Gdańsk: sobota, 25 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 26/115

7 października 2007, 18:17 / niedziela
Trzy - cztery ! Z pozdrowieniami z lozy szydercow dla Greengos :)
7 października 2007, 18:48 / niedziela
Błagam Was !!! Wypierdolcie te głośniki, kurwa mać, trzy-cztery !!!
7 października 2007, 19:02 / niedziela
Za przeproszeniem...wypierdol sam siebie...robić tak, aby nic nie robić to każdy potrafi...jak już jest coś na konkrecie to tylko jechać potraficie. Przyjdzcie i pomożcie. Bedzie lament jak nas szpara przekrzyczy (wiem, że tak nie będzie) i ciekawe dlaczego co? Bo łukowi nie odpowiada zaczynanie przyśpiewki, czy młynarz ma inny głos niż oni? Puknijcie się w caban. Jak wejdziemy do OE, to nie tylko piłkarsko, ale i kibicowsko byłoby dobrze pasować, a mozę się myle?

Robimy to co robiliśmy. Spotykamy się na T29, cwiczymy i pomagamy naszej Lechijce, robiąc przy tym miazge z naszych rywali ;)
7 października 2007, 19:05 / niedziela
Dla mnie Dario robisz świetną robotę ;)
7 października 2007, 19:12 / niedziela
Odpierdolcie się od młyniarza, jestescie gówno a nie kibice - ciekawe czy na meczu ze szparką też odpowiecie "trzy-cztery"?
7 października 2007, 19:27 / niedziela
ja wiem jedno
na derbach zedre sobie gardlo od spiewania
i zapewne nie tylko ja:)
7 października 2007, 19:34 / niedziela
a może tak byście się wreszcei ogarneli ?

nie było dopingu , lament , że nic się nie dzieje.

coś się ruszyło , lament , że wszystko jest chujowe.

Organizuj jeden z drugim spotkania dopingowe , stań na gnieździe , organizuj nagłośnienie !

Najlepiej to siedzieć i krytykować , szydzić z czyjejś pracy - żenada !
7 października 2007, 19:38 / niedziela
Tak jak doping z meczu z Górnikiem był ekstra, tak ten z GKS to pełna żenada. To wyglądało tak jakby małpa dorwała się do mikrofonu.
7 października 2007, 19:40 / niedziela
Hasło: WYJEBAĆ GłOŚNIKI
7 października 2007, 19:42 / niedziela
Z jednej strony młyniarz faktycznie niepotrzebnie krzyczał 3-4y ... , bo to jak w przedszkolu, ale z punktu psychologicznego chciał ,zeby to wygladalo jak najlepiej,czyli ,zeby faktycznie WYSZłO I żEBY WSZYSCY śPIEWALI. Z drugiej strony przestancie tyle pierdolic na necie mohery , tylko idzcie do chłopaka i pomozcie mu w dopingu, dajcie mu kilka rad i idzcie spiewac do mlyna. Narzekac kur.. tak ,ale spiewac to nie . Najlepiej w necie popierdo.... na niego a na zywo ch... wnieść do tego.

pozdro
7 października 2007, 19:43 / niedziela
krew mnie zalewala jak nasmiewali sie z luku z "trzy cztery", kurwa moze i niefortunne to jest ale kurwa na chuj wyszydzanie?
Doping sie rusza, mlyniarz sie uczy i to bardzo szybko
Krytykowalem wiele razy nasz mlyn ale teraz na prawde idze ku lepszemu, jak ktos ma jakiies uwagi to niech podejdzie a nie kurwa wysmiewa sie na caly stadion!!
brawo mlyniarz za "piec szesc siedem" :)
7 października 2007, 19:45 / niedziela
łysy: sam skandowałem 3/4 bo cały doping i małpa przy mikrofonie to żenada
7 października 2007, 19:46 / niedziela
Zrozumcie "łąki" w końcu, że nikt sie nie czepia młynarza, tylko głośników, które spierdoliły Waszą dotychczasową robotę !!! Doping TAK, głosniki WYPIERDALAĆ karwa fa, trzy cztery !!!!!
7 października 2007, 19:49 / niedziela
ty chlopie komuna zyjesz ;] wlasnie dobrze,ze jest naglosnienie ,stadion slyszy , dzieki temu wiecej ludzi wejdzie w doping. Tak robi wiekszosc ekip w Polsce. Naglosnienie to trzeba jeszcze poprawic i bedzie zaje...
Nurofen jak jesteś aki kumaty t ostań na Gnieździe a nie piszesz. Małpą co najwyżej jesteś TY
racja Nurofen...pokaz na derbach jak sie organizuje doping...
apeluje do Grengosow aby sprawe dopingu na derbach zostawili Nurofenowi,ewentualnie ustawili na beczce laptopa a Nurofen bedzie wklepwyal rytm i przyspiewki klawiatura siedzac sobie w domu popijajac cieple mleko przed monitorem

do calej reszty,nie chcesz pomoc?to chociaz nie przeszkadzaj...rozumiem ze wielu z Was nie zna slowa konstruktywna krytyka tylko od razu musi szydzic....

w takim razie jedyna piesnia jaka powinna byc na derbach to "trzy-cztery" walkowane przez 90 minut...tylo niech zaintonuja to te same osoby co dzisiaj,zobaczymy wtedy jak bardzo beda sie smialy
7 października 2007, 19:51 / niedziela
LG Zaspa.
Do tej pory chlopie pisales z sensem,dzis cos Ci sie pojebalo.
Mysle,ze krytyka,a szyderstwo,to wielka roznica.Myle sie ?
Robisz to,z nie ukrywana satysfakcja. Ulzylo na serduchu ?
Zawsze docenialem Twoje wpisy,ale wybacz kolo,dzis troszeczke przegiales.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
7 października 2007, 19:51 / niedziela
gosc: wiedziałem że taki wpis się pojawi gdyż wazeliniarzy tylko na to stać

napisz cokolwiek merytorycznego
7 października 2007, 19:53 / niedziela
młyniarza to sobie ulepcie z plasteliny....na beczce stoi MŁYNARZ analfabeci
7 października 2007, 19:54 / niedziela
jeszcze coś: to co napisałem nie jest tylko i wyłącznie moim zdaniem. Po "popisach" małpy przy mikrofonie słyszałem głosy: JAKI TO BĘDZIE WSTYD JAK PRZYJEDZIE DRUKARKA.
7 października 2007, 19:56 / niedziela
gosc: zamiast uczyć mnie co to jest młynarz napisz cokolwiek merytorycznego jeśli wiesz co to znaczy. A na Lechii byłem pierwszy raz na meczu Bałtyk Lechia w I lidze i nie jeden popis młyna słyszałem. W swoim wieku sam w młynie siedziałem ale w latach 80 cały stadion dopingował.
7 października 2007, 19:57 / niedziela
Nurofen,wyjasnij mi prosze,kogo miales na mysli,nazywajac ''malpe przy mikrofonie'' ?
7 października 2007, 19:57 / niedziela
Nurofen nazywasz kogoś małpą zastanó sie chłopie, bo kto tam ma stanć na tym gnieździe ?? Brawa dla prezesa za nagłośnienie czy przyapdło lduziom do gustu czy nie ja się nie wypowiadam i sie nie wtrącam, bo ja tylko w bęben wale :) Ale nie krytykujcie chłopaka. Te "trzy-czte-ry" Ok moze troche sie gubił ale będzie dorbze zrozumcie, że prowadzic doping z 500 osobami a spróbowac z 5000 to jest róźnica !! To raz, dwa on też sie umie śmiać z tego myśle i "5,6,7" :):):) Ludzie dajcie czasu troche, bo chyba widzieliśmy jakie aprodie były jeszcze całkiem nie dawno pod zegarem i ten śmieszny doping jakieś 2-35 grupek spiewających co innego. Przynajmniej ten doping jest raz jest lepiej raz gorzej :) Kiko jak zwykle prosto i dosłownie :D:D Uwielbiam Cie :D:D

PS. Dobra ifnromacja, ze udało nam sie naprawić drugi bęben i ejst OK :) Aejeao :)
7 października 2007, 19:58 / niedziela
Nurofen do kurwy nędzy na nastepnym meczu zapraszam pod gniazdo , przedstaw swoje pomysły co do poprawy dopingu na Traugutta.

Nie bede komentował Twojego jakże dużo wnoszącego do tematu postu , bo to po prostu żal !

Najlepiej to kurwa siedzieć na dupie , wszystko krytykować tak jak Ty.

Przyjdź na meczu , powiedz to w twarz ,a nie kryjesz się za nickiem w internecie
7 października 2007, 20:00 / niedziela
rozroznij wazeliniarstwo od doceniania czyjejs ciezkiej pracy...postaw sie w sytuacji z ktorej szydziles...prowadz doping a ktos zamiast powiedziec Ci "chlopaki,to co mi sie rzucilo w oczy to trzy-cztery caly czas powtarzane przez mlynarza,moglibyscie to zmienic gdyz niekorzystnie wplywa to na jakosc dopingu" ale nie...Ty musiales wyleczyc swoj kompleks piszac ze to sa popisy malpy...widzisz roznice??????
przepraszam ze nie napisalem nic wedlug Twoich kryteriow merytorycznosci -->"popisy malpy" sa naprawde merytoryczne i daleko mi do takiego merytorycznego wpisu
7 października 2007, 20:01 / niedziela
Nie odzywałem się dotej pory, bo myslalem że tylko mi przeszkadzały te głosniki, ale widze ze nie bede sam. Moim zdaniem te glosniki tylko przeszkadzaja, efekt był jak na odpuscie na wsi. Nie wystarczył by młynarzowi megafon?
Czy rzeczywiscie wszyscy muszą na siłe spiewac pod dyktando. Czy cały stadion musi slyszec każde jego pierdniecie?

Nie krytykuję, żeby krytykować, brawo za inicjatywe, ale jak dla mnie pomysl ten nie wypalil. I proszę nie stosujcie tylko tych glosnikow na derbach ....
Jak są emocje to doping sam sie rodzi - patrz mecz z Górnikiem Zabrze.
7 października 2007, 20:02 / niedziela
dobrze jeśli uważasz że nie wolno dyskutować gdyż taki wniosek wyciągam to zastanów się proszę dlaczego wg mojego zdania NAJLEPIEJ wychodzi -> ręce w górę oklaski 2x w przerwie bębenek (teraz wiem że Twój) następnie dłuższy bębenek i >>>>LECHIA<<<<
7 października 2007, 20:07 / niedziela
Po pierwsze bębenki nie są moje ani mój bo Nas jest wiecej, ale nie nazywaj człowieka małpą do cholery. Ok pomysł niektórym sie nie podobać może z nagłośnieniem albo sposób prowadzenia dopingu. Ale lduzie nie róbcie takiego czegoś że szydzicie z drugiej osoby takie jest moje zdanie :) A co do kombinacji ciesze się że Ci sie pdooba ale będzie lepiej w tej wkestii kiedyś jeszcze mam nadzieje :) Wyrażać zdanie możesz tylko nie obrażaj drugiej osoby. Nie wiem nagłośnienie to nie moja sprawa, bo ja nie prowadze dopingu moze i by można te głośniki na sam zegar tylko podbić nie wiem nie mam pojęcia :)
kiko7
Nie masz racji. Głośniki są ok! Tylko nie trzeba przez nie krzyczeć trzy-cztery. Ot i cała filozofia! Zapewniam Cię mój kumplu, że na derbach wszystko zagra. Sam będziesz zdzierał ryja w rytm tego co będzie zapodane przez głośniki. Do zobaczenia w maxie w środę o 12-tej:) A wcześniej w pracy. Nara.
teraz wiem w czym tkwi problem...nie umiesz wyciagac wnioskow
dyskutowac mozna,ale Ty nie dyskutujesz,Ty szydzisz....nie wiem jak Ci to mam jeszcze napisac....moge zwiekszyc wielkosc literek...
co do bebenkow nie wiem o co Ci chodzi ale pewnie sam nie wiesz wiec zostawie to bez komentarza
siedz dalej przed kompem i lecz swoje kompleksy ublizajac innym skoro nic innego Ci nie zostalo
7 października 2007, 20:09 / niedziela
sorki panowie Lechiści. Po meczu z Górnikiem wracałem po meczu i całą drogę pamiętałem aby napisać w inecie że doping był ekstra. Teraz szkoda ale było inaczej.

Sądzę również że jest ktokolwiek kumaty w młynie czy z Greengosów i powinien wiedzieć że nie dokonuje się zmian przed premierą czy ważnym wystąpieniem jakim są derby.

Młynarz powinien chociażby wiedzieć co i kiedy się śpiewa trudno np. śpiewać my chcemy gola gdy przeciwnik atakuje.

A te głośniki przygłuszały doping ZROZUMCIE TO WRESZCIE
7 października 2007, 20:11 / niedziela
ale ze mlynarz to małpa?...
Nurofen szanujmy sie....
7 października 2007, 20:14 / niedziela
Jesli ma sie solidny mlyn to niepotrzebne są głosniki, młyn porwie za sobą cały stadion, ale jesli w wlynie slychac piszczące glosy dzieci, albo lecą teksty typu
"chuj w dupę temu co odda głos Kaczyńskiemu" to jak dla mnie wiocha na maxa.
Ok nie wiem jak tam chcecie róbcie i sądźcie. Ale tylko jedno teraz chciałym jeszcze powiedzieć. Co teraz mają powiedzieć prezesowi, któremu tez zależało na tym nagłośnieniu ?? O sorry prezesie ejdnak nie nie skorzystamy przy czym wydał już kase na to ?? Kurde nie wiem ale to mnie zastanawia bardzo :) Ludzie ten doping ma się kręcić i nikt tu nie mówi o jakichś wyreżyserowanych szopkach i to nawet nie oto chdozi że cały satdion ma ryczeć wsyzstko ma być równo jak w jakimś kosciele. tylko aby lepiej było słychać gniazdowego troche dalej niż pod zegarem chyba tak to rozumuje ale nie wiem już sie nie chce wypowiadac, bo to nie moja sprawa. Pozdrawiam i dobrze że wygrana :)W środe w każdym badź razie nie zależnie co robimy im piekło :D
gosc: akurat na Twoje zdanie mam wyjebane. Zależało i nadal mi zależy na dopingu. Ale widzę że młyn wpadł w samouwielbienie.

Mam tylko nadzieję że 10 000 ludzi w środę zagłuszy wszystko, młyn również.
7 października 2007, 20:16 / niedziela
jak dla mnie mozesz miec wyjebane nawet na caly swiat...nie obchodzi mnie to
7 października 2007, 20:20 / niedziela
A może po prostu wyciszyć trochę młynarza. Po prostu skręcić trochę pokrętło i będzie spoko. Teraz po prostu za mocno go nagłosniliscie, mialem wrazenie ze slyszy go moja babcia na Przymorzu :)
7 października 2007, 20:20 / niedziela
moje trzy grosze z dzisiejszego meczu:
1. głośniki to nieporozumienie
2. powtarzanie wielokrotne tych samych kwestii ( jak "My wierzymy ..", czy "Trójmiasto" doprowadza do tego, że one powszednieją ( czytaj powinny być śpiewane max 2-3 krotnie )
3. odpowiedź 3-4 początkowo jak mi sie wydaje była żartem , a skończyło się na tym że zamieniła się w oczywistą dezaprobatę dla poczynań " młynarza "
7 października 2007, 20:25 / niedziela
przestancie sie spierac !!
wszystkim nam chodzi o to by było coraz lepiej z dopingiem !! i dzisiaj tak własnie było - niektórzy przeszkadzali w dopingu w drugiej połowie ale mam nadzieje ze w srode wszyscy beda wspólnie dopingowac nasz zespół
poprostu niektóre okrzyki nie nalerzy puszczac na głosniki dla wszystkich tylko krzyknac do młyna bo czesto jak mielismy powtarzac za młynem to my w tym samym czasie krzyczelismy z młynem a nikt juz za nim nie powtarzał !!!!
oby w srode było jeszcze lepiej !!!!!
7 października 2007, 20:26 / niedziela
Głośniki powinny być używany tylko wtedy jak cały stadion ma dopingować, a nie przez cały mecz, a na młyn wystarczy megafon.
7 października 2007, 20:29 / niedziela
Kurwa tego tematu nie powinno już być. Od tego są spotkania, żeby tam było wszystko omawiane. Co do głośników to zajebista sprawa na derbach się sprawdzą. Co do starych najebanych kretynów, którzy sie chwalą, że chodzą na Lechie od lat 80, przestańcie bo już chyba za długo jak dla was, wiecie najlepiej, a gówno robicie, nawet kurwa kasy na derby nie chcecie wpłacać. Czy was trzeba lać po pysku jak robiła to milicja, żeby do was docierało?
7 października 2007, 20:30 / niedziela
dla Kubickiego z całym szacunkiem dla niego za dobrą postawę Lechii w ostatnich meczach, ale w tej sytuacji nie powinniśmy go oklaskiwać, bo będzie wstyd na całą Polskę tak jak z Milewskim.
7 października 2007, 20:30 / niedziela
Proponuje testowac te glosniki w dalszym ciagu, przeciez to dopiero pierwszy mecz kiedy ich uzylismy. Rozpracujemy je i mysle ze jakos to bedzie dzialalo.
Ale proszę NIE UŻYWAJMY ICH NA DERBACH !!!!! Bo jak cos spierdolimy to sledzie przez lata nam bedą to wypominac!!
7 października 2007, 20:32 / niedziela
Aha jedyne co mi się nie podobało to skandowanie co chwile jakiś nazwisk. Pomysł chyba nie bardzo trafiony.
7 października 2007, 20:40 / niedziela
defender napisał: " . . . Jak są emocje to doping sam sie rodzi - patrz mecz z Górnikiem Zabrze. . . "

bylo tu juz o tem kilkakroć
jak stadion ożywa to bynajmniej nie dlatego że ktoś go "porywa" na trzy-cztery

i żadne głośniki wtedy nie są potrzebne,

a jak ktoś wierzy że sprawi iż publika ożyje za cudownym wplywem głośników, apeli (irytujace jest wysluchiwanie co dwie minuty - "caly stadion odpowiada" - po czym odpowiada góra kilkadziesiat osob, i za kazdym razem mniej) trzy-czterami czy innymi hokusami-posami to po prostu nie zna specyfiki naszego estadio

zresztą jak zna to widać po tym co intonuje, mianowicie "literke Be . . . " " błękit nieba, sniegu biel" (przerobione na niby Nasze) czy inne muppets-showy

__________________________________________________ ____________

J.A.S.K.
7 października 2007, 20:51 / niedziela
Jeśli chodzi o doping z użyciem głosników, to moim zdaniem może być tylko lepiej ;P Widać, że chłopak się stara i proponuje na niego nie jechać, chyba że osobiście na stadionie. Ja bym z głośników w tym momencie nie rezygnował, ale prawdziwą wiochą będzie "raz-dwa-trzy" na derbach. Zapadnę się chyba z połową stadionu pod ziemię ze wstydu. Jeśli już musi coś krzyknąć, to niech będzie to jedno słowo np. "Raz" lub coś w tym stylu. Jeśli chodzi o doping "ogólnie" to zauważyłem jedną zmianę na lepsze. Mianowicie po "szkocji" cześć krzyknęła "Lechia" (przynajmniej tak mi się wydawało) a nie wydała odgłos jebanego w dupę ogra "uuuuugghhhhhhhhh". To cieszy ...

LECHIA=SPRITE, ARKA=PRAGNIENIE

WMG'78
7 października 2007, 21:06 / niedziela
Powiedzcie mi jedno do k....nedzy co wy sie czepacie jak sami nic nie robicie nie dosc ze młodzi sie staraja zapierdalaja nie bylo niczego same narzekania jest cos co sie rodzi po malemu jeszcze gorzej ludzie gdzie wy zyjecie ?????!!!!

GREENGOSI nie przejmowac sie pajacowatym wpisom i robcie dalej swoje naglosnienie musie byc i da to efekty z czasem a tych ktorzy placza zaproszcie na spotkanie jutro niech sie wykarza cwaniaki !!!!!! mlynarz jest na tyle osba kumata ze te 3...4 odpusci sobie i bedzie zapodawal glosno same poczatki dopingu wtedy bedzie dobrze i niech wszyscy pamietaja ze jest jedna osoba odpowiedzialna za doping a nie 10 innych z boku jak bedziecie sluchac mlynarza wszystko zaskoczy

w srode musi byc takie pierdolniecie zeby bezdomni z gdyni nie miei szans sie przebic

KOHORTA DOLNY VRZESZCZ
7 października 2007, 21:08 / niedziela
-Nurofen-widzę że nicka masz chyba z powodu twojego ciągłego bólu głowy.Wszystko cię boli i nic nie pasuje.Jesteś kozak to powiedz jutro o 17 co o wszystkim myślisz i jak ma być.Nie pasują ci kolumny to jedź do Postołowa-tam będziesz miał spokój.
-Porównujecie dzisiejszy doping do meczu z Górnikiem.Ja stoję naprzeciwko młyna prawie i prostej-na końcu trybuny głownej i tak naprawdę dzięki kolumnom pierwszy raz był konkretny doping i wszyscy spiewali razem a nie był jakiś jebany ryk jednej piosenki na trzy głosy(młyn swoje,prosta swoje a sektor przed krtytą swoje).Nie wierzycie?To sprawdzcie kiedyś jak nie będzie kolumn.
-Co do 3,4.Widzę że wszystko wam kurwa nie pasuje.Na słowackiego w kasynie można pograć w brydża ,idzcie tam i poukładajcie karty (niech wam chociaż tam wszystko dopasuje).A może zamiast trzy-czte-ry spróbować nu-ro-fen?
-Do śpiewów na dwa głosy jak zaczyna młyn a odpowiada cały stadion czyli twierdza-wrocław itd.na derbach powinno jeszcze być dorzucone:aarka-kuurwa!!!

I PRZYPOMINAM !!!NA DERBACH ŻADNEGO PAJACOWANIA W STYLU KTO NIE SKACZE ALBO WSPÓLNEGO ŁAPANIA SIĘ BO WIELU TO SIĘ NIE PODOBA,SĄ TO ICH PRZYŚPIEWKI A PAJACAMI TO SĄ ŚLEDZIE A DLA NAS TO CO ONI ROBIĄ TO NIC INNEGO JAK MUPPET SHOW!!!!
7 października 2007, 21:11 / niedziela
WITAM WSZYSTKICH !!!!

... żadko odwiedzam forum i staram się nie dawac "super rad".. jeśli juz to czytam jakieś posty,lecz teraz postanowiłem coś napisac .

...Juz prawie od roku obserwuje z boku "ewolucje" młyna i stwierdzam ,że nie idzie ona w dobrym kierunku ,...daleko mi od jakich kolwiek słów krytyki bo najłatwiej jest krytykowac ..usadowic się po bokach młyna i kręcic beke ...mógł bym się rozpisywac na wiele stron co jest nie tak a co ok. lecz też nie oto mi chodzi

...My kibice LECHII jesteśmy wyjątkowi i mam nadzieje ,ze na derby się zmobilizujemy !!!!!!!!
...przestaniemy krytykowac reszte i chociaż w jednym meczu pokażemy prawdziwy doping !!!!!

...Jeśli nikt kompetentny za doping sie nie weżmie (mam na mysli kogoś ze starych i znanych ludzi) to nigdy nam to się nie uda !!

czas już na to bo mamy delikatnie mówiąc słabą grupe dopingującą

pozdr. --rocznik 77-- Waldekkk Morena !!!
7 października 2007, 21:12 / niedziela
wlasnie pamietajcie ze styl na LECHII jest inny zadnych fal skakania itd to nie pasuje nam dobry doping spod zegara krecocy caly stadion a nurofeny i inne przypadki niech skreslaja krzyzowki
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.710