Gdańsk: wtorek, 25 kwietnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 35/114

20 kwietnia 2008, 22:03 / niedziela
dokladnie.
tylko co ?
kazdemu spiewnik zafundowac ? ;p
albo nie wiem ..
20 kwietnia 2008, 22:05 / niedziela
Zrobić coś trzeba to z lamentem na forum.

Na ostatnim spotkaniu było 20 osób na krzyż a tu znowuż się zaczyna biadolenie ze mało przyśpiewek etc.Przyjdź jeden z drugim następnym razem to doping się poprawi bo od tego biadolenia na forum rzygać się chce !

Ciekaw jestem , co robiliście w sobotę gdy Lechia grała w Łomży.Bo nie wierzę że wszyscy pracowali albo byli w szkole.No chyba , że większość pojechała za Lechią na Podlasie.Ale z tego co słyszałem , to było tam 300 osób.Lepiej wejść na forum i dopingować przy klawiaturze niż zacząć działać?
20 kwietnia 2008, 22:25 / niedziela
taa tylko ze ten myly tez bez sensu.
mlynarz cos mowi a wszyscy maja go w dupie.
wola bluzgac przeciwna druzyne.. a raczej jej kibicow ;/
20 kwietnia 2008, 23:12 / niedziela
Tulsik, to Ty nie wiesz że oni stukając w klawiature wybijają sobie melodie do przyśpiewek? a efekty widać później na meczach na których śpiewamy tak melodyjnie, a najlepszym przykładem na to jest nasze wykonanie "Przy kasach tłum.." na meczu z kózkami..
"No bo wiecie ja siedze na prostej i Wam pomagam w dopingu"
Mamy młyn na miarę ekstraklasy bez dwóch zdań!
O rety kabarety :-)
20 kwietnia 2008, 23:37 / niedziela
Aleś Mazur dojebał "klawiaturowcom" z wybijaniem melodii, hihi.

Faktycznie tylko do tego się nadają, chociaż znając życie i ich wyczyny w młynie, to nawet tego dobrze nie potrafią zrobić.
Obecnie mamy 20-30 osób, które znają repertuar i jeszcze im się chce ten doping ciągnąć.

Co będzie jak położą na to laskę?

Będziemy mieli doping taki jak na wyjazdach, czyli ŻADEN !!!
Bo do krzykniecia parę razy w meczu LECHIA, nie potrzeba młynarza, bębniarza i znajomości repertuaru.

Ale widocznie tego chcą kibice Lechii.
Po ch... przychodzić na spotkania i się uczyć. Zwoje mózgowe by się poprzepalały, a gardło zjechane by zostało przez śpiew, a nie piwo.
Paluszki u rąk by przemarzły i nie byłoby jak walić w klawiaturę, marudząc jaki to doping jest beznadziejny.

Beznadziejni to Wy jesteście, a nie owe 20-30 osób, które jeszcze mają nadzieję, że coś się zmieni i nie będziemy outsiderami dopingu w OE.
21 kwietnia 2008, 14:05 / poniedziałek
I taka jest prawda Panie Marku , potem będą gadać że jest zjebany doping!
Rusz kurwa jeden z drugim i przyjdź na spotkanie !
21 kwietnia 2008, 14:32 / poniedziałek
Przepraszam, jak ma być dobry doping, skoro ostatnie spotkanie było zaplanowane na SOBOTA , 19.04.08 , GODZ. 13:00 , TRAUGUTTA 29.

Większość chóru, jeśli się dobrze orientuję była umówiona na:
SOBOTA , 19.04.08 , GODZ. 15:00 ul. ZJAZD 18

Tylko dyrygent nie dojechał.
21 kwietnia 2008, 14:56 / poniedziałek
Rozumiem Trampi , że w Łomży było 97% aktywnych kibiców Lechii , którzy uczestniczą w dopingu na stadionie ? Z tego co się orientuje , było tam tylko 300 osób.

A co-RESZTA miała ślub , pogrzeb , szkołę , pracę ? czy byli też tacy, których spotkały niespodziewane okoliczności typu "wolę siedzieć na dupie , bo na wyjazd mi się nie chce jechać , na stadion przyjść też nie , pójdę se na flaszkę -niech inni się martwią dopingiem , a co " ?
21 kwietnia 2008, 15:57 / poniedziałek
Lecz Kominiarz i Lekarz wyjdą za pół roku bo teraz siedzą w maroco i zbierają truskawki bo po tym niema czakwki oraz na zioło zajawki lecz w Gdańsku czeka marek on uzbierał troche pieczarek i będzie zupa zupa pieczarkowa by wyżywić nie jednego chłopa co za maxem sie chowa bo woli go glowa to przesłanie jest dla tych co są w emigracji może niemam w tym racji idz chamie do ubikacji lub nie przyznawaj markowi racji ze nie wygral w tej akcji
21 kwietnia 2008, 16:08 / poniedziałek
Porozmawiac na forum i podyskutowac można lecz cały ten temat zamyka się w stwierdzeniach jaki to doping jest zły oraz o komentarza pomeczowych jaki ten doping był na meczu. To jest cała dyskusja..... zero konstruktywnej "prawdziwej" rozmowy.
Każdy widzi problem, ale nic poza tym !!

Marek napisał o grupie 30 osób któym się chce. Nie wiem czy zaliczyam się do tej grupy, ale wiem bębnie dla Lechii i robię to dla Niej a nie dla ludzi lecz widząc zaangażowanie ludzi odechciewa się.....
Cóź czas chyba jak to zostało powiedziane lache kłaść..... Niech doping w Ektraklasie potoczy się własnym torem ograniczając się do krzyknięcia parę razy "Lechia Gdańsk" i powyzywania wszystkiego co się da... ot co
21 kwietnia 2008, 16:20 / poniedziałek
Z innej beczki co do sektorówek to jak dla mnie powinny byc robione ale nie malutkie pod zegar tylko Np. ta z Legii z napisem Lechia była dobra duża na cały łuk i takie powinny być wszystkie.Ta druga sektorówka z Legii jak by była na pełne wymiaru łuku i na łuku to by woglądała zajebieście.
21 kwietnia 2008, 17:11 / poniedziałek
Limak
21 kwietnia 2008, 16:08 / poniedziałek
Porozmawiac na forum i podyskutowac można lecz cały ten temat zamyka się w stwierdzeniach jaki to doping jest zły oraz o komentarza pomeczowych jaki ten doping był na meczu. To jest cała dyskusja..... zero konstruktywnej "prawdziwej" rozmowy.
Każdy widzi problem, ale nic poza tym !!

Jak nie ma, przecież konstruktywnie Wam podpowiedziaełm, że moim zdaniem:

-organizowanie treningu dopingowego w czasie meczu mija się z celem. Na taki trening przyjdą tylko tacy co mają blisko, bo nawet jeśli ktoś nie jedzie na wyjazd, to siedzi przed mediami i nasłuchuje wyniku.

- jeśli nie ma wzięcia trening, trzeba się zebrać RAZ, na jakieś hali, nagrać dobrze poprowadzony doping i pokazać innym jak trzeba to i tamto śpiewać.
(z tego co słyszałem, był taki pomysł, ale z niewiadomych przyczyn upadł.)

- Nie można prowadzić dopingu, będąc cały czas plecami do murawy.
( zaśpiewanie kawałka " Gola,gola, strzelcie..... ", kiedy nasz przeciwnik wykonuje rzut rożny.)
21 kwietnia 2008, 17:23 / poniedziałek
A oto mój pomysł na mecz w Poznaniu:
odnośnik

Wg mnie kibicom Legii wyszło to bardzo dobrze.

Czy nie można by śpiewac przez 20-30 minut "Ole ole, ole ola, najlepsza w Polsce jest Lechia" ? Niby proste, a jak trudno na to wpaśc..

Taka moja mała sugestia..
21 kwietnia 2008, 17:40 / poniedziałek
*kseru kseru kseru kseru*
21 kwietnia 2008, 17:44 / poniedziałek
Trampi , pozwolisz , że odpowiem Tobie na Twój ostatni post:

- Pierwszy raz się tak zdarzyło , że spotkanie odbyło się w czasie , gdy Lechia grała na wyjeździe.Postaraliśmy się i dzięki uprzejmości serwisu lechia.gda.pl oraz lechia.pl info o spotkaniu pojawiło się na głównych stronach tychże serwisów.Przyszło 18 osób , z czego większość to grupa , która zajmuje się organizacją dopingu oraz spotkań , gdzie omawiamy doping oraz go trenujemy.Info z Łomży o wyniku mieliśmy na bieżąco, więc argument za tym , że ludzie wyczekują na informację o wyniku i to jest powodem nie przyjścia na spotkanie dopingowe jest według mnie nietrafiony.

Inne spotkania , które zostały zorganizowane , nie w meczowych terminach przyniosły taki sam skutek.Nic nie dało rozlepienie kilkuset plakatów po całym Gdańska , infa na forach , stronach internetowych itp.Wciąż te same twarze plus kilka/kilkanaście osób , które przyszły czegoś się nauczyć i podzielić swoimi pomysłami.

-Na jednym ze spotkań nagraliśmy kilka kawałków.Z względu na to , że na spotkaniu się pojawiło tyle osób , co zwykle wyszło to jak wyszło.Jednak nawet po umieszczeniu nagranych przyśpiewek na forum ( na meczu też było to ogłaszane , że w odpowiednim temacie można znaleźć nagrane przyśpiewki a wątpię , żeby ktoś nie miał dostępu do internetu a nawet gdyby to są znajomi itp ) Plan nagrania przyśpiewek na hali więc jako tako został wykonany, zapraszam Trampi na forum lechia.net , gdy zostanie ono ponownie uruchomione.

- obecnie jest w planie zbudowanie nowego gniazda , gdzie znajdzie się miejsce dla osoby , która będzie mogła przekazywać młynarzom info co do sytuacji na boisku.

Pomyślcie , gdyby na trening dopingu przyszło np 200 osób- taki trzon młyna na meczu ( oczywiście , gdybając , że wszyscy z tej 200 osobowej grupy mniej więcej przyśpiewki mieliby opanowane) to już coś.W 30 osób nic nie zmienimy.

W sobotę doszliśmy do wniosku , aby mecz z Podbeskidziem potraktować "treningowo"- w zamiarze rozdamy jak najwięcej śpiewników i będziemy męczyć każdą przyśpiewkę aż w końcu będzie wychodzić , przy czym grupa ze spotkań dopingowych będzie pokazywała jak daną przyśpiewkę wykonać..Bo innego wyjścia już chyba nie ma.

Jednakże wydaje mi się ,że spotkanie przed meczem z Wartą , który odbędzie się w niedzielne popołudnie w Poznaniu miałoby jakiś sens , z tego względu, że będzie można w szerszym gronie , na spokojnie obmówić np kwestię nagrania przyśpiewek na hali , czy tez kwestię nowego gniazda.
21 kwietnia 2008, 17:45 / poniedziałek
Po pierwsze nie "dałem" trampi tylko jak już tworzymy całość i jako całosć Nas postrzegają. Chyba że Ci lata doping u Nas. Dwa mija sie z celem to wogóle tworzenie młynu na meczach w takim razie albo robimy coś dobrze albo źle.
"Gola,gola" leci tak często to ?? Nie ja to zapodawałem tylko inna osoba (nie będe po imieniu) Sam mnie to zażenowało kiedy drużyna przeciwna miałą rzut wolny i to poleciało. Nie można cały mecz stać plecami ?? To jak prowadzący ma stać bokiem ?? Jak twierdzisz, ze mija się z celem to ja nie wiem co się mija z celem nasłuchwiac mozna z komórek, bo mieliśmy znajomych co jechali i dzwoniliśmy. Powiem tak dla chcącego nic trudnego. Zrobić spotkanie w srode źle dzień pracy, w piątek źle weekend sie zbliża impreza trzeba wybić, zrobisz w sobote albo mecz u Nas albo wyjazd, w niedziele każdy zmeczony po wyjeździe lub leni się i nie chce mu się. Wiec keidy Einsteinie ?? Mówisz nagrac a kto ma to zrobić?? Nam sie odechciewa wszystkiego.

TomekOlszynka znalazł się mądry niby takie proste, trudno wymyślec nie?? Jasne może zaspiewajmy cały repertuar Widzewa, Legii, Lecha i wogóle całą Europe !!!
O tym właśnie mówiłem konstruktywnej dyskusji, a nie dajesz link tekst i jedziemyyy !! Pozdroo
21 kwietnia 2008, 18:17 / poniedziałek
Limak – gdyby mi latał doping, wcale bym się nie wypowiadał.

Na dzień dzisiejszy, do "meczu treningowego z Podbeskidziem "mogę z ryzy papieru wydrukować śpiewników. Jeśli jesteście zainteresowani, mail jest w profilu. Zamiast wp wstaw o2. Pozdrawiam.
21 kwietnia 2008, 18:43 / poniedziałek
Tomek_Olszynka, masz racje Tomek trudno na to wpaść, ale Ty jestes wielki i na to wpadłeś proste co? ok proponuje jeszcze "Lalalal hej Lechijka", "To właśnie my Lechijny młyn", "Nasz cały świat", "Lechijka, Lecijka BKS Lechia Lechijka Lechijka", "Naszym klubem BKS" tak trudno kurwa na to wpasc?! i kurwa chuj wie co jeszcze kurwa, ale przeciez jest zajebista melodia ludzie kurwa niee przychodzicie na spotkania i macie wyjebane na forum kurwa piszecie kurwa swoje zajebiste pomysły kserowania które pojawiają się średnio com 5 dni kurwa. Zajebisci jestescie WYPIERDALAĆ DO WIOSKI RYBACKIEJ NA MECZE KSEROBOJE! Wstydu kurwa nie macie, cała Polska ma dostęp do tego forum i w tym momencie się śmieje z nas dzięki kilku GENIUSZĄ.
Kurwica strzela! brak słów, dosłownie kurwa no mówie co 2, 3 dni nowe świetne pomysły na przyśpiewki się pojawiają kurwa wstydu nie macie mówię wam! a kiedy jest spotkanie co robicie?
21 kwietnia 2008, 18:43 / poniedziałek
Trampi - dziękujemy za zaoferowaną pomoc. Podaj Swojego maila na gg 2628496, przyślę Ci "Śpiewnik".

Pozdrawiam.
21 kwietnia 2008, 19:28 / poniedziałek
Trampi , niestety ale Twój mail nie jest widoczny w profilu , dlatego też odezwij się do Marka na gg.

pozdro
21 kwietnia 2008, 19:36 / poniedziałek
Własnie kiedy/czy bedzie nastepne spotkanie dopingowe ?
21 kwietnia 2008, 19:37 / poniedziałek
Już rozmawiamy.
21 kwietnia 2008, 19:51 / poniedziałek
Dobra...jestem za tym, żeby już nie rozkminiać, bo z tym towarzystwem to do niczego nie dojdziemy.

Tymczasem ekipo działająca działaj i zobaczymy co wyjdzie na Podbeskidziu.

Jak coś, zawsze możecie na mnie liczyć ;)

Nie pierdolić, a działać!
21 kwietnia 2008, 21:13 / poniedziałek
Jak dla mnie to niektorzy nawet nie znaja naszych piesni a chcecie sie nowych uczyc? Pozdro dla all Fans LECHIA GDANSK!!!
21 kwietnia 2008, 21:17 / poniedziałek
Jak dla mnie to niektórzy nie znają naszych starych pisoenek i dla wielu będa to nowe pieśni !! Mamy takie hity jak "Wczoraj obiecałas mi napewno" Najwspanialszy" Zobaczymy jak będzie... Pozdrawiam
22 kwietnia 2008, 00:32 / wtorek
Przygotowany został śpiewnik , wzorowany na tym , który znajduje się na lechia.net oraz na pomysłach ze spotkań dopingowych- około 30 przyśpiewek i na meczu z Podbeskidziem te propozycje będziemy katować , aż osiągniemy perfekcję w ich wykonywaniu :-) Niedługo będzie on udostępniony w tym temacie.Mamy nadzieję , że uda się aby każdy z młyna posiadał egzemplarz śpiewnika.Spotkania dopingowe nie wypalają, więc jedyną możliwością aby każdy poznał jak najwięcej stadionowych pieśni będzie właśnie mecz.Ze słowami na kartce będzie to na pewno łatwiejsze .

Jednocześnie jak zapatrujecie się na spotkanie dopingowe przed meczem z Wartą-pewnie frekwencja i tak nie będzie powalała na kolana i nic nie przetrenujemy ale można będzie się wtedy wymienić pomysłami na temat poprawy dopingu na meczach Lechii , czy też przedstawić swoje propozycje przyśpiewek, które mogłoby by być dodane do "Śpiewnika Lechisty". Dosyć już lamentu na forum ! Nagralibyśmy także przyśpiewki, które nie zostały jeszcze do tej pory nagrane-na lechia.net jest odpowiedni temat właśnie z nagraniami przyśpiewek.

Ultras Lechia
22 kwietnia 2008, 18:08 / wtorek
Wszystkich zainteresowanych najnowszą wersją "Śpiewnika" proszę o przesłanie Swojego maila na GG 2628496. Odeślę przygotowany do wydruku "Śpiewnik".
Repertuar z tego śpiewnika trenowany będzie na najbliższym meczu Lechijki na T29 z Podbeskidziem.
23 kwietnia 2008, 16:56 / środa
SOBOTA, DN. 26.04.2008 G.13.00 MIEJSCE - T29

SPOTKANIE DOPINGOWE

Trenujemy repertuar z najnowszego "Śpiewnika".
Kto jeszcze się w niego nie zaopatrzył, proszę przesłać Swojego maila na GG 2628496. Wyślę gotową wersję do druku.

ZAPRASZAMY
23 kwietnia 2008, 17:03 / środa
Sorki, ale zapomniałem dodać, że:

MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIE TAK SAMO WESOŁO JAK NA POPRZEDNIM

zaopatrzenie - kto był, ten wie
23 kwietnia 2008, 17:59 / środa
Do MarkaM
Wyślij mi swojego maila, chciałbym pomóc w druku śpiewnika.
Kliknij na miboj, tam znajdziesz mój mail.
To nie jest rozmowa na forum
23 kwietnia 2008, 18:02 / środa
Sorry!
Nie wiem, dlaczego mail zniknął.
No dobra podaję publicznie: miboj@wp.pl
24 kwietnia 2008, 07:05 / czwartek
Spotkanie lepiej zrobić o 11 bo mamy mecz LECHIA 2 - Arka 2
24 kwietnia 2008, 09:46 / czwartek
Z tego co się orientuję, to mecz chyba bez kibiców ? Jednakże jeśli się mylę, to mnie poprawcie i oczywiście możemy spotkać się te dwie godziny wcześniej :-)

pozdro
24 kwietnia 2008, 15:09 / czwartek
bez kibiców gości więc można przyjść wcześniej potrenować
24 kwietnia 2008, 15:20 / czwartek
Z tego co wiem to tak spotkanie o 13 !!! A o 11 przychodzimy i przyjdą Ci co chcą a o 13 zaplanowanie"spotkanie dopingowe" pisze w cudzysłowie, bo pewnie będzie jak zawsze...

A w niedziele do Poznania:D
24 kwietnia 2008, 15:34 / czwartek
To co robimy w sobote spotkanie?, ale w maxie ma się rozumieć? ;-)
24 kwietnia 2008, 16:19 / czwartek
Fajnie by było jak by spotkanie można było przełożyć na te dwie godzinki wcześniej ;D
28 kwietnia 2008, 19:28 / poniedziałek
I znowu o nas piszą w gazetach to sie juz robi wkurwiające. Przez kilku durni mogą nam odebrać tak cięzko wywalczone punkty.Ludzie ogarnijcie sie troche .
30 kwietnia 2008, 21:56 / środa
sam się ogarnij chłopie...
1 maja 2008, 12:36 / czwartek
oni są popierdolieni!!! Jak można odebrać punkty za (niby)okrzyki kibiców przecież to nie ma nic wspólnego z grą, za korupcję to rozumiem że punkty odbierają...ale za okrzyki na stadionie? Poprostu są penery którym zależy na tymżeby lechia nie weszła do OE.
1 maja 2008, 19:43 / czwartek
Poprostu takie sa przepisy zwiazkowe, ktore sa zalezne od przepisow FIFA, a jak wiadomo FIFA bezwzglednie stara sie walczyc z rasizmem, nie tylko na polskich stadionach. Bodajze w zeszlym sezonie takowa kara zostal ukarany Olimpique Marsylia, ktory musial rozegrac kilka meczy przy pustych trybunach i odebrano im bodajze tez punkty.

Tylko w sumie co klub jest winny, przeciez nie beda ludzie z klubu lazic po trybunach i uciszac "malpy". Ludzie sami powinni myslec, czy przez ich zachowanie klub nie ucierpi
1 maja 2008, 20:38 / czwartek
Do Tulsika
Mogę wydrukować kilkaset śpiewników (nie muszę chyba mówić, że gratis)
Mój mail wyżej
Zgłoś się
1 maja 2008, 22:22 / czwartek
Miboj - dzięki za zaangażowanie.

Przed meczem z Podbeskidziem wydrukowano ok. 600 sztuk. Pozostało nam jeszcze ok. 150szt, tak więc narazie nie ma sensu drukować następnego nakładu. Sporej grupie zainteresowanych wysłałem maile ze śpiewnikiem.

Znając naszą operatywność, do śpiewnika dojdzie parę kawałków, to wtedy poprosimy Ciebie o pomoc w druku nowego śpiewnika.

Pozdrawiam.
2 maja 2008, 00:32 / piątek
Ktoś wreszcie zauważył moje dobre chęci
Dziękuję
2 maja 2008, 20:41 / piątek
Miboj- na pewno się do Ciebie zgłosimy !

Podziękowania dla wszystkich, którzy pozostali po meczu z Podbeskidziem, aby przetrenować nowe przyśpiewki."Podziękowania" dla reszty, którzy od razu po meczu się zmyli.Widać, że lepiej pójść do maxa na kilka piwek a potem w młynie padaka jak zwykle.
2 maja 2008, 20:46 / piątek
2 maja 2008, 22:46 / piątek
niuniek; w domu wszyscy zdrowi?
6 maja 2008, 18:44 / wtorek
Dlaczego na młynie nie jest już śpiewana ta piosenka co zajebiście wychodziła na Pucharach.moze warto ja odnowic na meczu z Kmitą,fajnie wychodzi do tej muzy:

Najwspanialszy klub na świecie, co kibiców mnóstwo ma
Każdy kibic wie że przecież to jest LECHIA kochana.......................

odnośnik

odnośnik
6 maja 2008, 21:58 / wtorek
A znasz drugą wzrotke tej pieśni?
6 maja 2008, 22:49 / wtorek
A wersję na OE i PP?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.304