Gdańsk: niedziela, 25 czerwca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 27/114

7 października 2007, 21:24 / niedziela
"Z jednej strony młyniarz faktycznie niepotrzebnie krzyczał 3-4y ... , bo to jak w przedszkolu,"

Bo do niektorych trzeba jak do dzieci zeby zrozumieli.
Jebnijcie sie w te puste lby.
7 października 2007, 22:10 / niedziela
żuraw23: widzę że analiza nika to wszystko na co Ciebie stać?
7 października 2007, 22:15 / niedziela
Widze,Nurofen,ze moja prosbe olales,szkoda.
7 października 2007, 22:18 / niedziela
czarny: nie sądzę abyś nie wiedział

w temacie jak chyba zauważyłeś nie chodzi kto tylko o poprawę dopingu kumasz?
7 października 2007, 22:27 / niedziela
Kumasz ? Kumam,tylko tak jakos mi sie zle na sercu zrobilo,ze kolesia na gniezdzie nazywasz malpa.
Nie znam tego goscia,nawet go nie widzialem,ale z dobrych zrodel wiem,ze kolo sie stara !
Juz kiedys to mowilem :Nie myli sie ten,kto nic nie robi !!!
Moga wszyscy nie zadowoleni,podejsc do gniazda w czasie przerwy i powiedziec,co jest nie tak,jak to ludzie z calego stadionu odbieraja.
Ale zeby wyzywac chlopaka,ktory stara sie cos zrobic ?!
Wybacz ''mistrzu'',ale troszeczke sie zagalopowales.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
7 października 2007, 22:29 / niedziela
Musze sie wkoncu wypowiedziec, gdyby nie działania grupy Greengos i grupki zapalonych Lechistow nie byloby nawet tego co jest teraz, udało sie zalatwic naglosnienie tez sie nie podoba, a spiewac nie ma komu , zastanowcie sie po co jestescie na meczu, a jak siedzicie na lukach jedzac kielbaski , podczas gdy powinniscie byc na mlynie, najlepiej krytykowac, udalo nam sie zalatwic naprawde dobre naglosnienie , nie powiem ze dzis byl dobry doping , bo to pierwszy raz mlynaz musial sie z tym oswoic, o derby sie nie martwcie bo bedzie wszystko dopiete na maxa , stancie tylko szanownie pod zegarem i pokrzyczcie byle tylko dla Lechii a nie dla 3-4.
pozdrawiam
7 października 2007, 22:48 / niedziela
Khatos na niektórych nie ma słów. Są tacy co tylko pierdolą. Olejcie malkontentów i róbcie swoje. Moim zdaniem widać postępy. Będzie dobrze.
7 października 2007, 22:50 / niedziela
khatos, doping był dziś słabszy bo te głośniki były tak wkurwiające, że nie dało rady skupić się na niczym. Jako abonentowy bywalec "prostej" swym zwyczajem nie mogłem ogladać widowiska, ani na komende "młyna drzeć" ryja, bo nawet w wątrobie słuszałem "trzy -cztery ". I nie jest tu kwestią broń mnie Panie Boże wyszydzać mlynarza, który swoją robotę wykonywał na 5 , tylko tych jebanych festyniarskich głośników których siła korekcji była chyba 15, w skali 10 stopnowej !!!
Jeśli tak ma wyglądać doping na Lechii to ja pierdole Opole !!! Nagrajmy 90 min dopingu w jakimś studiu nagrań, zrzućmy się na porządnego " magneciaka dvd high dolby stero na jot pe dwójki " i jesteśmy na pierwszym miejscu w rankingu "Gościa Niedzielnego w rubryce sport !!! Chyba jednak nie o to wszystkim na chodzi....
7 października 2007, 22:53 / niedziela
to nie może być tak że nie można sie odezwac w żadne slowa krytyki
ze wszystko co pod hasłem "głośniki" jest niedotykalskie - bo ktos je załatwił
nikt tu nikomu nie wytyka by go usadzic, ale . . jak cos jest kulawe to trzeba powiedziec: "trzy - czte - ry" na głośniki jest kulawe

jaką pokrętną logiką kierują się coponiektórzy to doprawdy trudno rozebrać

rugby1981 napisał: " . . .Powiedzcie mi jedno do k....nedzy co wy sie czepacie jak sami nic nie robicie .......... GREENGOSI nie przejmowac sie pajacowatym wpisom i robcie dalej swoje ..... "

po czem przyznaje: " . . . mlynarz jest na tyle osba kumata ze te 3...4 odpusci sobie i bedzie zapodawal glosno same poczatki dopingu wtedy bedzie dobrze . . . "

skoro będzie dobrze jak "trzy-cztery" sobie odpuści to dlaczego Ci ktorzy to właśnie wcześniej postulowali podpadają pod "pajacowate wpisy" ? ? ?
albo w prawo albo w lewo,

skoro między innymi ja piszę o "literka Be, literka Ka, literka eS . . .", "błękit nieba - śniegu biel" (przerobione niby na Nasze) czy innych muppets-shows jako czyms niebardzo-halo na T29

a On sam przyznając pisze: " . . . wlasnie pamietajcie ze styl na LECHII jest inny zadnych fal skakania itd to nie pasuje nam . . . "

to z jakiej takiej parady niby innych za te (?) same słowa odsyła do kreślenia krzyżówek ?

a już zarzuty odnośnie tego co kto niby robi a kto nie robi nic,
wobec czesto gesto anonimowych nicków z forum, wysnute z jednego-dwu postawionych tu zdań to już całkiem z <....> wyjęte

jeśli coś w czyjejs ocenie jest nie-halo to rzecz jasna nie przyklada się do tego i . . . co ? . . . wobec tego nie robi nic ? ? ? ?
uprawia dywersję bbo ma muchy w nosie ? czy . . . może może mieć w tym całkiem sporo racji ? (osobną kwestią jest dosadność języka)

ps. jest jak jest, na rzeczywistość nie ma sie co obrażać, ani tym bardziej z nią kopać

__________________________________________________ ________________

J.A.S.K.
7 października 2007, 22:56 / niedziela
Szacunek dla was Greengosi !!!
To,co robicie,jest zauwazalne i w dobrym kierunku,a krytyka ?
Coz,zamienia sie w szyderstwo,w pelni nie zasluzona.Tak bywa.
Robcie swoje i do zobaczenia na derbach :)))

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
7 października 2007, 23:03 / niedziela
moim zdaniem to nasmiewanie sie z mlynarza to tylko wstyd dla kibiców.bo koles na serio stara sie jak moze.oby takie cos juz sie nie zdazyło. szacunek dla GREENGOS
7 października 2007, 23:03 / niedziela
Czarny: napisałem "jakby małpa dorwała sie do mikrofonu"

oraz niezależnie od efektów pracy wszyscy się STARAJĄ a wychodzi jak zwykle.

Jak był dobry doping napisałem że podobał mi się. Jak pomysł z nagłośnieniem mi się nie podoba też napisałem.

Jak młynarz chce wejść w totalne samouwielbienie jego sprawa i jego świty. Do kierowania młynem nie trzeba mieć głosu tylko silny głos. Jak leci już na cały stadion to już MUSI mieś umiejętności wokalne. Trzeba mieć wyczucie meczu czyli nie rozpoczynać "my chcemy gola" gdy przeciwnik atakuje.

Trzeba np. wiedzieć że nie trzeba śpiewać przez 95 minut meczu. gdyż wówczas śpiewa się cokolwiek. Nie ma sensu jak ktoś już napisał śpiewanie tego samego 25 razy.

Czy ktoś np. zastanowił się dlaczego dobrze wypada Jazda jazda jazda biała gwiazda. proste i wyraźne. Nadaje się doskonale do skandowania.

Podobnie oklaski (Szkocja) czy moje ulubione oklaski z bębenkiem i >>>LECHIA<<<

jeśli ma być doping całego stadionu to tekst nie może być skomplikowany i wymagać posiadania głosu z akademii muzycznej.

I co do aparatury nagłaśniającej: ten sprzęt przytłacza doping ludzki. Jeśli nie siedząc w młynie słyszałem młynarza podczas meczu z Górnikiem to młyn chyba też słyszał?
7 października 2007, 23:07 / niedziela
Fajnie ze pojawily sie glosniki :) Trzeba to wszystko dopracowac i bedzie zajebiscie!! Kurwa ludzie pierdolicie ,ze wam nie pasuje trzy cztery ale jak nie bylo tego trz cztery to tez siedzieliscie cicho!! Teraz jest na gniezdzie chlop z jajami dla ktorego mam szacunek i dziekuje Mu za to ze ze umie nas poderwac!! A do tych co im nie pasuje to porostu moze nie przychodzcie?? A tak swoja droga tym co przeszakdzaja glosniki i mlynarz to czemu na pytnie kto dzisiaj wygra byla cisza?? albio czemu nawet na HSV nie reagujeci?? Mi sie bardzo podoba i w koncu po kilku latach wrocilem do mlyna bo dzieki takim ludzia jak obecny mlynarz czy bebniarz wszystko idzie w dobrym kierunku :) Dziekujemy
7 października 2007, 23:12 / niedziela
Nurofren napisał: " . . . (coś tam) Nadaje się doskonale do skandowania.
Podobnie oklaski (Szkocja) . . . "

a ja swoje: "szkocja" fenomenalnie studzi atmosferę dopingową, podjarę,
znakomicie wybija z cugu dopingowego, wugłusza go . . . by po niej . . . nakręcać dynamikę dopingu od zera
jest calkiem do luftu, znaczy do bani w momencie gdy nasi szarżują bramę rywali,
takie moje zdanie :D
7 października 2007, 23:18 / niedziela
Mashasz: to czy ktoś poza młynem krzyczy Lechia nie zależy od głośników.

Nie da się krzyczeć przez cały mecz. Dlatego trzeba umieć ograniczać zapędy i wybierać co lepsze kawałki.
7 października 2007, 23:21 / niedziela
Źle, że pojawiły się głośniki - rozumiem jakiś ręczny megafon dla kierowania dopingiem, ale nie jego sztuczne wspieranie przez kolumny. To trochę tak jakby jakaś ekipa poszła na ustawkę ze sprzętem, pewnie by wygrała...
Doping powinien być sponatniczny i naturalny - oczywiście należy go koordynować, ale posiłkowanie się gadżetami nie uchodzi - no chyba, że przy klatce postawimy z 10 głośników dla przyjezdnych wtedy będzie fair play.
7 października 2007, 23:32 / niedziela
Masz.... napisał: " . . . A tak swoja droga tym co przeszakdzaja glosniki i mlynarz to czemu na pytnie kto dzisiaj wygra byla cisza?? . . . "

no własnie,
DLACZEGO ? ?
może odrobina refleksji ? ?
własnej

i nie idź szczeniackie na skróty,
nie odsyłaj do domu tych którzy są z Lechią na dobre i złe, a mimo to . . . nie odpowiadają bo ktos sie o cos zapytał przez głośnik

Nurofren - da sie krzyczec przez caly mecz, uwierz mi . . . o ile jest w tym emocja wlasna

na komende, na trzy - czte - ry, niech i przez głośniki . . . jest jak jest
jak wszystko co w zyciu na komende

powtarzam, na rzeczywistość nie ma sie co obrażać, ani tym bardziej się z nią kopać,
7 października 2007, 23:40 / niedziela
verde : Wlasnie zadalem to pytanie, bo pytanie kto dzisiaj wygra nie polynelo przez glosniki tylko z naszych gardel :) Nie odsylam nikogo do domu tylko jezeli ktos nie ma zamiaru dopingowac to po co przychodzi i wiem ze jestes tego samego zdania. Odrobina refleksji porsze barzo siedzialem w mlynie i mam chrype bo darlem ryja na maxa, w przeciwienstwei co do innych :) Co do glosnikow zobacz chociaz na szkocje, wyszla naprawde dobrze nie uwazsz?? Jak dla mnie glosniki ok kazdy moze oczywiscie miec swoje zdanie ale mysle ze dzieki tym glosnikom wszyscy beda jechac rowno a nie kazdy co innego albo w innym tempie :) i jeszcze raz dzieki Dario ;)
7 października 2007, 23:46 / niedziela
Z góry uprzedzam że nie krytykuje, wyrażam swoje zdanie ;-))) Nagłośnienie - nie moje klimaty zupełnie. Te słynne już "trzy-cztery"...TRAGEDIA. Fala...nie mój klimat. Literka B... nie mój klimat. Powtarzanie po xxx razy tego samego - męczące. Wyczucie młynarza w wielu wypadkach...nietrafione (chociasz plus dla niego za chęci które w to wkłada). Ale o derby jestem zupełnie spokojny ;-))) Będzie jak ma być.
Ps.jeżeli na derbach będzie to TRAGICZNE trzy-cztery to mój system nerwowy tego nie zniesie ;-))))
pzdr verde ;-))))
7 października 2007, 23:47 / niedziela
Moim zdaniem glosniki trzeba troche przyciszyc i bedzie ok...

Przypomne, ze ostatnie mecze byly bez kibicow gosci - stadion nie bedzie spiewac przez 90 min do pustych trybun.

Pewnie mnie pojedziecie, ze spiewamy nie dla nich tylko dla naszych kopaczy, ale chyba nikt nie ma watpliwosci, ze w srode bedzie doping i to taki, ze dzieciom bedziemy opowiadac :) (mysle, ze nie tylko doping)

Bardzo mnie irytuje spiewanie po pare razy "O nasz" "Trojmiasto" sa to piesni wyjatkowe i powinny byc spiewane max 2 razy w meczu chyba, ze atmosfera jest taka, ze mozna wiecej :)

1 Beda goscie, bedzie doping
2 Glosniki przyciszyc
3 Mlynarz to nie malpa! To czlowiek, ktory nas reprezentuje i sie stara

pozdrawiam
8 października 2007, 00:25 / poniedziałek
mhm,
jak widać . . .część chce się wybrać w rejony, w klimaty które innym niekoniecznie pasują :))))) pat

od siebie: szerokiej drogi :)
sporo pracy by zmienić mentalność luidzi zasiadających na T29 od wielu, wielu lat

bardzo mocno nie wydaje mi sie aby cel jaki sobie założyliście był\ do zrealizowania poprzez wygłaszanie komend przez głośniki

może . . . lepiej by mu (założonemu celowi) sie przysłużyło większe rozsianie ognisk dopingu po trybunach ?
po ich okrzepnięciu pozostałoby ich skoordynowanie,
tymczasem wydawało mi się iż . . . te ogniska są tępione pod komende głośnikowego, czy słusznie ? nie wiem

może . . . potrzeba do tego kilku meczy samograjów dopingowych by ludziska weszli w cug śpiewu ciągłego i . . poczuli się w tym dobrze ?

może jedno i drugie ? i jakies trzecie ?
może . . może . . . nie wiem

tymczasem jest jak było zawsze
jak jest emocja stadion tętni życiem
jak nie ma . . . jest jak jest, i nie wydaje się mądrym wiara w to że komendy wydawane przez głośnik to odmienią,
co najwyżej . . . . mogą pomóc w uchwyceniu rytmu przy stadionie już "żyjącym", tak by polecieć równo
ale nie w poderwaniu publiki, nie poderwą,
8 października 2007, 10:17 / poniedziałek
NAGŁOŚNIENIE:
Zajebista sprawa, ale nie w tej formie jak było na meczu z Gieksą.
Nie może być tak, że Młynarz przez mikrofon "gada" do młyna. Cały stadion to słyszy i co poniektórzy śmieją się z tego. "Komendy" do młyna musi dawać przez megafon, a reszta stadionu to podchwyci. Tzn. nie może tak być, że On krzyczy np. "cały stadion odpowiada, trzy cztery"! Rozumiecie?
Ściszcie to trochę, i używajcie kiedy doping "umiera".
Aaaa, i podstawić mikrofon pod bęben- konieczne!!

A w ogóle marzy mi się na T29 "angielski" stadion.
Każdy oglądał kiedyś mecz tej ligi. Dwie, trzy piosenki a przy każdej nie źle zapowiadającej się akcji wszyscy się zrywają z "rykiem" na ustach.
Pieśni tylko wtedy, gdy drużynie nie idzie.

Niestety moda u nas na "ultras" w typie bałkańskim, w czym próbuje(czasami skutecznie) przeszkadzać pzpn!

Z BIAŁO-ZIELONYM POZDROWIENIEM!!!!!!!!
8 października 2007, 12:10 / poniedziałek
Konstruktywna krytyka.Szacunek dla tych ktorzy chca cos zrobic.Robcie to dalej tylko sluchajcie dobrych rad.Po pierwsze naglosnienie bylo ustawione za glosno!!!Po drugie tak jak juz napisal przedmowca,mlynarz nie moze sobie"gadac do mikrofonu".Uwiezcie wychodzi z tego lipa straszna."Trzy cztery" "Miazga" itd...Wystarcza krotkie komendy do stadionu,wtedy kiedy trzeba.Do mlynu mowcie bez glosnikow.Co do przyspiewek.Blagam podarujcie sobie te dlugie wierszyki w stylu "Sluchaj Jezu..."TO NIE WYCHODZI i NIE WYJDZIE.Robmy to co wychodzi najlepiej.Krotkie okrzyki z ew. riposta.Robi to wrazenie,a nawet najbardziej ambitny tekst mruczany pod nosem przez 40 osob poteguje tylko wrazenie kleski.Super bylo z bebnem i caly stadion na raz "Lechia"To jest power!!!Tak samo "Twierdza..."super motyw ze zmiana okrzykow... Twierdza...Wisla...Gdanska...Wszyscy wiedza co odkrzyczec i wychodzi to zajebiscie...Olac fale.Kolejna rzecz do mlynarza...nie podkrecaj tempa z wykonywaniem pewnych czynnosci.Nie moze byc co chwile,wstajemy,siadamy,rece w gore,szaliki itd...Mozna zrobic to raz na 15-20 minut,za jak robisz to co chwile to zaczyna byc to nudne i denerwujace.Lepiej w przerwach zapodac piesn ktora mozna spiewac dluzszy czas w stylu"hej Lechia gol..."Uwaga do ogolu...lubicie wypic OK,ale do cholery niektorzy przychodza tak nacurwieni,ze...Na koniec...pamietajcie najlepiej wychodza krotkie zawolania i odzewy.Jak na Hammarby w Sztokholmie-pol stadionu spiewa"Heya Bayen" druga odpowiada "Hammarby"...i tak przez 10 minut.POTEGA!!!Albo w tlumaczeniu "oooo...jestesmy Bayen...heja heja jestesmy Hammarby" i tak w kolko...Niby proste a potega!!! Na stadionie raptem 10 tys. ludzi,a posluchajcie jaki spiew.
odnośnik
8 października 2007, 12:42 / poniedziałek
albo to odnośnik
8 października 2007, 12:42 / poniedziałek
zajebiscie im wychodzi...nie wiedziałem ze są biało-zieloni
a i przypomnieli pisoenke ktorej dawno u nas nie slyszałem - 2:50 min
8 października 2007, 15:41 / poniedziałek
Tak tylko jak widzicie na tych filmikach tam ludzie się bawią skaczą naprawde fajnie to wyglada. To nie jest nasz klimat zresztą sami tutaj ludzie mówią że to nie jest nasz klimat :) Lechia gol Lechia gol Lechia gol Lechia gol Lechia gol Lechia goool :D:D Pozdrawiam
8 października 2007, 16:25 / poniedziałek
Limak.
Tylko widzisz na derby będzie też pełen stadion.
Nie ma szans na wprowadzanie nowości. Będzie na całej piździe, tylko niech nagłośnienie tego nie zepsuje. Uwierz mi, że wszyscy będą zdzierać gardła tylko sensownie to pociągnijcie. Na każde zapytanie młyna cała prosta odpowie. "Kto dzisiaj wygra?"Zobaczycie jak to wyjdzie. A motyw z bębnem, klaskaniem i okrzykiem LECHIA!! powoli sie się naszą wizytówką.
I jeszcze raz powtarzam komendy do młyna tylko przez megafon a nie na "ogólnym"!
8 października 2007, 16:29 / poniedziałek
miało być- staje się naszą wizytówką
8 października 2007, 17:04 / poniedziałek
Ok :) Ale ja nie prowadze dopingu moje działki i kolegów to bębny :) Ale wydaje mi się jeśli chdozi o prowadzenie dopingu na derbach to będzie klasa swiatowa :) ..
8 października 2007, 18:49 / poniedziałek
Ja proponuje na derbach coś tego typu:

Wyłapmy śledzi z naszych trybun!
8 października 2007, 18:49 / poniedziałek
Panowi możecie umieścić wszystkie pieśni na arkę. drukne je na drukarce tak 20-30 sztuk bo kilku niestety nie mogę nigdzie znaleźć.
9 października 2007, 07:35 / wtorek
No to jadziem z kurwami:

arka gdynia kurwa świnia!
---***---
jebać arkę jebać!
---***---
raz-dwa, raz-dwa-trzy
arka kurwa bałtyk psy!
---***---
areczka areczka areczka kurwa (na melodię ka-kalinka ka-linka...)
---***---
zielone jabłuszko przekrojone na krzyż
czemu ty arkowcu krzywo na mnie patrzysz

bum ta ra ra bum bum tara ra bum
mówi Lechia arce pocałuj mnie w chuj x2

i choć by was było całe 2 tysiące
będziecie spierdalac jak szare zające

i choć by was było jak liści na drzewie
będziecie spierdalać, bo Lechijka idzie

---***---

zaśpiewajmy bracia razem gdyńska arka kurwą jest
skurwysyński klub rybaka czeka w Gdańsku pewna śmierć
niech przyjadą a zajebiemy ich
nawet mała garstka gówna
nie ma prawa zostać z nich

---***---

wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi
wstańcie Lechiści arka nadchodzi
weźmy pałki i zapałki
podpalimy stadion arki
wedle rozkazu

poszli znaleźli, arkę na strychu
wpierdol spuścili, zeszli po cichu
gdyby arka nie skakała
to by wpierdol nie dostała
wedle rozkazu

---***---

na morzu burza szalała
piorun pierdolnąl w szalupę
arka się burty trzymała
a Lechia ją w dupę ruchała

---***---

fiesta fiesta fiesta americana
arka stara kurwa w dupę jebana

---***---

śpiewają miasta śpiewają wioski
największą kurwą jest klub żydowski
a zaraz za nim jest arka gdynia
nie dość że kurwa to jeszcze świnia

---***---

na peronie stoi świnia, wysiadamy to już gdynia

---***---

em zet emzetka emzetkaes kurwaaa

więcej nie pamiętam, a pewnie coś by się jeszcze znalazło

10.10 terror Lechia
9 października 2007, 08:27 / wtorek
Panowie prowadzący doping.
Pojedźcie ze starymi hiciorami:

BKS BKS BKS każdy kibic wie co to jest

te na śledzi co przytoczył kolega wyżej

Choć nas gnębią policjanci
my się nie poddamy
Ukochanej gdańskiej Lechii
Serca swe oddamy
Maaarsz Maaarsz Maaaarsz
Do booooju maaaarsz
Zwycięstwo czeka nas
Do boju Lechia Gdańsk
więc
Maaarsz maaarsz maaarsz..... (to trzeba przeciągać jak najdłużej)

la la la la la la la lala lala la la
la la la la la la la lala lala la la
forza Lechia Gdańsk Forza Lechia Gdańsk
forza Lechia forza Lechia Gdańsk

Pociągnijcie te stare kawałki, bo zna je większość stadionu, w przeciwieństwie do nowych wynalazków.

Lechia Gdańsk!
9 października 2007, 08:40 / wtorek
moim zdaniem "a my swoje...!" i w dodatku 2, 3 razy, nie powinno być ustawiane przez młynarza, to jest raczej spontaniczny okrzyk, który rozpoczyna ktoś z tłumu. Takie moje zawężone zdanie. Poczekamy, zobaczymy, ahaaa głośniki na NIE, ciężko na meczu sie skupić, młyn niewielki więc lepiej zostać przy megafonie.
Thats all folks! :)
9 października 2007, 09:59 / wtorek
Mała korekta

"...i choć by was było jak liści na drzewie
będziecie spierdalać, bo Lechijka idzie...." ?????????????

Powinno być:
"...i choć by was było jak na drzewach liści
będziecie spierdalać, bo idą lechiści..."

trzecia zwrotka

zielone jabłuszko
na krzyż przekrojone
czemu ty arkowcu
masz napierdolone

------------------------------
"...skurwysyński klub rybaka czeka w Gdańsku pewna śmierć..."
prawidłowo:
"...skurwysyński klub rybacki w Gdańsku czeka pewna śmierć..."
--------------------------------
"...weźmy pałki i zapałki
podpalimy stadion arki..."

Temat nieaktualny !!! Drukarka nie ma stadionu !!!! ;)
----------------------------------
9 października 2007, 10:16 / wtorek
W latach 90-tych byla jeszcze przyspiewka: trele morele, arka to kurwy i cwele !
9 października 2007, 10:18 / wtorek
odnośnik

tak ma wygladac doping!!
9 października 2007, 10:21 / wtorek
ta przyspiewka jest niesamowita, niech jakis humanista napisze do tego nasze słowa i polecimy z tym, bo daje mega efekt!
9 października 2007, 10:49 / wtorek
To jest PAO...w Polsce spiewaja to Jaga i Widzew...oczywiscie wersja wykonania przez Hammarby jest o wiele lepsza.
9 października 2007, 12:21 / wtorek
A moze ta przyspiewke stara zapomniana ale dobra na ta okazje
Kto bije arke idzie do nieba
arka to kurwa i bic ja trzeba
9 października 2007, 14:17 / wtorek
A moze starczy juz kurwa wymyslania nowych jak polowa nie zna starych?
9 października 2007, 14:28 / wtorek
z tym anty dopingiem nie ma co przesadzać !!! Jak ktoś już wcześniej pisał nie warto Śmieciarce poświęcać zbyt wiele uwagi bo oni po prostu dla nas nie istnieją !!!
9 października 2007, 14:52 / wtorek
bluzgów na pewno nie trzeba będzie rozprowadzać via 'młynarz' to będzie spontaniczny krzyk z wątroby, 9 lat się bezpośrednio nie widzieliśmy, a tej żółci sie zebrało oj zebrało
11 października 2007, 13:52 / czwartek
odnośnik

POLECAM !!! MOZE NIEBAWEM COS PODOBNEGO NA LECHII USLUSZYMY !!!!!

POZDRAWIAM
11 października 2007, 13:55 / czwartek
11 października 2007, 16:49 / czwartek
Musimy zmienić tekst "W śród nocnej ciszy" ponieważ śpiewamy "...podpalimy stadion Arki". No ale który, korty? czy stadion Bałtyku? Można przyjąć, że chcemy spalić stadion Arki przychodzimy na Ejsmonda a tam korty ... i znajdujemy ich na strychu.
13 października 2007, 10:57 / sobota
odnośnik

projekt Horto Magiko wg Ruchu ;)
15 października 2007, 01:13 / poniedziałek
odnośnik
czemu już u nas tego nie śpiewamy
19 października 2007, 14:07 / piątek
Witajcie,
Dzisiaj niestety nie będę na meczu, jakże i nie poprowadze dopingu,
Moja absencja jest wymuszona beznadziejnym stanem zdrowia.
Niestety czekają mnie bardzo poważne (ogromne kłopoty z kontuzja, która sie odnowila) wizyty w szpitalu.
Tym bardziej smucący i przybijający jest fakt ze opuszczam mecz mojej Kochanej od paru dobrych lat...
a jeszcze bardziej smucącym jest to ze dzieje sie to ze Slaskiem..
z dopingowego punkty widzenia, Mam nadzieje ze Limak czy tam ktoś "kumaty" mnie dobrze zastąpi i to poprowadzi. Prośba do was abyście zarzucili pare piesni WKS ktore miałem przygotowanych w repertuarze :piwo2:
"Wiec wstań do góry głowe.."
Oddałęm serce za drużyne..."
"Cała Polska w Cieniu Śląska..., Kaman wrocław, czy poprostu Głosnie WKS ! WKS ! WKS ! po czym mozna krzyknac BKS ! BKS !
Szkocja oczywiscie konczaca na "Lechiaaaaaa"
i dla mnie mega rozkminka aby do melodi "Hej Lechia gooool" zapuscic Lechia i Slask sialalalalalala...
Ze Sportowym pozdrowieniem, Dario
19 października 2007, 18:15 / piątek
życzymy szybkiego powrotu do zdrowia...

Doping chwilami glosny, ale generalnie - deszczowo...

i niestety nastepcy nie masz, ten koles na poczatku jakis strasznie przed mutacyjny glos mial :(

oprawa chyba nie wyszla, ale ocenie jak zobacze zdjecia

szkoda, ze padalo...

pozdro
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.274