Gdańsk: wtorek, 28 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 33/114

21 lutego 2008, 11:21 / czwartek
Davor - zapraszam w sobotę o godz. 12-tej. Będziesz mógł się wypowiedzieć na temat repertuaru. Mile widziane "nowe" propozycje "starszych" kawałków, o których zapomieliśmy, a Twoim zdaniem nie są "pogrzebowe". Przygotuj teksty, aranżacje i napieraj w sobotę na T29. Jeżeli obecnej grupie przypadnie to do gustu, będzie śpiewane.

Powyższe dotyczy każdego, chcącego pomóc w dopingu i przygotowaniu repertuaru.

Pozdrawiam.
22 lutego 2008, 19:23 / piątek
Wcale nie napisałem że wszystkie czy może większość pieśnią są owym "marszem pogrzebowym" ale niektóre moim zdaniem są naprawdę trochę nazwijmy to "za wolne"
A co do soboty to chętnie bym się wybrał ale mam inne plany na te godziny (niestety).

A ta poza dyskusją to oblukajcie to >> odnośnik
fajnie brzmi ale jeśli sie komuś nie podoba lub jeśli już coś takiego było to sorry.
:)
22 lutego 2008, 19:35 / piątek
Davor każdy ma inen plany dlatego wygląda tak jak jest :( Mamy już jedną propozycję tego klubu chyba.

ZAPRASZAM JUTRO GODZINA 12.00 !!
22 lutego 2008, 19:56 / piątek
No to luzik. Ale przydało by się coś takiego energicznego, coś takiego że ludzie będą się mogli bawić(oczywiście bez przesady ) Na poprzednim spotkaniu ktoś powiedział nie pamiętam dokładnie kto ale chodziło o to że nie ma skakania itp. No cóż szkoda no ale bez skakania też się można dobrze bawić
22 lutego 2008, 20:04 / piątek
odnośnik

To jest nuta :)
22 lutego 2008, 20:32 / piątek
niezle, ale nie możliwe do wykonania na Lechii

u nas najlepiej wychodzi śpiewanie hymnu (minimum 10razy)
23 lutego 2008, 10:24 / sobota
Mamy chyba najbogaszy reperrtuar w Polsce, na razie wprowadzanie czegoś nowego nie ma większego sensu.. Wszystkich którzy wypisują te propozycje, zapraszam na spotkanie, tyle.
23 lutego 2008, 22:45 / sobota
Repertuar mamy genialny , zreszta dzis bylo to widac.

1.03.08 ! SOBOTA! 12.00! SPOTKANIE DOPINGOWE! MOBILIZACJA! SEZON CORAZ BLIZEJ!
24 lutego 2008, 15:33 / niedziela
24 lutego 2008, 15:50 / niedziela
Zzz, to mi przypomina ŁKS na niciarce bodajże w 2005 roku.
PS: Ruch w Sosnowcu: (Jednolite czapeczki)
odnośnik
Doping Ruchu w Sosnowcu: odnośnik
Doping Legii w Grodzisku: odnośnik
24 lutego 2008, 15:55 / niedziela
PS: Jeszcze 2 części
odnośnik
odnośnik
28 lutego 2008, 17:49 / czwartek
SPOTKANIE DOPINGOWE W SOBOTĘ O 12-TEJ.

Wchodzimy na "krytą" od strony zegara.

Zdajemy sobie sprawę, że koliduje to ze sparingiem Lechii, ale informacja o spotkaniu (plakaty) poszła w świat znacznie wcześniej, niż podano termin meczu. Niechcielibyśmy zawieść kibiców chcących odwiedzić tego dnia T29 i poduczyć się repertuaru.
1 marca 2008, 19:43 / sobota
Śpiewnik kibica Lechii Gdańsk

W celu ułatwienia kibicom nauczenia się stadionowych pieśni, przyśpiewek nagrany został śpiewnik. Pieśni bedą stale dogrywane czasem zamieniane na lepsze wersje. Będziemy go powiększac stale a miejmy nadzieję z dopingiem będziemy rośli w siłę i poniesiemy piłkarzy do upragnionego awansu.

Uczymy się obowiązkowo !!!

1. Najwspanialszy klub na świecie

odnośnik

Najwspanialszy klub na świecie
co kibiców mnóstwo ma.
Każdy kibic wie, że przecież to jest Lechia kochana.

Strzelisz bramkę. by mecz wygrać,
Aby punkty zdobyć trzy.
Aby w pierwszej lidze grała.
Nasza Lechia kochana, Nasza Lechia kochana, Nasza Lechia !!!

2. Do boju Budowlani

odnośnik

Jak długo w moich żyłach
czerwona krąży krew,
tak długo w sercu moim,
żył będzie BKS

ref.
Do boju Budowlani,
do boju Lechio Gdańsk,
Jesteśmy zawsze z Wami,
za Wami cały świat.

Zwycięży gdańska Lechia,
biało-zielona brać,
(.............) też zwycięży(ą),
jak się nauczy(ą) grać.

ref.
Do boju Budowlani,
do boju Lechio Gdańsk,
Jesteśmy zawsze z Wami,
za Wami cały świat.

Do boju Budowlani,
do boju Lechio Gdańsk,
Jesteśmy zawsze z Wami,
przed Wami chwały blask.

3. W Wolnym Mieście Gdańsku

odnośnik

W Wolnym Mieście Gdańsku,
gdzie korona w herbie jest,
mamy swą drużynę,
która zwie sie BKS!
Alleluja, alleluja, alleluja BKS

Nad Motlawą pragnę marzyć
Nad Motlawą pragnę żyć
Gdańskiej Lechii kibicować
z Śląskiem Wrocław w zgodzie żyć!

4. Glory,glory alleluja

odnośnik

Biało-zielona, sialalalala,
niezwyciężona, sialalalalala
gdańska Lechijka, sialalalala, (
.........) dzisiaj pokonaaaa.

Glory, glory alleluja
Lechia wygra nie ma chuja,
Glory, glory alleluja
Lechia wygra dzisiaj mecz.

Glory, glory alleluja
Lechia wygra nie ma chuja,
Glory, glory alleluja
Lechia wygra dzisiaj mecz.

5. Gdziekolwiek Lechia bedzie grać

odnośnik

Gdziekolwiek Lechia będzie grać,
Blisko czy daleko stąd,
Tam zawsze będzie gdańska Brać,
Aby dopingować ją,

Nie dla nas jest porażki smak,
Nie dla nas forma zła,
Bo my kibice Lechii Gdańsk,
Nigdy nie poddamy się!!!

6. Ja zawsze będe tam

odnośnik

Ja zawsze będę tam,
Gdzie moja Lechia gra,
Aeja oo! Hej Lechia Gol!

7. W Gdańsku się urodziłem

odnośnik

W Gdańsku się urodziłem,
Mieście mym kochanym,
Lechię pokochałem,
Serce swe oddałem
Sialalalalala...

8. HSV

odnośnik

Lalalalala. lalalalala, lalalalala, Lalalalalalala! LECHIA!

9. Twente

odnośnik

Oooooo Lechia, Tylko Lechia Gdaaańsk
Oooooo Lechia, Tylko Lechia Gdaaańsk

PS.(BONUS) Zobaczcie jak potrafimy się bawić :) odnośnik
Myslę, że przyśpiewka ta może się stać hitem na T29 jeśli oczywiście bedzie trochę chęci.

10. Czy wygrywasz czy nie

odnośnik

Czy wygrywasz, czy nie,
Ja i tak kocham Cię.
W sercu moim - LECHIA !!!
Najwspanialszym klubem jest.

Czy wygrywasz, czy nie,
Ja i tak kocham Cię.
Bo najlepsza w Polsce jest
Gdańska Lechia BKS !!!

11. Nigdy nie poddamy się

odnośnik

My nie, my nie , my nie, my nie, My nigdy nie poddamy się LECHIA GDAŃSK !!!

12. Kombinacja

odnośnik

13. Nananana

odnośnik

Nananana, nananana, Eee, Lechia Gdańsk

14. Hej nana

odnośnik

Hej nana!
Hej nanana!
BKS trzy punkty ma,
BKS wygra mecz,
A my śpiewamy tak: Hej nana! Hej nanana!...

15.Do boju Lechio Gdańsk(Marsylianka)

odnośnik

Do boju Lechio Gdańsk
Do boju Lechio Gdańsk,
Marsz, marsz, marsz,
Do boju marsz,
Zwycięstwo czeka nas.

16. Lechio

odnośnik

Lechio, Lechio, Lechio, Lechio, Lechio lalala lalala lalalala

pozdrawiam(y)

watek na lechia.net: odnośnik
1 marca 2008, 20:12 / sobota
Proponuję skorzystać z odnośnika do lechia.net

Część odnośników przy poszczególnych przyśpiewkach na lechia.gda.pl jest niepełnych i niemożliwe jest ich odtworzenie w wersji audio.
5 marca 2008, 21:19 / środa
Jak wiadomo ze stron: Lechia.pl Lechia.net Greengos.pl
JUTRO O 18.00! PODCZAS INAUGURACJI OSWIETLENIA ORGANIZUJEMY SPOTKANIE DOPINGOWE! LUDZIE MOBILIZACJA TO OSTATNI DZWONEK PRZED SEZONEM! ZAPRASZAM!
6 marca 2008, 00:34 / czwartek
Khatos zapomniał dodać, że aktualny pozostaje termin i godzina kolejnego spotkania, czyli:
SOBOTA 08.03.2008 g. 12-ta.
7 marca 2008, 17:37 / piątek
Przypominamy, że jutro o 12 spotkanie dopingowe. Będzie to najprawdopodobniej ostatni sprawdzian przed Gliwicami i Płockiem dlatego prosimy o liczne przybycie !!!!
7 marca 2008, 18:12 / piątek
Bierzecie bęben do Gliwic??? Myśle że warto by było!
Aejaejao!!!
7 marca 2008, 18:37 / piątek
Jacaraca a bierzemy :D:D Dlatego mnie kontrolujcie z al.....:P:P
7 marca 2008, 18:55 / piątek
O kontrole alko to ty się nie bój, obyś tylko nie żałował że tak się o nią prosiłeś ;)
Fajnie że będzie bęben:)))
Aejaejao!!!
7 marca 2008, 20:11 / piątek
wczoraj walczyłem z nim aby jakoś grał więc Bęben musi być :D
8 marca 2008, 22:43 / sobota
TYLKO ZREZYGNUJMY Z TYCH GŁOŚNIKÓW NA WIOSNE,JEST TO DO BANI POMYSŁ NIGDZIE SIE TEGO NIE STOSUJE.DOPING MUSI ISC BYC BARDZIEJ SPONTANICZNY I WYCHODZIC Z GARDEŁ KIBICÓW A NIE TAK JAK TO BYŁO JESIENIĄ ZE SPIEWAŁ SAM MŁYNARZ DODAJAC JESZCZE PRZY TYM SWOJE TRZY CZTRERY
8 marca 2008, 23:03 / sobota
Lincoln, a powiedz jak ma się młynarz do 10 tysiecy ludzi bez glosnikow drzec kiedy zacząć? Problem jest taki, że jedynie garstka osób na młynie śpiewa, a reszta umie tylko skandować "Lechia Gdańsk", a jak leci jakaś pieśń to wychodzi murmuranto albo ludzie w połowie zaczynają, bo się nie skumali, że młyn już zaczął. Od tego też są spotkania dopingowe, żeby nie było tego trzy, cztery, a żeby każdy wiedział kiedy ma zacząć śpiewać i przedewszystkim, żeby wiedzieć co ma śpiewać, bo teksty pieśni się zmieniają, dochodzą nowe pieśni i potem na meczu młyn śpiewa a reszta milczy, aż ktoś krzyknie "A MY SWOJE!!". Pozatym bodajże Pogoń Szczecin też używa głośników więc nie jesteśmy jedynymi napewno, zresztą jak nie ma kibiców gości to możemy sobie na trening śpiewu w czasie meczu z głośnikami pozwolić, co innego jak są przyjezdni to wtedy nie wypada siary robić i głośników być nie powinno.
8 marca 2008, 23:11 / sobota
Również Śląsk używa nagłośnienia.
Chłopie co ty gadasz, trzeba wzmocnic doping.

Jak najbardziej głośniki, tylko nie na max volume, jak to nie raz miało miejsce ;)
8 marca 2008, 23:22 / sobota
jak zwykle jeden ma problem, czy to naćpany czy coś, pozdrawiam ekipe piknikową ;) nie myli się tylko kto nic nie robi. a tak btw. cwaniaczku byleś na spotkaniu dopingowym? ehh, co za pokolenie netowców ;)
8 marca 2008, 23:25 / sobota
zapomniałem - Aktywacja konta: 8 marca 2008
8 marca 2008, 23:27 / sobota
Jak chcesz wzmacniac doping przez nagłośnienie to gratulacje,moim zdaniem doping wzmocnimy wtedy gdy zwiekszy sie frekwencja w młynie,a zeby to miało miejsce potrzebna jest selekcja bo nikomu sie nie chce chodzic do młyna gdy widzi garstke szczyli po 13 lat
8 marca 2008, 23:49 / sobota
Trzeba coś zrobić z tym naszym dopingiem, bo musze sie przyznac że pofatygowałem sie na mecz rywali zza miedzy i porównujac ich doping do naszego to krew mnie zalewa
9 marca 2008, 00:05 / niedziela
lincoln45

Co ty tu wypisujesz ?

- 'Zlikwidować nagłośnienie'- Nagłośnienie jest bardzo potrzebne ! Przynajmniej cały łuk wie co śpiewać !

- 'pofatygowałem sie na mecz rywali zza miedzy i porównujac ich doping do naszego to krew mnie zalewa' - O kim mówisz ? Jeżeli byłeś dziś na meczu rywali zza miedzy to byś zobaczył że u nich doping nie jest lepszy ! Poza tym niema co się oglądać na innych !

Byłeś dzisiaj na spotkaniu ? Byłeś wogóle na jakimś spotkaniu dopingowym ? Przypuszczam że nie byłeś więc wogóle sie nie odzywaj !
9 marca 2008, 19:00 / niedziela
Lincoln45 ogladałeś może teraz mecz Wisły z Bełchatowem?

Ja tam słyszałem młynarza jadącego doping na głośnikach :>
13 marca 2008, 12:29 / czwartek
a nie chce nic mowic ale nasz hymn tez nie jest przez nas wymyslony...i moim zdaniem jest kiepski.sory
odnośnik
13 marca 2008, 13:24 / czwartek
A masz dowód na to, że na Legii szybciej spiewano "O Nasz"?
15 marca 2008, 11:44 / sobota
UWAGA !!!!

JESZCZE RAZ PRZYNAJMNIEJ 30 MINUT PRZED MECZEM WSZYSCY NA ZEGAR !!!
SZYKOWANA JEST OPRAWA I KILKA OGŁOSZEŃ !!!!
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!
19 marca 2008, 13:11 / środa
27 marca 2008, 14:55 / czwartek
Panowie a moze by rozkręcic tą pioseneczke

Tylko Ty!
W moim sercu Ty!
Jedna jedyna niepokonana!
LECHIA kochana!!
odnośnik

Łatwo wpada w ucho, nie ma długiego tekstu i jest naprawde fajna;)
27 marca 2008, 15:17 / czwartek
Madian ale to piosenka Jagi przecierz a nie nasza. Ja osobiście jak i pewnie nie jeden z Nas jestem przeciwny podbieraniu piosenek innych klubów. A już w szczególności tych nie zaprzyjażnionych...
27 marca 2008, 16:06 / czwartek
No ok ale Wisła to tez przeciez śpiewa i tez im całkiem fajnie wychodzi.. ;)
27 marca 2008, 23:44 / czwartek
tyle ze Jaga to stara dlugoletnia zgoda Wisły, wiec Wisla moze i sobie spiewa, ale my nie, ludzie skonczcie z dawaniem nowych piesni. My nawet swoich wszystkich nie spiewamy bo nie wszyscy znaja tekst czy melodie.
27 marca 2008, 23:49 / czwartek
Simek86
27 marca 2008, 23:44 / czwartek
tyle ze Jaga to stara dlugoletnia zgoda Wisły
Simek86:Jak mi wiadomo to ta zgoda skończyła sie chyba jak sie niemyle 2lata temu po meczu Lechia-Jaga u nas :) Jak sie myle to przepraszam.
28 marca 2008, 08:38 / piątek
Ogarnijcie się kurwa, jest to przyśpiewka Jagielloni i NIE BĘDZIEMY tego śpiewać, to chyba oczywiste, ale jak widać niektórzy tego nie rozumieją.
28 marca 2008, 09:04 / piątek
Piosenka jest ich, ale pomysł zorganizowania spotkania dopingowego na hali i nagranie dobrze wykonanych przyśpiewek, wydaje mi się niegłupi. Potem możnaby je na necie rozpowszechnić i pokazać wszystkim jak prawidłowo je śpiewać. Szególnie chymn, bo na meczu z Wisłą znów poszedł na dwa głosy.
28 marca 2008, 15:34 / piątek
Trampi ciekawy pomysł ale już przewijał się taki pomysł w węższym gronie. Ale co do wykonania narazie nie ma jak gdzie i kiedy ??

Mazur piosenka nie ejst ani Wisł ani Jagi tylko Crveny Zvezdy Samo Ti. A tak naprawdę to Wisła może powiedzieć, że pierwsza ją śpiewała. Za czasów zgody z Jagą weterani Jagi podłapali śpiew Wislaków w pociągu, a Wisła przestała to śpiewać, a spopularyzowała Jaga:) Co nie zmienia faktu, ze nie będziemy tego śpiewac , przerabiać itp. !!
28 marca 2008, 19:34 / piątek
Trampi, co do Hymnu nie liczyłbym na poprawę (przynajmniej) w najbliższym czasie. Pojawiło się wiele powrotów po latach, każdy drze ryja ile sił w płucach. I wychodzi nawet nie na dwa a na pięc, sześc głosów:)) W połowie człowiek nie wie z kim śpiewac. Różne tempa, tony, nawet melodie:)) Najlepszym rozwiazaniem jest by kazdy śpiewał spokojnie, melodyjnie z jednoczesnym wsłuchaniem w głos stadionu. Po prostu "wpic się" w rytm stadionu. Tylko i aż tyle. Jak 10 tys. gardeł zaspiewa to samo na spokojnie to dopiero będzie miazga. W jednosci siła panowie.
28 marca 2008, 19:44 / piątek
Zapraszam owe 10 tysięcy na spotkanko dopingowe.
Wystarczą dwie godziny, a wszyscy będą znać słowa, melodie, rytm etc.

Jakoś, więcej niż 50 głów nie udało mi się do tej pory na spotkaniach dostrzec.

Potraficie tylko smucić na forum.
28 marca 2008, 20:00 / piątek
MarekM

Drugą kończysz, czy trzecią zaczynasz ?
28 marca 2008, 20:01 / piątek
Wlasnie :-)
28 marca 2008, 20:04 / piątek
Trampi - jeżeli chodzi Tobie o młodość, to właśnie zaczynam drugą. Mam na nią w końcu czas.
28 marca 2008, 20:08 / piątek
Swoje w tym temacie kiedys juz napisałem, więc bez sensu sie powtarzać ;-)
Jak juz jesteśmy przy "My wierzymy"... marzy mi się, aby chociasz raz (słownie: raz) było tak równo, czysto, głośno, rytmicznie zaśpiewane (z naciskiem ogromnym na "śpiew" na wycie do księżyca). I więcej mi do szczęścia potrzebne nie jest ;-))
odnośnik
Ale ich chyba śpiewu i rytmiki muszą uczyć juz od kołyski, w naszych warunkach raczej jest to nie realne... bo rozumiem że mozna nie mieć wyczucia rytmu i słuchu muzycznego, ale to jak niektórzy wykonują "My Wierzymy" to mój system nerwowy tego nie wytrzymuje ;-)
28 marca 2008, 20:23 / piątek
odnośnik

Tutaj nam nawet dobrze wyszedł Hymn jednym głosem czemu tak nie może być teraz ?!
28 marca 2008, 20:29 / piątek
FCLG bo tego przeciez kiedys uczyli w szkole,innej muzyki sie słuchalo to i słuch byl inny;-)a teraz tylko hip-hop,techno i łubudubu!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.312