Gdańsk: czwartek, 30 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 48/114

27 października 2008, 21:19 / poniedziałek
takie rzeczy wiadomo nie od dziś :) ale dobrze, że widać ich wkład i zaangażowanie
27 października 2008, 21:24 / poniedziałek
a "kryta" siedzi i zawija w te sreberka :P
27 października 2008, 21:29 / poniedziałek
ConCret_BKS napisał "Cały stadion aż huczy jak za dawnych lat"
Nie przesadzaj kolego, za dawnych lat też nie było tak kolorowo. Młyn był znacznie głośniejszy,
ale reszta stadionu znacznie mniej się włączała niż dziś. O trybunie to już nie wspomnę. Nie liczę oczywiście skandowania „ precz z komuną” „ a na drzewach”, czy „ Marian Dziur…”

Ja mam tylko drobną uwagę. Koledzy na gnieździe są tubą dla młyna, a młyn jest tubą dla stadionu. Jeśli choć chwilę o tym zapominają, wtedy jest cisza i spokój, a młyn śpiewa sobie a muzom. Ludzie aż rwą się do głośnego dopingu, tylko potrzebują dyrygenta.
27 października 2008, 21:37 / poniedziałek
Witam !!!

Concret nie przesadzaj nikt nie jest cudotwórcą i nie zastąpiony w każdym bądź razie dzięki za miłe słowa. Czasy się zmieniają i jak napisał trampi kiedys było inaczej i teraz jest inaczej....... Polecam oglądnąć na jutubie filmik z sektora Górnika Zabrze szczególnie moment kiedy jest nasza oprawa widizana z ich sektora wtedy można usłyszeć moc całego stadionu i te decybele :):)
Bomber będzie ale nie obiecujemy, ze na Amice ale za to musi byc miazga..... Jeszcze w sobote chwila refleksji, wyciszenia również trzeba pamiętac o tych co z nami już nie ma a potem cóź trzeba się mobilizować i pokazac im kto rządzi w Polsce:)
27 października 2008, 21:40 / poniedziałek
Sorry niezastąpiony miało byc..... nagana się należy :)
27 października 2008, 21:57 / poniedziałek
Limak daj linka do tego filmiku, o którym mówisz, bo jakoś nie mogę go znaleźć.

Z góry dzięki ;)
27 października 2008, 22:11 / poniedziałek
odnosnik
27 października 2008, 22:23 / poniedziałek
Nostradamus mnie wyręczył :)

odnośnik

usunięty
3 listopada 2008, 16:42 / poniedziałek
nie wiem czy to dobry pomysl ale pomyslalem sobie, ze w zwiazku z tym iz Lechisci w tv sa wciaz nazywani Lechitami mozna by stworzyc transparent typu " Lechita Lechicie wilkiem"
3 listopada 2008, 16:44 / poniedziałek
albo Lechita Lechicie nierowny....obie nazwy Lechici w barwach klubowych z tym, ze ta w bialo zielonych barwach duzymi literami, a ta w barwach Lecha malymi
3 listopada 2008, 16:58 / poniedziałek
"LECHICI lechitom ZGOTOWALI TEN LOS" wiadomo którzy z małej
3 listopada 2008, 20:28 / poniedziałek
SPoko spoko panowie wymysliłem małą żartobliwą docinke miejmy nadzieje że panowie z Orange Sport będa Nas oglądac szczególnie pan Sokołowski ex. Legianista lub Chorzowsky kundel. Korzystająć z okazji !!!
Zapraszam :

- wszystkich malkontentów
- tych którzy chcą pomóc
- Ci co czują sie na siłach
- Ci co chcą pomóc Lechijke
- Ci którzy nie nawidza Lecha :) (może to i tez jakiś tam powód)

poprostu

ZAPRASZAM DO MŁYNA !!! WSZYSCY DO MŁYNA !!!!
Chodźby na ten 1 mecz przyjdźcie naprawde i pomóźcie. pokażmy tym łajzom ze naprawde można i że są nie wiadomo kim i pomóżmy grajkom. Pozdrawiam
3 listopada 2008, 21:59 / poniedziałek
? ? ? ?

po co mamy im pokazywać że są "nie wiadomo kim" ? ? ?

po co mamy cokolwiek komukolwiek pokazywać ? ?

z wyjątkiem tworzenia atmosfery dla wsparcia drużyny a i nie ukrywajmy dla samych siebie,
chuj z pokazywaniem i z . . . pokazywaczami
3 listopada 2008, 22:54 / poniedziałek
Verde czytaj punkt wyżej jak ktoś nie lubi Lecha może to jest jakiś powód ?? Powiedz to wielu ludziom na stadionie a nie mi że zamiast śpiewać dla Lechii wolą jak zawsze już legendarne "Jazda z ..." Dalsza polemika nie ma sensu.... bo z Tobą jest zawsze polemika. Pozdro
3 listopada 2008, 23:11 / poniedziałek
"pokażmy im , że są nie wiadomo kim" - zwykła pomyłka, przecież wiadomo o co mu chodziło...
4 listopada 2008, 09:34 / wtorek
tak zwykła pomyłka,
wiadomo o co mu chodziło,

mniej więcej o to żeby kuchenkorzowi coś pokazywać/udowadniać,

ale co i po co ? ? ?
Ty masz taką potrzebę ? ?

a to że niektórzy bez porównywania się/spinania się do innych, czują się niewiele czym to . . . nie róbmy do diabła z tego normy, nieśmiało proponuję
4 listopada 2008, 09:54 / wtorek
byłem na wszystkich wyjazdach w tej rundzie, no i na wszystkich był D.
no ale "Jazda z Kurwami"

KURWA WSZYSCY DO MLYNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 listopada 2008, 20:32 / wtorek
Ten mecz jest bardzo ważby pod względem kibicowskim. Po tym meczu według mnie okaże się jakimi kibicami jesteśmy.Wiem że dużo osób siedzących na sektorze ,,zegarze" lubi śpiewać i chcą (mam nadzieje) pokazać wszystkim, że potrafimy zrobić super atmosfere niech przyjda do tego młyna i nas wspomogą! Apeluje bierzcie kolegów, znajomych , nieznajomych i do młyna.
A teraz tak zawsze mi nasówa się taka myśl i mam kilka pytań:
1. Młyn zbiera się dopiero ,,w kupe" jak spiker czyta składy czemu tak późno ?
2. Czemu panowie z ultras nie przejdą się po łukach przed meczem i nie ściągnom kilku ,,śpiewaków" ?
3. I moja taka prośba do osób już, które zasiądą w mlynie na tym meczu : Bawmy się skaczmy jak nie mamy ochoty to opóśćmy młyn i udajmy się na sektor rodzinny.
4. I takie podsumowanie MOBILIZACJA PEŁNA W NIEDZIELE I WSZYSCY DO MŁYNA POKAZAĆ LECHII, ŻE JESTEŚMY Z NIMI !!
4 listopada 2008, 20:50 / wtorek
Wszyscy do mlyna :))
4 listopada 2008, 20:55 / wtorek
"Ten mecz jest bardzo ważby pod względem kibicowskim. Po tym meczu według mnie okaże się jakimi kibicami jesteśmy"

Jacy jestesmy tacy jesteśmy. To pokazuje każdy mecz

"Wiem że dużo osób siedzących na sektorze ,,zegarze" lubi śpiewać i chcą (mam nadzieje) pokazać wszystkim, że potrafimy zrobić super atmosfere niech przyjda do tego młyna i nas wspomogą!"

Kto ma ochotę ten śpiewa. Nie musi nikomu nic pokjazywac. Jeśli jest taki, który chce śpiewac a tego nie robi niech zamówi kilka wizyt u psychoanalityka.

"I takie podsumowanie MOBILIZACJA PEŁNA W NIEDZIELE I WSZYSCY DO MŁYNA POKAZAĆ LECHII, ŻE JESTEŚMY Z NIMI !!"

Czemu akurat wtą niedzielę???? Żygac mi się chce jak czytam takie rzeczy. Dajcie już spokój z tym kuchenkorzem.
4 listopada 2008, 21:14 / wtorek
UUUUUUU lala :-)
Przyjezdza amica i ja mam sie sprezyc,bo trzeba sie pokazac,tak?
Moze jeszcze mam ubrac garnitur i lakierki,bo przyjezdza druzyna exportowa na puchary ?!

Czlowieku,ludzie,Wy macie przychodzic dla Lechii,a nie dla druzyn przyjezdnych !!!
Ile wam mozna tlumaczyc,ze to nie zaden taniec z gwiazdami-po ktorym beda dawane noty na ''kibice net'' !

Boze,jakie ja mialem szczescie wychowywac sie w tamtych czasach !
4 listopada 2008, 21:47 / wtorek
. . . Po tym meczu według mnie okaże się jakimi kibicami jesteśmy. . .

o kurwa : )))))))))))))))))))))
furda ze wszystkim,
tym czym m.in. żyjemy od pokoleń,
po TYM meczu się dowiemy, jakimi jesteśmy kibicami

ps. kto będzie oceniał to co się okazało ? ?
bo jak coś,
to ja mógłbym ewentualnie ; )
nie żebym sie narzucał ale . . . co mi zależy? no mógłbym : )
4 listopada 2008, 21:50 / wtorek
Oceniac bede ja.KONIEC
5 listopada 2008, 08:26 / środa
Oceniac będzie dwóch zacnych panów redaktorów z zacnego programiku ,,Szybka Piłka" chociaz powinno byc ,, Piłka za Szybką". Ci właśnie panowie ocenią to tak szybko ,że nikt nie zdąży obejrzec.
7 listopada 2008, 11:25 / piątek
a ci co będą oglądali mecz w TV będą mieli głupawkę - komentarze będą mniej więcej takie: "przy piłce lechici, ale lechici już odebrali im piłkę..." albo "udało się lechitom złapać lechitów na spalony..." i pan komentator w nagrodę przerwę spędzi pod zegarem.
8 listopada 2008, 16:40 / sobota
A może takie coś by się przyjęło? :)
Na melodię pieśni biesiadnej pt. "Macieju, Macieju"

Lechijko, Lechijko, ty nam dzisiaj graj
Niech ten piękny sen się ziści
Niech wygrają dziś Lechiści
Trzy punkty nam daj

odnośnik

(występuje tu rzadko spotykany rym typu a-b-b-a) :)
9 listopada 2008, 13:17 / niedziela
a na dzisiaj propozycja godna rozważenia z wyjazdu Śląska na Wartę:
sprzedałeś się
sprzedałeś się
sprzedałeś się za AGD (ew. lodówkę)
rym a-a-a, melodia chyba jakotako znana, i wogóle...
9 listopada 2008, 13:24 / niedziela
o, i to się nadaje do telewizji,

bardzo dobre : )))))))))))))))))
9 listopada 2008, 13:50 / niedziela
10 listopada 2008, 08:35 / poniedziałek
wczorajsze "O NAAASZ..." chyba najgłośniejsze w historii - słyszane nawet we Wrzeszczu! Rewelka!
11 listopada 2008, 10:39 / wtorek
11 listopada 2008, 12:54 / wtorek
moglby ktos wrzucic zdjecie/filmik na ktorym wyraznie widac nasza oprawe?
11 listopada 2008, 15:22 / wtorek
Jeśli o hymn chodzi to faktycznie rewelka!! To się czuło. Oprawa lepsza niż na Górniku. Napis z tą ,,kiełbasą w ręku" trochę słabo czytelny był z Prostej. Najpierw do góry kołami a potem to już nie zążyłem przeczytać , ale na pewno coś na poziomie ( jak zawsze ) pozdro kumatym
11 listopada 2008, 17:06 / wtorek
Siedziałem sobie mniej więcej tu - odnośnik

Obserwacje:
- Słabo było słychać przyśpiewki zapodawane przez młyn (tym bardziej, że Poznaniacy dość skutecznie je zagłuszali)

Skutki:
- Problem z synchronizacją. Gdy młyn był w połowie przyśpiewki, to u nas się dopiero rozkręcało

Pewnie nie odkryję tu Ameryki, ale myślę, że warto byłoby jakoś nagłośnić młynarza, żeby słyszał go cały stadion. Żeby wszyscy wiedzieli, co się dzieje. Pomyślcie, gdybyśmy RÓWNO odśpiewali "My wieeerzymyy", to byłaby miazga! Poza tym, gdyby wszyscy na stadionie słyszeli konkretne rozkazy młynarza, to byliby bardziej zmotywowani do dopingu.

Na koniec powiem, że ładna oprawa, a młyn choć może nie aż tak słyszalny, to widać było, że walczy.
11 listopada 2008, 17:28 / wtorek
Siedząc na "Prostej" i patrząc się na "Krytą" to wygląda ona jak namalowana.Zero ruchu czy czegokolwiek oprócz wejścia piłkarzy gdy śpiewamy "O nasz...".
Może by tak młynarz zarzucił chociaż raz na połowę "Cała kryta odpowiada" może z czasem by się zaangażowali chociaż trochę w doping stadionu.
Jestem przekonany że znajdują się tam osoby skore i chętne do śpiewania :P

AVE Lechia
11 listopada 2008, 18:41 / wtorek
John na transparencie była do nich skierowana taka odpowiedź : "taki zwyczaj pyry ultrasa w mordzie trabka w reku kiełbasa" Wiedzieliśmy już kilka dni wczesniej ze przyjada z trąbkami i cylindrami na głowie i taka małą dygresja do nich:) Cóź co do dopingu sporo przypadkowych osób było i chyba to zaważyło na jakości dopingu. Nie można powiedzieć że było też beznadziejnie źle. Szkoda też że taki wynik niestety nie umiemy dopingować przy dogodnym wyniku dla gosci:/
Szkoda moze jutro będzie lepiej i tego sie trzymajmy.
11 listopada 2008, 18:49 / wtorek
Limak.
Ja tylko powtórzę, to co zawsze. Znowu, zapomnieliście o tym w drugiej połowie.

PS. Swoją drogą, to ciekawy pomysł, aby zaśpiewać np. " Dziś trybuna odpowiada". I będziemy wiedzieli co tam naprawdę, w "trybunie" piszczy.
11 listopada 2008, 19:04 / wtorek
Dokladnie! Dajmy szanse aby kryta sie wlaczyla, wiadomka ze tam najwiecej piknikow ale skoro sie im niedaje nawet szansy...
11 listopada 2008, 19:06 / wtorek
ja proponuję jakąś selekcją w młynie, albo cokolwiek :/ mnie aż nosi, jak widzę dwie lale, które tylko się wydzierają "PIERDOLĘ CIE POZNAŃSKI PSIE!" ... jutro liczba przypadków spadnie do minimum, bo się obrażą po porażce 3:0 więc będzie lepiej :)
Pozdro
11 listopada 2008, 19:06 / wtorek
Sorki Limak za to co powiem ale przed meczem młyn krzyczał: Wszycy do młyna...
a pod koniec meczu opieprzałeś ludzi, że zrobimy selekcje i zostanie w młynie 50 osób. A ta idea żeby były głośniki jest dobry
11 listopada 2008, 19:08 / wtorek
Limak zrobi selekcje razem z brudariem :)
11 listopada 2008, 19:15 / wtorek
Nostradamus czy ty byłeś na tym meczu i w młynie? a może w klatce stałeś?
11 listopada 2008, 19:15 / wtorek
Prawda jest taka ze do mlynu wbijaja jakies dzieci 10-12 letnie, mnostwo dziewczyn stylizowaych na britneyki i 40% mlynu to tacy ludzie. Niemam nic do tego zeby oni przybywali na stadion i wbijali do mlyna aby za 4-5 lat to procentowalo, jednak chce aby robili to z milosci do klubu a nie ze wzgledu na wyrabianie sobie znajomosci :D!!!

Mlodzi rysie pejki oraz britneyki (rejczel jak juz skminicie jak sie wlacza internet) nie wpadajcie do mlyna tylko stancie pod jupiterem(prawie jak latarnia) a efekt lepszy :))!!
11 listopada 2008, 19:17 / wtorek
marcinie , stalem w sektorze gosci.
11 listopada 2008, 19:23 / wtorek
a miales opaske pirata?? A moze ten z koszulka Kelly Family :))!!
12 listopada 2008, 13:10 / środa
Limak, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Mówiłem , że na bank było na poziomie. Zgadzam się też z zzz. Janusze wypadli kompromitująco , chociaż pomysł był hm...... też kompromitujący. Trąbki co prawda mieli , a kiełbasę chcieli wziąć sobie w promocji po drodze do klatki ( zabrakło czasu ). Ponadto barwy narodowe? Owszem i zawsze z szacunkiem na reprezentację. Tu się komuś Wielkopolska popierdoliła z Wielką Polską . było minęło! Dziś trzy punkty należy sobie odbić. A my swojeeeeee!
12 listopada 2008, 20:51 / środa
jak to powiedział Limak "Dzisiaj zostali najwierniejsi" i nic dodać, nic ująć :) . Pierwszy raz coś takiego słyszałem od strony krytej, przyjaźń z łukiem coraz większa, po prostu : cała Lechia zawsze razem :)
Pozdro
12 listopada 2008, 21:01 / środa
Siema stress pozdro od mojego brata dla ciebie :D!
12 listopada 2008, 21:37 / środa
kryta dzisiaj sprostala zadaniu, zreszta caly stadion dzisiaj to byla jednosc. DOPING MIAZGA
12 listopada 2008, 22:28 / środa
Machanie było najlepsze...
Relacje między łukiem a młynem zajebiste.
Kryta mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie.
Pierwszy raz widziałem żeby kibicowali.
Na początku nie chcieli ale gwizdy ich zmotywowały i solidnie odpowiadali.
Jak napisał No Stress w innym wątku na każdy mecz powinna ta ekipa z ŁKS- jeździć i by zawsze taka zajbista atmosfera była.
Łuk od prostej odpowiada!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.434