Gdańsk: niedziela, 19 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 50/115

19 listopada 2008, 18:42 / środa
Limak co polecasz na gardlo ?
19 listopada 2008, 18:54 / środa
Limak ja nie neguję tego żeby nie śpiewać starych pieśni. Tylko chodzi o zabawę całego stadionu.Tak jak pisałem wcześniej przyśpiewki z dużą ilością słów nie porwą wszystkich do zabawy na trybunach a proste, melodyjne tak! Musisz to jakoś wypośrodkować i będzie dobrze (już jest dobrze).A jeżeli chodzi o to kto to już śpiewał czy kto z tym się mierzył to patrzysz na to tak że jak już to miała Arka to lipa jest?

AVE Lechia
19 listopada 2008, 19:19 / środa
Na meczu z piastem najglosniej ma wyjsc "jazda z kurwami"Pewne info
19 listopada 2008, 19:28 / środa
OBECNIE problem młyna leży w jego liczebności... zauważcie, że od pewnego czasu nikt nie podnosi tematu wieku i pink lady...

Jest nas za mało aby... ŚPIEWAĆ.

Dlatego stare pieśni typu "Wczoraj...", "Najwspanialszy...", "Przy kasach..." itp. nie wychodzą dobrze, są KRZYCZANE, aby były słyszalne. A są to kawałki, które chociaż raz w trakcie trwania meczu powinny się pojawić.

Co do wczorajszych "Bombersów". Troszkę za duży nacisk położyliśmy na uwypuklenie "Bo zostałem tak stworzony - biały i zielony", co odbiło się na melodyjności, ale to da radę poprawić.

"Forza" miała być wprowadzona, ale jakoś odkładaliśmy to na... nastepny termin. T. nas zmobilizował i wielkie dzięki mu za to.
Docelowo zamiast FORZA miało być śpiewane polskojęzyczne NAPRZÓD, wyszło jak wyszło, ale to też idzie zmodyfikować. Oczywiście "forza BKS" i "Wolne Miasto Gdańsk" to już był kompletny spontan, ale nie widzę przeszkód, aby to wkomponować w tą przyśpiewkę.
1 zwrotka - Forza (Naprzód) Lechia Gdańsk
2 zwrotka - Forza (Naprzód) BKS
3 zwrotka - Wolne Miasto Gdańsk
i tak w kółko...

Co do skakania i "barów". Niby nie nasz klimat, ale wczoraj "starzy" się bawili i niekoniecznie ze wzgledu na pogodę. Daje wiele do myslenia na przyszłość...

Greków sobie odpuśćmy, inny temperament południowców, jakoś nie widzę tego na T29... może kiedyś...

Skoncentrujmy się na tym, co nam zajebiście wychodzi i niekoniecznie na ... wrzutach.
19 listopada 2008, 20:45 / środa
Limak kiedyś coś mówił o selekcji :> ja czuję, że na meczu z Legią będzie podobnie jak z Lechem :wysyp przypadków... MarkuM - nie zgadzam się co do liczebności, na meczu z ŁKS mogłeś zauważyć, że wcale dużo Nas nie było ale wkład i zaangażowanie dały swoje... proponuję, żeby Limak na początku każdego meczu mówił : "Kto nie chce razem z Nami dopingować : niech spierdala!" może nie musi to być aż tak dosadnie, ale przynajmniej później będzie komuś można śmiało zwrócić uwagę, ponieważ był wcześniej ostrzeżony.
Pozdro :)
19 listopada 2008, 22:15 / środa
Młyn wcale nie musi być duży ilościowo. Mi akurat podoba się styl w jakim ostatnio dopingujemy. Młyn zapodaje piosenkę, przyśpiewkę i cały stadion bawi się razem z młynem. Jedyny minus to to że cały stadion jak na razie nie zaśpiewa dłuższej piosenki typu "Wczoraj obiecałaś mi na pewno..." trochę prób, powtórzeń młyna a na pewno stadion to podchwyci, kwestia czasu. Pozdrawiam
19 listopada 2008, 22:43 / środa
Gasior LG!
Karnetu na Prostą nie posiadam , ale zazwyczaj tam właśnie jestem. Bilety kupuję przez nasz FC ( tapetuję nimi mieszkanie :)) Postanowiłem dac z siebie wszystko Pod Zegarem. Może sie dopasuję , może nie. O ile wiesz młyn kiedyś był Na Prostej i pewnie z przyzwyczajenia , a może z sentymentu tam się udzielam. Chcę sprobować! SilveR LG-spróbuję cosik skrobnąć,, for you" na grecką modłę :))
19 listopada 2008, 23:18 / środa
No Stress "MarkuM - nie zgadzam się co do liczebności, na meczu z ŁKS mogłeś zauważyć, że wcale dużo Nas nie było ale wkład i zaangażowanie dały swoje..."

Proczę Cię bardzo, czytaj ze zrozumieniem cały tekst.

"OBECNIE problem młyna leży w jego liczebności... Jest nas za mało aby... ŚPIEWAĆ."

Czy rozumiesz różnicę pomiędzy ŚPIEWEM, a dopingowaniem?

Do kreowania dopingu (HSV, kombinacja, przyśpiewki, itp) zasób osobowy młyna jest wystarczający.

Do ŚPIEWANIA PIEŚNI już nie.

Nie liczyłbym - w najbliższym okresie - na gremialne śpiewanie PIEŚNI przez cały stadion. Niemniej, My (młyn) musimy to kontynuować, aby reszta się osłuchała, nauczyła i z biegiem czasu zaczęła się włączać.
Chciałbym w przyszłości usłyszeć "Najwspanialszy..." śpiewany przez cały stadion. Młodzież może tego (i nie tylko tego) posłuchać oglądając np. mecz Lechia-Juventus.
20 listopada 2008, 13:48 / czwartek
Jordan
19 listopada 2008, 22:15 / środa
"Młyn wcale nie musi być duży ilościowo. Mi akurat podoba się styl w jakim ostatnio dopingujemy. Młyn zapodaje piosenkę, przyśpiewkę i cały stadion bawi się razem z młynem. Jedyny minus to to że cały stadion jak na razie nie zaśpiewa dłuższej piosenki typu "Wczoraj obiecałaś mi na pewno..." trochę prób, powtórzeń młyna a na pewno stadion to podchwyci, kwestia czasu. Pozdrawiam"

Dokładnie. Mój sceptycyzm co do "Wczoraj..." wynika właśnie z tego.
Do wypowiedzi Jordana dodam tylko, iż młyn wcale nie musi byc głośny byleby śpiewał nie wykrzykiwał piosenki. Stadion słyszy nutkę i jedzie z koksem.
20 listopada 2008, 13:55 / czwartek
Marek- też chetnie bym ze stadionem zanucił "Najwspanialszy...". Kilka razy próbowano reaktywowac tę piękną pieśń. Ku mojemu zaskoczeniu sporo pojedynczych osób podchwyciło ale temat nie został pociągnięty. Na poważnie się nią (pieśnią) zajął ostatni młyn na prostej (balkon). Wyszło zajebiscie. Były wstawki miedzy zwrotkami "nanananna" co jest niezgodne z Lechijną wersją. Chłopaki wzorowali się na jakiś japońcach z jutuba. Możemy bez międzyzwrotkowych wstawek jechac.
20 listopada 2008, 18:35 / czwartek
Jak oglądam ten kawałek to aż mi ciary przechodzą, takie skoczne numery to jest poezja!!!odnośnik Co o tym sądzicie?
20 listopada 2008, 18:42 / czwartek
Co ja o tym sądzę? Oooooo Aaaaaa rararara....... :))))))))) Tylko czy piłkarze aby napewno wiedzieliby co o tym myśleć? ;)
20 listopada 2008, 20:04 / czwartek
Okej :) Teraz tak co powiedzielibyście na to ??

Lechio, Lechio moja strzelaj gola golaaaaaa taka nasza wola
odnośnik

Co sądzicie ?? Proszę sie nie śmiać i podejść poważnie do tematu..... yyyyyyyyyyy hahahhahahahhahaha :):) Nie no beka :D:D
20 listopada 2008, 20:09 / czwartek
WOOOWWWW :D
20 listopada 2008, 20:18 / czwartek
ZZZ - wiem, bo w tym młynie byłem.

"Nanana..." wrzuciliśmy do tekstu z premedytacją, aby "nowe" pokolenie załapało melodię, której nie znali. A przede wszystkim po to, aby każdy słuchający tego mógł załapać rytm, bo w różnych tempach czasami to było śpiewane.

Docelowo "nanana..." napewno nie bedzie. Najprawdopodobniej z "nowej" wersji pozostaną dwa ostatnie wersy (Nasza Lechia kochana) przedzielone bębnem.

"Balkonowy" młyn (hihi, 30-osobowa grupka) wrócił pod zegar i na PP z Górnikiem Zabrze zaśpiewał to juz w wiekszej grupie.
Wyszła kicha !!!
Ówcześni bywalcy zegara niestety nie staneli na wysokości zadania. Od tej pory i Limak i Dario boją się zaintonować tą pieśń.

Ale to się zmieni.
Powoli "dorastają" na gnieździe, czują się coraz pewniej w Swoich poczynaniach (chociaż czasami ich ponosi, hihi), nie boja się wprowadzać nowych przyśpiewek.

Może "Najwspanialszy..." usłyszymy już na Piaście...
20 listopada 2008, 21:28 / czwartek
Limak co o tym sądzę? Że porąbały Ci się odnośniki :)))
20 listopada 2008, 22:48 / czwartek
Hahah dobra beka z tego :D
21 listopada 2008, 23:11 / piątek
Limak! Może być ,że beka ale może być niezła zabawa. Niestety , do wielu skocznych przyspiewek trzeba mieć słuch. Zawsze uważałem , ze Angole są w tym najlepsi , no a teraz Grecy i ci Holendrzy. Żeby coś takiego wyszło musi po prostu być trochę : Oooooo!! Ooooooo!! I trochę: Lalalalala!!! Tak bez jaj , to ja tą piosnkę widzę ( a raczej słyszę ) mniej więcej tak : Leeeechio gola! Lechio Lechio Lechio bramkę strzel! Leeeechio gola! Lechio Lechio Lechio bramkę strzel! I teraz : Lala lala lala lala lalaaaa! Lala lala lala lala laaaaa! itd. Nie trzeba przecież skakać rybim sposobem ani robić pajacyków jak ,np. żabole przy Labada. Można po prostu wymachiwać rączkami ( w promieniu od 2 do 2,5 km hehe) No ale z drugiej strony może również być beka :))) Pozdro
22 listopada 2008, 10:20 / sobota
na modłę tej piosenki disco z pola:

"BO WSZYSCY LECHIŚCI TO JEDNA RODZINA,
ALE NIE Z OBŁUŻA I NIE Z WITOMINA!!" i coś tam dalej hehe

mam już też bekę
22 listopada 2008, 21:55 / sobota
odnośnik

3 punkty ma
Nasza Lechia
Będziemy przy niej aż do kooońca
Jesteśmy tu
Wierzymy w was
Dopingujemy wciąż śpiewając tak
Ole ole
Ole ole
Ole ole ole ole
Ole ole
Ole ole
Ole Ole ole ole

Wiem wiem te moje posty są już nudne ale tak mi to wpadło w ucho że musiałem :D
22 listopada 2008, 22:04 / sobota
a mi sie to podoba odnośnik ale nie chce mi sie wymyslac slow ;D pozatym po chuj wrzucac tu po milion propozycji mamy wprowadzanych kilka nowych starcyh i tego sie trzymajmy
22 listopada 2008, 23:21 / sobota
silver_lg...prosze Cie nie wkurwiaj nawet ludzi takimi postami !! skseruj cały śpiewnik śledziuchów i wklej tutaj ! będzie szybciej pajacu !!
22 listopada 2008, 23:34 / sobota
No powiedzmy że troche przegięcie. Te turasy, grecy i inne mają fajne piesni ale narazie to odpuszczamy takie techniawki. Poza tym jak akradynia słusznie zauwazył to śpiewają zza miedzy...

jutro będzie ciezki dzien. Troche zimno, troche śniegu i ciezki mecz. Obyśmy dali rade !!
23 listopada 2008, 13:40 / niedziela
Mam nadzieję na "Jesteśmy władcami..." .
23 listopada 2008, 21:38 / niedziela
24 listopada 2008, 09:39 / poniedziałek
do Limaka - miałeś rację - Piast śpiewał "hordę..." i nie brzmiało to nawet w połowie tak jak u Greków i to na Youtubie. chyba zapodali też "bombersów"
25 listopada 2008, 22:03 / wtorek
odnośnik
Dobra akcja 1:48 :D Przypominam że było -2 C :)
25 listopada 2008, 23:08 / wtorek
Ja jestem ciekawy kiedy mlyn zacznie spiewac z lukiem "Zlo! Zlo! Agresja!" Jak to po raz pierwszy uslyszalem to myslalem, ze padne ze smiechu, ale w tej chwili regularnie krzyczy to pol luku :)
26 listopada 2008, 08:08 / środa
nasz bębniarz musi się jeszcze dużo uczyć od tego z Piasta jak widać to wyżej w odnośniku
26 listopada 2008, 10:38 / środa
seba-1980 jesteś pewny ?? śmiem twierdzic i bronie naszych bebniarzy, bo sam nim byłem i równiez potrafiłbym tak postukac. Tak jak i dwóch naszych innych bębniarzy. W polsce jedynie bębniarze Widzewa to inna liga pod tym względem. Oni chyba klaszczą u Rubika :):)
26 listopada 2008, 10:45 / środa
dajcie murzyna na bebny + troche ziola! Wybebni nam takie melodie ze ... :D!
26 listopada 2008, 11:01 / środa
Ja myślę, że w obecnych warunkach "murawowo-klimatycznych" najlepiej się sprawdzi się "Zieleń trawy oraz biel..."
26 listopada 2008, 11:05 / środa
Ja myślę, że w obecnych warunkach "murawowo-klimatycznych" najlepiej sprawdzi się "Zieleń trawy oraz biel..."
26 listopada 2008, 14:24 / środa
PRAWDA JEST TAKA ŻE OBRAZ NA STADIONACH W POLSCE JEST WSZĘDZIE TAKI SAM RÓŻNIĄ SIĘ TYLKO BARWY. KAŻDY KLUB ŚPIEWA POD TE SAME MELODIE.

"BO JA JESTEM ZAKOCHANY W LECHII GDAŃSK" TO POWINNIŚMY ŚPIEWAĆ POKAŻMY ŻE JESTEŚMY ORGINALNI ! KRYTYKUJECIE WPISY Z LINKAMI GDZIE SĄ ŚPIEWY PRZEZ TURKÓW I GREKÓW, NAJLEPSZE PRZYŚPIEWKI W POLSCE SIĘ Z TAMTĄD WYWODZĄ.

odnośnik

JEST TO Z PEWNOŚCIĄ AWYKONALNE NO ALE MOŻE KOMUŚ SIĘ SPODOBA
26 listopada 2008, 15:16 / środa
Co do bombersów ja mam takie jedno zastrzeżenie ale to tylko moje zdanie i moze sie ktos z nim nie zgodzić. Jak zauważyłem z ostatnich meczów duza czesc osob traci rytm wiec zamiest klaskać przez całą piosenkę mozna by było zrobić tak
Bo ja jestem zakochany w Lechii Gdańsk (klask)(klask)
Bo zostałem tak stworzony Bało i Zielony
Ja jestem zakochany w Lechii Gdańsk
26 listopada 2008, 15:24 / środa
Tak dziwnie to udziwniacie!

Bo zostałem tak stworzony (przerywnik)... Biały i Zielony (bialy i zielony na pale!)
Bo ja jestem zakochany w Lechii Gdańsk (klask)(klask) (ciszej ta linijka)
26 listopada 2008, 20:23 / środa
1. ostatnia linijka- "jestem zakochany w Lechii Gdańsk"

2. przede wszystkim trzeba to zaśpiewac nie wykrzyczec
27 listopada 2008, 14:30 / czwartek
JA JESTEM ZA TYM ABY NA PŁOTY DZIELĄCE MŁYN POWIESIĆ PO FLADZE I KAŻDY KTO JEST W TYM SEKTORZE ŚPIEWA NA MAXA ! NIECH MŁYN BĘDZIE ELITĄ !
27 listopada 2008, 19:59 / czwartek
Hmm... chcemy być oryginalni, wyjątkowi...! I bardzo dobrze ! Bo jesteśmy jedyni i nie powtarzalni, to od nas przez lata brano przykład i szanowano nas, mimo gry w najniższych klasach rozgrywkowych. Wpadł mi do głowy pewien szalony pomysł... Szalony, dlatego, że nie jest to krótki tekst, a jak wszyscy wiemy to długie pieśni nie zabardzo nam wychodzą. Ale do czego zmierzam...? Mamy w leksykonie naszej polskiej muzyki takie nazwisko jak Kazik Staszewski, który to w książce "NIEPIOSENKI" swojego autorstwa na stronie 248 przyznał, że Lechia Gdańsk jest jednym z trzech jego najbardziej ulubionych Klubów. Poparciem stwierdzenia Kazika może być koncert dany w 1987r. w Gdańsku na Uniwerku w aulii "O" gdzie skandował z fanami "LECHIA GDAŃSK, LECHIA GDAŃSK". Zresztą to nie jeden przypadek, ale podaję go ponieważ jak wiem jeden utrwalony na taśmie.
Byliśmy, jesteśmy, będziemy klubem prawicowym i ten tekst jak najbardziej do nas pasuje. Ale przede wszystkim można go wykrzyczeć (co jak widać w przypadku Bombersów melodia obecnemu młynowi jest obca).
Myślałem nad przerobieniem tekstu..., ale właściwie po co...? On pasuje jak ulał do nas, do naszego światopoglądu i niepoprawności politycznej. Może nie dokońca dopingujemy nim kopaczy, ale na pewno wyrażamy siebie. Poddaję temat do dyskusji, bo myślę, że warto...
odnośnik
27 listopada 2008, 20:15 / czwartek
No może zamiast "kryj się kryj" można by było zmienić na "bij się bij" ale myślę, że patrząc na Lechię i jej historię to takie autoironiczne "kryj "nie moało by znaczenia....
27 listopada 2008, 21:13 / czwartek
no właśnie "kryj się kryj" to chyba nie o Nas, ale "bij się bij"?? czemu nie:)))
27 listopada 2008, 21:22 / czwartek
bij sie bij smierdzi mi propagowaniem zlych zachowan :D!
27 listopada 2008, 21:29 / czwartek
Jestem ciekaw jak by to odebrali obywatele z GW...?
27 listopada 2008, 21:48 / czwartek
WAŻNA SPRAWA CI CO NIE PALĄ I I CI CO PALĄ A MIANOWICIE WSZYSCY CO MOGĄ : --> PRZYNIEŚCIE JUTRO ZAPAPLNICZKI !!!

WSZYSCY PRZYNOSIMY ZAPALNICZKI !!
28 listopada 2008, 08:00 / piątek
28 listopada 2008, 09:36 / piątek
co do bombersów :D odnośnik
28 listopada 2008, 09:56 / piątek
I tak to powinno być śpiewane...powoli melodycznie a nie, że śpiewamy to tak jakbyśmy chcieli jak najszybciej skończyć śpiewać. To musi być zabawa. Do zobaczenia na meczu. Pozdrawiam
28 listopada 2008, 10:32 / piątek
kawałek dobry,ale czy złapie go cały stadjon? może z biegiem czasu. czasami gniazdowy do młyna-kto?,a młyn-lechia!.może zobaczyć odwrotnie,młyn-kto?a cały stadjon-lechia!,i tak wiele razy (jak sami to robicie).myśle że ludzie złapią i będzie pizda,bo proste i ma moc.
28 listopada 2008, 10:44 / piątek
To dla porównania "Bombersi" na meczu. odnośnik
Knajpa, pociąg w mniejszej grupie to nie to samo co kilkusetosobowa grupa na stadionie. Nawet Anglicy to spartolili, więc nie najżdżajmy na nasz młyn.
Ale nie oznacza to, że nie możemy tego poprawić.
28 listopada 2008, 10:47 / piątek
A tutaj - oryginał?
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023