Gdańsk: piątek, 31 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 32/114

10 stycznia 2008, 11:41 / czwartek
Przypominam, że na sparingu będzie można nabyć najnowszą serię Vlepek Oliwy, z których dochód przeznaczony jest na flagę.

Pozdrawiam!
10 stycznia 2008, 17:22 / czwartek
czyli spotkanie jest przeniesione z niedzieli na sobote? czy w niedziele tez bedzie?
10 stycznia 2008, 17:49 / czwartek
Ehhh w sobote bo jest sparing po prostu !!!! Jak sie uda pośpiewac to sie uda.
W niedziele jest spotkanie dopingowe i na to spotkanie równiez rpzychdozimy czyli 2 razy sobota i niedziela zjawiamy sie na T29. Mam nadzieje, że jasno i klarownie jest już wyjaśnione.
Ma ktoś chęci i czas rozklejac plakaty jutro ?? bo dziisaj nikt po nie nie przyszedł niestety :/:/A potem sie narzeka.
10 stycznia 2008, 18:16 / czwartek
heh spoko poprostu juz sie watki pokrecily i juz nie wiedzialem wkoncu co kto gdzie i jak :)
10 stycznia 2008, 19:58 / czwartek
SPOTKANIE DOPINGOWE W NIEDZIELĘ O 14!! P
RIORYTET NA KTORY ZBIERAMY SETKI OSOB :)
w sobotę jest sparing który równiez bedzie okazja do pospiewania!
Greengos
11 stycznia 2008, 21:25 / piątek
Przeszedłem się z psem po osiedlu zobaczyć czy plakaty wiszą i na te 20 rozwieszonych 3 nie było :/ ktoś musiał zerwać

- Tesco ul. Opolska 8
- Sieć 34 ul. Rzeczypospolitej 1
- Lewiatan ul. Kołobrzeska 42

W każdym z tych sklepów pytałem się o zgodę na powieszenie plakatów i takową otrzymałem więc odpada, że zrobił to ktoś z pracowników. Widać niektórym ludziom nie zależy na działaniu w imię dobra klubu
12 stycznia 2008, 01:19 / sobota
Simek86,nastepnym razem zostaw psa w domu,a wez ze soba karabin ! :-)
Pozdrawiam.
12 stycznia 2008, 01:56 / sobota
Sorki, że nie na temat, ale nie mogłem się pohamować, hihi.

Czarny - a jak już wybijemy komuchów, leśnych ludków z Miodowej, arkowców, psy i ZRYWACZY PLAKATÓW - to z kim będziemy walczyć ? Hihi.

Pytanie nie dotyczy oczywiście naszych kos.

Pozdrawiam
12 stycznia 2008, 14:19 / sobota
Witam Ciebie Marku :-)
Sam wiesz,ze znalazloby sie tylu potencjalnych do odstrzalu,ze klopoty bylyby tylko z amunicja !

Jesli chodzi o temat,to moze opowiesz,co sie dzialo na sparingu,chodzi o doping,(jesli byles na meczu).
Pozdrawiam.
12 stycznia 2008, 14:52 / sobota
Ubiegne Marka

Na sparingu zjawiło sie około 400 głów praktycznie cały balkon na dwa rzędy był zapchany. dopingu 0
12 stycznia 2008, 16:08 / sobota
jak to zero? :D na początku ktoś krzyknął A MY SWOJE!! I parę osób krzyczało Lechia Gdańsk!! ale co z tego jak nie miał kto dalej tego dopingu ciągnąć i do konca sparingu byla cisza jak na pogrzebie, tylko jak bramki padaly to sie odzywali :/
12 stycznia 2008, 16:27 / sobota
Byłem... byłem...

Co do dopingu to wszystko w tym temacie powiedzieli Pasi i Simek.
Chyba nie było Daria (nie rzucił mi się w oczy), więc brakowało młynarza. Najważniejsze, że przyszło sporo młodych chłopaków. Jeżeli jutro na spotkaniu dopingowym stawią się taką grupą, to będzie si. Dzisiaj oszczędzali gardła, aby jutro dać z siebie wszystko.

Pozdrawiam.
12 stycznia 2008, 16:58 / sobota
Marek :

Dario był bardzo krótko jako iż pogoda dała znać :D

Do wzystkich ku Przypomnieniu jutro na spotkaniu dostępne będą :

Vlepki Sopotu (1zl)
Vlepki Oliwy (zostały tylko podłużne) 1 zl
Vlepki WP ( 6zl)
Kalendarzyki (1zl)

Wszystkie ceny dotyczą sztuki
12 stycznia 2008, 17:00 / sobota
Najwyraźniej była wczesna pora, ja sam opierając się spałem :) Darek był, widziałem Go przez chwilę. Jutro jak będzie taka frekwencja jak dziś to chyba będę Was po rękach całować :)
12 stycznia 2008, 17:18 / sobota
Też widziałem Dario na początku drugiej połowy, ale z pogodą to nie przesadzajmy :D każdy kto był w zeszłą sobotę na dopingu może sobie porównać jaka była wtedy, a jaka była dzisiaj i stwierdzi, że w dniu dzisiejszym było o niebo lepiej w tej kwesti! :)
12 stycznia 2008, 17:50 / sobota
A ten MarekM to jakis Chuligan ??
12 stycznia 2008, 18:03 / sobota
MarekM to nie dość, że nasz wódz i chuligan to na dodatek ma apetyt na takich co zadają dużo beznadziejnych pytań.

MarekM to jeden z przedstawicieli "SG", który zaangażował się w doping razem z nami. Często ma bardzo trafne pomysły i studzi nasze jeszcze młodzieńcze zapały.
12 stycznia 2008, 18:06 / sobota
Może źle się wyraziłem :P Nie studzi naszego zapału (mamy tego wiele), a raczej kieruje go w dobrą stronę, bo w niektórych sprawach mamy gorące głowy :P

Tak lepiej ;-)

Pozdrawiam Cię Marku!
13 stycznia 2008, 11:07 / niedziela
wie ktos jak mozna sciagnac film z youtube??
13 stycznia 2008, 11:12 / niedziela
odnośnik

pozdrawiam
14 stycznia 2008, 18:09 / poniedziałek
wielkie dzieki zapomoc:)
pozdro:)
14 stycznia 2008, 23:22 / poniedziałek
No to znamy już miejsce, datę i sprecyzowany czas następnego spotkania dopingowego - od rana do wieczora.

19.01.2008 Hala Gedanii we Wrzeszczu przy ul. Kościuszki.

odnośnik

Czy będą kiełbaski? Pytanie zupełnie na miejscu.
14 stycznia 2008, 23:27 / poniedziałek
Bo jeżeli nie, to Greengosi powinni zorganizować rożen, zaopatrzyć się w "odpowiednie" produkty, a zyski przeznaczyć na piro ...

To tylko taka sugestia ...
18 stycznia 2008, 13:30 / piątek
Fakt bo siedzieć od 8 do 19 o suchym ryju i dopingować to coś chyba nie za bardzo.
18 stycznia 2008, 21:56 / piątek
A może by ktoś powiedział na którą jutro najlepiej wpaść na to spotkanie ? Bo wątpie, żeby wszyscy zaczęli tak od 8 przychodzić .

Pozdro
18 stycznia 2008, 23:10 / piątek
Myślę , że koło 12 można zacząć "spotkanie dopingowe" :-) Więc niech wszyscy , którzy pojawiali się na spotkaniach przy T29 byli wtedy obecni na hali !

19.01.08 , 12:00 , hala Gedanii , spotkanie dopingowe :-)
24 stycznia 2008, 16:51 / czwartek
Czy w ten weekend będzie jakieś spotkanie dopingowe? Jak tak, to gdzie i o której?
4 lutego 2008, 15:05 / poniedziałek
Nie śledzę na bieżąco tego wątku, więc jak ktoś już to wrzucił to nie bijcie:) odnośnik Jak dla mnie miazga:o
5 lutego 2008, 14:26 / wtorek
Ułożyłem coś do odnośnika Piro
Besiktas to niezła masakra

Lalala... LECHIA GDAŃSK

GRAJ LECHIJKO NASZA GRAJ
GRAJ I BRAMKI ZDOBYWAJ
MY BĘDZIEMY Z WAMI
NASZYMI GWIAZDAMI
WALCZ LECHIJKO NASZA WALCZ
MY BĘDZIEMY Z WAMI
WAS DOPINGOWALI
NASZA LECHIO WYGRYWAJ

LECHIA GDAŃSK

GRAJ LECHIJKO NASZA GRAJ
GRAJ I MECZE WYGRYWAJ
MY BEDZIEMY Z WAMI
NASZYMI GWIAZDAMI
WALCZ LECHIJKO NASZA WALCZ
JAK BEDZIĘCIE GRALI
MECZE WYGRYWALI
EXTRAKLASA(TO MISTRZ POLSKI) CZEKA NAS

LECHIA GDAŃSK
No i tak w kółko moze byc niezle tylko musi śpiewac i skakac caly stadion

BIAŁO ZIELONE POZDROWIENIA

Ps. Napewno mozna to troszecze podrasowac, ale mnie tylko na to stac. Poczatek jest a co z tym zrobicie to Wasza sprawa.
6 lutego 2008, 12:16 / środa
Ułożyłem coś do pieśni Jagi.

TO JEST NASZ GDAŃSK
GDZIE W HERBIE LEW
TU NASZA LECHIA TOCZY MECZE SWE
JESTEŚMY TU BY WSPIERAĆ JĄ
BY DO ZWYCIĘSTWA PORWAĆ PIEŚNIĄ SWĄ

OLE OLE....
OLE OLA...
ZIELONE LWY GDAŃSKA LECHIA (*2)
6 lutego 2008, 12:22 / środa
6 lutego 2008, 13:39 / środa
JaguarBKS, Nie rozumiesz że nie będziemy małpować pieśni po innych Polskich klubach?
11 lutego 2008, 23:59 / poniedziałek
Może nie nazwałbym tego małpowaniem ale próbą kreowania własnego stylu przez niektórych kibiców Lechii :) chwali się kreatywność, ale hymn już mamy "O nasz" zostaje i tyle, kropka i koniec tematu na temat hymnu. Wiem że śpiewa się to też na innych stadionach, ale doszedłem do wniosku takiego samego jak mówili już ludzie prze demną. Nic nie ma takiego pierd**nięcia jak nasz obecny hymn, który zna masa ludzi i idzie nam najlepiej, zresztą po co tworzyć nowe pieśni skoro mamy i tak bogaty śpiewnik tylko, że mało osób zna teksty a tym bardziej nie zna do nich melodii. Prosiłbym głównie aby ktoś w miarę możliwości dał tutaj podkłady muzyczne do naszych pieśni, bo zauważyłem, że nawet jak ludzie znają tekst to mają problem z rytmem i melodią, bo po prostu prócz tekstu to reszty nie znają, a jak znają melodie to nie znają tekstu i tu koło się zamyka, ale jednak trudniej się nauczyć śpiewać do melodii, której sie nie zna niż uczyć się tekstu do melodii, którą się zna ;)

Po drugie rozumiem, że obecnie prowadzone prace na T29 związane z montażem oświetlenia utrudniają organizowanie spotkań dopingowych, więc może wskrzesić by tak pomysł z halą?
12 lutego 2008, 19:50 / wtorek
Witam !!!

Mam ogromne prośbę jesli mielibyście niepotrzebne różnorodne vlepki do oddania to prosiłbym o nie !! Cel jest taki aby jakoś może udekorować nasz bęben trzeci" vlepkami :) Ma on żółtawy kolor wiec lepiej, aby był bardziej"Lechijny" Pozdrawiam
12 lutego 2008, 20:27 / wtorek
PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE WZNAWIAMY SPOTKANIA DOPINGOWE !!!

Najbliższe w sobotę o godz. 12-tej.
Będzie okazja potrenować doping w rytm uderzeń "bębna wyjazdowego".
Do soboty bedzie przygotowany do użytku.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
Przydałaby się obecność "starszych", w celu omówienia repertuaru.
13 lutego 2008, 22:09 / środa
SOBOTNIE SPOTKANIE BĘDZIE OKAZJĄ DO ZAPISANIA SIĘ DO LWÓW PÓŁNOCY!
14 lutego 2008, 04:45 / czwartek
Spotkałem dzisiaj Grześka Króla po spokojnej rozmowie. Heh każdy idzie tam gdzie musi.... Grzesiek trzymaj sie... i wpadaj częściej do istanbulu na zaspie hehehehehe
15 lutego 2008, 15:42 / piątek
Coś lekka cisza, jakoś po meczu tych ludzi co piszą(narzekając) jest pełno, a jak już trzeba dupe z fotela ruszyć to cisza, miejmy nadzieję że to cisza przed burzą..
15 lutego 2008, 16:05 / piątek
No nie ma się co aż tak gorączkować:) Ale naprawde tez zachecam wszystkich o w miarę możliwości o przybycie. Wspaniałej atmosfery nie da się zrobić od tak za pstryknięciem. Trzeba w tym jakoś pomóc. Pozdrawiam
15 lutego 2008, 17:36 / piątek
Widzimy się jutro zgodnie z planem o 12 na Stadionie. Pogoda nam nie straszna, jezeli bedzie naprawde ekstremalnie to sie przeniesiemy. Będzie do okazja do dyskusji na kilka tematow, wstapienia do Lwow Polnocy i oczywiscie treningu gardel ;) Zapraszamy!
18 lutego 2008, 20:52 / poniedziałek
odnośnik

Calkiem niezle im idzie
19 lutego 2008, 16:53 / wtorek
Przypominam propozycję, która była na poczatku tego wątku. Propozycja naprawdę kapitalna i wtedy pamietam, że każdy był pod wrażeniem propozycji kogoś tam.

"MURY" - Jacka Kaczmarskiego !!

Oni bogowie z Gdańska są ;
My Im dodajmy pieśnią sił ;
Tysiącem gardeł, setkami rac ;
Śpiewajmy razem wszyscy tak....

Wstań Bracie, uderz pieścią w mur ;
I wyrwij z gardła okrzyk nasz ;
A Lechia Pany, Lechia Pany, Lechia Pany ponad świat (cały refren x2)

Wkrótce na pamięć poznasz tę pieśń ;
Poczujesz siłę, wiarę i sens ;
Sam się przekonasz jak wielu nas jest ;
Pamiętaj kto nasz największy wróg...

Wstań Bracie, uderz pieścią w mur ;
I wyrwij z gardła okrzyk nasz ;
A Lechia górą, Lechia górą, Lechia górą ponad świat (cały refren x2)

odnośnik

Tekst oczywiscie może byc do zmiany jeśli się ktoś wysili. Ciekawe co o tym myslicie ??
Może to nie na teraz i melodia przyszłosci, ale kawał historii.
WSZAK JESTEŚMY KOLEBKĄ SOLIDARNOŚCI !!
19 lutego 2008, 17:09 / wtorek
Ciekawy tekst :) dobry pomysł z podkładem, melodię zapewne dużo osób zna, więc nie powinno być problemów z nauką :) kartka w łapę i wkuwać tekst tylko. Jednak narazie obstaje przy tym co mówiłem do tej pory, żeby się nauczyć tego co mamy, a później można kombinować :)
19 lutego 2008, 17:14 / wtorek
Jestem pod wrażeniem tego Hammarby (odnośnik ULG),nie podejrzewałbym Szwedów o taki fajny doping, a i barwy jakby bliskie sercu;) Warto zauważyć że cała prosta stoi i dopinguje,a nie siedzą jak emeryci ze Zbowidu. Tak powinno być u nas, przynajmniej pod zegarem aż do łuku z prostą. Wtedy by może coś fajnego wyszło. Namiastka tego była na derbach,ale to mało.
Aejaejao!!!
19 lutego 2008, 17:24 / wtorek
KOLEJNE SPOTKANIE DOPINGOWE ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 23.02.08 O GODZINIE 12.00! BRAC JAK NAJWIECEJ ZNAJOMYCH! I TRENUJEMY REPERTUAR!!
20 lutego 2008, 15:51 / środa
Dla rozgrzania ciśnienia przed rudną wiosenną- odnośnik Tak, albo i lepiej mogło by wychodzić "O nasz" gdyby było odpowiednio przedłużane, a nie śpiewane na szybkiego, tym trzeba się delektować :-)
20 lutego 2008, 16:01 / środa
Mazur ten Twój link coś nie działa...
20 lutego 2008, 16:58 / środa
Teraz powinno działać :) - odnośnik
20 lutego 2008, 22:25 / środa
Bez obrazy ale przydało by się wypieprzyć co poniektóre "Marsze Pogrzebowe" bo normalnie można się poczuć jak na pogrzebie !
20 lutego 2008, 22:50 / środa
No na przykład jakie? ... uważam, że mamy świetne pieśni w naszym śpiewniku, tylko, że z naszej strony jest za mało osób śpiewających i do tego dochodzi jeszcze nieznajomość tekstu u większości osób, czy takie przypadki jak przy pieśni "Do boju Budowlani..." gdzie część śpiewa "Będziemy dzisiaj z wami, za wami cały Gdańsk..", a reszta jedzie nazwijmy to nowszą wersję "Będziemy zawsze z wami, za wami cały świat". Powoduje to ogólne spowolnienie tempa i niezdecydowany ton śpiewanej pieśni, gdyż ludzie w trakcie śpiewu zastanawiają się, czy śpiewają odpowiedni tekst i może to być słyszalne jako taki smętny kawałek dla niektórych.

Każda pieśń jest dobra, tylko trzeba umieć ją wykonać! Po to właśnie są spotkania dopingowe, aby z tych jak to nazwałeś "marszy pogrzebowych" zrobić pieśni z "pierd***ięciem" tak jak "O nasz" choćby ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.386