Gdańsk: wtorek, 25 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 39/114

23 sierpnia 2008, 12:31 / sobota
odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

to chyba nie mieści się w ramach kilku ognisk zapalnych ;)

atmosfera jak kiedys w Anglii mnie rowniez sie podoba, ale przy grze kopaczy, po 5 minutach zaczynaja sie rozmowy o tym czy o tamtym:). przy takim poziomie pilkarskich trybuny Wisly w naszych realiach moga byc wzorem
23 sierpnia 2008, 12:54 / sobota
kurwa, ręce opadają,

u nas nie ma wyrobionego nawyku śpiewania jak na zapodanych przez Ciebie linkach

jesli chcesz ten nawyk wyrobić komendami młynarza to . . przepraszam jesteś misiem o bardzo małym rozumku,

nad tym nawykiem trzeba pracowac, podtrzymując spontaniczne porywy w poszczególnych sektorach, podtrzymując jak tylko się da najdłużej

na wisle . .podobnie śmiem twierdzić, kamieniem milowym ku obecnej ich kondycji było czas kiedy do tradycyjnie prowadzonego dopingu na sektorach "C" zaczęły się włączac sektory "A"
to wypełniło stadion dopingiem, wciągnęło sektory dotychczas uspione w stregfe wpływu czy to jednej czy drugiej prostej

MRZONKI O TYM ZE NA CZYJES POLECENIE WSZYSCY BEZ WYROBIONYCH NAWYKOW WSTANĄ I BEDA SIĘ STOSOWAĆ, BEDĄ RYCZEĆ BITE 90 MINUT - TO BRDANIA LUDZI KTORZY MOZE MAJĄ I CHĘCI ALE Z CAŁA PEWNOSCIĄ NIE MAJĄ POJECIA O SPECYFICE NASZYCH TRYBUN, GEOMETRII STADIONU I ...... JESZCZE PARU INNYCH RZECZACH

tyle co mogłem podpowiedzieć jak nad tym nawykiem popracowac,
zrobicie jak zechcecie,
kaniec filma, dziękuję za uwagę,
23 sierpnia 2008, 13:30 / sobota
Verde fajnie piszesz, tylko nie podajesz jak to zrobić. Jak te grupki kibiców mają stworzyć zarzewie dopingu, który przeniesie się dalej? Wydaj mi się, że właśnie w tym tkwi problem. Problemem jest to, że wielu ludzi boi się otworzyć i pokazać emocje. Boją się, że jak w pięciu, czy sześciu (o ile taka grupka zacznie drzeć ryj) wyskoczą przed szereg, to reszta będzie mieć z nich beke :) (bo tak już przecież bywało). Brakuje nam (kibicom) porozumienia ze sobą. Nie jesteśmy razem. Problemem jest też to, że jesteśmy kibicami Lechii tylko na meczu. Po wyjściu ze stadionu jest szansa, że możesz dostać po ryju od gościa, który jeszcze pięć minut temu stał koło ciebie. Tak u nas jest. Nie tworzymy jedności. No chyba, że przyjedzie jakaś dobra ekipa to wtedy jest fajnie np. Legia, i cały stadion śpiewa z całych sił Legia to s.... . Wracając do dwóch młynów to już tak kiedyś było i było zajebiście. Gdzieś tak w latach 90'tych na meczu z arką jedni (ci bojowo nastawieni) poszli pod sektor gości, a drudzy pod zegar. Doping był miażdżący, nie zapomnę tego nigdy. Może by tak wrócić do tego, a może fan-kluby przyjezdne stworzyłyby swoje strefy i poprzez inicjowanie dopingu i włączanie się do tego co robi młyn podnosiłyby poziom kibicowania? Poza tym mogliby się pokazać (nie tylko poprzez wywieszenie flagi) i może dać przykład innym. Może powinno to być jakoś oceniane przez LP. To tyle ode mnie
23 sierpnia 2008, 14:17 / sobota
masz dobre pomysły (podobnie jak Verde) tylko problem tkwi w tym jak wprowadzić je w życie ? :P
23 sierpnia 2008, 16:07 / sobota
100% poparcia dal wpisu Rafała74!

Aejaejao!!!
23 sierpnia 2008, 16:09 / sobota
hm sorki a ja mam pytanie z innej beczki ale tu najwiekszy ruch

wiecie po ile w tym sezonie bedzie kielbaska?
23 sierpnia 2008, 16:15 / sobota
na MESA bylą po 6 zl ;)
23 sierpnia 2008, 22:56 / sobota
Verde przyznam Ci rację w 1945 % że u Nas nie ma wyrobionego nawyku śpiewania to jest fakt ale cóź trzeba pomyślec nad tym jak to zrobić ja wciaż uważam że młynarz ejst potrzebny bardzo lecz to nie tak ze jak ma piardnąć to i reszta ma piardnac i tak jest na Amice i nie chdozi mi o taki sposób kibicopwania zzz !!! Mam nadzieje ze jutro będzie fajnie a "gorsza strona Krakowa" poczuje piekło :)
23 sierpnia 2008, 22:59 / sobota
piekiełko musimy im zgotować... ^^ a tak zapytam z innej beczki - jest organizowana jakaś oprawa ktoś wie może?
23 sierpnia 2008, 23:00 / sobota
Jako, że ostatni w Chorzowie nasz doping był na całkiem dobrym poziomie, ja przynajmniej tak uważam oraz inne osoby co tam były, to sądzę ,że jutro na T29 u siebie pokażemy się z dobrej strony nie żałując naszych gardeł.
Tylko nie narzekać , kurwa,że pada, , bo za gorąco, słonce w oczy piecze, dym z grilla, itd., tylko dawać z siebie wszystko. To jest nasz pierwszy mecz po 20 latach w Ekstraklasie, więc chyba warto się dobrze zaprezentować, bo nazwa Lechia, do czegos zobowiązuje.Jutro ma być wielkie pierdolnięcie, jak będzie okrzyk.
Kto wygra mecz?jasne,że Gdańska Lechia!!!Kto????jasne,że Gdańska Lechia!!!!
Do zobaczenia na meczu.
Tylko BKS Lechia!!!!!
23 sierpnia 2008, 23:10 / sobota
zdecyduj się :D albo "Kto dzisiaj wygra? Jasne, że Gdańska Lechia" albo "Kto wygra mecz?? Lechia !" bo to są 2 różne przyśpiewki ; )
Tu bym polemizowal.
Po pytaniu,kto dzis wygra,mnie sie wydaje,ze wieksze pierdolniecie ma jedno slowo:Lechia !
Zauwazylem,ze troche lipa wychodzi z tym :jasne,ze......
W tym momencie ucieka rytm,ludzie albo za szybko,albo za wolno spiewaja.
Oczywiscie to jest tylko moje odczucie,innym moze wydawac sie inaczej.
oni nie znają piekła, trzeba im poczynić SZEOL, aż z ich gardeł wydobędzie się tylko "ajwaj!"

toteż proponuję rozszerzyć nasz jakże bogaty repertuar o propozycję moją z dwóch stron wcześniej z dnia 19 sierpnia 2008 Anno Domini, godziny 23:49 a dzień ten zwał się wtorek , sądzę że propozycja ta dość prosty łatwy i przyjemny i co ważne sprawdzona!

jebać żydów skurwysynów MY-SO-NA!
23 sierpnia 2008, 23:13 / sobota
ale "kto dzisiaj wygra?? Lechia" w ogóle już nie trzyma się kupy więc zostańmy przy tym co jest bo moim zdaniem jest dobre ^^
23 sierpnia 2008, 23:18 / sobota
Wiadomo,że to są 2 różne przyśpiewki.To było celowe,aby je jutro w zalezności od sytuacji zaintonować. Zgadza sie, że ta krótsza wersja lepsza, ale uważam z obu mozna jutro swobodnie korzystać.
24 sierpnia 2008, 00:56 / niedziela
proponowałbym zaśpiewać jutor krakowii odnośnik :-))) kilka prób i myśle że zaśpiewamy wszyscy równo
24 sierpnia 2008, 02:41 / niedziela
Chris bylem w Chorzowie i nie wydaje mi sie zeby nasz doping byl chociaz na przyzwoitym poziomie , Lechia na wyjazdach ma dobry doping ale w pociagu :]

a jutro o doping to bym sie nie martwil napewno bedzie dobry , gorzej jak zawita do nas Odra Wodzislaw

jebać żydów , juz dzis pelno ich w Gdyni o 20 bylo ; ]
24 sierpnia 2008, 18:27 / niedziela
jeśli chodzi o doping w dzisiejszym meczu to mam mieszane uczucia :p na początku jak zwykle na pełnej kurwie, lecz już koło 20 minuty młyn wymiękał... po prostu niektóre dzieciaki, albo i nawet dorośli przychodzą na młyn i NIC... NIC nie robią...pod koniec pierwszej połowy na gniazdo wszedł osobnik bliżej nie określony ale na prawdę wyglądał śmiesznie, większość zamiast dopingować nagrywała go sobie na komórke... NA SZCZĘŚCIE w drugiej połowie na gniazdo wszedł LIMAK ten chłopak rozbudził ochotę do walki ^^ w pewnym momencie chyba cały stadion (nawet najdalsze zakątki prostej) śpiewał razem z Nami "Lechia gool Lechia gool Lechia goool" więc podsumowując : wypierdolić ! tych co nic nie robią i Limak koniecznie na gniazdo Pozdrawiam ;)
24 sierpnia 2008, 18:41 / niedziela
Limak sie nadaje do napierdalania czolem w beben.Myslisz kurwa ze stazi beda sluchac jakiegos malolata?PZDR
24 sierpnia 2008, 18:43 / niedziela
JAK BYŁO WIDAĆ NA MECZU bardziej słuchali się tego (małolata) niż "starych"
24 sierpnia 2008, 18:50 / niedziela
ten typ co wbil na gniazdo w 2 polowie w czarnej koszulce rox, ile on serca wladowal aby ten mlyn istnial, w 1 polowie tylko pierwsze 15 minut bylo dobre.......

TAK BYLERM W MLYNIE I NIEMOGE MOWIC WIEC MORDA TO IDZ DO MLYNA, DARLEM RYJ NA TYCH CO STALI KOLO MNIE ABY SIE ZACZELI PRZYKLADAC TO CI WOLELI GADAC O DUPACH I CYCKACH JAKIS LASEK -.- TAK BRITNEYKACH!!!
24 sierpnia 2008, 18:52 / niedziela
a to dlatego ze na mlynie byli sami malolaci :)
24 sierpnia 2008, 18:53 / niedziela
ten "typ w czarnej koszulce" to jest właśnie Limak cieszę się, że ktoś w końcu poparł moje słowa ^^
24 sierpnia 2008, 18:58 / niedziela
Wy sie kurwa nadajecie..
24 sierpnia 2008, 19:00 / niedziela
Nostradamus zgadnij czemu byli sami małolaci? no ? bo nikt z tych wielkich "starych dorosłych" nie przyszedł? najlepiej jest krytykować co nie ? i przestańcie już z tymi podziałami na małolatów i starych bo się rzygać od tego chce... nie ważne czy jesteś młody czy stary, liczy się Twoje zaangażowanie...
24 sierpnia 2008, 19:01 / niedziela
Predzej czy pozniej kazdy bedzie tym stary wiec...
24 sierpnia 2008, 19:27 / niedziela
Nikt normalny nie bedzie chodzil na mlyn gdzie bedzie mlynarzem jakis niedorozwiniety kurwa burak,
24 sierpnia 2008, 19:31 / niedziela
ciekawe czy w ogóle wiesz o kim jest mowa... dla Ciebie to "niedorozwiniety" burak, dla innych dobry chłopak, który chce coś zrobić dla Lechii...

PS a jak młynarzem będzie Łysy silnoręki gość koło 30 który jednym pizdnięciem powala dwudziestu, to będziesz chodził na młyn?
24 sierpnia 2008, 19:33 / niedziela
ja będe!! Silnoręki na młyniarza!! aczkolwiek nie chwalił się, że jednym pizdnięciem powala dwudziestu...
24 sierpnia 2008, 19:36 / niedziela
dobra to znajdź silnorękiego, który będzie chciał spodziewam się, że połowa stadionu będzie się pchała do młyna i bardzo dobrze... jedyny problem tkwi w tym, że... nie znajdziesz takiego gościa na młynarza...
24 sierpnia 2008, 19:38 / niedziela
megafon jest potrzebny bo polowa wgl nieslyszy co mlynarz mowi ; ]
24 sierpnia 2008, 19:40 / niedziela
No stress buraczku ttu nie chodzi o gabaryty mlynarza tylko o jego inteligencje.Dobrze ze juz nie ma tego malego przyglupa pseudoskina.Teraz tylko czekac na kogos rozgarnietego.PZDR !
24 sierpnia 2008, 19:46 / niedziela
z całym szacunkiem nie znam Limaka osobiście, ale z tego co było widać miał głowę do prowadzenia dopingu, wiedział kiedy co zapodać tak aby cały stadion przyłączył się do dopingu wiedział kiedy przytrzymać jakąś przyśpiewkę dłużej, wiedział jak zmotywować bandę młodych zapaleńców - a to chyba najbardziej się liczy jako jego ocenę jako Młynarza...
Pozdrawiam
24 sierpnia 2008, 19:53 / niedziela
z prostej wygladało to przyzwoicie. Harmonia młyn reszta stadionu coraz lepsza. Wyjątkowo dobra postawa biało-zielonych też miała duży wpływ na, moim zdaniem, dobry doping dzisiaj. Powoli zaczynają się tworzyc zalążki tego o czym pisze Verde. Oby tak dalej :)
24 sierpnia 2008, 21:29 / niedziela
Zdecydowanie doping powinna prowadzić jedna stała, starsza i budząca respekt osoba.
24 sierpnia 2008, 21:35 / niedziela
MAZUR ma Racje 1945% poparcia .
24 sierpnia 2008, 21:55 / niedziela
nie przeczę, że nie... tylko, że takiej osoby albo nie ma, albo jest i nie chce poprowadzic dopingu...
24 sierpnia 2008, 22:25 / niedziela
Mazur, ogarnij się i przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś !!!

Przypomnieć Ci Wartę? Czy ktoś patrzył na Twój wiek? Czy wzbudzałeś postrach Swoją osobą w grupie 500 wyjazdowiczów? A wiesz dobrze, że grupa wyjazdowa to nie nasz młodociany młyn z T29. A było OK.

Młyn potrzebuje podrzucającego kawałki do śpiewu, a nie capo stojącego nad nim z batem. Takich chłopaków już mamy.

Mądrali komentujących poczynania młynarzy na forum jest od zajebania, ale jakoś nie widzę kolejki chętnych do wejścia na gniazdo i poprowadzenia dopingu.

Każdy kumaty widzi, że w pojedynkę nie jest się w stanie prowadzić dopingu przez 90 minut na maxa. Po 30 min. Dario był wypompowany, dalej pociągnął Elvis, a w drugiej połowie Limak przekazał bęben Camelowi i dołączył do prowadzących.

Co byłoby, gdyby był tylko jeden młynarz? ... KICHA.

Niech więc forumowi komentatorzy nie pierdolą jak powinno być, skoro nie mają o tym temacie zielonego pojęcia. Najpierw niech staną w młynie i przez 90 min. śpiewają. Ciekaw jestem ilu z nich to wytrzyma. Założę się, że wymiękną po pierwszej połowie i nigdy do młynu nie wrócą, bo to harówka i potrzeba do tego faceta z jajami, a nie gumki od kaleson.

Do zobaczenia w młynie na przyszłym meczu.
24 sierpnia 2008, 23:09 / niedziela
Sam stary idioto przeczytaj jeszcze raz co napisałes sie ogarnij !
24 sierpnia 2008, 23:17 / niedziela
hmm Marek ma racje dobrze to wygladało w poznaniu . ostatnio w Chorzowie Mazur tez dawał rade tylko ze sam nie da rady pociagnac 90 minut. na wyjazdach nie ma przypadków i wszystko innaczej wyglada..
25 sierpnia 2008, 00:04 / poniedziałek
ehh jak ktoś nazywam MarkaM starym idotą to już jest przesada... Drogi pani wagonfajek : MarekM swoimi wypowiedziami (w przeciwieństwie do Ciebie) wnosi coś do dyskusji i moim zdaniem ma rację w kwestii, że jeden młynarz nie da rady... więc bardzo Cię proszę, zmień stosunek chociaż do tych starych forumowiczów bo np ja cenię sobie ich zdanie
25 sierpnia 2008, 00:34 / poniedziałek
megafon jest potrzebny jak juz predzej wspominalem a nie mlynarz musi sie drzec jak pojeb i tak go wszyscy nieslysza a jakby byl megafon niemusial by tak gllosno krzyczec i wiekszosc by go slyszala ;]
25 sierpnia 2008, 01:23 / poniedziałek
Dario-fajnie ze wróciłeś na gniazdo!!szacun i ..będzie tylko lepiej!!!!
Limak-pozdro!!
25 sierpnia 2008, 07:10 / poniedziałek
Ja tez cenie sobie zdanie pana Marka
25 sierpnia 2008, 07:50 / poniedziałek
Dario pseudoskinie fajnie ze wrociles , uwazaj na spadajace liscie ... MAREKM na gniazdo i po problemie :)
25 sierpnia 2008, 12:21 / poniedziałek
Zastanów się co ty mówisz, ja jakoś nie widziałem, żeby Dario zgrywał pseudoskina...
25 sierpnia 2008, 12:41 / poniedziałek
Co prawda glos mam jak L. Pavarotti a brzuch jak D. Roussos ale jednym jebnieciem powalam tylko 10 typa, wiec jaki tam ze mnie mlynarz...
25 sierpnia 2008, 14:22 / poniedziałek
Silnoreki na prezydenta !!!!!!!!!!!!!!!
Tfu-pomylka.
Na mlynarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tyle czasu czekalem na ta sposobnosc,a tu nagle wyszlo szydlo z worka.
Na gniazdo !
I to juz !
:-)
25 sierpnia 2008, 15:12 / poniedziałek
Mógł by ktoś opisać od początku do samego końca,historię Limaka na Lechii ?
25 sierpnia 2008, 15:22 / poniedziałek
Poszukaj w wikipedi jak cię to tak interesuje.

Aejaejao!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027