Gdańsk: czwartek, 21 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 34/114

28 marca 2008, 20:43 / piątek
ostatnio dobrze hymn wyszedl n a Kotwice w III lidze odnośnik
28 marca 2008, 21:16 / piątek
Limak, miałem oczywiście na myśli że to Oni i Wisła zaczęli śpiewać to jako pierwsi w Polsce.
28 marca 2008, 21:30 / piątek
MarekM - Chodziło mi o próbę Ooooooooo Nasz.......

Bo jeśli chodzi o młodość, to każdy wie, że drugą zaczynasz.

Ooooooooo Nasz !!!!
30 marca 2008, 18:39 / niedziela
generalnie powiem tak, ze czesc ludzi ma w dupie spiewanie i przychodza sobie na mlyn poogladac mecz jak jakies pikniki...jak to mozliwe ze w 2 polowie na mlynie byla taka dziura zeby sie 5 osob zmiescilo. Bylo mowione zeby stanac ciasniej bo Ci co stoja dalej nie slysza mlynarza, a ich reakcje byla taka sama, jak na to co spiewamy, gdy pan R. albo Dario mowia do mlyna co spiewac i jak, a z drugiej trybuny leca wrzuty na Arke, Pzpn itp to czesc mlyna miala w dupie sluchanie mlynarza tylko wolala sobie powrzucac, albo przychodzimy na mecz zeby dopingowac Lechie (SLUCHAJC PRZY TYM MŁYNARZA) wszyscy razem, albo idziemy na prosta przekasic kielbaske z bulka popijajac soczkeim i w spokoju nie podnoszac tylka ogladamy mecz :? ja swoj glos zostawilem dzisiaj na mlynie, ciekawe ile osob z mlyna moze powiedziec to samo...
30 marca 2008, 18:47 / niedziela
Hymn jak zwykle z paprany! wowczas gdy ja krzycze wolno ooonaszz... to kilku innych najebanych pajcow konczy druga zwrotke,rece opadaja,sama oprawa pozostawia wiele do zyczenia krotko piszac ,zenada kilka rac i nic wiecej zadnego choreo mamy flagi na kijach itp czemu tego nie uzywamy ?ciezko?
30 marca 2008, 19:11 / niedziela
Chuja mamy. Poza tym pewnie też chcesz zobaczyć coś na Legii, czyż nie?
31 marca 2008, 21:31 / poniedziałek
k.....mać.Zastanawia mnie jedno-mamy fajnych sponsorów,którzy chca zrobić z naszych widowisk domowe przedszkole.Hałas im przeszkadza,młyn to "nieokrzesani ludzie",na krytej uciszają .Kurwa,czy to mecz czy TV trwam?????
W innych klubach sponsorzy zabijają się o kibiców-sami rozdają gadżety np:koszulki,flagi,chusty,czapeczki -i wszystko z nazwą druzyny,a ich logo gdzieś na boku.A u nas co??????JAJO,NIC,ZERO....i jeszcze tekst ochrony-zamknij ryj,bo pan x -vip nie może meczu oglądać.Trzeba było w tv zobaczyc,bamboszki zalozyc i beret.Żeby to raz było,ale nie-do bólu wkurwiają ludzi.
31 marca 2008, 21:37 / poniedziałek
Ja bym polecał śpiewać takie coś "U Pana Władka dziś jest impreza siaallaaalallalala"
1 kwietnia 2008, 14:27 / wtorek
@Łuki:

"Hymn jak zwykle z paprany! wowczas gdy ja krzycze wolno ooonaszz... to kilku innych najebanych pajcow konczy druga zwrotke,rece opadaja,sama oprawa pozostawia wiele do zyczenia krotko piszac ,zenada kilka rac i nic wiecej zadnego choreo mamy flagi na kijach itp czemu tego nie uzywamy ?ciezko?"

Nie ma problemu ! jak dasz 10 tysięcy na mecz , to będą takie choreo , że Ci gęba opadnie ! Nie zapominaj , że czekają nas mecze np z Motorem czy Legią i nie oczekuj na każdym meczu Bóg wie czego.

Co do dopingu nie będę się wypowiadał.Kto był , ten widział ,że jest tak a nie inaczej.Ręce opadają?
Dudnimy o spotkaniach dopingowych na które przybywa mniej niż 50 osób.Łatwiej napisać na forum , niż przyjść na stadion , podzielić się pomysłami i potrenować doping ? Czytając ten temat , wychodzi na to , że tak.
2 kwietnia 2008, 11:16 / środa
Ktoś powinień chodzić po sektorze i wywalac tych dzieciakow z młyna bo aż serce płacze ...
2 kwietnia 2008, 13:43 / środa
-MaTeO-
Ja mam 15 lat i uważam, że jestem jeszcze dzieciakiem, ale chodze na kazdy mecz i zawsze na młyn i po meczu nie moge mówić bo tak ma zjechane gardło
Więc moze niech ktos chodzi po sektorze i wywala tych co nie spiewają nie ważne czy on ma 15 lat czy 20 jak nie spiewa to niech wypier.dala
2 kwietnia 2008, 16:15 / środa
ja to bym wywalal jeszcze ludzi, ktorzy falszuja!
jak moze tak byc, ze ktos falszuje!
2 kwietnia 2008, 16:48 / środa
Nie ma problemu ! jak dasz 10 tysięcy na mecz , to będą takie choreo , że Ci gęba opadnie ! Nie zapominaj , że czekają nas mecze np z Motorem czy Legią i nie oczekuj na każdym meczu Bóg wie czego.

TO jak tak uważasz to robicie jakieś zbiórki kasy na oprawe ! Np. Wystawcie puszke w JAKO to coś sie uzbiera ! bo narzekacie ze nie ma kasy bo skąd ma byc jak nic nie robicie by była !
2 kwietnia 2008, 17:02 / środa
Widze, że dużo osób prezentuję tutaj postawę widoczną na Lechii niestety od dawna czyli "na gotowe" usiąść, popatrzeć, skrytykować na forum i ponazekac nie znajac realiów. Powiedzcie mi jaka ekipa w Polsce pokazuje choreo na poziomie co mecz ???
Chociaż jedna ? Wisła Płock - zrobiliśmy jedną z najlepszych opraw w kolejce patrząc na wszystkie ligi w Polsce, to dopiero początek sezonu, w przeciągu tygodnia mamy kolejne dwa widowiskowe mecze, Legia i Motor na które też nie mało szykujemy, więc radzę zapisać się do Lwów Połnocy i wziać się do roboty w jakiejkolwiek dziedzinie zanim się zacznie krytykować.
POZDRAWIAM
ULTRAS LECHIA!

ps.
mamy flagi na kijach ? jak zrobisz choreo z 10 flag to naucz mnie tego, flagi są w produkcji więc się nie martwcie LECHIA GDAŃSK I DO PRZODU!
3 kwietnia 2008, 10:22 / czwartek
Wspólna akcja, tylko młyn po mutacji ;-)
3 kwietnia 2008, 10:41 / czwartek
GasiorLG : widać ze matka cie nie kocha , a tata tylko w nocy... so stfu bitch...!
12 kwietnia 2008, 23:12 / sobota
jedno mnie wkurwia....
od kilku spotkan z rzedu!!!
koncowka meczu jest do przodu wszyscy szykuja sie do opuszczenia stadionu...mecz do przodu..
a jakis kretyn chuj mnie interesuje kto prowadzi na gniezdzie doping..intonuje..."czy przegrywasz czy nie...."
SPIEWAJCIE TO W ODPOWIEDNIM MOMENCIE.....bo to brzmi jak piesn pogrzebowa...mecz do przodu a ten kretyn intonuje czy przegrywasz czy nie!!!!!!
12 kwietnia 2008, 23:32 / sobota
Prowokator kretyn to jesteś ty. Nie dlatego, że Ci się to nie podoba, bo mi również. Ale z tego wzglęgu, że takiej piosenki poprostu nie ma i takiej nigdy nie słyszałem
12 kwietnia 2008, 23:33 / sobota
"Czy wygrywasz, czy nie.." i ma oznaczać to że niezależnie czy Lechia wygrywa (tak jak dziś), czy przegrywa darzymy ją miłością. To jest chyba oczywiste.
Pozdrawiam.
12 kwietnia 2008, 23:40 / sobota
"CZY WYGRYWASZ CZY NIE,JA I TAK KOCHAM CIE ,W SERCU MOIM LECHIA -NAJWSPANIALSZYM KLUBEM JEST"
to jest czy nie ma LP???
jesli czepiasz sie pierszego zwrotu"czy przegrywasz......."to jestes buc bo widziales dobrze o co mi chodzi....
PROWOKATOR......:-)
12 kwietnia 2008, 23:47 / sobota
Kurna prowokator, wystarczy trochę pomyśleć. Przecież to oczywista deklaracja kibiców, że są na dobre i na złe z Lechijką nie tylko dzisiaj, kiedy jest tak pięknie, ale będą z nią na zawsze, nawet jeżeli kiedyś w przyszłości zdarzy jej się upaść... Ta przyśiewka właśnie w momencie triumfu jest szczególnie piękna!
12 kwietnia 2008, 23:47 / sobota
juz myslalem ze przejdzie to bez echa....:-)
jednak LP jestes czujny/dzielny jak Roman Bratny...
moja prowokacja sie udala....:-)
chodzi mi o poruszenie tego "tematu"....
podrawiam i mam nadzieje ze nie bedzie nam dane czesto spiewac w UZASADNIONYCH przypadkac tej przyspiewki...:-)
13 kwietnia 2008, 01:16 / niedziela
A mi brakowało na zakończenie meczu - NAJWSPANIALSZY ...

Byłaby to pieśń zwieńczająca dzieło piłkarzy i młyna w dzisiejszym meczu.
Cieszę się, że w naszym dopingu jest widoczny postęp.
13 kwietnia 2008, 01:24 / niedziela
Masz rację NAJWSPANIALSZY KLUB NA ŚWIECIE ......
13 kwietnia 2008, 13:14 / niedziela
są jakieś spotkania dopingowe ?? bo ostatnio nie widziałem tu żadnego info.
13 kwietnia 2008, 21:05 / niedziela
daje tu link do fajnych piosenek które lech śpiewa do drużyn znienawidzonych ;)

moze mamy fajne piosenki o znienawidzonych druzynach ale nie spiewamy :)

owszem spiewamy jakies piosenki ale dam link do takich fajnych co lech spiewa bo maja fajna melodie :)

odnośnik

mi osobiscie sie podoba "Bo w nienawisci do tej druzyny tak wychowano wychowano nas....." fajna melodia i wogole :)

oczywiscie pierwszorzędnie trzeba sie skupic na kibicowaniu naszej ukochanej lechijki ale jak ktos nas wyzwie to mozna sie odwdzięczyc czyms fajnym

TYLKO BKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 kwietnia 2008, 21:09 / niedziela
kto pierwszy ?? hehehehehhe
16 kwietnia 2008, 18:49 / środa
Dwukolorowy sztandar: zieleń i biel
Kolor nadziei i czystość po kres
Powiewa nad głowami i słychać śpiew:
Wierzymy w naszą Lechię BKS
Jeszcze raz zawrze krew Wstanie z popiołów feniks silny jak lew
Lechio Gdańsk - mistrzu nasz Pokażesz znowu wszystkim na co Cię stać
.
Już nie chcemy czekać dłużej
Musisz w pierwszej lidze grać
Przecież ciebie na to stać.
.
O Lechijko Lechijko Lechijko, Ty najwspanialszych kibiców w Polsce masz,
O Lechijko Lechijko Lechijko, Pokaz wszystkim jak pięknie grasz.
.
Stawiam na Lechijkę i tylko w nią wierzę
Nigdy mnie nie zdradzi, nigdy nie zawiedzie
I nie ważne miejsce i nie ważna klasa
Dzisiaj druga liga - jutro ekstraklasa

mamy tyle starszych piosenek o ktorych polowa nawet nie wie.
wiec po co wymyslac nowe ? ;p
pozdrawiam :)
16 kwietnia 2008, 20:09 / środa
Macie racje cos nowego cos swiezego by sie zdało wprowadzic ale najwiekszy problem to nie stare piesni a to ze na lechi jest dobry MLYNARZ ale mlynow jest 3 a osiem pisenek sie spiewa na raz jeden wielki chaos najpierw nauczmy sie sluchac zegara i MŁYNO puzniej to spiewajmy rowno razem znim i bedzie glosno i fajnie zreszta i tak jest super n alechi zawsze nawet w 5 lidze bylo fajnie
16 kwietnia 2008, 21:13 / środa
sresco baranie - LECHII !!!!!!!!!
16 kwietnia 2008, 21:16 / środa
esco, idioto najpierw naucz się pisać, a później weź się za śpiewanie.
16 kwietnia 2008, 23:00 / środa
Wg mnie na łuku powinno być rozstawionych przynajmniej 2-3 młynarzy.Na innych stadionach tak mają i dobry efekt by był gdyby cały łuk śpiewał i skakał przy tym trzeba tego sprobowac.pozdro
17 kwietnia 2008, 23:46 / czwartek
19 kwietnia 2008, 11:36 / sobota
ej moze ostatni mecz kupi sie 3 tysiace lub nawet wiecej balonow BIAŁO ZIELONYCH i na koniec meczyku sie je wypusci ? ;]
19 kwietnia 2008, 11:59 / sobota
o kurcze

tożto propozycja nie do odrzucenia
19 kwietnia 2008, 12:07 / sobota
wyłożysz kase ? ;-)
19 kwietnia 2008, 12:08 / sobota
huncwot16 - ha ha ha ;]
a nie pomyslales ze kazdy moze sie zlozyc ? ;p
19 kwietnia 2008, 13:28 / sobota
Ostatnia akcja z balonikami na T29 skończyła się tak, że wszyscy przed meczem nadmuchali balony i mieli radoche przebijajac je podczas meczu. Po końcowym gwizdku zostało może 10 całych balonów...
19 kwietnia 2008, 15:16 / sobota
chociaż chyba lepiej byłoby kupić 3 tysiące lub nawet więcej gołębi i je wypuścić na koniec

to by był dopiero efekt!

i nikt by ich nie przebił podczas meczu, chyba...
19 kwietnia 2008, 15:24 / sobota
nie jestem taki pewien...
19 kwietnia 2008, 15:53 / sobota
powodzenia z tymi gołebiami ;p
19 kwietnia 2008, 23:16 / sobota
Tylko by musiały miec Biało zielone opaski :) A tak na serio to moim zdaniem repertuar który jest ostatnimi czasy bardzo ubogi wiec chyba powinny wrócic piosenki typu :

Lechia, Lechia ponad wszystko!
Lechia ponad cały świat!
Za nią warto oddać życie,
Biel i Zieleń to Nasz znak.
Nie pokona Ciebie ........,
ani żaden inny śmieć,
prowadź Lechio do zwycięstwa,
pierwszą ligę musisz mieć.

Kto tak gra, kto tak gra, jak my gramy?
Oczywiście B.K.S. kochany.
Bramkę strzel, bramkę strzel BeKaeSie,
bo ta bramka zwycięstwo przyniesie.
Co za szał, co za szał, co za radośc,
Ta drużyna z ................... to słabość!

Wczoraj obiecałaś mi na pewno,
ze trzy punkty dzisiaj będą.
Więc wygraj Lechio mecz.
Ten ważny mecz

Nasza, nasza wiara niezachwiana,
W gdańskiej Lechii zakochana,
I my ufamy Ci.

Hej, Hej Lechijko,
Ukochana ma drużyno,
Wygrałabyś ten mecz,
Ten ważny mecz.

Nasza jedenastka to złota drużyna,
Czy wygrywa, czy przegrywa,
Zawsze jest jedyna!

O moja Lechijko nie zdradzę cie [x2]
Inni cię zdradzili, na ciebie bluźnili, ale ja nie [x2]
Jeśli ktoś mi powie: Ty gdański psie!! [x2]
Ja mu skopa w ryja, zęby powybijam, Odpier..l Sie!! [x2]
19 kwietnia 2008, 23:20 / sobota
*zamiast "wiec chyba powinny wrócic piosenki typu" miało być -"powinien byc wzbogacony o" sorry za błąd :)
20 kwietnia 2008, 00:15 / niedziela
TLG a powiedz kiedy mamy i jak to wprowadzić ?? Jak wiele osó hymnu nie potrafi dobrze zaśpiewać !! Ze śpiewnika każdy głupi potrafi skopiować i lamentować na forum....
20 kwietnia 2008, 00:20 / niedziela
Limak :
dokladnie.
a spotkania na cwiczenie piesni kazdy olewa a pozniej z pretensjami ze to zle i tamto tez .
i nie dziwcie sie ze spiewamy jakies 5 piosenek skoro wiecej 3/4 stadiaonu nie zna i nawet nie ma zamiaru sie nauczyc.
20 kwietnia 2008, 12:01 / niedziela
No spotkanie było. Stawiło sie na nim około 16 osób :/ a w tyle osób nie jesteśmy nic w stanie ustalić.

Pozdro dla tych co byli ;D

Gryf i Lechia oooooOOooo...
20 kwietnia 2008, 13:08 / niedziela
Gryf chodźcie do nas ! Gryf chodźcie do nas ! :P Fajnie było :)
20 kwietnia 2008, 14:13 / niedziela
Nie chodzi o to czy skopiowane ze śpiewnika czy nie chodzi o to ze sa to dobre ale rzadko używane pieśni !
20 kwietnia 2008, 14:39 / niedziela
TLG
ale zeby je spiewac wiekszosc musi sie nauczyc :)
bo co z tego ze młynarz zacznie jak nie bedzie mial kto skonczyc ? :)
20 kwietnia 2008, 21:49 / niedziela
Wsumie racja... Ale coś trzeba z tym zrobic....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.275