Gdańsk: czwartek, 20 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 46/114

1 października 2008, 18:14 / środa
mzks - nie próbowałem nawet czytać Twoich wypocin, ale od momentu kiedy przeczytałem Twój nick mam dla Ciebie tylko jedną radę : weź 10 ml benzyny i wstrzyknij je sobie do tętnicy szyjnej - to załatwi Twoje problemy
1 października 2008, 21:05 / środa
to jest takie inteligentne ze to zrobi : )
1 października 2008, 21:42 / środa
To wy te cwele z gdyni
Jebani skurwysyni
areczka,mzks
i jebal was,kulawy pies
3 października 2008, 23:31 / piątek
Jakże nad wyraz jasne i przejżyste zakończenie wątku. Amen
4 października 2008, 13:43 / sobota
Panowie od 2 meczy nie było żadnej oprawy w Gdańsku... to jest ekstraklasa! tak samo nie widzę już ludzi z puszkami na oprawę albo ślepy jestem
4 października 2008, 15:01 / sobota
to idz stan i zbieraj.
4 października 2008, 17:31 / sobota
u u u u u u u
4 października 2008, 17:35 / sobota
jebac oprawy :)
5 października 2008, 10:55 / niedziela
Witam. Mam pytanie dotyczące meczu pucharowego, który odbędzie się we wtorek 07.10 z jagielonią. Czy ktoś z was wie kiedy będą bilety sprzedawane na ten mecz? Dzięki za info. Pozdrawiam
5 października 2008, 10:59 / niedziela
5 października 2008, 10:59 / niedziela
pewnie jak zawsze - w poniedziałek między 10 - 18 godziną warto spróbować, albo 2 godziny przed meczem
Pozdrawiam

PS Zastanówcie się co wy piszecie o oprawach... skoro jebać oprawy, może jebać też całe to kibicowanie? kupmy karnet na krytą kiełbasa w dłoń!
5 października 2008, 11:10 / niedziela
No Stress - w temacie obok masz pretensje do kogos, ze nie zuwazyl nutki ironii w twoim poscie, a tutaj nie widzisz :) po wpisie "jebac oprawy".

A co do krytej dzieciaku, wez kiedys kogos starszego za reke i popros zeby cie poprowadzil po trybunie i opowiedzial historie kibicowskiego zycia niektorych ludzi tam siedzacych.
5 października 2008, 11:30 / niedziela
wiem, że na krytej też są prawdziwi KIBICE... nie mżecie patrzeć na moje wpisy w ten sposób, że "napisał na krytej - pikniki to na pewno już myśli,że nie ma tam kibiców" nie bierzcie wszystkiego do siebie !
5 października 2008, 12:27 / niedziela
bezstresowy - i vice versa

chuj z oprawami, Lechijko jesteśmy z wami!
5 października 2008, 13:59 / niedziela
Dzięki za info No Stres. Pytałem bo nie ma żadnej informacji na stronie. Pozdro
5 października 2008, 22:49 / niedziela
Ja chciałem wrócić do tematu sprzed bodaj 3 tygodni. Chodzi o nasza wersję "10 German bombers". W tym tygodniu mamy dwa mecze - wtorek Jaga i piatek - Bełchatów. Jesli chodzi o kibiców gości to ewentualnie ktoś z Białego przyjedzie (termin: wtorek - raczej średni dla nich). Jest okazja aby spróbować pociągnąć "Bo ja jestem zakochany w Lechii Gdańsk!!!" Własnie takie mecze to dobry moment na tego typu debiuty i sprawdzenie jak chwyta ten kawałek reszta stadionu.
5 października 2008, 22:54 / niedziela
Popieram.
5 października 2008, 23:08 / niedziela
Również popieram ! Limak zabierz głos w tej kwesti... no i co z przyśpiewką z "Hajda na na Juve" Biało-zieloni, Biało-zieloni eeejaa hej zieloni ?
5 października 2008, 23:15 / niedziela
A podczas fety o północy na T29 po derbach ktoś zaintonował przyśpiewkę:

Do boju Biało-Zieloni, do boju Biało-Zieloni, do boju Biało-Zielooniiiiiiiii!!!!!
Do boju Lechia Gdańsk, do boju Lechia Gdańsk, do boju Lechia Gdańsk...

i tak w kółko.

Po opuszczeniu T29 razem z kumplami jeszcze przez dłuższy czas śpiewaliśmy to... i... i moglibyśmy tak godzinami. Tak samo na stadionie, można by to śpiewać przez całą połowę meczu, a nawet całe 90 minut! Czy nie warto reaktywować tą przyśpiewkę w młynie?

A my swoje!

Pozdr.
5 października 2008, 23:37 / niedziela
Do boju Lechio Gdańsk, do boju Lechio Gdańsk,
Do boju Biało-Zieloni, do boju Biało-Zieloni,
Do boju Biało-Zielooniii... do boju Lechio Gdańsk!!!

Gdy ta przyspiewka była popularna na T29, wiekszości z obecnego Młyna nie było jeszcze w planach, hihi.

Warto do niej wrócić.
5 października 2008, 23:46 / niedziela
Przyznaje się, to ja. Byłem w jakimś amoku po zwycięstwie. Mało tego, byłem tak szczęśliwy, że dałem Buzziemu szalik Tròjmiasto!!!
5 października 2008, 23:55 / niedziela
Chwalipięta, hihi.
6 października 2008, 02:09 / poniedziałek
Zeto miales na sobie moze koszulke anty rogalski ?? bo nie wiem czy dobrze kojarze
6 października 2008, 08:31 / poniedziałek
Ja jestem PRO nie ANTY. Miałem na sobie koszulkę z Młodym Orłem duszącym śledzia.
6 października 2008, 11:57 / poniedziałek
he he sam byłem w szoku usłyszawsz "do boju Biało-zieloni"
Czar dawnych czasów powrócił. Kumpel który to słyszał to po raz pierwszy był w szoku, że coś takiego nie leci na kazdym meczu.

Co od "10 bombersów" trza w końcu z tym ruszyć.
6 października 2008, 13:10 / poniedziałek
tego wieczora poczuło się ducha Lechii, tego lekko starszego. Niesamowita sprawa
6 października 2008, 13:13 / poniedziałek
Co do "Bombera" to jutro spróbujemy zrobić debiut :) W myslach własnie miałem zreszta z Markiem rozmawialiśmy na ten temat są stare "hiciory" które chcielibyśmy odkurzyc "Do boju Lechio Gdańsk, Do boju biało-zielonii", " BKS BKS BKS każdy kibic.........", "Biało-zieloni heja hej zieloniii" zakłądam trochę, że ta piosenka jest najtrudniejsza oraz pamiętacie taką pieśn "Forza Lechia Gdańsk" ?? Bodajże tak to było ale nie wiem czy jutro nam sie uda coś z tego odświerzyć co prawda dopadła mnie choroba i lekka grypa, ale zobaczymy co da się zrobić. Pozdrawiam
6 października 2008, 18:51 / poniedziałek
To to Zeto stał na śmietniku i intonował te piosenki? Proszę proszę ;)
6 października 2008, 22:06 / poniedziałek
Limak to miodek, czosnek, termofor i się kuruj chłopie:D
6 października 2008, 22:29 / poniedziałek
Limak zapomniałeś, że na każdą chorobę najlepszy jest okład z ciepłych piersi ? :D a jeśli chodzi o jutrzejszy mecz, to ciekaw jestem czy Ci wszyscy lansiarze których na młynie spotka można będą jutro ? :) Podejrzewam, że nie ale to i dobrze będą Ci co zawsze :)
6 października 2008, 23:34 / poniedziałek
`BKS BKS BKS Każdy kibic wie co to jest...`

To też jest b.dobre ale nie wiem czy tak to `szło` ; ]

A My Swoje !
6 października 2008, 23:37 / poniedziałek
Ja jeszcze nie przeczytałem powyższych postów a tak patrzę to Limak już o tej przyśpiewce wspomniał. ; )
7 października 2008, 07:47 / wtorek
Panowie nie oszczędzamy gardeł na Jadze ........
(w końcu następny mecz u siebie za 2 tygodnie)
;]
7 października 2008, 21:18 / wtorek
Hm jeden mecz Limak chory i już mamy bagno :P A tak poważniej mówiąc, tak jak przewidziałem, pod zegarem było Nas może niewiele więcej od kibiców gości... Możemy sobie oczywiście wmawiać, że to Puchar :) Pozdrawiam
8 października 2008, 19:23 / środa
"Zielone róże, róże są.."

Wszystko ok:) Tylko jaki jest sens śpiewać "Bks trzy punkty ma" w meczu pucharowym?

Rozumiem, trening przed ligą ; )
8 października 2008, 21:36 / środa
no właśnie z tym też był trochę problem ale co zrobić xD
9 października 2008, 23:07 / czwartek
Może oprócz nowych pieśni skupcie się też, żeby tradycyjne "my wierzymy.." pociągnąć normalnie. Na przestrzeni kilku lat ta najważniejsza pieśń jest śpiewana dużo szybciej niż kiedyś. Teraz jest "myyyy wierzymy tylko w BKS.." jak pyry prawie, zamiast "myyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy wieeeeeerzyyyymyyyyyyyyyy.." itd. (trudno za pomocą klawiatury to wytłumaczyć). Przeciągajmy bardziej tą piękną pieśń. Powoli! Powoli! A nie byle odspiewać. To nasza duma jest.
10 października 2008, 22:35 / piątek
Co do meczu z Bełchatowem ... Powiem tak mecz piłkarsko słaby. Lecz chłopaki się starali ... kibicowsko też ALE ...
W 15 minucie gry... Stało się coś niesamowitego widziałem coś takiego pierwszy raz... ok.100 osób z łuku przyszło na młyn i przez te 30 min był zaje*isty doping (porównując do meczu z jagielonią) przy liczbie ok.2000 ludzi na stadionie ;/ To było super ! Ale to co było na drugiej połowie wole nie mówić ci co byli na meczu widzieli !...
12 października 2008, 04:18 / niedziela
Zamiast sie klocic i sprzeczac na cos jestesmy za glupi... spojrzmy jak prosty turecki narod kibicuje...
odnośnik
albo tez nie gorsze...
odnośnik
Tylko Lechia...
Gringo
Emigracja (czasowa) Niemcy
12 października 2008, 05:31 / niedziela
SilveR_LG 10 października 2008, 22:35 / piątek napisał: " . . . Co do meczu z Bełchatowem ... Powiem tak mecz piłkarsko słaby. Lecz chłopaki się starali ... kibicowsko też ALE ...
W 15 minucie gry... Stało się coś niesamowitego widziałem coś takiego pierwszy raz... ok.100 osób z łuku przyszło na młyn i przez te 30 min był zaje*isty doping . . . . . To było super ! ...."

PO PRAWDZIE
nie jest to przykład czegoś NIESAMOWITEGO
JEDYNIE Twego połapania

jeśli w dupie byłes i gówno widziałes to . . . się z tym nie obnoś, publicznie

co dedykuję również wszystkim Wisło zachłełstywaczom
12 października 2008, 09:50 / niedziela
Verde nie pisz po pijaku bo posta już nie wykasujesz:)))
12 października 2008, 17:43 / niedziela
Verde nie musi pic zeby pisac glupoty..
12 października 2008, 21:37 / niedziela
na mecz derbowy lub z jakąś kosa fajnie by było zaśpiewac coś w tym stylu..
robi wrażenie:D
odnośnik
13 października 2008, 14:05 / poniedziałek
Przyśpiewka od 2:50 min też mogła by zawitać na naszych boiskach !!! odnośnik
13 października 2008, 16:29 / poniedziałek
a znasz stare-dobre piesni Lechii ?
Cudze chwalicie-swego nie znacie !!!
13 października 2008, 17:31 / poniedziałek
Do boju Lechia Gdańsk! Do boju Lechia Gdańsk!
Do boju biało - zielooooni! Do boju biało - zieloooni! Do boju biało - zielooooooniiiiiiiiiii!
Do boju Lechia Gdańsk!!!
13 października 2008, 18:55 / poniedziałek
A nie powinno byc Do boju Lechio Gdańsk .... ??? Przynajmniej tak byłem nauczony:)

Teraz kieruje słowa głównie do młodej części. Tak oto powinna byc śpiewana pieśń Zielono-biało-zielono sie mieni :

odnośnik

Wiem, ze ekipa to..... :):) Wstawcie co chcecie i juz wiele razy byli wałkowaniw tym temacie , ale lepszego filmiku ani innej ekipy nie znalzłem z tą pieśnią w jakim tempie powinna byc wykonywana. Kiedy jest ona w młynie to tak naprawde wsyzscy ruszają ustami a jest to piękna pieśń:)
13 października 2008, 19:57 / poniedziałek
Limak muszę Cię zmartwic. Wykonanie pyr jest "kwadratowe". Gołym okiem to słychac :)).
13 października 2008, 20:00 / poniedziałek
Z resztą nie tylko tę pieśń spartolili :))
13 października 2008, 20:02 / poniedziałek
zzz chdoziło mi o tempo w jakim to powinno być śpiewano, bo u Nas wychodzi jeden wielki bełkot. Ale "kwadratowe" w sensie?? :):)

Mam nadzieje, ze ludzie szybciej przyjdą przez te bramofurty i będzie czas na nauke "Bombera" i innych.... Ave Lechia
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027