Gdańsk: wtorek, 28 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

DOPING - przyśpiewki,propozycje,uwagi !

strona 60/114

18 marca 2009, 18:44 / środa
Hahahaha !!!
Powiem więcej - ZAPOMNIJ O YOU TUBE !!!
Tak jak zobili to wszyscy organizujący doping, włącznie z Limakiem i Dariem.
18 marca 2009, 19:48 / środa
Jakoś trzeba się wyróżniać od innych, a nie być drugą amicą co ma każdą pieśń od innego klubu zerżniętą :)

Podstawą jest kreatywność własna, a przede wszystkim chęci :)

a mamy tyle pieśni jeszcze których obecnie nie śpiewamy, no i przerobioną wersje "Murów" :)
18 marca 2009, 23:11 / środa
Witam,
z forum kozystam od kilku sezonow, zalogowalem sie dzisiaj aby zabrac dyskusje i podpowiedziec w sprawie dopingu. Pamietacie mecz z poprzedniej rundy kiedy to kryta zaczela z nami spiewac? To bylo niezwykle :). A wiecie dlaczego tak bylo? Bo mlynarz i mlyn spiewali zaj..scie i kierowali apel o doping do poszczegolnych sektorow stadionu, prostej, luk od prostej, luk od krytej no i oczywiscie do samej krytej (podobnie bylo na meczu z Ruchem, choc nie az tak).
To zdaje egzamin i warto z tego przyklady kozystac zawsze.
I jeszcze jedno, wiem ze Lechia ma duzo przyspiewek, ale grono ludzi ich nie zna i nie spiewa, wiec moze kozystac ze starych, dobrze znanych wszystkim, "wpadajacych w ucho", z niewielka iloscia slow.
Z gory przepraszam za wymandrzanie sie :)
pozdro
19 marca 2009, 16:27 / czwartek
Chcecie się wyróżniać? Tego nie przerobił jeszcze nikt :)
Śpiewać każdy może (EIn heller und ein batzen)

Wielka Lechia moich marzeń,
Ave Lechia Gdańsk, hej Gdańsk.

Dzisiaj wszystkim nam pokaże,
Jak zwyciężać ma, hej ma.

Dzisiaj wszystkim nam pokaże,
Jak zwyciężać ma.

Ref. Do boju Lechio Gdańsk,
Do boju Lechio Gdańsk.
Lechia, Lechia, Lechia, lalalalala

odnośnik
19 marca 2009, 18:55 / czwartek
Ale szit ... dajcie na luz żeby takie gówno śpiewać -__-
19 marca 2009, 20:16 / czwartek
a ja troszke z innej beczki...w pracy od pol roku sobie spiewam taka wrzute , melodia znana wszystkim bo amica to spiewa na kazdym meczu...kurwy tez cos tam z ta melodia modzily...

le ole ole oleeee
lech to kurwy i cwele
i najwieksza szmata ta
pierdolona cracovia
z gdymsla arka kurwa jest
jebac w chuj mzks
i warszawska ciota ta
pierdolona polonia...

jak rowniez propozycje mam co do ostatniego wersu znanej wszystkim wrzuty..

arka to stara kurwa... zeby konczyc ja slowami ...kurwe z mzks....

arka to stara kurwa
arka jebana jest
arke trzeba pierdolic
kurwe z mzks

pozdrawiam...

Tylko Lechia Gdansk!!!
19 marca 2009, 21:42 / czwartek
Mi zawsze podobała się przyśpiewka 'Sevilla' śpiewana przez hiszpańskich kibiców i nie tylko. Proponuję coś w stylu

Lalalala Lalalalala Tylko Gdańska Lechia Pokochałem ją! Lalalala lalalalala Tylko Gdańska Lechia pokochałem ją!

Oczywiście do tego dochodzi klaskanie + bęben. Efekt niezły.

PS. To tylko propozycja. Jeśli zdołam gdzieś znaleźć melodie to zapodam link.
19 marca 2009, 22:00 / czwartek
nie ma to jak oldschool :) luknijcie osttanie 30 sekund filmu hehe odnośnik
19 marca 2009, 22:34 / czwartek
Alternative nie trudź się znalazłem za Ciebie odnośnik chociaż dobrze im to wychodzi.

Ale darujcie sobie jakieś piosenki typu ta wyżej gdzie kurew i chujów co nie miara, lub jeszcze wyżej.
Jeśli macie jakieś propozycje to muszą być naprawde dobre. Propozycje nazwijmy to "jutubowe" odpadają w przedbiegach.
20 marca 2009, 08:36 / piątek
A może choć raz spróbować olać sektor gości i nie bluzgać na nich, mysle że to by bardziej bolało niż wrzuty.

Aejaejao!!!
20 marca 2009, 14:03 / piątek
albo pojechać takie wolne wykonanie "Moja jedyna miłośc" to coś pieknego.

odnośnik
20 marca 2009, 19:25 / piątek
Mam takie pytanie: Dlaczego nie śpiewamy już pieśni ,,Najwspanialszy klub na świecie,co kibiców mnóstwo ma"??? To jest naprawdę potężna pieśń którą warto zarazić cały stadion.
20 marca 2009, 19:56 / piątek
Właśnie takich pieśni nam brakuje ,popieram kolegę w 100 procentach ,warto by ją odświeżyć !!!
20 marca 2009, 20:12 / piątek
Spokojnie Panowie może wasze prośby zostaną spełnione :)

A tak na serio APELUJE DO WSZYSTKICH !! Zróbmy tak, żeby w niedziele była taka pizda, że piłkarze nie będą wiedzieli gdzie są. Przypomnijmy im, że grają dla gdańskiej Lechii i ich obowiązkiem jest tyranie przez 90 minut i walka do upadłego. Namawiam gorąco do zabierania jak najwięcej barw przede wszystkim szali, bo kiedy odśpiewamy "My wierzymyyyy..." i dosłownie szal przy szalu będzie się mienić biało-zielony kolor i z gardeł popłynie ta piękna pieśń to usłyszą Nas na Karwinach albo jeszcze dalej !!!
Co do młyna selekcja nadal prowadzona zabierajcie nadal białe-zielone koszulki i szale, żeby było jeszcze lepiej niż ostatnio.

PS. Prośba Ci co idą na młyn spróbujcie być już o 14 pod zegarem !!!
20 marca 2009, 20:26 / piątek
ponowie moje zapytanie bo być może w tłumie jutubowych propozycji gdzie gdzieś się zawieruszyło:

z czyjej inicjatywy (młyna, M. Gałka, ect..?) młyn zaprzestał wywoływania nazwisk zawodników podczas prezentacji przedmeczowej? O ile dobrze pamiętam to jeszcze z początkiem rundy jesiennej taka forma prezentacji miała miejsce. Moim skromnym zdaniem można byłoby do tego powrócić, oczywiście za wolą i chęcią samych zainteresowanych. Ot taka mała sugestia.

pdk, kmwtw, itp, itd...
20 marca 2009, 20:49 / piątek
Ooo nasz , klubie nasz : Lechio , Lechio!!
Jestes dumą miasta Gdańsk i chlubą!!
Lechio!! Lechio!!

Do tego miejsca sam młyn,a potem cały stadion,ale na zmainę jak jedziemy Gdańska a reszta Lechia na tej zasadzie.np MY tu!!! a reszta stadionu zawsze tu!! wymaga to czasu ale efekt nie z tej ziemi.

My tu !zawsze tu!
Tyś nadzieją naszych serc!!...W koronie!
Nie rzucim Cie!!.......Lechiooo !!
Lechio!!!! Lechio , Lechio!!! , Lechio...
My tu !Zawsze tu!
Tyś nadzieja naszych serc..... w koronie!
Po życia kres, Lechio!! , Lechio!!
21 marca 2009, 06:51 / sobota
Również i wtym wątku kolega jacaraca został przez was olany !!! A ja go zauważyłem!! I popieram kolegę w 100 % !!!
21 marca 2009, 11:27 / sobota
Ja osobiście naprawdę proponuję jutro zaśpiewać ,,Najwspanialszy klub na świecie",w Leźnie tą pieśń śpiewamy na okrągło,bo da się wkręcić.
21 marca 2009, 11:44 / sobota
"W Gdańsku mieście mym" to wkońcu musi być bo piosenka kozak i nikt jej nie śpiewa. Ostatnio coś śledzie kombinują na ten rytm ale to nasza piosenka !
21 marca 2009, 12:11 / sobota
"olee39
"W Gdańsku mieście mym" to wkońcu musi być bo piosenka kozak i nikt jej nie śpiewa. Ostatnio coś śledzie kombinują na ten rytm ale to nasza piosenka ! "

Spiewa to Bełchatów, Amica i pewnie znalazłoby się jeszcze kilka ekip. Nie zmienia to faktu, że MY to pierwsi wprowadziliśmy :-)
21 marca 2009, 12:28 / sobota
I pokażmy wszystkim jak TO sie śpiewa !!
21 marca 2009, 12:47 / sobota
Olee39 - "I pokażmy wszystkim jak TO sie śpiewa !!"

Omało się nie oplułem, hihi (bez urazy).
Nie śpiewamy tej pieśni dlatego, że w wykonaniu naszego młyna wychodzi koszmarnie. Każdy ch... na swój strój (nie urażając nikogo). Tą pieśń potrafi zaśpiewać garstka osób, reszta zna tylko słowa... melodii i rytmu już nie.
A była wałkowana na spotkaniach dopingowych, wystarczyło przyjść...
21 marca 2009, 13:03 / sobota
odbijając od tematu - zna ktoś wynik Lechii II z Tczewem ?
21 marca 2009, 17:14 / sobota
Mam pytanie do Limaka lub Daria : Czemu nie śpiewamy nowych piosenek które wprowadziliście na spotkaniach dopingowych

Naprzód Gdańska Lechijko
Crvena Zvezda
Bombersi
Forza Lechia Gdańsk itp.???????????????
21 marca 2009, 17:39 / sobota
Nie ma takiej piosenki jak Crvena Zvezda !? Forza to jest stara piosenka.... co do reszty zobaczymy. To nie jest koncert życzeń jutro musi być moc !!

PRZYPOMINAM MŁYNOWI O KOSZULKACH !!! Reszcie o przygotowanych gardłach i sercach do dopingu !! Do jutra
21 marca 2009, 17:43 / sobota
m85: 4-0 dla Lechii
21 marca 2009, 18:13 / sobota
Jak nie ma takiej piosenki jak jest ja ją tak nazywam bo śpiewa i bodajże zapoczątkowała ją właśnie Crvena Zvezda. Nie podoba mi sie także że bardzo dużo okrzyków,przyśpiewek zżynamy od Wisły Kraków.Jest naszym bratem ale nie można od nich ściągać piosenek...
22 marca 2009, 10:04 / niedziela
co z dopingem na wyjazdach juz czas chyba to ogarnac...???
22 marca 2009, 10:05 / niedziela
popieram w 100%
22 marca 2009, 11:16 / niedziela
No właśnie doping na wyjazdach trzeba ogarnąć bo to jest dno.Według mnie na wyjazdach doping powinni prowadzić ,,kumaci",bo pamiętam jak chyba w Gliwicach albo Sosnowcu to właśnie koleś o ksywie fran..z się wkurwił na maxxa że taka biesiada,i wziął sprawy w swoje ręce,i doping był miażdżący,a jak ktoś nie śpiewał to on tylko spojrzał na tą osobę,a ona już wiedziała że musi drzeć pizdę bo dostanie wpierdziel.
22 marca 2009, 11:25 / niedziela
Leźno, po pierwsze to nie rzucaj ksywami na forum!!!!
Po drugie, to całość twojego posta reprezentuje poziom 12 latka i nadaje się tylko i wyłącznie do usunięcia.
22 marca 2009, 11:30 / niedziela
Nie wiem skrytożerca czy zauważyłeś ale nie wpisałem ksywy żadnej osoby,bo wiem doskonale że to może narobić tylko kłopotów!!!A druga sprawa widać ewidentnie że o wyjazdach nie masz pojęcia,bo byś nie wyjeżdżał z takimi uwagami.Ludzie którzy jeżdżą na wyjazdy mają identyczne zdanie co Ja,bo o tej kwestii mówi się na każdym wyjeździe.
22 marca 2009, 11:35 / niedziela
opapi - może można a może i nie można, na pewno warto znać umiar, tymczasem spora część młodych roczników niewiele co wie poza Wisełką, taka ich świadomość, odnajdywanie się siebie,
efekt . . . ugryzę się w język
22 marca 2009, 11:40 / niedziela
Leźno, nie będe się z tobą licytował co do ilości przejechanych kilometrów, aczkolwiek mógłbyś się mocno zdziwić. Nie twierdze, że nazwijmy to "problem" dopingu na wyjazdach nie istnieje. Napisałem tylko, iż poziom Twojego wpisu jest na poziomie 12-latka i jeszcze bardziej utwierdziłeś mnie w tym przekonaniu. pozdrawiam.

Heil Lechia!!
22 marca 2009, 11:48 / niedziela
skrytożerca to może napiszesz mi co w mojej wypowiedzi jest na poziomie 12latka??bo jakoś sam nie mogę zauważyć:)hehe
22 marca 2009, 11:53 / niedziela
"a jak ktoś nie śpiewał to on tylko spojrzał na tą osobę,a ona już wiedziała że musi drzeć pizdę bo dostanie wpierdziel."

bardzo prosze. koniec rozmywania tematu, bez odbioru.
22 marca 2009, 12:08 / niedziela
skrytożerca najlepiej nie udzielaj się w temacie dopingu na wyjazdach.Jedynie co można wywnioskować to to że nie jeździsz na wyjazdy.Zapytaj jakiejkolwiek osoby która jeździ na Lechią przez Polskę jaki jest temat przeważający w pociągu i na samym stadionie.W drodze na mecz kiedy jedziemy w Polskę to pierwszy temat powstający już na peronie w Gdańsku to jest zawsze zadawania sobie jednego pytania jaki będzie doping.Jak jest już po meczu to znowu gadka że dopingiem na wyjazdach njlepiej jak by się zajął ktoś z ,,kumaty" tak jak to było kilka razy i efekt był nie z tej ziemi!!A co do tego spojrzenia to tak było,że ten kto nie śpiewał i zobaczył to ten koleś to wystarczy że spojrzał na tą osobę i na serio darła pizdę z całej siły. Sorki że się tak rozpisałem,ale to jest cała prawda o której mówi się na wyjeździe.
22 marca 2009, 12:17 / niedziela
Znasz takie powiedzenie "nie kłóć się z głupkiem, bo Cię sprowadzi do swojego poziomu i wykończy doświadczeniem" ?
Tak więc odpuszczam, wygrałeś.
PS. Byłem wtedy w Sosnowcu.
22 marca 2009, 12:49 / niedziela
skrytożerca to że się nie zgadzamy w pewnej kwesti to nie znaczy że masz prawo mnie wyzywać od ,,głupka" dlatego to przysłowie bardziej pasuje do Ciebie:)
22 marca 2009, 13:00 / niedziela
hihihihihihi
22 marca 2009, 13:03 / niedziela
hahahaha
22 marca 2009, 13:04 / niedziela
i na chuj napinasz?
22 marca 2009, 13:06 / niedziela
Strasznie mnie uciska guma od dresów :(
22 marca 2009, 18:20 / niedziela
a mnie się wydaje (po tym co dziś zostało zaprezentowane), że chyba przydałoby się włączyć do repertuaru stare, dobre "Lechia grać, kurwa mać"...
22 marca 2009, 18:22 / niedziela
a mnie się wydaje (po tym co dziś zostało zaprezentowane), że chyba przydałoby się włączyć do repertuaru stare, dobre "Lechia grać, kurwa mać"...

ZGADZAM SIĘ W 1945%
22 marca 2009, 18:28 / niedziela
ja mam parę słów dla Limaka i Daria : przestańcie przykładać tak wielką wagę do koszulek ! Raczej zajmijmy się tym, żeby ludzie do tego wyznaczeni wypraszali z sektora tych co NIE ŚPIEWAJĄ ! Jak dla mnie mogą być nawet goli byleby wkładali w doping serducho !
Pozdrawiam
22 marca 2009, 19:37 / niedziela
mam take pytanie co to miało byc a mianowicie... zeby kazdy usiadł i wtedy zaczelismy MY KIBICE Z GDAŃSKA itd. ??????
22 marca 2009, 19:40 / niedziela
Jak dla mnie "My kibice z Gdańska" z "siadu" miazga.. podobało mi sie jak h*j ;dd
22 marca 2009, 20:03 / niedziela
Młynarz, a nawet Dwóch:dobrzy
Bębny:są
Kibice:są
Gniazdo:jest
Mecz i piłkarze:są
Repertuar dopingu:jest

To co to kurwa ma być.Ten doping to Blamaż tak samo jak gra piłkarzy.Gdyby Polonia śpiewałaby cały mecz to by nas przekrzykiwała na luzach. Nie wiadomo co trzeba zrobic zeby ten doping stał na normalnym poziomie.Nie ma mowy ze Wodzireje źli bo gdy Limak by wszedl na gnaizdo na Wisełke to by bylo tak samo jak jest zawsze na Wiśle.Także minie kilka lun kilkanascie lat zanim bedziemy w miarę dobrze dopingowac

PS.Gratuluje i Zazdroszczę Wiśle dopingu!!! Oby kiedyś u Nas tak było!!!
22 marca 2009, 20:13 / niedziela
jaka gra taki doping
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.286