Gdańsk: środa, 26 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 36/114

6 maja 2008, 23:13 / wtorek
A wersja na sparingi? też trzeba o tym pomyśleć..
7 maja 2008, 23:28 / środa
LIMAK !!! DARIO !!! ELVIS !!! MY WIERZYMY ... !!! kurwa mac noo :(
7 maja 2008, 23:30 / środa
"Z dniem dzisiejszym zakończyłem swoją "misje" jako gniazdowy.

Chcialbym podziękować wszystkim kibicom, a zwłaszcza tym zasiadającym w młynie ze nie tylko oddaja swe serca ale i głosy.
Samo nic sie nie zrobi, na niektórych meczach było świetnie, zważywszy ze dochodzilem do siebie po ciezkiej kontuzji - jednak niektore osoby nie potrafią tego uszanować (co do meczu z Kmitą)

Zycze szczescią w dalszym rozwoju "zegara" gdyż troche tam przesiedzieliśmy wspolnie

Ze Sportowym pozdrowieniem, Dario"
7 maja 2008, 23:43 / środa
Dario a tak wogole, nie widzialem momentu jak opuszczales gniazdo, nic Ci nie jest?

Mam jednak nadzieje ze przespisz sie z tym, ochloniemy wszyscy i jednak dasz sie namowic na powrot :(

Bedzie nam Ciebie zajebiscie brakowac!! To nie mlyn byl sercem stadionowego dopingu ale Ty i Limak!! Dzieki wam to sie krecilo wszystko, dzieki wam ten mlyn wogole istnial, dlatego mam nadzieje ze jednak wszystko wroci do stanu sprzed meczu z Kmita.

Badzmy twardzi a nie mieTcy!! Nie dajmy sie zniszczyc!! LECHIA TO MY!! :)
8 maja 2008, 11:31 / czwartek
Simek86 - "...dlatego mam nadzieje ze jednak wszystko wroci do stanu sprzed meczu z Kmita."

A ja mam nadzieje, że jednak WSZYSTKO nie wróci do takiego stanu. Chodzi mi tu konkretnie o tych małolatów, że przestraszą się tego co się wydarzyło i więcej nogi w tym świętym miejscu nie postawią. Chyba jedyny pozytyw całej tej akcji. Reszty komentować nie będę.
8 maja 2008, 13:51 / czwartek
STWÓRZMY RAZEM WIELKĄ ELITE MŁYNA !!
WIELU STARSZYCH NIECHCE IŚĆ NA MŁYN BO SĄ PINK I DZIECI
PROŚBA DO CHWM ZAJMIJSCIE SIE SELEKCJĄ A STWORZYMY ELITE !!!
8 maja 2008, 15:54 / czwartek
no to wczoraj miałeś "selekcje" w trybie przyspieszonym... jeżeli odbędzie się mecz z udziałem publiczności to doping będzie spontaniczny, ktoś coś krzyknie wszyscy podłapią... Podobno nie chcecie spontanów, a wczorajsza akcja do tego doprowadzi.
8 maja 2008, 16:55 / czwartek
Michal_lg

No tak, wszystko procz dzieci i rozowych landryn :)
8 maja 2008, 21:00 / czwartek
duzo osób ma racje na forum jak i do młyna,ze gdyby niemy to nic by nie było
duzo osób spiewa ze po meczu ledwo co mówia tez tak miałem ze mi sie ciezko mówiło ale daje se spokuj z tym ci co sa tacy madrzy z prostej to niech sami spiewaja bo łuk od strony prostej niewszyscy ale odpowiadal na to co trzeba było. Mi sie podobało na młynie i bede to wspominał bardzo dobrze teraz pojde na łuk i tak bede wspierał nasza Lechijke czy na dobre czy na złe.
krytykowac kazdy moze ale nikt nikt znich nieprzyjdzie na młyn
szkoda takich decyzji bo przyspiewki wychodziły
nigdy nie bedzie młyna gdy jeden drugiego nie szanuje bo siedzi tam i tam a chłopacy sie starali gdyby nie my ty ja i reszta nawer małolaci to legia i motor i wisła rozwalili by nas dopingiem
tylko wiekszosc chłopaków z młyna co chodzili dadza se spokuj po tym wczorajszym ja tez bo spiewałem od serca tylke ile mogłem nawer z bulem gardła przychodziłem ale co tam co sie bede rozpisywał,pozdro
8 maja 2008, 21:21 / czwartek
Nie wiem na huj ludzie ida do młyna jak nie spiewaja . najlepiej lac w pizde kolesia który stoi w młynie i nie spiewaa obok ciebie i tyle. Nie spiewasz w młynie to Wypierdalasz i tyle
9 maja 2008, 19:05 / piątek
A ja mam nadzieję że to całe zamieszanie MŁYNOWI jednak wyjdzie na dobre i LECHIŚCI zaczną na młyn przychodzić poto żeby głośno dopingować. Przecież możemy mieć dobrą chuligankę i dobry doping.
9 maja 2008, 23:55 / piątek
DEGENERAT, ty lepiej już się nie udzielaj. Młyn ma być zabawą, sektorem w którym wszyscy się bawią a nie są do tego zmuszani. Widocznie w Gdańsku ludzie nie potrafią się bawić :-) Wg. mnie młynarz powinien mieć jakikolwiek szacunek no i wybacz Dario ale też odpowiedni wiek. Jeżeli dopingiem i oprawami zajmują się osoby z średnią wieku 18lat (tym bardziej, że mocno zawyża ją jeden z ultrasów ;)) to nie ma co oczekiwać, że do młyna przybędą nowe twarze..
Z jednej strony dobrze się stało, że w młynie robi się teraz czystki- koniec sezonu to najodpowiedniejszy moment. Przede wszystkim powinniśmy popracować nad organizacją ponieważ to jest już połowa sukcesu! Tym bardziej teraz kiedy przychodzą tzw. kibice sukcesu i myślą, że wszystko im wolno. Trzeba zapanować nad całym tym syfem a z tym poradzić sobie mogą jedynie ludzie z autorytetem u innych kibiców i odpowiednim charakterem. Mam nadzieje, że ktoś zrobi z tym porządek najpóźniej do zakończenia tego sezonu.

I jeszcze jedno zdanie do wszystkich udzielających się w sprawie ostatnich wydarzeń w młynie: Jeżeli nie macie zielonego pojęcia o co chodziło to nie piszcie, jeżeli wiecie więcej niż inni to tym bardziej nie ;-)
10 maja 2008, 00:34 / sobota
Oli po czesci masz racje, po czesci nie, a uwazam ze Degenerat ma calkowita racje, mlyn jest od tego zeby spiewac, bawic sie, wylewac tam cala swoja milosc do Lechii poprzez glosny doping, a nie ze stoisz i ogladasz sobie mecz. Nie spiewasz - wypierdalasz, ustap miejsca komus kto chce spiewac i bedzie to robic, wiec jak widac zasada jest prosta. Pozatym na mlynie to mlynarz jest najwazniejszy, wiec cokolwiek sie dzieje poza mlyn nie powinno to osob w mlynie interesowac, no chyba ze wydarzenia na boisku, ale to juz raczej normalna sprawa.

Co do ultrasow, to gdyby ich nie bylo, to raczej w calym sezonie nie byloby zadnej oprawy, pozatym, widac ze nie wiesz Oli kto organizowal spotkania dopingowe, kto probowal poprawiac doping i kto poswiecal swoj czas tylko po to zeby ludzie przestali wkoncu marudzic i narzekac na jakosc dopingu, ale tez zeby przylaczyli sie do niego! Tak, to wlasnie ultrasi!! Gdyby nie oni to nawet nie byloby takiego mlyna jaki jest/byl(?), bo by wcale nie istnial, a na gniezdzie siedzialby piknik wpieprzajac kielbaske z bulka. Jedna nadzieje jaka mam to tylko to ze ostatnia akcja na mlynie wykurzy stamtad malolaty i rozowe landryny na dluzszy czas i oby nigdy tam nie powrocily...

Jeszcze co do Mlynarzy, takie osoby jak Dario, Limak, Elvis, a nawet R. mialy szacunek wsrod osob, które przychodzily na kazdy mecz na mlyn i dla mnie nie ma ku temu zadnych watpliwosci, bo sam mam do nich szacunek przez prace i checi jakie wykonywali aby mlyn robil postepy! Kto ocenia tylko doping na meczu, ten nie jest w stanie ocenic czy ludzie mieli do nich szacunek czy nie. Jak dla mnie ich odejscie od prowadzenia dopingu spowoduje kolejna dziure w dopingu jaka miala miejsce po odbudowie klubu od A klasy
10 maja 2008, 07:34 / sobota
oli to po co ktos idzie na młyn jak niechce spiewac? pierdolisz teraz farmazony na młyn sie idze zeby spiewac a nie stac jak pizda i patrzyc w niebo .
10 maja 2008, 10:35 / sobota
Nagle po tej całej sytuacji wielka dyskusja, że młyn był taki owaki a nie inny.Pytanie co robiliście przez tyle czasu?

Gdzie byliście jak chcieliśmy dyskutować na temat dopingu na spotkaniach, których było zorganizowanych co niemiara? Zero odzewu, wciąż te same twarze, zaledwie kilkanście osób-jak mieliśmy coś poprawić? Były spotkania, na których nikt się nie pojawił !

Zawsze tylko lament na forum albo szydera na meczu z młyna biegnąca z innych sektorów.Jeżeli nie podobał ci się młyn, zawsze mogłeś tam przyjść z grupą znajomych, dopingować jak tylko potrafisz !! A taką gadka, że:"nie przyjdę do młyna, bo tam same pinki i dzieciarnia, śmiać mi się chce z tego" to można włożyć pomiędzy bajki bo jakby wszystkim zależało, pod zegarem byłaby konkretna ekipa a nie wspomniana grupa przypadkowych osób !

olisadebee@

"Jeżeli dopingiem i oprawami zajmują się osoby z średnią wieku 18lat (tym bardziej, że mocno zawyża ją jeden z ultrasów ;)) to nie ma co oczekiwać, że do młyna przybędą nowe twarze.."

Jeżeli tak piszesz, to proszę bardzo-skręć własną ekipę i zacznij wszystko od początku, ciekaw jestem Twojej konpcepcji poprawy jakości dopingu na Traugutta.Dla Twojej wiadomości, dopingiem zajmowoły się także "trochę" starsze osoby.Tylko, że wszystkim zwisało koło nosa to, żeby pomóc.Najlepiej było się z tego śmiać a potem nagle po całym sezonie zauważyć, że był jakiś problem, który sam się rozwiązał.
10 maja 2008, 11:31 / sobota
Olicośtam, proszę bardzo nie widzę problemu abyś znalazł grupkę starszych osób niż to 17-20 lat do działania w Ultras Lechia, jakoś nie bardzo się chce komukolwiek angazować w cokolwiek na Lechii poza kilkoma grupami ludzi, chyba każdy wie o co chodzi, chcesz na nas nazekać ? Zapierdalamy non stop zeby zrobić coś dobrego, a 90% ludzi ma wyjebane, gdyby nie my to już w ogóle byłaby wielka dziura, ale skoro masz lepszą koncepcję czy coś innego to zapraszam do dyskusji, ale to, że my i stowarzyszenie jesteśmy najstarszą częscią młyna jest dla mnie żałosne bo nie tak powinno to wyglądać, coś się stało, a teraz ludzie lamentują na forum. Na zniczu będą znowu wpierdalać kiełbaski na łukach, a potem znów lament plus skargi, że nie ma dopingu i ultrasi się opierdalają. powodzenia!
pozdrawiam
10 maja 2008, 11:37 / sobota
Oprawy i doping powinni robić i starzy i młodzi, co to kurwa za pierdolenie o jakimś wieku, przez takie podziały brat brata po szalu nie szanuje na T29. Jednemu wiek nie pasuje, drugiemu wygląd i najlepiej to wszystko rozpierdalać. W destrukcji jesteśmy najlepsi. W 5min potrafimy rozkurwić coś co misternie przygotowujemy miesiącami.
Ja osobiście liczyłem że w Orange to wszystko się rozkręci, bo przecież po awansie dostaniemy wszyscy kopa do działania. A teraz to została tylko dziura i huj wie co dalej!

Jak Tulsik pisze były spotkania, rozmowy każdy mógł powiedzieć co mu nie pasuje, ale najlepiej krytykować i kręcić beke z młyna.

Jak nic nie robisz to nie przeszkadzaj innym!!!

Śmieszne jest pierdolenie że w środe zrobiono porządek z młynem,a prawda jest taka że została zniechęcona grupka zapaleńców (szacunek chlopaki) a patalogia i zakały tego miejsca i tak będą przychodzić. Porządki też trzeba robić z głową!

CZYŚ EMERYT CZYŚ MAŁOLAT ŚPIEWAJ Z NAMI LECHIA GOLA!!!
To dla tych co im wiek przeszkadza!

Aejaejao!!!
10 maja 2008, 11:40 / sobota
Dokładnie jak napisał Jacaraca lamentować potrafi każdy, a jak trzeba działać to chęci znikają, kontakt do Lwów czy Ultrasów chyba zdobyć potrafi każdy bez większego problemu, ale lepiej płakać i się napinać na internecie.
Działać a nie pierdolić! Tylko w jedności siła!
10 maja 2008, 12:59 / sobota
Powiem tak jeśli w młynie była patola bo była to było w takim razie na nią przyzwolenie !!! Mogli wszyscy podejsć na meczu pogadac a tak każdy to akceptował. Patola w młynie byłą nie w tą środe, nie przez tą runde, ale już mniej więcej od 3 lat !!! Jeszcze co do kwestii Daria to powiem wam tak może i nie miał wieku i słyszeliśmy tu różne komentarze na forum i na żywo nawet tutaj że jest "małpą" przed derbami to było. Ale kto tam na gnieździe miał stanąć?? Takiej osoby nie było. Trzeba wyjaśnić dużo. W każdym bądź razie być może jakiś tam zalażek młyna powstawał i kazdy miał nadzieje, ze patola zginie w większości normalnych w OE i to eksploduje. A teraz nie mamy nic.....może to dobrze. :):)

PS. A i jeszcze jedno coś sie wam pomyliło !!!! Ja nie ejstem nie byłem i nie bede młynarzem tylko bębniarzem !!!! To że tam killka razy byłem u góry to nic nie znaczy. I nie po ksywach jedźcie:) Ahooyyy.
10 maja 2008, 13:35 / sobota
HAHAHAHAHA - to jest - niestety - szyderczy śmiech.

W kilka chwil rozpieprzono coś, co budowano od dłuższego czasu.
Tym posunięciem dano wyrażnie znać, że doping na Lechii - dla piłkarzy - jest zupełnie niepotrzebny.
Podparto się TRADYCJĄ MŁYNU, który w "zamierzchłych czasach" był elitą gdańskich kibiców.

Owszem tak było.
Młyn zarówno tworzył doping, jak też, gdy była taka potrzeba, walczył z wrogami (ustrój, milicja, przyjezdni).
Niestety, lata posuchy w gdańskim futbolu i trwałości strukturalnej młynu - co za tym idzie utrzymania jego TRADYCJI - doprowadziły do tego, co mamy dzisiaj. Nie jesteśmy już jednolici. Hools sobie, Ultras sobie, Starzy sobie, Małolaci sobie.

Próba odbudowy młynu została rozbita w puch.
Starzy, którzy powinni dać przykład i wziąć na Swoje barki jego odbudowę, kompletnie to olali, pozostawiając po sobie niezaorany ugór.

Skoro nie Starzy, to kto?
Pozostali młodzi, którzy na miarę Swoich możliwości i chęci - a tkwił w nich potencjał - zebrali sie pod zegarem, aby w zorganizowanej grupie dopingować piłkarzy. A, że chcieli się przy okazji dobrze bawić, no cóż - przywilej młodości. Niestety, Starym to się nie spodobało, bo na T29 nie ma miejsca na zabawę, bo ... TRADYCJA.

Dopiero teraz o niej przypomnieliście sobie? Gdzie byliście, gdy próbowano odbudować młyn i stworzyć go na miarę zbliżającej się wielkimi krokami OE?

Woleliście przyglądać się z boku i zza klawiatury komentować jego "wyczyny". Teraz macie okazję się wykazać. Sektor pod zegarem jest do Waszej dyspozycji.
A młodzież stanie kącikiem na jego obrzeżach i z chęcią popatrzy jak powinien wyglądać PRAWDZIWY MŁYN.

My Polacy (Gdańszczanie) jesteśmy świetni w destrukcji. Potrafiliśmy obalić komunistyczny ustrój, ale do tej pory nie potrafimy zbudować Rzeczpospolitej na miarę naszych marzeń.

Czy tak też będzie z naszym MŁYNEM ?
10 maja 2008, 20:49 / sobota
dario, byłeś wielki... Mam nadzieje, że jeszcze bedziesz. Pozdro dla ogółu
10 maja 2008, 21:01 / sobota
Dario, byłeś wielki... Mam nadzieje, że jeszcze bedziesz. Pozdro dla ogółu
10 maja 2008, 23:07 / sobota
Marku!!! Wielkie slowa uznania za to co napisales... Szacunek dla Ciebie...z bialo-zielonymi pozdrowieniami...

Tylko Lechia Gdansk!!!
11 maja 2008, 16:47 / niedziela
DARIO nie możesz teraz olać MŁYNA musimy pokazać tym którzy nas krytykują że naprawdę jesteśmy coś warci że nie zniechęci nas to całe zamieszanie na meczu z Kmitą . Musimy się teraz jeszcze mocniej zmobilizować i dać z siebie wszystko tymbardziej teraz kiedy nasza drużyna najbardziej tego potrzebuje .Uważam że TY i Limak dobrze sobie radzicie nie wyobrażam sobie żeby was zabrakło na meczu ze Zniczem to by oznaczało że WYMIĘKKACIE wierze że tak nie jest. ps.myślę że powinniście robić krutkie przerwy co jakiś czas bo nie da się przez 90 minut śpiewać na maxa .DO ZOBACZENIA W NIEDZIELE POZDRAWIAM.
11 maja 2008, 21:15 / niedziela
odnośnik

ajjjc az dech zapiera ;)

Widac mozna zrobic cos zaajebsitego wystarczy chciec...

Jak Oni moga to dlaczego My nie?
11 maja 2008, 21:33 / niedziela
DARIO !!!

Widziałem Twoją Mine Po Meczu Z Kmitą Gdy Zszedłeś Z Gniazda ... I Widziałem Jak W Jednej Chwili Cały Zapłał Prysł... Wielkie Graty Dla Ciebie Za To Co Zrobiłeś Dla Nas Kibiców I Dla Naszej Kochanej Lechii !!!

Wiedz Że Młyn Bez Ciebie!!! TO Nie Jest Już Młyn!!! :((

Mam Nadzieje Że Przyjdziesz Na Mecz Ze Zniczem !

A Co Do Wieku Nie Raz Na Tym Forum Mnie Ciśnięto Bo Mam 14 Lat ...
TO Jest Bzdura Bo Dree Się Z Całego Serca Żeby Tylko Nasza Drużyna Grała Lepiej Chce Coś Zrobić Dla Lechii A Nie Jedned Facet Dałby Mi Z Wyglądu 16 - 17 lat ...

Selekcja Może Być Ale Z Umiarem ... Dlamnie Są Bez Sensu PINK LADY Na Młynie
I Dzieci 9-10 lat ...

Mam Nadzieje Że Ktoś Z Przemyśli Mój Post ...
11 maja 2008, 22:18 / niedziela
problem jest taki,ze brat(DARIO) jest po ciezkiej kontuzji pilkarskiej i przeszedl dwie operacje i caly czas przechodzi fizjoterapie i zapowiada sie dluzszy syf..(w pewnym momencie byla zla diagnoza doktora a potem walka z czasem aby nie amputowali mu nogi..zreszta nie wazne)ale nikt,nie ma prawa ZRZUCAC go z gniazda,bo jest w <amoku>....skoro tam wszedl,musieli to zaakceptowac i jedni i drudzy...
w jego duszy zawsze bedzie gniazdo i BKS,ale zostalo zlamane jego bialo-zielone serce,ktore wkladal na kazdym meczu i na spotkaniach dopingowych..po prostu brak szacunku..i pewnych rzeczy nie da sie wyrazic slowami...
ja latalem specjalnie dla nie niego na meczu,aby czół wsparci tych starszych kibicow jak i CZARNY 68-(pozdrawiam)..
kolej rzeczy....
11 maja 2008, 22:27 / niedziela
''Jeszcze bedzie przepieknie,jeszcze bedzie normalnie.....''
Mario,bedzie dobrze,uwierzmy w to,bo bez wiary w to wszystko,to jakos chujowo !
Czas goi rany,a i rozmowy wszystko wyjasnia,co do przyszlosci jestem spokojny.
Pozdrawiam Mario.
11 maja 2008, 22:47 / niedziela
Jacaraca - 100 % poparcia ...

Dario - WIELKIE DZIĘKI za wszystko co zrobiłeś... zawsze stałem dość blisko gniazda i widziałem, że w prowadzenie meczy wkładasz całe swoje biało - zielone serce... mam nadzieję, że to co stało się na meczu z Kmitą nie uszkodziło Twojej nogi i że będziesz w stanie do Nas wrócić na co mam nadzieję (nie oczekuję ale liczę na to...)

Czyś emeryt, czyś małolat....
15 maja 2008, 18:21 / czwartek
Orginalne i pomysłowe więc na "zniczu" mozna sprobować...... odnośnik
17 maja 2008, 20:05 / sobota
A mam pytanie co się stąło z zajebistą przyśpiewką a mianowicie :
Lechio,Lechio,Lechio,Lechio,Lechio la la la la la la la la la la la la la la i nie wiem ile tych lala jest ale to szczegół dużo osób tę pieśń spiewa po zdobyciu gola ale myśle że w środku meczu też można ja wprowadźić bo ,,zanikła"
17 maja 2008, 20:20 / sobota
fan_pomysl za dużo alko ?? Czy bywasz na meczach raz na 5 lat?? Śpiewana jest bardzo bardzo często na meczach !!
19 maja 2008, 17:10 / poniedziałek
Co do meczu z Pruszkowem :
Moje pytanie brzmi gdzie jest konkretny megafon przeciesz były zbierane pieniądze został zakupiony ...NIEMA
Kolejne , były zbieranie pieniądze na nagłośnienie zakupiono głośniki mikrofon ... NIEMA !! DLACZEGO??
Co do "młynarzy" Elvis - nienadajesz sie do tego nawet nie darłeś ryja dostatecznie głośno słyszały Cię osoby pod Tobą i 5 metrów w boki... lipa
Pan Kolega co siedział na gnieździe w przerwie meczu konkretny żal szacunek dla gościa co go ściągnoł...
Łysy koleś w siwej bluzie co prowadził poźniej doping powiedział jedna mądra rzecz ze huja nas słychac na łukach a co dopiero na prostej ... że z takim młynem to ni huja do 1 ligi RACJA .
POźniej tragedia z dziecmi w młynie nic konkretnego sie niezaspiewa , wkurwiaja mnie małolaty co palą szlugi zamiast dopingowac kurwa .
Ludzie na łuku chcą dopingowac moje zdanie jest takie aby dostawic jakies gniazda jeszcze na łuku z jednej i drugiej strony , chociasz jakies beczki postawic albo niech ktoś wjebie sie płot Panowie niewierze ze nieznajdziecie odpowiednich osób do dopingu Kurwa!!
PS. jak chcecie to piszcie ze jestem pojebany, ze sam mam sie zając dopingiem itp. itd.
19 maja 2008, 17:16 / poniedziałek
Bizonkievic święta racja !

1 sprawa GNIAZDO NA ŚRODEK MŁYNA !!
2 NAGŁOŚNIENIE !!
3 PORZĄDNY MŁYNARZ ! (W Gliwicach stało dwóch panów na płocie oni się do tego nadają w 100% !! )
19 maja 2008, 17:20 / poniedziałek
"Ludzie na łuku chcą dopingowac moje zdanie jest takie aby dostawic jakies gniazda jeszcze na łuku z jednej i drugiej strony , chociasz jakies beczki postawic "

100% poparcia!!
19 maja 2008, 17:23 / poniedziałek
bizonkievic megafon byl ale zostal zniszczony podczas akcji na mlynie...

Po 2 skonczcie pieprzyc ludzie, napisaliscie to samo co 123124 innych ludzi przed wami....

Po 3 bylo widac jak ludziom z luku chce sie dopingowac...
19 maja 2008, 18:30 / poniedziałek
Bizonkievic napisał:

"...były zbieranie pieniądze na nagłośnienie zakupiono głośniki mikrofon ... NIEMA !! DLACZEGO??..."
-sprzęt był wynajmowany od "jakiejś" firmy przez klub... "Klub zawiesza wszelkie formy pomocy dla kibiców. Zostaną one przywrócone w momencie kiedy na stadion przy Traugutta powrócą odpowiednie standardy zachowania." odnośnik

-ogólnie to nie wiem skąd wziąłeś info, że były zbierane pieniądze na głośniki i mikrofon... pozdrawiam
19 maja 2008, 21:25 / poniedziałek
Ludzie skad wy sie urwaliscie, gdyby były odpowiednie osoby do staniecia na gniezdzie to by na nim stały, teraz stoi ten kto moze, chuj ze mlodzi chlopacy daja z siebie po 120% jak i tak macie to w dupie i lepiej lamentować na forum, nic sie nie zmienia od dawna i na forum mozecie dopingowac najlepiej a na mlynie widzialem moze 70 osob w wieku powyzej 17 lat , zastanowcie sie troche albo sie ruszcie macie kontakt z Lwami Polnocy tak samo jak z Ultras Lechia nie widze problemu!
POZDRAWIAM!
20 maja 2008, 18:19 / wtorek
Grupa Greengos wszystkim dobrze znana szacunek za to co robią dla LECHI ale jak stoją na młynie to mogliby troche pośpiewać z MŁYNEM a nie bajerki strzelać przez cały mecz.
20 maja 2008, 22:26 / wtorek
"... Bo mamy serca biało -zielone.
Bo mamy w sercach zieleń i biel. "
18 sierpnia 2008, 19:00 / poniedziałek
Do kogoś od dopingu, nie wiem kto tam rządzi obecnie, czy to Greengos, Robert, ULG, czy Zeto, ale taka mała propozycja z mojej strony jako, że jak czerpać wzorce to od najleprzych, propozycja fajnej przyśpiewki na melodie znaną kibicom jeżdzącym na Wisłę odnośnik "Leeechiiiijkaaa, Lechijkaaa, Lechijkaaa...!!! Lechijka, Lechijkaaa, Leeechiiijkaaa....!! Lechijka, Lechijka, Lechijkaaa!!! Le-chij-ka!!! LE-CHIA GDAŃSK !!!!!!!!
18 sierpnia 2008, 23:04 / poniedziałek
prawda jest taka , ze na Lechii nie bedzie dobrego mlyna ...

czy my musimy komus dorownywac ? , niechce sie nam spiewac ot co

Lechia jest najlepsza tak czy siak , ok ?
18 sierpnia 2008, 23:27 / poniedziałek
no jeżeli w tej rundzie znowu przyjdą "sami małolaci którzy chuja robią i niech wypierdalają" to rzeczywiście młyna nie będzie... chyba że cie NIE "małolaci" ruszą dupska zamiast tylko krytykować czy to na forum czy gdzie indziej... ludzie albo sami coś wnosicie do dopingu i wtedy mozna krytykowac albo nic nie robicie to wtedy przynajmniej NIE NARZEKAJCIE ...
Pozdro dla "małolatów" ...
18 sierpnia 2008, 23:36 / poniedziałek
wariat ---> zmień lepiej nicka na jełop

akurat to leciało w Chorzowie najdłuzej i nie żadna tam Lechijka czy Wisełka

tylko tak jak ZAWSZE kurwa zajebana mać ! ! ----> Le-chia goool, Le-chia gooool ...... itd

tylko takie wynalazki jak ty kojarza tą przyśpiewkę tylko w wersji jakiejs Lechijki od niby jakichś Wisełek,
ze niby za tem do Krakowa trzeba jeździć ? ? ?
chociaz, co się dziwić, moze tacy jak ty i tobie podobni istotnie bez Krakowa nie wiedzieliby o istnieniu tej melodii
18 sierpnia 2008, 23:47 / poniedziałek
Wariat to było ;) na meczu w chorzowie powtórzyło się z 3-4 razy,ale za mało ludzi dopingowało to trzeba przyznać,ale i tak nie ma co narzekać bo podróż męcząca,ale jednak warto było-mam nadzieję,że wszyscy tak sądzą
19 sierpnia 2008, 00:05 / wtorek
A ja się podpisuję pod tym co napisał Siwekk, po co kogoś uszczęśliwiać na siłę, Na Lechii najlepiej idzie spontaniczny doping, jak się coś dzieje na boisku, albo... Jak będzie sie działo dużo ciekawego na murawie to doping sam będzie się wdzierał w gardła widzów i wszyscy będą szczęśliwi, takie moje skromne zdanie.
19 sierpnia 2008, 00:13 / wtorek
szkoda tylko ze pozniej się narzeka jaki to doping zjebany... i się słyszy od kibiców z innych miast, że Lechia ma lepszą ekipę od frajerów z gdyni ale doping mają o klasę lepszy... wiem wiem zaraz wszyscy powiedza ze powinnismy miec nasrane na to co inni mowia ale taka jest kurwa prawda a chodzi tylko o to ze nikt nie chce sie za to wziasc...
19 sierpnia 2008, 00:25 / wtorek
Czas napisać nową historię :)
Tu odnośnik do melodii:
odnośnik

Słowa:

Czekaliśmy tyle lat,
By nasz Gdańska kwiat
Był tam gdzie ma.

Tak odbudowała się
Aż przez osiem lat,
Lechijka Gdańsk

Teraz czas na marzeń szczyt.
Wyczekamy znów
Te pare lat

By nasz ukochany klub
Ten co w sercu trwa
Zadziwił świat.

Ref.
Więc wstań i krzycz
Lechia!!, Lechia Gdańsk!!!
Nasza w Ciebie
Wiara nigdy niezachwiana.

Biel i zieleń w słońcu lśni
Barwy Lechii mej
Mą dumą są.

Zawsze Lechio tam gdzie Ty,
Będzie gdańska brać
Przy Tobie stać.

Ref.
Więc wstań i krzycz
Lechia!!, Lechia Gdańsk!!!
Nasza w Ciebie
Wiara nigdy niezachwiana.
19 sierpnia 2008, 13:52 / wtorek
verde, no popatrz jakiś ty mądrala. Ale na to, że możnaby jechać to na zmianę tak jak robi Wisła, pewnie już nie wpadłeś. Wydaje mi się, że szczególnie zakończenie "...LE-CHIA GDAŃSK!!!" wychodziłoby fajnie, bo ludzie lubią to krzyczeć.

A co do tekstu o kojarzeniu to pokaż mi gdzieś na necie filmik z tą melodią w wykonaniu Lechii, bo jakoś nigdzie nie mogłem znaleźć, więc dałem przykład pierwszy z brzegu, ale jak ktoś się chce przyjebać to zawsze znajdzie jakąś pierdołe. Jakbym dał filmik z arki to byś pierdolił, że nie z rejmonta...
19 sierpnia 2008, 14:05 / wtorek
Skomentować to możnaby krótko: ...mowa trawa
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.283