Gdańsk: środa, 26 kwietnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 42/114

8 września 2008, 11:38 / poniedziałek
Niewidzialny88 - jeżeli ci chodzi o pana Limahla;) w pionowym pasiaku i jeżeli jest to ten osobnik o którym myślę choć pewności nie mam i nikt mi tego nie potwierdził to byś mu tego raczej nie powiedział w cztery oczy;) że wygląda jak wokalista kajagogo.

A swoją drogą wtedy prawie co drugi był Limahl:)))

Aejaejao!!!
8 września 2008, 12:41 / poniedziałek
Coś Ci sie pomyliło.Chodzi mi o gościa który miał ksywke Limahl a nie że ktos tam może tak wyglądać:)Konkretnie miałem na mysli tego w szaliku po lewej stonie tego w pasiaku.Uff
8 września 2008, 12:49 / poniedziałek
Może to nie ten temat ,ale mam 2 fotki co do których mam wątpliwości

odnośnik

Połowa lat osiemdziesiatych wyjazd do Szczecina???

odnośnik

Tez lata osiemdziesiąte.Pytanie co to za ekipa Sląsk,Wisła?
8 września 2008, 12:50 / poniedziałek
To wiadomo kto jest, ale ten w pasiaku to sam nie wiem czy się mylę czy nie. Nie zrozumieliśmy się do końca :)))

Aejaejao!!!
8 września 2008, 14:00 / poniedziałek
Niewidzialny88 dobrze kojarzysz :-)
Na twoim zdjeciu tez jest w srodku.
Nie wiem,czy ludzie by sobie zyczyli tego,zeby ich rozkminiac,wiec moze dajmy sobie luz ?
8 września 2008, 14:16 / poniedziałek
Masz racje ale jesli chodzi o tego kolesia to nie udziela sie z tego co wiem na Lechii jakieś 20 lat.O pozostałych nie mam zamiaru wypytywać bo wiekszość dobrze znam:)
8 września 2008, 14:25 / poniedziałek
No jasne, a poza tym trochę rozmywamy temat:)))

Aejaejao!!!
8 września 2008, 15:29 / poniedziałek
odnośnik Niewidzialny, moim zdaniem to mecz w Bydgoszczy :-) Na zdjęciu wyraźnie widać tuskonowicza w towarzystwie Kamińskiego Emiliana aktora. To właśnie wtedy musiał z gumą gonić Zawiszę :D
8 września 2008, 15:49 / poniedziałek
Hehe mysle Zeto że on w momencie robienia tego zdjecia własnie wywijał wężem gumowym na peronie w Bydgoszczy.Zawsze był jakiś inny, taki zagubiony:-))
10 września 2008, 01:37 / środa
Jacaraca-pozdrawiam serdecznie,jednak muszę napisać że nie rozmywaliśmy tematu , a raczej bawiliśmy sie swoją Lechistoską przeszłością.
Gosciu w "pasiaku"to koleś" z Widzewa,ale można to zrozumieć bo to czarno-bia la fotka i generalnie można było się pomylić,zwłaszszacza dla nie jeżdżących w tamtych czasach.
Czarny68-wydaje mi sie że jesteś na tym zdjeciu z Chorzowa,tak zupełnie na dole,jeżeli tak to pozdrawiam Tomku serdecznie.
13 września 2008, 21:51 / sobota
Taka mała uwaga do śpiewania KSG w rytm Lechia Gol, czy nie można by śpiewać Gryf KS zamiast KSG? Czesc osob na mlynie sie dziwila czemu pozdrawiamy Gornika Z, a tak byloby wiadomo o kogo chodzi.

Ogólnie mówiąc śpiewanie pieśni ala "Lechia Gol" może być metoda na dobry dopingm, jazda na zmiane - młyn i łuk, a przy drugim powtorzeniu na zmiane młyn i łuk + prosta jest kluczem do sukcesu w drodze na poprawe dopingu :)

Kibicowsko co prawda siadliśmy po 1 bramie i ostatnie 15 minut wygladalo jak wygladalo, czyli cienko, a druga polowa to juz byla popis z naszej strony 45 minut dobrego dopingu :)

Pozdrawiam
13 września 2008, 22:37 / sobota
moim zdaniem dawno nie było takiego dopingu jak w drugiej połowie meczu z Odrą ^^ wspaniałe synchro, z młyna widok całego łuku i początku prostej śpiewających coś składnego to była naprawdę miazga ! a jak po bramce, czy kartce łuk nam przypomniał gromkim "BKS BKS BKS" to aż chciało się wrzeszczeć ^^ oby tak dalej ! (chociaż problem kozaków co nic nie robią w młynie ciągle jest)
13 września 2008, 23:31 / sobota
Zgadzam się z panem na górze !!!
druga połowa miazga a widać że na traugutta:
,,Hej Lechia gol!!! Lechia gol!!! Lechia gol!!!'' czy BKS,BKS,BKS przyjeło się ... :) I bardzo dobże oby młyn zaczoł wprowadzać więcej nowych i fajnych przyśpiewek.
Oby tak dalej !!!
13 września 2008, 23:59 / sobota
GLG!!!

Na pewno chodzi Tobie o gościa z szalikiem Liverpoolu . Tak! To jest Tomek , ale nie sądzę żeby gościu o nicku Czarny68 był tą osobą. Czarny ze Skarszew ( ten na zdjęciu ) to rocznik 65 i teraz siedzi w Anglii. Też chętnie bym go spotkał ale mam tylko kontakt z jego siostrą. A zdjęcie faktycznie w Chorzowie robione i to była końcówka zgody z Ruchem. Kradzież flagi z napisem ,,Jacek Bąk- Brasil Jacek" oddali ją w Gdańsku , ale to już było za póżno.Na tej fotce jestem po środku z szalikiem Aston Villa ( tylko na tym wyjeździe go miałem ) Pozdrawiam
14 września 2008, 00:02 / niedziela
to jednak, jacyś kibice pochodzą ze Skarszew ? ^^ ja tam całą rodzinkę mam, jaki ten świat mały :d
14 września 2008, 00:12 / niedziela
SilveR_LG napisał: " . . . druga połowa miazga a widać że na traugutta:
,,Hej Lechia gol!!! Lechia gol!!! Lechia gol!!!'' czy BKS,BKS,BKS PRZYJĘŁO SIĘ ! ! ! ... :) I bardzo dobŻe oby młyn zaczoł wprowadzać więcej NOWYCH ! ! ! i fajnych przyśpiewek. . . "

co za czasy,
dobże aby nowo wprowadzeni na Traugutta fajni SilveRowie zanim cokolwiek się zająkną,
przyswoili sobie elementarną wiedzę w temacie w którym wydaje im się że mają coś ciekawego do powiedzenia,
14 września 2008, 05:48 / niedziela
Odnośnie tych przyśpiewek wszelakich , zauważyłem że to co wpada w ucho i słychac np. w Anglii , Włoszech to słychac na naszych stadionach z dużym opóźnieniem albo wcale nie słychac. Każdy oczywiście ma inny gust , ale z tego co czytałem to Horto Magico podobało się większości. Może ktoś pamięta bardzo prostą przyśpiewkę z Euro w Anglii. Zaintonowali ją spontanicznie Angole gdy poczuli ,że bezpiecznie uciekają rywalom. Melodia z filmu ( jakże by inaczej ) ,,Wielka ucieczka" na necie można znaleźc ,,The Great Escape" W sumie nic bardzo ambitnego ( ale po trybunach niosło) zero słów , wszystko na :na na na lub la la la i na końcu nuconej zwrotki okrzyk ENGLAND!!! My byśmy mogli na koniec oczywiście walnąc LECHIA!!!!!!Już to widzę i słyszę. Ciarki przechodzą....
14 września 2008, 13:42 / niedziela
melodia great escape w wersji azjatyckiej :)

odnośnik
14 września 2008, 13:50 / niedziela
dobry pomysł, faktem jest, że im prostsza przyśpiewka tym lepiej wychodzi...
Doping SUPER, zwłaszcza 2 póła... jak cały stadion śpiewa to normalnie Liga Mistrzów!!!
Szacun do prowadzącego na zegarze ( ja siedziałem na łuku) i faktycznie robi się chemia :))) Qwa! znowu mam gardło zjechane...
A po golu z tego wszystkiego zdzieliłem szalem małolata przedemną nakazując mu machać szalem (bo stał taki opatulony swoim) odburknął tylko że przecież qrwa śpiewa, do końca meczu coprawda nie odwiązał swego szala (przekorniak jeden) ale darł się on i jego ziomale ligowo!!! Aż przybiłem mu potem V... Angażujmy swych sąsiadów na meczu do przyśpiewek całostadionowych a zawsze będzię SUPER!!!!
I też jedna mała sugestia, może zróbmy tradycją po zdobyciu gola kręcenie szalami pod OLE SUPER LECHIA GDAŃSK...
a my swoje...
14 września 2008, 15:48 / niedziela
to trafiłeś na spokojnego gościa :))
14 września 2008, 17:34 / niedziela
odnośnik to tak jeśli chodzi o proste przyspiewki. To o co mi chodzi zaczyna się od 1:45.

Ogólnie sama piosenka jest świetna, ale melodia zawsze może posłużyć do zapełnienia jakiejś dziury w dopingu czy coś. Pomysł z Euro i taki trochę fakt piknikowy, ale co tam ważne, że głośno:D
14 września 2008, 18:17 / niedziela
remiULG - tradycji się nie 'robi'...
14 września 2008, 18:25 / niedziela
odnośnik
Na tym filmiku ostatnia przyśpiewka mi sie podoba ....ta sama melodia co w odnośniku NoHope
14 września 2008, 18:42 / niedziela
zajebisty filmik, o ile się nie mylę tę melodie śpiewano na ostatnich euro.

John- kojarze, jak ją pierwszy raz usłyszałem dawno dawno temu na MŚ to pomyslałem "angole? co za zjebana piosenka" do tego przemieszczali sektory w zdłuz i w szerz, ale potem dziwnie utkwiła mi w pamieci niczym mantra:))
14 września 2008, 18:52 / niedziela
Cóź szkoda że nie mogłem być ale słyszałem ze momentami było nieźle:)
Wiecie stwierdzam jednak, ze selekcja selekcją ale chyba wyznajemy zasade na gnieździe "czy emeryt czy małolat..." i nie wiem czy starsi sie ze mną zgodza ale do tych "młodych" trzeba dotrzeć a wtedy zobaczymy zaangazowanie i doping na miare Ekstraklasy. Potencjał jest i jesli wybuchnie to nie bedziemy sie mogli wstydzic. Własnie współpraca młynu i reszty stadionu to jest to w czym tkwi równiez siła nasza jeśli pojawiają się te słynne juz :P "ogniska" zapalne podsycane przez ludzi wspomagane głosnym spiewem młyna to cały stadion jest rozbujany na maxa.... Może jednak nie trzeba ganic tego młyna, krytykowac go ze wszystkich sił a pomóc i dać szanse na rozwiniecie się ??? Jasne, że nie chcemy znów 10 kg różu ale chyba jest coraz lepiej co nie znaczy, ze trzeba wpaść w samozachwyt

Myslę, ze bedzie dobrze a cóź jest sporo fajnych melodii które można wymyslęc i je pośpiewać ale głównie na anstepnym meczu obiecuje szczególnie "Starej Gwardii" że usłysza "Wczoraj obiecałas mi napewno..." ale odśpiewane na maxa a moze i jeszcze starych hiciorów :) A chciałbym też aby własnie jakaś tu rozgorzała dyskusja co wprowadzić do repertuaru o co go wzbogacić ??Pozdrawiam
14 września 2008, 18:53 / niedziela
Masz racje ona jest z Euro
14 września 2008, 19:39 / niedziela
co do gniazda nie raz pisałem, nie ważne czy to będzie emeryt czy małolat byle miał to coś. Niech młyn robi swoje a ja z prostej z ekipą wesprzemy :))

Limak odnoszę wrażenie, że za bardzo chcesz sie przypodobac starym. Wcale nie musisz odkurzac starych hiciorów by było ok. Jak jednemu z drugim czegoś brakuje niech zaintonuje z grupą jakąś starą melodię. Jesteś młody, kreatywny, na pewno stac Cię na jakieś orginalne pomysły, może masz kolegę mającego talenty humanistyczne i coś wymodzi? Śmielej k.... jego mac :)))
14 września 2008, 19:48 / niedziela
Najlepiej spiewajcie tylko w tramwajach..
14 września 2008, 20:12 / niedziela
,,Why so serious" Nostradamus?
14 września 2008, 20:13 / niedziela
Because there is no hope :)
14 września 2008, 20:14 / niedziela
Jak ostatnio było widać stadion nieźle współpracował, i wykorzystałbym to naprzykład jak jedziemy "Lechia gol" to można po kolei przechodzic i jechac z tym na poszczególne sektory krzycząc "teraz prosta" , "teraz kryta"(moze spróbować ja w końcu użyć:D) myśle ze moze byc na całym stadionie dobra zabawa:)
14 września 2008, 20:33 / niedziela
Ten jaki wygadany. :)
14 września 2008, 20:39 / niedziela
Bynajmniej sie stara
14 września 2008, 20:39 / niedziela
Aby ruszyc "krytą" należy użyć starego, wypróbowanego hasła - "Muły na trybunie - dajcie głos". Dawniej skutkowało, hihi.

Widać większe zaangażowanie publiki w dopingowaniu. A wszystko bez większego ciśnienia z powodu silnej ekipy gości i przy słabszej postawie naszych piłkarzy.
Czyżbyśmy w końcu uświadomili sobie, że to ekstraklasa?
14 września 2008, 20:53 / niedziela
Na następnym meczu spróbować można : Cała Kryta odpowiada - Kto wygra mecz . Myślę ze ludzie na pewno odpowiedzą .
14 września 2008, 20:54 / niedziela
to co napisał Limak to święta prawda ^^ jeśli na następnych meczach współpraca młyn - łuk - ?prosta? będzie się układać tak jak na meczu z Odrą to będzie "najs" :d tylko młyn ciągle potrzebuje wzmocnienia jakichś mocnych osobników (najlepiej płci męskiej) bo czasami gardełka siadają :p podobało mi się jak kiedyś na którymś meczu Robert powiedział "kto nie będzie śpiewał - niech wypierdala... rozumiecie ? nie ma śpiewania idź na krytą bo jak nie będziesz śpiewał to Cie sami wyniesiemy!" trzeba by to powtarzać na każdym spotkaniu,...
14 września 2008, 20:59 / niedziela
"Aby ruszyc "krytą" należy użyć starego, wypróbowanego hasła - "Muły na trybunie - dajcie głos". Dawniej skutkowało, hihi."

....i efekt bedzie taki jak po "ruszcie dupy" podczas fali, czyli żaden a ludzie tylko sie wkurwią. Kto chce śpiewac będzie śpiewał od siebie. Wyjściem jest stworzenie pod krytą "Verdowskiego ogniska":)) które pociagnie resztę.
14 września 2008, 21:50 / niedziela
zzz to nie jest tak że chce sie przypodobac zresztą nie lylko ja ale ogólnie chcielibysmy aby powróciło parę starszych utworków bo musimy pamietac o tradycjnych utworach a i repertuar się powiększy a i żeby starzy uwierzyli w ten młyn, ze ejdnak jak sie dobrze poprowadzi nauczy to będa to śpiewac. Pomysłów jest wiele i ejszcze trochę
jedziemeeeeeey kur.... :D:D
14 września 2008, 22:10 / niedziela
to mi się podoba najważniejsze jest zaangażowanie a tego nam nie brak ^^ Limak mam nadzieję, że na następnym meczu (z Wisełką) będziesz, bo widoczny był Ciebie brak :d
14 września 2008, 22:23 / niedziela
"Każdy kibic wie co to jest BKS BKS BKS!!!" pozdrawiam:))
14 września 2008, 22:42 / niedziela
Biało-Zieloni, Biało-Zieloni eeejaaaaa, ej Zieloni : )
14 września 2008, 22:50 / niedziela
dokładnie, te dwie piosenki muszą być... nie ma chuja :))
14 września 2008, 22:52 / niedziela
Verde a na jaką melodie ta przyśpiewka leci?

Tylko poważnie proszę :)
14 września 2008, 22:56 / niedziela
Simek jak on Ci to ma pokazać ?? zagwizdac??:P Ściągnij sobie film z Leszka strony o meczu z Juventusem reprotaż tam ona leci w tle.
14 września 2008, 22:57 / niedziela
heh nie, poprostu chodzi mi czy ta melodia jest na nute jakiejs innej, zebym mogl skojarzyc melodie i nalozyc na to tekst przyspiewki :)
14 września 2008, 22:59 / niedziela
ok zaraz obadam ten reportaz, dzieki ;)
14 września 2008, 23:00 / niedziela
kiedyś testowana była piosenka "Lechijko, kochana, w moim sercu tylko Ty..." itd.
myślę, że warto by do tego wrócić, taka bardzo "do boju" była :)
14 września 2008, 23:38 / niedziela
a ja mam inną sprawę

chce przypomnieć wszystkim kozakom w tramwajach, że przyśpiewka "kto nie skacze ten z policji" jest typowym śledziowskim pajacowaniem
14 września 2008, 23:46 / niedziela
"dokładnie, te dwie piosenki muszą być... nie ma chuja :))"

No to polecimy z tym na następnym meczu, bo dawno to miało być, w końcu trzeba to odświeżyć :-)
15 września 2008, 00:28 / poniedziałek
Simek86 - verde pisał o tym odnośnik
Dokładnie od 4:54 filmiku
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.300