewają miasta...
Śpiewają wioski...
Największą KURWĄ !
Jest klub żydowski !
A zaraz za nią...
Jest arka gdynia !
Nie dość, że KURWA !
To Jeszcze Świnia !!!
30 września 2007, 16:49 / niedziela
bylo ich szesciu
potem dwunastu
i zalozyli klub pederastow
klub sie rozwijal
klub sie rozrastal
i kazdy zydek to pederasta!

musi te dwie zwrotki pociagnac caly stadion :)
30 września 2007, 17:00 / niedziela
*kazdy arkowiec to pederasta !
30 września 2007, 17:18 / niedziela
arkowiec tez nie da sie ukryc :)
30 września 2007, 17:53 / niedziela
jeszcze trzeba pojechac "zielone jabuszko" !! =)
30 września 2007, 20:20 / niedziela
No i trzeba ruszyć piosenke która zaczyna się " Na morzu burza szalała ... " ;)
30 września 2007, 21:14 / niedziela
W tym meczu będzie jeszcze grała LECHIA GDAŃSK!!! . Jak dla mnie największe bluzgi w stronę przybyszów z okolic Wejerowa to pełna zlewka. Tak jakby ich nie było. Doping tylko dla LECHII- to się rozmażyłem.
6 października 2007, 09:53 / sobota
Wszyscy mowia juz o derbach, ale czeka nas ostatni sprawdzian dopingu przed tym meczem, mianowicie GKS Katowice, tak więc wszystkich spiewających i wszystkich nie spiewających bez względu na wszystko zapraszam juz na 30 minut przed meczem pod zegar, dajmy z siebie 400%, a na derbach 1400% z tych 400% :)
Pozdrawiam / Greengos Ultras

PS.
czeka was miła niespodzianka ale to zobaczycie w niedziele ;)
6 października 2007, 17:29 / sobota
Prosze o wszystkie przyspiewki na mecz z drukarka. To bedzie moj peirwszy mecz po 6 latach przerwy spowodowanej wyjazdem za chlebem, ale derbow opuscic nei mgolem, trzeba bylo wrocic i przypomniec sobei wsyztskie nwoe przyspiewki! Bylbym wdzieczny.
6 października 2007, 18:07 / sobota
sake_LG - masz 18 lat i szesc lat nie bylo Cie, bo wyjechales za chlebem? Przyspiewki masz na wielu naszych stronach.
6 października 2007, 18:11 / sobota
Tomek_LG: a moze Sake wyjechal z rodzicami ?
6 października 2007, 18:35 / sobota
Tomcio, wjechalem w wieku 11lat wraz ze rodzicami i nie mam jeszcze skonczonych 18stu. Najwazniejsze jest to ze jak bylem maly tata zaprowadzil mnei na pierwszy mecz na Traugutta, a tego sie nie zapomina.
6 października 2007, 18:35 / sobota
Jezeli tak to rodzice wyjechali za chlebem.

Moze jestem przewrazliwiony ale smierdzi mi sledziem jak ktos kto dzisiaj zarejestrowal sie na forum prosi, aby mu wypisac wszystkie przyspiewski na derby.
6 października 2007, 18:37 / sobota
beka z tego jak wszyscy tu węszą śledzi, żałosne troche, byście tacy cwani byli, zeby na wyjazdy jeździć, no cóż takie życie
6 października 2007, 18:38 / sobota
niech Ci smierdzi imienniku, twoja sprawa. A jak mam byc dokladny to rodzice wyjechali za chlebem. A ja nie jestem jakims fanatykiem, raczej jest nim ojciec.
6 października 2007, 18:42 / sobota
Jezeli tak jest to ok. Wejdz na lechia.net, tam jest spiewnik kibica.
Pozdr.
6 października 2007, 18:46 / sobota
dzieki. do zoabczenia w srode! a moze nawet jutro na katowiach, wsyztsko zalezy od tanich lini lotniczych, hehe.
7 października 2007, 18:00 / niedziela
Jak na arke poprawimy "trzy-cztery!" to będzie zajebioza:]
7 października 2007, 18:05 / niedziela
Piro- a co innego ma krzyczeć młynarz? Ogólnie doping dziś troszkę słabszy :(
7 października 2007, 18:12 / niedziela
Fakt młynarz troche za często używa "trzy cztery" . Mógłby po prostu sam zaczynac przyśpiewke lub krzyczec to trzy cztery nie przez megafon. Ale to nic ,ręce opadają jak kibice tego samego klubu przeszkadzaja innym dopingowac swoich piłkarzy ... Bo jak nazwac sytuacje ..Kto wygra mecz?! trzy cztery.

To nie śmieszne to żałosne Panowie. Skupmy się na dopingu a nie na prześmiewczym rechocie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026