Gdańsk: poniedziałek, 24 kwietnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 45/114

26 września 2008, 17:09 / piątek
My jesteśmy kibicami LECHII GDAŃSK,my jesteśmy kibicami LECHII GDAŃSK. Gdy do walki wyruszamy , zabić zamierzamy. Jesteśmy kibicami LECHII GDAŃSK
26 września 2008, 17:16 / piątek
TO MOJA WERSJA 10 GERMAN BOOMBERS
26 września 2008, 17:18 / piątek
masakreska
26 września 2008, 23:22 / piątek
według mnie ! dzisiaj, krytykowany, wyzywany,wyśmiewany przez wszystkich "kinder" Młyn pokazał ŻE MA JAJA ! Dario & Limak POZDRO DLA WAS ! jesteście zajebiści z Wami może być tylko lepiej ! Pozdrawiam :)
26 września 2008, 23:34 / piątek
na Odrze bylo lepiej
26 września 2008, 23:36 / piątek
było dużo lepiej niż na odrze. Brawo dla całego stadionu
26 września 2008, 23:49 / piątek
Doping rewelka, MIAZGA, lepiej niz na Odrze. Mlyn sie w koncu wyrabia a luk i stadion zaczyna go akceptowac.
Brawo dla Dario i Limaka
27 września 2008, 00:13 / sobota
W końcu megafon sie pojawił i było o wiele lepiej niż na Odrze...doping na duży plus dzisiaj !
27 września 2008, 00:34 / sobota
Pozdrawiam i gratuluję tak dalej w młynie a będzie ok.
27 września 2008, 11:08 / sobota
a tak jeszcze poza tym, to duże podziękowania dla bębniarza (ten blondyn taki :D) raz się chłopak pomylił ale daje z siebie wszystko :)... a wiecie, że na wczorajszym meczu śpiewała nawet momentami kryta ? ^^
27 września 2008, 11:12 / sobota
bra-wo kry-ta ,bra-wo kry-ta...Beny Haker tez spiewał!!!
27 września 2008, 11:23 / sobota
rafci miałeś zawiesić klawiaturę...
27 września 2008, 11:43 / sobota
Mamy klub z stradycjami, waleczny team, wspanialych kibicow, tylko jedno mnie irytuje, cos czego ni widzialem na zadnym stadionie a mianowiie szczaie przy plotach, nie dosc ze obrzydliwe to jeszcze taurysy mierza nasze kutasy , wczoraj na luku ziomek z taurus na widok penisa jakegos pana odpowiedzial ze widziAL JUZ WIELE PENISOW, ALE TEN ZIOMWEK Ma z nich nawiekszego! Wiec Adamowicz wiecej toi toi i bedzie dobrze!
27 września 2008, 11:54 / sobota
młyn wyśmienicie. Stadion z resztą też. Nowej piosenki nie było :(((
Jedna tylko uwaga- w "Twieeeerdzy Wrooocław" kiedyś, na początku śpiewał łuk miedzy młynem młynem a krytą na jeden głos prosta na drugi. Wtedy było pierdolnięcie. Teraz jak jeden głos wydaje sam młyn jest gorzej.
Generalnie z dopingiem jest coraz lepiej. Teraz będziemy tylko lepsi i lepsi i tak do zajebania :)))
27 września 2008, 13:56 / sobota
Dario+Limak, nie wiem czy to czytacie.
Zrobiliscie to czego nikt nie zrobił, CALY STADION SPIEWA I CALY STADION SIE BAWI.
POZDRO <oklaski>
bravo, bedzie dobrze idziemy w dobra strone, mlyn sie robi (te same twarze), pamietam jak to Dario przejmowal jaka byla tragedia.
niepatrzcie na krytyke bo zawsze cos komus nie pasi, bo mamy taka a nie inna mentalnosc i tylko KRYTYKUJEMY, a tak naprawda mlyn mamy naprawde DOBRY ;)
Szacunek dla Ludzi z młyna !
TO JEST MłYN LECHII !!!!
więc...
Wszyscy do mlyna !

Pozdrawiam, Lechia gol ! Lechia gol !
27 września 2008, 20:29 / sobota
No wczoraj to było coś. Powiem wam ze widok z gniazda jest nieziemski kiedy po hymnie zapodaliśmy"gdańska Lechia AeAeAoooo...." i cały stadion się bawi skaczą aż po rodzinny to normalnie aż drgawek sie dostaje. Powiem wam, że sie naprawde zszokowałem :
1. Lechia gol Lechia gol....-standardowo niedawno przypomniana starsza pieśń która stała sie teraz "firmówką" :)
2 własnie gdańska Lechia AeAeAooo
3. To My kibice z gdańska !!! takiej petardy jak przy tym dawno na T29 nie słyszałem...

Ogólnie fajnie zabrakło tylko gola i lekka zadyszka pod koniec meczu. Co do nowej pisoenki wiem, ze zabrakło ale nie było czasu nawet pouczyć troche jej i świadomie zaniechaliśmy ale to nie znaczy że jej nie będzie spokojnie:) Cieszy mnie to że byc może stadion zaakceptował coś takiego jak młyn i współpraca buduje sie i to jest lepsze niż krytykowanie a m,oże za jakiś czas "kinder" młyn stanie się naprawde młynem z przawdziwego zdarzenia:) pozdrawiam

PS. Jak tam megafon było słychać? :)
27 września 2008, 20:40 / sobota
Kumple z prostej mówili ze jak megafon był odwrócony w ich stronę to było Cię słychać
27 września 2008, 20:47 / sobota
Ja na prostej nic nie słyszałem. Za stary chyba jestem, za głuchy :)) Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Limak, to nie jest tak, że stadion zaakceptował młyn. Po prostu ludziom bardziej się chce, nie umiejszając nic Twym (między innymi) dokonaniom :))
Co do nowej piosenki zgadzam się, nie było klimatu.
27 września 2008, 20:51 / sobota
Hhe okej niech Ci będzie stadion nie akceptuje młynu :P:P Nie no oczywiście żartuje a moje dokonania i kolegi D. eee tam próbujemy tylko coś tam zrobić z jakim skutkiem to jeszcze zobaczymy :)
27 września 2008, 20:57 / sobota
też nie jest tak, że nie akceptuje :))
28 września 2008, 00:08 / niedziela
nie no naprawdę tworzy się nam młyn a reszta niech pierdoli co chce ! :P Limak zajebisty pomysł, żeby przejść się między chłopakami XD po prostu potraficie Nas odpowiednio zmotywować profeska ^^ a właśnie, czy jest jakaś możliwość, żeby pomóc ultrasom np w oprawach(których ostatnio nie ma) bo byłbym na prawdę chętny a czasami wstydzę się podejść xD Pozdrawiam
28 września 2008, 11:27 / niedziela
może coś takiego by sie przyjeło u Nas:
odnośnik
28 września 2008, 11:52 / niedziela
mały cytat Kibice:
Stadion w Gdańsku aż miło było oglądać. Wypełnione po brzegi trybuny, ogłuszający kulturalny doping. Tylko goli zabrakło. Trzeba przyznać, że zapotrzebowanie na piłkę w najwyższej klasie rozgrywkowej jest w Trójmieście ogromne.
28 września 2008, 12:55 / niedziela
nie w Trójmieście a w Gdyni i Gdańsku ;PP pilka.pl ?
29 września 2008, 12:03 / poniedziałek
Ja najbardziej cenię spontaniczne zrywy podczas groźnych akcji Lechii czy stałych fragmentów :).
29 września 2008, 12:54 / poniedziałek
Najlepsze jest przy każdym rzucie rożnym "Strzelcie kurwom gola" To jest spontan!! :-)
29 września 2008, 14:33 / poniedziałek
W momencie kiedy wywalczymy rzut rożny te wszystkie spontaniczne reakcje na trybunach za szybko się kończą. Przeważnie jeszcze przed tym jak któryś z naszych ustawi piłkę w narożniku. Powinniśmy podtrzymać głośny doping do czasu kiedy piłka zostanie wrzucona w pole karne.
Moim zdaniem "gola gola gola strzelcie k... gola" jest żałosne.
29 września 2008, 15:01 / poniedziałek
Nie jest żałosne, to kwintesencja dopingu.
29 września 2008, 15:08 / poniedziałek
A kto dla nas czyt. Lechistow nie jest kurwą w tej smiesznej ekstraklasie oprócz Wisly, Slaska, Piasta?
29 września 2008, 15:24 / poniedziałek
ŁKS?
29 września 2008, 16:22 / poniedziałek
Byłem w sobotę na meczu Werder-Hoffenheim i powiem że nie mamy się czego wstydzić.U nas 10 000 robi większy hałas niż oni tam w 40 000. Młyn owszem jechał mocno cały mecz ale w kołko 4 przyspiewki i non stop wywijali flagami, reszta 39000 wpierdala kiełbasy i żłopie browara.Przy takiej dramaturgii spotkania jaka była tam, to w Gdańsku wypadły by wszystkie szyby w akademii od smoluchowskiego:)
No a kwestia stadionu i całej infrastruktury to inna bajka. Szkoda będzie się rozstawać z T29 ale coraz bardziej nie mogę się doczekać BA.
I barwy nasze, wszędzie było swojsko biało-zielono :)))))
29 września 2008, 16:25 / poniedziałek
czas walki: a skąd ta pewność że oprócz Piasta? :-)
29 września 2008, 16:33 / poniedziałek
Z tego co wiem mamy zgode z Piastem??? Chyba ze cos sie zmienilo...
29 września 2008, 16:44 / poniedziałek
zgode z Piastem ?!
29 września 2008, 16:46 / poniedziałek
Z Piastem zgodę ?
29 września 2008, 16:49 / poniedziałek
Polski my naród, polski lud,
Królewski szczep piastowy.
29 września 2008, 16:50 / poniedziałek
z Piastem jest układ
29 września 2008, 16:59 / poniedziałek
kosa z Piastem?
29 września 2008, 17:26 / poniedziałek
Piast układ?? hahaha a to dobre :)
29 września 2008, 17:57 / poniedziałek
jeszcze się okaże, że mamy układ z Wietcisą Skarszewy... to dopiero będzie !
29 września 2008, 18:08 / poniedziałek
No to prosze o wypowiedz kogos kumatego w sprawie Piasta! Dzieki za info! ide szykowac siekiere na piast!
29 września 2008, 21:03 / poniedziałek
Czas walki jebnij sie w glowe i przestan pisac pierdoly zgód ani ukladow nie robi sie na formu to ze przed poprzednim meczem z Piastem pare osob napisalo ze pamieta zgode i zaluje ze juz jej nie ma to nie znaczy ze po jednym meczu na ktorym bylo milo sympatycznie zgoda wroci, pozatym powiedz nam po co nam z nimi zgoda ? jest naeutralnie bez bluzgow na meczach i niech tak zostanie. moze byc ?
29 września 2008, 21:20 / poniedziałek
Jako kumaty w sprawie Piasta informójem: PIAST - świetne piwo
29 września 2008, 21:56 / poniedziałek
Czemu nasi pilkarze nie spiewaja z nami po meczu ? (wygranym ) jak np Wisla podchodzi do Kibicow i krzyczy " Jazda Jazda Jazda " a Kibice odpowiadaja "Gwiazda" : ) ??
29 września 2008, 21:57 / poniedziałek
kibice zazwyczaj odpowiadają "Biała Gwiazda" :P sam nie wiem trzeba ich kiedyś poprosić bo podoba mi się ten zwyczaj na Wiśle :)
29 września 2008, 22:16 / poniedziałek
mi sie wlasnei tez podoba :P
30 września 2008, 00:52 / wtorek
teraz kazdy bedzie pisał co się komu podoba ? ?

w takim razie . . musicie częściej wpadać na Reymonta chłopaki,
jeszcze częściej, jak najczęsciej się da, tak bedzie lepiej, dla Was, dla mine, dla wszystkich
innego rozwiązania nie widzę

swoja szosą co się później dziwić że jest jak jest ( vide Lechia II - Wisła)
trzeba w końcu wymyśleć tą zajebaną teleportację,
każdy byłby tam gdzie mu się podoba najbardziej,
a nie silił się na robienie z Lechii czegoś . . . co . . . heh, rece opadają,
gdzie to się wszystko uchowało

ps. a mi się to nie podoba,
tak samo jak nie podobają mi się jakies pokłono-wyprosty z wyciągniętymi ramionami i krzyczenie heej! heej !
może trzeba by poprosić piłkarzy żeby przypadkiem tego nie robili ? ? ?

kto chce jeszcze o cos prosić piłkarzy ? ? ?
30 września 2008, 01:02 / wtorek
mil napisał: " . . . W momencie kiedy wywalczymy rzut rożny te wszystkie spontaniczne reakcje na trybunach za szybko się kończą. Przeważnie jeszcze przed tym jak któryś z naszych ustawi piłkę w narożniku. Powinniśmy podtrzymać głośny doping do czasu kiedy piłka zostanie wrzucona w pole karne. . . . "

powinniśmy, powinniśmy, świńska dupa nie powinnismy,
piłkarze mają ustawiać szybciej piłkę w narożniku i szybciej ją wrzucać w pole karne
niech No Stres ich o to poprosi
30 września 2008, 14:37 / wtorek
a może frytki do tego ? ... Verde, czy na forum nie można wyrazić swojego zdania na ten i na ten temat? ktoś rzuca luźne propozycje, przecież tylko o tym rozmawiamy...
1 października 2008, 18:01 / środa
w piatek pedalow nadejdzie kres JEBAĆ JEBAĆ bks !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.240