Gdańsk: sobota, 27 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 31/114

6 stycznia 2008, 00:17 / niedziela
chuj tam... :)) wtedy mówimy, że przyszliśmy sobie Trefla po dopingować. Nie no wiadomo trzeba coś innego skołować. pozdro
6 stycznia 2008, 10:02 / niedziela
Tak się składa, że część dużych hal sportowych jest własnością miasta (MOSIR) które jest sponsorem naszego klubu.

Cel jest szczytny, miasto co roku wydaje dużą kasę na zagospodarowanie czasu wolnego podczas ferii zimowych.

Trzeba uaktywnić odpowiednie osoby z kontaktami we władzach miasta i ...
6 stycznia 2008, 10:13 / niedziela
anty Zeto - nie wiem co sugerujesz ze grupie Greengos zwisa skoro to ona stworzyła inicjatywę spotkań dopingowych i bez przewy działa w stronę poprawy dopingu więc wydaje mi się ze twoja prowokacja nie była zbyt trafna, zwisa chyba tym którym nie chcę sie przyjść
cieszę się ze pojwiło się takie ozywienie w tym temacie, i bardzo dobrze bo trzeba rozmawiać trzeba działać bo wiosna coraz bliżej, jesli chodzi o halę to napewno bedzie trzeba o tym pomyśleć , chyba ze bedzie cieplej to bedziemy chodzic na krytą.
pozdrawiam
Greengos
6 stycznia 2008, 10:50 / niedziela
Khatos napisz mi mailem kiedy i o ktorej chcecie sie zorganizowac kolejne spotkanie. Powiedzmy ze mam dojscie do jednej ze szkol w n.porcie, moze sie uda zalatwic sale, nieobiecuje
6 stycznia 2008, 10:59 / niedziela
w tym tygodniu ustalimy termin , bo tez mamy jedno miejsce do sprawdzenia, poza tym zobaczymy jak z pogoda bedzie
Greengos
6 stycznia 2008, 12:38 / niedziela
Ustalcie stałą częstotliwość spotkań. Co do frekwencji jak każdy weźmie jednego znajomego to już będzie 100 chłopa! Chyba każdy ma znajomych którzy na Lechię chodzą, jesteśmy w stanie stworzyć porządy doping na Lechii o którym w Polsce będzie głośno, tym bardziej że niegdyś taki był. Ale samo się nie zrobi, prawda!? Jest tak jakby już światełko w tunelu więc kołujcie ludzi damy rade! na wiosnę miazga :)
6 stycznia 2008, 13:55 / niedziela
Nie wiem jak inni ale wg mnie to najlepiej byloby w niedziele :) bo to taki najspokojniejszy dzien w tygodniu raczej, a dobrze tak sie rozladowac rowniez troche przed nadchodzacym tygodniem pracy/szkoly itd. A sobota to wiadomo, imprezy chlanie itd :)
6 stycznia 2008, 14:34 / niedziela
Na następnym spotkaniu Greengosi i Stowarzyszenie które już powinno się stawić powinni dojść do naszej grupy :)
6 stycznia 2008, 17:16 / niedziela
Jezeli nie bedzie potrzeby podzielenia sie to bedziemy spiewac wszyscy razem, mozliwe ze pojawi się tez trochę starszych osob ktorych serdecznie zapraszamy, tak jak mowilem na dniach pojawi sie informacja o nastepnym spotkaniu
Greengos
6 stycznia 2008, 19:32 / niedziela
"anty Zeto - nie wiem co sugerujesz ze grupie Greengos zwisa skoro to ona stworzyła inicjatywę spotkań dopingowych"

Jedno spotkanie organizowane przez Greengosów okazało się totalna klapą i to chyba każdy pamięta.Potem kolejne spotkanie po jakimś dłuższym czasie zorganizował Dario i one wypaliły - a wtedy on nie należał do Greengosów , więc raczej inicjatywa wyszła z poza grupy :-)

Ja tam nie widzę żadnej potrzeby podzielenia się , bo z tego wychodzi pajacowanie na murawie a nie ma sensu w trenowaniu jednosłownych odpowiedzi.
6 stycznia 2008, 20:14 / niedziela
Jednakże oczywiście nie umniejsza to tego ,że Greengosi aktywnie uczestniczą w poprawie dopingu na Lechii i głosy , które to negują chyba nie bardzo orientują się w sytuacji :-)
6 stycznia 2008, 22:14 / niedziela
To skoro sa juz jakies pomysly co do hali to mam sie pytac po szkolach czy poczekac z wyjasnieniem sie tych miejsc co ktos tam ma w planach na mysli?
6 stycznia 2008, 22:30 / niedziela
jutro wieczorem najpewniej pojawi sie informacja co i jak
Greengos
6 stycznia 2008, 22:44 / niedziela
Może ktoś utalentowany ułożył by tekst do tego? - odnośnik :-)
6 stycznia 2008, 22:52 / niedziela
ja mam pytanie takie troche nie zwiazane z tematem

odnośnik

czy to jest zart czy o co chodzi?
6 stycznia 2008, 22:56 / niedziela
Mazur ja myślę że kołysanki nie za bardzo pasuja jako doping. Takie coś możesz puszczać sobie przed snem:P Myślę, że żywsze melodie bardziej sie przyjmą, ale może ja sie nie znam...
6 stycznia 2008, 22:57 / niedziela
Jasne że żart, niezłe ktoś ma poczucie humoru...
6 stycznia 2008, 23:02 / niedziela
"Im salling" też jest bardziej kołysanką, a melodia zajebista i użyliśmy jej. A może do tego - odnośnik ?
6 stycznia 2008, 23:15 / niedziela
Przecież koleś sprzedaje pocztówkę , ogarnijcie się trochę :)
7 stycznia 2008, 00:04 / poniedziałek
MazurWMG - fajnie, że angażujesz się w doping, ale uwierz - to forum nie jest dobrym miejscem na wrzucanie pomysłów. Od tego mamy spotkania dopingowe. Spisz Swoje propozycje, przedyskutujemy je, zobaczymy co wzbudzi przychylność naszej grupy. Na forum wrzucajmy już gotowe kawałki.

A wszystkim forumowym marudom pozostanie do wyboru, albo nauczyć się tych piosenek i dołączyć do nas z dopingiem, albo w milczeniu słuchać ich z prostej, krytej, albo rodzinnego.
7 stycznia 2008, 00:15 / poniedziałek
MarekM - Zgadzam się, ale na spotkaniu tak lada moment nie sklepiemy tekstu, wrzuciłem link bo pomyślałem że może ktoś by sklepał jakiś fajny tekst bo melodia jest na prawdę dobra i wtedy byłby już gotowiec i na następnym spotkaniu można by było już spróbować :) Moja propozycja z "Ave" nie przyjęła się co było widać na spotkaniu, ale trudno się mówi.
Pozdrawiam :-)
7 stycznia 2008, 02:17 / poniedziałek
Niedoceniasz lotności umysłów Lechistów, hihi. Są już słowa do Scorpions.

Moje GG 2628496, odezwij się, to prześlę Ci propozycję tekstu. Pozdrawiam.
7 stycznia 2008, 13:33 / poniedziałek
Jesli chodzi o Scorpionsó wg. mnie bardzo dobry pomysł. poza tym nie wiem czy wiecie ale Crvena Zvezda Belghrad ma taka własnie pisoenke na melodię "Wind of change" i wychodzi im kapitalnie :)Może byc fajna pieśn lecz narazie na nią nie ma czasu :)
7 stycznia 2008, 14:45 / poniedziałek
Mazur napisz do Marka to ci napisze tekst tej piosenki jak to się śpiewało.
Scorpionsi fajny zespół zresztą jak na tamte czasy.

Swoja drogą czy starsi kibice pamietają taką pieśń ?? :

odnośnik

oczywiście serbowie zmienili troszeńke ale chodzi o samą melodie :)
7 stycznia 2008, 15:50 / poniedziałek
odnośnik

czy o to Ci chodzi dokładniej? :))
7 stycznia 2008, 16:09 / poniedziałek
odnośnik
glosujNaTS
Niech Wisła bedzie najlepsza!! mozna głosowac kilka razy co minute!! podaj dalej!!
7 stycznia 2008, 16:15 / poniedziałek
Jordan dokłądnie tak oto mi chodziło:) świetna pieśń i myslę ze ja odkurzymy. Tylko nie zabardzo pamietam słowa już do tego :) Chyba Forza Lechia Gdańsk Forza Lechia Gdańsk Forza Lechia Forza Lechia Gdańsk chyba cos takiego
7 stycznia 2008, 16:19 / poniedziałek
Przepraszam można głosować co 60 minut:]
7 stycznia 2008, 16:19 / poniedziałek
chyba forza LECHIA forza BKS..........
7 stycznia 2008, 17:34 / poniedziałek
Limak, już rozmawiałem z Markiem przez gg :) Rozumiem na razie trochę brak czasu i trochę skomplikowane, ale nie zapomnijcie o tym! bo melodia na prawdę fajna :)
7 stycznia 2008, 17:45 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 stycznia 2008, 17:48 / poniedziałek
ja wogole powiem tak, nauczymy sie narazie tego co mamy a potem bedziemy wprowadzac calosc, bo jak bedziemy wprowadzac 20 nowych piosenek + stare piesni to wyjdzie maslo maslane i ludziom sie beda w glowach pierd***c teksty
7 stycznia 2008, 20:41 / poniedziałek
Cieszy mnie wasz zapal do dzialania ale wymyslajasc 100 pomyslow dziennie nie poprawimy naszego dopingu, od tego sa wlasnie spotkania, w niedziele ( bo na 90% wlasnie w nią bedzie spotkanie) mamy nastepna okazje do treningu, mozliwe ze pojawi się tez trochę starszych kibiców zeby nam pomoc i ustalimy moze juz w miare staly repertuar, oficjalne info o spotkaniu pojawi się dopiero jutro
pozdrawiam
Greengos
7 stycznia 2008, 21:21 / poniedziałek
tak...przezajebisty pomysl na spotkanie w niedzielę. Kurdę felek. W Niedziele to się do kościoła idzie i je się obiad z rodziną.

A imprezy w sobotę są z reguły wieczorem.

I kurwa jak nie urok to sraczka...znowu nie mogę w takim razie :/
7 stycznia 2008, 21:55 / poniedziałek
no bez przesady, pozatym nie wszyscy sa tu wierzacy, ja na przyklad jestem ateista jesli chodzi o religie, a jedyniee co to wierze to w nasza Lechijke i na wejscie w tym roku do 1 ligi ;) i nie marudzic tylko Lechia uber alles :)
7 stycznia 2008, 22:22 / poniedziałek
Poza tym msze np. u mnie w Kościele są o 7, 10, 11.30, 13 i 18, myślę podobnie jest w innych Kościołach więc można spokojnie czas rozplanować i przyjść na spotkanie i nie marudzić jeszcze oficjalnego info nie ma :)
8 stycznia 2008, 11:34 / wtorek
brawo mi kazda niedziela odpada .....i nie tylko mi pewnie
8 stycznia 2008, 13:53 / wtorek
Skoro piszą w innym temacie że turniej FC odbędzie się 19 stycznia, czy nie można by było właśnie "tam" podopingować w zmaganiach piłkarskich naszych kolegów?
8 stycznia 2008, 18:21 / wtorek
Daj tu jakiegos linka czy cos bo niektorzy moga nie wiedziec ocb z tym turniejem. Zreszta pomysl nie jest zly wg mnie, ale najpierw pomyslmy o tym weekendzie i dopiero pozniej pomyslimy o 19 stycznia
8 stycznia 2008, 20:15 / wtorek
SPOTKANIE DOPINGOWE ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ (13.01) O GODZINIE 14.00 NA STADIONIE, WEJDZIEMY SOBIE NA KRYTĄ, JEZELI BĘDZIE NAPRAWDĘ ZIMNO JAK OSTATNIO WEJDZIEMY NA HALĘ! PODOBNIE JAK OSTATNIM RAZEM PRZEKAZUJCIE INFO ZNAJOMYM, KUMPLOM , BLISKIEJ RODZINIE, DALEKIEJ RODZINIE, KAZDEMU LECHISCIE JAKIEGO ZNACIE!!! NAKRĘCANIE WIĘKSZEJ FREKWENCJI W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BARDZO MILE WIDZIANE! DO NIEDZIELI!!

GREENGOS
8 stycznia 2008, 20:16 / wtorek
na dzień dzisiejszy jest w miarę dobra pogoda i hala nie była by w tym przypadku potrzebna
8 stycznia 2008, 20:21 / wtorek
dlatego spotkanie odbędzie się na krytej, a hala jest zabezpieczeniem na wypadek naprawdę kiepskiej pogody jaka mielismy ostatnio
GREENGOS
8 stycznia 2008, 20:49 / wtorek
a nie lepiej zrobić spotkanie przy okazji sobotniego sparingu z kałtykiem?
8 stycznia 2008, 21:51 / wtorek
SPOTKANIE DOPINGOWE ODBYWA SIĘ W NIEDZIELĘ! Jesli ten sparing sie odbedzie to tez bedzie to okazja do pospiewania, co nie zmienia faktu ze spotkanie jest w niedziele, w przyszłym czasie, polaczymy nasze "sparingi" ze sparingami pilkarzy :)
9 stycznia 2008, 10:22 / środa
o której godzinie ten sparing w sobote?warto zobaczyć nowych grajków
9 stycznia 2008, 20:08 / środa
Jednocześnie prośba do wszystkich aby przed spotkaniem wypili piwko mniej , bo Limak organizuje zbiórkę na nową membranę do bębna , który będzie nam służył na spotkaniach dopingowych oraz na meczach.I mam teraz na myśli bęben , który udostępnia kolega Camel a nie które są w posiadaniu grupy ultras ;)

Tak więc każdy jest zobowiązany do wrzucenia nawet symbolicznej złotówki na spotkaniu a jak ktoś da więcej to tym lepiej ! Po spotkaniu w tym temacie podamy ile jest zebrane i czy opcjonalnie brakuje jeszcze jakiejś kwoty.
9 stycznia 2008, 20:23 / środa
Innym słowem konkretniej Zbiórka na membrane do bębena !!!
Bęben jest trochę starszy był na derbach lecz membrana była posklejana i ledwo "żyła" z nową membraną będzie jeszcze lepszy. Będzie Nam służył na spoktania dopingowe oraz wyjazdy np. itp. Bedzie to zapasowy bęben. Liczymy na Was !!
9 stycznia 2008, 21:45 / środa
Nawet jak będzie kiepska pogoda to trzeba się hartować;-) i trzeba ćwiczyć pod krytą.A o której ten sparing z Bałtykiem? Bo nigdzie nic nie piszą? I gdzie on będzie?
10 stycznia 2008, 08:36 / czwartek
Jesli pogoda bedzie naprawde zła - czytaj -10 ;) wejdziemy na halę
10 stycznia 2008, 11:15 / czwartek
odnośnik

Sparing z Bałtykiem w sobotę o g. 10.00. Dobra chwila na potrenowanie dopingu.

Dario, Limak - mam nadzieję, że będziecie, jak i wielu innych chcących potrenować przyśpiewki.
Khatos zbieraj Greengosów.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.269