Gdańsk: czwartek, 23 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 28/115

19 października 2007, 23:32 / piątek
brak prawdziwego mlynarza byl bardzo widoczny,doping byl dzisiaj mega beznadziejny... zyczę jak najszybszego powrotu do zdrowia.
19 października 2007, 23:49 / piątek
no dokładnie - wracaj nam do zdrowia bo za dobrze to nie wygladało dziś - fakt że i napięcie inne
4 listopada 2007, 15:17 / niedziela
odnośnik tu też jest tekścik nas stav.

miażdzy
9 listopada 2007, 20:30 / piątek
15 listopada 2007, 19:37 / czwartek
odnośnik

przydalo by sie zrobic cos takiego u nas na meczu.Efekt byl by chyba zajebisty bo te race naprawde dlugo sie pala, a i wykonanie chyba do trudnych nie nalezy.
15 listopada 2007, 20:10 / czwartek
kupujemy Saletre Cukier Mieszamy 1:2

Barwnik Organiczny, Pojemniczek Kartonowy każdy potrafi skleić Rolka od papieru kartka od spodu zakleić taśmą, od Góry Wsadzić Lont Zalać woskiem tak aby lont był na górze i świeca jest :D
15 listopada 2007, 21:05 / czwartek
A nie lepiej zamiast tracić czas kupić pławke za 10pln co 4 minuty dymi na pomarańczowo. Cukier,saletra itp też kosztuje.
Aejaejao!!!
16 listopada 2007, 13:49 / piątek
Przed rundą wiosenną kluby pierwszo- i drugo-ligowe muszą przygotować listę symboli, flag i haseł, które ich kibice będą mogli wieszać na stadionach w czasie sezonu. Jeśli jakąś inną flagę bądź symbol zauważy na trybunach delegat PZPN i każe je zdjąć, a w ciągu 15 minut to się nie stanie, sędzia przerwie mecz i da walkowera. Jeśli flaga będzie na trybunie gości, ukarana będzie drużyna przyjezdna. To plan PZPN, który związek przekaże klubom i Ekstraklasie SA po zakończeniu rundy jesiennej.
16 listopada 2007, 15:30 / piątek
denerwuje mnie to ze publika (nie tylko na lechii) nie nagradza gromkimi brawami pilkarzy ktorzy uspokoja gre dlugim podaniem na druga strone boiska, przerwa grozna akcje wslizgiem badz tez w efektowny i efektywny sposob rozklepia przeciwnika i oddadza pilke na wolne pole, nie wspomne juz o tym jak zawodnik biegnie dobre 30m do pilki ktora w efekcie koncowym ucieka mu za linie boczna - tez cisza - - - zwroccie na to uwage

acha i jeszcze jedno - za szybko jest wlaczana tandetna muzyka po rozegranym meczu...przydalby sie wiekszy kontakt z naszymi zawodnikami a tak slychac tylko disco polo

pozdrawiam na bialo - zielono
20 listopada 2007, 01:52 / wtorek
widzieliscie to? fajny efekt :)

odnośnik
20 listopada 2007, 10:08 / wtorek
Na ostatnim meczu, w związku z tym, że trybuna kryta była dostępna dla posiadaczy biletów na prostą, postanowiłem zobaczyć mecz właśnie stamtąd. Atmosfera na krytej bardziej piknikowa, jak to na krytej, ale za to świetny przegląd dopingu na stadionie. I tak, kiedy cały stadion krzyczy jednocześnie np. Lechia to głosy z łuku i głosy z prostej nie są zsynchronizowane ze sobą. Okrzyk z łuku jest szybciej, przez to Lechia nie brzmi czysto i słyszalne jest to bardziej jak LLchia. Z drugiej strony kapitalnie wychodzi kiedy łuk krzyczy a prosta odpowiada wtedy efekt jest naprawdę imponujący.
pozdrawiam
22 listopada 2007, 01:27 / czwartek
odnośnik

oooo gdańska Lechia, ukochana, najlepszaaaa
choć tyle lat ciągle w drugiej lidze grasz
ty wiesz o tym ze nas sławisz dzisiaj na cały świat
oooo.....
22 listopada 2007, 01:33 / czwartek
odnośnik

hej gdańska Lechia la la la la la la...
22 listopada 2007, 02:04 / czwartek
odnośnik

Oooooooooooo Lechijkoooo
Dzisiaj nasz sektor pęka w szwach
Jesteśmy tu by pomóc Ci
Zwyciężyć z wrogiem przyszedł czas

Hej Lechio Gdańsk
Ty mistrzu nasz
Ty o zwycięstwo
Dzisiaj znowu z nimi grasz

Rozsławisz nas
Rozsławisz Gdańsk
Wielotysięczną armią przyćmisz cały świat
22 listopada 2007, 02:18 / czwartek
... sławisz dziś na cały świat - będzie lepiej
22 listopada 2007, 09:04 / czwartek
oczywiście że sławisz byłoby lepiej niż rozsławisz
nie że dobre ale . . lepsze,
dlaczego ? słów kilka niżej

jest mniej szeleszczące, jest ! ! ale mniej

taka uwaga

zasadą powinno być unikanie w pieśni zgłosek tzw szeleszczących zawierających "s
" "c" "sz", "sc", "zs"

rzecz jasna muszą one być, nie da się ich uniknąć ----> Gdańsk, BKS czy każde inne w miarę potrzeby

pomieszczenie w jednym krótkim tekście: rozsławisz ! ! czas, zwycięstwo, mistrzu, szwach, grasz, nasz, sektor, jesteśmy
tekst składający się praktycznie tylko i wyłącznie ! ! z szelestu jest kardynalnym złamaniem tej zasady

to nie chodzi o to by ich nie stosować wogóle, nie, język mamy jaki mamy,
ale by . . . gospodarować nimi w miarę możliwości oszczędnie

już mądrzejsi od nas stwierdzili: szlest w pieśni brzmi do kitu, znaczy sie do luftu
tym bardziej w pieśni stadionowej

pzdr
22 listopada 2007, 20:20 / czwartek
Ja wam proponuje to
Arko prosimy o przebaczenie klaniamy sie wam w pół,
jestesmy na kazde wasze skinienie, rozkazujcie nam jak Krół
Kazdy wie że Areczka to potega a lechijka niczym jest
Wiec klasnijmy razem w ręce i krzyknijmy MZKS MZKS

Pozdrowionka z waszej ukochej Gdyni mam nadzieje że się spotkamy W PP
22 listopada 2007, 20:31 / czwartek
kamuflasz chuju jebany,
jeszcze się nie nauczyłeś ?
wy jesteście kurwy,
Lechia to są Pany!!!!!!
22 listopada 2007, 21:10 / czwartek
tyle bylo spokoju z tymi gejami a tu znowu jakis kal-mu -w-twarz z rysiogrodu
22 listopada 2007, 21:25 / czwartek
Zauwazyliscie prawidlowa kolejnosc ?
Po kazdym wpierdol,sledzie wyladowywuja sie na klawiaturze,wbijajac sie na nasze forum.
Czyz to nie jest zboczenie ?!
Tez,ale przede wszystkim kompleks,trwajacy juz uuuuuuuuuuuuu,a moze i dluzej :-)
22 listopada 2007, 22:04 / czwartek
czarny starcze jakie dzieci biły sie tym razem? i jaki był stosunek 8 z nozami na 1 jak to było przed laty na karwinach jak banda nacpanych pojebow zasztyletowała ojca wracajacego z dzieckiem z meczu, masz nienawisc i agresje to umow sie jeden na jednego na uboczu gdzies ze sledziem wynik niewazny.... ale lepiej zebys po pysku dostał to morze dorosniesz do swojego wieku, ja mam 25 lat i troche tych potyczek w zyciu miałem ale z tego sie wyrasta, a co do mioch wpisow u was to lubie was troche powkurwiac w ten zimny wieczór od razu mi sie milej robi
ave Arka,
22 listopada 2007, 22:20 / czwartek
kamuflarz, czy jak ci tam pierdolony śledziu!
widzę, że masz problemy z uzyskaniem podstawowego wykształcenia w wieku 25 lat.
"morze" hahaha!
rano do szkoły frajerze i won z tego forum!
22 listopada 2007, 22:24 / czwartek
kał mu w twarz, ja pamiętam w latach 80-siątych "ustawkę" trzech waszych, jeden nasz, na Gdańskiej Zaspie. Jak to się skończyło.... normalnie, tak jak zawsze
22 listopada 2007, 22:30 / czwartek
kal-mu-w-twarz jak by mi stary wchodzil do wanny podczas kapieli tak jak tobie to tez chcialbym gdzies napisac tylko dlaczego wybierasz nasze forum-sa telefony zaufania
22 listopada 2007, 23:12 / czwartek
''Student'',ty chyba naprawde opozniony jestes !
Piszesz:czarny starcze..........
Fakt,malolatem nie jestem,ty natomiast jestes kozak zza klawiatury.
Piszesz,ze lubisz nas wkurwiac,ale nie jestem tego pewien,ze to dla zabawy.
Ty poprostu po takim wpisie, spuszczasz sie w gacie ! Sen wtedy spokojniejszy,tak ?
Frajerku,jak ja jezdzilem na swietojanska na ''wystepy'',to ty w pieluchy srales.
Zapytaj sie ojca,lub starszych sasiadow,jak kiedys notorycznie dostawali wpierdol na Wzgorzu Nowotki.
Do dzis mam satysfakcje,ze byl czas,ze byli tacy speniani,ze dlugo jeszcze ze strachu,jechali przystanek dalej,do glownej,bo mieli pelno w gaciach !
Nie ucz mnie frajerku honorki chuliganki,bo to wlasnie jestescie wy ostatni,do pouczania.
Teraz idz spac,bo jutro chyba masz nastepne sesje na uniwerku,ha,ha
23 listopada 2007, 00:48 / piątek
8 z nożami, 12 z maczetami, 38 z wyrzutniami rakiet, 92 z bronią. Lechii 1,5 mln Arki 12 młodego składu. Starcie na remis ze wskazaniem na młody skład. A teraz wypierdalaj męczyć siostrę, spi jak zarznieta po relanium, to sobie podupisz.
A tak na poważnie to Arka wiece wkurwiona,bo niby ktoś z Lechii złapał za torebke jakiegoś sledzika i cisnał nią przez okno,a w srodku chłopak miał drogi błyszczyk do ust i jakiś nowy puder. Że awantura awanturą,ale chłop trochę przestał na promocjach w geant,żeby kupić sobie serie mejbelin "zalotne oczy, kuscielskie usta"

A co by nie było,że nie na temat to moja propozycja dopingu :
oooooo ooo
oooooo ooo
oooooo ooo
arka chuj
23 listopada 2007, 05:28 / piątek
moze to szledzia urok, moze to mejbelin ;] albo wpierdol. coz, napinacze z arki proszeni o opuszczenie miejsc siedzacych, szlachta idzie
23 listopada 2007, 22:06 / piątek
Ja jestem kozakiem za klawiatury? to ty wyliczasz jaki to kozak byles i matherfucker, zawiesiłes sie chyba w jakims okresie swego zycia pewnie zycie za szare sie dla ciebie stało i zostało tylko poza praca pisanie na tym forum, piszesz ironicznie "studencie" jakiś kompleks masz? i zyje od 19 roku sam w domu wiec nie pieprz mi takich farmazonków przynajmniej miałem jaja by skoncyc szkole pracujac cięzko na szkole i mieszkanie ty w tym wieku pewnie z kumplami z podtawowy jabole pod kioskiem piłes i chodziles po dzinsy do Baltony, ehehehehee
kochasz ten klub nad zycie bo jest wszystkim co ci pozostało w codzienej szarosci
nie mam nic do ciebie poza zjebanym szalem ale ty lubisz gardzic luzmi i nienawidziec powodzenia oby w PP nasze drużyny sie spotkały i Arka udowodniła ZNOW kto jest lepszy
ave Arka
23 listopada 2007, 22:33 / piątek
no ave ave i wypierdalaj : )
23 listopada 2007, 22:46 / piątek
Fan nie bądź wulgarny :-) mogłeś napisać kulturalnie- spierdalaj głupi chuju!
23 listopada 2007, 22:48 / piątek
Piątek wieczór w chacie, poniosło mnie trochę : )
24 listopada 2007, 00:40 / sobota
Jesli nie chcesz ironicznie ''student'',ok,moze byc cymbale !
Na temat nauki,to badz sprytny i sie wogole nie wypowiadaj.
Udowodniles swoimi wpisami,jaki ty jestes student.
Ja robie bledy,bo skonczylem tylko zawodowke,co musze przyznac,za doskonale osiagniecie,biorac pod uwage to,ze do szkoly nigdy mnie nie ciagnelo,bo bylem za bardzo pochloniety wylawianiem sledzi.
Zadnych jaboli po zatym nie pilem,bo cwiczylem kulturystyke,a na baltone nie bylo mnie stac.
Dzis jestem mezem,ojcem trojki dzieci,i tak samo,jak kiedys,nienawidze sledzi.
Jestes fagasem,ktory lubi sie napinac zza klawiatury,w przeciwienstwie do mnie,mimo mojego wieku(ci,co mnie znaja,wiedza),ze jeszcze z niejednego sledzia,moglbym zrobic PAPRYKARZ SZCZECINSKI.
24 listopada 2007, 03:00 / sobota
ehhh... rusz sledzia a bedzie bardziej smierdzial :/

NA ZAWSZE LECHIA !
24 listopada 2007, 16:30 / sobota
odnośnik

Nie ma co. Patologia na skale światową ^^ Wstyt, że z Gdańska.
24 listopada 2007, 16:33 / sobota
Proszaę wybaczyć za pomyłke. Mialo to pójść do tematu: Uśmiechnijmy się.
24 listopada 2007, 20:34 / sobota
kamuflasz- "ja mam 25 lat i troche tych potyczek w zyciu miałem ale z tego sie wyrasta"

Widzę żeś zaradny pracowity, chłop. Same ochy, achy :)) Pewnie jesteś z siebie dumny. Dziwi mnie tylko, że w tym nawale obowiazków od 2 dni o 22- giej twe netowe wycieczki przywodzą cie na to zacne forum. To w końcu z "tego" się wyrasta czy nie? Tylko nie pisz że co innego polemika na necie a co innego real bo wszystko zależy od mozliwosci.
24 listopada 2007, 20:52 / sobota
T-Mobile
24 listopada 2007, 16:30 / sobota
odnośnik

Nie ma co. Patologia na skale światową ^^ Wstyt, że z Gdańska.

Nie z Gdańska, a z Tczewa. Szkoda że nikt nie zabrał tej pijanej szmacie barw. Mam nadzieję, że te hihy, to nie Tczewska Lechia.
27 listopada 2007, 11:17 / wtorek
haha wstyT?? i to podwojny :D, od razu musi byc z tczewa, a moze byla z moreny albo oliwy a wina pila we wrzeszczu?
27 listopada 2007, 22:52 / wtorek
Burza, a poznajesz dworzec na tym filmiku? Moim zdaniem to Tczew. A taką pijaną świnię, trzeba było jebnąć w pysk i zabrać barwy.
28 listopada 2007, 09:49 / środa
Tak to Tczew:) I to właśnie typowe małolackie wyczyny ...Nie godna nosić barw...
6 grudnia 2007, 14:42 / czwartek
7 grudnia 2007, 19:54 / piątek
"spotkanie dopingowe odbędzie się w sobote o godzinie 13\

Spotkania w tym okresie swiatecznym nie będą częste z racji abym wam nie obrzydzić jak i moj stan zdrowia.....
Chciałbym podziękować osobą którzy na wyjeździe do Tczewa,
mieli mnie na oku... (Jumak, Kodzien, Camel, Limak - danke)

Wracając do spotkania, to myśle ze pełna moblizacja nas wszystkich jeszcze nikomu nic zlego nie zrobiła :baseball:
Prawdopodobnie pojdziemy na prostą:) Nie myslec tylko ze mlyn zmienia miejsce...
Chciałbym abyście rozkminili następujące przyśpiewki...najlepiej powtórzyć melodie w dniu spotkania :)
odnośnik
odnośnik
odnośnik

Spróbujemy pojechac pare przyspiewek na dwa baty więc na krytej czy tam w klatce kumple z g88 pojawią się aby nam odkrzyknąć :)
Pozatym dostalem także info ze na spotkaniu zrobią wjazd którzy mają nowe hasło przewodnie..
G88 NIE CHCIANI NIE LUBIANI NA DOPINGOWYCH SPOTKANIACH PRZEKLINANI ! :mrgreen:

aha i jeszcze raz, tak jak napisałem wyżej...
Bedzie troche śnieżno ale.......pełna mobilizacja, kręcić ludziska, bez barw, ze sprzętem :baseball: , BEZ PIERDOLONYCH POKEMNOW :| i krecic ludzi !!!!!!!!!!!!!
z nazistowskim pozdrowieniem"
Dodam od siebie tyle że Niech w końcu szanowne osoby z tego forum które po każdym meczu mają tyle do powiedzenia ruszą swoje trzy litery i pojawią się jutro na spotkaniu!!!!!! Przejdźcie w końcu od słów do czynów!!
7 grudnia 2007, 20:37 / piątek
o jakie trzy liery Ci chodzi...
7 grudnia 2007, 21:06 / piątek
Cztery* pomyłka
8 grudnia 2007, 02:23 / sobota
Lanser LG - "z nazistowskim pozdrowieniem"
Sporo przesadziłeś. Nie buduje to Twojej wiarygodności, a tym bardziej szacunku.
Czyżby spotkania dopingowe miały być wiecami odbywającymi się na tym stadionie 70 lat temu?
Czy mamy założyć brunatne koszule?
8 grudnia 2007, 11:14 / sobota
MarekM- to słowa Daria , wklejone z forum lechia.net
8 grudnia 2007, 13:11 / sobota
Tulsik- nie będę rozkminiał, czy Lanser_LG i Dario21 to ta sama osoba, czy nie. Lanser_LG zaistniał na forum 07.12.2007 tylko po to by wkleić czyjś tekst? Gdyby była to inna osoba wystarczyłoby w pierwszym zdaniu oznajmić, że wklejona informacja pochodzi od Dario21 z lechia.net
Znam Dario21 i szanuję go za to, co próbuje robić na rzecz dopingu na Lechii. Ale, jako Polaka, kłują mnie w oczy napisane słowa "z nazistowskimi pozdrowieniami" i to od młodego człowieka, który jest prawie rówieśnikiem moich synów.
8 grudnia 2007, 22:23 / sobota
Dostalem cynk,ze na dzisiejszym spotkaniu na T29,ludzi bylo tak duzo,ze musieli nawet stac na ''saharze'' !
Wcale sie nie dziwie,ze polowa ludzi na Lechii,nie zna piosenek,bo kiedy maja sie nauczyc ?!
Na meczu ?!
Jesli nawet cos tam znaja,to i tak nie wiedza w jakim rytmie to spiewac,a takie spotkania mialy cokolwiek pomoc !
Ale po co sie produkowac,jak mozna sobie ''popierdolic'' o polityce na forum,prawda ?!
Nie wiem,czy mam sie smiac,czy plakac.................
8 grudnia 2007, 22:42 / sobota
dzieci neostrady i pokemony wola popierdolic o polityce...CZARNY nie wiedziales?!!byle jak ale wazne jest aby zaistniec na forum,bo na stadionie teoretycznie kazdy jest anonimowy...a tak to ktos zawsze przeczyta jakis wpis...
jebac polityke i ich netowych napinaczy!!!laczy nas LECHIA a polityka DZIELI!!
chociaz jeb..lewakow nie lubie i chce aby sie trzymali z dala od BASTIONU PRAWICY-nawet tej skrajnej!!
moje polityczne sympatie sa moja prywatna sprawa i chuj do tego kazdemu... zajmijmy sie tym nad czym trzeba popracowac,NAD DOPINGIEM!!!

pozdrawiam CZARNY I bracki DARIO21
8 grudnia 2007, 23:08 / sobota
Mario,Ty mi tu nie sciemniaj,tylko wlacz ten twoj pieprzony telefon :-)
Dzis caly dzien probowalem sie do ciebie dodzwonic i lipa !!!
Chyba,ze dostalem jakies zle namiary do Ciebie :-(
Pozdrawiam.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044